Я з святої Звягельщини, дідо завжди свині годував, але такої справи не робили. Дякую Вам. А то панчета якась... Ну вона звичайно смачною виходить, але душа просила нашого
У нас на півночі Рівненщини - "сцікунчики", але трохи додається сала і напихається руками. Але топ - "мацьок". Туди, правда, можна пів кабана запхати, трохи економічно не вигідно, хіба продавати.
Не повне відео. Де після приготування результат? В розрізі показати як виглядає, агов режисер! Так нібито все населення України було в Польщі і в курсі яка на вигляд і смак ковбаса.
По-перше, до чого тут взагалі польща? Читайте уважно. Не "польський", а "поліський" карух. "Полісся"(всі чули і в школі вчили) це умовний природно-географічний термін, місцевість в Україні, яка займає територію споконвічної Української історичної землі Волині (наразі це Волинська, Рівненська та Житомирська області України та крадена в нас совками північна частина Волині, яка зараз займає половину Брестської області білорусі). Полісся, бо історично й по сьогодні це край щільних лісових масивів та боліт. Українці Волині умовно називаються "волинянами" за місцем проживання, ще більш умовно "поліщуками" (ті, хто живе на Поліссі, в лісах). По-друге, Поліський карух (мацик) це традиційна, старовинна, автентична делікатесна Українська страва Волинського (Поліського) регіону. Сакральна та культова страва Української Волині. І польща до цієї нашої страви не має жодного стосунку. У них немає такої страви. У них є на півчному сході польщі трохи схожий продукт, який вони запозичили у литовців. Поляки його називають кіндзяк, а в Литві він називається "скіландіс". Але то інша страва, бо там м'ясо перемелюється з жиром і в'ялиться в шлунку 10-15 діб. Потім вживається. По-третє, Поліський (Волинський) Карух це не ковбаса. Бо всередині не фарш, а великі шматки м'яса, які спресовуються в один масив в процесі в'ялення та визрівання. В'ялиться та визріває від 5 до 9-10 місяців. В готовому вигляді при нарізанні тонкими шматками віддалено схожий на хамон. Тому це принципово не ковбаса. Ось Литовський скіландіс, незважаючи на схожу до Українського каруха форму, це чисто ковбасний вибір, сиров'ялена ковбаса, просто чудернацької для ковбаси форми. А карух це продукт набагато більш довгий та кропіткий в приготуванні.
Ні, неможна. Головний принцип всіх в'ялених продуктів, що вони мають в'ялитися виключно в натуральних умовах середньої або прохолодної температури без штучного нагнітання градусів. В тому й дороговизна сиров'ялених чи сиров'ялених з визріванням делікатесних продуктів, що неможливо прискорити час приготування. Це ніяк не обійти. Якщо намагатися прискорити за рахунок підвищення температури, то порушується весь процес і на виході виходить геть інший смак та консистенція, структура й текстура. Це той випадок, коли обійти неможливо, якщо хочете отримати гідний результат та згідно старовинної технології та традицій.
Від щирого серця бажаю вам здоров'я та божої опіки!
Гарні роботящі люди бажаю вам міцного здоров'я миру добра спокою та божої опіки
Дуже дякую вам за вашу роботу. Відео дуже ТОПове.
Молодці волиняне! У нас на Харківщині теж таке робили! Це смакота!
Це капець, я ледь слиною не подавилась😁, таке можна дивитись тільки на повний шлунок. Смакота
Я з святої Звягельщини, дідо завжди свині годував, але такої справи не робили. Дякую Вам. А то панчета якась... Ну вона звичайно смачною виходить, але душа просила нашого
Я з півдня ,був на Волині в 2016 був вражений простими роботяжчими пртємними людьми.
це дуже смачно!
Я і не чула про таку страву
В нас в Маневицькому рн, кажкть кеньдюх.
У нас на півночі Рівненщини - "сцікунчики", але трохи додається сала і напихається руками. Але топ - "мацьок". Туди, правда, можна пів кабана запхати, трохи економічно не вигідно, хіба продавати.
Дякую за карушок! Наша поліська смакота...
Дякую за рецепт. А де взя ти стільки міхурів. Чи можна його зробити в грубій кишці.
Можна ,мої батьки робили. Теж смачно .
Де можна купити такий делікатес?
Майже, як в Італії роблять!
А в Італії є карух???...За 13 років життя в Тоскані і рік у регіоні Фріулі-Венеція-Джулія не бачив каруха в жодному супермаркеті. :)
це набагато складніша в процесі виготовлення страва, куди тій Італії))))
Якщо ви про хамон, то це іспанська страва))
@@dashatymoshkova3447 Хамон трохи не те, там стегно з кісткою, а тут - м'яке м'ясо
@@andriisabytskyi7129 Не те, що в Італії у супермаркетах його немає, а і в Україні я наприклад вперше про нього почув😂😂😂
Не повне відео. Де після приготування результат? В розрізі показати як виглядає, агов режисер! Так нібито все населення України було в Польщі і в курсі яка на вигляд і смак ковбаса.
По-перше, до чого тут взагалі польща? Читайте уважно. Не "польський", а "поліський" карух.
"Полісся"(всі чули і в школі вчили) це умовний природно-географічний термін, місцевість в Україні, яка займає територію споконвічної Української історичної землі Волині (наразі це Волинська, Рівненська та Житомирська області України та крадена в нас совками північна частина Волині, яка зараз займає половину Брестської області білорусі). Полісся, бо історично й по сьогодні це край щільних лісових масивів та боліт. Українці Волині умовно називаються "волинянами" за місцем проживання, ще більш умовно "поліщуками" (ті, хто живе на Поліссі, в лісах).
По-друге, Поліський карух (мацик) це традиційна, старовинна, автентична делікатесна Українська страва Волинського (Поліського) регіону. Сакральна та культова страва Української Волині. І польща до цієї нашої страви не має жодного стосунку. У них немає такої страви. У них є на півчному сході польщі трохи схожий продукт, який вони запозичили у литовців. Поляки його називають кіндзяк, а в Литві він називається "скіландіс". Але то інша страва, бо там м'ясо перемелюється з жиром і в'ялиться в шлунку 10-15 діб. Потім вживається.
По-третє, Поліський (Волинський) Карух це не ковбаса. Бо всередині не фарш, а великі шматки м'яса, які спресовуються в один масив в процесі в'ялення та визрівання. В'ялиться та визріває від 5 до 9-10 місяців.
В готовому вигляді при нарізанні тонкими шматками віддалено схожий на хамон.
Тому це принципово не ковбаса.
Ось Литовський скіландіс, незважаючи на схожу до Українського каруха форму, це чисто ковбасний вибір, сиров'ялена ковбаса, просто чудернацької для ковбаси форми.
А карух це продукт набагато більш довгий та кропіткий в приготуванні.
Доброго дня!Де можна купить такой делікалес?
с. Погулянка
Підскажіть будь ласка, якщо ще він трошки мякий, то чи можна підвісити біля грубки, щоб ще підсушився?
Ні, неможна.
Головний принцип всіх в'ялених продуктів, що вони мають в'ялитися виключно в натуральних умовах середньої або прохолодної температури без штучного нагнітання градусів. В тому й дороговизна сиров'ялених чи сиров'ялених з визріванням делікатесних продуктів, що неможливо прискорити час приготування. Це ніяк не обійти.
Якщо намагатися прискорити за рахунок підвищення температури, то порушується весь процес і на виході виходить геть інший смак та консистенція, структура й текстура.
Це той випадок, коли обійти неможливо, якщо хочете отримати гідний результат та згідно старовинної технології та традицій.
нарешті побачив, як то його роблять
Скільки солі на один кг
45 грамів
Золоти руки молодци
Цікаво!
Де стількі міхура взяти,коли він один у кабана.
Є кабани у яких по пʼять, по шість міхурів. Просто ви не у курсі. Один великий-основний, а решта менші.😂
Шкода що я не з Полісся, а в крамниці такого не знайдеш.
можна замовити, в інтернеті волиняни продають таке часто
Часник не добавляеться !
Де це
Камінь-Каширський район