🤝 Для ПІДТРИМКИ каналу підписуйтесь на: Patreon: www.patreon.com/AntonHr ✅або ставайте СПОНСОРАМИ на ютуб: ua-cam.com/channels/XUMAOsX27mm8M_f18RpzIQ.htmljoin
Мне одному нравится русская озвучка ? Вот если откинуть все эти мысли по поводу русских. Чем плоха озвучка? Это голоса моего детства и ничего в этом плохого нет. А сравнивать озвучку и приписывать к ней действия Российской Федерации - глупо.
Переклад Віктора Морозова просто чудовий) Мені свого часу до рук потрапили перші чотири книги, і це був неймовірний кайф. А от п'ятої в моїх знайомих не знайшлося, тому я взяла читати у російському перекладі, і це був просто жах. Осилила лиш сторінок 80: герої, яких я так любила, виглядали чужими, текст здавався якимось шаблонним і нецікавим. Тому я плюнула і дочекалася, коли до рук потрапив український варіант. То були мої студентські часи - тоді серія ГП мало в кого була, гроші ми витрачали, в основному, на професійну літературу. Зате після закінчення універу я купила собі всі сім книг, які й досі періодично перечитую) А от дубляж перший почула все ж російський, та й диск з першими чотирма фільмами у мене свого часу в еру дисків був з російським дубляжем. Зараз, коли іноді передивляюся, то все дивлюся виключно українською. Український дубляж - це дуже крута штука і з роками він стає все якіснішим, що не може не тішити)
В мене було навпаки - перші чотири книжки читав російською. А п'яту частину у момент виходу купив українською. (Це був найперший переклад після англійської у світі) І це була мов зовсім інша книга! Я вперше дізнався справжні імена персонажів! При тому була і гарна локалізація - цей карпатський діалект Гегріда. Після цього вже не міг сприймати ГП російською. Я вже не кажу про оригінальні обкладинки від Владислава Єрка, котрі кращі від оригінальних англійських!!!
із Поттером познайомився російською мовою. Переклад від росмена був жахливий, але різницю я відчув лише у порівняні. Книжки від Абабагаламага чудові, але нажаль там теж є невеликі помарки. Що найменше одну я примітив. У пятій книжці, чомусь, Кінгслі при описі зовнішності став чорнобровим, коли в оригіналі він black (чорний, чорношкірий) Український дубляж ГП чудовий, особливо, то що виходив у кінотеатрах. мій фаворит - шоста частина)
А у мене навпаки мікс, перші 2 книги - російською, 3-я частина українською, 4 і 5 - російською, останні дві - рідною українською. І як батьки сказали останні дві вийшли швидше за російський переклад. Так ще і ціна була відмінна.
В мене всі книжки українською, але потім багато російськомовних фанфиків. Але справді, український переклад Гаррі Поттера навчив мене любити книжки українською) Це був якийсь зовсім особливий вайб, близько до серденька
а мені щось від нового каналу ближчій - можливо тому, що останні роки дивлюся "міцного горішка" українською = асоціюється вже з тим голосом. хоча з 90х, як стали показувати у нас, дивилась російською. і поттера спочатку дивилась російською навіть періодично згадується той "гілдерой локхарт" - жах жахливий. але читала значно пізніше = українською.
Чесно, мені зараз до сліз образливо, що все життя дивилась російської, читала всі книжки з перекладом росман. Перечитаю та передивлюсь українською! А потім повернусь до українського Маріуполя та спалю нахрен ті книжки російською! Дякую за відео ❤
@@mgGelloiss якщо брати російський переклад - то так. Особливо порівнюючи з ригачкою від Марії Співак. Але я зараз перечитую українською і говорю як людина, яка прочитала Гаррі Поттера в оригіналі: Український переклад ближчій до оригіналу і кращий за російський.
я все життя була російськомовна, але спочатку прочитала український переклад, потім намагалася читати російською - не змогла, зовсім не цікаво. польський переклад теж непогайний, на 2 місці після українського. український дубляж також в переважній більшості цікавіший (крім серіалів)
@@anastazja3204 нерідко так, укр дубляж більш якісний. Але щодо ГП не зможу погодитись) також читаж укр (абабагаламага) і вважаю його на 2 місці, після росмен) усі інші рус переклади набагато гірші ніж укр
Дякую Віктору Морозову за моє щасливе дитинство. Я одна з тих дітей, все сказане якраз про мене. Гаррі Поттер привив мені любов до українських книжок ❤
Я думаю, всі вже знають, що український переклад, АБАБАГАЛАМАГА визнаний одним з найкращих у світі. Дуже рада тим, що і фільми, і книги моя дитина ( і я, звісно) читала і дивилася українською. Російський не зайшов саме через такі розбіжності.
А обкладинки!!! Якщо разом зіставити всі 7 книжок, на боці вийде малюнок крила. Мені коли мама показала цей прикол, я взагалі така "як це можливо???" Мені після цього гидко навіть і в руки було брати российский варіант (хоч в них і малюнки з оригінального англійського видання)
@@danah8983 До речі, щодо прізвищ. Непоодинокі випадки, коли різними мовами, прізвище пишеться по-різному. Українською та російською в мене різні прізвища в старому паспорті... (хоча закордонний паспорт за основу взято українский варіант)
Тісова уліца і когтєвран з пуфєндуєм, не тому, що хтось ненавидів книгу. Це спроба локалізації. В казках і дитячих книжках це поширена практика. Імена, призвища і назви часто несуть в собі підказки щодо характеру персонажів чи швидкий опис місць. Для англійця прізвище Снейп це не просто Іванов чи Мельничук. В цьому імені відчувається гнів. Так само Лонґботтом. Воно незграбне і дурне. Іноземні мовці просто не зрозуміють цього, якщо просто транслітерувати. Мені така практика не дуже подобається, але вона є, її не руzкі придумали. Навіть в "тачках", які всі нахвалюють, додана куча відсєбятіни, Мейтера обізвали "сирником". Автори дубляжа тачок так возненавиділи тачки? Щодо українського дубляжу, то мені дуже не сподобалось, що вони ігнорують переклад абабагаламаги і називають Гоґвортс Хоґвортсом, а Геґріда Хаґрідом.
Дякую, що написали це, бо мені тепер не доведеться. Дивно, що автор настільки поверхнево оцінює дубляжі, що не може відрізнити адаптацію, якою б вона не була, від "відсєбятіни"
Повністю підтримую. Звичайно, треба мати міру, особливо з перекладом/адаптацією власних назв, бо так можна і Гаррі Поттер перекласти як Іван Горщиков. Проте, коли англомовні діти читають Ravenclaw або Longbottom, для них це сприймається не як порожні Рейвенкло і Лонгботтом, а як інтуітивно зрозумілі для дитини Когтевран і Долгопупс. Алея Діагон, як на мене, взагалі не звучить. Діагональна вже тоді. В рос перекладі звичайно переулок зовсім змінює атмосферу, адже де Аллея, а де Переулок. Проте в другій частині це вже Косая Аллея, доволі гарно. Я не кажу, що в рос перекладі/дубляжі немає проблем - є і багато, але окремий цей шматок про факультети... не те, за що варто критикувати А так випуск супер, цікаво дуже отак паралельно порівнювати дубляжі/переклади і помічати дрібниці
@@igor-9401 Когте - від слова кіготь Вран - від слова крук (рос. Ворон) Шикарно адаптували. Бо в оригіналі Ravenclaw Raven - крук Claw - кіготь Дуже не вистачало таких адаптацій в українському перекладі книги та фільму. Бо не знав у дитинстві англійської
@@kibakot дякую за відповідь! Цікаво, як це могло б бути в українському перекладі. Кігтекрук звучить якось кособоко і різко для нашої мови.. КруКіготь, Пазуркрук, Воронпазур... 🤔
Я в шоці з різниці. Чесно кажучи я навіть ніколи не дивився в українському дубляжі. Дивився давно в дитинстві і російською. Навіть не підозрював що атмосфера перегляду може настільки змінитись у кращу сторону, якщо дивитися українську версію. Дякую вам за чудову інфу, тепер буде що подивитись)
@@Ukrainianordinarygirl Добрый день, я не понимаю, как буквы могут повлиять на характер человека. По моему мнению, во всех странах есть такие люди, не зависимо от языка.
@@zoom9503 не повіриш, але мова на подібне спроможна. Це елемент самоідентифікації і елемент національної ідентичності. Мова формує характер. Більше того, кожна мова має свій характер, який часто корелюється із характером нації. Можна виділити японську і німецьку мови, як і англійську, як і італійську. Почитай в мережі відгуки людей зі всього світу, які дивляться на Ютубі відео, де показують різні дубляжі світу, де часто констатують те, що російська мова звучить агресивно.
@@Demien_ThornДе логіка у вашому питанні? Автор/ка коментаря просто висловила власні вподобання. До вашого відома, автор відео вказав у ньому також те, як звучить оригінальна доріжка англ. мовою. Тому не бачу сенсу у вашому коментарі і вашій претензії
а шо саме може бути їх? вони як "держава" існуюсь рівно стільки скільки Україна незалежна, за цей час вони не зробили нічого гідного. Доречі в дубляжі, я помітив, і автор також це зауважував, що саме погані або негативні герої, по типу Снейпа, який завжди веде себе надмінно, в рос дубляжі виходит не погано, тобто все що має хоч який уклін до ненавесті, зла у них виходить, все інше - спотворюється із тіє самою ненавистю до добра
@@MRb-om9jv позитивний, п-ха-ха. Ти, як на мене, дещо захопилась. Якщо ти говориш про версію із екранізації, то не дивно, що він тобі подобається, як і мені, бо його зіграв винятковий актор.
Український дубляж та переклад книг - неймовірно важливі для нас, особливо враховуючи, що ми перебуважмо також у "інформаційній війні". Наша мова - наш скарб, якого нас віками хотіли позбавити. Для багатьох, і для мене теж, та озвучка від "нового каналу" - це просто ностальгія. Зробіть обов'язково про "Один вдома", дуже цікаво було б подивитися, зі зворушенням і посмішкою, бо багато з нас теж виросли на цьому фільмі, коли на зимових канікулах, ще на телевізорах, переглядали по одній серії у день. Дякую вам за вашу роботу, "лагідна українізація" діє і буде надалі, поки у нас є такі, як ви.
Зараз на мене накинуться всі, але насправді речі як тісова вулиця і назви факультетів лише адаптація під дітей. Така адаптація є і іншими мовами. Наприклад італійською Дамблдор став Профессоре Сіленте(той хто боронить тишу), Слизерин- Серпеверде(зелена змія), Гріфіндоро (золотий грифон), Корвонеро(чорний ворон), і взагалі дивний переклад факультету Хафлпаф- Тассоросо(червоний Барсук), хоча в них навіть стемма не червона. У кожній мові підлаштовували під їхню публіку. І так російською є жахливий переклад і є такий що можна читати, де снейп все таки снейп а дамблдор не думбльдор. Хоча неймовірно радісно що в нас не чіпали взагалі назв, і українські діти можуть сказати що вони майже читали оригінал❤❤❤❤
Я теж майже все життя споживав рос. переклади (шкодую про це сильно) і коли перейшов на українські, це просто неймовірно. Українських перекладів мало порівняно з кількістю російського, проте наші перекладачі настільки талановито, працьовито ставляться до перекладу, це просто... Неперевершено. Дуже раджу перейти на фільми українською, у нас прекрасні дубляжі, над якими вочевидь файно попрацювали. Чекаю коли ігри будуть мати українські локалізації, бо порівняно з ТБ, у них рідко є український переклад, але нічого, з часом це зміниться, головне споживати та популяризувати 🙂
Віктор Морозов, АБАБАГАЛАМАГА і їх переклади - неможливо було відірватися від книги. Чекаю, коли підросте моя дочка, щоб читати їй❤ Колись у Львові було кафе по Гаррі Поттеру і після кожного відвідування находив настрій переглянути кілька фільмів. Після перегляду цього відео зявився настрій початку зими і перед різдвяних переглядів ГП.
5:09 у цій сцені у Нового каналу є перевага, так як вони зберігають правила української мови, а саме кличний відмінок, тож у них звучить призвеще "Потере", а "Потер"
@@ВладимирДученко-х1к можливо, було б цікаво послухати приклад, коли на вашу думку звучить не милозвучно, мені в цілому подобається ця фішка саме української мови :)
Я дивилася у кіно премʼєру, була ровесницею Гаррі, російською. І росмен читала - гидота. Новий канал і плюси чудово впорались з перекладом, така добра чарівна атмосфера. Мій син, який тепер ровесник юного Гаррі, навіть не знає про існування рос озвучки 😄
Ооо, так, пам'ятаю цей переклад від Росмен!)) Перші 4 книжки читав саме його (бо на той час іншого не було). Мене і досі мучить питання, що має означати оте ніде не існуюче у російській подвійне ГГ у імені "Снегг"? Як це потрібно читати? Та що вживали у той час перекладачі?))) Аж потім п'яту частину я купив українською - це був найперший переклад цієї книги у світі! І це було щось неймовірне! А цей карпатський діалект Гегріда! Після цього вже не міг нормально сприймати російський переклад... Саме завдяки Гаррі Поттеру і ще локалізаціям Сімпсонів і Футурами я полюбив українську. Бо до того знав нею лише шкільну класику - твори Шевченка та інших. *"Не будь маґлом - купуй українське. Воно класне!"* _А-ба-ба-га-ла-ма-га_
Це найцікавіший парадокс. Коли живеш в російськомовному місті, в школі навчають російською і по тв теж багато російською. Але коли тобі трапляється фільм чи серіал в українському дубляжі, то він тобі подобається більше. Я з дитинства полюбляю дивитися фільми чи серіали українською, читати книжки українською і пісні українською більше подобалися. І при цьому я виростала в донецькій області.
Я в перше в житті побачила Гаррі Поттера на відеокасеті чеською мовою. Сама родом з Закарпаття. Тоді бабуся вже працювала в Празі, і принесла нам це чарівне чудо🥹 Як було приємно через кілька років, знаючи всі сцени напам’ять перших двох фільмів, почути рідне українське звучання на новому каналі 😀
Хочу висловитися щодо перекладу назв вулиць, факультетів і так далі: як на мене, придатні для перекладу на українську, грамотно адаптовані назви додають тексту відповідного настрою та допомагають зберегти сенси, закладені автором чи авторкою. Було би просто неймовірно, якби Роулінг взяла приклад із Толкіна та створила перелік настанов для перекладу власних імен. І - ні, я не співаю оди російському перекладові Гаррі Поттера.
Але часи змінюються. Те саме трапилося і з піратами. Перші переклади і озвучка від того Нового Каналу була про Джека Горобця, але потім ця ж озвучка змінилася на Джека Спароу. Спочатку було не звично, але дуже швидко перестало різати вуха. Казати, що це змінилося на гірше? Напевно ні, оскільки мова змінюється і, зазвичай, перекладати назви, навіть якщо це можливо, іноді створює дивні ситуації. Така ж сама ситуація і з Толкіеном. Зазвичай, увесь переклад - це транслітерація, а не переклад назв українською, навіть у старих дубляжах фільмів.
@@maksymisaiev1828 Як на мене - саме прізвиська переводити потрібно - бо вони однозначно мають сенс та обігруються в сюжеті. А от прізвища та імена - дискусійне питання.
Я в дитинстві читала та дивилася Гаррі Поттера угорською та англійською. В угорському перекладі також багато специфічних слів повністю змінені, адаптовані на угорський лад, але переклад надзвичайно талановитий. Ніяких когтєплюєв, як у росіянському, але коли я натрапляла на росіянський дубляж фільму, то не сильно дивувалася, що назви не співпадають. Цього тижня я (в віці 29 років) вирішила нарешті купити та вперше прочитати всю Поттеріану українською. Сьогодні дочитала перший том від абабагаламаги і я в захваті! Чомусь мені раптом зараз прийшло це відео в рекомендації.) Від цитати перекладача дуже сильно розчулилася.
Дуже хочу подякувати за такий класнючий контент! Дуже приємно, коли в відео ти бачиш свою роботу, та те, як її обʼєктивно оцінюють! Ви зробили щасливіше одного актора дубляжу) Продовжуйте! ❤
Коли була маленька, то перші частини книги я читала на російській мові, а останні вже були на українській. Тоді мені було дуже важким в'їхати в багато речей які називались по іншому. Дитиною я думала, що це на українську не правильно переклали, а виявилось, що то рососіянці були як завжди були в своєму репертуарі
Я з Харкова і все дитинство дивилася ГП на касетах. А всі вони і у продажі, і у прокаті були російською. Потім, вже у підлітковому віці, наштовхнулася на гру англійською, у якої перекладу тоді ще не було. І все не могла зрозуміти, що то за Хафелпафи та Рейвенкло. І тільки згодом зрозуміла, що якраз росіянське озвучення і було помилковим. Передивляюся ГП виключно англійською, але час і мені приєднатися до любові українського озвучення.
Дякую за відео! Звісно, українці в Україні мають дивитись український дубляж. Російський переклад дійсно так собі. АЛЕ! Ми мусимо визнати, що голоси Северуса Снейпа та Лорда Воландеморта в російському дубляжі просто шикарні. Набагато краще, ніж в українському.
Левіоса! Чари українською устами Гаррі Поттера.😊 Для мене дубляж від Нового каналу найбільш сподобався. Але й інші теж чарівно озвучені українською мовою. Отже, вибір є... ❤
На мій смак, ру дубляж в далекі двохтисячні виграв своєю адаптацією, локалізацією чи дослівним перекладом власних назв, наприклад «Когтевран», що в дослівному перекладі звучить як «кіготь ворона», (10:54 і це був дивний коментар) теж саме і з «Пуфендуй», «Коса алея», «Довгопупс», «Златопуст Локонс», «Кікімер», як на мене, це тільки підкреслює магічність світу і психотип деяких персонажів. Тоді, для мене, як для дитини, було цікаво та дотепно, бо «Рейвенкло» чи «Лонгботум» - просто іноземні і незрозумілі слова, не було б того захвату. В українському будляжі ГП мені не подобається те, що кожен фільм дублювали різні студії й відповідно різні переклади і актори дубляжу, особливо кров з вух голос Герміони в «Принці напівковки», але дуже сподобались адптації «Базікало», «явився», «ховчик» і тд. Вважаю, що ГП це мабудь єдина франшиза без першокласного українського дубляжу. Хоча, схоже я не знала про існування дубляжу від Світ ТВ, треба переглянути.
Можливо, через 4 місяці після виходу відео мій коментар не буде побачений автором, але вважаю запотрібне залишити його. Бо гортаючи коментарі під відео, майже усі як один підтримали автора, а для розвитку якості потрібно й отримувати трішки критики. Ось і побуду цим злим критиком. Вже один з коментарів я знайшов щодо спроби пояснити локалізацію власних назв рос. дубляжем, і додам своє суб'єктивне бачення. Наприклад, якщо слова raven та claw переводяться як ворон та кіготь - в принципі це не найжахливіше локалізувати назву як Когтевран. Автор дуже зручно для порівняння обрав саме частину "Філософський камінь", проте не вказав це у назві відео, і для тих, хто переходить подивитися за назвою, могло бути відчуття що аналіз та порівняння буде за всіма фільмами. Я вважаю, що рос. дубляж 1-ої частини дійсно є найгіршим серед усіх фільмів, і так, голос самого Гаррі в російському дубляжі дійсно йому не підходить. Добре, що цей голос був лише у перших двох частинах. До речі, цей голос був і у Фродо в першій частині "Володаря перстнів", там він більш органічний. Також прошу автора говорити про "моя суб'єктивна думка" не в кінці відео при оголошенні результатів, а на самому його початку, тоді значно простіше було дивитися відео. І було б цікаво не просто почути переможців, а саме побачити таблицю з балами, подивитися на відриви однієї озвучки від іншої. А от що було не дивно побачити - так це "утоплення" рос. дубляжу. Розумію, в який час та в якій країні ми живемо, однак не можу погодитися з такою одностайністю вашого вибору "гіршої" озвучки. Навіть там, де очевидним фаворитом був рос. дубляж, як от зі Снейпом - ви не віддавали перевагу йому. Відбувалося за такою схемою: де краще якийсь з українських - бал йому, де краще російский - бал усім. Суб'єктивність та зацікавленність( Також багато висновків зроблено на вашому дитячому досвіду перегляду. І це дійсно має силу. Наприклад, якраз "Один вдома" я дивився найчастіше на 1+1, і тому дійсно це для мене як тріггер гарних спогадів. А от Гаррі Поттера мені довелося багато разів дивитися на DVD-диску саме російською - і ніхто не отримував дискомфорту від цього в моїй родині чи серед моїх друзів. В моєму суб'єктивному рейтингу, гадаю, дубляж Нового каналу переміг би з мінімальним відривом рос. дубляж, а потім йшли б озвучки Нового та 1+1. А от у Sweet TV якраз голоси часто не підходили персонажам. А в цілому я бажаю автору успіхів в розвитку каналу, з мене підписка, дякую за популярізацію українського контенту. P.S.: на свій нещодавній ДН (27 років) я замовив 7 книг Гаррі Поттера видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА українською мовою та порину в них в найближчу відпустку.
Я чув, що там якісь були проблеми із українським дубляжем. Активно слідкую за політичними новинами і за війною, але ось це питання повз мене пройшло. Якого біса хотіли скасувати український дубляж? Чим це було мотивовано?
@@DDC77типу тим що англ повинна бути в нас в країні на міцному другому місці і коли в кіно буде все в оригіналі лише з субтитрами то ми будемо ближчі до пізнання англ😅
@@annabihus9629 в цьому є раціональне зерно, але скасовувати український дубляж - це абсурд. Це просто вистріл собі у ногу. Я ще би зрозумів, якщо би інтегрували в наш кінопрокат оригінальні доріжки, коли би люди, які бажають прокачати англійську, мали би можливість сходити на оригінальний фільм, а так... Нісенітниця. Думаю, що в майбутньому, то люди будуть сидіти в кінотеатрі, і просто всі будуть мати навушники + окуляри, і одні будуть дивитись італійською, другі українською, треті англійською і т.д., і ті, що би мали окуляри, могли би бачити на екрані субтитри.
Обожнюю український переклад! Читала і перечитувала книгу тисячі разів. Пам*ятаю, четверту книгу не змогли батьки купити, бо в місті в той час її не було, взяла у однокласниці рос версію, взагалі не сподобалося. В Запоріжжі маю повну колекцію книг українською, дуже сумую за нею, бо інколи так хочеться перечитати за кордоном саме українську версію.
Дякую Вам за такі порівняння. Вперше дивилася в російському дубляжі та полюбила фільм - думаю, що не через мову, а через цікавий сюжет та гру акторів, тому що можу дивитися фільм хоч через день... Але, коли одного разу побачила фільм і почула український дубляж - захопилася ще більше... Звичайно, я не порівнювала зміст, але мене завжди дивувало, чому горокракси називаються в російському варіанті - крестраж.... Висновок - тепер завжди шукаю свій улюблений фільм лише в українському дубляжі - для мене відкриття, що їх декілька. Дякую українським митцям ( перекладачем, редакторам, акторам дубляжу тощо) за улюблений фільм.
Я весь час дивилася Гаррі Поттера російською, і тільки приблизно в 2019-2021 вперше переглянула в українській озвучці нового каналу наскільки пам‘ятаю.. це така комфортна атмосфера, якщо і буду передивлятися - тільки українською, це нагадує мирний час коли на новий рік збиралися усі разом і поки деякі попалися на кухні або робили закупки я сиділа перед телевізором відволікаючись щоб поставити салатики на стіл 😭 Дякую за відео, автори української озвучки найкращі
вибачте але цей випуск треба дивитися на порожній шлунок) вставки з російським перекладом викликають надто сильне бажання загидити клавіатуру , а обидва українські - ПОТчик) за контент дякую) ніколи навіть не цікавився як Гарі Поттер звучить на лайняному)
Ого! Чому я раніше не знала про таку кількість варіантів українських озвучок😮 Я до 24 лютого 2022 року дивилась в рос дубляжі, бо так подивилась вперше і мені було Ок, звикла. Але дубляж від Нового каналу ❤ Мені цікаво, чи є всі частини фільму саме в дубляжі Нового каналу? Бо я ніяк не могла знайти 😢 Ну, помилки про смерть батьків Гаррі і інші нелогічні штуки😅просто дивно, що я ніколи не звертала на це уваги😅 Дякую за дуже цікаве відео ✊🏻 чекаю і надалі продібного контенту від цього каналу🎉
Дубляж нового каналу є на 1-4 частини Гаррі Поттера, а на 5-8 є вже офіційний кінотеатральний дубляж. Ще одним плюсом дубляжу нового каналу є те, що голоси головних героїв там ті самі, що й були в кінотеатральному дубляжі останніх частин.
до речі, раджу пошукати озвучки інших ваших улюблених фільмів, та серіалів Українською. це крута робота, справжніх майстрів. дивився в Українському дубляжі з дитинства, і нехай до євромайдану, розмовляв обома мовами, бо батьки до 14, вважали какая разніца, ще і школа була "інтернаціональна", а значить російськомовна, завдяки Українському телебаченню, знав Українську досконально.
Дякую за роботу: детальний розбір і цікаву інформацію. Дійсно, переклади українською захоплюють. Мої діти, а разом і ми, дорослі, дивилися серіал "Гаррі Поттера" та "Тhe Simpsons" виключно українською.Це круто, яскраво і незабутньо. Підписалася.😊
Перший раз Поттера дивилась в "легендарному перекладі", де Елвіс Долмандор, Ґегрід - професор МакГаліган, Діагонна Алея - Дайдада, а перше закляття, яке ми чуємо від Герміони - "Ахилес и все такое". Якщо слухати в порівнянні зараз українські і росіянськи варіанти, таке відчуття, що в рашистському варіанті всі нахабні та зухвалі
Ловлю себе на тому що майже завжди вмикаю саме озвучку нового, а не дубляж, бачу по коментарям, я далеко не один такий 😊 дякую і бажаю успіхів автору у подальшому створенні контенту)
мені насправді російська озвучка напоминає книги коти вояки . В книзі велику роль грають імена , а російські перекладачі просто на це наплювали , я якось спробувала почитати інші книги , але просто не зрозуміла що то за персонажі
Читала «Гарі» в українському перекладі, і він розкішний! А щодо дубляжу, мене, чесно кажучи, трохи збиває, що всі серіали озвучують одні й ті самі голоси. В мене від того герої вже не герої, а все зливається в один великий венігрет… Але контент цікавий, продовжуйте
Я з тих дітей, хто читав та дивився в російському перекладі і таке порівняння стало для мене шоком🤯 Дякую, що відкрили очі та тішусь, що моя дитина буде читати вже соловʼїною💙💛
Питання звички і смаку. Зазвичай емоційна прив'язаність виникає під час першого перегляду. А у випадку з цією легендарною франшизою, переглядів було значно більше. Тому хто якою мовою дивився, та й ближче до душі.
Мені подобались ніби російські голоси, так вже закарбувалось в пам'яті з дитинства.. але порівнюючи, вони всі такі якісь злі чи відморожені чи зверхні😅
Прекрасне вийшло відео! Я недавно вперше читала Гаррі українською (хоча фільми переглядала вже багато років) і була дуже приємно здивована! А після перегляду Вашого відео, тепер точно знаю, що буду і дивитись тільки українською, тому що справді дуже велика різниця. І більше за все я не терплю в дубляжах/озвучках "отсєбятіну") ДЯКУЮ!💫
Колись ледь не подивився ГП в російському дубляжі у брата на відику, але нас тоді тітка відволікла і ми встигли побачити лише перші хвилин 15. І от вперше я подивився цю серію фільмів лише минулого року саме в дубляжі Нового каналу. Гадаю, варто було почекати 21 рік, щоб глянути у правильному дубляжі. 😄
Нажаль, я все життя дивився фільми з російським дубляжем, тому він більш знайомий, а про український дізнався тільки що, тому в деяких випадках для мене нажаль переважає російський дубляж, але український реально вражає, бо він ніби то якийсь більш аристократичний для мене😅
Раніше я дивилась в тому дубляжі який мені подобався, мені було без різниці яка мова, головне, щоб був якісний переклад. Наразі, я вже дивлюсь всі фільми та серіали англійською і всі проблеми відпали. По-інакшому все сприймається.
читала С.Цвейга новеллы "письмо незнакомки" на русском, та коли прочитала новели "лист незнайомки" украiнською то був для мене шедевр почуттiв до глибини серця
Віктор Морозов та Іван Малкович- це любов! Дякую за переклад і видання україномовного Гаррі Поттера❤ Це найкраща історія в світі, я виросла на "Гаррі Поттері" від А-ба-ба-га-ла-ма-га
Я не мала своїх книг по Гаррі Поттеру, але ліпшому другу батьки купляли одразу свіженький переклад, тож мені теж перепало доторкнутися до магії. Але перші книги в нього були саме від росмен, поки якось український переклад не вийшов раніше. Тож спочатку я читала 3 частини російською і була переконана що "Снег" це ок. Аж поки в українському я не бачу "Снейп" і мій дитячий мозок просто розривається від нерозуміння як правильно) Лише коли я виросла і з'явився толковий інтернет, я зрозуміла що роснявий переклад то лажа повна. А фільми, до речі, я дивилася українською і навіть не дивувалася))
Дякую за відео, дійсно багато ляпів є у російському дубляжі. Я звик саме до нього, бо їхні касети і перші книги виходили швидше за українські, а потім вже через синдром каченяти все несхоже на російський варіант здавалося неканоном. Пам'ятаю, як ми з дружиною, яка звикла до українського перекладу, дивилися першу частину "Смертельних реліквій" і Гарі в певному моменті вигукнув ім'я своєї сови російською😁 Вона просто закрила ноут і сказала, що далі дивитися не буде😂 Можна багато сперечатися про локалізацію, це, насправді, дуже цікава і складна тема, але "Снегга" та "Буклю" я собі досі пояснити не можу😅 До речі, чого я, наприклад, не зношу - будь-якої іншої озвучки "Друзів", окрім української від Нового каналу Якщо буде час і бажання, зробіть відео про це😊
Читав більшість книг як російською, так і українською мовами. Однозначно, українською - краще (ніколи не забуду, 5ту частину й "кажанячі шмарклі" )))). Абабагаламага, й Віктор Морозов - однозначно молодці, відчувається, що створено з душею. Але, озвучка - це не лише сам текст, але ще й майстерність, емоції, голос. Цікаво, що Новий канал дійсно дуже й дуже непогану озвучку зробили. Але деякі голоси російською кращі, просто із-за більшої майстерності й таланту. Даю ще мінус звукорежисеру російської версії - дуже приглушили деякі звуки, які в українскій версії звучать більш живо й реально.
В дитинстві в мене був dvd диск з першими трьома частинами на російській. Там ще переклад був набагато гірший, Герміону звали "Моні Крейнджер", Рона - "Рон Вінслі". Для мене це був справжній жах, просто неможливо було слухати. Зараз дивлюся тільки в українському дубляжі нового каналу, мені дуже подобається. Дуже гарно підібрані голоси.
Супер варіант роботи, мені заплатили гроші за роботу, але мені влом робити її, тому я дам студентам хай зроблять як домашнє завдання за гарні оцінки. LOL
Те, що я помітила сама, коли востаннє дивилась російською. У Ордені Фенікса коли Гарі і Сіріус говорять на вокзалі, там діалог в кінці якось не туди. Гарі питає чи думає Сиріус , що буде війна. А той відповідає взагалі про біль. Я думала що це пов'язано з тим, що Сиріус в Азкабані трохи поїхав кукухою. Але потім зрозуміла, що це просто неправильний дубляж . І таких сцен, де діалоги криві, наче персонажі говорять не один з одним багато Кубку і в Ордені Фенікса. Хотіла взагалі читати , але в подруги є тільки російською книги. Після цього відео не торкнуся їх взагаглі. Англійська вище середнього. Мабуть треба оригінал купити.
Дякую за інформацію про перекладачів. В мене лише остання книга українською, попередні російською. Три ще читала в оригіналі. Перечитаю ще раз українською, відкрию для себе світ Гаррі Поттера заново😊 Не дивилася озвучку Sweet TV, але в цьому відео вона не відстає від Нового каналу.
доводилося колись в епоху пальоних dvd дивитися Гаррі Поттера і російською, але бляха як я завжди пропускала там той момент, коли Геґрід питає Гаррі чи БАТЬКИ йому не розказували про Гоґвортс, це ж просто найгрубша помилка яка тільки може бути, після такого можна зразу виключати фільм😵💫
Самый лучший дубляж был в те года 2010-2014 +-, который шел по новому каналу, то была профессиональная озвучка. С АТМОСФЕРОЙ. Все что есть сейчас уже не то.
Загалом я люблю дубляж HDrezka, але "Новий канал" теж в топі! Дякую за чудову роботу! Я теж з російськомовних регіону, родини, школи... Тому дуже важливо мати якісний український дубляж ❤
Мінус усім перекладам за "Герміону". Звучить, можливо, і краще, але навіть авторка підтвердила, що її ім'я насправді Хьормайні. Це чутно навіть в оригіналі фільму.
От я вчора глянула В'язня азкабану перший раз українською. Не знаю, чий був дубляж, але я була дуже розчарована... ніяких емоцій в голосах. В голові звучав російський дубляж, який, як на мене, набагато кращий саме для цієї частини.
Щодо "Сам удома", то варто робити випуск. Бо дубляж від СолоденькогоТБ настільки невдалий, мов зроблений нашвидку. Тому хочеться його на запчастини розібрати та порівняти з класичними озвучками плюсів та нового.
Не погоджуюсь, що Росмен типу кращий, я читала і в оригіналі, і російською, і українською, і можу сказати, що українською як на мене дуже і дуже добре. В оригіналі дивлюся. Тільки, щоб не російською. Хоч я і виросла у російськомовній родині і у російськомовному регіоні, але 24 лютого все змінило. Як жартували наші ʼʼОдеські мансиʼʼ «Одесити за одну ніч заговорили українською мовою» і додам від себе, що навчилися дуже швидко. Ніколи не думала, що мова може бути приводом до війни і приводом ламати списи… Але для нашого недолугого сусіда… Ну, що йому казать, якщо воно канешно.. Я ніколи нікого не ненавиділа і зараз не ненавиджу, але зневажаю за вбивства, за руйнування, і за смерті нізащо. І один із привидів - мова. Смішно, аби не було так боляче. І я зараз дивлюся тільки в оригіналі чи українською, якщо знаходжу достойну озвучку.
Знаєте, є ще серія книг під назвою Коти Вояки, і там теж не точний переклад... Наприклад персонаж GrayStripe - Сіра смуга(Сіросмуг), в російському переклали як Крутобок, хоча це ніяк не зв'язано між собою. і ще RavenPaw переклали як Горелый... А це вороняча лапа, а не гарєлий.
🤝 Для ПІДТРИМКИ каналу підписуйтесь на:
Patreon: www.patreon.com/AntonHr
✅або ставайте СПОНСОРАМИ на ютуб:
ua-cam.com/channels/XUMAOsX27mm8M_f18RpzIQ.htmljoin
Я раніше читав всі 7 книг і дивився Гаррі Поттера мовою еРеФяно,але без рідної мови немає України
Ты разучился читать на русском?или что это за издевательство над языком?неуч
Нэ цьвой лапоць 🐷💩🐽 дэлё на якомь я яZиць цытаю кьныгя пьлё Harry Potter
Мне одному нравится русская озвучка ? Вот если откинуть все эти мысли по поводу русских. Чем плоха озвучка? Это голоса моего детства и ничего в этом плохого нет. А сравнивать озвучку и приписывать к ней действия Российской Федерации - глупо.
@@henryroyal5028 абсолютно поддерживаю. Это самая сказочная озвучка.
Озвучка від Нового каналу назавжди в мене в серці, напевно тому що я з маленького хлопчика, дивився в цій озвучці.
те саме😁
о це точно
+ воно зберігає вайб оригіналу ))
Те саме
Здльятвуйтье купитье пеценьки я сямя деляля
👎. 🍪🍪🍪 Ляйк и пеценька гатьова
👎👶
Переклад Віктора Морозова просто чудовий) Мені свого часу до рук потрапили перші чотири книги, і це був неймовірний кайф. А от п'ятої в моїх знайомих не знайшлося, тому я взяла читати у російському перекладі, і це був просто жах. Осилила лиш сторінок 80: герої, яких я так любила, виглядали чужими, текст здавався якимось шаблонним і нецікавим. Тому я плюнула і дочекалася, коли до рук потрапив український варіант. То були мої студентські часи - тоді серія ГП мало в кого була, гроші ми витрачали, в основному, на професійну літературу. Зате після закінчення універу я купила собі всі сім книг, які й досі періодично перечитую) А от дубляж перший почула все ж російський, та й диск з першими чотирма фільмами у мене свого часу в еру дисків був з російським дубляжем. Зараз, коли іноді передивляюся, то все дивлюся виключно українською. Український дубляж - це дуже крута штука і з роками він стає все якіснішим, що не може не тішити)
В мене було навпаки - перші чотири книжки читав російською. А п'яту частину у момент виходу купив українською. (Це був найперший переклад після англійської у світі) І це була мов зовсім інша книга! Я вперше дізнався справжні імена персонажів! При тому була і гарна локалізація - цей карпатський діалект Гегріда. Після цього вже не міг сприймати ГП російською. Я вже не кажу про оригінальні обкладинки від Владислава Єрка, котрі кращі від оригінальних англійських!!!
із Поттером познайомився російською мовою.
Переклад від росмена був жахливий, але різницю я відчув лише у порівняні.
Книжки від Абабагаламага чудові, але нажаль там теж є невеликі помарки. Що найменше одну я примітив. У пятій книжці, чомусь, Кінгслі при описі зовнішності став чорнобровим, коли в оригіналі він black (чорний, чорношкірий)
Український дубляж ГП чудовий, особливо, то що виходив у кінотеатрах. мій фаворит - шоста частина)
А у мене навпаки мікс, перші 2 книги - російською, 3-я частина українською, 4 і 5 - російською, останні дві - рідною українською. І як батьки сказали останні дві вийшли швидше за російський переклад. Так ще і ціна була відмінна.
В мене всі книжки українською, але потім багато російськомовних фанфиків.
Але справді, український переклад Гаррі Поттера навчив мене любити книжки українською) Це був якийсь зовсім особливий вайб, близько до серденька
@@sa5hk0 у мене так само)
Як на мене, голоси бiльшою мiрою вдалi у SweetTV, але росiйськомовний актор дубляжу у Снейпа - це легенда, яку не переграти😂
Згоден
Аналогічно
Мені голоси SweetTV не зайшли, а от щодо Снейпа не можу не погодитись.
а мені щось від нового каналу ближчій - можливо тому, що останні роки дивлюся "міцного горішка" українською = асоціюється вже з тим голосом. хоча з 90х, як стали показувати у нас, дивилась російською. і поттера спочатку дивилась російською навіть періодично згадується той "гілдерой локхарт" - жах жахливий. але читала значно пізніше = українською.
якби ви спочатку дивились українською а не цапською то були б іншої думки.
Чесно, мені зараз до сліз образливо, що все життя дивилась російської, читала всі книжки з перекладом росман. Перечитаю та передивлюсь українською! А потім повернусь до українського Маріуполя та спалю нахрен ті книжки російською! Дякую за відео ❤
але у росмена ж дійсно кращий переклад
@@mgGelloiss🤡
@@mgGelloiss якщо брати російський переклад - то так. Особливо порівнюючи з ригачкою від Марії Співак. Але я зараз перечитую українською і говорю як людина, яка прочитала Гаррі Поттера в оригіналі: Український переклад ближчій до оригіналу і кращий за російський.
я все життя була російськомовна, але спочатку прочитала український переклад, потім намагалася читати російською - не змогла, зовсім не цікаво. польський переклад теж непогайний, на 2 місці після українського. український дубляж також в переважній більшості цікавіший (крім серіалів)
@@anastazja3204 нерідко так, укр дубляж більш якісний. Але щодо ГП не зможу погодитись) також читаж укр (абабагаламага) і вважаю його на 2 місці, після росмен) усі інші рус переклади набагато гірші ніж укр
Дякую Віктору Морозову за моє щасливе дитинство. Я одна з тих дітей, все сказане якраз про мене. Гаррі Поттер привив мені любов до українських книжок ❤
Я думаю, всі вже знають, що український переклад, АБАБАГАЛАМАГА визнаний одним з найкращих у світі. Дуже рада тим, що і фільми, і книги моя дитина ( і я, звісно) читала і дивилася українською. Російський не зайшов саме через такі розбіжності.
А обкладинки!!!
Якщо разом зіставити всі 7 книжок, на боці вийде малюнок крила. Мені коли мама показала цей прикол, я взагалі така "як це можливо???"
Мені після цього гидко навіть і в руки було брати российский варіант (хоч в них і малюнки з оригінального англійського видання)
@@Євгенія547 ну ми з сином цей прикол давно взнали. В нас повне зібрання)))
серйозно, Довгопупс? замість Лонгботтома? ви кажете не змінили нічого?
@@danah8983 До речі, щодо прізвищ. Непоодинокі випадки, коли різними мовами, прізвище пишеться по-різному. Українською та російською в мене різні прізвища в старому паспорті... (хоча закордонний паспорт за основу взято українский варіант)
Тісова уліца і когтєвран з пуфєндуєм, не тому, що хтось ненавидів книгу. Це спроба локалізації. В казках і дитячих книжках це поширена практика. Імена, призвища і назви часто несуть в собі підказки щодо характеру персонажів чи швидкий опис місць. Для англійця прізвище Снейп це не просто Іванов чи Мельничук. В цьому імені відчувається гнів. Так само Лонґботтом. Воно незграбне і дурне. Іноземні мовці просто не зрозуміють цього, якщо просто транслітерувати. Мені така практика не дуже подобається, але вона є, її не руzкі придумали. Навіть в "тачках", які всі нахвалюють, додана куча відсєбятіни, Мейтера обізвали "сирником". Автори дубляжа тачок так возненавиділи тачки?
Щодо українського дубляжу, то мені дуже не сподобалось, що вони ігнорують переклад абабагаламаги і називають Гоґвортс Хоґвортсом, а Геґріда Хаґрідом.
Дякую, що написали це, бо мені тепер не доведеться. Дивно, що автор настільки поверхнево оцінює дубляжі, що не може відрізнити адаптацію, якою б вона не була, від "відсєбятіни"
Повністю підтримую. Звичайно, треба мати міру, особливо з перекладом/адаптацією власних назв, бо так можна і Гаррі Поттер перекласти як Іван Горщиков. Проте, коли англомовні діти читають Ravenclaw або Longbottom, для них це сприймається не як порожні Рейвенкло і Лонгботтом, а як інтуітивно зрозумілі для дитини Когтевран і Долгопупс. Алея Діагон, як на мене, взагалі не звучить. Діагональна вже тоді. В рос перекладі звичайно переулок зовсім змінює атмосферу, адже де Аллея, а де Переулок. Проте в другій частині це вже Косая Аллея, доволі гарно. Я не кажу, що в рос перекладі/дубляжі немає проблем - є і багато, але окремий цей шматок про факультети... не те, за що варто критикувати
А так випуск супер, цікаво дуже отак паралельно порівнювати дубляжі/переклади і помічати дрібниці
@@Lana-ex9vkА що таке "Когтевран"? Я не дитина, і мені абсолютно інтуїтивно не зрозуміло, що вони хотіли сказати цією назвою факультету)
@@igor-9401
Когте - від слова кіготь
Вран - від слова крук (рос. Ворон)
Шикарно адаптували. Бо в оригіналі Ravenclaw
Raven - крук
Claw - кіготь
Дуже не вистачало таких адаптацій в українському перекладі книги та фільму. Бо не знав у дитинстві англійської
@@kibakot дякую за відповідь! Цікаво, як це могло б бути в українському перекладі. Кігтекрук звучить якось кособоко і різко для нашої мови.. КруКіготь, Пазуркрук, Воронпазур... 🤔
"Даставлен из юга-восточной Азии, ясна ты без семьи" порвало😂
Ор
😂😂😂
А мене порвало «кот Філча», а це кішка
Цей напис і справді був, ймовірно вони помилися рядком для перекладу
Теж сміялася 😂
Я в шоці з різниці. Чесно кажучи я навіть ніколи не дивився в українському дубляжі. Дивився давно в дитинстві і російською. Навіть не підозрював що атмосфера перегляду може настільки змінитись у кращу сторону, якщо дивитися українську версію. Дякую вам за чудову інфу, тепер буде що подивитись)
До речі з 2007 по 2011 роки останні чотири частини Гаррі Поттера дивився вже в рідному 🇺🇦 дубляжі
Скажіть, таке враження, ніби російська мова робить з усіх якихось кончених
@@Ukrainianordinarygirl Добрый день, я не понимаю, как буквы могут повлиять на характер человека. По моему мнению, во всех странах есть такие люди, не зависимо от языка.
@@zoom9503 так, можливо, але руських це не стосується
@@zoom9503 не повіриш, але мова на подібне спроможна. Це елемент самоідентифікації і елемент національної ідентичності. Мова формує характер. Більше того, кожна мова має свій характер, який часто корелюється із характером нації. Можна виділити японську і німецьку мови, як і англійську, як і італійську. Почитай в мережі відгуки людей зі всього світу, які дивляться на Ютубі відео, де показують різні дубляжі світу, де часто констатують те, що російська мова звучить агресивно.
Найкраща "озвучка" - оригінальна. Коли багато років потому подивилась усю серію англійською, отримала справжнє задоволення.
Мова у відео йде при дубляжі і озвучки українською і російською. До чого тут оригінальна версія?
@@Demien_ThornДе логіка у вашому питанні? Автор/ка коментаря просто висловила власні вподобання. До вашого відома, автор відео вказав у ньому також те, як звучить оригінальна доріжка англ. мовою. Тому не бачу сенсу у вашому коментарі і вашій претензії
"Облагоражіватєлі" хрєнови. Без неповаги та приниження всього що не їхне просто не можуть🤦♀️ Дякую❤
а шо саме може бути їх? вони як "держава" існуюсь рівно стільки скільки Україна незалежна, за цей час вони не зробили нічого гідного.
Доречі в дубляжі, я помітив, і автор також це зауважував, що саме погані або негативні герої, по типу Снейпа, який завжди веде себе надмінно, в рос дубляжі виходит не погано, тобто все що має хоч який уклін до ненавесті, зла у них виходить, все інше - спотворюється із тіє самою ненавистю до добра
@@surviplays Я теж це помітив
@@surviplays точно, влучно підмічено!
А я обожнюю Снейпа) І для мене він - позитивний герой. Хоча, звісно, має жахливий характер) Можливо, я мазохістка?😮😅
@@MRb-om9jv позитивний, п-ха-ха. Ти, як на мене, дещо захопилась. Якщо ти говориш про версію із екранізації, то не дивно, що він тобі подобається, як і мені, бо його зіграв винятковий актор.
Український дубляж та переклад книг - неймовірно важливі для нас, особливо враховуючи, що ми перебуважмо також у "інформаційній війні". Наша мова - наш скарб, якого нас віками хотіли позбавити.
Для багатьох, і для мене теж, та озвучка від "нового каналу" - це просто ностальгія.
Зробіть обов'язково про "Один вдома", дуже цікаво було б подивитися, зі зворушенням і посмішкою, бо багато з нас теж виросли на цьому фільмі, коли на зимових канікулах, ще на телевізорах, переглядали по одній серії у день.
Дякую вам за вашу роботу, "лагідна українізація" діє і буде надалі, поки у нас є такі, як ви.
Як це мило, видно що українці роблять все з душею 💙💛
Я взагалі вимагаю від 1+1 і Нового Каналу, щоб всі фільми 80х по 2010ті були викладені в вільному доступу, як досягнення українського дубляжу
Зараз на мене накинуться всі, але насправді речі як тісова вулиця і назви факультетів лише адаптація під дітей. Така адаптація є і іншими мовами. Наприклад італійською Дамблдор став Профессоре Сіленте(той хто боронить тишу), Слизерин- Серпеверде(зелена змія), Гріфіндоро (золотий грифон), Корвонеро(чорний ворон), і взагалі дивний переклад факультету Хафлпаф- Тассоросо(червоний Барсук), хоча в них навіть стемма не червона. У кожній мові підлаштовували під їхню публіку. І так російською є жахливий переклад і є такий що можна читати, де снейп все таки снейп а дамблдор не думбльдор.
Хоча неймовірно радісно що в нас не чіпали взагалі назв, і українські діти можуть сказати що вони майже читали оригінал❤❤❤❤
Я теж майже все життя споживав рос. переклади (шкодую про це сильно) і коли перейшов на українські, це просто неймовірно. Українських перекладів мало порівняно з кількістю російського, проте наші перекладачі настільки талановито, працьовито ставляться до перекладу, це просто... Неперевершено. Дуже раджу перейти на фільми українською, у нас прекрасні дубляжі, над якими вочевидь файно попрацювали. Чекаю коли ігри будуть мати українські локалізації, бо порівняно з ТБ, у них рідко є український переклад, але нічого, з часом це зміниться, головне споживати та популяризувати 🙂
Хорошие переводы появились относительно недавно лет
Так 6-8 назад, имею ввиду хороший дубляж
Віктор Морозов, АБАБАГАЛАМАГА і їх переклади - неможливо було відірватися від книги. Чекаю, коли підросте моя дочка, щоб читати їй❤
Колись у Львові було кафе по Гаррі Поттеру і після кожного відвідування находив настрій переглянути кілька фільмів. Після перегляду цього відео зявився настрій початку зими і перед різдвяних переглядів ГП.
Так, «Три мітли»! Ми після пар ходили туди на маслопиво) Прикро, що закрились😢
Так, я в 2014 році там була!❤ Прикро,що зачинились
Ого, клас! Хотілося б скуштувати маслопива)
На останній сторінці шостої книги Гаррі Поттера видавництва "Абабагаламага" написано:
"Не будь маглом
Підтримуй українське
Воно класне"!)
5:09 у цій сцені у Нового каналу є перевага, так як вони зберігають правила української мови, а саме кличний відмінок, тож у них звучить призвеще "Потере", а "Потер"
Кличний, як на мою думку доречний коли слово закінчується на голосний. Якщо на приголосний, виходить зовсім не милозвучно.
@@ВладимирДученко-х1к можливо, було б цікаво послухати приклад, коли на вашу думку звучить не милозвучно, мені в цілому подобається ця фішка саме української мови :)
@@ВладимирДученко-х1к не бачу чогось немилозвучного.
Це чудово, що існують і розвиваються українські канали про кіно, успіхів вам і натхнення, дякую вам
Я дивилася у кіно премʼєру, була ровесницею Гаррі, російською. І росмен читала - гидота. Новий канал і плюси чудово впорались з перекладом, така добра чарівна атмосфера. Мій син, який тепер ровесник юного Гаррі, навіть не знає про існування рос озвучки 😄
Думблюдор😂
Ооо, так, пам'ятаю цей переклад від Росмен!)) Перші 4 книжки читав саме його (бо на той час іншого не було). Мене і досі мучить питання, що має означати оте ніде не існуюче у російській подвійне ГГ у імені "Снегг"? Як це потрібно читати? Та що вживали у той час перекладачі?)))
Аж потім п'яту частину я купив українською - це був найперший переклад цієї книги у світі! І це було щось неймовірне! А цей карпатський діалект Гегріда! Після цього вже не міг нормально сприймати російський переклад...
Саме завдяки Гаррі Поттеру і ще локалізаціям Сімпсонів і Футурами я полюбив українську. Бо до того знав нею лише шкільну класику - твори Шевченка та інших.
*"Не будь маґлом - купуй українське. Воно класне!"* _А-ба-ба-га-ла-ма-га_
Це найцікавіший парадокс. Коли живеш в російськомовному місті, в школі навчають російською і по тв теж багато російською. Але коли тобі трапляється фільм чи серіал в українському дубляжі, то він тобі подобається більше. Я з дитинства полюбляю дивитися фільми чи серіали українською, читати книжки українською і пісні українською більше подобалися. І при цьому я виростала в донецькій області.
Я в перше в житті побачила Гаррі Поттера на відеокасеті чеською мовою. Сама родом з Закарпаття. Тоді бабуся вже працювала в Празі, і принесла нам це чарівне чудо🥹
Як було приємно через кілька років, знаючи всі сцени напам’ять перших двох фільмів, почути рідне українське звучання на новому каналі 😀
Хочу висловитися щодо перекладу назв вулиць, факультетів і так далі: як на мене, придатні для перекладу на українську, грамотно адаптовані назви додають тексту відповідного настрою та допомагають зберегти сенси, закладені автором чи авторкою. Було би просто неймовірно, якби Роулінг взяла приклад із Толкіна та створила перелік настанов для перекладу власних імен. І - ні, я не співаю оди російському перекладові Гаррі Поттера.
та да, особливо чудово рсня адаптувала ВоландеМорт
Цікава ідея!
Але часи змінюються. Те саме трапилося і з піратами. Перші переклади і озвучка від того Нового Каналу була про Джека Горобця, але потім ця ж озвучка змінилася на Джека Спароу. Спочатку було не звично, але дуже швидко перестало різати вуха. Казати, що це змінилося на гірше? Напевно ні, оскільки мова змінюється і, зазвичай, перекладати назви, навіть якщо це можливо, іноді створює дивні ситуації.
Така ж сама ситуація і з Толкіеном. Зазвичай, увесь переклад - це транслітерація, а не переклад назв українською, навіть у старих дубляжах фільмів.
@@maksymisaiev1828 повністю згодна, якщо перекладати назви дослівно, то чим ми будемо відрізнятися від росмена
@@maksymisaiev1828 Як на мене - саме прізвиська переводити потрібно - бо вони однозначно мають сенс та обігруються в сюжеті.
А от прізвища та імена - дискусійне питання.
“Доставлен из Юго-Восточной Азии.» Ясно ты без семьи.
Змія в цей момент: Да ти екстрасенс
Я в дитинстві читала та дивилася Гаррі Поттера угорською та англійською. В угорському перекладі також багато специфічних слів повністю змінені, адаптовані на угорський лад, але переклад надзвичайно талановитий. Ніяких когтєплюєв, як у росіянському, але коли я натрапляла на росіянський дубляж фільму, то не сильно дивувалася, що назви не співпадають.
Цього тижня я (в віці 29 років) вирішила нарешті купити та вперше прочитати всю Поттеріану українською. Сьогодні дочитала перший том від абабагаламаги і я в захваті!
Чомусь мені раптом зараз прийшло це відео в рекомендації.) Від цитати перекладача дуже сильно розчулилася.
Дуже хочу подякувати за такий класнючий контент! Дуже приємно, коли в відео ти бачиш свою роботу, та те, як її обʼєктивно оцінюють! Ви зробили щасливіше одного актора дубляжу) Продовжуйте! ❤
Коли була маленька, то перші частини книги я читала на російській мові, а останні вже були на українській. Тоді мені було дуже важким в'їхати в багато речей які називались по іншому. Дитиною я думала, що це на українську не правильно переклали, а виявилось, що то рососіянці були як завжди були в своєму репертуарі
Я з Харкова і все дитинство дивилася ГП на касетах. А всі вони і у продажі, і у прокаті були російською. Потім, вже у підлітковому віці, наштовхнулася на гру англійською, у якої перекладу тоді ще не було. І все не могла зрозуміти, що то за Хафелпафи та Рейвенкло. І тільки згодом зрозуміла, що якраз росіянське озвучення і було помилковим. Передивляюся ГП виключно англійською, але час і мені приєднатися до любові українського озвучення.
Озвучка від 1+1 - це флешбеки з дитинства) дуже приємні флешбеки
+++
Дякую за відео!
Звісно, українці в Україні мають дивитись український дубляж. Російський переклад дійсно так собі. АЛЕ! Ми мусимо визнати, що голоси Северуса Снейпа та Лорда Воландеморта в російському дубляжі просто шикарні. Набагато краще, ніж в українському.
Я розумію що Гарі був пригноблений, але в російській він прям завжди здавався дуже обісраним😅
Левіоса! Чари українською устами Гаррі Поттера.😊 Для мене дубляж від Нового каналу найбільш сподобався. Але й інші теж чарівно озвучені українською мовою. Отже, вибір є... ❤
На мій смак, ру дубляж в далекі двохтисячні виграв своєю адаптацією, локалізацією чи дослівним перекладом власних назв, наприклад «Когтевран», що в дослівному перекладі звучить як «кіготь ворона», (10:54 і це був дивний коментар) теж саме і з «Пуфендуй», «Коса алея», «Довгопупс», «Златопуст Локонс», «Кікімер», як на мене, це тільки підкреслює магічність світу і психотип деяких персонажів.
Тоді, для мене, як для дитини, було цікаво та дотепно, бо «Рейвенкло» чи «Лонгботум» - просто іноземні і незрозумілі слова, не було б того захвату.
В українському будляжі ГП мені не подобається те, що кожен фільм дублювали різні студії й відповідно різні переклади і актори дубляжу, особливо кров з вух голос Герміони в «Принці напівковки», але дуже сподобались адптації «Базікало», «явився», «ховчик» і тд.
Вважаю, що ГП це мабудь єдина франшиза без першокласного українського дубляжу. Хоча, схоже я не знала про існування дубляжу від Світ ТВ, треба переглянути.
Згодна
Можливо, через 4 місяці після виходу відео мій коментар не буде побачений автором, але вважаю запотрібне залишити його. Бо гортаючи коментарі під відео, майже усі як один підтримали автора, а для розвитку якості потрібно й отримувати трішки критики. Ось і побуду цим злим критиком.
Вже один з коментарів я знайшов щодо спроби пояснити локалізацію власних назв рос. дубляжем, і додам своє суб'єктивне бачення. Наприклад, якщо слова raven та claw переводяться як ворон та кіготь - в принципі це не найжахливіше локалізувати назву як Когтевран.
Автор дуже зручно для порівняння обрав саме частину "Філософський камінь", проте не вказав це у назві відео, і для тих, хто переходить подивитися за назвою, могло бути відчуття що аналіз та порівняння буде за всіма фільмами. Я вважаю, що рос. дубляж 1-ої частини дійсно є найгіршим серед усіх фільмів, і так, голос самого Гаррі в російському дубляжі дійсно йому не підходить. Добре, що цей голос був лише у перших двох частинах. До речі, цей голос був і у Фродо в першій частині "Володаря перстнів", там він більш органічний.
Також прошу автора говорити про "моя суб'єктивна думка" не в кінці відео при оголошенні результатів, а на самому його початку, тоді значно простіше було дивитися відео.
І було б цікаво не просто почути переможців, а саме побачити таблицю з балами, подивитися на відриви однієї озвучки від іншої.
А от що було не дивно побачити - так це "утоплення" рос. дубляжу. Розумію, в який час та в якій країні ми живемо, однак не можу погодитися з такою одностайністю вашого вибору "гіршої" озвучки. Навіть там, де очевидним фаворитом був рос. дубляж, як от зі Снейпом - ви не віддавали перевагу йому. Відбувалося за такою схемою: де краще якийсь з українських - бал йому, де краще російский - бал усім. Суб'єктивність та зацікавленність(
Також багато висновків зроблено на вашому дитячому досвіду перегляду. І це дійсно має силу. Наприклад, якраз "Один вдома" я дивився найчастіше на 1+1, і тому дійсно це для мене як тріггер гарних спогадів. А от Гаррі Поттера мені довелося багато разів дивитися на DVD-диску саме російською - і ніхто не отримував дискомфорту від цього в моїй родині чи серед моїх друзів.
В моєму суб'єктивному рейтингу, гадаю, дубляж Нового каналу переміг би з мінімальним відривом рос. дубляж, а потім йшли б озвучки Нового та 1+1. А от у Sweet TV якраз голоси часто не підходили персонажам.
А в цілому я бажаю автору успіхів в розвитку каналу, з мене підписка, дякую за популярізацію українського контенту.
P.S.: на свій нещодавній ДН (27 років) я замовив 7 книг Гаррі Поттера видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА українською мовою та порину в них в найближчу відпустку.
Дуже гарне відео, дякую ))) Ще б про Альфа подивитись, бо там різниця просто колосальна. Якщо, що то переклад Альфа від ICTV The Best ))))
як я радію, що ми, як свідоме суспільство, захистили наш чудовий український дубляж
Я чув, що там якісь були проблеми із українським дубляжем. Активно слідкую за політичними новинами і за війною, але ось це питання повз мене пройшло. Якого біса хотіли скасувати український дубляж? Чим це було мотивовано?
@@DDC77типу тим що англ повинна бути в нас в країні на міцному другому місці і коли в кіно буде все в оригіналі лише з субтитрами то ми будемо ближчі до пізнання англ😅
@@annabihus9629 в цьому є раціональне зерно, але скасовувати український дубляж - це абсурд. Це просто вистріл собі у ногу. Я ще би зрозумів, якщо би інтегрували в наш кінопрокат оригінальні доріжки, коли би люди, які бажають прокачати англійську, мали би можливість сходити на оригінальний фільм, а так... Нісенітниця. Думаю, що в майбутньому, то люди будуть сидіти в кінотеатрі, і просто всі будуть мати навушники + окуляри, і одні будуть дивитись італійською, другі українською, треті англійською і т.д., і ті, що би мали окуляри, могли би бачити на екрані субтитри.
Обожнюю український переклад! Читала і перечитувала книгу тисячі разів. Пам*ятаю, четверту книгу не змогли батьки купити, бо в місті в той час її не було, взяла у однокласниці рос версію, взагалі не сподобалося. В Запоріжжі маю повну колекцію книг українською, дуже сумую за нею, бо інколи так хочеться перечитати за кордоном саме українську версію.
Дякую Вам за такі порівняння. Вперше дивилася в російському дубляжі та полюбила фільм - думаю, що не через мову, а через цікавий сюжет та гру акторів, тому що можу дивитися фільм хоч через день... Але, коли одного разу побачила фільм і почула український дубляж - захопилася ще більше... Звичайно, я не порівнювала зміст, але мене завжди дивувало, чому горокракси називаються в російському варіанті - крестраж....
Висновок - тепер завжди шукаю свій улюблений фільм лише в українському дубляжі - для мене відкриття, що їх декілька.
Дякую українським митцям ( перекладачем, редакторам, акторам дубляжу тощо) за улюблений фільм.
Я весь час дивилася Гаррі Поттера російською, і тільки приблизно в 2019-2021 вперше переглянула в українській озвучці нового каналу наскільки пам‘ятаю.. це така комфортна атмосфера, якщо і буду передивлятися - тільки українською, це нагадує мирний час коли на новий рік збиралися усі разом і поки деякі попалися на кухні або робили закупки я сиділа перед телевізором відволікаючись щоб поставити салатики на стіл 😭 Дякую за відео, автори української озвучки найкращі
Читаючи твій текст, то стало неймовірно сумно і похмуро на душі, але і паралельно із тим тепло.
Перший раз я подивилась Гаррі Поттера в російському перекладі…але коли побачила в в українському перекладі…❤❤❤❤це любов на все життя!!!!!!
Респект автору за його проукраїнські життєві погляди, дякую за важливість мови! 🤝
Згадала, як в дитинстві не розуміла, яке таке "дєло" обдумують Гаррі з друзями🤣 Цікаво було порівняти, дякую за відео!
Та ні, додавати своє треба, саме за адаптацію я люблю український дубляж
вибачте але цей випуск треба дивитися на порожній шлунок) вставки з російським перекладом викликають надто сильне бажання загидити клавіатуру , а обидва українські - ПОТчик) за контент дякую) ніколи навіть не цікавився як Гарі Поттер звучить на лайняному)
Ого! Чому я раніше не знала про таку кількість варіантів українських озвучок😮
Я до 24 лютого 2022 року дивилась в рос дубляжі, бо так подивилась вперше і мені було Ок, звикла. Але дубляж від Нового каналу ❤
Мені цікаво, чи є всі частини фільму саме в дубляжі Нового каналу? Бо я ніяк не могла знайти 😢
Ну, помилки про смерть батьків Гаррі і інші нелогічні штуки😅просто дивно, що я ніколи не звертала на це уваги😅
Дякую за дуже цікаве відео ✊🏻 чекаю і надалі продібного контенту від цього каналу🎉
Дякую за підтримку, наступне відео вже готується!
Дубляж нового каналу є на 1-4 частини Гаррі Поттера, а на 5-8 є вже офіційний кінотеатральний дубляж. Ще одним плюсом дубляжу нового каналу є те, що голоси головних героїв там ті самі, що й були в кінотеатральному дубляжі останніх частин.
до речі, раджу пошукати озвучки інших ваших улюблених фільмів, та серіалів Українською. це крута робота, справжніх майстрів. дивився в Українському дубляжі з дитинства, і нехай до євромайдану, розмовляв обома мовами, бо батьки до 14, вважали какая разніца, ще і школа була "інтернаціональна", а значить російськомовна, завдяки Українському телебаченню, знав Українську досконально.
Переклад від Абабагаламага - шедевр, думаю якби був світовий топ перекладів ГП, то цей займав би там найвищі місця
Завжди було враження, що український переклад кращий, тепер зрозуміло чому. Добре що в бібліотеці були всі частини українською мовою.
Дякую за роботу: детальний розбір і цікаву інформацію. Дійсно, переклади українською захоплюють. Мої діти, а разом і ми, дорослі, дивилися серіал "Гаррі Поттера" та "Тhe Simpsons" виключно українською.Це круто, яскраво і незабутньо. Підписалася.😊
Кайф ))) Озвучка від Нового топчик ) Чекаємо на Один вдома 🙃😏
@@яяя-ш7л ага
Перший раз Поттера дивилась в "легендарному перекладі", де Елвіс Долмандор, Ґегрід - професор МакГаліган, Діагонна Алея - Дайдада, а перше закляття, яке ми чуємо від Герміони - "Ахилес и все такое".
Якщо слухати в порівнянні зараз українські і росіянськи варіанти, таке відчуття, що в рашистському варіанті всі нахабні та зухвалі
Ловлю себе на тому що майже завжди вмикаю саме озвучку нового, а не дубляж, бачу по коментарям, я далеко не один такий 😊 дякую і бажаю успіхів автору у подальшому створенні контенту)
мені насправді російська озвучка напоминає книги коти вояки . В книзі велику роль грають імена , а російські перекладачі просто на це наплювали , я якось спробувала почитати інші книги , але просто не зрозуміла що то за персонажі
Про батьків, які не розказали Гаррі про Гогвартс просто чорний угар 🤣
Мені більше подобіється дуюляж від СвітТБ ніж від Новго каналу
Повністю згодна,бо на Новому якісь голоси не природні(
Читала «Гарі» в українському перекладі, і він розкішний!
А щодо дубляжу, мене, чесно кажучи, трохи збиває, що всі серіали озвучують одні й ті самі голоси. В мене від того герої вже не герої, а все зливається в один великий венігрет…
Але контент цікавий, продовжуйте
Я з тих дітей, хто читав та дивився в російському перекладі і таке порівняння стало для мене шоком🤯 Дякую, що відкрили очі та тішусь, що моя дитина буде читати вже соловʼїною💙💛
Питання звички і смаку. Зазвичай емоційна прив'язаність виникає під час першого перегляду. А у випадку з цією легендарною франшизою, переглядів було значно більше. Тому хто якою мовою дивився, та й ближче до душі.
Мені подобались ніби російські голоси, так вже закарбувалось в пам'яті з дитинства.. але порівнюючи, вони всі такі якісь злі чи відморожені чи зверхні😅
«Пуфендуй» звучить як якась образа 😂 або шось дуже несмачне.
або хтось ніби пукнув😂
Прекрасне вийшло відео! Я недавно вперше читала Гаррі українською (хоча фільми переглядала вже багато років) і була дуже приємно здивована! А після перегляду Вашого відео, тепер точно знаю, що буду і дивитись тільки українською, тому що справді дуже велика різниця. І більше за все я не терплю в дубляжах/озвучках "отсєбятіну") ДЯКУЮ!💫
Обожаю смотреть на новом канале уже,26 но если я раз в год включу телевизор и попаду на Гарри Поттера я не смогу устоять))
Мені рос дубляж більш атмосферний. Але в цілому український кращий і красивіший
Колись ледь не подивився ГП в російському дубляжі у брата на відику, але нас тоді тітка відволікла і ми встигли побачити лише перші хвилин 15. І от вперше я подивився цю серію фільмів лише минулого року саме в дубляжі Нового каналу. Гадаю, варто було почекати 21 рік, щоб глянути у правильному дубляжі. 😄
Нажаль, я все життя дивився фільми з російським дубляжем, тому він більш знайомий, а про український дізнався тільки що, тому в деяких випадках для мене нажаль переважає російський дубляж, але український реально вражає, бо він ніби то якийсь більш аристократичний для мене😅
Це правда! Моя перша книга українською мовою була Гаррі Поттер від Абабагаламаги ❤ Дякую цьому прекрасному чоловіку за його працю!
Раніше я дивилась в тому дубляжі який мені подобався, мені було без різниці яка мова, головне, щоб був якісний переклад.
Наразі, я вже дивлюсь всі фільми та серіали англійською і всі проблеми відпали. По-інакшому все сприймається.
Єдиний персонаж, чий голос в росдубляжі досі не можу не сприймати - це Снейп… треба відмітити, справді талановито актор зробив роботу свого часу
12:52 я теж скучаю? СКУЧАЮ? Як треба було так помилитися, сумую*
читала С.Цвейга новеллы "письмо незнакомки" на русском, та коли прочитала новели "лист незнайомки" украiнською то був для мене шедевр почуттiв до глибини серця
Мені майже всюди Світ тіві більше подобається)
Віктор Морозов та Іван Малкович- це любов! Дякую за переклад і видання україномовного Гаррі Поттера❤ Це найкраща історія в світі, я виросла на "Гаррі Поттері" від А-ба-ба-га-ла-ма-га
Останні роки дивлюся "Гаррі Поттера" в оригіналі з субтитрами)) дуже цікаво та атмосфера +100
Добрий вечір!🎄🕊️ скажіть будь ласка, а де саме ви переглядаєте із субтитрами в оригіналі?
Раджу дивитися в оригінальній озвучці з субтитрами чи без них - як не крути, а справжні голоси акторів це найкраще
Я не мала своїх книг по Гаррі Поттеру, але ліпшому другу батьки купляли одразу свіженький переклад, тож мені теж перепало доторкнутися до магії. Але перші книги в нього були саме від росмен, поки якось український переклад не вийшов раніше. Тож спочатку я читала 3 частини російською і була переконана що "Снег" це ок. Аж поки в українському я не бачу "Снейп" і мій дитячий мозок просто розривається від нерозуміння як правильно)
Лише коли я виросла і з'явився толковий інтернет, я зрозуміла що роснявий переклад то лажа повна.
А фільми, до речі, я дивилася українською і навіть не дивувалася))
Дякую за відео, дійсно багато ляпів є у російському дубляжі. Я звик саме до нього, бо їхні касети і перші книги виходили швидше за українські, а потім вже через синдром каченяти все несхоже на російський варіант здавалося неканоном. Пам'ятаю, як ми з дружиною, яка звикла до українського перекладу, дивилися першу частину "Смертельних реліквій" і Гарі в певному моменті вигукнув ім'я своєї сови російською😁
Вона просто закрила ноут і сказала, що далі дивитися не буде😂
Можна багато сперечатися про локалізацію, це, насправді, дуже цікава і складна тема, але "Снегга" та "Буклю" я собі досі пояснити не можу😅
До речі, чого я, наприклад, не зношу - будь-якої іншої озвучки "Друзів", окрім української від Нового каналу
Якщо буде час і бажання, зробіть відео про це😊
Читав більшість книг як російською, так і українською мовами. Однозначно, українською - краще (ніколи не забуду, 5ту частину й "кажанячі шмарклі" )))). Абабагаламага, й Віктор Морозов - однозначно молодці, відчувається, що створено з душею. Але, озвучка - це не лише сам текст, але ще й майстерність, емоції, голос. Цікаво, що Новий канал дійсно дуже й дуже непогану озвучку зробили. Але деякі голоси російською кращі, просто із-за більшої майстерності й таланту. Даю ще мінус звукорежисеру російської версії - дуже приглушили деякі звуки, які в українскій версії звучать більш живо й реально.
В дитинстві в мене був dvd диск з першими трьома частинами на російській. Там ще переклад був набагато гірший, Герміону звали "Моні Крейнджер", Рона - "Рон Вінслі". Для мене це був справжній жах, просто неможливо було слухати. Зараз дивлюся тільки в українському дубляжі нового каналу, мені дуже подобається. Дуже гарно підібрані голоси.
Супер варіант роботи, мені заплатили гроші за роботу, але мені влом робити її, тому я дам студентам хай зроблять як домашнє завдання за гарні оцінки. LOL
Те, що я помітила сама, коли востаннє дивилась російською. У Ордені Фенікса коли Гарі і Сіріус говорять на вокзалі, там діалог в кінці якось не туди. Гарі питає чи думає Сиріус , що буде війна. А той відповідає взагалі про біль. Я думала що це пов'язано з тим, що Сиріус в Азкабані трохи поїхав кукухою. Але потім зрозуміла, що це просто неправильний дубляж . І таких сцен, де діалоги криві, наче персонажі говорять не один з одним багато Кубку і в Ордені Фенікса.
Хотіла взагалі читати , але в подруги є тільки російською книги. Після цього відео не торкнуся їх взагаглі. Англійська вище середнього. Мабуть треба оригінал купити.
Дякую за інформацію про перекладачів. В мене лише остання книга українською, попередні російською. Три ще читала в оригіналі. Перечитаю ще раз українською, відкрию для себе світ Гаррі Поттера заново😊 Не дивилася озвучку Sweet TV, але в цьому відео вона не відстає від Нового каналу.
Я навіть більше за Новий люблю саме Світ ТВ)
доводилося колись в епоху пальоних dvd дивитися Гаррі Поттера і російською, але бляха як я завжди пропускала там той момент, коли Геґрід питає Гаррі чи БАТЬКИ йому не розказували про Гоґвортс, це ж просто найгрубша помилка яка тільки може бути, після такого можна зразу виключати фільм😵💫
Великий Вам респект! Теж дуже подобалася і подобається українська озвучка, от якись шарм вона має😍
Самый лучший дубляж был в те года 2010-2014 +-, который шел по новому каналу, то была профессиональная озвучка. С АТМОСФЕРОЙ. Все что есть сейчас уже не то.
Загалом я люблю дубляж HDrezka, але "Новий канал" теж в топі! Дякую за чудову роботу! Я теж з російськомовних регіону, родини, школи... Тому дуже важливо мати якісний український дубляж ❤
Загалом я не дуже дивлюсь з пов'яказкою на оці, але який саме дубляж? Укр? рашн?
@@RavenRustFan виключно укр, звичайно! Що означає з пов'язкою на очах?
Мінус усім перекладам за "Герміону". Звучить, можливо, і краще, але навіть авторка підтвердила, що її ім'я насправді Хьормайні. Це чутно навіть в оригіналі фільму.
Напривеликий жаль довелось подивитись цей шедевр рашиською мовою ще в дитинстві і вона мені навіює ті дитячі спогади та приємні емоції.
Так, та сама історія, так само я дивився Пірати Карибського моря рашиською, і українську іменно в цьому фільмі не сприймаю на превеликий жаль
От я вчора глянула В'язня азкабану перший раз українською. Не знаю, чий був дубляж, але я була дуже розчарована... ніяких емоцій в голосах. В голові звучав російський дубляж, який, як на мене, набагато кращий саме для цієї частини.
Я першу частину взагалі дивилася в одноголосому російському перекладі. Але навіть з ним стала великою фанаткою даної серії.
Я вперше читав Росмен,але коли прочитав український український переклад це щось,буде можливість обов'язково придбаю серію від абагалаиага❤
Таке цікаве відео, дякую вам дуже! Ну і озвучка від нового каналу в саме серце))
Озвучка SweetTV здається підібрав голоси найкраще
Дякую авторові, за те що правильно називає "дубляж" і "озвучка".
Щодо "Сам удома", то варто робити випуск. Бо дубляж від СолоденькогоТБ настільки невдалий, мов зроблений нашвидку. Тому хочеться його на запчастини розібрати та порівняти з класичними озвучками плюсів та нового.
Сумую за телевізійними озвучками, вони такі вайбові були. І цікаво, що за озвучкою можна було відразу зрозуміти, що за канал.
Не погоджуюсь, що Росмен типу кращий, я читала і в оригіналі, і російською, і українською, і можу сказати, що українською як на мене дуже і дуже добре. В оригіналі дивлюся. Тільки, щоб не російською. Хоч я і виросла у російськомовній родині і у російськомовному регіоні, але 24 лютого все змінило. Як жартували наші ʼʼОдеські мансиʼʼ «Одесити за одну ніч заговорили українською мовою» і додам від себе, що навчилися дуже швидко. Ніколи не думала, що мова може бути приводом до війни і приводом ламати списи… Але для нашого недолугого сусіда… Ну, що йому казать, якщо воно канешно.. Я ніколи нікого не ненавиділа і зараз не ненавиджу, але зневажаю за вбивства, за руйнування, і за смерті нізащо. І один із привидів - мова. Смішно, аби не було так боляче. І я зараз дивлюся тільки в оригіналі чи українською, якщо знаходжу достойну озвучку.
Знаєте, є ще серія книг під назвою Коти Вояки, і там теж не точний переклад... Наприклад персонаж GrayStripe - Сіра смуга(Сіросмуг), в російському переклали як Крутобок, хоча це ніяк не зв'язано між собою. і ще RavenPaw переклали як Горелый... А це вороняча лапа, а не гарєлий.
Божеее, так. Українська озвучка повертає мене в дитинство ❤️
Стара добра озвучка від 1+1 (хоча зараз терпіти не можу цей канал). Вперше дивилась саме від них. І голоси мені дуже приємні.
Геґрід на російській мові чисто підʼєбав Гаррі з приводу батьків 😮