Ціни звісно космічні за ці корпуси. Розкажу свій досвід. Сам зробив креслення на бумазі, такого корпусу як ви показували другим. Потім знайшов у своєму місті фірми які займаються лазерною різкою і гнуттям металу. Зробив замовлення, товщина металу сказав 3мм дно і перед/зад. 1мм це верхня кришка і передня панель. Заплатив 1200 грн це з їхнім металом, а також з урахуванням того що вони перенесли моє креслення з бумаги в програму. Зробили все за 1 день! Фарбував сам, балончиками, пішло 3шт десь по 70грн. Шпильки, гайки, ще десь 200грн. І корпус вийшов кращий чим на відео. Габаритні розміри менші, задня панель в мене розвернута всередину ребрами жорсткості а не на зовні...і ще багато дрібних покращень зробив
@@valerii1803 Хотів зробити так само. Але ще щоб мені погунули. знайшов фірму. Спочатку їм креслення не підішли в форматі Компасу. Потім коли перекреслив в інщій програмі виявилось що їм треба було 1 креслення в масштабі 1:1 а інше вже з розмірами. І це все при очикуванні по декілька днів (а один раз тиждень) відповіді від них. Плюнув. зробив з ДСП за 500 грн (кромка затягнула на половину ціни). Але в мене збірка буде схована тому мені взагалі можно було старе ДСП Взяти і взагалі безкоштовно вийло б.
Придбав у Епіцентрі лист фанери 10мм товщиною, розміром 1500Х1500, і там же мені її порізали на 4 окремі збірки. Там же для боковин (до яких буде кріпитись фанерні боковини, дно та кришка) придбав клеєний масив 18мм товщиною. За все з порізкою віддав близько 1450 грн. На ОЛХ каркас на одну збірку коштує 2500 грн. Так, довелось все самому клеїти, свердлити, вирізати отвори під ручки, дисплей, USB, автомобільну розетку, але... якось так.
У нас на роботі загорілась батарея, благо що була в залізному майже герметичному ящику, тому зі збитків тільки сама батарея. А так то видно що всередині горіло по повній програмі. У самого вдома корпус з МДФ, але після того що бачив на власні очі, якось теж думаєш про нормальний корпус
А если и тянет к литиевым батареям то купить брендовую реально новую типа ДЭЯ в корпусе,а не сидеть гадать от чего дом сгорит от замыкания бмс или от этих ячеек не понятного состояния
Дякую - у нас дійсно дуже багато талановитих інженерів, які почали робити корпуси. Мав досвід збірки двох батарей 16s в вертикальних корпусах з вертикальним розміщенням ячейок - можу поділитись, було б цікаво побачити в наступних оглядах.
я розумію ваше зауваження, але корпуси і акумулятори не пушинки. І довелось або вирізати всі звуки фонові, або слухали б моє хекання. Це такий компроміс був, намагаюсь фоном не зловживати
Класний огляд. Місяці 2 тому шукав корпус під 8s 314. Дивився на ці, але вибрав інший. На мою думку більш продуманий. Но все рівно прийшлось погратися з прокладками EVA - корпус був розрахований під текстоліт між комірками...
Велике спасибі за відео. Підкажіть чи є якісь застереження щодо встановлення акумуляторів у збірці 16S 2 ряди по 8 шт Eve 304 горизонтально, тобто акумулятори тиснуть один на одний?
Дякую за огляд. Замовляв корпус з Китаю ХR07-48V280AH. Корпус в максимальній комплектації, збирати просто задоволення. Саме головне, що після збірки виявилась проблема - БМС показує температуру -15 на датчиках і видає помилку. Продавець після відправленого відео, в той самий день відправив інверторну БМС вибачився і подякував за очікування.
Гадаю, проблема трохи більша. Вони в багатьох лежали в коробках, і тут блекаути і встановили. Воно і понеслось. Горіли і до цього, масштаб інсталяції був менший. А те, що якість Г. то таке. Тому я і вибрав SRNE
15:37 Кстати да, лоток для балансировочных проводов вроде как уже давно является дефолтным для подобного вида корпусов. А вот до разнесения клемм на максимально возможное расстояние далеко не все еще доросли, а пора бы!
Я нещодавно зробив збірку (8S EVE MB31) з двох б/в серверних корпусів висотою 4U та 2U, в верхньому вирізав дно та скріпив їх до купи. Акумулятор буду ставити в серверну шафу, тому був потрібен саме такий форм фактор.
Пане Сергію, через пару тижнів до мене прилетить китайський комплект all-in-one. Можу надати вам(тимчасово😂) для контенту. Для порівняння зручності збірки.
ua-cam.com/video/fTV3x44FygE/v-deo.htmlsi=W-SMGRF2Eb5Y--Gd&t=513 Передню кришку знімати не потрібно, не робіть так. І звісно ручки ставимо в самому кінці збірки. Корпус розрахований під алюмінієву BMS 200А.
5:20 Ось ці прутики с різьбою на таку довжину прогнуться всередину і своїм різьбленням можуть з часом прорізати ізоляційну оболонку акумулятора. Потрібно що б виробник подумав над тим, щоб ці прутики не містили різьблення по всій своїй довжині, а тільки на кінчиках і доповнив комплект термозбіжною трубкою або ж пофарбував їх в матеріал, який не проводить струм.
Придбати ~4 метри шлангу 8 внутрішньо діаметру і проблеми немає. Плюс у каркаса дуже монументальна конструкція бо він найтовстіший по металу, і 6 шпильок. В мене воно монолітним стало. Єдине зауваження, як і у автора відео, додати до дна ще 1см довжини для іншої ізоляції.
27:40 а що це за комірки? У мене навіть в найгірших варіантах Envision AESC 280 без QR кодів з нкон на збірках 8s більше 2,1 мОм не показували, був випадок навіть 1,37 мОм, в середньому 1,6 мОм.
@@GreenPowerTalk одночасно з цими AESC 280 збирав на Eve LF304 там було 1,54мОм, та 1,63 мОм, я ще і відносно порівнюю. Доречі комірки LF304 Eve мають найнижчий опір серед інших комірок Eve.
Там де треба кріпити дисплей на вікно - можна з внутрішньої сторони приклеїти на каучуковий клей акриловий або полістирольний прозорий лист а в ньому просвердлити отвори для кріплення дисплея. Або мільйон варіантів з вирізкою на лазері вікна-перехідника чи 3D друк.
@@antonshekhovtsov8851 це ж копійкова робота тепер, можна замовити все, що завгодно.) А якщо тільки 4 отвори на хаотично вломаному листу оргскла - то можна і будь чим насвердлити.
Квадратна трубка 20х20, квадратна трубка 15х15, фарба сіра "графіт", 4 шпільки М8, гайки, шайби, гровери. Все це 700 грн з Епіцентру. Сумарно півтора дня махання болгаркою і зварювальними електродами. На виході регульована по довжині рама для 8 комірок eve 280Ah. Трохи задовбався, бо трохи сраждаю перфікціонізмом і я ні разу не зварювальник. Проте, як на мій погляд, отримав ідеальну конструкцію. Звісно не в кожного є можливість де і чим і як це все різати і варити. Але ціна матеріалів значно дешевше ніж готові конструкції на OLX. Звісно можна ще й порахувати мій витрачений час. Але я то робив на ентузіазмі, і певною мірою отримав задоволення від фінального результату.
Я таке саме зробив з конструкційного профілю 20х20 (бо він в мене тупо був після збірок принтерів та станків), якусь сталюку з ребрами напиляв (корпус знайшов серед брухту). Все це ідеально закріпилось на профіль, бо можна накидати туди Т-болтів і закрутити на них. Навіть варити нічого не треба)
Все має бути ввдносно. Спершу рахуєте приблизний затрачений час, який піде в цілому на збірку корпусу. Потім вартість матеріалів, розхвдників, інструментів, якщо треба докупити. Тоді прикидаєте скільки заробляєте в день. Порівнявши цифри можна зрозуміти, чи варто самому збирати, чи краще купити готовий. Вийнятком є лише бажання зробити своїми рукпми, навіть, як то буде дорожче (теж часто таким страждаю))).
в мене ЕВА листи не горать перевіряв, плавиться але не готрить, на алі замовляв саме не горючий , він дорощий за звичайний, в україні купив пару квадратів а він оказався горючим, тому в збірку не пихав його.
ну я не знаю.... у мене були комформати була дсп а як завжди як це бувае аккум потрібно зібрати на вчора. зібрав навіть без клем на 12в 280А та нормас получівся.. бмс 200А... инвертор на 1 кВт. закинув все в кладовку задоволений. тобто на корпус я не витрачав нічого.. а для кліентів морочився з корпусами заводскими.
@GreenPowerTalk тут зразу таке питання якими токами вы будете заряджати ваш аккум у мене 20А, для нього це ніщо. Літій залізофосфат не горить не пишіть дурні, не путайте з nmc пакетами!!! Я займаюся сбірками їх там встановленням по квартирах та кліентам с дсп ще не одну не поставив :)
@@Maksy01 То ви не розумієте що пишите, те що у літій залізо фосфатата не горять пари, то це не означає що вся збірка безпечна, бо якщо щось піде не так, то згорить все з вашим дсп, деревом пластмасовим корпусом ітд ітд, зайдіть до Сергія на форум і знайдіть гілку " Небезпека акумуляторів LiFePO4 " і подивіться що може бути, чуть не згоріла вся сімя із своїм майном вночі, а батареї ліфери лоджиків готова збірка в пластиковому коропусі, батареї потрібно збирати тільки в металевих закритих корпусах і тільки так і ніяк по іншому.
@@GreenPowerTalk Так, а що. Є зварювльний апарат TIG, то чого неможно це зробити? Легка і міцна рама, яка дуже дешево обійшлася (хочь і дорожче за сталь)
я знайшов дуже цікавий варіант. Тарифи з Польщі до України: Вантажі понад 30 кг - 3,5 zł за кожен кілограм Доставка до адреси вантажу більше 30 кг - 25 злотих (за кожні 100 кг) Nova Post PL. Але є нюанси, як вдасться - то розповім.
Замовив в Пакетне бджільництво 5 корпусів - 4*4s 280. 1*16s 280. Як на мене оптимально по якості і функціоналу і найближче до заводських батарей. Плюси - товщина металу, покраска, ніби все є. Мінуси - гумові ножки злітають із болтів, кріплення БМС треба би зі сторони батареї просвердлити потаї, щоб болт ховався і не було імовірності що він впресується в батарею, і ще там декілька дрібниць. Але все можна виправити. В загальному враження хороше. Провтикали додати заглушки під екрани, але то зараз ясно що такий потік замовлень що за всім не встигаєш.
Можна тихенько виправити самому, а можна спробувати донести до розробника свої покращення. Раптом йому ваші доповнення сподобаються і наступні версії будуть вже одразу такі, як вам треба?
Хотів замовити у пана Володимира такий самий - але, на жаль, черга аж занадто довга. Так і не дочекався, купив на олх на 99% схожий, але, окрім трошки товстішого металу силових пластин і гіршої якості фарбування, там є одне гарне(на мій погляд) рішення - додаткова пластина для БМС, яка кріпиться за шпильки, поверх гайок. По перше, це дає повітряний зазор, щоб не гріти батарею, по друге полегшує монтаж самої БМС, ну і унеможливлює протикання батареї занадто довгими гвинтами.
Замовляв "Flame Retardant Adhesive V0/EVA Foam Battery Insulator 203*172*3mm", китайці пишуть що цей негорючий, сам не перевіряв, шкода різати, вірю їх відео)
Чуму усі хочуть перевернути дно? Не тільки в моїх корпусах так відбувається ) Половину корпусів, які пересилав розібраними, спочатку збирали з перевернутим дном )
Пiдкажiть будь-ласка назву чи посилання на автомат який по таймингу на 12:19, бо не можу знайти по розмiрам визiру в корпусi. Дякую! ua-cam.com/video/fTV3x44FygE/v-deo.html
Имею опыт сборки 48В сборки в 4 разных корпуса и к сожалению, не могу рекомендовать двухэтажный корпус от BLC . 1) БМС прикручивается к передней панели и надо делать все провода длинными, чтоб можно было откинуть переднюю панель 2) Расстояние между передней панелью и клеммами АКБ маленькое и по этому не все клеммы АКБ подойдут и кабель нужен только мягкий. Одескабель надо запихивать с силой. 3) При зарядке АКБ корпус гудит 4) Шире где-то на 5см своих конкурентов 5) в их ТГ критику удаляют На их форуме каждый день , уже как пол года, накидывают идеи и наработки. Удивляет, как при самой большой аудитории ТГ можно сделать самый хреновый корпус.
А чому б не замінити ДСП на цінні породи дерева? Корпус із мербау, дуб, горіх, черешня, ольха та навіть Кедр. Ліщина буде на згадку:) На крайній випадок бамбук. Для спрощення, - використовувати паркет, чи щити паркетні. З переваг: Ізоляцію не треба. А ще ці породи дерев мають високу твердість. Бамбук та мербау навіть 5 по таблиці твердості! Вигляд після шліфування та лакування на всі 13 балів! Та ще, все це ручна робота і еко-френдлі, нульвий вуглецевий слід. Ми ж про Гріненерджі тут спілкуємось. А корпус з металу це вже сумнівно:) --- Чим не варіант? Розкритикуйте.
А ще у нештатних ситуаціях (кз, перезаряд, перегрів і т.д.) буде одноразова грійка з відкритим вогнем, дорога правда, на дровах цінних порід + все, що навколо неї😄 Сталь все-таки не горить і можливо вбереже місце встановлення (житло) від пожежі при нештатних ситуаціях, на відміну від дерева
@@slamslam2639 Є Вогнезахисні состави та лаки для деревини. Автомат, запобіжник. Чи навіть вогнегасник. Вогнегасник є також у металевих корпусах. У відомих виробників акумуляторів.
@@GreenPowerTalk Тут більше питання конвекції. Якщо залишати простір у корпусі. Та конвекційні отвори. Температурний режим дуже індивідуальна річ. Залежить від розташування і на яких токах працює збірка. -- У мене більше проблем із підігрівом у зиму. Додатково утеплюю пінопластом. Тому як у підвалі стабільно 10 градусів. А літом до 15.
Если уж проводить такое сравнение, то нужно было в него включить, минимум, китайский корпус промышленного производства, а ещё лучше - батарею аналогичной конструкции от Хуявей, например. Тогда было бы сразу понятно, почему эти кустарные рукоделия с прижимными пластинами из 4-миллиметровой фольги без рёбер жёсткости и необоснованной ценой вызывают смех.
Тупе і безглузде мавпування! Жодної нової інженерної ідеї... телепні одним словом)) І у всіх однакова проблема - фіксація тільки з двох сторін! Якщо вже вирішили, що потрібно таки стискати, то звісно з 4 сторін, а якщо ні - то любий ящик підійде...
Сергій, додайте будь-ласка в опис цього продавця. Ось топ металеві корпуса для збірок, на олх пошукайте цього продавця по назві оголошення: " Корпус 105-110-125-150-230-280-304-314 4S-16S EVE LiFePo4 " у цього продавця найадекватніші ціни за корпуса металеві, і корпуса зроблені якісно і продумано з охолодженням бмс і самих батарей ітд, з під передньої кришки з низу затягується прохолодне повітря і проходить через БМС, повітря підіймається вверх заходить через отвори вверху і проходить над батареєю і виходить через задні отвори, а з батареї тепло підіймається вверх і так само виходить через задні отвори, і що цікаво є варіант ставити на шпильки щоби низ батарей охолоджувався, або можна без нижніх шпильок, просто ставити на дно але вже обовязково має бути в низу ізолятор між дном і батареєю, я перелопатив продавців і магазинів дуже багато і цей продавець топ, собі взяв два корпуса під дві збірки, як я розумію, то корпуса різані лазером, і є в них вихідні отвори під клеми прохідні які зробленні під клеми 200 амперні, є місце під кнопку і під два вида дисплея малий і великий джіконг, якщо потрібно поставити кнопку чи якийсь дисплей, то просто випилюється потрібна пластина і в місті зєднання пошуркати потрібно напильником, а потім встановлюєте те що потрібно в тих отворах. Ще додам, я взяв корпус під єву 314 і мені було додатково важливо, щоби над батареями було багато місця для пасивних балансирів на 10 Ампер з великими радіаторами і які ідуть на кожну банку, і корпуса з розміром Верх 327мм ідеально для цього підходять, і місця на верху є багато для цього діла і верх продувається і буде продувати радіатори пасивних балансирів або елементів навантажувальних на пасивних балансирах, вибирайте корпус який вам підходить по опису, по ціні, і по формату, я поділився своїм досвідом: Опис 1. Корпус 280(304,314)- 4S - 2400 грн. (на фото в оголошенні) Розміри Д-410мм Ш-230мм В-327 2. Корпус 280(304,314)- 8S - 3400 грн. Розміри Д-700мм Ш-230мм В-327 3. Корпус 280(304,314) - 2 етажи по 4S - 4000 грн. Розміри Д-440мм Ш-230мм В-585 4. Корпус 280(304,314) -16S - 6200 грн. Розміри Д-700мм Ш-425мм В-327 5. Корпус 280(304,314) - 16S - 2 етажи по 8S - 7200 грн. Розміри Д-700мм Ш-230мм В-586 6. Корпус 280(304,314) - 2ряди по 4S - 3600 грн. Розміри Д-410мм Ш-425мм В-327 7. Корпус 280(304,314) -(16S) 2ряди х 2єтажи по 4S - 6500 грн. Розміри Д-445мм Ш-425мм В-590 8. Корпус 230-8S - 2 ряди по 4S - 3800 грн. Розміри Д-340мм Ш-440мм В-330 9. Корпус 230-16S - 2 етажи по 8S - 6200 грн. Розміри Д-587мм Ш-230мм В-586 10. Корпус 150-16S - 3400 грн. Розміри Д-604мм Ш-521мм В-240 11. Корпус 125-4S - 2200 грн. Розміри Д-265мм Ш-260мм В-300 12. Корпус 125-16S - 4200 грн. Розміри Д-405мм Ш-485мм В-300 13. Корпус 110-8S - 3200 грн. Розміри Д-440мм Ш-225мм В-350 14. Корпус 105-4S - 1800 грн. Розміри Д-270мм Ш-190мм В-320 15. Корпус 105-8S - 2300 грн. Розміри Д-420мм Ш-190мм В-320 16. Корпус 105-16S(два ряди) - 3400 грн. Розміри Д-420мм Ш-340мм В-320 17. Корпус 105 - 2 етажи по 8S - 4200 грн. Розміри Д-450мм Ш-190мм В-575 18. Корпус 105-16S(в ряд) - 3400 грн. Розміри Д-720мм Ш-190мм В-325 Матеріал корпусу сталь 2 мм. Обшивка сталь 1 мм. Шпилька М8. Комплектація: корпус, шпильки, гайки, шайби, ізоляція шпильок (гофра). Опціонально по бажанню ручки + 200 грн. пара. Ручки в комплект не входять. Наложений платіж, предоплата. Перед замовленням уточнюйте наявність. Розробка і виготовлення під замовлення любої конструкції корпусів для комірок. Посилання на 18 варіантів корпусів: www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/korpus-105-110-125-150-230-280-304-314-4s-16s-eve-lifepo4-IDViPUF.html?isPreviewActive=0&reason=observed_ad&sliderIndex=4 Посилання на товари інших видів корпусів цього продавця: www.olx.ua/uk/list/user/zl7r/
Ціни звісно космічні за ці корпуси. Розкажу свій досвід. Сам зробив креслення на бумазі, такого корпусу як ви показували другим. Потім знайшов у своєму місті фірми які займаються лазерною різкою і гнуттям металу. Зробив замовлення, товщина металу сказав 3мм дно і перед/зад. 1мм це верхня кришка і передня панель. Заплатив 1200 грн це з їхнім металом, а також з урахуванням того що вони перенесли моє креслення з бумаги в програму. Зробили все за 1 день!
Фарбував сам, балончиками, пішло 3шт десь по 70грн.
Шпильки, гайки, ще десь 200грн.
І корпус вийшов кращий чим на відео. Габаритні розміри менші, задня панель в мене розвернута всередину ребрами жорсткості а не на зовні...і ще багато дрібних покращень зробив
Так зробіть добро людям опублікуйте ваші напрацювання усьому загалу, нехай ці горе бізнесмени з накруткою 100+ % візьмуться за голову
@@Ailuzoz жаль що тут в коментарях нема можливості додавати фото
@@valerii1803 Хотів зробити так само. Але ще щоб мені погунули. знайшов фірму. Спочатку їм креслення не підішли в форматі Компасу. Потім коли перекреслив в інщій програмі виявилось що їм треба було 1 креслення в масштабі 1:1 а інше вже з розмірами. І це все при очикуванні по декілька днів (а один раз тиждень) відповіді від них. Плюнув. зробив з ДСП за 500 грн (кромка затягнула на половину ціни). Але в мене збірка буде схована тому мені взагалі можно було старе ДСП Взяти і взагалі безкоштовно вийло б.
Пане Валерію, а чи можете якось показати Ваш виріб? Можливо, в ПП
Дякую.
надішліть мені, starwdg@gmail.com. Я залью на гугл драйв та викладу. Або ви залийте, та надішліть посилання, я викладу
Дякуємо за роботу. Завжди цікаво дивитись і слухати Ваші відео.
дякую!
Придбав у Епіцентрі лист фанери 10мм товщиною, розміром 1500Х1500, і там же мені її порізали на 4 окремі збірки. Там же для боковин (до яких буде кріпитись фанерні боковини, дно та кришка) придбав клеєний масив 18мм товщиною. За все з порізкою віддав близько 1450 грн. На ОЛХ каркас на одну збірку коштує 2500 грн. Так, довелось все самому клеїти, свердлити, вирізати отвори під ручки, дисплей, USB, автомобільну розетку, але... якось так.
У нас на роботі загорілась батарея, благо що була в залізному майже герметичному ящику, тому зі збитків тільки сама батарея. А так то видно що всередині горіло по повній програмі. У самого вдома корпус з МДФ, але після того що бачив на власні очі, якось теж думаєш про нормальний корпус
@@Yevhen_bujТак может нужно не каркас железный с ширпотребовскими ячейками,а новые гелевые аккумуляторы глубокого разряда😂
А если и тянет к литиевым батареям то купить брендовую реально новую типа ДЭЯ в корпусе,а не сидеть гадать от чего дом сгорит от замыкания бмс или от этих ячеек не понятного состояния
@@Yevhen_bujТак, є такі ризики.
@ЮлияБахова-щ4жЕсли средства позволяют, то да... лучше заводские Deya или Пилонтехи.
Гарна річ ці корпуси. Поки я збираю на своїх конструкціях, але мабуть перейду теж на вітчизняні дрібносерійні.
Дякую - у нас дійсно дуже багато талановитих інженерів, які почали робити корпуси.
Мав досвід збірки двох батарей 16s в вертикальних корпусах з вертикальним розміщенням ячейок - можу поділитись, було б цікаво побачити в наступних оглядах.
поділитись корпусами чи досвідом?
Дякую, цікавий контент на фоні того, як збираю 4s збірку в фанері.
Дякую!
Не ставте фонову музику в ролик, на скорости 2x вона перетворюється в кошмар.
я розумію ваше зауваження, але корпуси і акумулятори не пушинки. І довелось або вирізати всі звуки фонові, або слухали б моє хекання. Це такий компроміс був, намагаюсь фоном не зловживати
Класний огляд. Місяці 2 тому шукав корпус під 8s 314. Дивився на ці, але вибрав інший. На мою думку більш продуманий. Но все рівно прийшлось погратися з прокладками EVA - корпус був розрахований під текстоліт між комірками...
я ніби до всіх писав, хто виробляє.
Велике спасибі за відео. Підкажіть чи є якісь застереження щодо встановлення акумуляторів у збірці 16S 2 ряди по 8 шт Eve 304 горизонтально, тобто акумулятори тиснуть один на одний?
бажано ставити вертикально
Дякую за огляд. Замовляв корпус з Китаю ХR07-48V280AH. Корпус в максимальній комплектації, збирати просто задоволення. Саме головне, що після збірки виявилась проблема - БМС показує температуру -15 на датчиках і видає помилку. Продавець після відправленого відео, в той самий день відправив інверторну БМС вибачився і подякував за очікування.
скільки коштувала з доставкою?
@GreenPowerTalk 22800.00 але митниця ще нарахувала 900.00грн(((
Зараз повально горять інвертори . З них нормальні корпуси можна робити.
Гадаю, проблема трохи більша. Вони в багатьох лежали в коробках, і тут блекаути і встановили. Воно і понеслось. Горіли і до цього, масштаб інсталяції був менший. А те, що якість Г. то таке. Тому я і вибрав SRNE
В мене якраз Deye теж на 5 КВт в квартирі згоріла. Навантаження було 1 Квт
@ на мою думку це проблема при першому підключенні . Коли йде заряд конденсаторів.
@ зараз на вас налетять з секти найкращої деі
@@Evgen2024youtube почему не из секты Виктрона? Если закрыть глаза на цену и говорить только о качестве, то он на 2 порядка лучше Деи ;)
15:37 Кстати да, лоток для балансировочных проводов вроде как уже давно является дефолтным для подобного вида корпусов.
А вот до разнесения клемм на максимально возможное расстояние далеко не все еще доросли, а пора бы!
погоджуюсь, дякую!
Я нещодавно зробив збірку (8S EVE MB31) з двох б/в серверних корпусів висотою 4U та 2U, в верхньому вирізав дно та скріпив їх до купи.
Акумулятор буду ставити в серверну шафу, тому був потрібен саме такий форм фактор.
так, варіант
Поясніть будь ласка відмінність інверторноі бмс від звичайної?
можливість прошивки + протоколи
Пане Сергію, через пару тижнів до мене прилетить китайський комплект all-in-one. Можу надати вам(тимчасово😂) для контенту. Для порівняння зручності збірки.
Беру. Хто виробник?
Я не продам а можу підвезти, бо це купувалось для товариша, вам для збірки
а зі Львова
Корпус от сгоревшего кондиционера на 16 комирок замечательно подходит.
Болгарка сварочный и пару часов. И на колёсики легко поставить.
Цікава ідея, дякую!
ua-cam.com/video/fTV3x44FygE/v-deo.htmlsi=W-SMGRF2Eb5Y--Gd&t=513
Передню кришку знімати не потрібно, не робіть так. І звісно ручки ставимо в самому кінці збірки.
Корпус розрахований під алюмінієву BMS 200А.
дякую за уточнення. Звичка - є гвинт, треба відкрутити. Інструкцію треба )
5:20 Ось ці прутики с різьбою на таку довжину прогнуться всередину і своїм різьбленням можуть з часом прорізати ізоляційну оболонку акумулятора. Потрібно що б виробник подумав над тим, щоб ці прутики не містили різьблення по всій своїй довжині, а тільки на кінчиках і доповнив комплект термозбіжною трубкою або ж пофарбував їх в матеріал, який не проводить струм.
одягають ізоляцію. це набагато простіше
Я просто закрив тексолітом боки, між комірками і шпилькою.
Придбати ~4 метри шлангу 8 внутрішньо діаметру і проблеми немає.
Плюс у каркаса дуже монументальна конструкція бо він найтовстіший по металу, і 6 шпильок.
В мене воно монолітним стало.
Єдине зауваження, як і у автора відео, додати до дна ще 1см довжини для іншої ізоляції.
Берете харчовий контейнер, ставите в нього акумулятори скріпивши скотчем, заливаєте наливну підлогу і маєте акум в корпусі.
хардкор. а як в неї їз нагрівом та горінням?
Епоксидною смолою чи що?
@@guitarmaster4294 наливна підлога дешевше, але можна і смолу чи силікон для форм
27:40 а що це за комірки? У мене навіть в найгірших варіантах Envision AESC 280 без QR кодів з нкон на збірках 8s більше 2,1 мОм не показували, був випадок навіть 1,37 мОм, в середньому 1,6 мОм.
а чим міряєте?
@@GreenPowerTalkRC3563
гадаю, вам вартує звірити ваші покази із іншими.
@@GreenPowerTalk одночасно з цими AESC 280 збирав на Eve LF304 там було 1,54мОм, та 1,63 мОм, я ще і відносно порівнюю. Доречі комірки LF304 Eve мають найнижчий опір серед інших комірок Eve.
Дякую за гарний огляд! Якщо не секрет, де брати склотекстоліт як у вас на відео? тоненький, що ріжеться ножницями.
rozetka.com.ua/308311983/p308311983/
Замовляв у Володимира. Теж майже повну комплектацію. Дуже зручний корпус.
дякую!
Там де треба кріпити дисплей на вікно - можна з внутрішньої сторони приклеїти на каучуковий клей акриловий або полістирольний прозорий лист а в ньому просвердлити отвори для кріплення дисплея. Або мільйон варіантів з вирізкою на лазері вікна-перехідника чи 3D друк.
та я не буду кріпити. то був тест, не вдався. За ідею - дякую!
Фігасе на лазері. А ножиці, болгарка, напилок? :)
@@antonshekhovtsov8851 це ж копійкова робота тепер, можна замовити все, що завгодно.)
А якщо тільки 4 отвори на хаотично вломаному листу оргскла - то можна і будь чим насвердлити.
Доброго здоров'я! Чи є жорсткі вимоги по разташуванню комірок: горизонтально плоско, вертикально, на ребрі? Дякую! Суперовий контент!
жорстких не має, але є побажання, лише вертикально
Интересны корпуса на 16 банок.
ок, дякую!
А екран завжди встановлюють в корпус батареї? Мені чомусь хочеться, щоб він був на рівні очей, то думаю винести на подовжувачі.
можна певно і винести. Зазвичай ставлять в корпус
Дякую. 👍👍👍👍👍👍
дякую!
Чи збираєте під замовлення ?
ні
Питання. А BMS через металевий корпус блютузом «стріляє»?
стріляє
кажуть так
Працює, але на меншу відстань
Квадратна трубка 20х20, квадратна трубка 15х15, фарба сіра "графіт", 4 шпільки М8, гайки, шайби, гровери. Все це 700 грн з Епіцентру. Сумарно півтора дня махання болгаркою і зварювальними електродами. На виході регульована по довжині рама для 8 комірок eve 280Ah. Трохи задовбався, бо трохи сраждаю перфікціонізмом і я ні разу не зварювальник. Проте, як на мій погляд, отримав ідеальну конструкцію. Звісно не в кожного є можливість де і чим і як це все різати і варити. Але ціна матеріалів значно дешевше ніж готові конструкції на OLX. Звісно можна ще й порахувати мій витрачений час. Але я то робив на ентузіазмі, і певною мірою отримав задоволення від фінального результату.
не у всіх є гараж з інструментом, це більше варіант для збірки в квартирі
@RonniNukem Звісно не у всіх.
безперечно. я робив так само сам. Але, маючи доступ до готових, вже є над чим поміркувати
Я таке саме зробив з конструкційного профілю 20х20 (бо він в мене тупо був після збірок принтерів та станків), якусь сталюку з ребрами напиляв (корпус знайшов серед брухту). Все це ідеально закріпилось на профіль, бо можна накидати туди Т-болтів і закрутити на них. Навіть варити нічого не треба)
Все має бути ввдносно. Спершу рахуєте приблизний затрачений час, який піде в цілому на збірку корпусу. Потім вартість матеріалів, розхвдників, інструментів, якщо треба докупити. Тоді прикидаєте скільки заробляєте в день. Порівнявши цифри можна зрозуміти, чи варто самому збирати, чи краще купити готовий. Вийнятком є лише бажання зробити своїми рукпми, навіть, як то буде дорожче (теж часто таким страждаю))).
Дайте, будь ласка, посилання на динамометричну насадку
s.click.aliexpress.com/e/_oD31sa3
в мене ЕВА листи не горать перевіряв, плавиться але не готрить, на алі замовляв саме не горючий , він дорощий за звичайний, в україні купив пару квадратів а він оказався горючим, тому в збірку не пихав його.
ну от треба більше дослідити. бо якась фігня
ну я не знаю.... у мене були комформати була дсп а як завжди як це бувае аккум потрібно зібрати на вчора. зібрав навіть без клем на 12в 280А та нормас получівся.. бмс 200А... инвертор на 1 кВт. закинув все в кладовку задоволений. тобто на корпус я не витрачав нічого.. а для кліентів морочився з корпусами заводскими.
робити собі можно як завгодно. Але якщо в когось згорить будинок від ДСП, я відповідати не хочу
@GreenPowerTalk тут зразу таке питання якими токами вы будете заряджати ваш аккум у мене 20А, для нього це ніщо. Літій залізофосфат не горить не пишіть дурні, не путайте з nmc пакетами!!! Я займаюся сбірками їх там встановленням по квартирах та кліентам с дсп ще не одну не поставив :)
@@Maksy01 То ви не розумієте що пишите, те що у літій залізо фосфатата не горять пари, то це не означає що вся збірка безпечна, бо якщо щось піде не так, то згорить все з вашим дсп, деревом пластмасовим корпусом ітд ітд, зайдіть до Сергія на форум і знайдіть гілку " Небезпека акумуляторів LiFePO4 " і подивіться що може бути, чуть не згоріла вся сімя із своїм майном вночі, а батареї ліфери лоджиків готова збірка в пластиковому коропусі, батареї потрібно збирати тільки в металевих закритих корпусах і тільки так і ніяк по іншому.
я нічого не плутаю. безпека лише в металі. І то, відносна
18:08 Шины от ячеек до BMS 🎉🎉🎉
дякую!
Зачем между банками текстолит?
щоб не коротнуло.
Зварив з алюмінію ;)
Теж не визнаю деревену як матеріал для виробництва.
зварили??
@@GreenPowerTalk
Так, а що.
Є зварювльний апарат TIG, то чого неможно це зробити? Легка і міцна рама, яка дуже дешево обійшлася (хочь і дорожче за сталь)
Цікаво. Скільки буде коштувати доставка батареї за 1520$ ?
я знайшов дуже цікавий варіант. Тарифи з Польщі до України:
Вантажі понад 30 кг - 3,5 zł за кожен кілограм
Доставка до адреси вантажу більше 30 кг - 25 злотих (за кожні 100 кг) Nova Post PL. Але є нюанси, як вдасться - то розповім.
Замовив в Пакетне бджільництво 5 корпусів - 4*4s 280. 1*16s 280. Як на мене оптимально по якості і функціоналу і найближче до заводських батарей. Плюси - товщина металу, покраска, ніби все є. Мінуси - гумові ножки злітають із болтів, кріплення БМС треба би зі сторони батареї просвердлити потаї, щоб болт ховався і не було імовірності що він впресується в батарею, і ще там декілька дрібниць. Але все можна виправити. В загальному враження хороше. Провтикали додати заглушки під екрани, але то зараз ясно що такий потік замовлень що за всім не встигаєш.
Можна тихенько виправити самому, а можна спробувати донести до розробника свої покращення. Раптом йому ваші доповнення сподобаються і наступні версії будуть вже одразу такі, як вам треба?
ну о, я намагався сказати, що де не так. можливо як зберу повністю системи, то ще щось додам
Хотів замовити у пана Володимира такий самий - але, на жаль, черга аж занадто довга. Так і не дочекався, купив на олх на 99% схожий, але, окрім трошки товстішого металу силових пластин і гіршої якості фарбування, там є одне гарне(на мій погляд) рішення - додаткова пластина для БМС, яка кріпиться за шпильки, поверх гайок. По перше, це дає повітряний зазор, щоб не гріти батарею, по друге полегшує монтаж самої БМС, ну і унеможливлює протикання батареї занадто довгими гвинтами.
так. черги зараз у всіх майже. БМС стоїть на проставках, на відстані
А якщо мені непотрібно вирізати отвори. Мені потрібно тільки корпус і шпильки. То теж ціна в 7000 грн?
ви про який саме?
@GreenPowerTalk 16s
16s на огляді був лише під 105, за 5400, останній
Коментар який підтримує україномовний контент і намагається закинути відео в рекоминдації ютуба
дякую!
Як можна порівнювати не порівнюючи ціну?????
ціна постійно змінюється. Тому актуальні ціни дивіться по посиланням. 130-200 всі
Готові акумулятори на 15 кВт за 1520 в Європі!
а як замовити його в Україну? я б придбав такий
гадаю, буде таке відео. працюю над цим
Замовляв "Flame Retardant Adhesive V0/EVA Foam Battery Insulator 203*172*3mm", китайці пишуть що цей негорючий, сам не перевіряв, шкода різати, вірю їх відео)
відрізати клаптик??
@@GreenPowerTalk Не загорілася, затухло як полум'я запальнички відвів
дякую, почитаю!
Чуму усі хочуть перевернути дно?
Не тільки в моїх корпусах так відбувається )
Половину корпусів, які пересилав розібраними, спочатку збирали з перевернутим дном )
Пiдкажiть будь-ласка назву чи посилання на автомат який по таймингу на 12:19, бо не можу знайти по розмiрам визiру в корпусi. Дякую!
ua-cam.com/video/fTV3x44FygE/v-deo.html
@@jakaldenis CHCYZO 2P DC Breaker 12V 24V 36V 48V 96V 120V DC
бо нема віри, що саме так правильно.
Очень неплохие каркасы получаются из уголка + шпильки.Уголок хоть из люминя - сварки нет,все на крепеже.
якщо є руки, час та інструмент - можливо все
@@GreenPowerTalk Да,один 6м 20 уголок и пару часиков.
25:40 Сергій, давай я тобі надрукую проставку для екрану.
Дякую, але ні ця бмс, ні цей екран не запрацювали. Це був тест. Вже все розібрав
@@GreenPowerTalkА в чому виявилась проблема?
там багато всього. головне 8с не працює.
Имею опыт сборки 48В сборки в 4 разных корпуса и к сожалению, не могу рекомендовать двухэтажный корпус от BLC .
1) БМС прикручивается к передней панели и надо делать все провода длинными, чтоб можно было откинуть переднюю панель
2) Расстояние между передней панелью и клеммами АКБ маленькое и по этому не все клеммы АКБ подойдут и кабель нужен только мягкий. Одескабель надо запихивать с силой.
3) При зарядке АКБ корпус гудит
4) Шире где-то на 5см своих конкурентов
5) в их ТГ критику удаляют
На их форуме каждый день , уже как пол года, накидывают идеи и наработки. Удивляет, как при самой большой аудитории ТГ можно сделать самый хреновый корпус.
на рахунок видалення критики - на жаль такого не зустрічав, ви перший хто про це зауважив. решта зауважень - так, погоджуюсь
прикрутил скотчем к доске, корпус в стиле минимализма
горюче
А чому б не замінити ДСП на цінні породи дерева?
Корпус із мербау, дуб, горіх, черешня, ольха та навіть Кедр.
Ліщина буде на згадку:)
На крайній випадок бамбук.
Для спрощення, - використовувати паркет, чи щити паркетні.
З переваг:
Ізоляцію не треба. А ще ці породи дерев мають високу твердість.
Бамбук та мербау навіть 5 по таблиці твердості!
Вигляд після шліфування та лакування на всі 13 балів!
Та ще, все це ручна робота і еко-френдлі, нульвий вуглецевий слід.
Ми ж про Гріненерджі тут спілкуємось. А корпус з металу це вже сумнівно:)
---
Чим не варіант?
Розкритикуйте.
А ще у нештатних ситуаціях (кз, перезаряд, перегрів і т.д.) буде одноразова грійка з відкритим вогнем, дорога правда, на дровах цінних порід + все, що навколо неї😄 Сталь все-таки не горить і можливо вбереже місце встановлення (житло) від пожежі при нештатних ситуаціях, на відміну від дерева
Я от думаю на металевий каркас зробити корпус з ламінату. Обрізків на смітнику вже назбирав :)
а що там з теплопровідністю та розсіюванням тепла?
@@slamslam2639
Є Вогнезахисні состави та лаки для деревини.
Автомат, запобіжник.
Чи навіть вогнегасник.
Вогнегасник є також у металевих корпусах. У відомих виробників акумуляторів.
@@GreenPowerTalk
Тут більше питання конвекції. Якщо залишати простір у корпусі. Та конвекційні отвори.
Температурний режим дуже індивідуальна річ. Залежить від розташування і на яких токах працює збірка.
--
У мене більше проблем із підігрівом у зиму. Додатково утеплюю пінопластом.
Тому як у підвалі стабільно 10 градусів. А літом до 15.
Все добре, але ціни....Но насправді, ціну другого так і не знайшов.
є посилання, в описі
4 Ньютоно метри*
Так, Дякую!
Если уж проводить такое сравнение, то нужно было в него включить, минимум, китайский корпус промышленного производства, а ещё лучше - батарею аналогичной конструкции от Хуявей, например. Тогда было бы сразу понятно, почему эти кустарные рукоделия с прижимными пластинами из 4-миллиметровой фольги без рёбер жёсткости и необоснованной ценой вызывают смех.
Так купи и включи. И китайца и хуявей и полинтек и еще пару штук подороже.
у відео є про те, що потрібно для цього тесту.
Нуууу, це вже якщо гроші зайві є
кожен вибирає, або час або гроші
Відповідно на 19 грудня відключення не плануються.
не вловив
Тупе і безглузде мавпування! Жодної нової інженерної ідеї... телепні одним словом)) І у всіх однакова проблема - фіксація тільки з двох сторін! Якщо вже вирішили, що потрібно таки стискати, то звісно з 4 сторін, а якщо ні - то любий ящик підійде...
З дивану видніше що краще
Стискання з двох сторін прописано в інструкції EVE - виробника акумів!
@@MS-cr4hi а як пилонтеч працює без стискання?
Де ви таке бачили? В документації EVE тестування проводиться саме в умовах стискання по найбільшій площині, інші напрямки загрози роздуття не мають.
@@alexanderkarpenko2238 ще раз кажу це заводські акуми пилонтеч це топ АКБ і вони стиснуті пластиковою лентою
Сергій, додайте будь-ласка в опис цього продавця.
Ось топ металеві корпуса для збірок, на олх пошукайте цього продавця по назві оголошення: " Корпус 105-110-125-150-230-280-304-314 4S-16S EVE LiFePo4 "
у цього продавця найадекватніші ціни за корпуса металеві, і корпуса зроблені якісно і продумано з охолодженням бмс і самих батарей ітд, з під передньої кришки з низу затягується прохолодне повітря і проходить через БМС, повітря підіймається вверх заходить через отвори вверху і проходить над батареєю і виходить через задні отвори, а з батареї тепло підіймається вверх і так само виходить через задні отвори, і що цікаво є варіант ставити на шпильки щоби низ батарей охолоджувався, або можна без нижніх шпильок, просто ставити на дно але вже обовязково має бути в низу ізолятор між дном і батареєю, я перелопатив продавців і магазинів дуже багато і цей продавець топ, собі взяв два корпуса під дві збірки, як я розумію, то корпуса різані лазером, і є в них вихідні отвори під клеми прохідні які зробленні під клеми 200 амперні, є місце під кнопку і під два вида дисплея малий і великий джіконг, якщо потрібно поставити кнопку чи якийсь дисплей, то просто випилюється потрібна пластина і в місті зєднання пошуркати потрібно напильником, а потім встановлюєте те що потрібно в тих отворах. Ще додам, я взяв корпус під єву 314 і мені було додатково важливо, щоби над батареями було багато місця для пасивних балансирів на 10 Ампер з великими радіаторами і які ідуть на кожну банку, і корпуса з розміром Верх 327мм ідеально для цього підходять, і місця на верху є багато для цього діла і верх продувається і буде продувати радіатори пасивних балансирів або елементів навантажувальних на пасивних балансирах, вибирайте корпус який вам підходить по опису, по ціні, і по формату, я поділився своїм досвідом:
Опис
1. Корпус 280(304,314)- 4S - 2400 грн. (на фото в оголошенні)
Розміри Д-410мм Ш-230мм В-327
2. Корпус 280(304,314)- 8S - 3400 грн.
Розміри Д-700мм Ш-230мм В-327
3. Корпус 280(304,314) - 2 етажи по 4S - 4000 грн.
Розміри Д-440мм Ш-230мм В-585
4. Корпус 280(304,314) -16S - 6200 грн.
Розміри Д-700мм Ш-425мм В-327
5. Корпус 280(304,314) - 16S - 2 етажи по 8S - 7200 грн.
Розміри Д-700мм Ш-230мм В-586
6. Корпус 280(304,314) - 2ряди по 4S - 3600 грн.
Розміри Д-410мм Ш-425мм В-327
7. Корпус 280(304,314) -(16S) 2ряди х 2єтажи по 4S - 6500 грн.
Розміри Д-445мм Ш-425мм В-590
8. Корпус 230-8S - 2 ряди по 4S - 3800 грн.
Розміри Д-340мм Ш-440мм В-330
9. Корпус 230-16S - 2 етажи по 8S - 6200 грн.
Розміри Д-587мм Ш-230мм В-586
10. Корпус 150-16S - 3400 грн.
Розміри Д-604мм Ш-521мм В-240
11. Корпус 125-4S - 2200 грн.
Розміри Д-265мм Ш-260мм В-300
12. Корпус 125-16S - 4200 грн.
Розміри Д-405мм Ш-485мм В-300
13. Корпус 110-8S - 3200 грн.
Розміри Д-440мм Ш-225мм В-350
14. Корпус 105-4S - 1800 грн.
Розміри Д-270мм Ш-190мм В-320
15. Корпус 105-8S - 2300 грн.
Розміри Д-420мм Ш-190мм В-320
16. Корпус 105-16S(два ряди) - 3400 грн.
Розміри Д-420мм Ш-340мм В-320
17. Корпус 105 - 2 етажи по 8S - 4200 грн.
Розміри Д-450мм Ш-190мм В-575
18. Корпус 105-16S(в ряд) - 3400 грн.
Розміри Д-720мм Ш-190мм В-325
Матеріал корпусу сталь 2 мм.
Обшивка сталь 1 мм.
Шпилька М8.
Комплектація: корпус, шпильки, гайки, шайби, ізоляція шпильок (гофра).
Опціонально по бажанню ручки + 200 грн. пара.
Ручки в комплект не входять.
Наложений платіж, предоплата.
Перед замовленням уточнюйте наявність.
Розробка і виготовлення під замовлення любої конструкції корпусів для комірок.
Посилання на 18 варіантів корпусів: www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/korpus-105-110-125-150-230-280-304-314-4s-16s-eve-lifepo4-IDViPUF.html?isPreviewActive=0&reason=observed_ad&sliderIndex=4
Посилання на товари інших видів корпусів цього продавця: www.olx.ua/uk/list/user/zl7r/
якщо дійду до 16с тестування, то я замовлю і в нього. Але в описі будуть лише ті, кого я перевіряв.
@@GreenPowerTalk Зрозумів👍