Запрошуємо вас до нашого театру Cult, що знаходиться у центрі Києва. У нас ви зможете побачити унікальні, експериментальні та класичні вистави українською мовою. Підтримуйте сучасну драматургію і до зустрічі у нашому театральному просторі. Переглянути афішу, придбати квитки та доєднатися соціальних медіа театру можна за посиланням: mssg.me/3gri3 У нашій закритій спільноті ви можете отримувати бонуси і ексклюзивний контент від проєкту за допомогою функції спонсорства mssg.me/kx84q Долучайтесь до нашого закритого літературного клубу, де ми зустрічаємось 2 рази на місяць: онлайн та офлайн. На зустрічах ми детально пропрацьовуємо заздалегідь обрані книги та покращуємо якість розуміння матеріалу. Щоразу у вас є можливість обрати: бути слухачем або доповідачем. Щоб взяти участь: t.me/cultlitclub
Половина книг в рейтинге лишние... Кстати, Оруэлл написал свой шедевр под впечатлением от романа Евгения Замятина "Мы", как и Брэдбери свой "Градус..."! Так что рейтинг совсем, мягко говоря, "средненький"!!!
Дякую за відео. Дуже інформативне. Дуже порізала вухо теза "ця книга більше для чоловіків, бо там йдеться про здобуття успіху". Жінкам теж потрібне це відчуття здобування успіху. Це не хейт, просто коментар. Такі слова звучать образливо.
Ніхто не збирається забирати у жінок "відчуття здобування успіху". Сучасні жінки піддались на оманливу пропаганду здобуття успіху на рівні з чоловіками і дратуються, коли дійсність виявляється іншою. Жінкам абсолютно не потрібно змагатись з чоловіками на рівні чоловіків та чоловічими методами за чоловіче розуміння успіху. Це стосується як спорту так і життя. Мартін Іден досяг успіху, але програв у житті через те, що жінка його мрії відвернулась у найважчий момент, зневірилась в ньому і взагалі виявилась порожнім місцем, хоча насправді він боровся заради неї, щоб бути гідним її. Якщо прослідкувати образ жінок в інших творах Лондона, то можна побачити все ту ж мрію про надійну подругу життя, яка буде супроводжувати героя не зважаючи на всі труднощі, надихати його на боротьбу та успіх. В цьому, за Лондоном, призначення, успіх і щастя справжньої жінки.
@@eugenevikernua1675 лол) та дайте вже жінкам самим вирішувати, хоче вона бути подругою чи сама хоче щось досягти. 21 століття) До слова успішна самодостатня жінка це в рази цікавіше і сексуальніше, ніж мамина принцеска "створена для натхнення"
@@Andrew-yr4dr а що, хтось комусь щось забороняє? У нас в Україні процвітає гендерна рівність, якщо не рахувати закріпачення частини населення за статевою ознакою. У нас в 21 століті "істоти, які менструюють" (гендерно нейтральний термін, який не підкреслює соціальну підлеглість чи залежність, а виключно біологічну відмінність), - отже, такі істоти можуть досягти досягнення, недосягальні для закріпачених в минулому сімейними закріпаченням та деспотизмом нещасних пригнічених кріпачок, не кажучи вже про нинішніх кріпаків, які в старих добрих традиціях 15-19 століття боронять елітний статус купки мерзотників та підтримують 90% сучасної інфраструктури (починаючи від краника з водою і закінчуючи електростанціями). А щодо сексуальності, такі досягнення як губки качечкою і надута жопка відразу сигналять про успішність, самодостатність і незалежність сучасної особини з вагіною (ще один гендерно нейтральний термін). Насправді, від Лондона з його крутими фантастичними подругами мені нудно. В 21 столітті він видається смішним і наївним простаком, хіба ні?
@@eugenevikernua1675Від Лондона з подругами? Взагалі то він не про подруг писав. Його твори більше про любов до життя, незламність і мужність. Далеко не кожному чоловіку потрібна жінка, яка змагається з чоловіками. Більш за все чоловікам хочеться жіночості у жінках, яка завжди асоціюється з мягкістю, а не з чоловічим прагненням домінувати. Хоча, безперечно, комусь до вподоби більше бой-вумен )
Нещодавно прочитала Загребельного "Диво" та Багряного "Тигролови". Не очікувала, що так сподобається! "Тигролови" більш "жвавий" і легкий. А от "Диво" трохи важкувато читалось. Але після прочитанного відчувається глибинне єднання з Україною та нашим народом. Відчуття неймовірні! Тож дуже рекомендую ці книги❤
@@larysas7229 о, то Ви молодець, що читали таку гарну книгу у студентсві ❤ На жаль, я не цікавилась такою літературою за часів свого студенства. Та вважаю, що краще пізно ніж ніколи 😁
І "Тигролови" і "Сад Гетсиманський" зайшло на ура, рідко який україський письменни пише так легко, доступно, але про такі важливі і жахливі речі. До речі, мені "Сад Гетсиманський" чимось викликає флешбеки на "Овода*
Я по-справжньому полюбила читати в 1-му класі, коли мій хресний подарував мені книгу про Гаррі Поттера) Він через пару років помер, але я досі безмежно вдячна йому за таку спадщину. Після того прочитано сотні книг, але серія про Гаррі Поттера - досі моя улюблена 🙃 Перечитую раз в 3 роки точно Марія, 32 рочки 😂
Теж читала цю серію вперше в школі, а от нещодавно, вже на добряче начитану голову, знову перечитала. ГП це не тільки захоплива історія, а ще й моральна глибина. Завжди... )
Цікава підбірка, я читила твори зі списку в різний період свого життя і сприйняття їх було різне, взалежності від того досвіду, який я уже набула. В школі терпіти не могла Хемінгуейа, а з час змінила на його творчість погляди.
Аналогічно. Мартіна Ідена читав в ранньому віці відбиток серйозний залишив. А 1984 в більш зрілому віці, коли розумів що воно таке, суспільство такого роду
Я б ще порадив більше читати саме Джека Лондона, у нього твори про сильних духом і волею людей. У дитинстві його мені порадив батько і тепер я розумію звідки у мене дисципліна та самовиховання взялись. Дуже крутий автор з прекрасними книгами. Дякую,пане Віталію!
"Куди ідеш?" Генріх Сінкевич! Читати про те як він цей роман писав це вже захоплюча історія а сам роман просто ваууук!!!! Нобелівська премія з літератури!!!!
Мабуть дійсно має значення в якому віці читаєш книжку - ось нещодавно прочитав Quo Vadis, ще й польською мовою, але коли читав вперше, якось більше вона мене вразила, зараз чомусь переживання і пригоди героїв сприймалися не так яскраво.
Дякую! Мартіна Ідена в підлітковому віці прочитав точно більше 10 разів, найулюбленіша книжка була, пам'ятаю ще позначки на форзаці робив скільки разів прочитав) прямо ностальджі)
Усі відео і формати, які Ви плануєте реалізувати - все цікаво! І про Гемінгвея, і про добірку філософських та історичних книжок, і літературний клуб. Наснаги Вам!
Ооо Мартін Іден!!! Тааак!!! Це переворот свідомості!!! Рут та її сімя спочатку такі начебто інтелігенти а в кінці Мартін коли став розумним побачив що вони тупі і розуміються в речах поверхнево! А саму Рут її брат привів до Мартіна як шльондру бо він став багатим !!! А проста працьовита дівчина на танцях була посправді високоморальною і вірною і чесною !!!
Дякую за поради !!! Дійсно в наш час всі страждають проблемою з увагою. Хочу трансформації, хочу читати якомога більше ! Також чекатиму підбірку історичних книг 😊
Деякі з цих книг, які радить пан Віталій, я читав у різний час, - і в дитячі роки, і в студентські. Та, після вашого відео спробую перечитати їх заново, - бо добре розумію, що з часом змінюються наші вподобання, наші погляди на світ, а отже, і на книги й фільми, які ми читали, дивились колись давно... Дякую Вам, пане Віталію, за вашу працю, за ваші цікаві та корисні україномовні випуски!)
Дякую за чудове відео. З сподіваннями очікую огляд на роман В. Гюго "Знедолені". Щодо історично-філосовських тем, огляд на "Наодинці з собою" Марка Аврелія.
Дякую за відео. Майже все читала. Подовину осилила через те, що необхідно було для навчання. Досить специфічна підбірка. Книги вартісні. Але...все індивідуально.
Читаю щодня, небагато , бо маю мало вільного часу, десь так 6 книг в місяць, але цікаво послухати ваші подкасти)) Дуже багато зараз класних книг! Хочеться усе перечитати. Дякую за відео! ❤❤❤
Так, ви праві, в школі я читала майже усі твори, які задавали вчителі, але зараз їх зовсім не пам'ятаю і буває, що перечитую деякі з них зараз, і розумію зовсім по іншому. Читати з насолодою книги я почала у внз, мені вже 41 рік і досі читаю з насолодою.
Я прочитала 6 книг з цієї добірки і вони дійсно чудові - дуже цікаві та швидко занурюють вас у свій світ. Мені здається, що ще можна почати читати з Діккенса - будь-який твір. Я перечитала все, що мені траплялося - всі цікаві. Шкода, що він так і не закінчив Едвіна Друда - мені так цікаво як там мали б розвиватися події.
Дякую за гарну підбірку ❤ Переконана, що в дитинстві і юності треба починати читати серйозні твори, принаймні ті, що підходять до життєвої ситуації. Вдячна татові, що однією з перших моїх книг була Шах наме Фірдоусі. Він читав мені уривки, коментував, коли мені було всього 6 років. Коли я навчилась читати, то вже сама прочитала Слово про Ігорів похід, далі Три мушкетера, Дон Кіхот. Все це до 10 років. Імхо, не має значення чи складна книга для певного віку чи досвіду. Якщо ця книга дотична до життєвої ситуації, якщо вона опалила серце, коли завгодно можна її почитати.
Дякую за цікавий топ книг, я порекомендував би "Хрещений Батько" Маріо Пьюзо читати всім підліткам. В свій час я зробив багато корисних висновків з цієї книги.
@@Cult-Vitaliy-Stetsenko екранізували дуже гарно, але в книжці більш развернуто показують настрої, характери героїв. Доречі в книжці всі сини Віто Корлеоне мають велику м'язову масу. В книгах розкривається той факт, що Фредо гомосексуаліст. Далі не буду спойлерити)
Чудові, цікаві, розвиваючі передачі, дякую! Але, якщо можна, добавлю ложечку дьогтю, прошу говорити повільніше і чіткіше,пробачте! Чекаю нових відео від Вас, п. Віталію!
Мені сподобалось це відео, список дійсно класний. Прочитала 6 чи 7 книг з нього. Вони НЕ прості, як дехто в коментах пише. Вони не потребують контексту, як слушно зауважив автор. За відео лайк та підписка!
Дуже дякую за це відео. Одразу надихає виключити телефон і йти читати. Я б залюбки глянув відео про легкий вхід у філософію, або історичні книжки. Буду чекати!
Я б рекомендувала до цього списку "Сад Гетсиманський" І. Багряного. Як і "1984", "Сад Гетсиманський"-важкий. За вечір не прочитаєш,читала з перервами, бо психіка не витримувала.
Цікавий канал. Недавно підписалась і рада цьому. Стосовно Вашої підбірки, Віталію, в мене склалось субʼєктивне враження, що вона більш чоловіча. Боюсь, що якби я починала з цих книг, то навряд би так полюбила читати. Кажу тільки за себе
Просвітництво - велика і благородна справа, дякую Вам пане Віталій!!! Але я б ще додав для тих в кого немає часу чи ще якісь труднощі з читанням -аудіокниги!!! Так, я десь читав дослідження що аудіокниги не так добре передають інфу, але все-ж краще ніж нано- фельєтончики з соцмереж%)
Старий і море !!! Це боротьба не з рибою а з життям, з старістю, з невезвнням,.. і хоч герой був і старий але він дав справжній і достойний бій і доказав шо він ще сильний!
хо хо, 1984 за вечір...хороший варінт для суїциду. десь до половини ще можна, там здається що є якась надія, що в кінці все якось налагодиться. але кінець наскільки жахливий, наскільки це взагалі можливо. деколи навіть хочеться забути останні сторінок 50.
Хороша підбірка! Погано, що ви не вказали хоча б однієї книги Стівена Кінга. Можна точно було з його доробку неймовірний якийсь твір вибрати для ролика. Але все одно спасибі за працю! ♥️🫶🏻🔥 Чудовий канал)
Вітаю! Пречудове відео! Щира дяка! Ви сказали: «Зрозуміти без додаткових знань» Я зараз почала читати ті книги, які точно потребують додаткові знання) Порадьте, що робити і де шукати ці знання?)
Думаю 2 антиутопії в переліку з 9 книг забагато. Дійсно важко обрати якийсь з цих двох чудових романів. Однак один з них варто було б замінити на класичну фантастику 20 сторіччя: Азімов, Лем, Бредбері. Особливо вартий уваги Станіслав Лем. Його романи теж піднімають важливі філософські теми (Соляріс, Кіберіада), однак дарують надію на гарне майбутнє, а не гіркоту безнадії та безвиході антиутопій.
Ствердний плюс до рекомендації Рея Бредбері й його твору '451 градус', також з коротких його оповідань хотілось би порадити 'Дощі випадають', мурашки по тілу, коли усвідомлюєш масштаб далекоглядності автора
Ви впевнені,що саме з цих книг варто вчитись читати.Мені взагалі то здавалось ,щоб полюбити читати варто начинати з казок ,легких повістей ,наприклад А.Чайковського, пригодницьких невеликих книг ітд.Від простого до складного,змалку і до дорослого.З вашої підбірки пізно починати і любити літературу.
Якась незборима сила підштовхує додати й щось своє до цього списку, навіть попри те, що вже своє пододавали кілька сотень коментувачів) Отож, якщо вже в списку початкової літератури "1984", то я б ще додала "Сто років самотності" Маркеса, ця книга значно довша, але глибинна печаль там постійно перемежовується зі специфічним гумором, тож читається легко й швидко.
Дуже крутий випуск. Для мене особисто цікаво те що я колись і починав свій шлях майже з усіх цих книг інтуїтивно. Єдине, що хотів би додати, на мою субʼєктивну думку в цьому рейтингу я замінив би 451 Бредбері на Чудовий світ новий Гакслі. Як на мене Гакслі це більш довершена і більш глибока антиутопія порівняно із Бредбері, в якій в свою чергу відчувається дуже сильний вплив антиутопії Гакслі.
Спробував читати «Поштамт», осилив 2 сторінки, гидко читати. Для тих, кому в житті не вистачає бруду, або ще молодий. Дуже схоже писав Чак Паланик Нещодавно читав «Старий і море», бо якось не довелося, теж таке собі, щоб аж так його розкрутити на весь світ
Першою книгою яку прочитав у свідомому віці був саме Мартін Іден і він повністю трансформував моє світосприйняття та закохав у книги ,які вже довгі роки є невід’ємним атрибутом мого життя
Запрошуємо вас до нашого театру Cult, що знаходиться у центрі Києва.
У нас ви зможете побачити унікальні, експериментальні та класичні вистави українською мовою.
Підтримуйте сучасну драматургію і до зустрічі у нашому театральному просторі.
Переглянути афішу, придбати квитки та доєднатися соціальних медіа театру можна за посиланням: mssg.me/3gri3
У нашій закритій спільноті ви можете отримувати бонуси і ексклюзивний контент від проєкту за допомогою функції спонсорства mssg.me/kx84q
Долучайтесь до нашого закритого літературного клубу, де ми зустрічаємось 2 рази на місяць: онлайн та офлайн.
На зустрічах ми детально пропрацьовуємо заздалегідь обрані книги та покращуємо якість розуміння матеріалу.
Щоразу у вас є можливість обрати: бути слухачем або доповідачем.
Щоб взяти участь: t.me/cultlitclub
Половина книг в рейтинге лишние... Кстати, Оруэлл написал свой шедевр под впечатлением от романа Евгения Замятина "Мы", как и Брэдбери свой "Градус..."! Так что рейтинг совсем, мягко говоря, "средненький"!!!
Ідея стосовно відео по початковим книгам з історії та філософії дуже актуальна 👍👍👍
Підтримую 😍
Згоден😊
Дякую за відео! Чекаю на підбірку історичних та філософських книг!
Дякую за відео. Дуже інформативне. Дуже порізала вухо теза "ця книга більше для чоловіків, бо там йдеться про здобуття успіху". Жінкам теж потрібне це відчуття здобування успіху. Це не хейт, просто коментар. Такі слова звучать образливо.
Ніхто не збирається забирати у жінок "відчуття здобування успіху". Сучасні жінки піддались на оманливу пропаганду здобуття успіху на рівні з чоловіками і дратуються, коли дійсність виявляється іншою. Жінкам абсолютно не потрібно змагатись з чоловіками на рівні чоловіків та чоловічими методами за чоловіче розуміння успіху. Це стосується як спорту так і життя. Мартін Іден досяг успіху, але програв у житті через те, що жінка його мрії відвернулась у найважчий момент, зневірилась в ньому і взагалі виявилась порожнім місцем, хоча насправді він боровся заради неї, щоб бути гідним її. Якщо прослідкувати образ жінок в інших творах Лондона, то можна побачити все ту ж мрію про надійну подругу життя, яка буде супроводжувати героя не зважаючи на всі труднощі, надихати його на боротьбу та успіх. В цьому, за Лондоном, призначення, успіх і щастя справжньої жінки.
@@eugenevikernua1675 лол) та дайте вже жінкам самим вирішувати, хоче вона бути подругою чи сама хоче щось досягти. 21 століття) До слова успішна самодостатня жінка це в рази цікавіше і сексуальніше, ніж мамина принцеска "створена для натхнення"
@@Andrew-yr4dr а що, хтось комусь щось забороняє? У нас в Україні процвітає гендерна рівність, якщо не рахувати закріпачення частини населення за статевою ознакою.
У нас в 21 століті "істоти, які менструюють" (гендерно нейтральний термін, який не підкреслює соціальну підлеглість чи залежність, а виключно біологічну відмінність), - отже, такі істоти можуть досягти досягнення, недосягальні для закріпачених в минулому сімейними закріпаченням та деспотизмом нещасних пригнічених кріпачок, не кажучи вже про нинішніх кріпаків, які в старих добрих традиціях 15-19 століття боронять елітний статус купки мерзотників та підтримують 90% сучасної інфраструктури (починаючи від краника з водою і закінчуючи електростанціями).
А щодо сексуальності, такі досягнення як губки качечкою і надута жопка відразу сигналять про успішність, самодостатність і незалежність сучасної особини з вагіною (ще один гендерно нейтральний термін).
Насправді, від Лондона з його крутими фантастичними подругами мені нудно. В 21 столітті він видається смішним і наївним простаком, хіба ні?
@@eugenevikernua1675Від Лондона з подругами? Взагалі то він не про подруг писав. Його твори більше про любов до життя, незламність і мужність. Далеко не кожному чоловіку потрібна жінка, яка змагається з чоловіками. Більш за все чоловікам хочеться жіночості у жінках, яка завжди асоціюється з мягкістю, а не з чоловічим прагненням домінувати. Хоча, безперечно, комусь до вподоби більше бой-вумен )
Так само подумала 🤝
Дякую за відео! Можу порекомендувати до списку "Тріумфальну арку" і "Три товариші" Ремарка.
"Три товариші"- неймовірна книга! Вперше прочитала ще підлітком. Перечитувала декілька раз. От і зараз знову захотілось паречитати
І "На західному фронті без змін"
Нещодавно прочитала Загребельного "Диво" та Багряного "Тигролови". Не очікувала, що так сподобається!
"Тигролови" більш "жвавий" і легкий.
А от "Диво" трохи важкувато читалось. Але після прочитанного відчувається глибинне єднання з Україною та нашим народом. Відчуття неймовірні!
Тож дуже рекомендую ці книги❤
Почитайте «Сад Гетсиманський» Багряного🫶🤘
А я "Диво" прочитала на одному диханні ще на початку студентського життя.До сьогодні пам'ятаю свої емоції від прочитаного....
@@kristinaburavchenko554 дякую за рекомендацію ❤
@@larysas7229 о, то Ви молодець, що читали таку гарну книгу у студентсві ❤
На жаль, я не цікавилась такою літературою за часів свого студенства.
Та вважаю, що краще пізно ніж ніколи 😁
І "Тигролови" і "Сад Гетсиманський" зайшло на ура, рідко який україський письменни пише так легко, доступно, але про такі важливі і жахливі речі.
До речі, мені "Сад Гетсиманський" чимось викликає флешбеки на "Овода*
Я по-справжньому полюбила читати в 1-му класі, коли мій хресний подарував мені книгу про Гаррі Поттера) Він через пару років помер, але я досі безмежно вдячна йому за таку спадщину. Після того прочитано сотні книг, але серія про Гаррі Поттера - досі моя улюблена 🙃 Перечитую раз в 3 роки точно
Марія, 32 рочки 😂
Теж читала цю серію вперше в школі, а от нещодавно, вже на добряче начитану голову, знову перечитала. ГП це не тільки захоплива історія, а ще й моральна глибина. Завжди... )
Ооо 1984!!! Я був в шоці!! А ще дуже класне оповідання " Тваринний двір"
Колгосп тварин
1984 - погоджуюсь - хороша книга.
Гарна книга, страшна, але як на мене не для початківців...
Тваринний двір був поставлений у Молодому театрі в Києві
Гарно
Уже нецікаво, бо ми в цьому живемо
Цікава підбірка, я читила твори зі списку в різний період свого життя і сприйняття їх було різне, взалежності від того досвіду, який я уже набула. В школі терпіти не могла Хемінгуейа, а з час змінила на його творчість погляди.
Аналогічно. Мартіна Ідена читав в ранньому віці відбиток серйозний залишив. А 1984 в більш зрілому віці, коли розумів що воно таке, суспільство такого роду
Круте відео. Однозначно треба топ легких філософських книг
Я б ще порадив більше читати саме Джека Лондона, у нього твори про сильних духом і волею людей. У дитинстві його мені порадив батько і тепер я розумію звідки у мене дисципліна та самовиховання взялись. Дуже крутий автор з прекрасними книгами. Дякую,пане Віталію!
Лондон то любов, його будемо ще читати і оглядати на каналі
Що ше можна почитати крім Мартіна Ідена та Жага до життя?
@@andrew_stoicМорський вовк, рекомендую.
Дуже крутий твій
Підтримую. Тільки б я Мартена Ідена дітям читати заборонив))) Сам прочитав його підлітком і в мене була депресія
@@andrew_stoic Мої улюблені з Джека Лондона "Мексиканець" та "Білий клик".
Так, цікаво! Робіть!
Випадково натрапила на це відео. Я з книгою від народження)) і мене здивувало, що хтось не читає). Тому дякую за вашу просвітницьку роботу!!!!
"Куди ідеш?" Генріх Сінкевич! Читати про те як він цей роман писав це вже захоплюча історія а сам роман просто ваууук!!!! Нобелівська премія з літератури!!!!
В Сінкевича взагалі крута трилогія Потоп
Суперовий роман!!!
Так , це моя перша книга прочитана цього автора , читала з захватом....
@@ЮрійКовтун-э9йТопова книга
Мабуть дійсно має значення в якому віці читаєш книжку - ось нещодавно прочитав Quo Vadis, ще й польською мовою, але коли читав вперше, якось більше вона мене вразила, зараз чомусь переживання і пригоди героїв сприймалися не так яскраво.
Дякую, було корисно. Спонукає переглянути Ваші описи і ще раз переситати ці книги. Чекаю нових описів: історичних, філософських тем
Пане Віталію, підтримка, респект Вам і Вашим колегам! Натхнення і здоров'я всім, процвітання всього українського і справжнього❤
Дякую за поради, залишилось їх тільки виконати😁
Пане Віталію, дякую за вашу працю, дуже цікаві огляди❤
Книги - одна з небагатьох насолод у моєму житті ❤️🔥
Дякую! Мартіна Ідена в підлітковому віці прочитав точно більше 10 разів, найулюбленіша книжка була, пам'ятаю ще позначки на форзаці робив скільки разів прочитав) прямо ностальджі)
Ваш канал вмотивував почати читати. Почав з простого - граю в ігри і читаю про них книги. Відьмак, Метро 😅
Усі відео і формати, які Ви плануєте реалізувати - все цікаво! І про Гемінгвея, і про добірку філософських та історичних книжок, і літературний клуб. Наснаги Вам!
Дякую вам за вашу роботу!)) Дуже цікаві та корисні поради!)
Завжди дуже цікаво! Дякую!❤
Дякую за поради! Вже почав читати «Літа науки Вільгельма Майстера» 💪
Як вам? 🥺
Ооо Мартін Іден!!! Тааак!!! Це переворот свідомості!!! Рут та її сімя спочатку такі начебто інтелігенти а в кінці Мартін коли став розумним побачив що вони тупі і розуміються в речах поверхнево! А саму Рут її брат привів до Мартіна як шльондру бо він став багатим !!! А проста працьовита дівчина на танцях була посправді високоморальною і вірною і чесною !!!
Пане Ігоре, до ваших коментарів було би чудове доповнення "Time-коди".Бо як розумію ви кожен коментар писали протягом перегляду відео. Дякую!
Чекаю більше таких підбірок
Дякую. Дуже гарний і якісний матеріал
Дякую Вам дуже!!!!
Як завжди, топ!
За огляди/розбори легкої філософії! Давайте більше такого
Дякую за поради !!! Дійсно в наш час всі страждають проблемою з увагою. Хочу трансформації, хочу читати якомога більше ! Також чекатиму підбірку історичних книг 😊
Дякую вам за вашу підбірку! Подобаються ваші відео особливо проста і зрозуміла подача, ви найкращий на Ютуб
стараємось )
Як завжди на висоті 👍
Дякую!
Дякую, гарна підбірка. Треба взяти до уваги Поштамт та Шлях мирного воїна. Всі інші читані
Деякі з цих книг, які радить пан Віталій, я читав у різний час, - і в дитячі роки, і в студентські. Та, після вашого відео спробую перечитати їх заново, - бо добре розумію, що з часом змінюються наші вподобання, наші погляди на світ, а отже, і на книги й фільми, які ми читали, дивились колись давно... Дякую Вам, пане Віталію, за вашу працю, за ваші цікаві та корисні україномовні випуски!)
❤дякую дуже крутий канал
Дякую за чудове відео. З сподіваннями очікую огляд на роман В. Гюго "Знедолені". Щодо історично-філосовських тем, огляд на "Наодинці з собою" Марка Аврелія.
Дякую за відео. Майже все читала. Подовину осилила через те, що необхідно було для навчання. Досить специфічна підбірка. Книги вартісні. Але...все індивідуально.
як завжди дякую) не читав пару книг із цього списку, треба виправлятись!
Читаю щодня, небагато , бо маю мало вільного часу, десь так 6 книг в місяць, але цікаво послухати ваші подкасти)) Дуже багато зараз класних книг! Хочеться усе перечитати. Дякую за відео! ❤❤❤
Пишу цей коментар для підтримки каналу і хочу порадити до Вашого списку ще книги Ромена Гарі, особливо "Повітряні змії", "Обіцянка на світанку".
Думаю, що тут список може бути безкінечний, якщо кожен захоче додати своїх улюблених книг штук так 5-10... ))) 😊
@@komora_tv338 Так, і це прекрасно:)
Був приємно здивований, коли ви згадали мою улюблену книгу Джека Лондона 😊
Також, почув і за нові книги, за які ніколи не чув, - отже, теж треба буде їх прочитати!) Дякую Вам, пане Віталію, за вашу працю
Люблю "Старий і море". Плачу разом з хлопчиком, як він йде по каву для рибалки.
Так, ідея літературного дискусійного клубу дуже цікава. Дякую за відео!
Цікавить топ-10 українських класиків, у свій час "Арабески" М.Хвильового були дуже несподіваним відкриттям
У мене була дуже гарна вчителька зарубіжної літератури. Вчитель від Бога, як кажуть.❤
Дякую за вашу працю та популяризацію читання!
Лиш той життя і волі вартий, хто б'ється день у день за них
Дякую за відео! Очікую аналогічного про філософські книги, обов'язково гляну
Топове відео!Дякую!
Так, ви праві, в школі я читала майже усі твори, які задавали вчителі, але зараз їх зовсім не пам'ятаю і буває, що перечитую деякі з них зараз, і розумію зовсім по іншому. Читати з насолодою книги я почала у внз, мені вже 41 рік і досі читаю з насолодою.
Дякую автору за працю.
Канал справжня знахідка, бажаю розвитку
Я прочитала 6 книг з цієї добірки і вони дійсно чудові - дуже цікаві та швидко занурюють вас у свій світ. Мені здається, що ще можна почати читати з Діккенса - будь-який твір. Я перечитала все, що мені траплялося - всі цікаві. Шкода, що він так і не закінчив Едвіна Друда - мені так цікаво як там мали б розвиватися події.
Дякую за гарну підбірку ❤
Переконана, що в дитинстві і юності треба починати читати серйозні твори, принаймні ті, що підходять до життєвої ситуації. Вдячна татові, що однією з перших моїх книг була Шах наме Фірдоусі. Він читав мені уривки, коментував, коли мені було всього 6 років. Коли я навчилась читати, то вже сама прочитала Слово про Ігорів похід, далі Три мушкетера, Дон Кіхот. Все це до 10 років. Імхо, не має значення чи складна книга для певного віку чи досвіду. Якщо ця книга дотична до життєвої ситуації, якщо вона опалила серце, коли завгодно можна її почитати.
так, читати в дитинстві дуже важливо!
Ідея з клубом - хороша. Думаю, багато людей з радістю доєднаються. 👍
Дякую дякую дуже цікаві відео...слухаю Вас вже цілий день працюю і слухаю Ваші відео
Топове відео. Давайте схожу підбірку про 9 філософских книжок!
Дякую за цікавий топ книг, я порекомендував би "Хрещений Батько" Маріо Пьюзо читати всім підліткам. В свій час я зробив багато корисних висновків з цієї книги.
А літературний оригінал сильно відрізняєтьс від єкранізації?
@@Cult-Vitaliy-Stetsenko екранізували дуже гарно, але в книжці більш развернуто показують настрої, характери героїв. Доречі в книжці всі сини Віто Корлеоне мають велику м'язову масу. В книгах розкривається той факт, що Фредо гомосексуаліст. Далі не буду спойлерити)
Чудові, цікаві, розвиваючі передачі, дякую! Але, якщо можна, добавлю ложечку дьогтю, прошу говорити повільніше і чіткіше,пробачте! Чекаю нових відео від Вас, п. Віталію!
Вподобайку за сміливість 😊
Дякую за популярізацію чудових і важливих книг! Хотілося б додати книгу А.Камю"Чума" .Це про нашу реальність і не лише .
Мені сподобалось це відео, список дійсно класний. Прочитала 6 чи 7 книг з нього. Вони НЕ прості, як дехто в коментах пише. Вони не потребують контексту, як слушно зауважив автор. За відео лайк та підписка!
Цікаві-цікаві. Робіть більше тематичних підбірок.
Частину цих книг читав, сподобалось,решту обов'язково прочитаю дякую за працю
Дякую, половину цих книг я читав, треба почати знову.
Дуже дякую за це відео. Одразу надихає виключити телефон і йти читати. Я б залюбки глянув відео про легкий вхід у філософію, або історичні книжки. Буду чекати!
Дякую за чудову добірку❤
Дуже дякую!Радий .що знайшов такий канал в українському ютубі !) Відмінне відео!Браво!
Я б рекомендувала до цього списку "Сад Гетсиманський" І. Багряного. Як і "1984", "Сад Гетсиманський"-важкий. За вечір не прочитаєш,читала з перервами, бо психіка не витримувала.
Я дуже тішуся що знайшла вас! Дуже цікаво , як вам це стало цікаво, читати?
Цікавий канал. Недавно підписалась і рада цьому. Стосовно Вашої підбірки, Віталію, в мене склалось субʼєктивне враження, що вона більш чоловіча. Боюсь, що якби я починала з цих книг, то навряд би так полюбила читати. Кажу тільки за себе
скоріше всього так і є. Проф деформація
😀
"Квіти для Елджернона", "Замок" або "Процес" (вони схожі), "Район Д" Чеха - мій топ цікавої літератури
Замок і Процес у процесі підготовки )
Просвітництво - велика і благородна справа, дякую Вам пане Віталій!!! Але я б ще додав для тих в кого немає часу чи ще якісь труднощі з читанням -аудіокниги!!! Так, я десь читав дослідження що аудіокниги не так добре передають інфу, але все-ж краще ніж нано- фельєтончики з соцмереж%)
Аудіокниги- прекрасний дар для незрячих чи для людей з поганим зором!Та й для тих,хто має можливість слухати їх і в той же час щось робити.
Тотак, але то не торт)
Старий і море !!! Це боротьба не з рибою а з життям, з старістю, з невезвнням,.. і хоч герой був і старий але він дав справжній і достойний бій і доказав шо він ще сильний!
Але акули рибу з'їли
хо хо, 1984 за вечір...хороший варінт для суїциду. десь до половини ще можна, там здається що є якась надія, що в кінці все якось налагодиться. але кінець наскільки жахливий, наскільки це взагалі можливо. деколи навіть хочеться забути останні сторінок 50.
1984 краще слухати, + є класна екранізація середини 80-х це так щоб закріпити
Дякую! Чекаю відео про філософські та історичні книги
Дякую за чудовий і регулярний контент 🇺🇦🫶😎
Ооо дуже цікаво історичні книги!!!!
П'ять книг з дев'яти читала і обожнюю кожну з них. Треба інші прочитати 😊 дякую за рекомендації 👏
Хороша підбірка! Погано, що ви не вказали хоча б однієї книги Стівена Кінга. Можна точно було з його доробку неймовірний якийсь твір вибрати для ролика. Але все одно спасибі за працю! ♥️🫶🏻🔥 Чудовий канал)
Вітаю! Пречудове відео! Щира дяка! Ви сказали: «Зрозуміти без додаткових знань»
Я зараз почала читати ті книги, які точно потребують додаткові знання)
Порадьте, що робити і де шукати ці знання?)
Завдяки вашому каналу я відкрив для себе Буковскі. Дякую
Думаю 2 антиутопії в переліку з 9 книг забагато. Дійсно важко обрати якийсь з цих двох чудових романів.
Однак один з них варто було б замінити на класичну фантастику 20 сторіччя: Азімов, Лем, Бредбері.
Особливо вартий уваги Станіслав Лем. Його романи теж піднімають важливі філософські теми (Соляріс, Кіберіада), однак дарують надію на гарне майбутнє, а не гіркоту безнадії та безвиході антиутопій.
Дискусійний клуб дуже цікава ідея, з радістю взяв би участь
Ствердний плюс до рекомендації Рея Бредбері й його твору '451 градус', також з коротких його оповідань хотілось би порадити 'Дощі випадають', мурашки по тілу, коли усвідомлюєш масштаб далекоглядності автора
Дякую за відео! Цікаво було б послухати про Володаря Перснів, або про Сильмариліон
Дякую! Коментар на підтримку каналу
Дуже цікаве відео, змогла почерпнути для себе декілька нових творів для прочитання. Я б доповнила цей список книгою Фітцджеральда «Великий Ґетсбі»
Дякую каналу❤
Мартін Іден просто шедевр❤
Ви впевнені,що саме з цих книг варто вчитись читати.Мені взагалі то здавалось ,щоб полюбити читати варто начинати з казок ,легких повістей ,наприклад А.Чайковського, пригодницьких невеликих книг ітд.Від простого до складного,змалку і до дорослого.З вашої підбірки пізно починати і любити літературу.
Якась незборима сила підштовхує додати й щось своє до цього списку, навіть попри те, що вже своє пододавали кілька сотень коментувачів) Отож, якщо вже в списку початкової літератури "1984", то я б ще додала "Сто років самотності" Маркеса, ця книга значно довша, але глибинна печаль там постійно перемежовується зі специфічним гумором, тож читається легко й швидко.
Дякую за поради. Цікавить список філософських та історичних книг.
Дуже крутий випуск. Для мене особисто цікаво те що я колись і починав свій шлях майже з усіх цих книг інтуїтивно. Єдине, що хотів би додати, на мою субʼєктивну думку в цьому рейтингу я замінив би 451 Бредбері на Чудовий світ новий Гакслі. Як на мене Гакслі це більш довершена і більш глибока антиутопія порівняно із Бредбері, в якій в свою чергу відчувається дуже сильний вплив антиутопії Гакслі.
Дякую за це відео!
Я б додав Хайнлайна «Чужий в чужій країні»
Цікаво долучитись до літературного клубу. І філософського клубу.
Дякую вам за те що ви робите
Спробував читати «Поштамт», осилив 2 сторінки, гидко читати. Для тих, кому в житті не вистачає бруду, або ще молодий. Дуже схоже писав Чак Паланик
Нещодавно читав «Старий і море», бо якось не довелося, теж таке собі, щоб аж так його розкрутити на весь світ
Дякую Вам.корисне відео.покпзала доньці.читає тепер.українську і англійську літературу!
Першою книгою яку прочитав у свідомому віці був саме Мартін Іден і він повністю трансформував моє світосприйняття та закохав у книги ,які вже довгі роки є невід’ємним атрибутом мого життя