A 3 legfurább pálya az F1 történetében

• Опубліковано 14 лип 2024
  • A 3 legfurább pálya az F1 történetében
    A Forma 1 története során rengeteg hajmeresztő ötlettel szembesültek a versenyzők és a nézők, de ez a három pálya mindent visz. Döntött kanyarok, autópálya, parkoló, mi kell még?

@kristofbodis6486 3 роки тому +17

A Nordschleife a kedvencem és a monacoi páláyától mászok a falra, ha nekem kell ott vezetnem simulátorban

• @patrikpalyi9862
    @patrikpalyi9862 2 роки тому +5

Kedvenceim: Monza, A1-Ring, Sakhir, Interlagos, Indianapolis, Montreal
    Amelyektől a falra mászom: Monte Carlo, Catalunya, Nürburgring, Fuji 2007-2008-as verzió

• @Szabo_Bence
    @Szabo_Bence 2 роки тому +3

Sok kedvenc pályám van, La Sharte (lassítókkal az egyenesben), Bathurst, fura mód Monaco is, de az új saudi és 2010 környéki tilkepályáktól mászok a falra

• @adampignitzky6023
    @adampignitzky6023 3 роки тому +17

Szimulátoros élményeimet írom:
    Nordschleife egy adrenalin bomba. Kávé helyett is akár...
    Zoldert és Spa-t szeretem talán a legjobban, a ritmusa miatt.
    Abu-Dhabitól kaparom a falat...volt hogy bebólintottam vezetés közben... végtelenül unalmas... Felháborítóan rossz...

• @patrikteger7288
    @patrikteger7288 2 роки тому +4

4:28-nál szakadtam a röhögéstől.

• @Sheeny003
    @Sheeny003 3 роки тому +4

Szia! Nagyon tetszett a videó szerintem rendszeres néző leszek, mert imádom az olyan videókat, amik érdekes ismereteket adnak át. Kedvenc pályák, hát hmm Nordschleife, a GP változat, Monza, Spa, amitől meg falra mászok, az meg szinte bármilyen utcai pálya Austin és Paul Ricard

• @Forma1x1
      @Forma1x1  3 роки тому +1

Köszi :]

@Sheeny003 3 роки тому +1

@@Forma1x1 Szivesen. Amúgy a Monza ovált, ha helyre pofoznák a mostani előírásoknak megfelelően, szerintem nagyon is lehetne ott versenyeket rendezni :)

• @Forma1x1
      @Forma1x1  3 роки тому +3

Világbajnoki pontokért menő futamot nem tennék oválra, de simán megnéznék egy 30-60 perces show-futamot a mostani, vagy azokhoz közeli F1 kocsikkal, vagy egy olyan versenyt mint mondjuk a Monaco Historic Grand Prix.
      Azt viszont nem teljesen értem, hogy miért nem tartják karban, vagy kezdenek vele valamit. Nem tartom feltétlen követendő példának, de Hockenheimben amikor kialakították az új vonalvezetést, szépen elbontották a régi pályát, és beültették fákkal a helyét.

@Sheeny003 2 роки тому +2

@@Forma1x1 Amúgy lett ennek most egy megfelelő formátuma a sprintverseny. Na ha fantáziát akarnak vinni bele, lehetne sprint futam az ovállal vegyített részen, aztán a futam meg a rendes vonalvezetésen :D

• @convarHUN
      @convarHUN 24 дні тому

@@Forma1x1 hát én se, nagyon nem. Bármikor amikor "belefutok" egy régi Hockenheim-es videóba, még mindig a szívem szakad meg abba a tudatba, hogy már nincs :((((((
      Azt a merényletet, amit ezzel a pályával csináltak a 2000-es évek elején (asszem 2001-ről 2002-re), azt soha nem bocsájtom meg Tilkének, ill. még kevésbé annak a politikusnak/polgármesternek/mittudomén milyen tisztviselőnek, aki aláírta az átalakítási munkálatokról szóló papírokat.
      Amúgy igazából nem is az a bajom hogy megcsinálták ezt a jelenlegi GP pályát, hiszen alapjában véve ez a mostani se olyan rossz azért, az átlagot bőven megüti még így is. Na de a régi, erdőbe vezető vonalvezetés az egy IKON volt, egy külön dimenzió (nem mellesleg kiváló szélárnyékcsatákra is lehetőséget biztosított, legalábbis a motorosoknál mindenképp), szóval én csak azt nem értem hogy miért nem lehetett meghagyni a régi aszfaltcsíkot is, legalább néha egy-egy oldtimer ill. historic versenynek? Most komolyan, mibe fájt volna? :(
      Értem én ill. tudom, környezet- meg természetvédelem, meg hogy az erdős szakaszokra lelátókat se lehetett úgy/annyit telepíteni, de egyrészt bakker, nehogymár azon a pár hektáron múljon a világ erdővédelmi helyzete (alapesetben nyilván én is támogatom az alapvető természeti értékek védelmét), másrészt a helyszíni nézőknek ott a stadion rész ill. ott is volt mindig, bekamerázni meg be lehetett a régi pályát is, tehát tv közvetítés szempontjából meg már megintcsak egyáltalán nem volt hátránya a régi pályának sem.
      Szóval hogy rohadnának meg, még mindig azt mondom :(

• @Blegh834
    @Blegh834 2 роки тому +3

Nekem spa a kedvencem
    Vitnámról az a vélemenyem,hogy inkabb kitépkedem egyesével a hajszálaimat mint,hogy ott versenyezzek

@istvanvaradi9555 2 роки тому +1

Egyik kedvenc pályám (játékban) Kanada, amit meg utálok, az Zandvoort..

• @matyasvigh9078
    @matyasvigh9078 Рік тому

Én csak F1 játékot játszottam,meg Forza Motorsport 7-et.A 2őt egybevetve a kedvenceim:Spielberg,Monza,Spa, Bahrain,Kína,Baku,Hockenheim,Sepang,Hungaroring, Interlagos,Portugália,Imola,Szaud-arábia,Forza M.-es Abu Dhabi utcai pálya(kész káosz a sivatagban,reptér alatt és hotelparkoló előtt,de imádom),Forza M.-es Le Mans Circuit,Forza M.-es Prágai utcai pálya,Forza M.-es (asszem Miami-i)Oválpánya.
    Falramászom Monaco-tól és Melbourne-től.

• @savus75
    @savus75 2 роки тому +1

Szia. Remek videó. A kedvencem a `Riverside` volt, A legrosszabb, talán a `Phoenix streeet`, de nagyon egálban van a `Zeltweg Airfield`-el.

• @Forma1x1

Uhh, a Zeltweg Airfield még Mario Kart pályának is unalmas lenne.