Добрий день. Підскажіть будьласка яким термоклеєм користуватись для фіксації різьби та розʼємів на БМС . Та де можна купити кабеля для інвектор+акум . Дякую!!!!! Вас завжди приємно дивитись та слухати!!!
Є питання по високовольтним збіркам, Вони можливі тільки в deye, pylontech і тд докупаючи велике BMS Чи можна наприклад в JK BMS маючи чотири 48v збірки зробити з них високовольтну систему. Питання теоретичне і що в теорії для цього потрібно.
Так є цікаве питання. Jk inverter bms. Дві паралельні батареї, однакові, дроти однакові та батареї комунікують між собою, з'єднані до інвертора через CAN першої батареї, виставити заряджання на 90%. Через неділлю в паралелі на одній може бути 85%, а на іншій 95%. В середньому це 90%, і вони будуть передаватись на інвертор. Як дотриматись 90% на кожній окремо, тобто на одній 90 і на іншій 90?
Підскажіть будьласка. як краще прикріпити бал. Кабеля на клемний гвинт чи посередині перемички стверлити отвір різати різьбу і там гвинтом? І друге питання як краще закріпити термо датчики та куди їх кріпити.. дякую всім хто відкликнеться😊
мені більше подобається сверлити. Але мені так зручніше, через те, що я по декілька разів збираю розбираю перебираю. в загальному випадку все одно. Якщо можливе переохолодження - то по краях. Перегрів в ідеалі по центру "пуза" комірок.
З кабелями зрозуміло дякую. А хто скаже по кабелю в середині збірки з мінусом зрозуміло він по-любому на BMS, а що з + там тоненький йде на живлення, Але в мене е автомат на 200а для вимкнення основного товстоно. То питания таке, потрібно тоненький пускать через автомат щоб його теж розмикало, Чи він повинен постійно буди та батареї. Чи не шкодить батареї якщо BMS не підключена.
Але дуже незрозуміло чому заводскі аккумулятори не включаются поки не включити автомат, бмс не активуеця без включенного силового автомату, Може мені якісь браковані попадались.
Балансувальні струми стабілізуються транзисторами а не проводами, це логічно, що в адекватних БМСках можна вкорочувати проводи. Щоб продовжити провід у 2 рази і зберегти опір не більший заводського проводу - треба взяти провід у 2 рази (або більше) більшого січення і під'єднати його прямо біля роз'єма (тобто усю довжину одним дротом). Ще можна поміряти балансувальний струм при заводському проводі та доточеному на найменші напрузі комірки. Якщо струми не відрізняються (швидше за все так і буде) то можна доточити.
мабуть питання не в тому, чи мож вкорочувати, а питання в тому, чи можна нерівномірно вкорочувати :) кабелів там багато, деякі потрібно коротші (для естетики), деякі ок і стандартного розміру...
Краще випустіть відео про трагедію на ринку lifepo в Україні, коли ціни обвалилилися до непристойних значень і горе-купці вже навіть в нуль мріють вийти
а що, так можна було? нарешті ми можемо позбутися одного з найбільших з тематичних срачів в інтернеті наступні питання яке треба прояснити: а) стискати комірки чи ні і б) чи допускається горизонтальне улаштування комірок
@ так, деякі з них таку інформацію надавали, інші казали що можна. Начебто і зрозуміло, що не можна, але ж завжди хочеться мати залізобетонну впевненість
Це все, вибачаюсь, настільки феномен технічно неграмотних людей, але бажаючих робити контент в ютуб…. Бо на вимірювання значення напруги , супротив дрота майже не впливає, впливає лише коли буде ідти значний струм, але під кінець балансування струми падають, тоб-то під кінець процессу похибка від різної довжини дротів вже білянульова. Але ютуберам треба щось знимати то і підіймають ці волни, нещодавно взагалі попав на відео де автор розказував про те скільки раз ізоляцію намотувати … три вітка, або два
Коротко:якщо пасивне балансування то варто проводи робити однаковими,якщо активне то можна будь-які, це абсолютно ні нащо не впливає, втрати струму в імпульсах компенсуються зміною їх кількості.Замір напруги проводиться в міжімпульсному періоді при майже нульовому струмові,тому опором дротів можна знехтувати. P.S. мова про алгоритми балансування у JK bms.
@@alexpil4386 , балансування, яке взагалі відбувається мізерними для батареї струмами, надзвичайно мало залежить від спротиву з'єднувальних проводів. Це раз. Методіка визначення та перезапуску періодів активного балансування передбачає, що вимірювання різниці напруг елементів відбувається тоді, коли балансувальний струм відсутній. Це два. Для пасивного балансування треба виходити з того, щоб спротив проводів був незначним, тобто не призводив до значного падіння напруги на тих проводах. Та виконувався із запасом, що для мізерних струмів активних балансирів, вбудованих в сучасні БМС, із запасом працює на комплектних проводах. Це три.
Вкорочений кабель чи подовжений вплине на вимір вн опору. Хоча відверто бмс вн опір міряє і так паршиво. Жконг - міряє, 100бмс - ні. Делі - не знаю. На балансування при струмі 1-2 ампери це впливатиме не суттєво. Дуже часто важливіше за довжину - укладка. Особливо в переносних акб, і ті які в транспорті піддаються вібраціям і тертю.
Припиніть нести тупню, будь ласка. Без 4-проводної системи виміряти внутрішній спротив елемента неможливо - це раз. Без впевненості про те, що у інші кола елемент не віддає струм, це зробити ще раз неможливо - це два. Побічний висновок, до речі: коли вам БМСка щось каже про виміряний спротив під'єднувальних дротів, знімайте паличками китайську лапшу із вух.
Как-то очень коротко и непонятно. Надо было начать так: "все мы используем провода в повседневной жизни и я не исключение. Первый провод придумал американский учёный ъъъ. Основной функцией кабеля является передача тока или сигнала". Ну и так на минут 40-50 )
До Далі таке. And overall question - can you give confirmed answer from your engineers - is any fluence on BMS work, different length of balance cables? If I shorten one to 10 cm, next to 20 cm, and rest leave 45. It`s be all ok?
Погано коли різний опір балансувальних дротів і коли дроти дуже довгі, хоча залежить від того як робить алгоритм балансування, якшо він міряє напругу і балансує одночасно, то на дротах дуже багато падає для точного вимірювання напруги.
@skirnir-atf Скоріше за все вимір і балансування розвязані по часу, але опір дротів мабуть має значення, навіть в додатку можнк змінити опір дротів, хоча з досвіду на конекторах може бути значно більше просадка ніж на дроті.
@@skirnir-atf , не існує ніякої «псевдо-4-проводної системи». Елементи, які в робочому стані ввімкнуті в системи споживання та заряджання, апріорі не можуть бути від цих систем ізольованими, що дає відсутність будь-якої гарантії, що існує контроль однакових умов для вимірювання.
@@Scorry Готові подискутувати? Якщо ми в певний проміжок часу зупинимо балансування (струм через дроти балансира наближується до ноля) і заміряємо напруги на комірках, то ми отримуємо ті самі показники, ніби ми заміряли напругу окремо. Так як ЖК використовує надконденсатори, то вони апріорі не можуть постійно заряджатися від комірки. Струм і так буде їди порціями, а у вільний від балансування цієї комірки час, контроллер дивиться за напругою на комірках.
@@skirnir-atf , > Готові подискутувати? З ким? З вами? Реально? Ви взагалі читаєте те, що пишете на загал? І з ким ви збираєтесь дискутувати - із моїм дипломом радіоінженера чи з фізикою взагалі? > Якщо ми в певний проміжок часу зупинимо балансування (струм через дроти балансира наближується до ноля) і заміряємо напруги на комірках, то ми отримуємо ті самі показники, ніби ми заміряли напругу окремо. Абсолютно правильно. І ми отримуємо напругу холостого ходу елементу. Ну, і що це має довести? Так і працюють активні балансири - вимикають струм балансування і на умовно ненавантаженому елементі приймають рішення, чи проводити наступну чергу імпульсів балансування. Але спротив дротів, ввімкнених послідовно з елементом, який має відповідний внутрішній спротив, в такій схемі виміряти все одно неможливо. Принципово, розумієте? Бо якби таке було можливе, то лорд Кельвін не робив би свою схему 4-провідного підключення. > Так як ЖК використовує надконденсатори, то вони апріорі не можуть постійно заряджатися від комірки До чого тут надконденсатори, і якого дідька ви написали «апріорі»?! Ви взагалі можете написати щось, від чого волосся дибки на голові не стає? Ну реально.
Питання по jk BMS інверторна, коли включена то видає якийсь звук, щось схоже на тоненький писк, або на роботу трансформатора. І от питання чи не вплине це на роботу. Задав їм питання, але так і не отримав відповіді. Можливо вам відповідять. Буду вдячний.
@ , еще два срача было: по поводу вертикального расположения ячеек и сжатия. Ответ от EVE на ваш запрос частично успокоил секту свидетелей горизонтального расположения ячеек. Со сжатием народ все еще брыкается. После того как по их запросу показал им видео реального техпроцесса сборки аккумулятора на производстве с весьма высокой технологической культурой производства где четко показано и прокомментировано то, что ячейки сжимают, они обозвали это сжатие «ФИКСАЦИЕЙ». )))
Ну особисто я укорочую, в меню є вкладка з опором до кожної комірки, в теорії довжина проводу має бути така щоб опір був менше 4Ом - як опір заземлення - хз не перевіряв
питання (судячи з відповідей представників компаній) було поставлено некоректно. Вкорочувати дроти можна, це очевидно. Якщо їх вкоротить однаково. Питання ж треба ставити "чи можна використовувати балансировочні дроти РІЗНОЇ ДОВЖИНИ ОДНОЧАСНО". Тобто, наприклад, B0 - 30см, B1 - 25см, B2 - 15см й т.д. Оце цікаво знать. Наскільки це вплине на роботу BMS? Й ще один нюанс. Якщо дроти лишить однакової довжини, то з показів опору балансувальних дротів у додатку до BMS можна легко "впіймать" поганий контакт на перетинці. А це вельми важливий момент, й значно важливіший за довжину дротів, бо напряму вплаває на баланс комірок. Якщо опір контакту пертинки на одній з комірок буде помітно більшим за інші, ця комірка піде у розбаланс, причому суттєвий. Доведено практикою.
1) на фото Далі чітко помітно, саме різну довжину 2) нижче я вже відповідав, а що питали "And overall question - can you give confirmed answer from your engineers - is any fluence on BMS work, different length of balance cables? If I shorten one to 10 cm, next to 20 cm, and rest leave 45. It`s be all ok?" 3) якість контакту впливає на все, і на пожежу теж.
@@GreenPowerTalk ви ж знаєте як ми вас поважаємо, але інша не меньш поважна людина із Запоріжжя, з тестером в руках показала , що краще не різати бо опір таки змінюється.
@@exi3074 , БМСка взагалі багато чого не вміє робити при чинній схемі підключення. Що конкретно ви намагаєтесь від неї отримати, коли не дорізаєте дроти?
Вы вроде не глупый человек ) . Откуда вы знаете кто или что отвечает на ваши запросы ? его уровень компетентности в этом вопросе ? ) . Вопрос не в том что можно или нельзя , а в том как влияет на точность измерения ПО разному отрезанные провода ! . Чем короче провод тем меньше сопротивление - изменяется точность измерения вообще и относительно других ячеек . Да одинаково отрезать можно . По разному тут уже ... В принципе и так все будет работать ) 💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
А якщо замінити балансувальні дроти на 10 AWG, стане краще? На що по вашому впливає опір балансувальних проводів, особливо коли його зменшують, потовщенням чи скороченням?
Було б цікаво від Вас подивитися відео як підключати підігрів комірок та куди і ЯК прикріпити термодатчики…
ДЯКУЮ ЗА ВАШУ РОБОТУ!!😊
@@BednagaBit про підігрів комірок дійсно дуже було би цікаво
та ніби інші вже розбирали це питання. та і сезон пройшов. хіба перед наступною зимою
@@GreenPowerTalk від Вас було б дуже цікаво побачити та почути!!
Дякую
Чоловік. Міф. Легенда.
Просто взяв, і запитав у виробників!
Дякую!
Добрий вечір дякую Вам за інформацію, я не вкорочував провода на своїх збірках , а можна було б
Дякую!
Це геніально було! Просто запитати у виробника 😅
Дякую!
я скажу більше, їх можна щей подовжувати)))
100%. Але ж з розумом.
@ звісно не 5 метрів)
Благодарю за информацию
Дякую!
Добрий день. Підскажіть будьласка яким термоклеєм користуватись для фіксації різьби та розʼємів на БМС .
Та де можна купити кабеля для інвектор+акум .
Дякую!!!!!
Вас завжди приємно дивитись та слухати!!!
різьбу не фіксую, поки що. Звичайний термоклей гадаю ок. Кабеля купував локально. А так на промі багато бачив
Розбирав "фабричної збірки" якісні акумулятори брендів для внутрішнього ринку Китаю і теж помітив що всі балансуючі дроти різної довжини.
так власне. і ті що через плати - там так само різної довжини. Дякую!
Відповідь аж занадто очевидна, щоб на це звертати увагу!
вам - так. решті -ні
@@GreenPowerTalk якщо в конструкції є якась принципова особливість, виробник її вкаже, тому дути муху в слона не варто
Відповідь має бути очевидною для всіх, хто вивчав закон Ома в школі. Кому відповідь не очевидна - тому, очевидно, пора повернутись в школу.
Чи можно на одній БМС JK-B1A8S20P зібрати з восьми банок 315Аг 12 вольтову батарею(для збільшення ампергодин)?
так, робите в паралель, ставите ємніть 630 Аг
Є питання по високовольтним збіркам,
Вони можливі тільки в deye, pylontech і тд докупаючи велике BMS
Чи можна наприклад в JK BMS маючи чотири 48v збірки зробити з них високовольтну систему.
Питання теоретичне і що в теорії для цього потрібно.
@@yuriseletsky можна, якщо у вас є 50в балансир…. Бачив тільки саморобні
- Можно ли долго смотреть на солнце незащищенными глазами?
- Да, можно. Только лишь дважды. Один раз правым глазом, а второй - левым.
😂😂😂
Так є цікаве питання. Jk inverter bms. Дві паралельні батареї, однакові, дроти однакові та батареї комунікують між собою, з'єднані до інвертора через CAN першої батареї, виставити заряджання на 90%. Через неділлю в паралелі на одній може бути 85%, а на іншій 95%. В середньому це 90%, і вони будуть передаватись на інвертор. Як дотриматись 90% на кожній окремо, тобто на одній 90 і на іншій 90?
Якщо все однакове, то і заряд мав би бути однаковим. Щось відрізняється.
Все вірно один стоїть ліворуч, а інший праворуч.
див давно не буває. поміняйте місцями
Найбільше суперечок викликають теми
Стискати чи не стискати ?)
АС автомат на АКБ, можна \ не можна ?
Паяти силові контакти, чи обтискати ?
Про стискати я вже розповідав. Про автомат ніби теж. Про паяти - так, забув
Обжати. Потом. Запаяти. Так виготовляють. Завооди є з. Електро мобілів клеми. Саме так. Зроблено
тут треба ще розглянути чим і як паяти.
@@GreenPowerTalk о тут. Все. Вірно. Вмене є 4 віда припоя паяю самим тугоплавким и паяльником на 300 чи 500 ват
Ще й щоб без доступу кисню ,як ми у азоті мідь варимо))
Підскажіть будьласка. як краще прикріпити бал. Кабеля на клемний гвинт чи посередині перемички стверлити отвір різати різьбу і там гвинтом? І друге питання як краще закріпити термо датчики та куди їх кріпити.. дякую всім хто відкликнеться😊
мені більше подобається сверлити. Але мені так зручніше, через те, що я по декілька разів збираю розбираю перебираю. в загальному випадку все одно. Якщо можливе переохолодження - то по краях. Перегрів в ідеалі по центру "пуза" комірок.
@ дякую!!!!
З кабелями зрозуміло дякую.
А хто скаже по кабелю в середині збірки з мінусом зрозуміло він по-любому на BMS, а що з + там тоненький йде на живлення, Але в мене е автомат на 200а для вимкнення основного товстоно. То питания таке, потрібно тоненький пускать через автомат щоб його теж розмикало, Чи він повинен постійно буди та батареї. Чи не шкодить батареї якщо BMS не підключена.
Ні в якому разі через автомат бо бмс не правильно мірятиме напругу
Бмс має бути напряму до акума, без додаткових запобіжників, тумблерів та автоматів ...
Інакше втрачається сенс бмс
напряму.
Але дуже незрозуміло чому заводскі аккумулятори не включаются поки не включити автомат, бмс не активуеця без включенного силового автомату, Може мені якісь браковані попадались.
@@CherNyajeHovina взагалі забудьте про автомат, він і так там працювати не буде як автомат, лише як рубильник. Для безпеки треба плавкий запобіжник
Балансувальні струми стабілізуються транзисторами а не проводами, це логічно, що в адекватних БМСках можна вкорочувати проводи.
Щоб продовжити провід у 2 рази і зберегти опір не більший заводського проводу - треба взяти провід у 2 рази (або більше) більшого січення і під'єднати його прямо біля роз'єма (тобто усю довжину одним дротом).
Ще можна поміряти балансувальний струм при заводському проводі та доточеному на найменші напрузі комірки. Якщо струми не відрізняються (швидше за все так і буде) то можна доточити.
напрям вірний. Але тут вже кожен має рахувати сам. Дякую!
мабуть питання не в тому, чи мож вкорочувати, а питання в тому, чи можна нерівномірно вкорочувати :) кабелів там багато, деякі потрібно коротші (для естетики), деякі ок і стандартного розміру...
так. питання формулювалось саме так. Відповідь можна
Краще випустіть відео про трагедію на ринку lifepo в Україні, коли ціни обвалилилися до непристойних значень і горе-купці вже навіть в нуль мріють вийти
бізнес - то завжди ризик
Можна. І крапка.
можна, але нашо?
Естетично можна зібрати і без вкорочень
в більшості це не вдається. А загалом так. Дякую!
Давно вже вкорочюю і ніяких проблем с балансуванням не було!
Ну а скільки вам в коментарях певно насипають? Дякую!
JK, наскільки відомо, використовує псевдо 4 проводну схему виміру, тому довжина не має особливого значення.
так, але це ніби здогадки та відкриття. Дякую.
а що, так можна було? нарешті ми можемо позбутися одного з найбільших з тематичних срачів в інтернеті
наступні питання яке треба прояснити: а) стискати комірки чи ні і б) чи допускається горизонтальне улаштування комірок
Виробники вже відповідали, горизонтальне розташування призматичних комірок не допускається
@ так, деякі з них таку інформацію надавали, інші казали що можна. Начебто і зрозуміло, що не можна, але ж завжди хочеться мати залізобетонну впевненість
Дякую!
Ще треба спитати чи можна збирати збірку в ретроградному меркурії
Тю. Звісно що не можна. Випари Меркурію (тобто ртуті) значно впливають на довговічність та опір, а ретроградний значно збільшує деградацію. Дякую!
@GreenPowerTalk печалька від Фреді 😞
Це все, вибачаюсь, настільки феномен технічно неграмотних людей, але бажаючих робити контент в ютуб…. Бо на вимірювання значення напруги , супротив дрота майже не впливає, впливає лише коли буде ідти значний струм, але під кінець балансування струми падають, тоб-то під кінець процессу похибка від різної довжини дротів вже білянульова. Але ютуберам треба щось знимати то і підіймають ці волни, нещодавно взагалі попав на відео де автор розказував про те скільки раз ізоляцію намотувати … три вітка, або два
На жаль, тому і вирішив поставити крапку. А про ізоляцію не бачив )
- Эти я ягоды можно есть?
- Можно … только отравишься.
😂😂😂😂
Кабель можна зробити довшим, збільшивши товщину. Щоб опір не мінявся
У JK в параметрах можно задати опір кожного з проводів балансиру.
Дякую!
то не він. То опір перемичок, і треба регулювати під навантаженням.
Коротко:якщо пасивне балансування то варто проводи робити однаковими,якщо активне то можна будь-які, це абсолютно ні нащо не впливає, втрати струму в імпульсах компенсуються зміною їх кількості.Замір напруги проводиться в міжімпульсному періоді при майже нульовому струмові,тому опором дротів можна знехтувати.
P.S. мова про алгоритми балансування у JK bms.
Так, Дякую!
Дякую, Ваша відповідь набагато інформативніша ніж це відео❤
А до чого тут взагалі різниця пасивного та активного балансування?
@ Може до впливу різного опору виходячи з принципу самого процесу?
@@alexpil4386 , балансування, яке взагалі відбувається мізерними для батареї струмами, надзвичайно мало залежить від спротиву з'єднувальних проводів. Це раз.
Методіка визначення та перезапуску періодів активного балансування передбачає, що вимірювання різниці напруг елементів відбувається тоді, коли балансувальний струм відсутній. Це два.
Для пасивного балансування треба виходити з того, щоб спротив проводів був незначним, тобто не призводив до значного падіння напруги на тих проводах. Та виконувався із запасом, що для мізерних струмів активних балансирів, вбудованих в сучасні БМС, із запасом працює на комплектних проводах. Це три.
Взагалі то дивна тема, ніхто не може сказати на який параметр так фатально впливає вкорочення але не можна в все, це релігія якась
так. Дякую!
Та ні на що те вкорочення не впливає. Лише на мізки тих, хто прогуляв електродинаміку, а точніше, закон Ома в школі.
Вкорочений кабель чи подовжений вплине на вимір вн опору. Хоча відверто бмс вн опір міряє і так паршиво. Жконг - міряє, 100бмс - ні. Делі - не знаю. На балансування при струмі 1-2 ампери це впливатиме не суттєво. Дуже часто важливіше за довжину - укладка. Особливо в переносних акб, і ті які в транспорті піддаються вібраціям і тертю.
Дякую!
Припиніть нести тупню, будь ласка. Без 4-проводної системи виміряти внутрішній спротив елемента неможливо - це раз. Без впевненості про те, що у інші кола елемент не віддає струм, це зробити ще раз неможливо - це два.
Побічний висновок, до речі: коли вам БМСка щось каже про виміряний спротив під'єднувальних дротів, знімайте паличками китайську лапшу із вух.
Как-то очень коротко и непонятно. Надо было начать так: "все мы используем провода в повседневной жизни и я не исключение. Первый провод придумал американский учёный ъъъ. Основной функцией кабеля является передача тока или сигнала". Ну и так на минут 40-50 )
На жаль, це реально працює саме так, і ролик із таким набрав би під 50к переглядів. Дякуємо алгоритмам ютуба )
Схоже на те - яке питання, така і відповідь. Можна питання побачити в оригіналі?
До Далі таке. And overall question - can you give confirmed answer from your engineers - is any fluence on BMS work, different length of balance cables? If I shorten one to 10 cm, next to 20 cm, and rest leave 45. It`s be all ok?
Погано коли різний опір балансувальних дротів і коли дроти дуже довгі, хоча залежить від того як робить алгоритм балансування, якшо він міряє напругу і балансує одночасно, то на дротах дуже багато падає для точного вимірювання напруги.
JK використовує псевдо 4 проводну схему (окремо міряє напругу, окремо пропускає порцію струму) там не суттєво різниця в довжині
@skirnir-atf Скоріше за все вимір і балансування розвязані по часу, але опір дротів мабуть має значення, навіть в додатку можнк змінити опір дротів, хоча з досвіду на конекторах може бути значно більше просадка ніж на дроті.
@@skirnir-atf , не існує ніякої «псевдо-4-проводної системи». Елементи, які в робочому стані ввімкнуті в системи споживання та заряджання, апріорі не можуть бути від цих систем ізольованими, що дає відсутність будь-якої гарантії, що існує контроль однакових умов для вимірювання.
@@Scorry
Готові подискутувати?
Якщо ми в певний проміжок часу зупинимо балансування (струм через дроти балансира наближується до ноля) і заміряємо напруги на комірках, то ми отримуємо ті самі показники, ніби ми заміряли напругу окремо.
Так як ЖК використовує надконденсатори, то вони апріорі не можуть постійно заряджатися від комірки. Струм і так буде їди порціями, а у вільний від балансування цієї комірки час, контроллер дивиться за напругою на комірках.
@@skirnir-atf ,
> Готові подискутувати?
З ким? З вами? Реально? Ви взагалі читаєте те, що пишете на загал? І з ким ви збираєтесь дискутувати - із моїм дипломом радіоінженера чи з фізикою взагалі?
> Якщо ми в певний проміжок часу зупинимо балансування (струм через дроти балансира наближується до ноля) і заміряємо напруги на комірках, то ми отримуємо ті самі показники, ніби ми заміряли напругу окремо.
Абсолютно правильно. І ми отримуємо напругу холостого ходу елементу. Ну, і що це має довести? Так і працюють активні балансири - вимикають струм балансування і на умовно ненавантаженому елементі приймають рішення, чи проводити наступну чергу імпульсів балансування. Але спротив дротів, ввімкнених послідовно з елементом, який має відповідний внутрішній спротив, в такій схемі виміряти все одно неможливо. Принципово, розумієте? Бо якби таке було можливе, то лорд Кельвін не робив би свою схему 4-провідного підключення.
> Так як ЖК використовує надконденсатори, то вони апріорі не можуть постійно заряджатися від комірки
До чого тут надконденсатори, і якого дідька ви написали «апріорі»?! Ви взагалі можете написати щось, від чого волосся дибки на голові не стає? Ну реально.
Питання по jk BMS інверторна, коли включена то видає якийсь звук, щось схоже на тоненький писк, або на роботу трансформатора. І от питання чи не вплине це на роботу. Задав їм питання, але так і не отримав відповіді. Можливо вам відповідять. Буду вдячний.
В мене теж пищала 100%. Або перестала або вже не звертаю увагу
@GreenPowerTalk дякую, також ще від одної людини чув, що в нього в клієнта вже так пару років, але все добре працює
можно подумать что для людей мнение производителя в аторитете😄.
🤣 - чем больше вы их спалите - тем выше продажи
а жаль. Дякую!
Це вже здається перебір. Ще замініть на позолочені провода)
де саме перебор?
@ враховувати довжину проводів
так, але ж адепти є
Если понимать как работает БМС ,то и вопросов не будет.
Так, але.. Дякую!
Сколько ж срача по этому было в тематических чатах/форумах 😂😂😂
було таке. Дякую!
@ , еще два срача было: по поводу вертикального расположения ячеек и сжатия. Ответ от EVE на ваш запрос частично успокоил секту свидетелей горизонтального расположения ячеек.
Со сжатием народ все еще брыкается. После того как по их запросу показал им видео реального техпроцесса сборки аккумулятора на производстве с весьма высокой технологической культурой производства где четко показано и прокомментировано то, что ячейки сжимают, они обозвали это сжатие «ФИКСАЦИЕЙ». )))
так. я навіть не знаю, що тут робити. Наводять відео зовсім лівої збірки, де не стискають і все.
Ну особисто я укорочую, в меню є вкладка з опором до кожної комірки, в теорії довжина проводу має бути така щоб опір був менше 4Ом - як опір заземлення - хз не перевіряв
Може мОм
там дійсно мілліОми на цих шматочках дроту.
То трохи інший опір, як зауважують на форумах
питання (судячи з відповідей представників компаній) було поставлено некоректно. Вкорочувати дроти можна, це очевидно. Якщо їх вкоротить однаково. Питання ж треба ставити "чи можна використовувати балансировочні дроти РІЗНОЇ ДОВЖИНИ ОДНОЧАСНО". Тобто, наприклад, B0 - 30см, B1 - 25см, B2 - 15см й т.д. Оце цікаво знать. Наскільки це вплине на роботу BMS?
Й ще один нюанс. Якщо дроти лишить однакової довжини, то з показів опору балансувальних дротів у додатку до BMS можна легко "впіймать" поганий контакт на перетинці. А це вельми важливий момент, й значно важливіший за довжину дротів, бо напряму вплаває на баланс комірок. Якщо опір контакту пертинки на одній з комірок буде помітно більшим за інші, ця комірка піде у розбаланс, причому суттєвий. Доведено практикою.
1) на фото Далі чітко помітно, саме різну довжину
2) нижче я вже відповідав, а що питали "And overall question - can you give confirmed answer from your engineers - is any fluence on BMS work, different length of balance cables? If I shorten one to 10 cm, next to 20 cm, and rest leave 45. It`s be all ok?"
3) якість контакту впливає на все, і на пожежу теж.
виробнику БМСок пофіг скільки пропрацює збірка. Як що обити для себе , то не різати.
та да. за балансування не вони ж відповідають
@@GreenPowerTalk ви ж знаєте як ми вас поважаємо, але інша не меньш поважна людина із Запоріжжя, з тестером в руках показала , що краще не різати бо опір таки змінюється.
як би проти фізики не попреш. Чим коротша довжина, тим менше опір. То добре, що він у школі ходив на уроки. І що це доводить?
@@GreenPowerTalk Та особливо нічого то не доводить , просто БМСка не вміє віднімати опір дорта від опору комірки
@@exi3074 , БМСка взагалі багато чого не вміє робити при чинній схемі підключення. Що конкретно ви намагаєтесь від неї отримати, коли не дорізаєте дроти?
Вы вроде не глупый человек ) . Откуда вы знаете кто или что отвечает на ваши запросы ? его уровень компетентности в этом вопросе ? ) . Вопрос не в том что можно или нельзя , а в том как влияет на точность измерения ПО разному отрезанные провода ! . Чем короче провод тем меньше сопротивление - изменяется точность измерения вообще и относительно других ячеек . Да одинаково отрезать можно . По разному тут уже ... В принципе и так все будет работать )
💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Я представляють і прошу офіційної відповіді. Від офіційного представника компанії.
А якщо замінити балансувальні дроти на 10 AWG, стане краще? На що по вашому впливає опір балансувальних проводів, особливо коли його зменшують, потовщенням чи скороченням?
Різна довжина дротів ніяк не впливає на точність заміру бо він проводиться при майже нульовому струмі в паузах між балансувальними імпульсами.
В мене не раз складалось враження, що точність АЦП набагато гірше (скаче напруга), ніж якийсь вплив проводів різної довжини.
@@alexpil4386 хочь хтось грамотно відповів