Jazda zmienna trening na ergometrze

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 28 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 8

  • @chybaty...9981
    @chybaty...9981 Рік тому

    No i fajnie😊

  • @vausst88
    @vausst88 Рік тому

    Super 💪🏼

  • @GrześUjejski
    @GrześUjejski Рік тому +1

    Witam! Niedawno zacząłem ćwiczyć na wioślarzu poznałem technikę ćwi zeń. Mam pytanie jak oddychać w trakcie ćwiczeń. Kiedy wdech a kiedy wydech?

    • @ergotrener
      @ergotrener  Рік тому

      Cześć! Nie ma reguły dotyczącej oddychania - oddech powinien być stosunkowo swobodny, z reguły oddech sam powinien się uregulować w zależności od intensywności ćwiczeń.

  • @slaskislaski4208
    @slaskislaski4208 Рік тому +1

    Na jakiej przesłony ćwiczysz? Nigdy nie podajesz czy ćwiczysz na tej samej przesłony czyzmieniasz zależnie od ćwiczenia?

    • @ergotrener
      @ergotrener  Рік тому

      Cześć! Używam przesłony 4-5 w 70% procentach treningów. Ustawienie oporu powinno równowazyć Twoje umiejętności siłowe i szybkościowe. Im wyżej przesłona tym trening jest bardziej siłowy, im niżej tym potrzeba więcej dynamiki. Jeżeli zmieniam przesłonę to robię to celowo w zależności od treningu jaki wykonuję
      Pozdrawiam Robert!