Типові помилки тих, хто вчить англійську (або іншу мову)

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 21 лип 2020
  • Якщо ви бодай один раз у своєму житті вчили іноземну мову або кидали процес на половині шляху, тоді це відео для вас!
    Привіт, друзі! Вивчення іноземної мови - річ надзвичайно складна і тривала, тому потрібно завжди пам"ятати про найголовніше: яку мотивацію ми маємо? Для чого нам вчити іноземну? Чи маємо ми достатньо енергії для підкорення ще однієї мови?
    Насправді, дуже багато людей кидають вивчення англійської/іспанської/польської/китайської/etc лише через те, що мають несправжню мотивацію. Рано чи пізно вони усвідомлюють, що прогрес відсутній (і це - хибна думка), вони не отримують зворотного зв"язку, тому не знають, як далі рухатися.
    У відео "Типові помилки тих, хто вчить англійську (або іншу мову)" я розповідаю про підводні камені, які чекатимуть на кожного, хто захоче освоїти нову мову:
    1. Несправжня мотивація.
    2. Слова поза контекстом.
    3. Відсутність аудіальної складової.
    Якщо ви думаєте, що бажання читати іноземною мовою або перегляд серіалів англійською - це ваша головна мотивація, то, будь ласка, перегляньте це відео, щоби змінти свою думку!
    Також я викладаю англійську для дорослих (по Скайпу). Тому, якщо вам цікаво поглибити свої знання, додавайтеся у друзі )))
    Якщо вам цікаво, підписуйтеся на канал, коментуйте, ставте вподобайку і будемо дружити!
    Також пропоную цілий список відтворення, аби глибше пірнути в тему вивчення англійської/французької: • Video

КОМЕНТАРІ • 10

  • @MiAnima
    @MiAnima 3 роки тому +1

    згодна! про мотивацію несправжню перевірено на собі - коли збиралась в німеччину на практику вивчила а1 з нуля за місяць і здала екзамен в ґьоте шулє, а китайську щоб хоча б субтитри розбирати в серіалах оце вже півроку "намагаюсь" вчити і все щось далі фраз для смолтокс не зайшла...

    • @renewal_of_the_heart
      @renewal_of_the_heart  3 роки тому

      А китайську просто так - для себе вчите?

    • @MiAnima
      @MiAnima 3 роки тому

      @@renewal_of_the_heart ага, займаюсь любительським перекладом азіатських серіалів з англомовного фансабу, але він не завжди хороший, тому знання мови оригіналу дуже допомагає, але сам процес перекладу серіалів це швидше розвага з натяком на корисне проведення вільного часу, тому мотивації не вистачає))

    • @renewal_of_the_heart
      @renewal_of_the_heart  3 роки тому

      Ого!!! Оце то дійсно унікальне захоплення! Але треба тоді його поступово монетизуаати, аби мотивацію підживлювати))

    • @MiAnima
      @MiAnima 3 роки тому +1

      @@renewal_of_the_heart Насправді воно не унікальне, просто ви поки про нього не чули) а монетизувати немає сенсу, бо це одне з багатьох захоплень, при тому не основне, загалом подобається, але якщо обирати, то є речі, які важливіші і вимагають більше часу) ну але якщо монетизувати вже не буде чого більше, то про це подумаю)

  • @antonioserrano7181
    @antonioserrano7181 3 роки тому

    Hola 👋

  • @girloftheboldtype
    @girloftheboldtype 3 роки тому +1

    Привіт! Ти кажеш, що почала викладати по скайпу ще у період свого волонтерства. Як це було? Тобі вдавалось поєднувати онлайн та оффлайн діяльність?

    • @renewal_of_the_heart
      @renewal_of_the_heart  3 роки тому +1

      Привіт! З квітня ми (волонтери) майже не мали роботи в Бельгії, тому наші ментори порекомендували нам спробувати себе в ролі викладачів англійської/німецької для місцевого населення. Так у мене з"явилося перших двої студентів із Ефіопії. Окрім викладання, ми 70% часу проводили вдома, тому оффлайн-діяльності майжк не було...А зараз, коли я вже в Україні, присвячую своїм скайповим учням час до обіду, а далі працюю над іншими завданнями.

    • @girloftheboldtype
      @girloftheboldtype 3 роки тому +1

      Твори себе дякую) а взагалі реально поєднувати оффлайн - волонтерство і викладання?

    • @renewal_of_the_heart
      @renewal_of_the_heart  3 роки тому

      Якщо йдеться про ESC-волонтерство (те, на яке я їхала), то тут радила би перші два місяці присвятити вдалій адаптації до нової країни, придивитися до людей, збагнути краще їхній спосіб життя, а вже пізніше брати собі учнів на викладання, коли матимеш трохи вільніші дні (чи, наприклад, вечори).