@@VitaliyBoychuk Багато важливих моментів опустили і якщо люди спробують робити, то швидше за все зіпсують м'ясо. Після набивки м'ясом, позбуваємося повітря і в холодне місце на декілька днів потрібно помістити (холодильник, або ж льох як колись робили) і тільки після цього підвішувати на дозрівання. Бо якщо не помістити в прохолодне місце на декілька днів, то він 100% зіпсується. Ваш "експерт" мабуть спеціально пропускав важливі моменти, щоб люди зіпсували м'ясо (( Да й солі думаю там малувато. М'ясо не можна купувати на базарі чи в магазині, бо точно не вийде з такого. Із свіжого також не роблять, забили кабанчика, розібрали і м'ясо має охолонути, бо з "парного" також не вийде і т.д.
Мацик ,або у нас казали "багук" робили з м'яса свині яку різали перед Різдвом. Чіпляли на горищі під коньком, повище щоб кіт не дістав! :) Знімали їсти на першу косовицю 6-10 червня. З'їли по кусочку багука ,запили квасом березовим (Сушеними яблучками заправленим) з бочки що в льосі стоїть і далі косять пів дня.
Смачне відео. Піду добавлю переглядів своєму холодильнику :) Нажаль я не володію ніяким стародавнім рецептом окрім смаженої картоплі з салом. Тому поділитись нічим, думаю такий рецепт і без мене знає кожен Українець :)
Якщо ДЕРУНИ не роблять тебе ЩАСЛИВІШИМ, то сходи до кардіолага і перевір чи є в тебе серце. Рецепт. Очищену картоплю натерти на дрібній тертці. Цибулю також можна натерти, але краще дрібно нарізати, щоб оладки не були рідкими, і в них не відчувалася гіркота. Якщо картопляна маса рідкувата, то зайву рідину можна трохи віджати і злити. Додати в овочеву масу яйце, борошно, сіль, перець і добре перемішати. Якщо ти готуєш пісну страву, то яйце можна не додавати. Завдяки борошну тісто триматиметься купи і не розсиплеться на сковороді. Смажити деруни в олії на розпеченій сковороді без кришки, накладаючи столовою ложкою плоскі коржики, як звичайні оладки. Розмір оладок не має бути великим, щоб вони не були сирими всередині. Після того, як деруни підрум'яняться з одного боку, перегортати на інший. Подавати зі сметаною. Деруни смачні як гарячими, так і остиглими.
Фашерованные яйца в картофеле и фарше!!! 6-8 варенных яиц! 1кг свининого фарша! 1 кг картофельного пюре! Соль, перец чёрный молотый, по вкусу!!! Чеснок 5 зубьев и 100гр подсолнечное масло!!! 2 средних луковицы перемолоть на фарш!! Берём яйцо облепляем картофелём потом также в фарше!!! Жарим на сковороде на среднем огне!!! Приятного вам аппетита!!!!
А з м'ясної страви дитинства, то пам'ятаю вуджений свинний окорок, який місяць плавав у маренаді, а потім тиждень вудився (тільки в день) а потім вялився в коридорі. І все в нім торчав ніж.... Відрізав кусочок, кинув у рота, і гайда бавитись у снігу....
Добрий день. Хочу поділитися своєю улюбленою стравою - кров'яна ковбаса (кров'янка). Хоч кров і не можна вживати як їжу але все ж таки я не стримуюсь, у нас у сім'ї полюбляють таку ковбаску всі. За таким рецептом готувала кров'янку моя мама, а зараз готуємо ми удвох з жінкою, точніше я їй допомагаю. Нам потрібні 3 - 4 свинячі очищені товсті кишки приблизно до 1- го метра. Два літри крові. Півлітра молока. Стакан гречки ,стакан рису. Два яйці. Грам 200 сала ( підчеревки ). Дві - три великі цибулини. Спеції, сіль за смаком. Приготування: гречку, рис відварити у підсоленій воді, дати охолонути. Кров якщо є згустки пропустити через м'ясорубку. Цибулю нарізати кубиками. Сало теж порізати невеликими шматочками, піджарити до рум'яності, додати до нього одну покришену цибулину і жарити приблизно хвилину. Далі у велику миску вливаємо кров, добавляємо відварені крупи, півлітра молока - це щоб ковбаса була сочною. Туда ж добавляємо пережарене сало з цибулею і всю сиру цибулю, що залишилась, я ще добавляю 2 зубчики часнику дрібно нарізаного , 2 збиті яйці. Сіль, перець за смаком, ще два лаврові листки ламаю і туди ж. Все перемішуємо руками і на чиняємо кишки. Для того, щоб зручно було наливати кишки ми використовуємо відрізане горличко, верх від капронової 5- ти літрової бутилки. Викладаємо ковбасу на бляху, додаємо 3 - 4 ложки жиру або олії, щоб не пристала і випікаємо при 180 градусів приблизно годину. Я люблю щоб була рум'яна скоринка. Не забуваємо час від часу проколювати зубочисткою ковбасу щоб не лопнула. Все смачного.
М'ясо з журавлиною. Потрібно: 1кг свинини, 300 г журавлини(сама беру на око), часник, перець чорний мелений і сіль. У м'ясі зробіть надрізи, заповніть їз подрібненим часником (кусочки) і журавлиною, потріть сіллю і перцем. Залишки можете подрібнити і полити м'ясо. Маринуємо не менше 6 годин. Запікаємо у фользі при температурі 230°С ( в кожного духовкі різні), наприкінці запікання відкрийте фольгу, щоб утворився румянець (smiley). Найголовніший інгредієнт: це ваш чоловік-якщо він любить вам допомагать, нехай лишається і відкриє пляшину червого вина, а якщо він не повар-нехай покине будинок і не заходить поки м'ясо не приготуєтьсЯ (так моя мама радить). Смачного.
У Волинській області, в Ратнівському районі, в селі Щедрогір готують такий продукт. Все те саме, що на пальцемпхану ковбасу. Тільки висить на горищі до косовиці)
@@VitaliyBoychuk глянув деякі ваші відео. Цікаві теми піднімаєте! До речі,таких карасів, як ви розводите, запікають в печі на сіні до хрусткого стану, теж поліський снек)
На мій погляд небеспечний продукт, якщо не додати нітрітної солі, а смак придадуть сировялу спеціальні культури. І на зрізі продукту видно закал (хоча може і привиділось) то не є добре😒 А в цілому 👍👍👍
Віталій, вам "клас" за рецепт і відео мацика🍴, я дуже обожнюю сиров'ялену продукцію. А запечене у печі стегно кабанчика, яке 2 дні маринується у маринаді( перчик горошком, лавровий листочок, сіль) потім натираємо тертим часничком і меленим перцем. Поклавши стегно на деко, потрібно замісито тісто і накрити ним стегно так, щоб невиходила пара коли буде пектися у печі. Пекти потрібно цілу ніч. СМАЧНОГО🐖.
Між Сарнами і Дубровицею ця смакота називається Кендюх)) Я колись дирочку виколупала до Паски бо так хотілося то думала мене Дід з горища вниз головою спустить. Але потім засміявся і не вистояв Кендюх до Паски)
Мацик винайшли наші прадіди та прабабусі не від легкого життя. Треба було зберегти м'ясо сало щоб на довше вистачало продукції прокормити сім'ю . Так як тари в ті часи не було, і не було куди положити на зберігання. В ті часи в хазяйстві могла бути глиняна посуда глечики миски горщики. Пізніше пішла стікляна посуда яка була на вагу золота. Пригадую дід розповідав як побив бутилку і що він отримав за це. А сало засолювали в ящики. Кістки також солили і ложили в торбу і цілий рік могло зберігатися але мали специфічний смак і запах так як завітало. Така історія поліського мацика. Я думаю коли чумаки привезли сіль на полісся тоді і народився мацик.
Здравствуйте. Все так классно выглядит. А как на вкус? В рецепте 120гр соли на 2кг мяса. Не соленый мацык? Учитывая, что он усохнет почти на половину( тогда концентрация соли будет 120гр на кг) напишите пожалуйста в чем подвох...?
Я також з Рівненщини..і повірте мені..моя бабця робила..92 роки прожила..і вона не в якому разі не кидала часник..часник дає кислоту...він не зберігається..мацик робиться на зиму..щоб м.ясо перемерзло..і пів літа воно повинно сохнути...а коли добавляєш часник..мясо там забродить..цей шеф повар..сушить нього..і зразу продає....і що за глузд ви говорите ..мацик робить вся волинська і рівненська обл....не говоріте того чого не знаєте..
Добрый день.Видел видео где добавляли нитритную соль, а еще после наполнения мясом пузырь прокалывают иглой с определенным интевалом.Спецы что скажите?
@@gryb2849 соль крупная ..перец измельченный..и лавровый лист....всё высыпается в большую миску..и обваливается в соли с приправами каждый кусочек мяса..и желательно побольше соли...впоследствии ..ближе к лету мацик должен быть твёрдый как пушечное ядро))..весь белый от соли..соль выступит....какая нитритная соль?)) ВЫ ещё туда карбит бросьте)) крупная соль..лавровый лист..перец..всё...
Не плутайте приготування звичайного салтісона з мациком...Їх наспрвді вміли робить тільки в вищезгаданих районах Рівненської області,та й то переважно старші люди..
В Дубровецком районе,жила бабушка и летом когда приезжали, бабушка всегда снимала,это было блаженство.Но она его делала в свеном желудке.Кто знает рецепт,поделитесь, заранее спасибо.
Майстер, звісно, має право не розкривати секретів. Та якщо на всю країну залишилося всього кілька людей, що виробляють цей продукт, відповідальна цівілізована людина, патріот має хоч трошки хвилюватися про збереження традицій. Справа не в заробітку і конкуренції, тим більш, крафтові виробники не можуть виробляти продукт в таких розмірах, щоб наситити хоч один відсоток ринку. Справа в свідомості. Рецепт має популярізоватися, мають проводитися майстер-класи, а не сидіти в трьох селах та на одному базарі і битися одне з одним. Таких виробників має бути багато, а продукт - національним брендом. Носителі традиції мають зібратися на збори, сформувати спілку, розробити і затвердити стандарти виробництва, , вимоги до сировини, запатентувати виріб і назву, технологічні карти. І почати просувати свій продукт. Навіть в Європу, де люди мають купівельну спроможність і смак до традиційних виробів. До речі, проект Баба Єлька, що досліджує спадщину Кировоградської області, писав про такий саме виріб, що робили в тамтешніх селах. Зараз роблять кілька людей для себе, традиція практично втрачена. Будемо й далі ховатися по клунях?
Абсолютно згодна. Якщо цей скарб стане відомий загалу,це не означає,що я,живучи в квартирі,захочу його готувати. Максимум-домашня ковбаса. А зникне рецепт-кому від того краще? Це як "після мене-хоч потоп". Всі варять борщ. І у всіх він різний..
То поділіться ви пані таким рецептом. Можливо хтось і спробує приготувати , так , для себе. Не думаю , що знаючи рецепт усі кинеться його готувати та перебють "гендиль" виробникам.
@@СергейЯценко-х5п Скажу більше. Майже весь південь сучасної білорусі то споконвічні території України, які у нас відтяпали комуністи-окупанти і віддали білорусам і це теж Волинь. Північна Волинь. Особливо південь Брестської області.
@@VitaliyBoychuk сам з тих місьц просто) мене вме дитинство бентежило чому траса на Луганськ - "бахмутка"))) дяка за контент усю ніч снилося що сири варю та готую мацик)
Пиріг гречаний.в тісто завертають варену картоплю та гречку,з піджареними шкварками і цебулею і зверху покривають збовтаним яйцем і печуть.Подають до сметани з сиром.Смакота.
Звідки взялись хамони та схожі продукти? Правильно, людина завжди прагнула до довготривалого зберігання м'ясної продукції, іспанці мореходи їли хамон, сьогодні це делікатес, і так по всім країнам свої страви але телепкуватий так званий майстер не знає елементарних речей.
Не понятно, круглый мацик готов за 3 месяца,а колбаса за 2,5 недели?Я понимаю обьем разный,но все равно !!!Автор раскрывайте полную технологию и ньюансы для популяризации мацика!!!!!!!ХАЙ ВСЕ ЗНАЮТ!
Доброго здоров'я.Дякую за коментар.Я в цьому не розбираюся.Побачивши й скоштувавши я був під враженням смаку та аромату.Якщо Ви в цьому розумієтесь, то напишіть в коментарі, що до чого щоб люди знали.Що це таке і на, що впливає?Дякую.
@@VitaliyBoychuk пошукайте відео з роботою по набиванню ковбас за допомогою ковбасного шприца... Скоріш за все таке обладнання було присутнє в майстерні. Воно в рази прискорює процес набивання , особливо в ковбасну оболонку. А все це ручне напіхування міхурів - це для понту ,на публіку.
Парадокс украине 30 лет, а нам втирают української м'ясної страви, яку готують багато сотень років. Вот открыл почитать историю и не нашел до 1991 года такого государства.
Здравствуйте. Русский язык Алекса́ндр Серге́евича Пу́шкина, велик и прекрасен! Так что если изволите писать на этом прекрасном языке, пожалуйста пишите без вульгарностей. И обратите свой взор не только на один источник, а проанализируйте несколько... Государственность мы приобретали, но к сожалению ненадолго... Ведь историю пишут победители... Но украинский народ сохранил свои традиции и культуру. Мира Вам мил человек.
Замовити продукцію Ви зможете за номером телефону:097 164 89 52.
Скажите пожалуйста а он продукцию свою не отправляет? Новой почтой???
@@АндрейШевченко-ж2ь Так.Дзвоніть.
@@VitaliyBoychuk дякую!!!
@@АндрейШевченко-ж2ь Будь ласка.Смакота...
@@VitaliyBoychuk
Багато важливих моментів опустили і якщо люди спробують робити, то швидше за все зіпсують м'ясо.
Після набивки м'ясом, позбуваємося повітря і в холодне місце на декілька днів потрібно помістити (холодильник, або ж льох як колись робили) і тільки після цього підвішувати на дозрівання. Бо якщо не помістити в прохолодне місце на декілька днів, то він 100% зіпсується. Ваш "експерт" мабуть спеціально пропускав важливі моменти, щоб люди зіпсували м'ясо ((
Да й солі думаю там малувато.
М'ясо не можна купувати на базарі чи в магазині, бо точно не вийде з такого.
Із свіжого також не роблять, забили кабанчика, розібрали і м'ясо має охолонути, бо з "парного" також не вийде і т.д.
Браво майстрам молодим так тримати і надалі звільнюсь із війни приїду і ззамовити.
Здравствуйте. Спасибо вам большое, здоровья вам! Это да чего не сделаешь ради людей, вы замечательный человек!
Здравствуйте.Спасибо:)
Дякую за все
Мацик ,або у нас казали "багук" робили з м'яса свині яку різали перед Різдвом. Чіпляли на горищі під коньком, повище щоб кіт не дістав! :) Знімали їсти на першу косовицю 6-10 червня. З'їли по кусочку багука ,запили квасом березовим (Сушеними яблучками заправленим) з бочки що в льосі стоїть і далі косять пів дня.
А скажiть яка температу на горiщi? Дякую
Пану Віталію велике спасибі за гарні сюжети та огляди товарів. Міцного Вам здоров`я та успіхів.
Доброго вечора.Щиро дякую.
Дуже смачна ковбаса !!
Доброго вечора.Згоден!
хай і їсть її своїми секретами цих секретів повно в ютубі.
Респект за роботу!!!!!!!!!
Доброго дня.Щиро дякую.
Доброго вечора вам гарне відео непогано готуете я теж був Сарному чудове місто
Доброго вечора.Щиро дякую.
Смачне відео. Піду добавлю переглядів своєму холодильнику :)
Нажаль я не володію ніяким стародавнім рецептом окрім смаженої картоплі з салом. Тому поділитись нічим, думаю такий рецепт і без мене знає кожен Українець :)
Доброго вечора.Дякую.Тоді просто розписати послідовність і рецепт готовий:))
Очень аппетитно!
Доброго вечора.Так...
Дякуємо!!!
Доброго здоров'я.Дякую за коментар.
Якщо ДЕРУНИ не роблять тебе ЩАСЛИВІШИМ, то сходи до кардіолага і перевір чи є в тебе серце. Рецепт. Очищену картоплю натерти на дрібній тертці. Цибулю також можна натерти, але краще дрібно нарізати, щоб оладки не були рідкими, і в них не відчувалася гіркота.
Якщо картопляна маса рідкувата, то зайву рідину можна трохи віджати і злити. Додати в овочеву масу яйце, борошно, сіль, перець і добре перемішати.
Якщо ти готуєш пісну страву, то яйце можна не додавати. Завдяки борошну тісто триматиметься купи і не розсиплеться на сковороді.
Смажити деруни в олії на розпеченій сковороді без кришки, накладаючи столовою ложкою плоскі коржики, як звичайні оладки. Розмір оладок не має бути великим, щоб вони не були сирими всередині. Після того, як деруни підрум'яняться з одного боку, перегортати на інший.
Подавати зі сметаною. Деруни смачні як гарячими, так і остиглими.
Борошно зайве, воно робить деруни твердими.
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за участь!Дякую за чудовий рецепт!
Доброго вечора.Вітаю Вас!Ви зібрали максимальну кількість вподобайок!Глядачі обрали Вас переможцем.Конкурс закінчено.Чекаю адресу куди доправити приз!З повагою Віталій.067 412 39 27.Напишіть в смс, будь ласка!
@@VitaliyBoychuk Дякую за новорічне диво!
@@АннаГапонюк-х9т Дякую Вам!
добрый вечер ! я бы в этом хранилище пожил бы пару месяцев ! лайк и удачи вам
Доброго вечора.Дякую.А господарство на кого?Але чому б не помріяти:)))
В свої 33 вперше бачу цей витвір мистецтва 👍
Фашерованные яйца в картофеле и фарше!!!
6-8 варенных яиц! 1кг свининого фарша! 1 кг картофельного пюре! Соль, перец чёрный молотый, по вкусу!!! Чеснок 5 зубьев и 100гр подсолнечное масло!!! 2 средних луковицы перемолоть на фарш!! Берём яйцо облепляем картофелём потом также в фарше!!! Жарим на сковороде на среднем огне!!! Приятного вам аппетита!!!!
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за участь!Дякую за чудовий рецепт!
@@VitaliyBoychuk и вам спасибо за такие конкурсы)))
А з м'ясної страви дитинства, то пам'ятаю вуджений свинний окорок, який місяць плавав у маренаді, а потім тиждень вудився (тільки в день) а потім вялився в коридорі. І все в нім торчав ніж.... Відрізав кусочок, кинув у рота, і гайда бавитись у снігу....
Ви Віталій - молодець, смачненькі ковбаски, якщо ми їх будем їсти, стоять буде аж до паски!!!!!!!!!!
Доброго вечора.Дякую.
Добрий день. Хочу поділитися своєю улюбленою стравою - кров'яна ковбаса (кров'янка). Хоч кров і не можна вживати як їжу але все ж таки я не стримуюсь, у нас у сім'ї полюбляють таку ковбаску всі. За таким рецептом готувала кров'янку моя мама, а зараз готуємо ми удвох з жінкою, точніше я їй допомагаю. Нам потрібні 3 - 4 свинячі очищені товсті кишки приблизно до 1- го метра. Два літри крові. Півлітра молока. Стакан гречки ,стакан рису. Два яйці. Грам 200 сала ( підчеревки ). Дві - три великі цибулини. Спеції, сіль за смаком. Приготування: гречку, рис відварити у підсоленій воді, дати охолонути. Кров якщо є згустки пропустити через м'ясорубку. Цибулю нарізати кубиками. Сало теж порізати невеликими шматочками, піджарити до рум'яності, додати до нього одну покришену цибулину і жарити приблизно хвилину. Далі у велику миску вливаємо кров, добавляємо відварені крупи, півлітра молока - це щоб ковбаса була сочною. Туда ж добавляємо пережарене сало з цибулею і всю сиру цибулю, що залишилась, я ще добавляю 2 зубчики часнику дрібно нарізаного , 2 збиті яйці. Сіль, перець за смаком, ще два лаврові листки ламаю і туди ж. Все перемішуємо руками і на чиняємо кишки. Для того, щоб зручно було наливати кишки ми використовуємо відрізане горличко, верх від капронової 5- ти літрової бутилки. Викладаємо ковбасу на бляху, додаємо 3 - 4 ложки жиру або олії, щоб не пристала і випікаємо при 180 градусів приблизно годину. Я люблю щоб була рум'яна скоринка. Не забуваємо час від часу проколювати зубочисткою ковбасу щоб не лопнула. Все смачного.
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за участь!Дякую за чудовий рецепт!
Супер !!! Мне кажется что надо добавлять нитритную соль .
М'ясо з журавлиною.
Потрібно: 1кг свинини, 300 г журавлини(сама беру на око), часник, перець чорний мелений і сіль.
У м'ясі зробіть надрізи, заповніть їз подрібненим часником (кусочки) і журавлиною, потріть сіллю і перцем. Залишки можете подрібнити і полити м'ясо. Маринуємо не менше 6 годин. Запікаємо у фользі при температурі 230°С ( в кожного духовкі різні), наприкінці запікання відкрийте фольгу, щоб утворився румянець (smiley).
Найголовніший інгредієнт: це ваш чоловік-якщо він любить вам допомагать, нехай лишається і відкриє пляшину червого вина, а якщо він не повар-нехай покине будинок і не заходить поки м'ясо не приготуєтьсЯ (так моя мама радить).
Смачного.
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за участь!Дякую за чудовий рецепт!
Доброго вечора. П. Віталій шкода що Інтернет ще не навчився передавати запах. Дякую Вам. 😊
Віталій.та Ви ще й шеф повар.супер....
Доброго вечора.Та ні...Навчаюсь лише...
Ви молодці 😊
Доброго вечора.Щиро дякую.
Дядя ВІТАЛЬКА ВІД КОВБАСИ НЕПОГАНО ВИГЛЯДАЄ! 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Доброго вечора.Щиро дякую, та то все сало з Черкащини:)).
Супер, я сам би того мацика залюбки спробував.
Доброго Вам вечора.Телефон виробника залишив:))
У Волинській області, в Ратнівському районі, в селі Щедрогір готують такий продукт. Все те саме, що на пальцемпхану ковбасу. Тільки висить на горищі до косовиці)
Доброго вечора.Щиро дякую за коментар.Це може бути туристичний та економічний потенціал нашої України.Уявіть, майстру 21-рік!В нас є майбутнє!
@@VitaliyBoychuk глянув деякі ваші відео. Цікаві теми піднімаєте! До речі,таких карасів, як ви розводите, запікають в печі на сіні до хрусткого стану, теж поліський снек)
@@РусланБарон-о8д Доброго вечора.Дякую.Але золотих карасів я не споживаю...Вони ж зникають..
На мій погляд небеспечний продукт, якщо не додати нітрітної солі, а смак придадуть сировялу спеціальні культури. І на зрізі продукту видно закал (хоча може і привиділось) то не є добре😒 А в цілому 👍👍👍
Доброго вечора.Дякую за застереження.Вже продегустували одного мацика:))Поки добре й смачно:))
@@VitaliyBoychuk то добре! А я сьогодні "Дрогобичської" напакував тільки закінчив, пів четвертої, треба йти спатки! 😳
супер!
Приспособа є - назавається коров'ячий ріг, можна робити ковбасу, кров'янку та начиняти кеньдюха
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за підказку.
Ох. Я бы в эту хату заглянула, как же кушать захотелось в мясной рай😋
Доброго вечора.Так, а аромат там...
@@VitaliyBoychukрецепт ком поделитесь , на кг мяса сколько чего и сколько должно висеть?
Мацик прийшов до нас з Польщі,а я зі Львова навіть таке знаю)
Віталій, вам "клас" за рецепт і відео мацика🍴, я дуже обожнюю сиров'ялену продукцію. А запечене у печі стегно кабанчика, яке 2 дні маринується у маринаді( перчик горошком, лавровий листочок, сіль) потім натираємо тертим часничком і меленим перцем. Поклавши стегно на деко, потрібно замісито тісто і накрити ним стегно так, щоб невиходила пара коли буде пектися у печі. Пекти потрібно цілу ніч. СМАЧНОГО🐖.
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за участь!Дякую за чудовий рецепт!
Богук - одна з улюблених страв дитинства та юності
Доброго дня.Дякую за коментар.
Між Сарнами і Дубровицею ця смакота називається Кендюх)) Я колись дирочку виколупала до Паски бо так хотілося то думала мене Дід з горища вниз головою спустить. Але потім засміявся і не вистояв Кендюх до Паски)
Доброго дня.Щиро дякую!
Не знаю як в дубровиці, а в Яринівці називали " багук"
Кендюхом називали шлунок свинячий
Мацик винайшли наші прадіди та прабабусі не від легкого життя. Треба було зберегти м'ясо сало щоб на довше вистачало продукції прокормити сім'ю . Так як тари в ті часи не було, і не було куди положити на зберігання. В ті часи в хазяйстві могла бути глиняна посуда глечики миски горщики. Пізніше пішла стікляна посуда яка була на вагу золота. Пригадую дід розповідав як побив бутилку і що він отримав за це. А сало засолювали в ящики. Кістки також солили і ложили в торбу і цілий рік могло зберігатися але мали специфічний смак і запах так як завітало. Така історія поліського мацика. Я думаю коли чумаки привезли сіль на полісся тоді і народився мацик.
Доброго вечора.Щиро дякую.
Блин!!! Пошол я кушать)))
Доброго вечора.Приймайте участь у розіграшу мацика, напишіть будь-якій рецепт та збирайте уподобайки.
@@VitaliyBoychuk можно будет с вами завтра созвониться по данному поводу????
@@АндрейШевченко-ж2ь Так.067 412 39 27
Здравствуйте. Все так классно выглядит. А как на вкус? В рецепте 120гр соли на 2кг мяса. Не соленый мацык? Учитывая, что он усохнет почти на половину( тогда концентрация соли будет 120гр на кг) напишите пожалуйста в чем подвох...?
я думаю там 3-4 кг мяса. Мне кажется идет 30 гр максимум на 1 кг
Здравствуйте можно полный рецепт ?
👍👍👍🇺🇦💙💛❤️❤️❤️🤗😉😃
Доброго здоров'я.Дякую за коментар.
Маю улюблену страву. Це був борщ з пампушками. Хоча вротьби дві страви але разом всеж вкусніше.
Доброго вечора.Пишіть рецепт та беріть участь в конкурсі.Мацик проситься до столу.І в мене вже немає сил ходити навколо його:))))
Я також з Рівненщини..і повірте мені..моя бабця робила..92 роки прожила..і вона не в якому разі не кидала часник..часник дає кислоту...він не зберігається..мацик робиться на зиму..щоб м.ясо перемерзло..і пів літа воно повинно сохнути...а коли добавляєш часник..мясо там забродить..цей шеф повар..сушить нього..і зразу продає....і що за глузд ви говорите ..мацик робить вся волинська і рівненська обл....не говоріте того чого не знаєте..
Доброго дня.Щиро дякую за коментар.Завдяки коментарям та огляду, люди будуть знати більше.
Добрый день.Видел видео где добавляли нитритную соль, а еще после наполнения мясом пузырь прокалывают иглой с определенным интевалом.Спецы что скажите?
@@gryb2849 ничо там ненадо прокалывать
@@Inkognito0777 Дякую.А нитритную соль надо ложить?
@@gryb2849 соль крупная ..перец измельченный..и лавровый лист....всё высыпается в большую миску..и обваливается в соли с приправами каждый кусочек мяса..и желательно побольше соли...впоследствии ..ближе к лету мацик должен быть твёрдый как пушечное ядро))..весь белый от соли..соль выступит....какая нитритная соль?)) ВЫ ещё туда карбит бросьте)) крупная соль..лавровый лист..перец..всё...
Рецепт мацика губиця в пільмі віків. Ми набивали шлунок ,зашивали і на горище,пів року не меньше, вялиця.Це Волинь.
Доброго вечора.Але тішить те, що зберігся і рецепт і люди, що готують!
А чому не можна набити через цівку для ковбас? Швидше набагато.
Пацани собі вартість підвищюють ☝️😜
Був там в Сарнах
Доброго вечора.Дякую за коментар.
В нас на ХМЕЛЬНИЧЧИНІ мацьок начиняли в шлунок , і його здається варили . Смачно , але вже давно ніде не попадався . То замороЧенна страва .
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за підказку.Але й важко його начинити й дочекатись...Згоден.
Не плутайте приготування звичайного салтісона з мациком...Їх наспрвді вміли робить тільки в вищезгаданих районах Рівненської області,та й то переважно старші люди..
В Дубровецком районе,жила бабушка и летом когда приезжали, бабушка всегда снимала,это было блаженство.Но она его делала в свеном желудке.Кто знает рецепт,поделитесь, заранее спасибо.
Здравствуйте. Благодарю за комментарий.
Майстер, звісно, має право не розкривати секретів. Та якщо на всю країну залишилося всього кілька людей, що виробляють цей продукт, відповідальна цівілізована людина, патріот має хоч трошки хвилюватися про збереження традицій. Справа не в заробітку і конкуренції, тим більш, крафтові виробники не можуть виробляти продукт в таких розмірах, щоб наситити хоч один відсоток ринку. Справа в свідомості. Рецепт має популярізоватися, мають проводитися майстер-класи, а не сидіти в трьох селах та на одному базарі і битися одне з одним. Таких виробників має бути багато, а продукт - національним брендом. Носителі традиції мають зібратися на збори, сформувати спілку, розробити і затвердити стандарти виробництва, , вимоги до сировини, запатентувати виріб і назву, технологічні карти. І почати просувати свій продукт. Навіть в Європу, де люди мають купівельну спроможність і смак до традиційних виробів.
До речі, проект Баба Єлька, що досліджує спадщину Кировоградської області, писав про такий саме виріб, що робили в тамтешніх селах. Зараз роблять кілька людей для себе, традиція практично втрачена.
Будемо й далі ховатися по клунях?
Абсолютно згодна.
Якщо цей скарб стане відомий загалу,це не означає,що я,живучи в квартирі,захочу його готувати.
Максимум-домашня ковбаса.
А зникне рецепт-кому від того краще?
Це як "після мене-хоч потоп".
Всі варять борщ.
І у всіх він різний..
@@irinatkachenko5379 я викладаю такі курси по етнічнимому сиррв'ялу, курси платні.
Здравия и добра всем. Подскажите пожалуйста в чем вымачивать пузырь?
🇺🇦❤🇮🇶
Що приготування мацика то є секрет - вперше чую. А готують його не тільки на Рівненщині, а й на Волині
Доброго дня.Дякую.Дякую за цікавий коментар.Ніхто не хотів розкривати свій секрет...
То поділіться ви пані таким рецептом. Можливо хтось і спробує приготувати , так , для себе.
Не думаю , що знаючи рецепт усі кинеться його готувати та перебють "гендиль" виробникам.
Так Волинь це не тільки Волинська область, а цілий регіон з 3 областей-Волинської, Рівненської та частково Житомирської обл.
@@СергейЯценко-х5п Скажу більше. Майже весь південь сучасної білорусі то споконвічні території України, які у нас відтяпали комуністи-окупанти і віддали білорусам і це теж Волинь. Північна Волинь. Особливо південь Брестської області.
Маю бажання купити
Доброго дня.Телефон я вказав.Телефонуйте.
Во👍🤗... а це мій улюблений РЕЦЕПТ
Домашня свиняча ковбаса з кишки 🤗🤗🤗🤗🤗
Свинина (ошийок, лопатка, задня частина) - 2-2.5 кг.
Сало - 500-700гр.
Часник - 1 головка.
Свинячі тонкі кишки - 5 м.
Сіль, перець, суха зелень (базилік, чебрець, орегано), мелений коріандр, мускатний горіх.
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за участь!Дякую за чудовий рецепт!
Віталію - місто Бахмут, в а...іськ то треба вертатись в 2013
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за підказку.Згоден.Але ж на пачці з під солі прочитав:)))Мабуть, застоялась з 2013:))
@@VitaliyBoychuk сам з тих місьц просто) мене вме дитинство бентежило чому траса на Луганськ - "бахмутка"))) дяка за контент усю ніч снилося що сири варю та готую мацик)
Добрый день. Можно об обустройстве комнаты и оборудовании ?
Пиріг гречаний.в тісто завертають варену картоплю та гречку,з піджареними шкварками і цебулею і зверху покривають збовтаним яйцем і печуть.Подають до сметани з сиром.Смакота.
Доброго Вам вечора.Щиро дякую за участь!Дякую за чудовий рецепт!
На здоров'я)
Звідки взялись хамони та схожі продукти? Правильно, людина завжди прагнула до довготривалого зберігання м'ясної продукції, іспанці мореходи їли хамон, сьогодні це делікатес, і так по всім країнам свої страви але телепкуватий так званий майстер не знає елементарних речей.
Чудовий ролик!!! Чи можна віправити в Словаччину??? Лайк та підписка з мене!!! Які ковбаси можна робити з Англо-нубійських козликів???Маємо багато!!!
Доброго здоров'я.Дякую за коментар.Я давно там не був...Треба зв'язуватися з виробником.Дякую.
У Вас ещё авоська сохранилась. Лет двадцать уже не видел, чтобы с такой сеточкой, кто то ходил за покупками.
Здравствуйте. Вроде привез с Турции года два тому назад. Представляете? Заморская!
@@VitaliyBoychuk Это ещё более удивительно, заморская авоська.
Не здивуюсь що в слідуючім відео реклама мототехніки і мототракторів будуть з титановими рамами, хто вгадає чому ставте лайки!😰😰😰😂😂😂😂
ОбожретЕсь.Дюди м'яса не бачуть місяцями , а ці вихваляються.
Смачны мацык🎉
Смачне відео
Доброго вечора.І пізнавальне:)))Щиро дякую.
Дурнішої реклами марно шукати.Полісю вітання і повага.
Колбасным шприцом наполнять, зачем такие мучения
СКАФАНДР ОДЕНЬ , ВИРУС НЕ ДРЕМЛЕТ
Доброго вечора.Дякую за пораду.Я готував їжу, тому й дотримувався елементарних санітарних норм!
Не понятно, круглый мацик готов за 3 месяца,а колбаса за 2,5 недели?Я понимаю обьем разный,но все равно !!!Автор раскрывайте полную технологию и ньюансы для популяризации мацика!!!!!!!ХАЙ ВСЕ ЗНАЮТ!
Доброго дня.Дякую за коментар.Під оглядом є номер телефону майстра.Дзвоніть до нього і я думаю він поділиться секретом, або просто порадить.
@@VitaliyBoychuk дякую!
Перебор по соли
Але не скажу ще два інгредієнти, таке…
Ага! ''Ручна праця, тралі-валі...'' ,а на задньому плані на зеленій ганчірці ''цевки'' від ковбасного шприца стоять ☝️😜 понти ганяєте шановні🤣🤣🤣
Доброго здоров'я.Дякую за коментар.Я в цьому не розбираюся.Побачивши й скоштувавши я був під враженням смаку та аромату.Якщо Ви в цьому розумієтесь, то напишіть в коментарі, що до чого щоб люди знали.Що це таке і на, що впливає?Дякую.
@@VitaliyBoychuk пошукайте відео з роботою по набиванню ковбас за допомогою ковбасного шприца... Скоріш за все таке обладнання було присутнє в майстерні. Воно в рази прискорює процес набивання , особливо в ковбасну оболонку. А все це ручне напіхування міхурів - це для понту ,на публіку.
А что же вы рецепты собираете ,а этим рецептом не делитесь...эгоистично однако
Не шановний мною. Ви або нормально рецепт давайте-або не дуріть людей.це не так прбиться мацик.
Дизлайк за намордник(((
І не дививсь...
Парадокс украине 30 лет, а нам втирают української м'ясної страви, яку готують багато сотень років. Вот открыл почитать историю и не нашел до 1991 года такого государства.
Здравствуйте. Русский язык Алекса́ндр Серге́евича Пу́шкина, велик и прекрасен! Так что если изволите писать на этом прекрасном языке, пожалуйста пишите без вульгарностей. И обратите свой взор не только на один источник, а проанализируйте несколько... Государственность мы приобретали, но к сожалению ненадолго... Ведь историю пишут победители... Но украинский народ сохранил свои традиции и культуру. Мира Вам мил человек.