Замір різниці тиску варто проводити замірявши одразу після регенрації(сажевий фільтр покинула вся сажа котра могла, також варто дати двигуну вийти нанормальну робочу температуру, оскільки одразу після регенарції значення тиску можуть бути дещо вищими через фізику маетріалів) і після проведення процедури, таким чином можна побачити хоч який не який реальний результат. Проводити замір не провівши регенерацію означає вимити з авто сажу, але немає так званої точки 0, немає базового значеня з чим порівнювати, в моєму гольфі, після регенерації дифиренційний тиск може бути приблизно 10hpa а коли сажевий забитий на 90% це значення може бути близько 25-30hpa(на холостих, хоч це й не так важливо, важлива різниця на різній заповненості сажового фільтра)
ЛЮДИ, НЕ ВИТРАЧАЙТЕ СВОЇ ГРОШІ НА ЦІ БАЛОНИ, ВОНИ НЕ ВІДЧИЩАЮТЬ ФІЛЬТР ВІД ЗОЛИ!!! Головний ворог сажового фільтра не сажа а зола! Цей засіб допомогає автомобілю позбутися сажі, но не золи! Зола продовжує накопичуватися в фільтрі. На кількість золи впливає: стиль водіння, стан двигуна, якість моторної оливи (вона має бути малозольна), та її вчасна заміна. Сажа, продукт горіння палива. Зола, продукт угара оливи.
Так, ви праві. При експлуатації двигунів на маслі з великою кількістю металовмісних присадок, фільтр сажі забивається сульфатною золою, яка не вигоряє при активації примусової регенерації. Така зола важко піддається очищенню як хім. засобами так і на стенді. Визначити, на скільки відсотків фільтр забитий сажею, а на скільки сульфатною золою, без чищення неможливо. Частинки сажі досить легко очищаються, а залишкове забруднення - це сульфатна зола. Але хочу зауважити у 85% відповідної техніки фільтри сажі піддаються очищенню, оскільки забиті в основному сажею. У разі неможливості від сульфатної золи (уже у запущених випадках) - фільтр сажі підлягає заміні.
Балони для тих хто чайник у питанні правильної регенерації і довів DPF до хронічного забруднення сажою, що в подальшому створює сприятливі умови для накопичення золи. В інших випадках річ безтолкова, кращого методу ніж регулярне пропалювання по трасі немає!
В мене сажевий забитий золою на 73% із 80-ти , до промивки регенерації проходили кожних 60-100 км , в залежності від їзди якщо по місту то дуже часто включалася . Хотів вже позбутися цієї екології , але друзі порекомендували промити і результат є , не значний але на разі запускається 250-300 км . Шкода а7 , 15р , 247 пробіг .
Потрібно перевіряти паливну на корекції, бо дуже часто вмикається прожог сажовика. Окрім цього потрібно перевірити клапан ЄГР на його роботу, може підклинювати в деяких положеннях за рахунок закопченості. А взагалі на такому пробігу потрібно вже впускний колектор знімати та чистити горіхом. І не забувати що потрібно використовувати тільки малозольне мастило. І якщо ви тошноте в сісти постійно то потрібно використовувати присадку в паливо з Церіем, що призводе до зменьшення температури зжигання сажі.
Skoda superb3 4*4 двигун dfca 190hp 288тис.пробігу до чистки диференційний тиск 15hpa на хх 64 на 2500 обертів. Після очистки 9hpa на хх 42 на 2500 обертів,результатом задоволений по динаміці різниці не відчутно і так їхала паспорт
Є думка, що на двигунах Евро 6 ця хімія може потрапити після запуску двигуна до впуску через відкритий клапан EGR (який на ХХ відкритий). Не вивчали це питання? Бо окремі фахвці лякають, що на Евро 6 (у вас двигун DFCA теж Евро 6) можна так убити двигун у спосіб потрапляння рідини у камеру згоряння...
Якщо клапан EGR розташований перед сажевим фільтром, а не після нього, то теоретично можливе потрапляння рідини для очищення сажевого фільтра в систему впуску через клапан EGR. Однак, виробники двигунів зазвичай проектують систему впуску та вихлопу таким чином, щоб уникнути цього. Наприклад, клапан EGR може мати спеціальну захисну кришку або містити дренажний клапан для забезпечення відведення води або рідини для очищення фільтра з системи, щоб запобігти потраплянню її в систему впуску. Крім того, рідина для очищення сажевого фільтра зазвичай використовується лише під час спеціального процесу очищення фільтра, який зазвичай здійснюється під час регенерації сажевого фільтра, коли двигун працює на високих обертах та високій температурі. Під час регенерації сажевого фільтра, система впуску може бути відключена або фільтр може бути забезпечений спеціальним вихлопним клапаном, щоб уникнути потрапляння рідини для очищення фільтра в систему впуску. Таким чином, хоча теоретично можливе потрапляння рідини для очищення сажевого фільтра в систему впуску через клапан EGR, на практиці це малоймовірно, і виробники двигунів зазвичай приймають заходи для запобігання цього.
Здраствуйте. Рекомендуємо прогріти двигун до робочої температури перед внесенням засобу. Просимо дотримуватися ТБ при подальшому демонтажу датчиків, щоб запобігти опікам.
@@WurthUkraine Для чого таку дурню людям рекомендувати?! На балоні чітко вказано, температура використання не вишча за 50 градусів!!!! Фільтр керамічний, він боїться різких перепадів температури.
Привет..программа можно закачать в плймаркете VAG DPF -Посоветуй какой ты сканер-адаптер поставил для дизельных авто (диагностический адаптер ELM327 v1.5- или OBD2 или Автосканер Vgate iCar2 ELM327 или сканер Vgate iCar Pro или Viecar ELM327 V1.5) Чтоб купить у вас очеститель в магазине для DPF
Доброго дня. Очисник сажового фільтра розпиляти треба, викрутивши датчик температури EGT або датчик NoX, вони знаходяться після турбіни тому рідина в турбіну ніяк потрапити не може.
А вам не здається, що ви задули цю піну Wurth (до якої у мене немає питать, бо сам її використовував уже) не на сажовий фільтр, а на каталізатор? Як на мене, то сажовий (він же DPF) на цьому двигуні йде відразу після турбіни, а за ним вже каталізатор (в єдиному корпусі). Хоча можливо я помиляюсь оскільки на 100% не впевнений де на цьому двигуні стоїть dpf, а де каталізатор (яка їх черговість)... Мову веду про мотори 2.0 tdi DFCA і так далі.
@@lisun90 Так. Дійсно сажовий внизу. Вже розібрався. По процедурі вже робив собі як на відео: Викручуємо самий лівий датчик (здається температури він має назву) і задуваємо туди банку цього Wurth. Заходить вся піна за 10 секунд без проблем. Робити треба на теплому двигуні (температура сажового по програмі VAG DPF має бути в районі 50-70 градусів щоб піна краще подіяла на розкисання тієї золи). Далі 10-15 хв чекаєте і через Васю чи ЕЛМ запускаєте сервісну регенерацію (я робив на місці, не в русі). Чекаєте +- 30 хв до її завершення і вуаля, на ХХ тиск впав до 4 hPa ;) А перший раз я задув цю піну через крайній правий датчик, який стоїть між турбіною і як виявилося каталізатором. Короче помив каталізатор ще ))) Моя думка - для профілактики раз на 60 +- тисяч км (або раз на 2 роки) така процедура зайвою не буде. В цілому кожен вирішує сам як до свого авто відноситися.
Дієвий засіб, але він на 100 ефективний більш як профілактичний, а коли вже сажевик «приїхав», то тут 50 на 50, для машин з Європи з пробігом 200+ мабуть потрібно рекомендувати разом з заміною мастила та ланцюга грм, щоб не мати в подальшому проблем!!!
Щоб паливна була в ідеалі, треба лити хороший дизель і додавати промислову присадку в якій ви впевнені. Ну і по трасі їздити частіше. От тоді буде вам служити DPF 400 тисяч і більше.
Під час проходження через фільтр відпрацьованих газів, частинки сажі осідають на поверхні матриці - роблячи вихлопні гази екологічно безпечнішими у процесі експлуатації. Під час запущеня процесу очистки - спеціальний каталізатор, нанесений на стінки матриці фільтру, у комплексі із підвищеною температурою та дією хім. речовин, призводить до окислення чадного газу і незгорілих вуглеводнів.
@@WurthUkraine ХАДО в солярці попри те,що консервує поверхні і не позволяє форсункам спрацюванню,так ще піднімає цетанове число,тобто температуру горіння,що мінімізує викид сажі і при тому очищає саж🙂трус
@@TheSovaViktor Всі зациклені на наслідку,а першопричина в циліндро-поршневій групі і ....кулачкових валиках ГРМ ; якщо вони зменшуються в формі,то відповідно збіднюється надходження порції повітря і ви більше тиснете на газ в сподіванні отримати віддачу-звідси сажа,тобто понижена температура вибуху і надлишок солярки(незбалансована суміш)-в новому автомобілі є з цим проблеми -нема,от з того і треба починати,а воно заключається в консервації тертьових поверхонь,щоб двигун не зношувався і забезпечувався потужний вибух.
Развод разводом. Масса золы (Oil Ash Residue, g) не изменилась - 69 грамм, что до, что после процедуры. Краткосрочная регенерация сажевика (~ раз на 300 км.), которую вы провели, прекрасно проходит и без дополнительного очистителя.
Масса золы (Oil Ash Residue, g) - це розрахунковий показник у даному конкретному авто. Рекомендуємо детально ознайомитись з даним продуктом та принципом дії сажового фільтру, можливо зміните вашу думку.
Некорректно зроблені заміри протитиску до та після!!! до було 12.73г сажі умовно а після менше 1г, тому і різниця протитисків різна! Це все фізика. Далі не бачу сенсу ще щось розписувати....
@@евгенийнайк певно не зрозумів ваш коментар. Була помилка по датчику різного тиску я його замінив, стер помилку. Думав ви за це питаєте (чи проводити адаптацію після заміни)
Замір різниці тиску варто проводити замірявши одразу після регенрації(сажевий фільтр покинула вся сажа котра могла, також варто дати двигуну вийти нанормальну робочу температуру, оскільки одразу після регенарції значення тиску можуть бути дещо вищими через фізику маетріалів) і після проведення процедури, таким чином можна побачити хоч який не який реальний результат. Проводити замір не провівши регенерацію означає вимити з авто сажу, але немає так званої точки 0, немає базового значеня з чим порівнювати, в моєму гольфі, після регенерації дифиренційний тиск може бути приблизно 10hpa а коли сажевий забитий на 90% це значення може бути близько 25-30hpa(на холостих, хоч це й не так важливо, важлива різниця на різній заповненості сажового фільтра)
ЛЮДИ, НЕ ВИТРАЧАЙТЕ СВОЇ ГРОШІ НА ЦІ БАЛОНИ, ВОНИ НЕ ВІДЧИЩАЮТЬ ФІЛЬТР ВІД ЗОЛИ!!!
Головний ворог сажового фільтра не сажа а зола! Цей засіб допомогає автомобілю позбутися сажі, но не золи! Зола продовжує накопичуватися в фільтрі. На кількість золи впливає: стиль водіння, стан двигуна, якість моторної оливи (вона має бути малозольна), та її вчасна заміна.
Сажа, продукт горіння палива.
Зола, продукт угара оливи.
Так, ви праві. При експлуатації двигунів на маслі з великою кількістю металовмісних присадок, фільтр сажі забивається сульфатною золою, яка не вигоряє при активації примусової регенерації. Така зола важко піддається очищенню як хім. засобами так і на стенді. Визначити, на скільки відсотків фільтр забитий сажею, а на скільки сульфатною золою, без чищення неможливо. Частинки сажі досить легко очищаються, а залишкове забруднення - це сульфатна зола. Але хочу зауважити у 85% відповідної техніки фільтри сажі піддаються очищенню, оскільки забиті в основному сажею. У разі неможливості від сульфатної золи (уже у запущених випадках) - фільтр сажі підлягає заміні.
@@WurthUkraine ...так, підлягає заміні або якісній гідродинамічній мийці (якщо конструкція корпуса фільтра це дозволяє).
Молодца, всë правильно
Балони для тих хто чайник у питанні правильної регенерації і довів DPF до хронічного забруднення сажою, що в подальшому створює сприятливі умови для накопичення золи. В інших випадках річ безтолкова, кращого методу ніж регулярне пропалювання по трасі немає!
В мене сажевий забитий золою на 73% із 80-ти , до промивки регенерації проходили кожних 60-100 км , в залежності від їзди якщо по місту то дуже часто включалася . Хотів вже позбутися цієї екології , але друзі порекомендували промити і результат є , не значний але на разі запускається 250-300 км . Шкода а7 , 15р , 247 пробіг .
2.0 чи 1.6?
Потрібно перевіряти паливну на корекції, бо дуже часто вмикається прожог сажовика. Окрім цього потрібно перевірити клапан ЄГР на його роботу, може підклинювати в деяких положеннях за рахунок закопченості. А взагалі на такому пробігу потрібно вже впускний колектор знімати та чистити горіхом. І не забувати що потрібно використовувати тільки малозольне мастило. І якщо ви тошноте в сісти постійно то потрібно використовувати присадку в паливо з Церіем, що призводе до зменьшення температури зжигання сажі.
@@libertystates1063 1.6
@@vadymshyshatskyi887 Дякую вам за вашу інформативну відповідь, яку саме присадку рекомендуєте використовувати ?
Регенерації по місту 250-300 км це взагалі супер)
В мене приблизно 220-250 км
P.S.: Golf VII 2.0TDI+DSG/2016/165к пробіг
Skoda superb3 4*4 двигун dfca 190hp 288тис.пробігу до чистки диференційний тиск 15hpa на хх 64 на 2500 обертів. Після очистки 9hpa на хх 42 на 2500 обертів,результатом задоволений по динаміці різниці не відчутно і так їхала паспорт
Як називається прибор для діагностики??
Дякуємо за відео !
Є другі виробники наприклад Лікві Моллі фірма там тоже може бути очищувач сажового фільтра.
Так вюрт купив лікві молі, років 5 тому. Однакові будуть очищувачі в різних банках просто
Дякую..💙💛
Є думка, що на двигунах Евро 6 ця хімія може потрапити після запуску двигуна до впуску через відкритий клапан EGR (який на ХХ відкритий).
Не вивчали це питання?
Бо окремі фахвці лякають, що на Евро 6 (у вас двигун DFCA теж Евро 6) можна так убити двигун у спосіб потрапляння рідини у камеру згоряння...
Якщо клапан EGR розташований перед сажевим фільтром, а не після нього, то теоретично можливе потрапляння рідини для очищення сажевого фільтра в систему впуску через клапан EGR. Однак, виробники двигунів зазвичай проектують систему впуску та вихлопу таким чином, щоб уникнути цього. Наприклад, клапан EGR може мати спеціальну захисну кришку або містити дренажний клапан для забезпечення відведення води або рідини для очищення фільтра з системи, щоб запобігти потраплянню її в систему впуску.
Крім того, рідина для очищення сажевого фільтра зазвичай використовується лише під час спеціального процесу очищення фільтра, який зазвичай здійснюється під час регенерації сажевого фільтра, коли двигун працює на високих обертах та високій температурі. Під час регенерації сажевого фільтра, система впуску може бути відключена або фільтр може бути забезпечений спеціальним вихлопним клапаном, щоб уникнути потрапляння рідини для очищення фільтра в систему впуску.
Таким чином, хоча теоретично можливе потрапляння рідини для очищення сажевого фільтра в систему впуску через клапан EGR, на практиці це малоймовірно, і виробники двигунів зазвичай приймають заходи для запобігання цього.
доброго дня,розпиляли на заведеному моторі?через музику не чути.чи варто цей продукт купляти в епіцентрі?
Дякую
Very useful video and good job thank you
Доброго дня, я помітив Черкаські номери, ви з Черкас і чи не проводите такий сервіс на аналогічне авто? Дякую
У меня пассат б7 2013 год 2.0 tdi USA, выбила ошибка по датчику NOx подскажите как решить и по датчику температу бака восстановителя
Доброго вечора цікавить на якій температурі двигуна вприскувати очисник в DPF?
Здраствуйте. Рекомендуємо прогріти двигун до робочої температури перед внесенням засобу. Просимо дотримуватися ТБ при подальшому демонтажу датчиків, щоб запобігти опікам.
@@WurthUkraine Для чого таку дурню людям рекомендувати?! На балоні чітко вказано, температура використання не вишча за 50 градусів!!!!
Фільтр керамічний, він боїться різких перепадів температури.
Важлива температура самого фільтра, вона не має перевищувати 50-70 градусів.
А взагалі-то ця рідина не працює, золу не видаляє.
Привет..программа можно закачать в плймаркете VAG DPF -Посоветуй какой ты сканер-адаптер поставил для дизельных авто (диагностический адаптер ELM327 v1.5- или OBD2 или Автосканер Vgate iCar2 ELM327 или сканер Vgate iCar Pro или Viecar ELM327 V1.5) Чтоб купить у вас очеститель в магазине для DPF
Є сервіси які роблять таке в Черкасах?
А в Пежо сверху сажевика лямбда зонд стоит.Его выкрутить и туда можно пену залить?
Купил вообщем, задул. Ничего не замерял, чисто по трассе проехался после километров 150. Ну норм, вроде даже лучше ехать стал мой талисман.
Який мотор?
@@libertystates1063 1.6д
Після мийки у мене як правило +- 30 коней додається)
Ну что, спустя 10 месяцев, прозрел? Помогло? )))
скажи, примусову регенерацію також через ВАГДПФ запускав? не можу знайти де це
Ні, через Carscanner
@@WurthUkraine кращий💪
Якою програмою запустити примусову регенерацію?
CarScaner або Вася діагност
Мене цікавить ця піна попадає в турбіну, чи не вплине на її роботу?
Доброго дня. Очисник сажового фільтра розпиляти треба, викрутивши датчик температури EGT або датчик NoX, вони знаходяться після турбіни тому рідина в турбіну ніяк потрапити не може.
А вам не здається, що ви задули цю піну Wurth (до якої у мене немає питать, бо сам її використовував уже) не на сажовий фільтр, а на каталізатор?
Як на мене, то сажовий (він же DPF) на цьому двигуні йде відразу після турбіни, а за ним вже каталізатор (в єдиному корпусі).
Хоча можливо я помиляюсь оскільки на 100% не впевнений де на цьому двигуні стоїть dpf, а де каталізатор (яка їх черговість)...
Мову веду про мотори 2.0 tdi DFCA і так далі.
Доброго дня. Перевіряли в мануалах, для цього двигуна: спочатку іде каталізатор, а нижче - сажовий. Нажаль не можу Вам тут надіслати зображення-схему.
@@WurthUkraine
Ок.
Дякую. То значить тоді я Wurth-ом мив спочатку каталізатор, а потім сажовий...
Ну буває. Наступного року буду мити сажовий ))
@@autobahn1840 А ви на dfca куди заливали? Маю dfca, з того що знаю то сажовий знизу у нас
@@lisun90
Так. Дійсно сажовий внизу. Вже розібрався.
По процедурі вже робив собі як на відео: Викручуємо самий лівий датчик (здається температури він має назву) і задуваємо туди банку цього Wurth. Заходить вся піна за 10 секунд без проблем. Робити треба на теплому двигуні (температура сажового по програмі VAG DPF має бути в районі 50-70 градусів щоб піна краще подіяла на розкисання тієї золи). Далі 10-15 хв чекаєте і через Васю чи ЕЛМ запускаєте сервісну регенерацію (я робив на місці, не в русі). Чекаєте +- 30 хв до її завершення і вуаля, на ХХ тиск впав до 4 hPa ;)
А перший раз я задув цю піну через крайній правий датчик, який стоїть між турбіною і як виявилося каталізатором. Короче помив каталізатор ще )))
Моя думка - для профілактики раз на 60 +- тисяч км (або раз на 2 роки) така процедура зайвою не буде. В цілому кожен вирішує сам як до свого авто відноситися.
@@autobahn1840 Так, вже зробив, цей лівий датчик - це форсунка adblue - в ідеалі її відкручувати, теж на хх вичистило до 4hPa
Потрібно розпилювати перед каталізатором, чи після?
Невже клепки геть немає?
Після примусової регенерації, здійснили адаптацію і скинули показники золи в 0?
Доброго дня. Ні, показання золи не скидали. Лише провели примусову регенерацію.
@@WurthUkraine, дякую за відповіді
А чи можливо скинути показники золи взагалі на нуль і якою програмою?
@@РусланОнофрійчук, вася діагност
@@WurthUkraine Моторну оливу після цього під заміну??
Де ви знаходитесь
Офіс та склад ТОВ «Вюрт-Україна» знаходиться в м. Київ, вул. Зрошувальна, 11
Дієвий засіб, але він на 100 ефективний більш як профілактичний, а коли вже сажевик «приїхав», то тут 50 на 50, для машин з Європи з пробігом 200+ мабуть потрібно рекомендувати разом з заміною мастила та ланцюга грм, щоб не мати в подальшому проблем!!!
@@vagowner_ 200 у нас на Авторіа, це як раз майже 400 в Європі)
Щоб паливна була в ідеалі, треба лити хороший дизель і додавати промислову присадку в якій ви впевнені. Ну і по трасі їздити частіше. От тоді буде вам служити DPF 400 тисяч і більше.
А де у нас можна знайти хороший дизель? Це хіба що їздити кожен раз в європу заправлятись.
У мене сажі рівно половина на 200 тисячах, так що тут якщо траса то 200 то фігня
@@РомаСол-к7ктепер у нас вся соляра з європи
Дякую
Тоді взагалі навіщо сажевий фільтр?
Доброго дня. Фільтр сажі очищає вихлоп дизельного мотора від викидів сажі в атмосферу.
Для заробітку на запчастинах (датчик диф. тиску, датчик температури, сажевий фільтр). Це ще дрібниці порівняно з системою Adblue.
А якщо стоїть адблю
Доброго дня. Очисник сажового фільтра ніяк не може зашкодити системі Adblue
Одне не зрозуміло. Навіщо сажевий фільтр, якщо ми всерівно все випалимо в атмосферу?
Під час проходження через фільтр відпрацьованих газів, частинки сажі осідають на поверхні матриці - роблячи вихлопні гази екологічно безпечнішими у процесі експлуатації. Під час запущеня процесу очистки - спеціальний каталізатор, нанесений на стінки матриці фільтру, у комплексі із підвищеною температурою та дією хім. речовин, призводить до окислення чадного газу і незгорілих вуглеводнів.
@@WurthUkraine Рятує ситуацію ревіталізант XADO як по двигуну,так і паливній,що в комплексі забезпечує безпроблемну експлуатацію машини роками
@@WurthUkraine ХАДО в солярці попри те,що консервує поверхні і не позволяє форсункам спрацюванню,так ще піднімає цетанове число,тобто температуру горіння,що мінімізує викид сажі і при тому очищає саж🙂трус
...не все. Таким способом як в відео, ви допоможете свому автомобілю частково позбутися тільки сажі з фильтра, зола при цьому нікуди не дінеться!
@@TheSovaViktor Всі зациклені на наслідку,а першопричина в циліндро-поршневій групі і ....кулачкових валиках ГРМ ; якщо вони зменшуються в формі,то відповідно збіднюється надходження порції повітря і ви більше тиснете на газ в сподіванні отримати віддачу-звідси сажа,тобто понижена температура вибуху і надлишок солярки(незбалансована суміш)-в новому автомобілі є з цим проблеми -нема,от з того і треба починати,а воно заключається в консервації тертьових поверхонь,щоб двигун не зношувався і забезпечувався потужний вибух.
👍
Не рекомендував такого робити, якщо сажовий стоіть горизонтально, ця редина не дійде до нього, ви убєте турбину!
На видео эффект, но это сделано специально и хитро. На холодную и после регенерации, всегда показатели такие.
Є ще один варіант очистки, очистка мочевиною (adblue). 100-150 грам на сажовик і ефект також буде!
Так це регенерація і зробила чистку,а балончик для реклами.
Лохи не дінозаври…
Музика твоя задрала😢
😂😂😂
Развод разводом. Масса золы (Oil Ash Residue, g) не изменилась - 69 грамм, что до, что после процедуры. Краткосрочная регенерация сажевика (~ раз на 300 км.), которую вы провели, прекрасно проходит и без дополнительного очистителя.
Масса золы (Oil Ash Residue, g) - це розрахунковий показник у даному конкретному авто. Рекомендуємо детально ознайомитись з даним продуктом та принципом дії сажового фільтру, можливо зміните вашу думку.
@@WurthUkraine Ознайомився! Продукт вогонь! Він у чудодєйствєний спосіб викидує ваші 1050 грн. через вихлопну трубу автомобіля! )) 👍
дерьмо!сделал очистку этим средством ни какой разницы не почувствовал! наблюдал и до и после программой vag dpf
Рекомендують що використовувати adblue. На холодну заливаешь 10-20 мл прогріваш і потім прогазовуєш. Багато є відгуків що допомагає.
Некорректно зроблені заміри протитиску до та після!!! до було 12.73г сажі умовно а після менше 1г, тому і різниця протитисків різна! Це все фізика. Далі не бачу сенсу ще щось розписувати....
Скажіть будь ласка як ви відкрутили цей датчик бо в мене він не відкручується я боюсь його поламати.
Конкретно на цьому Пасаті - що у відео: відкрутився легко і без проблем. Спробуйте використати проникаючі засоби для послаблення різьби.
@@WurthUkraine нічого не допомагає, може нагріти спробувати ?
@@евгенийнайк Так, спробуйте на гарячу - це можливо допоможе (будьте обережні, дотримуйтесь тб, щоб уникнути опіків)
@@WurthUkraine дякуємо.
Доброго вечора, скажіть будь ласка яку програму ви використовуєте?
Доброго дня. Для активації регенерації - Сarscanner Pro, для проведення замірів - VAG DPF.
@@WurthUkraine дякую вам.
@@WurthUkraine А скажіть будь ласка як підключаетесь який адаптер використовуєте китайський elm 327 чи інший. Дякую
Добрий день скажіть будь ласка чи проводили ви адаптацію датчика різниці тиску сажевого фільтру ?
Доброго дня. Ні, адаптацію не проводили. Лише примусову регенерацію.
Поміняли один, скинули помилки і поїхали
@@ВиталийЯворський щось вас не зрозумів?
@@евгенийнайк певно не зрозумів ваш коментар. Була помилка по датчику різного тиску я його замінив, стер помилку. Думав ви за це питаєте (чи проводити адаптацію після заміни)
@@ВиталийЯворський тож так, я почистив фільтр і питав чи робили адаптації.
Відео могло бути професійним, якби ви таким способом не забруднювали навколишнє середовище👎
Якою програмою запустити примусову регенерацію?
Vag DPF