В такому дизель-потягу Д1 я з батьками їздив у 90-х роках з Дебальцеве Донецької області до Первомайська Луганської області, він був червоного кольору. З 2014 року всі ці міста окуповані.
Як людина, що змушена досі на них їздити - хай горять вони в пеклі разом з Укрзалізницею яка не збирається їх замінювати й не збирається електрифікувати ділянку Христинівка - Цвіткове.
Олеже, дякую за гарні відео!! Мені, як залізничнику, була би цікава історія створення першого Українського пасажирського вагону, та швидкісних потягів Української побудови. Дякую!
Саме головне що в йому стояв дизельний двигун 12 VFE 17/24 розробкі Дьордя Ендрашика який зробив фурор в дизелібудування,форкамерний, модульний з турбонаддувом в якого був дуже великий моторесурс,я їх в депо років пятнадцять крутив.
Дякую за відео, що навіяло прємні спогади . Згадав, як люди на початку 90- х штурмом брали поїзд Ковель - Брест , щоб зайняти місця.....потім пустили спарений потяг.
Уточню один факт, котрий не згадано у відео: деякі поїзди серії Д1 випускались у 6 вагонному виконанні. У нас в депо Попасна було декілька таких і такі були ще у депо Сватове. Також наскільки мені відомо, шестивагонники поступали і у депо Шевченко у Смілі.
Цей дизель-поїзд у мене асоціюється з дитинством, з поїздками рано-вранці на базар з бабусею у тяжкі 90ті, щоб продати трохи картоплі з городу... Сміла, станція ім. Т.Шевченка. Старі мирні часи...
Последний раз ездил на таком из Лисичанска в Попасную. А сейчас уже и Попасной нет, и железной дороги из Лисичанска до Попасной наверное тоже нет. Олег сделайте пожалуйста видео о потерянных в ходе войны жд участках начиная с 2014 года. Думаю многим будет интересно!
А ещё был короткий маршрут Луганск-Бразоль. Около 25 километров. В восьмидесятые ходило десять пар поездов в сутки!... Даже в девяностые, при уже больших интервалах пользовался спросом. Помню как по станции Лутугино Луганск - Бразоль стыковался с Изварино - Родаково. Изваринский приходил со стороны вокзала, а Бразольский со стороны завода. Так люди сломя голову бежали через все пути чтобы втиснуться в дизель на Луганск. А благодаря тому что в Д1 окна открывались сдвигание вниз молодежь лезла в поезд даже через окна. Последние годы был единый маршрут Луганск-Лутугино-Изварино. Одна пара поездов в сутки с неудобным графиком. Этот график и добил этот маршрут. А с 2014 года пассажирского движения по этой ветке нет. Дорога заростает травой и кустарником
Я в дитинстві таким їздив)🚂 Червоного кольору...) Він курсував в Закарпатті, зі станції Солотвино до Батєво. Дякую за найприємніші та душевні згадки))❤🚂👍
Олег, в Молдове в последнее время сгорел последний рабочий Д1. В Закарпатской Области, в депо Королёво на сегодня работают ещё 2 состава. Спасибо за этот видео😁
Дякую за випуск, про ДР1А цікаво буде, як в коментарях вказували в нас був такий колись сполученням Полтава-Суми-Ворожба Гетьман Петро Сагайдачний назву мав, нагадує поїзд Одеса-Кишинів модернізований, а Гребінка-Черкаси (Тараса Шевченка) Д1.
А немцы делали ещё и пропеллерный локомотив и турбореактивный, в ссср после войны сделали два таких турбореактивных вагона "СВЛ", через 40 лет после немцев! один ещё стоит где то под Киевом на задворках.
Дякую! Натрапив на вас випадково, відео цікаве. Молдовський поїзд до реконструкції виглядав дуже гарно. Сучасний варіант дизайну геть не той стиль має.
Дякую, було цікаво. Згадав студентські часи, потяг Івано-Франківськ - Моршин - Стрий. Називали його "Червона Рута", можливо тому що червонуватий, такий як на початку відеосюжету.
О! Нарешті! Желєзнодорожноє українською.👍🏼 Я на такому з Гребінки в Черкаси колись їхав. Раз в житті для різноманітності можна, він мабуть більш як туристичний але не екологічний)
Теж їздив на перегоні Микитівка-Попасна в середині був дуже в гарному стані, ніби після модернізації. Також начальство Донецької залізниці на такій їздило називали його матрисою.
в УЗ ще є чимало кузовів та діючих машин ризького заводу серії ДР1А випуску кінця 80-х...початку 90-х років, які варто б було ремоторизувати за прикладом Латвії та модернізувавши салон накшталт хоча б "човників Кравцова" закрити питання приміського сполучення на неелектрифікованих ділянках на добрий десяток років.
Дизель поезд Д1 курсировал по маршруту купянск-сватово-попасное,обслуживался моторовагонным депо сватово.судьба этих поездов неизвестна,наверное пропали без вести.тем более на днях возле депо Сватово были прилеты и пожар... Может ещё сделать выпуск о дефицитных, двухтоковых локомотивах ВЛ82м,которые находились в депо куп'янськ. А вот в депо куп'янськ надо не масштабную модернизацию,а вынужденную ..
Пропоную зробити розповідь про електровоз ВЛ8, цей локомотив мав замінити паровози після електрифікації, а працює і досі у вантажних перевезеннях. Дякую!
Олежка, я особисто знаю про те, що за часів радянського союзу, завод Ганс маваг випускав експерементальні машини Д1 з спальними вагонами та вагоном буфетом на експорт
Эти паровозы были 3 класса, помню в детстве постоянно на них ездили из Измаила в Одессу, 6-7 часов на деревянных лавках, задница была деревянная в Одессе. Потом в 1994 похожие уже встретил во Львове, ехали через Стрый в Моршин. Но там 2 часа и тоже на досках тряслись. Почему они были 4 класса, когда сел на него в К-Бугазе Одесса-Измаил, так стоял 3 часа пока не освободилось место в Арцызе. 3 классом это сидеть на скамейке, 4 классом ехать на нём это стоять. А билет по той-же цене, освободится место, сядешь. С Измаила в Одессу 7 часов только сидячие места. У нас он был длинней, был вставлен видеовагон, за доп.плату там стоя можно было посмотреть 3 фильма за 7 часов и мультики типа Том и Джери.
Привіт! Магістральні поїзди, магістральні електровози. Час розказати про промислові електровози, наприклад ОПЭ1АМ, дуже хотілось би почути від Вас про них
Добре що вийшов випуск про цей дизель-поїзд. Погано що він досить поверхневий. Зокрема не вказано - а який же тип приводу (себто передачі) використовували ці поїзди. А це ключова характеристика для залізничного транспорту, дивно що автор не звернув на неї уваги. Може не так вже й добре на залізничній техніці знається?..?
В 90х з Черкас в Злинку їздили з татом такими апаратами. Маршрутом Черкаси - Сміла / Сміла - Помічна. "Коптілка" ще та. Плюс вони мене навіть своїм виглядом трохи лякали, якщо чесно. 😅 Доречі, вони тоді ще в оригінальних кольорах були: червоно-жовтих (як на відео з Молдови) і вишневих. Маршрут займав приблизно 4-5 годин, хоча автобусом можна було доїхати за 2. Тупо флешбеки з дитинства. Запах соляри, ревіння двигуна і стукіт коліс... 🙄
120 км/год у 1939 році на дизельній автомотрисі?? Здається у наступні 85 років ми не розвивались, а котились на "нейтралці" вниз з цих 120 у цьому плані
Его обзывали Дихлофос, потому что когда он запускал дизель, на станции поднимался густой чёрный едкий дым режущий глаза от невозможности дышать. Окна в пути не открывались, потому что на скорости дым бы попадал в окна и он бы стал душегубкой.
*Не поїзд, а потяг.* _))_ ПОТЯГ - це одиниця залізничного транспорту, а ПОЇЗД - це низка автівок, возів, що їдуть в одному напрямку _(напр.: весільний поїзд)._
Поїзд - довгожитель, зате машиністи які на ньому працювали, виходять на пенсію і протягом року - в труну! Цей довгожитель зараз вже працює за рахунок здоров'я локомотивних бригад. 31 рік незалежності чиновники зайняті пошуком купи причин, щоб не оновлювати парк дизель - поїздів. Д1 вже сам хоче вийти з плавильного цеху і стати (наприклад) церковним дзвоном, але його тримають і ніяк не пускають і не пускають.
Якщо можливо хотів би ознайомитися з інформацією про долю ел-зів ДС1.Скільки було випущено для України? Яка кількість з них в експлуатації? Чи можливий та необхідний ремонт тих машин що простоюють?
Ось чому політика Укрзалізниці є не ефективною,60 років поїзду а вони до сих пір курсюють,ні щоб їх змінити на щось нове,так купили 6 поїздів Дпкр3 і 1 Дпкр2, і все чому не продовжувати це забезпечить роботою підприємства України,ок нема грошей на нові модернізуйте старі,але дуже смішно виглядає як модернізують електрички,але їх хоч оновлюють а ось Дизель поїзди ні.Потрібне виробництво нових поїздів вагонів,потрібні проєкти,нових чим модернізованих поїздів.А не тількитільки покращення сервісу,хоча і сервіс покращувати потрібно,але в плані модернізації прачечних для того щоб постіль була чистою,наявності біотуалетів,наявності кондиціонерів справних.Зовсім незрозуміло куди пішов Камишин,щось хотіли створити за кордоном перевізника від УЗ,і ще декілька проектів,також норвежці обіцяли дизель поїзди як там справи,щось все заглохло,або не тими темпами які потрібні УЗ для її реформи в успішну компанію.
В такому дизель-потягу Д1 я з батьками їздив у 90-х роках з Дебальцеве Донецької області до Первомайська Луганської області, він був червоного кольору. З 2014 року всі ці міста окуповані.
Поїзд красень
Ездил в юности на таком, сидушки жёсткие и электричка быстрее, но воспоминания тёплые, молодость.
Як людина, що змушена досі на них їздити - хай горять вони в пеклі разом з Укрзалізницею яка не збирається їх замінювати й не збирається електрифікувати ділянку Христинівка - Цвіткове.
Олеже, дякую за гарні відео!! Мені, як залізничнику, була би цікава історія створення першого Українського пасажирського вагону, та швидкісних потягів Української побудови. Дякую!
Первая эмоция, при виде этого поезда)
Поездка за грибами 😊
Саме головне що в йому стояв дизельний двигун 12 VFE 17/24 розробкі Дьордя Ендрашика який зробив фурор в дизелібудування,форкамерний, модульний з турбонаддувом в якого був дуже великий моторесурс,я їх в депо років пятнадцять крутив.
Колись до 14року саме такий потяг курсував на ділянці Мелітополь-Іловайськ. Сумні спогади!
Він згорів
Мелітополь-Іловайск та Бердянськ-Іловайськ. Вони чередувались через день. Й квитки на обидва продавали саме як на потяг.
@@ridenua без заїзду в Донецьк?
Через Ясиноватую ехал вроде
Ходили на Иловайск с ЮЖД,а там менялись с русаками( далее на Ростов постоянка)
12 год,а потом...
Дякую за відео, що навіяло прємні спогади .
Згадав, як люди на початку 90- х штурмом брали поїзд Ковель - Брест , щоб зайняти місця.....потім пустили спарений потяг.
Дякую за чудове відео. Машина хоч і стара, але чудово виглядає.
Д1 -це спогади з дитинства і поїздки в село. однозначно це частина душі.
Уточню один факт, котрий не згадано у відео: деякі поїзди серії Д1 випускались у 6 вагонному виконанні. У нас в депо Попасна було декілька таких і такі були ще у депо Сватове. Також наскільки мені відомо, шестивагонники поступали і у депо Шевченко у Смілі.
Дякую вам за це цікаве відео!
Коментар підтримки каналу
Їздив якось на такому, у Луганську, ще до війни.
Цей дизель-поїзд у мене асоціюється з дитинством, з поїздками рано-вранці на базар з бабусею у тяжкі 90ті, щоб продати трохи картоплі з городу... Сміла, станція ім. Т.Шевченка. Старі мирні часи...
Последний раз ездил на таком из Лисичанска в Попасную. А сейчас уже и Попасной нет, и железной дороги из Лисичанска до Попасной наверное тоже нет.
Олег сделайте пожалуйста видео о потерянных в ходе войны жд участках начиная с 2014 года. Думаю многим будет интересно!
А Ворошиловград - Донецк ездил спаренный из 8 вагонов.
Станция Попасная для людей опасная - пять минут постой и... карман пустой.
Маршрут был у этого дизель-поезда Сватово-Попасная. Ходили через каждые 2-3 часа в конце 80-х. Звук двигателя при трогании незабываем.
А ещё был короткий маршрут Луганск-Бразоль. Около 25 километров. В восьмидесятые ходило десять пар поездов в сутки!... Даже в девяностые, при уже больших интервалах пользовался спросом. Помню как по станции Лутугино Луганск - Бразоль стыковался с Изварино - Родаково. Изваринский приходил со стороны вокзала, а Бразольский со стороны завода. Так люди сломя голову бежали через все пути чтобы втиснуться в дизель на Луганск. А благодаря тому что в Д1 окна открывались сдвигание вниз молодежь лезла в поезд даже через окна. Последние годы был единый маршрут Луганск-Лутугино-Изварино. Одна пара поездов в сутки с неудобным графиком. Этот график и добил этот маршрут. А с 2014 года пассажирского движения по этой ветке нет. Дорога заростает травой и кустарником
@@RASKRIVUSHKINНе юродствуй над погибшим городом
Я в дитинстві таким їздив)🚂
Червоного кольору...)
Він курсував в Закарпатті, зі станції Солотвино до Батєво.
Дякую за найприємніші та душевні згадки))❤🚂👍
Він і зараз є!
Колись вони саме червоного кольору були, пам'ятаю.
Ох і неприємні назви
👍 У Полтаві на такому до села у 2000-х їздив)) Брутальна залізяка) Про ЧМЕЗ дуже хотілося б - давня працьовита конячка, яка борозди не портить))
Олег, в Молдове в последнее время сгорел последний рабочий Д1. В Закарпатской Области, в депо Королёво на сегодня работают ещё 2 состава. Спасибо за этот видео😁
Серьёзно, в Молдове уже нету ни одного Д1 на ходу?
В Молдове ходит еще один Д1 706/708 вроде
У черкаській області мінімум ще 5 їздять (горіли б вони у пеклі
Ходив він і у нас колись у Фронтівці. Ви навіть колись знімали про нього сюжет. Бо дуже вже швидкий був)
Було дуже цікаве відео , можно наступний буде або про ДР1А , або про ЧС(від 1 до 8)😊
Ну якщо про всі, то є ще ЧС-200
@@codeforces_hero2409електровози чс200 ніколи не експлуатувалися укрзалізницею
@@Serg1o1989ЧС 200 їздив лише в раші, але такий номер теж існує
@@ВолодимирМатейчук-п7о я ж не написав, що його не існує, уважніше читай мій комент
Черкаси -Умань, та Умань -Черкаси зустрічаються у Шполі у 10 ранку.Скільки живу, стільки їх і згадую(мені вже50)😅😊😊
Привіт з Ватутіно (ст. Богачеве) :) Також часто бачу цей дизель у нас)
@@CSergV Привіт сусіде😀
Їздив таким 4 роки коли студентом був. Дякую за спогади.
Дуже красивий дізель
Дехто згадав тут цей потяг "Козятин - Христинівка"
Дебальцево -Попасная такой ходил,мы его называли дизель, всю молодость в нем откатался,этот урчаший звук дизеля не забыть а зимой тепло класс.
Ихи так называют дизелем в народе
Уютнее, чем эр2
Дякую за випуск, про ДР1А цікаво буде, як в коментарях вказували в нас був такий колись сполученням Полтава-Суми-Ворожба Гетьман Петро Сагайдачний назву мав, нагадує поїзд Одеса-Кишинів модернізований, а Гребінка-Черкаси (Тараса Шевченка) Д1.
Удивительно как футуристично выглядели образцы 30-х годов...
А немцы делали ещё и пропеллерный локомотив и турбореактивный, в ссср после войны сделали два таких турбореактивных вагона "СВЛ", через 40 лет после немцев! один ещё стоит где то под Киевом на задворках.
@@perov_77_26 в СССР сделали ЭР200, помимо всего прочего.
@@CzasowAnton Позорище)))
Впрочем, совок ни на что не был способен.
@@russkij-mobik-ljaghet-v-grobik обоснуйте своё умозаключение.
Взять хотя бы одноразовый танковый дизель д12, собранный на втулках скольжения, масляная система никакая на тепловозах тгм 23, прорыв совка.
Дякую, спогади с дитинства ! такий в червоному окрси ходив Калуш-Долина-Моршин-Стрый...
Ех, дитинство, пам'ятаю його)
Франківськ Стрий. Чотири пари в день. Називали Червона рута.
Дякую! Натрапив на вас випадково, відео цікаве. Молдовський поїзд до реконструкції виглядав дуже гарно. Сучасний варіант дизайну геть не той стиль має.
на таком чуде ехал с Ивано Франковска в Яремче , очень футуристичный поезд
Дякую вам! Було цікаво!
Дякую, було цікаво. Згадав студентські часи, потяг Івано-Франківськ - Моршин - Стрий. Називали його "Червона Рута", можливо тому що червонуватий, такий як на початку відеосюжету.
Їздив ним до бабусі)
Дякую за цікавий екскурс та історію.. Д1 це ностальгія про моє дитинство
Дякую, спогади дитинства та сучасності на маршруті Каховка - Херсон та Каховка - Миколаїв
О! Нарешті! Желєзнодорожноє українською.👍🏼
Я на такому з Гребінки в Черкаси колись їхав. Раз в житті для різноманітності можна, він мабуть більш як туристичний але не екологічний)
Теж їздив на перегоні Микитівка-Попасна в середині був дуже в гарному стані, ніби після модернізації. Також начальство Донецької залізниці на такій їздило називали його матрисою.
У нас такий.курсує Гребінка - Шевченкове. По Черкаській дамбі йде 70км
Здолбунів - Сарни, теж
Козятин - Христинівка був такий маршрут на якому курсував Д1
Як завжди цікаво!
Дуже чітке і цікаве відео!
Червоний такий їздив з Моршина у Болехів. Ех, дитинство)
Років 20 тому назад їхав на такому з Христинівки до Черкас мабуть, звідти ще 3-4 пересадки на электричку до Києва)))
Було цікаво!
в УЗ ще є чимало кузовів та діючих машин ризького заводу серії ДР1А випуску кінця 80-х...початку 90-х років, які варто б було ремоторизувати за прикладом Латвії та модернізувавши салон накшталт хоча б "човників Кравцова" закрити питання приміського сполучення на неелектрифікованих ділянках на добрий десяток років.
на добрий десяток вже не вийде, Сіменси вже дивляться, де б в Україні відкрити сумісне підприємство по водородним локомотивам та приміським потягам.
@@benkobo5315 одне іншому не заважає
хоча Сіменсам ще треба чимало подолати, щоб зайти до нас із СП
врешті решт вони б спершу ДС3 до ладу довели...
Оце годнота рубрика! Давайте ще Олеже!
Дуже дякую 😊
Дуже цікаво було б дізнатися за мотриси
гарний випуск, дякую
Дуже цікаве відео! Дякую.
Спасибо за интересный выпуск! Какими же страшными были дизель-поезда ДП! 🙂
Дуже цікаві були потяги у дитинстві.Це відео трапилось випадково.але неочікувано було цікаво і зараз))
Дякую!
Дякую за цікавий випуск!
У нас в Закарпатті до тепер їздять
Цєй Д1 моє дитинство!😊
Я на нем ехал Солотвино-Хуст, в этом году.
Дизель поезд Д1 курсировал по маршруту купянск-сватово-попасное,обслуживался моторовагонным депо сватово.судьба этих поездов неизвестна,наверное пропали без вести.тем более на днях возле депо Сватово были прилеты и пожар...
Может ещё сделать выпуск о дефицитных, двухтоковых локомотивах ВЛ82м,которые находились в депо куп'янськ.
А вот в депо куп'янськ надо не масштабную модернизацию,а вынужденную ..
Вимушені будемо оновити все - але оновимо!
Червона Рута❤
Пропоную зробити розповідь про електровоз ВЛ8, цей локомотив мав замінити паровози після електрифікації, а працює і досі у вантажних перевезеннях. Дякую!
Ездил когда-то на таком из Донецка через Желанную и Цикуриху
Видел такой под Северодонецк ом, ещё до войны
Вподобайка ❤.
Канал супер! Тільки зараз знайшов - інтернет створювався саме для такого контенту
Олежка, я особисто знаю про те, що за часів радянського союзу, завод Ганс маваг випускав експерементальні машини Д1 з спальними вагонами та вагоном буфетом на експорт
Спасибо.
Дякую побільше таких відео ❤❤❤
Эти паровозы были 3 класса, помню в детстве постоянно на них ездили из Измаила в Одессу, 6-7 часов на деревянных лавках, задница была деревянная в Одессе. Потом в 1994 похожие уже встретил во Львове, ехали через Стрый в Моршин. Но там 2 часа и тоже на досках тряслись. Почему они были 4 класса, когда сел на него в К-Бугазе Одесса-Измаил, так стоял 3 часа пока не освободилось место в Арцызе. 3 классом это сидеть на скамейке, 4 классом ехать на нём это стоять. А билет по той-же цене, освободится место, сядешь. С Измаила в Одессу 7 часов только сидячие места. У нас он был длинней, был вставлен видеовагон, за доп.плату там стоя можно было посмотреть 3 фильма за 7 часов и мультики типа Том и Джери.
Привіт! Магістральні поїзди, магістральні електровози. Час розказати про промислові електровози, наприклад ОПЭ1АМ, дуже хотілось би почути від Вас про них
Спасибо!
У нас ще досі такий їздить) Дивно, що у Молдові провели таку глибоку модернізацію Д1. Хіба не простіше повністю новий поїзд побудувати?
Гребінка-Бахмач. "Робочий"
Дякую
Олег спасибо за интересное видео🤝
Добре що вийшов випуск про цей дизель-поїзд. Погано що він досить поверхневий.
Зокрема не вказано - а який же тип приводу (себто передачі) використовували ці поїзди. А це ключова характеристика для залізничного транспорту, дивно що автор не звернув на неї уваги. Може не так вже й добре на залізничній техніці знається?..?
В 90х з Черкас в Злинку їздили з татом такими апаратами. Маршрутом Черкаси - Сміла / Сміла - Помічна. "Коптілка" ще та. Плюс вони мене навіть своїм виглядом трохи лякали, якщо чесно. 😅 Доречі, вони тоді ще в оригінальних кольорах були: червоно-жовтих (як на відео з Молдови) і вишневих. Маршрут займав приблизно 4-5 годин, хоча автобусом можна було доїхати за 2. Тупо флешбеки з дитинства. Запах соляри, ревіння двигуна і стукіт коліс... 🙄
Незвична тематика! Буде продовження? Наприклад, про ЕР9.
файно
Унас теж такий потяг курсує ділянка Шевченко Помічна
Було б цікаво більш детально дізнатися про укр. дизель-поїзди ДПЛ і ДЕЛ.
💻💪👍😉🤝 спасибі круто
Чекаю історію ДР1А)
Мотриса начальника Одеської задізниці- модернізований моторний вагон, цього дизель потяга
файно!
Цікаво, де іще їздить Харгіта і подібні перші угорські Д? зовнішній вид - просто космос!
У музеях стоять
Їздила таким Козятин - Христинівка 🙂
З Миколаєва такі курсували до війни.
А зніміть відео про Ровські Труби. Бо цікаве місце але про нього мало хто знає
Та тут можна наскрізь весь рухомий склад документалками покрити... Але почнімо з ДС-1 та ДЕ-1, на них наче ще ніхто не робив
На ДЕ1 росіяни робили
@@codeforces_hero2409 🤨 Він Дніпровський
ДЕ 1 вироблялися і експлуатувалися лише у нас, на московії їх ніколи не було
120 км/год у 1939 році на дизельній автомотрисі?? Здається у наступні 85 років ми не розвивались, а котились на "нейтралці" вниз з цих 120 у цьому плані
Такі дизель-поїзди їздять за маршрутом Ковель-Сарни та Здолбунів-Сарни
ДР1А я думаю буде наступне...
Цікаво, а Ви часом не володієте інформацією щодо майбутнього маршруту електрички Бровари - Київ-Пасажирський ?
Колись обговорювався проект такого маршруту у рамках КиївСітіЕкспрес
Его обзывали Дихлофос, потому что когда он запускал дизель, на станции поднимался густой чёрный едкий дым режущий глаза от невозможности дышать. Окна в пути не открывались, потому что на скорости дым бы попадал в окна и он бы стал душегубкой.
Я с открытыми ездил,норм.
*Не поїзд, а потяг.* _))_
ПОТЯГ - це одиниця залізничного транспорту,
а ПОЇЗД - це низка автівок, возів, що їдуть в одному напрямку _(напр.: весільний поїзд)._
Цей дід працював евакпотягом Київ-Львів на весні 2022 року
Поїзд - довгожитель, зате машиністи які на ньому працювали, виходять на пенсію і протягом року - в труну! Цей довгожитель зараз вже працює за рахунок здоров'я локомотивних бригад. 31 рік незалежності чиновники зайняті пошуком купи причин, щоб не оновлювати парк дизель - поїздів. Д1 вже сам хоче вийти з плавильного цеху і стати (наприклад) церковним дзвоном, але його тримають і ніяк не пускають і не пускають.
УЗ за 30 років стала кормушкою всяких керовників на подобі Лещенка з Найємом і схематозників на подобі братів Дубневичів.
З Керчі до Херсона такий ходив?
Якщо можливо хотів би ознайомитися з інформацією про долю ел-зів ДС1.Скільки було випущено для України? Яка кількість з них в експлуатації? Чи можливий та необхідний ремонт тих машин що простоюють?
ДС1 !?!? Таких електровозів не існує, можливо електровоз постійник ДЕ1 або змінник ДС3
@@Serg1o1989 ДС3 Вибачаюсь.
@@ДенисВласенко-х4д електровози серії ДС 3 "повбивали" жахливими умовами експлуатації
@@ДенисВласенко-х4д Їх 18 штук всього було.
Зараз штуки 4 їздять.
Ось чому політика Укрзалізниці є не ефективною,60 років поїзду а вони до сих пір курсюють,ні щоб їх змінити на щось нове,так купили 6 поїздів Дпкр3 і 1 Дпкр2, і все чому не продовжувати це забезпечить роботою підприємства України,ок нема грошей на нові модернізуйте старі,але дуже смішно виглядає як модернізують електрички,але їх хоч оновлюють а ось Дизель поїзди ні.Потрібне виробництво нових поїздів вагонів,потрібні проєкти,нових чим модернізованих поїздів.А не тількитільки покращення сервісу,хоча і сервіс покращувати потрібно,але в плані модернізації прачечних для того щоб постіль була чистою,наявності біотуалетів,наявності кондиціонерів справних.Зовсім незрозуміло куди пішов Камишин,щось хотіли створити за кордоном перевізника від УЗ,і ще декілька проектів,також норвежці обіцяли дизель поїзди як там справи,щось все заглохло,або не тими темпами які потрібні УЗ для її реформи в успішну компанію.
D1 z pociągiem ewakuacyjnym do Chełma. Osobiście wolę D1 niż DR1A. Sory za polski, mam nadzieję rozumiecie. Po ukraińsku i rosyjsku też rozumiem.
Недавно в Молдове сгорел последний Д1, увы.
😐😐😐