Вітаю з вступом у велику спільноту домашніх винокурів! Попереду у вас багато цікавого, багато праці. Якщо будете багато вчитися, то обов'язково будуть і успіхи! Сам так колись починав. Свою першу мідну бражну колону спаяв років 7 назад. В даний час виготовляю для себе віскі, джин, бренді виноградний і яблучний, різні настоянки. Якщо щось буде потрібно-звертайтеся.
Вітаю з новим винокурним хобі) теж дивлюся і Бруса, і Перваченка, вино плодове з минулого року роблю, цей рік трохи і виноградного було.. А у вересні не втримався і придбав подібне обладнання від магнус стіл, вживане, але з розумінням своїх потреб: куб 25+пріма тора+ 3.5квт з регулятором. Вже навчився працювати, наче, докупив ареометри різні, термометри, фітинги. Є розуміння, що надалі вдосконалити. То вже перегнав все, що планував, на спирт сирець (під кальвадос, мультифрукт бренді), а чачу другою перегонкою в грудні зробив і до нового року вже на дубовій щепі настояв гарно. Доречі, щепа дубова то окрема тема. Бочка, звісно, краще, але... То гарно виварював щепу, гасив кислотність, насичив вином, цукром.. прожарив різні ступені. То повний цикл пройшов вже, від браги і до настоювання на щепі після другого перегону. Мізки та руки вже наче розуміють, що до чого. Найважче: заставити себе втриматися від дегустації після першої перегонки)) не зміг, але дізнався про смак голів у кальвадосу)) та хвостів у чачі) але після другої перегонки вже інша справа, вартує втриматися від першої дегустації)
Молодець, рішення - супер! Якісне, гарне кріплене вино за класичною технологією, без води, цукру й звичайного спирту - це вищий пілотаж! Дуже бракує вин саме цієї категорії відтоді, як нахабно було окуповано Крим (який ми обов'язково собі повернемо). Нехай тобі все вдасться! Маю кущ "Чорного Доктора", з якого минулого року зняв перші 4,5 кг винограду, й вперше зробив вино, яке без жодного досвіду вийшло на диво чудовим, щільним, насиченим й гармонійним. Щоправда, не впевнений, що то саме Екім Кара з Сонячної Долини, що біля Судака. Бо в того квітка жіноча, а поруч з ймовірних опилювачів - тільки дикий виноград. Не знаю, чи працює це в даному випадку? Можливо, походженням з Вірменії. В того квітка двостатева. Але в будь якому випадку, вино навить після випадіння осадку залишилось настільки насиченим, що крізь бокал світло не проходить зовсім. Тож, збираюся його розмножити. пс Якраз сьогодні замовили в тебе проміж іншим 2 садженця Гурзуфського рожевого, з якого свого часу в Гурзуфському вингоспі робили шикарний рожевий мускатель.
Вітаю з покупкою. Ось тільки потрібно було брати колону 3 дюйма. Коли почнеш працювати тоді зрозумієш. Адже швидкість відбору 2" приблизно 1 літр в годину, а на 3" - 2,5,3 літра в год. Якщо щось,звертайся підскажу. Перша порада, зразу придбай регульований стабілізатор потужності типу PM_US 2/ . без нього ніяк.
Але є одне "але": потужність, яку треба давати на дистилятор. У мене, наприклад, це все на дачі, і ліміт 3квт на вході, тобто навіть свої 3.5квт тен у кубі не вмикну на повну, бо виб'є автомат на 15хвиоин (обмеження розумним лічильником від ресу). То перший перегон на 2квт роблю, дробину - вже десь 1.4квт. Бо ще є насос, який воду зі скважини подає, 1.1квт потужністю. Проте, в сонячні дня допомагає онгрід сонячний інвертор, до 0.8квт додає потужності, тре буде покращити обладнання і в сезон гнати на повну потужність і безкоштовно))
Доброго вечора Скажіть будь ласка, чи не зарано ще зараз готувати живці для щіплювання, наприклад, персика, черешні, абрикоса? Як її краще зберігати, в холодильнику, чи в досить теплому погребі? Географічно - північна частина країни
давно сам думаю про таке. Поки використовую батьківський спадок нержавійка + алюмінієвий молочний бідон. Результат також хороший, але варто перейти на нержавіючий куб. Пригадався анекдот: у вас є іграшки для дорослих? Так, дистилятор рахується ?@@grapes-and-gardening
@@slgmslgm Сильний жарт! Я вибрав цю систему перегонки, бо це як конструктор. Можна доставляти все що завгодно через просте кріплення. Є навіть перехідники на різний діаметр царг.
Доброго дня вітаю з покупкою обладнання планів у Вас дуже багато для початку спробуйте щось просте перегнати. Ще хочу Вам підказати що за 1 і 2 перегон іде приблизно 500 літр води на охолодження мінімум
Ооо це вже цікавіше, собі мрію таке купити, але зараз нічого не хочеться, бо не знаєш, що взавтра буде і треба вино перегнати, а бажання нема і бочка чекає, та й таке
З Богом, як то кажуть! Займаюсь цим досить давно! Якщо Ви маєте намір отримати добрий продукт дам лише одну пораду - ніколи не використовуйте заводський цукор! Сам наразі використовую тільки борошно, до 2014 року - вино! Розведу виноград може повернусь до виноматеріалу! Але будь яку брагу і продукт з неї цукор зіпсує!
борошно вимагає значного ускладненя обладнання для ферментизації та дистиляції, короче гемора дофіга, але воно того варте! Цукор хімічний продукт, що там набродиться та тим більше виженеться ХЗ?@@rock4799
Вітаю з придбанням. Раджу почати с цукрової браги. Скажу честно на все так просто, как на ютубе у блогеров и до фруктовых дистелятов и зерновых вам надо мешка два сахара перегнать.
Що цікаво, спробував для спирту під настоянки зробити цукрову брагу (цукор із Метро в мішках, дріжджі спиртові львівського виробника, із АТБ, гідромодуль 1:4, температура 25..28) - але по-перше воно вибражувало більше ніж чача на дикарях (майже 55 діб, замість 6-7!), по-друге, обіцяного мінімального піноутворення не бачив, перло через гору))), та й вихід так собі.. хоча аромат сподобався. Поки для себе вирішив цукор не чіпати)) краще фруктові та ягідні залишки матеріалу використаю, ще й мідь щедро використовую навіть під перший перегон (5 мочалок + півкіло кілець Рашига, на куб 25л, чищу виварюю в оцту опісля до блиску).. Ну і новий тренд: родичі відрами передають старе варення, мед.. зараз якраз брага 28 л робиться з варення, гляну що вийде (2 таких бочки на с/с, потім друга перегонка і щепа місяць+, варенняшне бренді))
@@Danylo-mayster Я вообще к тому шо людина вперше бачить апарат, держит в руках охладитель или носик с тса и не поймёт шо это. Он только пришёл в первый класс, а его уже в пятый тянут на урок химии, качественный рект или дистелят сделать, это не борщ сварить. На счёт сахарной даже не знаю шо у вас за проблема была. Сахар как и дрожжи с АТБ, гидромодуль 1 к 4,5 лучше к 5, гравицапа, на четвёртый день перегон
Я ніколи не робив з цукру. Почав з фруктів і мав успіх. Робив завжди дві перегонки, а потім розводив спирт чистою водою і давав настоятися для стабілізації і розкриття аромату. Смак і запах були неймовірні, особливо з абрикосу.
Вітаю з вступом у велику спільноту домашніх винокурів! Попереду у вас багато цікавого, багато праці. Якщо будете багато вчитися, то обов'язково будуть і успіхи! Сам так колись починав. Свою першу мідну бражну колону спаяв років 7 назад. В даний час виготовляю для себе віскі, джин, бренді виноградний і яблучний, різні настоянки. Якщо щось буде потрібно-звертайтеся.
Звичайно цікаво, розкажіть що це таке ?
👍💪✌ Чекаю на сам процес ☝🤣. Дякую за відео. Бажаю миру і добра.
Дуже гарна штука. З нетерпінням чекаю на Ваші нові випуски. Дякую Вам за відео. Удачі Вам.
Дуже цікаво,буду слідкувати,сам хочу щось подібне,дякую за відео,щасти.😊
Вітаю з новим винокурним хобі) теж дивлюся і Бруса, і Перваченка, вино плодове з минулого року роблю, цей рік трохи і виноградного було.. А у вересні не втримався і придбав подібне обладнання від магнус стіл, вживане, але з розумінням своїх потреб: куб 25+пріма тора+ 3.5квт з регулятором. Вже навчився працювати, наче, докупив ареометри різні, термометри, фітинги. Є розуміння, що надалі вдосконалити. То вже перегнав все, що планував, на спирт сирець (під кальвадос, мультифрукт бренді), а чачу другою перегонкою в грудні зробив і до нового року вже на дубовій щепі настояв гарно. Доречі, щепа дубова то окрема тема. Бочка, звісно, краще, але... То гарно виварював щепу, гасив кислотність, насичив вином, цукром.. прожарив різні ступені. То повний цикл пройшов вже, від браги і до настоювання на щепі після другого перегону. Мізки та руки вже наче розуміють, що до чого.
Найважче: заставити себе втриматися від дегустації після першої перегонки)) не зміг, але дізнався про смак голів у кальвадосу)) та хвостів у чачі) але після другої перегонки вже інша справа, вартує втриматися від першої дегустації)
Дуже приємно було прочитати, також цікавить такий крафт. Гарно описали!
Самогонка то сила! По чуть-чуть.😊
Звісно, я б хотів щось серйозніше за самогонку, витримане
З понеділка чекаю на нове відео . Шукайте якийсь винний матеріал і вперед. В добру путь у новій рубриці😉🥃
Дякую вам за випуск. Крутий тепер у вас апарат!
а начиналось все с персиков ))
Молодець, рішення - супер!
Якісне, гарне кріплене вино за класичною технологією, без води, цукру й звичайного спирту - це вищий пілотаж!
Дуже бракує вин саме цієї категорії відтоді, як нахабно було окуповано Крим (який ми обов'язково собі повернемо).
Нехай тобі все вдасться!
Маю кущ "Чорного Доктора", з якого минулого року зняв перші 4,5 кг винограду, й вперше зробив вино, яке без жодного досвіду вийшло на диво чудовим, щільним, насиченим й гармонійним.
Щоправда, не впевнений, що то саме Екім Кара з Сонячної Долини, що біля Судака. Бо в того квітка жіноча, а поруч з ймовірних опилювачів - тільки дикий виноград. Не знаю, чи працює це в даному випадку?
Можливо, походженням з Вірменії. В того квітка двостатева.
Але в будь якому випадку, вино навить після випадіння осадку залишилось настільки насиченим, що крізь бокал світло не проходить зовсім.
Тож, збираюся його розмножити.
пс Якраз сьогодні замовили в тебе проміж іншим 2 садженця Гурзуфського рожевого, з якого свого часу в Гурзуфському вингоспі робили шикарний рожевий мускатель.
Вітаю зі здобуттям званням"Підпільний Кіндрат"😂
Мені до такого звання ще далеко
Буде гарний спадок внукам😂
Вітаю з покупкою.❤❤❤
Привіт, вітаю , я теж 2 тижня як купив обладнання для винокуріння, вже декілька перегонів робив, знімай відоси як працюєш на ньому👍
Я знімаю вже і по трохи викладаю
Для первого перегона надо желательно докупить два поворота и кожехотрубный дифлегматор, у вас деф димрота
Чудовий апарат
Вітаю з покупкою. Ось тільки потрібно було брати колону 3 дюйма. Коли почнеш працювати тоді зрозумієш. Адже швидкість відбору 2" приблизно 1 літр в годину, а на 3" - 2,5,3 літра в год.
Якщо щось,звертайся підскажу. Перша порада, зразу придбай регульований стабілізатор потужності типу PM_US 2/ . без нього ніяк.
Ви звісно праві. Може й треба було брати. Спочатку не думаю що буду так багато працювати. Хочу просто спробувати зробити декілька гарних речей.
Але є одне "але": потужність, яку треба давати на дистилятор. У мене, наприклад, це все на дачі, і ліміт 3квт на вході, тобто навіть свої 3.5квт тен у кубі не вмикну на повну, бо виб'є автомат на 15хвиоин (обмеження розумним лічильником від ресу). То перший перегон на 2квт роблю, дробину - вже десь 1.4квт. Бо ще є насос, який воду зі скважини подає, 1.1квт потужністю.
Проте, в сонячні дня допомагає онгрід сонячний інвертор, до 0.8квт додає потужності, тре буде покращити обладнання і в сезон гнати на повну потужність і безкоштовно))
Доброго вечора
Скажіть будь ласка, чи не зарано ще зараз готувати живці для щіплювання, наприклад, персика, черешні, абрикоса? Як її краще зберігати, в холодильнику, чи в досить теплому погребі? Географічно - північна частина країни
Можете ще почекати 3 тижні
Good interesting Ukrainian content
М'який шланг силіконовий для відбору спирта/дистиляту. Штивний для підводу/відводу води..
Дякую за підказку
Дякую за відео!
Вітаю з вдалою покупкою. Все сказане - правда. Смак приходить з віком. Міцність також ). Тепер вам буде нестрашний малосонячний рік )))
Дякую за підтримку, бо дуже довго сумнівався
давно сам думаю про таке. Поки використовую батьківський спадок нержавійка + алюмінієвий молочний бідон. Результат також хороший, але варто перейти на нержавіючий куб. Пригадався анекдот: у вас є іграшки для дорослих? Так, дистилятор рахується ?@@grapes-and-gardening
@@slgmslgm Сильний жарт! Я вибрав цю систему перегонки, бо це як конструктор. Можна доставляти все що завгодно через просте кріплення. Є навіть перехідники на різний діаметр царг.
Доброго дня вітаю з покупкою обладнання планів у Вас дуже багато для початку спробуйте щось просте перегнати. Ще хочу Вам підказати що за 1 і 2 перегон іде приблизно 500 літр води на охолодження мінімум
Дякую, в нас криниця і гідрофор, тобто все піде на електрику
Для початку, як згадував у відео, пережену старі плодові вина, а потім старе суто виноградне вино без цукру
Він не покупав йому на шару прислали прорекламувати ще грошей заробив молодець.
Ооо це вже цікавіше, собі мрію таке купити, але зараз нічого не хочеться, бо не знаєш, що взавтра буде і треба вино перегнати, а бажання нема і бочка чекає, та й таке
Звісно розумію
оооо, друже, ти вліз у кролячу нору в якої немає дна)))
мої вітання!
Дякую)
👍🕊️🕊️🕊️✔️🇺🇦
👍
З Богом, як то кажуть! Займаюсь цим досить давно! Якщо Ви маєте намір отримати добрий продукт дам лише одну пораду - ніколи не використовуйте заводський цукор! Сам наразі використовую тільки борошно, до 2014 року - вино! Розведу виноград може повернусь до виноматеріалу! Але будь яку брагу і продукт з неї цукор зіпсує!
Обовязково буду мати на увазі
Робив борошно на фермантах, не зашло. А для настояк и мацератов только сахарная и надо
борошно вимагає значного ускладненя обладнання для ферментизації та дистиляції, короче гемора дофіга, але воно того варте! Цукор хімічний продукт, що там набродиться та тим більше виженеться ХЗ?@@rock4799
Скільки даний апарат коштує і як він називається
Я дав в описі назву, Magnum Spirits 2". Ціна залежить від комплектації, на сайті можна підібрати, воно одразу підраховує вартість
Вітаю з придбанням.
Раджу почати с цукрової браги. Скажу честно на все так просто, как на ютубе у блогеров и до фруктовых дистелятов и зерновых вам надо мешка два сахара перегнать.
Розумію Вас, у мене є багато старого тплодового вина, спробую навчитися
Що цікаво, спробував для спирту під настоянки зробити цукрову брагу (цукор із Метро в мішках, дріжджі спиртові львівського виробника, із АТБ, гідромодуль 1:4, температура 25..28) - але по-перше воно вибражувало більше ніж чача на дикарях (майже 55 діб, замість 6-7!), по-друге, обіцяного мінімального піноутворення не бачив, перло через гору))), та й вихід так собі.. хоча аромат сподобався.
Поки для себе вирішив цукор не чіпати)) краще фруктові та ягідні залишки матеріалу використаю, ще й мідь щедро використовую навіть під перший перегон (5 мочалок + півкіло кілець Рашига, на куб 25л, чищу виварюю в оцту опісля до блиску)..
Ну і новий тренд: родичі відрами передають старе варення, мед.. зараз якраз брага 28 л робиться з варення, гляну що вийде (2 таких бочки на с/с, потім друга перегонка і щепа місяць+, варенняшне бренді))
@@Danylo-mayster
Я вообще к тому шо людина вперше бачить апарат, держит в руках охладитель или носик с тса и не поймёт шо это. Он только пришёл в первый класс, а его уже в пятый тянут на урок химии, качественный рект или дистелят сделать, это не борщ сварить.
На счёт сахарной даже не знаю шо у вас за проблема была. Сахар как и дрожжи с АТБ, гидромодуль 1 к 4,5 лучше к 5, гравицапа, на четвёртый день перегон
@@Danylo-mayster
А на счёт залишок, варення, меда, Завидую. Вкусняшкам быть
Я ніколи не робив з цукру. Почав з фруктів і мав успіх. Робив завжди дві перегонки, а потім розводив спирт чистою водою і давав настоятися для стабілізації і розкриття аромату. Смак і запах були неймовірні, особливо з абрикосу.
Було цікаво
Дуже радий
👋🤝👍
Ура буде самогонка!!!
Обовязково, може навіть щось цікавіше
віскі
Ціна комплекту?
Саме цього 25, але я ще добрав дещо, потім розповім
@@grapes-and-gardening чому цей виробник? Також думав,гадав ,наразі неможу вибрати .
Яка ціна такого апарату?
Там все залежить від модифікацій, може навіть у двічі відрізнятися. Гляньте за посиланням
10к
20 к@@Максим-Хорошев
Яка ціна такого апарата😮
Такий це поняття широке, розглядайте як конструктор. Різна комплектація, різна ціна
Мягкая трубка для продукта на выходе, жёсткий для воды
мої вітання)
Дякую)
HI літра)))
Та остання штука то Гравіцапа😢
Жостка назва
Самогоноваріння
сподіваюсь на це
ну все.капец винограднику
А чому?
@@grapes-and-gardening жартую
перед тим як рекламувати якесь обладнання не завадило б почитати теорію
Мені маєте на увазі? Я теорію вже декілька місяців вивчаю
Інструкція для слабаків?
Та чому, ідея була в спонтанності вражень від розпаковки
Вовка Брус вам дядьку в поміч
Так, я дивлюсь його. Тому і сподобався процес, собі домашнього віскаря захотів з бочки. Тепер я буду людям смак робити.
короче сманогоний апарат!)))
А що ще!
І то прокачаний!
Пропаганда алкоголізму.
Дивіться, споживання почалося за 100 поколінь до того як я народився. Я сам жертва цієї пропаганди
Дорогий апарат, ще і попугая втюхали. Бариги.
Якого папугая?
Це не попугай.
Трубка зв'язку з атмосферою.
Давай жени
Вже жену
Все ти влип!
Напевне
Було смішно ☝️😂 дякую.
Дуже радий!
Я завжди стараюсь додати комічних вставок, боюсь щоб не перестаратися
@@grapes-and-gardening особливо з " холодним холодильником " ☝️