Lekcja 10. Temat: Tensegracja w masażu tkanek głębokich.
Вставка
- Опубліковано 10 лют 2025
- Czy wiecie, że pojęcia tensegracja wywodzi się z budownictwa? Jak więc je zastosować w zupełnie innej dziedzinie jaką jest fizjoterapia? Czy można znaleźć tutaj wspólny mianownik? Pewnie wiecie, że pojawiło się już wiele modeli tensegracyjnych w tym masaż tensegraoyjny. Czy jednak zdajecie sobie sprawę z tego, że są to niekompletne modele? Chcecie dowiedzieć się dlaczego? Zapraszamy na 10 odcinek serii 15/15, w którym Rafał wyjaśni Wam powyższe kwestie.
"nasze cialo,czyli ja" zastanow sie jeszcze raz nad tym co prawidlowo mowisz-nasze ciało,czyli mam ciało,nie jestem tym ciałem😉 kiedy zrozumie sie te różnice wszystko wreszcie wyglada tak jak powinno.świadomych myśli życzę
Uważam, że jestem ciałem, żyje w nim i czuje z nim pełną integralność. Jest to moim zdaniem nierozerwalna całość, funkcjonująca w każdym momencie na wielu poziomach w tym na poziomie zarówno mentalnym, emocjonalnym jak i czysto biomechanicznym. Pozdrawiam :)