СЕКРЕТНІ ЛІТАКИ ЦРУ і ПЕНТАГОНА! Все про SR-71 BlackBird, A-12, YF-12 та M-21

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 26 гру 2023
  • З питань співпраці можна писати сюди: technik.studio.contact@gmail.com
    🔥Збір для артилерійського дивізіону 58-ої окремої мотопіхотної бригади від А1376.
    💥Потреба - 2 DJI Mavic 3 Fly more combo.
    💥Мета - коригування вогню артилерії
    💥Напрямок - Вугледар
    😮Це не просто збір, а колаборація з прекрасним українським брендом одягу "Impact Clothes" - impact.ua/
    🏆Розігруємо п'ять худі з українським орнаментом.
    🫡Опісля розіграшу, відправка буде не одразу, а протягом 14 днів!
    💵Вхідний квиток - 500грн за 1 можливість прийняти участь!
    🧐Розіграш будемо проводити, використовуючи функціонал mono:
    • Як провести розіграш в...
    🤓Вказуйте у коментарі ваші дані (ПІБ та номер телефону), аби ми могли вас ідентифікувати як переможця!
    🎯 Ціль: 200 000 ₴
    🧐Уже зібрано - 110 000₴
    😁Знайдемо дешевше - закриємо достроково і все розіграємо!
    🔗Посилання на банку
    send.monobank.ua/jar/2xNV5x6QF8
    💳Номер картки банки
    5375 4112 1270 6084
    🧐Деталі наших зборів - t.me/vinvolunteers
    На дворі 1960-ті роки.
    Саме розпал Холодної Війни.
    СРСР нарощує виробництво зброї.
    Нещодавно на озброєння стали танки Т-64.
    Розпочалось масове виробництво Ту-95.
    І повним ходом йде розробка Міжконтинентальної Балістичної Ракети Р-7, яка може доставити водневу бомбу безпосередньо на територію США.
    Американці не планували поступатись своїм світовим лідерством, тому вирішили за будь яку ціну заволодіти деталями секретних радянських програм.
    Для цього ЦРУ і Пентагон створили цілу мережу агентів, в небо піднялись літаки-розвідники Lockheed U-2, розпочалось створення своїх міжконтинентальних ракет.
    Але цього виявилось недостатньо.
    Американці розуміли, що радянським військам цілком реально перехопити дозвуковий Lockheed U-2.
    Вирішити цю проблему можна було 3-ма шляхами.
    Перший найпростіший і найдешевший - модернізувати існуючі U-2 та оснастити їх ранніми стелс технологіями.
    Такими як: радіопоглинаючий матеріал, системи радіоелектронної боротьби, фарба чорного кольору і так далі.
    Далі в відео...
    До речі в мене з'явився Patreon, By Me A Coffee та спонсорство, тому якщо ви хочете підтримати канал фінансово, то я буду дуже вдячним:
    / technik
    www.buymeacoffee.com/technik/
    / @technik.studio
    Приєднатись до телеграм каналу можна тут: t.me/technikstudio/
  • Наука та технологія

КОМЕНТАРІ • 52

  • @Volodymyr_Sol
    @Volodymyr_Sol 5 місяців тому +17

    Попри юний вік автор дає фору багатьом збройовим каналам, маючи неабиякий хист до досліджень. Респект і чергова вподобайка! А у канала - велике майбутнє, массмедіа варто звернути увагу на цей юний талант і долучати до фахових етерів.

    • @dmitryyakimenko1779
      @dmitryyakimenko1779 5 місяців тому +3

      Але він допускає помилки і дуже грубі.
      2:12 3 Маха у стратосфері це не 3700 км/год а лише 3150 км/год бо швидкість звуку там 1044-1053 км/год. Тобто 3700 км/год це 3.6 Маха максимально гранично можлива швидкість польоту SR-71 як і А-12 яка зобумовлена конструкцією двигунів. При спробі летіти швидше надзвуковий скачок повітря потрапить у повітрозабірник що спричинить помпаж після чого літак скоріше за все розвалиться як це сталося з SR-71A (61-7952) 25 січня 1966 коли на швидкості 3 Махи відмовив один з двигунів і літак різко почало кренити у бік через що за лічені секунди він розпався. Один з пілотів на диво вижив його просто викинуло з кабіни яка розпалася під діми велитенських перенавантажень. До тями він прийшов коли спускаючись на парашуті об землю вдарився.
      2:25 Це що за брехня? Автор не дружить з фізикою радари того часу можуть спокійно супутники знаходити. Інше діло радари наведення (не пошуку) зенітних ракет комплексу С-75 от він піднімаючись на максимальні кути в гору не міг бачити далі висоти 30 км
      2:34 Брехня на крейсерській висоті 80 000 футів (24 км) і швидкості 3 Махи (3150 км/год) зенітний комплекс С-75 мав коротесеньке віконце на перехоплення цілі а точніше 20 секунд з моменту входу цілі в дальній рубіж перехоплення і до її виходу з зони бачення радару наведення. Однак пуск ракети яка летить до заданої висоти 22-24 секунди можна було робити за декілька секунд раніше і тоді літак потрапляв у зону ураження коли ракета вже на пів дорозі. Саме так над Вьетнамом змогли дістати один SR-71 який все ж пережив близький вибух ракети С-75 однак та наробила дырок у корпусі залишивси поражаючі елементи бойової частини в баках літака.
      3:06 Він ніколи не літав на швидкості 3700!!!! А грівся він не до 100-150 градусів Цельсія (до таких температур гріється звичайний літак на 2 Махах!!) а до 550-1100 по Фаренгейту в Цельсіях це 280-600 градусів. Для справки Алюміній при 300 по Цельсію втрачає міцні властивості і руйнується.
      5:19 Перед злетом в баки заливали мало пального не по цій причині а тому що з повними баками він важив 55 Тонн а SR-71 майже 80 тонн через що після злету дуже повільно розганявся і набирав висоту. При такому польоті пів баку палива тупо витрачалися на досягнення крейсерської висоти і швидкості через що дальність польоту падала майже у тричі. Тоді вигадали маневр при якому літак з мінімальним запасом злітає і швидко набирає висоту де зустрічається з танкером заправником і з повними баками та на околозвуковій швидкості та великій висоті стартує с повільним набором до 24 км та швидкості 3 Махи. При такому розкладі витрачалося меньше лише приблизно 20% палива і літак міг летіти на 5000 км до другого заправника. Маневр з розгоном до 2 Махів перед рандеву з заправником використовувався але тільки на перших польотах і після того як зрозуміли що воно нічого не дає (бо втрати палива незначні) більше так не літали.
      5:41 Палива вистачало на трохи більше 1.5 години а дальність сягала 4500км (SR-71 5200 км). Літати довше він не міг навіть на дозвукових швидкостях бо двигуни tкономічними були лише на швидкостях 2.5 Махи і більше. На дозвукові він навпаки жрав більше пального, парадокс
      6:47 Двигун Ф-35 видає потужність 19 500 кг і є найпотужнішим у світі. Pratt & Whitney J58-P4 ж унікальний не потужністю своєю а конструкцією завдяки якій на швидкостях вище 2.5 Махів працював як прямоточний двигун де сам двигун забезпечував лиш 30% тяги а все інше форсажна камера. Через це на крейсерському режимі польоту у 3 Махи пілот мав приблизно 30% запасу потужності двигунів.
      7:56 Максимально дозволена швидкість становила 3.3 Махи і то недовго, пілот мав контролювати температуру двигуна щоб той не перегрівся. Максимальна ж зареєстрована з якою літак літав 3.5 Махи або 3609 км/год у 1989 році під час останнього польоту. Пілоти тоді забили болта на будь які обмеження і шпарили на повну побивши за один виліт відразу декілька рекордів швидкості, однак останній 5-й з відміткою 3609 км/год FAI не зарахували бо літак не пройшов через мірні ворота.
      4000 км/год або 3.8 Махи він фізично не міг розвинути через конструкцію конусів двигуна які при максимальному випуску дозволяли політ лише на швидкості 3700 або 3.6 Махи після чого надзвуковий "скачок уплотнения" (не знаю як українською) потрапляв би у двигун. Тобто 3700 км/год це максимально можлива теоретична швидкість.
      8:02 Крейсерська становила 3 Махи або 3150-3200 км/год
      8:08 На висоті 26 км він ніколи не літав найвища висота яку було досягнено на ньому 25910 метрів і для того щоб її утримати потрібен повний форсаж двигунів і швидкість близько 3.3 Махів. На цій висоті його максимальна швидкість майже відповідає швидкості звалювання і якщо летіти на меньшій ніж 3.3 Махи швидкості то літак просто звалиться у штопор. Данні якщо що з Руководства по Льотній Експлуатації літака де є графік допустимих швидкостей на різних висотах.
      8:32 1.5 ЧАСА максимум!!!
      ПІДОЗРЮЮ ЩО АВТОР ЧИТА ВІКІПЕДІЮ

    • @Volodymyr_Sol
      @Volodymyr_Sol 5 місяців тому

      @@dmitryyakimenko1779 зробіть скидку на його вік, він же ще вчиться, і думаю, буде вдячний вам за ці вказівки на помилки 😉

    • @user-kf2wu5tm1i
      @user-kf2wu5tm1i 5 місяців тому +1

      Йому 35 років, просто молодо виглядає:)

    • @pirotehnik6662
      @pirotehnik6662 5 місяців тому

      попри юний вік багато помилок та введень в оману )

  • @Yurii0011
    @Yurii0011 5 місяців тому +5

    Красавчик, так держать. Интересная подача информации

  • @roman.sirosh
    @roman.sirosh 5 місяців тому +2

    Моя думка що це американська вундервафля. Дорого в будівництві, дуже дорого в експлуатації. Велике використання спеціалізованої саме для цієї машини ресурсів та техніки.А збиття такого чуда інженерії можна назвати невідновлюваною втрата. І при цьому користь не співтавна з витратами.
    Але як демостратор технологій просто бомба)

  • @nickborzov4521
    @nickborzov4521 5 місяців тому +1

    Це щось неймовірне ! Дякую !

  • @VETALLZZZ
    @VETALLZZZ 5 місяців тому +6

    Молодец. Мой любимый самолет! Келли Джонсон знал что делает. На крейсерском режиме самолет от нагрева удлинялся на 11 см! Заправляли по минимуму иначе он бы не взлетел. А не только потому что протекал. Для розжига использовался триэтилборан иначе jp7 не розжечь. Пилотов способных им управлять было меньше чем астронавтов.

    • @dmitryyakimenko1779
      @dmitryyakimenko1779 5 місяців тому +2

      Не совсем так, с полными баками он взлететь мог ибо максимальный взлетный 77 тонн то есть его испытывали на такое. Однако подыматься с таким весом на крейсерскую высоту и разгонятся до нужной скорости он будет целую вечность сожгя при этом все топливо. Потому и придумали маневр с заправщиком. А за триэтил боран а точнее за зеленую вспышку при детонации форсажа среди летчиков самолет получил прозвище "Зеленый Змей" или "Зеленый Гремлин". Правда это было до того как первый Архангел и SR-71 посетили Окинаву где нашлась черная змея по имени Хабу и которую напоминал местным этот чудный самолет. С тех пор это прозвище навечно приклеилось к нему и пилоты всегда зовут его Хабу а на их патче всегда с тех пор змея обволакивающая черный самолет))

    • @VETALLZZZ
      @VETALLZZZ 5 місяців тому

      @@dmitryyakimenko1779 о, ещё что то интересное узнал. Я кучу инфы про него перечитал, пересмотрел. Очень интересно. У Ская хорошие ролиКи про а12-71. Про змею впервые слышу.

  • @nickborzov4521
    @nickborzov4521 5 місяців тому +1

    дякую за вашу цікаву і необхідну працю !!!

  • @dobriyvecher
    @dobriyvecher 5 місяців тому +1

    Дякую за відео, пораджу ще у відео редакторі, при монтажі вирізати всі довгі паузи між словами і подихи, тоді ролик буде більш динамічним. Успіхів тобі!

  • @user-dx7mm5rk4k
    @user-dx7mm5rk4k 5 місяців тому +2

    Супер!

  • @George2118
    @George2118 5 місяців тому

    О, новий контент під'їхав 🔥👍

  • @andrius0777
    @andrius0777 5 місяців тому +5

    . 👍
    👍👍
    👍🛩👍
    👍👍👍👍

  • @sergiy4477
    @sergiy4477 5 місяців тому +2

    Вподобайка!🇺🇦🇺🇦
    Слава Україні!🇺🇦

  • @user-ck8km6xt1i
    @user-ck8km6xt1i 5 місяців тому +2

    Там ще пальне використовувалось як охолоджувач

  • @oleksandrkarpenko3884
    @oleksandrkarpenko3884 5 місяців тому +1

    Комент в підтримку наших

  • @user-wr5th3vb2m
    @user-wr5th3vb2m 5 місяців тому

    Героям Слава !!! В 1976 році служив в германії , бум момент три доби в повной боїготовності ждали ср-71 коли буде пролітать над нами. Служба в .ППО . Сказали шо не взлитів.

  • @freedom-or-death.
    @freedom-or-death. 5 місяців тому +1

    Не дивлячись на поважний вік цього літака а також його більш менш мирне призначення, його вигляд вселяє страх і повагу

  • @user-ml1tk4ff6t
    @user-ml1tk4ff6t 5 місяців тому +1

    А чи будуть відео про легенди? А саме Томкет та Фантом 2?

  • @Lekos_1
    @Lekos_1 5 місяців тому

    До речі американці вже тестують SR-72😁

  • @user-ez9kh4tx4p
    @user-ez9kh4tx4p 5 місяців тому +1

    Дякую автору за хороше чергове відео! Є прохання сказати що за відривок з фільму про U2?))

  • @Rokkid666
    @Rokkid666 4 місяці тому

    Непоганий канал, підписуюсь)

  • @dorellsyrbu4029
    @dorellsyrbu4029 5 місяців тому

    Трясця, цей літак його дизайном навіть через 20-30 років все ще виглядатиме актуальним))))

  • @VETALLZZZ
    @VETALLZZZ 5 місяців тому

    Что ещё вспомнил, jp7 из за своей высокой температуры воспламенения использовался ещё и как антифриз)) охлаждая корпус самолёта. Машина передовая. И как по мне ничего более впечатляющего не придумали до сих пор. Он был дорог, после каждого полета разбирался до винтика.

  • @user-rh7cg7ym9o
    @user-rh7cg7ym9o 5 місяців тому

    👍🇺🇦

  • @GervantFromRybia
    @GervantFromRybia 4 місяці тому +1

    О бачив вже кілька відео про цей літак, тепер гляну українською)

  • @Prorok_Rusi-UA
    @Prorok_Rusi-UA 5 місяців тому

    У реактивних літаків немає моторів, лише двигуни.

  • @fizrukua6155
    @fizrukua6155 5 місяців тому

    +

  • @MaksChernigov
    @MaksChernigov 5 місяців тому

    Это все уже недавно показывали по разным каналам)))

  • @dimond4768
    @dimond4768 5 місяців тому +1

    Чи потрібні вони зараз? Якщо вони не потрібні американцям то нехай передадуть Україні. Українці знайдуть їм завдання під час війни.

  • @nazar8225
    @nazar8225 5 місяців тому +1

    «Ви не пожалієте», а не «ви не пожалкуєте»!

    • @nazar8225
      @nazar8225 5 місяців тому

      Дуже ріже слух

    • @TechNik.studio
      @TechNik.studio  5 місяців тому

      Візьму до уваги ;)

    • @nazar8225
      @nazar8225 5 місяців тому

      @@TechNik.studio дякую)

  • @Dek8
    @Dek8 5 місяців тому

    Якби це буа секрет, ніхто б не знаа

  • @user-zg1vv6gs5t
    @user-zg1vv6gs5t 5 місяців тому +1

    Автори відео крім того, що саме відео про створення SR-71 Black Bird, є далеко не повним без вказання одних з головних фактів створення цього літака та вказання факту про те - ЗАВДЯКИ КОМУ було створено SR-71 Black Bird, ! Так ще й в відео вказана завідомо неправдива інформація про те :
    - Що розвідувальний літак U - 2 буцім то був збитий ракетою совкового ЗРК ППО С - 75 !
    Оскільки U - 2 НЕ БУВ збитий ЖОДНОЮ з ВИПУЩЕНИХ ракет ЗРК ППО С - 75 ! Всі випущені ракети якого або пройшли повз цілі, або попали у совкові винищувачі, які були підняті у повітря для перехоплення U - 2. Який втратив керування НЕ ЧЕРЕЗ ВЛУЧЯННЯ ракети, а через те, що через особливості конструкції, яка дозволяла підніматися на велику висоту, мав крила, які не були здатні витримувати навіть не великі перегрузки. В наслідок чого, коли вибувхнув совковий винищувач збитий ракетою ЗРК С - 75, від вибухової хвилі одно з крил U - 2 не витримало, отримало ушкодження та зломалося. Що і стало причиною падіння U - 2. І цей факт добре відомий ! Але автор відео чомусь замість правди, розповідає глядачам неправдиву казку совкової пропаганди - ПРО БУЦІМ ТО ЗНИЩЕННЯ U - 2 РАКЕТОЮ СОВКОВОГО ЗРК ППО С - 75 ! Хоча навіть відоме прізвище пілота совкового винищувача, який був збитий ракетою ЗРК С - 75, в наслідок влучання якої пілот винищувача загинув !
    До речі я особисто вперше взнав правду про те - ЩО СПРАВДІ СТАЛОСЯ при ПАДІННІ АМЕРИКАНСЬКОГО U - 2, ЩЕ ЗА РОКІВ 5 до РОЗПАДУ СОВКУ та до ТОГО, КОЛИ ПРАВДА ПОЧАЛА РОЗКРИВАТИСЯ ЛЮДЯМ ! Мій батько був до того, як пішов у відставку замполітом дивізії і він з своїми сослуживцями час від часу зустрічалися та розмовляли на різні теми, про існування яких звичайні мешканці совку навіть не здогадувалися. І під час однієї з таких зустрічей розмова зайшла про американські розвідувальні літаки, їх можливості та події пов'язані з ними і під час цієї розмови були озвучені правдиві факти про те, що НА СПРАВДІ сталося з U - 2 !

  • @dmitryyakimenko1779
    @dmitryyakimenko1779 5 місяців тому +1

    У вас дуже грубі помилки.
    2:12 3 Маха у стратосфері це не 3700 км/год а лише 3150 км/год бо швидкість звуку там 1044-1053 км/год. Тобто 3700 км/год це 3.6 Маха максимально гранично можлива швидкість польоту SR-71 як і А-12 яка зобумовлена конструкцією двигунів. При спробі летіти швидше надзвуковий скачок повітря потрапить у повітрозабірник що спричинить помпаж після чого літак скоріше за все розвалиться як це сталося з SR-71A (61-7952) 25 січня 1966 коли на швидкості 3 Махи відмовив один з двигунів і літак різко почало кренити у бік через що за лічені секунди він розпався. Один з пілотів на диво вижив його просто викинуло з кабіни яка розпалася під діми велитенських перенавантажень. До тями він прийшов коли спускаючись на парашуті об землю вдарився.
    2:25 Це що за брехня? Автор не дружить з фізикою радари того часу можуть спокійно супутники знаходити. Інше діло радари наведення (не пошуку) зенітних ракет комплексу С-75 от він піднімаючись на максимальні кути в гору не міг бачити далі висоти 30 км
    2:34 Брехня на крейсерській висоті 80 000 футів (24 км) і швидкості 3 Махи (3150 км/год) зенітний комплекс С-75 мав коротесеньке віконце на перехоплення цілі а точніше 20 секунд з моменту входу цілі в дальній рубіж перехоплення і до її виходу з зони бачення радару наведення. Однак пуск ракети яка летить до заданої висоти 22-24 секунди можна було робити за декілька секунд раніше і тоді літак потрапляв у зону ураження коли ракета вже на пів дорозі. Саме так над Вьетнамом змогли дістати один SR-71 який все ж пережив близький вибух ракети С-75 однак та наробила дырок у корпусі залишивси поражаючі елементи бойової частини в баках літака.
    3:06 Він ніколи не літав на швидкості 3700!!!! А грівся він не до 100-150 градусів Цельсія (до таких температур гріється звичайний літак на 2 Махах!!) а до 550-1100 по Фаренгейту в Цельсіях це 280-600 градусів. Для справки Алюміній при 300 по Цельсію втрачає міцні властивості і руйнується.
    5:19 Перед злетом в баки заливали мало пального не по цій причині а тому що з повними баками він важив 55 Тонн а SR-71 майже 80 тонн через що після злету дуже повільно розганявся і набирав висоту. При такому польоті пів баку палива тупо витрачалися на досягнення крейсерської висоти і швидкості через що дальність польоту падала майже у тричі. Тоді вигадали маневр при якому літак з мінімальним запасом злітає і швидко набирає висоту де зустрічається з танкером заправником і з повними баками та на околозвуковій швидкості та великій висоті стартує с повільним набором до 24 км та швидкості 3 Махи. При такому розкладі витрачалося меньше лише приблизно 20% палива і літак міг летіти на 5000 км до другого заправника. Маневр з розгоном до 2 Махів перед рандеву з заправником використовувався але тільки на перших польотах і після того як зрозуміли що воно нічого не дає (бо втрати палива незначні) більше так не літали.
    5:41 Палива вистачало на трохи більше 1.5 години а дальність сягала 4500км (SR-71 5200 км). Літати довше він не міг навіть на дозвукових швидкостях бо двигуни tкономічними були лише на швидкостях 2.5 Махи і більше. На дозвукові він навпаки жрав більше пального, парадокс
    6:47 Двигун Ф-35 видає потужність 19 500 кг і є найпотужнішим у світі. Pratt & Whitney J58-P4 ж унікальний не потужністю своєю а конструкцією завдяки якій на швидкостях вище 2.5 Махів працював як прямоточний двигун де сам двигун забезпечував лиш 30% тяги а все інше форсажна камера. Через це на крейсерському режимі польоту у 3 Махи пілот мав приблизно 30% запасу потужності двигунів.
    7:56 Максимально дозволена швидкість становила 3.3 Махи і то недовго, пілот мав контролювати температуру двигуна щоб той не перегрівся. Максимальна ж зареєстрована з якою літак літав 3.5 Махи або 3609 км/год у 1989 році під час останнього польоту. Пілоти тоді забили болта на будь які обмеження і шпарили на повну побивши за один виліт відразу декілька рекордів швидкості, однак останній 5-й з відміткою 3609 км/год FAI не зарахували бо літак не пройшов через мірні ворота.
    4000 км/год або 3.8 Махи він фізично не міг розвинути через конструкцію конусів двигуна які при максимальному випуску дозволяли політ лише на швидкості 3700 або 3.6 Махи після чого надзвуковий "скачок уплотнения" (не знаю як українською) потрапляв би у двигун. Тобто 3700 км/год це максимально можлива теоретична швидкість.
    8:02 Крейсерська становила 3 Махи або 3150-3200 км/год
    8:08 На висоті 26 км він ніколи не літав найвища висота яку було досягнено на ньому 25910 метрів і для того щоб її утримати потрібен повний форсаж двигунів і швидкість близько 3.3 Махів. На цій висоті його максимальна швидкість майже відповідає швидкості звалювання і якщо летіти на меньшій ніж 3.3 Махи швидкості то літак просто звалиться у штопор. Данні якщо що з Руководства по Льотній Експлуатації літака де є графік допустимих швидкостей на різних висотах.
    8:32 1.5 ЧАСА максимум!!!
    ПІДОЗРЮЮ ЩО АВТОР ЧИТА ВІКІПЕДІЮ

    • @TechNik.studio
      @TechNik.studio  5 місяців тому +1

      Велике дякую за виправлення, я це врахую в подальших відео❤️

  • @user-er2eh2qp2b
    @user-er2eh2qp2b 12 днів тому +1

    Философский вопрос: все это было сделано в 60 х годах ,что делал советский союз в ответ?ждал возможности украсть хоть какую то информацию......

  • @Shmit-ez
    @Shmit-ez 4 місяці тому

    Дуже торочиш...

  • @user-od3cz5vu9j
    @user-od3cz5vu9j 5 місяців тому

    Ти справді думаеш що ми війни за США

  • @user-zg1vv6gs5t
    @user-zg1vv6gs5t 5 місяців тому +1

    Автор відео - не соромно викладати глядачам таке не правдиве та далеко НЕ ВІДПОВІДАЮЧЕ ДІЙСНОСТІ відео про створення ДО СИХ ПІР ( офіційно ) най швидкісного у світі розвідувального літака ?
    Відео на стільки НЕ ПОВНЕ, що у ньому навіть не названо ім'я людини без якої НІ КОЛИ Б НЕ БУЛО створено НЕ A-12, YF-12 та тим більше SR-71 Black Bird, а саме ГОЛОВНОГО КОНСТРУКТОРА унікального літака, а саме Келлі Джонсона ! Яким перед створення SR-71, був спочатку створений у рекордно короткі строки унікальний, розвідувальний літак U - 2, а потім був створений SR-71 "ЧОРНИЙ ДРОЗД" !
    Крім того, автор повідомляє глядачам ЗАВІДОМО НЕПРАВДИВІ відомості про те :
    - Що SR-71 Black Bird БУЦІМ ТО не проводив розвідувальних польотів над совком через наявність у совка винищувачів Міг - 25 та Міг - 31 !!!
    Що є відвертою НЕ ПРАВДОЮ ! Оскільки SR-71 "Black Bird" був абсолютно недосяжний для перехоплення для совкових Мігів у ВСІХ відносинах, завдяки чому SR-71 Black Bird повністю безкарно провів над територією совка велику кількість розвідувальних польотів ! Стосовно яких та стосовно того, як SR-71 Black Bird легко, знущаючись над совковими пілотами Мігів уходили від перехоплення, написав у своїй книзі совковий пілот Біленко, яким було перегнано у Японію совковий винищувач Міг - 25, швидкість польоту якого в ДІЙСНОСТІ була лише 2,83 Маха. Біленко у своїй книзі писав :
    - При спробі пілотів винищувачів Міг - 25 перехопити американській розвідувальний літак SR-71 BlackBird, пілоти ЧОРНИХ ДРОЗДІВ різко прискорювалися та піднімалися на недосяжну для Міг - 25 висоту, знущаючись над совковими пілотами кажучи - ГУДБАЙ РАШЕН !
    SR-71 Black Bird був здатен короткочасно розганятися до швидкості 4019 км, піднімаючись при цьому на висоту значно вище 30 - ти км. Тому SR-71 вільно літали над територією совка на стільки, на скільки їм дозволяв це робити запас пального. І Що б розвідати як можна більшу територію совка, SR-71 робили повну заправку паливом перед самим моментом перетинання кордону повітряного простору совденії. Керівництво совка від безсилою люті завадити SR-71 проводити розвідувальні польоти було на стільки озлоблено, що негласно видало указ :
    - Яким відразу надавалося звання героя совку, всьому розрахунку ЗРК ППО чи пілоту совкових ВПС, яким вдасться збити SR-71 Black Bird !!!
    Але за ДЕСЯТКИ років проведення SR-71 розвідувальних польотів над совком ЖОДЕН з SR-71 Black Bird НЕ було НЕ збито ракетою ЗРК, НЕ було перехоплено НІ Міг - 25, НІ Міг - 35 ! Хоча за весь час застосування SR-71 Black Bird по ньому в різними країнами ( Китай, совок, В'єтнам ) було випущено близько 4 тисяч ракет засобів ППО !
    Також автором відео не правильно було вказано назву ракети класу "повітря - повітря", яку було створено для знищення повітряних цілей тоді ще винищувачем А - 12. Назва цієї ракети "Фенікс" і ця ракета виявилася дуже ефективною та використовувалася палубними винищувачами флоту США F - 14 "Томкет" для знищення з відстані до 250 км всіх існуючих видів повітряних цілей. Як було доведено численними бойовими стрільбами лише один винищувач F - 14 "Томкет" озброєний шістьма ракетами "Фенікс" знищував чотири з шести повітряних цілей, які атакували авіаносець. Знищені цілі представляли собою від ракет, які летіли на низькій висоті до бомбардувальників, які летіли на максимально можливій висоті !
    І це не говорячи про те, що автором не було сказано ЖОДНОГО слова про те :
    - що для виготовлення деталей для SR-71 з титану у США було створено спеціальні, унікальні станки з унікальною технологією виробництва, які після завершення виробництва SR-71 було повністю знищено, а технічній документації по створенню та виробництва цих станків було надано вищий ранг секретності, через що ця документація секретна до сих пір.
    До речі автор відео - назва SR-71 , а саме Black Bird пишеться не разом, а окремо !
    Тому автор відео як що робити відео про най кращі у світі літаки, то їх потрібно робити правдивими та повними !

  • @gefestgefest1346
    @gefestgefest1346 4 місяці тому

    Автор балабол!!!