- 185
- 720 157
Виноградарство та сучасне домашнє виноробство
Ukraine
Приєднався 26 бер 2016
Олег. Ukraine, Компаніївка Кіровоградської обл.
099 962 43 66
099 962 43 66
Відео
Швидке видалення води після миття скляних ємностей
Переглядів 923Місяць тому
Швидке видалення води після миття скляних ємностей
Оцініть свої вина на майбутньому конкурсі
Переглядів 1 тис.Місяць тому
wineandspirits.com.ua/ share/v/DdEd3iRiwCRbjHRQ/
Виноробство 16 - 17 вересня. Червоні.
Переглядів 1,9 тис.2 місяці тому
Виноробство 16 - 17 вересня. Червоні.
Виноробство 9 - 13 вересня 2024 р.
Переглядів 1,6 тис.2 місяці тому
Виноробство 9 - 13 вересня 2024 р.
Закупівля технічного винограду для тих хто поряд. 800 кг.
Переглядів 1,7 тис.2 місяці тому
099 962 43 66
Догляд за дробаркою після роботи з нею
Переглядів 6622 місяці тому
Догляд за дробаркою після роботи з нею
Де дістати холод для охолодження матеріалу?
Переглядів 1,3 тис.3 місяці тому
Де дістати холод для охолодження матеріалу?
Доопрацювання конструкції італійської дробарки Grifo
Переглядів 1 тис.3 місяці тому
Доопрацювання конструкції італійської дробарки Grifo
Початок виноробства 2024. Два майбутніх вина.
Переглядів 2,6 тис.3 місяці тому
Початок виноробства 2024. Два майбутніх вина.
Буковинка 22.08.24 та "кругле" число.
Переглядів 9403 місяці тому
Буковинка 22.08.24 та "кругле" число.
І знову про нього, ЦИТРОННОГО МАГАРАЧА
Переглядів 2,3 тис.3 місяці тому
І знову про нього, ЦИТРОННОГО МАГАРАЧА
Ркацителі Магарача 19.08.24 - скоро до роботи
Переглядів 5903 місяці тому
Ркацител Магарача 19.08.24 - скоро до роботи
Аліберне має стати візитною карткою України для червоних вин, але для цього потрібно докладати зусиль як державі, так і всім виноробам країни. Дякую за чудовий контент!
сульфітоване вино - не вино а спиртований компот.
Ігор, скажіть у якому науковому виданні Ви це прочитали? Дайте, будь-ласка, конкретну відповідь.
Первая часть прямо в точку! Турчинов, Порошенко, Зелёный... принесли народу то, что они поддерживают...
Цього року Аркадія вразила саме мускатним смаком, довисівши на шпалері до кінця вересня, визріла на 101 відсоток. Здається, нічого смачнішого не куштував)
Осад перегнати?
Мій знайомий має декілька кущиків винограду. Столовий чи технічний, та назви невідомі. Жодного разу не обробляв, обрізка теж під демократку, не вкриває. Плодоношення відсутнє, приріст слабкий, стан жах, мені не зрозуміло, як він взагалі росте. Просить у мене матеріалу на посадку, не даю, хіба що за гроші, можливо з'явиться стимул в подальшому піклуванні за ним. Так, що результат один, хворий кущ і розсадник хвороб на інші кущі. Вітання з Харківщини.
Скажіть будь ласка як саме укриваєте біг бегами а може десь і є відео но я на жаль не бачив Дякую
Ось тут щось показав: ua-cam.com/video/jlT2fjliwo0/v-deo.htmlsi=XOFJQpRzP4LJIgCE
Доброго дня! Друже, я початківець, тому порекомендуйте мені, будь ласка, якусь спеціальну літературу про виноградарство.
forum.vinograd.info/forumdisplay.php?f=22
А Цитронний М. вкриваєте?Він начебто до морозостійких відноситься.
У цьому році вже не буду. Він при землі, цього буде досить.
Гуму з камери потім весною ріжете і викидаєте?
Розв'язуються, з пінцетом. Але, якщо немає часу, то можна й зрізати.
ВІтаю. Спитаю, яку оцінку отримали Ваші вина. Чи виправдалися надії ?
Одне срібло у Ландиша. Але про це згодом.
Сьогодні також обрізав і прижимав свій маленький виноградник,тільки під кущами все загрібав всь мульчу може і не треба було.А експеримент теж такий проводив один з кожним роком кущ буде все більше і більше хворіти.
Так, кущ може бути ослабленим. Доведеться ретельніше його обробляти.
Також було таке ,тільки не експеримент з оідіуом,а з так званою біообробкою термофільною сумішшю,попав в халепу з експериментом)П/у і п/н,оідіумом враження сильно,випадів %80,і визрівання врожаю не своєчасно,та ще й не однорідне)
Цікавий експеримент , будемо чекати результат
Доброго дня, столові сорти теж формуєте напів віялом? Чи є мінуси такого формування? Дякую!
Столові формую по різному. Також з елементами напіввіяла. Мені подобається.
Дякую за інформацію. Вкриваєте Буковинку?
Ні, не вкриватиму.
Бачу працю виноградаря,відразу лайчіще,сам захворів цією ягодою з 2021 року,і відтоді тільки затягує,мирного неба друже,і всих благ.
Сірка у вині вбиває все живе і корисне, а потім продовжує шкодити організму людини. Вино із застосуванням діоксиду сірки - це компот зі спиртом. Навіщо такий цінний виноматеріал умертвляти сіркою? Бог, селекціонери і природа вже про все подбали.
Після сульфітаціі через певний час настає спонтанна ферментація на природних дріжджах. Якби сірка могла їх "вбити", то чому все рівно утворюється вино?
@@Виноградарствотасучаснедомашнє діоксид сірки якраз і застосовують для подавлення диких дріжджів ( мікроорганізмів) а потім застосовують чисті раси. Ще сірку застосовують щоб вино довго зберігалося при високих температурах в закладах торгівлі. В країнах ЄС вино з сіркою в кілька разів дешевше натурального вина з одного і того ж сорту винограду. Про негативні наслідки сірки у вині мені розповідали викладачі в інституті де я навчався і потім я бачив на винзаводі де я працював. Технологи на заводі ніколи не пили виноматеріал або вино оброблене сіркою.
Це я знаю, бо сам так роблю. Приклад із природними дріжджами Вам привів як доказ того, що сірка згідно норм (це дуже важливо) насправді не вбиває (це Ваш вислів), а пригнічує більшість рас природних дріжджів. Якщо в цілях експерименту після цього не внести селектовану культуру, а залишити так як є, то згодом розпочнеться спонтанна ферментація на природних дріжджах. Таким чином, цей дійсний практичний факт спростовує Ваше твердження, що сірка вбиває все живе.
Пане Олег є такий Український сорт Красень яке б ви порадили вино з нього зробити чи зробили самі.Думаю він вам відомий і ви про нього читали чи чули.
Знаю його, він навіть був у мене ще на початку мого виноградарства. Але тоді вино з нього не робив, бо споживався як "чорниця з вершками". Досить гарно продавався як кишмиш. Зараз того Красеня вже немає. Не тому що він поганий, а тому що був у одному екземплярі.
@Виноградарствотасучаснедомашнє в мене є два кущі, цього року робив сухе по вашій технології .Писали що з нього роблять кагор, мені таке не подобається . Вихідні соку в нього хороший вино ще незнаю,маловата кислотність в кураж не брав хотів самий Красень попробувати.Дякую що відповіли!
Має вийти непоганий сухарь з малою танінністю та середнім тілом. Мені подобаються такі вина. А переважна частина жінок (з тих хто по сухих), на мою думку, віддасть перевагу як раз такому Красеню ніж, наприклад, потужному Каберне совіньон.
У нас в Харькове дважды ударил мороз если и дальше так будет придется с многими сортами проститься Я заметил что у Вас крайние опоры стоят ровные без подпорок Вчем секрет?
Сорокова секунда у цьому відео. Так що це вже давно не секрет. ua-cam.com/video/S5QP9M_iDXI/v-deo.htmlsi=hkYYbjHVVgNV93zm
Еталонний у Вас виноградник і сорти підібрані найкращі Великого Українця Голодриги. Жаль, що найкращого виноградаря планети вбили вороги. Зробимо Україну виноградною країною! Удачі Вам і добрих врожаїв.
Руктти. Верх. И. Будите. Пидорасы. Жить
Гарні поради з виноградарства та побажання наступним поколінням.Чекаємо на продовження.Україна переможе.
добрий виноград,але як же без американців?
Хотів би з тобою поспілкуватися,, скинь свій номер телефону якщо не проти, питання посадкового матеріалу.
099 962 43 66
Вы чрезмерной нагрузкой компенсируете жирование лозы? А кормите чем? Минералкой, органикой?
Що таке мінералка під корінь мої кущі не знають. Мульча, закопування рослинних решток пізньої осені та позакореневе підживлення коли є час на це по ходу вегетації, пара гарних поливів після утворення зав'язі, достатня площа кореневого живлення, достатня площа здорової фотосинтезуючої поверхні: ось у цьому заключається моя допомога кущам щодо їхньої здатності нести навантаження врожаєм.
А сколько у вас вообще расстояние между побегами на шпалере? Кажется, что очень густо. Это технарь?
Так, у цьому відео саме технарі. Проміжок між лозами 8-10 см.
Как с поливом быть?
По ситуації. Якщо надзвичайно сухо навіть під мульчею, то необхідно відкрити кран.
Розкажіть які результати отримали ваші вина?
Згодом
Вот суки безграмотные от слуг народа ..Хрен они положили на охрану лесов и природу.. Просто эти бандиты во главе с вором и бандитом Гетманцем создали липовые фирмы, по якобы организованной продаже дров в Украине.. А по факту эти воровитые фирмы пилят весь лес подряд.. Для того что бы народ Украины больше покупал дрова через их фирмы, а не самому собирать упавшие деревья, и также увеличить прибыль своих липовых фирм и был создан этот дурацкий , если не сказать фашисткий противо -народный закон №9665..Даже немцы в 1941-44 года так не делали...И главное этому фашисту Гетманцеву будут помогать эти же МВС-ники ""ЯКи николы не будуть в окопах""... во блядь, как на сегодня в паре будут работают полиция и налоговая, эти крышеватели рынков, бизнесов и бандитов......
Вітаю Вас з нагородою. "Lily of the valley Muguet"
Дякую
Цікаво. Теж хочу придбати цей сорт. Дзвонив в інститут Таірова, у них і піно грі і піно нуар є. Цікавить ваша думка на рахунок технічних сортів інтитута Таірова? Якісь маєте у себе?
Ні, з Таірівських у мене нічого ще немає. Але це не значить що вони якісь не такі.
Світ споживає Піно Грі майже лише «по білому». Я так розумію, Вам подобається «по червоному». Біла технологія це від надлишків!)
Ні, я ПіноГрі вініфікую по білій технології. Рожевий колір вина з нього обумовлений додатковими діями.
Піно грі шопвайнівські 3шт цеї весни тільки посадив. Думав лоза попре як на нуарі, той взагалі пер шо дурний з першої ж вегетації, думав вистачить на розмноження. Але літо цьогорічне однорічок засмажила добряче, лози мало, багатьом саджанцям інших технарів і піно грі у тому ж числі ще в червні сонце підсмажило коронки а пасинки не росли. Ото на скільки встигли до метра стільки й виросли. Навіть привитий Юпітер у мене вдома під постійним наглядом насилу видавив тоненьке стебельце близько 60см(до того як відсохла коронка) і навіть те не визріло до кінця хоча клубнічний теж не далеко пішов видавивши 2м пагін але такий же тонесенький близько 4-5мм. Такий собі рік для вирощування саджанців особливо коли є складнощі з відвідуванням ділянки. Хоча деякі цьогорічки показали гарний результат у 2 - 2,5м але в основному то південні сорти такі як темпранільо, санджовезе, мої цьогорічні прививки рубіна теж дали за 2м приросту, шираз, небіоло трохи слабший приріст до 2м дали бастардо м., каб. сов.(гвієне), мерло. Інші сорти в основному гібриди дали від 30см до 1,5м приросту. А от минулорічний кущ каб. совіньйон від віноград-одєсса мене лякає. Лишив йому 3 пагони як у вас для зміщеної зони плодоношення а він вимахав до 4м. Лози такі грубі шо ними грубу топити можна, як у столових типу кєші. А пару штук гвієне від Приходька що біля нього досадив нормально ростуть не жиріють. Може то такий саджанець попався.
Дякую за відгук.
Піно грі кореневласні в мене теж ближе до слаборослих. 3 рік вегетації, тільки цього року на деяких зміг зібрати ягоду. Грунт - чиста глина. Хоча інші білі почувають себе набагато краще
@АндрейБитюков-у5ж, додаткове зрізування приросту на зворотній ріст поправить ситуацію. Але це ще один додатковий рік до першого більш-менш прийнятного плодоношення.
@@Виноградарствотасучаснедомашнє Так і буду робити, інакше не хочуть :) просто що випадають із загальної картини - напів пуста пляма серед заповнених рядів :) хоча умови однакові
👍🍇
Дуже врожайний, деякі грони були більше 400 грамів, в середньому 250-350. Гарне вино виходить. Єдине що потрібно приділяти увагу обробкам від гнилей, через те що дуже щільні грона, може суттєво ними пошкоджуватись.
Так, на самоплив залишати цей можливий прояв не можна. У цьому році дощів не було, то жоден виноград сірою гниллю не пошкодився, за відсутності відповідної обробки. Але таке трапляється рідко.
І чому не хочите навхрест пускати лози під 45 град. що дасть змогу мати запас деревини і спокійно ложити їх на землю
Для чого? Напіввіяло досить просто вкладає свої рукави до землі.
Доброго вечора, покажіть ще будьласка, як ви обрізаєте при голові куща, що у вас на зиму всі однорічні лози
У відео мається пояснення. Це друга вегетація. Тому однорічні лози.
Вітаю зі Сріблом!
Дякую.
@@Виноградарствотасучаснедомашнє дивився таблицю переможців і не зрозумів де там ви і за яке вино нагорода 😢 Вітаю 🎉
Wine&Kom, іншими словами "вина Компаніївки". Сорт muguet (фр.) тобто біле саме з нього.
@@Виноградарствотасучаснедомашнє Вино з винограду конвалія отримала срібло! Супер. Ще раз прийміть вітання.
Задача. Є три живці: Ландиш, Мускат Медовий, Міланка. Місце тільки для одного куща. Який вибрати? Решта підуть куди-небудь на щеплення. З інших білих є Аркадія, Бананас і Прима України. І ще буду купувати Рататуй. Який із трьох порадите для одного куща?
З названих Вами у мене мається лише Ландиш. Тобто мою можливу рекомендацію не можна вважати хоч якось об'єктивною. Але яким-би примхливим та непередбачуваним не був Ландиш, я точно знаю, що з нього можна отримати гарне сухе біле вино.
Добрий день. Я випадково перебільшив концентрацію піросульфіту калію у суслі (20 гр на 30 л сусла). Скажіть, будь ласка, чи не буде шкідливим для людини вживання такого напою? Дякую!
У суслі чи у вині? Здається що все-таки у вині, тому що сусло за шести-семикратного перебільшення норми кульфітації не забродило-б. Для вина це майже 15-кратне перебільшення норми. Тому не ризикуйте.
Я на 6 день вніс дріжджі. Сьогодні 7 день і сусло активно бродить.
Що у Вашому випадку порадити не знаю.
Дякую за приділений мені час
@ЮрійДіденко-ъ1й дякую що ділитесь. До цього вважав що початкова значно перевищена сульфітація не дасть можливості початку роботи ЧКД. Помилявся. Дуже цінна інформація.
Ооо.. Дуже цікаво було б поспостерігати за даною технологією та почути Ваш коментар щодо результату
👍💪✌️🇺🇦 Дякую за відео. Бажаю миру і добра.
Вітаю вас. Я таке робив у тому сезоні, так ось. Бутиль котрий я наповнив до верху, а це було декілька разів бо виноград дає усадку вино було гарним, ну я не відчув що воно було краще ніж я дробив ягоду. А там у бутилі де було чуть більше половину вино за боліло і був смак каучуку, і що я тільки не робив і сірку добавляв і пастерезував воно боліло і на поверхні шов пліснява🤷♂️ але вино стояло 56 днів за таким способом. Або 56 днів це забагато, або потрібно було доверху ягід накидати. Вуглекислотою я не задував.
Дякую за відгук та описаний досвід.
С год назад смотрел видео на канале Виноград в Минске. Может Вам будет интересно посмотреть. "Как уменьшить кислоту в вине и сделать его более мягким. Винные технологии. Карбоническая мацерация" на 17-й минуте ягоды отжимает на прессе. И там в подписи есть ссылка на видео дегустации этого вина: "Вино из Галанта - бомбический вкус. Дегустация"
Дякую
Вітаю.При вашому зрості й висоті шпалери технічних, які робите відстанні міжряддя?Думаю собі вкривний технічний садити при висоті шпалери 2,3м інший ряд на відстані 1,5-1,7м. Чи цього не замало? Як думаєте? Затінятиме?
Мій зріст 178 см. Шпалера висотою 205-210 см. Міжряддя на технарях у більшості своїй 240 см. Мається зовсім небагато насаджень з міжряддями 205 см., але то вимушено.
@@Виноградарствотасучаснедомашнє дякую за вашу працю, відео, що знімаєте й за відповідь
Вітаю. Цього року вініфікував свої Сапераві та Мерло саме таким способом. Тільки я ще взяв невелику кількість соку Біанки, розбродив дріждями D254 і розлив по бутлях з ягодою. Це в мене як джерело вуглекислого газу було. Місяць ферментації і вчора вже злив та віджав. Ферментувались окремо, але вчора змішав їх разом через невелику кількість матеріалу. Результат вже дуже порадував. Хоч це ще і не вино ніби, але вже дуже питке, освіжаюче, ягідне і без всяких неприємних тонів. Єдине що практично без танінів, хто їх полюбляє. Робив позаминулого року таким способом з Регента, але вийшло занадто насиченим з неприємними тонами в смаку, після року витримки покращилось, та все ж моно було занадто "жирним", з цьогорічним матеріалом з Сапераві і Мерло ні в яке порівняння не йде. Віджимав вручну, навіть ще частину ягід довелось попередньо дробити, всередині було ще багато соку. Думаю, можна сміливо віджимати доволі сильно, ніяких неприємних грубих тонів з пресової фракції немає.
Дякую.
👍🍇
Вітаю. Підскажіть, буль ласка. Чи потрібно отримавший по пошті технар вимочувати перед висадкою? Й укорочувати(обновити коріння)
Обновити зрізи - так. Вкоротити - так, якщо задовге. Вимочити - так, якщо прийшли без вологомістного наповнювача.
@@Виноградарствотасучаснедомашнє дякую
Дякую за відео. А чи не пробували підв'ялювати виноград для підвищення цукристості соку? Бояк на мене 9 цукру трішки замало, хоч би 15
Для мене 15 занадто солодке. 8-10 цілком влаштовує.
@@Виноградарствотасучаснедомашнє зрозуміло. Я колись спробував Педро Хіменес зрозумів моє. Але з Цитроном Могорича навіть до 20 не можу дотягнути, не те що 36 які має іспанець
Дякую за те, що ділитеся досвідом.