Люди почитайте фізику і зрозумійте нарешті що кожен кіловат електроенергії дає кіловат тепла. ККД будьякого електро нагрівача завжди 100%. Всі ці хвильові ефекти, карбонові нашрівачі імпульсні незрозумілі штуки це в кращому випадку від субєктивності і неточності вимірів, не системного підходу до аналізу куди і як йде енергія і тд. В гіршому випадку це спеціальний розвод який діє на довірливих людей що шукають як зекономити і надурити природу. Єдиний шлях отримати більше від кожного кіловата це теплові насоси. Це ті самі кондиціонери, це ті самі холодильники які саме перекачують тепло навіть від холодніших предметів теплішим. Але ще окрім всього сказаного важливо відмітити що електрообігрівачі суб'єктивно можуть бути ефективними чи менш ефективними. І це не чудодійні хвилі або типи нагрівачів впливають. Це місця їх установки, направленість потоку повітря нагрітого, напрям теплового випромінювання від панелей і тд. Це все субєктивно впливає на сприйняття тепла людиною, на концентрацію тепла в певних місцях або рівномірність розподілення а також може впливати на тепловтрати будинку. Наприклад якщо поставити УФО нагрівач перед вікном то значна частина тепла просто випромінюватиметься назовні. Або якщо тепловентилятор спрямувати на зовнішню стіну чи вікно аналогічно тепло концентруватиметься на поверхнях і значно більше буде передаватися назовні через стіну особливо якщо погана теплоізоляція. На рахунок міфів що тепловентилятор сушить повітря і спалює кисень - це повністю субєктивізм. Повітря сушиться в будьякоиу випадку через різницю температур і тепліше значить меншу відносну вологість при рівній абсолютній. Інша мова коли люди5а стоятиме лицем до потоку гарячого повітря від тепловентилятора це буде концентряція теплоти і руху повітря, і звісно обличчя до прикладу буде сушитися дуже помітно. Кисень тепловентилятори не спалюють, в принципі. Кисень в принципі є окисником тобто він спалює органічні сполуки під час реакції під назвою окислення або його швидкого варіанту - горіння. Такої реакції в тепловентиляторі не відбувається.
@@ІгорКассір Одне запитання- принцип нагріву вуглеволокном? Саме по собі не гріється. Випромінює хвилі, які спричиняють нагрів предметів. Зовсім інший фізичний процесс.
@NIKOLAY2107 мушу вас запевнити що ніяких специфічних хвиль. Такі самі хвилі (теплове випроиінювання) як і від наприклад ніхромового дроту і таке саме як від мідного або будьякого іншого. Розумієте що додаткова енергія нізвідки не виникає просто так?
Труба лежить горизонтально і нема конвекційного потоку повітря, тому температура на ній досить висока навіть при малій потужності нагріву. А поставте трубу вертикально і вона миттю охолодиться до кімнатної температури. Вся суть нагрівальних приладів - віддавати тепло в навколишнє середовище, а не гріти себе.
@@ВасильПавлюк-ю4ч Ви неправі. Ставив на підставку вертикально. Температура знизилась не суттєво. Дельта 10 градусів, при 23 вата споживання лишилась. Вентилятор знизить температуру і збільшить обєм проточного повітря. Тут більш важлива площа випромінення. А вона значна.
Ви про себе?. З фізикою і суспільством, дійсно великі проблеми. Світло діод, виготовили в 1962 році, лед лампочки, що на порядок економлять енергію, лише десять років тому витіснили лампочки ілліча. Машина на воді 1957. Японці повторили на початку тисячоліття. Тож імпульсний резонансний нагрів, водневі технології, ще довго лежатимуть в шухлядах. Вуглеволокно, графен, фулерен ще принесуть багато несподіванок.
@NIKOLAY2107 Эго взыграло ?🤔😂Грузить меня "громкими" заголовками не стоит) Ещё будучи инженером на Буревеснике в конце 80-х гоняли прототип пятерки на графеновых аккумах. Пробег был не особо,по нынешнему,от 350 до 400 км. На одной зарядке. Светодиодные осветительные приборы ещё в 2010 проектировал и изготавливал. Наработка на отказ кристалла тогда была от 100к часов. Вся документация до сих пор есть. Водородный ДВС,разработка 70-х. В 80- её хотели внедрять. БэМэВэ даже пару прототипов имел. Много топливный ДВС,хотел внедрять ВАЗ. Были прототипы. Работающие даже на масле подсолнечника. Но.Но Какое отношение это всё выше перечисленное имеет к громкому названию ролика?)) Не возможно получить из 1 литра бензина энергии больше,чем он может дать при наилучшем соотношении воздуха к топливу. А вот меньше -да. Яркий пример - котлы "длительного горения" . Я б их назвал длительного тления))) От них тепла меньше,а СО больше. И срачь в котельне:деготь, потёки и т.д. Так и с этим чудо шнуром. Который на рынке уже лет надцать есть)) И вдруг все для хайпа лепят горбатого. Завлекая громкими названиями. Не выйдет взять 1 кВтт э.э. и получить используя этот шнур больше энергии,чем даст к примеру нихромовая спираль. Всё эти танцы ,это всё для лохов. Физика,она штука печальная, перестаёшь верить в чудеса,когда её хоть чуток знаешь.
@NIKOLAY2107 Карбоновый шнур,это резистивный элемент. Как и нихромовая спираль,к примеру. Это не реактивный элемент )) И индукционной печки из него не выйдет)) Да по сути и индукционная печка не "даёт"110%кпд )) Она лишь греет посуду. Не отдавая часть энергии поверхности,либо воздуху через конвекцию. Но и в этом случае нужно всё считать,если сравнивать с стеклокеракмикой. А тут,берут резистор и питают его переменкой) и вуаля!! Кпд 150%)) Так э.двигатель к примеру можно частотником запитать,с частотой 100 герц. Так КПД его сразу в + сто% будет ?)))
@@NIKOLAY2107Навіщо так багато води, у мене була 2 кімнатна квартира і приблизно 30 літрів води у системі все працювало добре! Нажаль вже немає квартири все знищили нелюди ! Може у вас великий будинок, все одно нагріти таку кількість це дорого!
@ur4mlc Про теплові аккумулятори Ви чули. Роблять навіть додаткову ємність, для збільшення обсягу води. В нічний час , особливо під ранок, котел пустий. Тож вода віддає накопичену енергію. Довго нагрівається, довго остиває.
@@АнатолийКучер-щ7б Тут назва в кавичках. Думаю знаєте про що мова. Мії конвектори ,якими економлю п'ятий опалювальний сезон, споживають від 130 до 280 ват. Це не безкоштовно. 4 гривні за добу(використовую лише з 23 до 7 години). 120 гривень в місяць за комфорт. Пачка цигарок...
@@NIKOLAY2107 А в чому сенс, можете мені пояснити? З такою логікою: "дешева/безплатна чорна ікра- усього за 3грн" (але одна ікринка)? Так, одна ікринка дешевше однієї морквини, але хіба розумна людина так порівнює? Порівнювати треба в однакових кількостях та одиницях виміру. ===1кВт*година тепла: >з газу (труба)=0.8грн >з дров=1.2грн >газ (LPG)=2.5грн >електрика=4.35грн >дизель= 5.3грн (дрова- дуб, 1600грн/скл.м, сухий, неколотий, Харків, вересень 2024, ) А грітися електрикою можна обігрівачем будь-якої зручної конструкції, бо усі вони мають однаковий ККД=100% і з точки зору економіки- абсолютно однакові! Я, наприклад, обігріваю свій підвал (там у мене коти зимують) звичайною 60W лампочкою. Можна було б заморочитися та зробити "ваш карбон", але нафуя? Бьюся об заклад, моя лампочка дешевша за ваш карбон, тобто, є ще більш "безплатнішою"!
@@NIKOLAY2107 Коли прилеліли відключення по 16 годин, то прийшлося зробили ульот на своє.От Зелений тариф точно не окупиться,затримки роками ,а це зовсім припинили недавно.Кажуть хай місцеві платять.
@@O_Vinja Карбоновий шнур працює по інших фізичних принципах. Сам по собі він не нагрівається, а випромінює інфрачервону хвилю. Саме хвиля гріє предмети. Кожен матеріал по різному реагує на випромінювання. Впливає колір і склад.
@@O_Vinja Мікрохвильовками людство теж давно користується. Про лампочки Ілліча починаємо забувати. Так забудемо і про спіральні нагрівальні елементи. КЕ у карбонового шнура 300.
Інфрачервоний вуглецевий нагрівальний кабель можна використовувати в різних проектах для обігріву. Ось кілька ідей для застосування в домашніх умовах: 1. Підігрів підлоги (тепла підлога) Це найпоширеніший спосіб використання таких кабелів. Їх можна укласти під плитку або інші підлогові покриття, забезпечивши приємну теплоту в приміщенні. Рекомендується встановити терморегулятор, щоб контролювати температуру підлоги. 2. Обігрів робочих зон або меблів Кабель можна закріпити під столом або в робочій зоні, щоб обігрівати окремі ділянки в будинку. Це може бути корисно, якщо ти проводиш багато часу за роботою на холодній підлозі, як-от в гаражі чи майстерні. 3. Захист від замерзання труб Вуглецевий нагрівальний кабель можна намотати на водопровідні або каналізаційні труби, щоб запобігти їх замерзанню. У цьому випадку теж доцільно використовувати термостат, щоб кабель вмикався тільки при падінні температури до певного рівня. 4. Обігрів для теплиць або ґрунту Кабель можна використовувати для обігріву ґрунту в невеликих теплицях, особливо ранньою весною чи пізньою осінню, щоб підтримувати оптимальну температуру для рослин. Його можна закопати на невелику глибину, обов'язково захистивши від вологи спеціальним матеріалом або плівкою. 5. Зона для сушки взуття або одягу Кабель можна закріпити під спеціальною сушильною полицею для взуття або одягу. Достатньо зробити кілька витків по периметру, щоб взуття або одяг висихали швидше. Рекомендації щодо безпеки: Завжди перевіряй, щоб кабель не перегрівався, особливо коли використовуєш його під матеріалами, що не переносять високих температур. Під час монтажу на підлогу або труби зверни увагу на правильне утеплення і гідроізоляцію. Використовуй терморегулятор для запобігання перегріву й оптимізації енерговитрат.
Ну не буває безкоштовного !!!! Економію при обігріві електроенергією можна отримати тільки від теплового насоса , все інше кіловат електрики перетворюється в кіловат тепла , все , по іншому ніяк
@@salivine715 Трішки помиляєтесь. Вже є нові технології. Приклад- настінний кондеціонер (внутрішній без виводу на зовню)Німеччина, 1,2 споживання-3,5 теплової енергії. Імпульсні і хвильові технології давно працюють.
@NIKOLAY2107 про імпульсні нічого не знаю , дайте посилання , а кондиціонери будь які не можуть працювати без виходу на зовні , ну не можуть вони в кімнаті забрати тепло у повітря і тут же викинути нагріте повітря в ту ж кімнату !
@@NIKOLAY2107а можна посилання на імпульсні і хвильові технології, бо щось гугл і штучний інтелект про таке не знають. Чи може "вам про это не раскажут, это запрещено..."😂😂
@@NIKOLAY2107 вибачте, не існує того про що ви пишете. Якщо ви побачили десь таке відео чи новини чи статтю то знайте що то неправда. Це клікбейт матеріали на щразок тисяч відео про побудову вічного двигуна
Як фізик фізику (я радіофізик за освітою), маю до вас одне питання: чому ви вирішили зайнятися саме теплотехнікою, а не... скажімо, нейрохирургією чи ядерною енергетикою? Знань у вас і в цих галузях, впевнений, не менше і вийшло б у вас не гірше!
@@YevKli.D Маю нерухомість. Все потребує обігріву. Навчився спалювати воду(газ Брауна). Газогенераторний котел, власної розробки. Маю свідоцтво по використанню води, при спалювані органіки. Наукові початки 80 рік, лабораторія радіоелектроніки. Вся матерія тримається на енергетичних зв'язках. Зараз більш вивчаю рух матерії. Прихильник вихрової моделі, щодо електричного струму і електромагнітних полей. Ефір, можна назвати і по іншому, це матерія що передає енергію хвиль(коливань), а також приймає участь в утворені атомних і міжатомних зв'язків.
Бачу ви вирішили повиьобу-ся? Не обовязково треба бути і мати якусь освіту в якійсь області, щоб у когось побачити, а потім зробити. Для того, щоб повторити наприклад газ брауна і поставити на авто, знань школи хватає. А де і я к там воно перетворюється, це ви може вчили. Вчіть далі. Аналогічно я і дизель з відработки масла робив для свого старого авто, євро 2. Катаюсь, мені хватає. А коли зявляється якесь чучело з грамотами і починає розказувати про якість і як таке паливо убиває мій мотор. То отримує відповідь, скільки тис км проїхало авто на такому дизелі. І чучело більше не ворнякає. А коли по селу так старенькі трактори їздять більше 5 років, ваще чучело більше не зявляється і не базарить про свої дипломи.
@МишаняСкоробогатько Радий за Вас. І Ви пови--- лись. Тільки мої печі гріоть хлопців в бліндажах. Технологію виробникам подарували. Для населення, не дозволили. Так як і транспорт на воді. А мазут 1 до 1 з водою, спалювали ще у 80х. Не патентували, на мазуті заробляли. Бабло як рулило, так і рулить. Лохи як платили, так і платять. А держави, всіх за лохів мають. Можете вийо....тись далі..
Дякую за просвітницьку роботу, люди не розуміють простий сенс обігріву від електрики - кожен кілоВатт електрики перетворюється в кілоВатт тепла. І зовсім неважливо яким прибором - конвектором, масляним обігрівачем, інфракрасною лампою чи оцим ось гемороєм з карбоновим шнуром. Я особисто обираю масляний обігрівач, бо на ньому можна сушити речі після прання, що важливо в холодну пору року, коли на вулиці нічого не сохне.
@@DNZKH Думаю лампочкою Ілліча не користуєтесь. Колись і від масляної батареї відмовитесь. Сучасні технології з одного кіловата електричної енергії, дають 3 ато і 4 кіловата теплової. Це реалії які потрібно розуміти і знати.
@@NIKOLAY2107яка вільна енергія??? Який резонанс??? Що ви морозите??? 200 ват цей обігрівач спожив з розетки і на 200 ват він нагрів кімнату!!!! Більше видавати вміє мій тепловий насос вода-вода але це зовсім інша історія!!!! Капееееець!!!! Треба і мені відео робити про таких горе винахідників!!!!
Дядько, не морочте людям голову. Кіловат електрики це кіловат тепла, якщо спрощено, а яким способом електика перетвориться в тепло не важливо. Кіловат він і є кіловат. Якійсь імпульси, потоки тощо. Ви ще про холодний синтез водню з міонами розкажіть, де утворюється величезна кількість тепла. Але не забудьте уточнити, що для отримання 1.7 кВт тепла при тому синтезу, треба витратити 5.4 кВт енергії на отримання міонів. У випадку використання вами чудо кабелю ККД приладу може бути просто значно кращим, до 99 відсотків, але кіловат він і є кіловат.
@@MykolaSubtelny Звідки мені знати про теорію ефіру. Адже навчаючись на фізматі, її чомусь оминали. Тож про природу електромагнітних проявів, приходиться самотужки дізнаватися у власній лабораторії. Лампочка в руках горить без жодного проводу, для багатьох це фокус. Для мене , відповідь на багато запитань. Та навряд Ви зрозуміли про що я.
@@sanyasanya3552 Думаю про лед лапу і світло, цього не скажете. Тепло, як і світло це хвилі. Лише різних діапазонів. А тепер посмійтесь над собою. Або вкрутіть лампочку Ілліча, та далі платіть на порядок більше. Про імпульсний резонансний нагрів, з Вами ліпше не починати. А там КЕ більше 500. Люди запатентували, отримали звання академіка в багатьох провідних вишах світу. Чому це не впроваджують? Чому замість бензину, не їздимо на воді? А ще моя бабця, палила піч по мокрому. Тобто водою зменшувала кількість спалених дров, збільшуючи ефективність спалювання. За рахунок газу Брауна, про який вона й не чула, тому що вузів не кінчала.
@@романскарженюк Те що лед лампа споживає в десять разів менше, теж звіздьож. Вкрутіть лампу Ілліча, вона ще тепло дає. Хвильовий нагрів раджу вивчити, особливо коротко імпульсний.
@@NIKOLAY2107з лампи потрібно отримати світло, а не тепло як від лампочки іліча, тому лед економний. Але від обігрівача нам потрібно лише тепло, тому яку би ми спіраль, кабель чи інший опір не візьмемо - всеодно отримаємо тепло, слабше, чи сильніше, все залежить від опору. Це все формули та фізика, яку ви напевно погано розумієте
Записали відео але ніяких тестів не провели. Коли температура невелика для обігріву конвекційного типу це нормально, знизу відбувається тяга повітря за рахунок конвекції. Є люди не трубу беруть, а керамічну плитку 600х600, на неї нагрівальний кабель на цемент клеять, і обігрів відбувається за рахунок великої площі такої батареї при 30С-40С на самій батареї. Якщо ваc не влаштовує що труба багато місця займає замість труби купіть плитку керамічну для стін 600х600, штук 6, на неї приклейте свій кабель, і можете на стіни повісити їх як картини. Стосовно труби, якщо взялися проводити експеримент, то треба її розмістити вертикально, щоб відбувалася тяга від конвекції, потім слід заміряти температуру повітря знизу і згори, потім заміряти за годину на скільки градусів ця труба нагріла ваше приміщення. Потім спробувати крім металевої інші труби, чавунну, глиняну керамічну. Також ще спробувати труби різного діаметра, і теж провести заміри. Ще в середину труби покласти цеглу з отворами, щоб повітря коли буде проходити між отворами в цеглі нагрівалося, і теж провести заміри.
На каналі цілий розділ- карбоновий нагрів. Дане відео, реакція на " ШОК, Безплатное отопление ". Карбон вивчаю п'ятий рік. Комфорт за 4 гривні, або 120 в місяць. Користуюсь нічним тарифом.
Уточнюю, плитка 60*60, кабелю карбонового 7,7м 33ом. Між проводом відстань по 4-5 см. Температура в різних місцях до 55С. По краям з 30С. Якщо 60*30, то температура буде більше 70С.
Колись бачив відео, де приблизно такий спеціаліст навчав як налагодити гострий зір і не носити окуляри, причому сам був в окулярах з солідними лінзами 😂😂😂😂. Так і цей кулібін розповідає про майже "безкоштовне" опалення, про кабель з коефіцієнтом ефективності 300, а от між тим проговорюється що твердопаливний котел він уже заправив😂😂😂😂😂. А нафіга? У нього ж конвектор на правильних хвилях, і 20 ватний нагрівач на високонфективному кабелі, з КЕ 300😂. Котел для чого?, пару труб, і в будинку тропіки 😂😂😂😂
Для 200 квадратів, навіть при потрійній економії, потрібно 7 кіловат ×24=168×4гр=672. Це арифметика. Тож конвектор, що споживає200 ват і яким користуюсь, допомагає тримати комфорт в спальні. А весь будинок грію водою( яка доречі горить- газ Брауна) і органічними відходами. Які дійсно безкоштовні, так як і вода.
В інфрачервоних пірометрах є таке поняття як «коефіцієнт візирування». Пляма вимірювання залежить від відстані до об’єкта. Чим більша відстань тим більше діаметр плями вимірювання. В інструкції на пірометр є малюнок на цю тему. Червона цятка це просто лазерний вказівник. Пляма вимірювання значно більша за цю цятку. У вашому випадку це, можливо, 40 мм. Коли ви наводите, начебто, на нагрівальний елемент може вимірюватись температура корпусу. А коли наводите на корпус може вимірюватись температура нагрівального елемента.
Я купував по 7 гр за метр. 140 гр на два нагрівальних елемента. За ніч раніше було 3 гр. Зараз 6. Дуйчик за одну годину стільки з'їсть. Разом з киснем і вологою.
Не зміг додивитись до кінця. Про яку економічність електрообігрівачів можна говорити? При теперешніх цінах на електрику, мабуть дешевше в котлі спалювати паперові гривні.
Запиши відео як ти паперовими гривнами опалюєш приміщення, і порахуй на відео скільки ти витратив паперових гривень щоб підтримувати температуру +21С на протязі доби.
ну як воно буде гріть при 100 м? Людина неначе і не дурна, але городить нісенітницю. І 10 м - великий струм? Ви калькулятором не пробували користуваться?
Выиграть можно на тепловом насосе, на утеплении, закрыть не нужные комнаты, электрогенератор поставить будет тепло и электричество , использовав энергии дважды , и кондиционер , как тепловой насос.😊
@@Yuriy-nik А ще впровадити 13 статтю конституції. Щоб була не на папері а в дії. Газу що в Нас крадуть( як і в росіян), вистачить на обігрів, хліб, масло , по святами ікру. Бедуїнам виходить. А чому ми маємо" паритись "? Не освічених легко грабувати, та експлуатувати. Так і зявляються путлери, фірташи, ермаки та трампи. Бабло рулить. Совість відпочиває.
@@alexanderkostyuk755 Все розпочав порох. Підняв ціну на газ в 10 раз. Ще й дань фірташу, у вигляді плати за транспортування, за призначення і покровительство. Зараз єрмак виконує обов'язки "смотрящого", від світового капіталу. Доведення народу до зубожіння, зачистка території. Донбас стирають під нуль, за ради сланцевого газу. Там запаси на 50 років для всієї Європи.
Уже якийсь продавець злісно поржавздовбойобів,що купували бухтами по 200здається метрів одним шматком) А от як що автору намотати на майку на все це діло одягнути фуфайку,то реально толк буде,можна навіть в сугробах спати і їх плавити сплячим тілом) Додивився чисто з за української,і до обмовки про чисто контент,щоб інші так не робили. Все ок.підписка на підтримку.
Мав турботи. Менше юзав. Тепер вертаюсь до каналу. Ютуб підкинув. Даною темою займаюсь 5 рік. Тож знаю все до дрібниць. Такими фейками шкодять перспективному економному нагріву.
Слава Україні! Є фізика, яку не обдуриш. Якщо тепловтрати будинку при (+20 в хаті і -5 на вулиці) за добу дорівнюють 5 кВт, то хоч скачки скачи, хоч на голові стій, а щоб підтримати в хаті +20, треба ці 5 кВт в хаті витратити. А буде це електро-, чи газовий, чи дров'яний котел, чи нагрів карбоновим кабелем, чи ще якийсь - байдуже. Інша справа, що утилізація 1 кВт електрики в тепло для хати грамотно розміщеним карбоновим кабелем (або, скажімо, теплою підлогою) набагато ефективніше, ніж електропраскою. Та в будь-якому випадку, неможливо втримати +20 в приміщенні нагрівачем потужністю 200 Вт, якщо це приміщення за ту ж годину через стіни, вікна, двері, стелю, підлогу, вентиляцію...втрачає 500 Вт. Тепло - це та ж рідина. Скільки вилилося, стільки і треба влити, щоб підтримати той самий рівень.
@@ViktorNemoskal Люблю освічених, дурнів оминаючи. Довіряю фактам. Сучасний обігрівач, виробник Німеччина, споживання 1,2 кіловата, теплова віддача 3,5 кіловата. Теж в кондеціонерах і теплових насосах. Інший фізичний процесс перетворення електроенергії в теплову. Те що світлодіодні лампочки на порядок менше споживають, думаю не заперечуватимете. Знову інший фізичний процесс. Сам вчусь і Вам раджу. Лише дурень думає що все знає.
@@NIKOLAY2107 саме так, тільки дурні нічому не вчаться, бо думають, що все знають. Світлодіод (сучасний) випромінює багато світла в порівнянні із лампою розжарювання такої ж потужності по споживанню від джерела струму не завдяки, що звідкілясь його "добирає", а завдяки технології його виробництва. Це не теорія хвиль і змов, тут проста фізика. І технології. УСЕ! Не хочу вам цього розповідати, бо не знаю рівня вашої освіти. Я інженер електронної техніки, зараз пенсіонер, але все життя чомусь вчився і продовжую це робити за звичкою. За світлодіоди знаю якщо не все, то дуже багато. Також мені не треба розповідати про обігрівач, який бере 1 кВт і при цьому віддає 3,5 кВт, закони збереження енергії ще ніхто не відмінив. Якщо він віддає 3,5 кВт, то 1 кВт бере з мережі, а ще 2,5 кВт має взяти ще десь. А якщо ніде не бере, то їх там нема, цих 3,5 кВт. Ні теплових, ні якихось інших. Той же тепловий насос працює за цілком зрозумілим принципом Холодильник навверле. На 1 кВт затрачених може віддати до 4-х в теплі. Але в більшості випадків менше. "Лишню" енергію він забирає із землі (насос вода-вода). Ніяких чудес і хвильових теорій, все згідно з тими ж законами фізики, які ми вчили в школі а потім в інституті. Кондиціонер класичний не має ефекту збільшення тепла, бо нізвідки енергію не бере. Тепловий насос вода-повітря дає додаткове тепло, але його він відбирає із зовнішнього середовища. Принципи роботи теплових насосів я знаю добре, їхня робота не розходиться із законами фізики. Я не знаю конструкції вашого будинку і наскільки він добре утеплений, я не знаю, наскільки добре ви умієте користуватися вимірювальними приладами, але якщо ваша спальня має хоча б 10 м2 і вікно, 200 Вт/год для підтримання комфортної температури в такому приміщенні занадто мало, якщо на вулиці хоч невеликий мінус. 200 Вт/год дає одне!!! ребро сучасного алюмінієвого радіатора при температурі теплоносія 65...70 град. Не 24, як ви показуєте, а біля 70. Я звик вірити приладам, але в даному випадку загальної картини я не бачу. Висновок у мене простий - або ви самі в чомусь помиляєтеся, або показуєте фокуси. До речі, я подивився ваш ролик із пічкою, де ви, за вашим твердженням, палите сміття і розкладаєте воду на кисень і водень, а потім оту вибухову суміш там же спалюєте. Сміття, тирса і т.д. - це добре, це дешево, якщо надурняк, але... Коли хтось із глядачів попросив вас показати схему і детально розповісти про "спалювання води", ви просто "відмазалися", типу уже робите щось більш досконале. Це багато про що говорить. Гарного вечора!
@@ОлександрОнисько-ю1ы Законно збираю опале листя, і з нього генерую газ. Законно використовую газ Брауна. Водою палила ще моя бабця. Неосвіченим суспільством легко маніпулювати, нескладно обкрадати та експлуатувати. Енергетична експлуатація сюди також входить. Собівартість газу і електроенергії на атомних станціях біля однієї гривні.
@NIKOLAY2107 і скільки тон листя вам потрібно на сезон? Моя двоюрідна сестра з чоловіком купили котел з пальником на агро відходах. Але це теж не можна вважати безкоштовним. Сам котел не дешевий, Тай відходи вони забирали у нас і знайомих фермерів + їх треба привезти. Але це в рази дешевше ніж палити дровами, пелетами, брикетами чи вугіллям. Мережевого газу в них у селі не має а електрикою дуже дорого. Та й самого світла, в теперішній час, може не бути.
@ОлександрОнисько-ю1ы Тридцять років тому, проти будинку заклав парк. Біля сотні дерев. Тож лише чекати хорошої погоди, щоб просохло. Сире пріє і димить. До листя добавляю тирсу, пиляну, далі пресую вже в котлі. Одне завантаження два мішки. За сезон 200/ 300 мішків. Приміщення для зберігання маю. Колись мав деревообробний бізнес.
Навіть листя, яким теж гріюсь потрібно привести, а це транспортні розходи. Щоб було зовсім безкоштовно, потрібно на плечах носити. Ліпше вмикнути газовий котел, та заплатити 5/8 тисяч. Маю можливість, немаю бажання.
Взрослый человек занимаетесь ерундой !!!! Как не крути но обогревателем 200 вт комнату не топишь !! Какая разница между турбо зажигалкой ( для сигарет ) и газовым резаком ??? там и там температура пламени одинаковая !!!! Есть понятие МОЩНОСТЬ !!!! Да вы и сами это знаете .. Просто на пенсии скучно ???? Слава Украине !!!!!!!!!
Цей дорослий чоловік, будинок площею 200 квадратів, обігріває 300/ 400 гривень. Враховуючи нагрів від холодидьника, морозильної камери та газової плити під час приготування їжі. Грітиметесь від спалювання води, тоді й самі подорослішаєте. Маю патентне свідоцтво. Живіть щасливо, користуйтесь розумом.
@@NIKOLAY2107 Возьмём 400 гр !!! Делим на 30 дней = 13,3 гр тариф 4 гр делим 13,3 на 4 гр = 3,3 КВТ в сутки на обогрев дома 200 к/м !!!!! Уважаемый вы сами верите что пишете ?????? ( холодильника, морозильної камери та газової плити під час приготування їжі.) Вы живёте зимой на кухни ??? Слава Украине !!!!
@ГеоргийПетросян-л7й Коли люди стануть адекватні? Комент пишуть, навіть не вникаючи. Маю патент на спалювання води. Газом не користуюсь. Обігрів будинку- газогенерація, органіка (листя, тирса, щепа) + газ Брауна. Конвектор працює лише з 23 по 7 годину. Тариф 2,16. В місяць- пачка цигарок. Сам жодного разу не палив.
@@NIKOLAY2107 (( Обігрів будинку- газогенерація, органіка (листя, тирса, щепа) + газ Брауна. ))пиролизный котел всем давно известно ??!!Уважаемый сделайте видео !!! Про воду (( Маю патент на спалювання води.)) Можно НОМЕР патента ??? И причём ТОГДА здесь карбоновый кабель ???? Слава Украине !!!!
Звичайне сезонне загострення "халявного опалення". Якби струм на ці "чудо прилади" подавася від генератора "чорної матерії" чи реактора холодного термосинтезу то умовно можна було б це назвати безкоштовним опаленням, бо в такому випадку фізики вважають затрами на отримання кВт енергії будуть мізерні в порівнянні з видобутком електроенергії на тій же АЕС, тобто в десятки і сотні разів дешевше і безпечніше. А поки струм на ці "чудо" прибори йде з розетки то все це маячня бо закони фізики ніхто не відміняв. Про СЕС краще мовчіть бо це в десятки раз дорожче чим брати з розетки, не даром же при самому оптимістичному сценарію тільки щоб вийти на нуль по затратам на будівництво СЕС треба десятки років. Якщо мінімальна конфігурація тіпа постійним струмом на обігрівач то це також маячня - що можна нагріти за 8 годин світлового дня коли майже весь час похмура погода і сонце в кращому вмпадку з'являється на пару годин за неділю, це якщо ви не проживаєте в Іспанії, чи хоча б десь в Одескій області там хоча б трохи є сонячних днів взимку.
@@user-Vyun_Mykola карбон працює по інших фізичних принципах. Те що лед лампа світить, та вдесятеро зменшує витрати, ви не заперечуватимете. Хвилі навколо нас, ми їх мало вивчили. Прогрес не стоїть на місці. 4 гривні в день за комфорт, не велика ціна, хоч і з розетки.
@NIKOLAY2107 хух при чому тут світловий потік тобто люмени до кВт теплової енергії? Чи карбон сам генерує з " чорної матерії" тепло? Не треба нас плутати - як тільки ви зможете змінити основний закон фізики тоді вам повірять, а поки що енергія так само як матерія нізчого не з'являється і нікуди не пропадає а тільки переходить з одного стану в інший. Тобто ви повинні десь взяти наприклад 2000 кВт на ваше опалення це може бути енергія люба від поліна до ядерного синтезу просто при опалення поліном будуть одні втрати а при електроенергією менші але в любому випадку цю енергію десь треба взяти з нічого вона не виникне.
Люди почитайте фізику і зрозумійте нарешті що кожен кіловат електроенергії дає кіловат тепла. ККД будьякого електро нагрівача завжди 100%. Всі ці хвильові ефекти, карбонові нашрівачі імпульсні незрозумілі штуки це в кращому випадку від субєктивності і неточності вимірів, не системного підходу до аналізу куди і як йде енергія і тд. В гіршому випадку це спеціальний розвод який діє на довірливих людей що шукають як зекономити і надурити природу. Єдиний шлях отримати більше від кожного кіловата це теплові насоси. Це ті самі кондиціонери, це ті самі холодильники які саме перекачують тепло навіть від холодніших предметів теплішим.
Але ще окрім всього сказаного важливо відмітити що електрообігрівачі суб'єктивно можуть бути ефективними чи менш ефективними. І це не чудодійні хвилі або типи нагрівачів впливають. Це місця їх установки, направленість потоку повітря нагрітого, напрям теплового випромінювання від панелей і тд. Це все субєктивно впливає на сприйняття тепла людиною, на концентрацію тепла в певних місцях або рівномірність розподілення а також може впливати на тепловтрати будинку. Наприклад якщо поставити УФО нагрівач перед вікном то значна частина тепла просто випромінюватиметься назовні. Або якщо тепловентилятор спрямувати на зовнішню стіну чи вікно аналогічно тепло концентруватиметься на поверхнях і значно більше буде передаватися назовні через стіну особливо якщо погана теплоізоляція. На рахунок міфів що тепловентилятор сушить повітря і спалює кисень - це повністю субєктивізм. Повітря сушиться в будьякоиу випадку через різницю температур і тепліше значить меншу відносну вологість при рівній абсолютній. Інша мова коли люди5а стоятиме лицем до потоку гарячого повітря від тепловентилятора це буде концентряція теплоти і руху повітря, і звісно обличчя до прикладу буде сушитися дуже помітно. Кисень тепловентилятори не спалюють, в принципі. Кисень в принципі є окисником тобто він спалює органічні сполуки під час реакції під назвою окислення або його швидкого варіанту - горіння. Такої реакції в тепловентиляторі не відбувається.
Це кац*пська технологія, суть якої в наступному: якщо люди в ТАКЕ повірять, то повірять у все, що їм підсунуть.
@@ІгорКассір Одне запитання- принцип нагріву вуглеволокном?
Саме по собі не гріється. Випромінює хвилі, які спричиняють нагрів предметів.
Зовсім інший фізичний процесс.
@NIKOLAY2107 мушу вас запевнити що ніяких специфічних хвиль. Такі самі хвилі (теплове випроиінювання) як і від наприклад ніхромового дроту і таке саме як від мідного або будьякого іншого. Розумієте що додаткова енергія нізвідки не виникає просто так?
Це треба таке,
Не полінувалися стільки всього поділу написати)
Згоден.
@@NIKOLAY2107 это называется ик излучение древняя технология учи физику не позорь украинцев
А можна відео, де ви переробляли конвектор, на карбон?
В розділі - карбоновий нагрів.
Труба лежить горизонтально і нема конвекційного потоку повітря, тому температура на ній досить висока навіть при малій потужності нагріву. А поставте трубу вертикально і вона миттю охолодиться до кімнатної температури. Вся суть нагрівальних приладів - віддавати тепло в навколишнє середовище, а не гріти себе.
@@ВасильПавлюк-ю4ч Ви неправі. Ставив на підставку вертикально. Температура знизилась не суттєво. Дельта 10 градусів, при 23 вата споживання лишилась.
Вентилятор знизить температуру і збільшить обєм проточного повітря.
Тут більш важлива площа випромінення. А вона значна.
А ссылку можно на видео с конвертером?
Варто подивитись декілька. Розділ карбоновий нагрів в списках відтворення.
Все отупели ,вдруг и сразу. Реформы в действии.
Физика вышла в космос и не вернулась.
Ви про себе?. З фізикою і суспільством, дійсно великі проблеми. Світло діод, виготовили в 1962 році, лед лампочки, що на порядок економлять енергію, лише десять років тому витіснили лампочки ілліча.
Машина на воді 1957.
Японці повторили на початку тисячоліття.
Тож імпульсний резонансний нагрів, водневі технології, ще довго лежатимуть в шухлядах.
Вуглеволокно, графен, фулерен ще принесуть багато несподіванок.
@NIKOLAY2107 Эго взыграло ?🤔😂Грузить меня "громкими" заголовками не стоит) Ещё будучи инженером на Буревеснике в конце 80-х гоняли прототип пятерки на графеновых аккумах. Пробег был не особо,по нынешнему,от 350 до 400 км. На одной зарядке.
Светодиодные осветительные приборы ещё в 2010 проектировал и изготавливал. Наработка на отказ кристалла тогда была от 100к часов. Вся документация до сих пор есть.
Водородный ДВС,разработка 70-х. В 80- её хотели внедрять. БэМэВэ даже пару прототипов имел. Много топливный ДВС,хотел внедрять ВАЗ. Были прототипы. Работающие даже на масле подсолнечника.
Но.Но
Какое отношение это всё выше перечисленное имеет к громкому названию ролика?))
Не возможно получить из 1 литра бензина энергии больше,чем он может дать при наилучшем соотношении воздуха к топливу. А вот меньше -да.
Яркий пример - котлы "длительного горения" . Я б их назвал длительного тления))) От них тепла меньше,а СО больше. И срачь в котельне:деготь, потёки и т.д.
Так и с этим чудо шнуром. Который на рынке уже лет надцать есть)) И вдруг все для хайпа лепят горбатого. Завлекая громкими названиями.
Не выйдет взять 1 кВтт э.э. и получить используя этот шнур больше энергии,чем даст к примеру нихромовая спираль. Всё эти танцы ,это всё для лохов.
Физика,она штука печальная, перестаёшь верить в чудеса,когда её хоть чуток знаешь.
@NIKOLAY2107 И какой там импульсный и резонансный нагрев в карбоновом шнуре? Это резистивный элемент))
@ДмитрийЧайка-ц3е Поцікавтесь хочаб теорією. А потім починайте коментувати.
Карбоновий шнур, можна заживлювати по різному, включаючи ВЧ.
@NIKOLAY2107 Карбоновый шнур,это резистивный элемент. Как и нихромовая спираль,к примеру.
Это не реактивный элемент ))
И индукционной печки из него не выйдет)) Да по сути и индукционная печка не "даёт"110%кпд )) Она лишь греет посуду. Не отдавая часть энергии поверхности,либо воздуху через конвекцию. Но и в этом случае нужно всё считать,если сравнивать с стеклокеракмикой.
А тут,берут резистор и питают его переменкой) и вуаля!! Кпд 150%))
Так э.двигатель к примеру можно частотником запитать,с частотой 100 герц. Так КПД его сразу в + сто% будет ?)))
Я незрозуміла одного , якщо є котел твердо топлений -газогенератор навіщо ці танці з конвекторами ?!
@@dashakrakin2422 Коли нагріти 700 кубів, тоді й суть танців буде зрозуміла.
@@NIKOLAY2107Навіщо так багато води, у мене була 2 кімнатна квартира і приблизно 30 літрів води у системі все працювало добре! Нажаль вже немає квартири все знищили нелюди ! Може у вас великий будинок, все одно нагріти таку кількість це дорого!
@ur4mlc Про теплові аккумулятори Ви чули. Роблять навіть додаткову ємність, для збільшення обсягу води.
В нічний час , особливо під ранок, котел пустий. Тож вода віддає накопичену енергію.
Довго нагрівається, довго остиває.
Уже достали с этой ахинеей
ще гірше чим я по нагріву кроваті?Так тут ще "безплатне"!
@@АнатолийКучер-щ7б Тут назва в кавичках. Думаю знаєте про що мова. Мії конвектори ,якими економлю п'ятий опалювальний сезон, споживають від 130 до 280 ват. Це не безкоштовно.
4 гривні за добу(використовую лише з 23 до 7 години).
120 гривень в місяць за комфорт.
Пачка цигарок...
@@NIKOLAY2107 А в чому сенс, можете мені пояснити? З такою логікою: "дешева/безплатна чорна ікра- усього за 3грн" (але одна ікринка)? Так, одна ікринка дешевше однієї морквини, але хіба розумна людина так порівнює? Порівнювати треба в однакових кількостях та одиницях виміру.
===1кВт*година тепла:
>з газу (труба)=0.8грн
>з дров=1.2грн
>газ (LPG)=2.5грн
>електрика=4.35грн
>дизель= 5.3грн
(дрова- дуб, 1600грн/скл.м, сухий, неколотий, Харків, вересень 2024, )
А грітися електрикою можна обігрівачем будь-якої зручної конструкції, бо усі вони мають однаковий ККД=100% і з точки зору економіки- абсолютно однакові! Я, наприклад, обігріваю свій підвал (там у мене коти зимують) звичайною 60W лампочкою. Можна було б заморочитися та зробити "ваш карбон", але нафуя? Бьюся об заклад, моя лампочка дешевша за ваш карбон, тобто, є ще більш "безплатнішою"!
@@NIKOLAY2107 Мабуть ні одна людина не топить вночі.А які мало споживають то нічого не гріють,бо нас вже нагрів просрочений.
То це безплатне?У мене"безплатне" бо панелі 3.6 Квт,акуми 22 Квт та 4 вітряки .Десь 150 тис грн.
@@АнатолийКучер-щ7б Повний ульот . Ніколи не окупиться, так як і сонячні панелі в західних та північних областях
@@NIKOLAY2107 Коли прилеліли відключення по 16 годин, то прийшлося зробили ульот на своє.От Зелений тариф точно не окупиться,затримки роками ,а це зовсім припинили недавно.Кажуть хай місцеві платять.
150000 , безплатно... Що ?
@ЗамирЗакиев-я4е вартість панелей інверторів, контролерів і аккумуляторів. Те що ніколи не окупиться.
@@NIKOLAY2107 Для себе,не для просроченого з Зеленим тарифом.
Яких хвиль ? Хвиль чого ??
@@O_Vinja Карбоновий шнур працює по інших фізичних принципах. Сам по собі він не нагрівається, а випромінює інфрачервону хвилю.
Саме хвиля гріє предмети. Кожен матеріал по різному реагує на випромінювання. Впливає колір і склад.
@@NIKOLAY2107 Людству давно відомо про нагрівання предметів інфрачервоними хвилями, так а в чому "цимес" ?
@@O_Vinja Мікрохвильовками людство теж давно користується.
Про лампочки Ілліча починаємо забувати. Так забудемо і про спіральні нагрівальні елементи.
КЕ у карбонового шнура 300.
@@NIKOLAY2107😂😂😂😂😂😂😂
@@NIKOLAY2107коефіцієнт ефективності 300😮😮. Тобто подаєм 100 ват електрики, отримуємо 3 кіловата тепла 😮😮😮 афігеть...😂😂😂
Інфрачервоний вуглецевий нагрівальний кабель можна використовувати в різних проектах для обігріву. Ось кілька ідей для застосування в домашніх умовах:
1. Підігрів підлоги (тепла підлога)
Це найпоширеніший спосіб використання таких кабелів. Їх можна укласти під плитку або інші підлогові покриття, забезпечивши приємну теплоту в приміщенні.
Рекомендується встановити терморегулятор, щоб контролювати температуру підлоги.
2. Обігрів робочих зон або меблів
Кабель можна закріпити під столом або в робочій зоні, щоб обігрівати окремі ділянки в будинку.
Це може бути корисно, якщо ти проводиш багато часу за роботою на холодній підлозі, як-от в гаражі чи майстерні.
3. Захист від замерзання труб
Вуглецевий нагрівальний кабель можна намотати на водопровідні або каналізаційні труби, щоб запобігти їх замерзанню.
У цьому випадку теж доцільно використовувати термостат, щоб кабель вмикався тільки при падінні температури до певного рівня.
4. Обігрів для теплиць або ґрунту
Кабель можна використовувати для обігріву ґрунту в невеликих теплицях, особливо ранньою весною чи пізньою осінню, щоб підтримувати оптимальну температуру для рослин.
Його можна закопати на невелику глибину, обов'язково захистивши від вологи спеціальним матеріалом або плівкою.
5. Зона для сушки взуття або одягу
Кабель можна закріпити під спеціальною сушильною полицею для взуття або одягу.
Достатньо зробити кілька витків по периметру, щоб взуття або одяг висихали швидше.
Рекомендації щодо безпеки:
Завжди перевіряй, щоб кабель не перегрівався, особливо коли використовуєш його під матеріалами, що не переносять високих температур.
Під час монтажу на підлогу або труби зверни увагу на правильне утеплення і гідроізоляцію.
Використовуй терморегулятор для запобігання перегріву й оптимізації енерговитрат.
Повна нісенітниця.
Зацікавив конвектор на 200 Вт і температура на віддачу 64С. Що там не так? А точніше що там і як? Виробник такі робить чи самі щось зробили.
Сам зробив. Корпус заводський ,нагрівальний елемент замінений.
Деталі в розділі- корбоновий нагрів( списки відтворення)
Ну не буває безкоштовного !!!! Економію при обігріві електроенергією можна отримати тільки від теплового насоса , все інше кіловат електрики перетворюється в кіловат тепла , все , по іншому ніяк
@@salivine715 Трішки помиляєтесь. Вже є нові технології. Приклад- настінний кондеціонер (внутрішній без виводу на зовню)Німеччина, 1,2 споживання-3,5 теплової енергії.
Імпульсні і хвильові технології давно працюють.
@NIKOLAY2107 про імпульсні нічого не знаю , дайте посилання , а кондиціонери будь які не можуть працювати без виходу на зовні , ну не можуть вони в кімнаті забрати тепло у повітря і тут же викинути нагріте повітря в ту ж кімнату !
@@NIKOLAY2107а можна посилання на імпульсні і хвильові технології, бо щось гугл і штучний інтелект про таке не знають. Чи може "вам про это не раскажут, это запрещено..."😂😂
Це кац*пська технологія, суть якої в наступному: якщо люди в ТАКЕ повірять, то повірять у все, що їм підсунуть.
@@NIKOLAY2107 вибачте, не існує того про що ви пишете. Якщо ви побачили десь таке відео чи новини чи статтю то знайте що то неправда. Це клікбейт матеріали на щразок тисяч відео про побудову вічного двигуна
Як фізик фізику (я радіофізик за освітою), маю до вас одне питання:
чому ви вирішили зайнятися саме теплотехнікою, а не... скажімо, нейрохирургією чи ядерною енергетикою? Знань у вас і в цих галузях, впевнений, не менше і вийшло б у вас не гірше!
@@YevKli.D Маю нерухомість. Все потребує обігріву. Навчився спалювати воду(газ Брауна).
Газогенераторний котел, власної розробки. Маю свідоцтво по використанню води, при спалювані органіки.
Наукові початки 80 рік, лабораторія радіоелектроніки.
Вся матерія тримається на енергетичних зв'язках.
Зараз більш вивчаю рух матерії.
Прихильник вихрової моделі, щодо електричного струму і електромагнітних полей.
Ефір, можна назвати і по іншому, це матерія що передає енергію хвиль(коливань), а також приймає участь в утворені атомних і міжатомних зв'язків.
@@NIKOLAY2107 покажіть ваші прилади, якими обігріваєте будинок - і все стане зрозумілим....
@barsa2701 Показували на всю Україну. І не один канал.
Бачу ви вирішили повиьобу-ся? Не обовязково треба бути і мати якусь освіту в якійсь області, щоб у когось побачити, а потім зробити. Для того, щоб повторити наприклад газ брауна і поставити на авто, знань школи хватає. А де і я к там воно перетворюється, це ви може вчили. Вчіть далі. Аналогічно я і дизель з відработки масла робив для свого старого авто, євро 2. Катаюсь, мені хватає. А коли зявляється якесь чучело з грамотами і починає розказувати про якість і як таке паливо убиває мій мотор. То отримує відповідь, скільки тис км проїхало авто на такому дизелі. І чучело більше не ворнякає. А коли по селу так старенькі трактори їздять більше 5 років, ваще чучело більше не зявляється і не базарить про свої дипломи.
@МишаняСкоробогатько Радий за Вас. І Ви пови--- лись.
Тільки мої печі гріоть хлопців в бліндажах. Технологію виробникам подарували.
Для населення, не дозволили.
Так як і транспорт на воді.
А мазут 1 до 1 з водою, спалювали ще у 80х.
Не патентували, на мазуті заробляли.
Бабло як рулило, так і рулить.
Лохи як платили, так і платять.
А держави, всіх за лохів мають.
Можете вийо....тись далі..
Дякую за просвітницьку роботу, люди не розуміють простий сенс обігріву від електрики - кожен кілоВатт електрики перетворюється в кілоВатт тепла. І зовсім неважливо яким прибором - конвектором, масляним обігрівачем, інфракрасною лампою чи оцим ось гемороєм з карбоновим шнуром. Я особисто обираю масляний обігрівач, бо на ньому можна сушити речі після прання, що важливо в холодну пору року, коли на вулиці нічого не сохне.
@@DNZKH Думаю лампочкою Ілліча не користуєтесь.
Колись і від масляної батареї відмовитесь.
Сучасні технології з одного кіловата електричної енергії, дають 3 ато і 4 кіловата теплової.
Це реалії які потрібно розуміти і знати.
@@NIKOLAY2107 то які ? Крім кондиціонера
@@NIKOLAY2107яка вільна енергія??? Який резонанс??? Що ви морозите??? 200 ват цей обігрівач спожив з розетки і на 200 ват він нагрів кімнату!!!! Більше видавати вміє мій тепловий насос вода-вода але це зовсім інша історія!!!! Капееееець!!!! Треба і мені відео робити про таких горе винахідників!!!!
@@urabus_ тепловой насос вода- вода например .
@Vasya_V то той самий кондиціонер,
Дядько, не морочте людям голову. Кіловат електрики це кіловат тепла, якщо спрощено, а яким способом електика перетвориться в тепло не важливо. Кіловат він і є кіловат. Якійсь імпульси, потоки тощо. Ви ще про холодний синтез водню з міонами розкажіть, де утворюється величезна кількість тепла. Але не забудьте уточнити, що для отримання 1.7 кВт тепла при тому синтезу, треба витратити 5.4 кВт енергії на отримання міонів. У випадку використання вами чудо кабелю ККД приладу може бути просто значно кращим, до 99 відсотків, але кіловат він і є кіловат.
Про шо ви говорите? Він таких слів не знає)))
@@MykolaSubtelny Звідки мені знати про теорію ефіру. Адже навчаючись на фізматі, її чомусь оминали.
Тож про природу електромагнітних проявів, приходиться самотужки дізнаватися у власній лабораторії.
Лампочка в руках горить без жодного проводу, для багатьох це фокус. Для мене , відповідь на багато запитань.
Та навряд Ви зрозуміли про що я.
@@sanyasanya3552 Думаю про лед лапу і світло, цього не скажете.
Тепло, як і світло це хвилі.
Лише різних діапазонів.
А тепер посмійтесь над собою.
Або вкрутіть лампочку Ілліча, та далі платіть на порядок більше.
Про імпульсний резонансний нагрів, з Вами ліпше не починати.
А там КЕ більше 500.
Люди запатентували, отримали звання академіка в багатьох провідних вишах світу.
Чому це не впроваджують?
Чому замість бензину, не їздимо на воді?
А ще моя бабця, палила піч по мокрому. Тобто водою зменшувала кількість спалених дров, збільшуючи ефективність спалювання. За рахунок газу Брауна, про який вона й не чула, тому що вузів не кінчала.
Звіздьош
@@романскарженюк Те що лед лампа споживає в десять разів менше, теж звіздьож.
Вкрутіть лампу Ілліча, вона ще тепло дає.
Хвильовий нагрів раджу вивчити, особливо коротко імпульсний.
@@NIKOLAY2107посилання на короткохвильовий нагрів, бо тільки бла бла бла...😂
Це кац*пська технологія, суть якої в наступному: якщо люди в ТАКЕ повірять, то повірять у все, що їм підсунуть.
@@NIKOLAY2107з лампи потрібно отримати світло, а не тепло як від лампочки іліча, тому лед економний. Але від обігрівача нам потрібно лише тепло, тому яку би ми спіраль, кабель чи інший опір не візьмемо - всеодно отримаємо тепло, слабше, чи сильніше, все залежить від опору. Це все формули та фізика, яку ви напевно погано розумієте
Раді вас чути
Записали відео але ніяких тестів не провели. Коли температура невелика для обігріву конвекційного типу це нормально, знизу відбувається тяга повітря за рахунок конвекції.
Є люди не трубу беруть, а керамічну плитку 600х600, на неї нагрівальний кабель на цемент клеять, і обігрів відбувається за рахунок великої площі такої батареї при 30С-40С на самій батареї. Якщо ваc не влаштовує що труба багато місця займає замість труби купіть плитку керамічну для стін 600х600, штук 6, на неї приклейте свій кабель, і можете на стіни повісити їх як картини.
Стосовно труби, якщо взялися проводити експеримент, то треба її розмістити вертикально, щоб відбувалася тяга від конвекції, потім слід заміряти температуру повітря знизу і згори, потім заміряти за годину на скільки градусів ця труба нагріла ваше приміщення. Потім спробувати крім металевої інші труби, чавунну, глиняну керамічну. Також ще спробувати труби різного діаметра, і теж провести заміри. Ще в середину труби покласти цеглу з отворами, щоб повітря коли буде проходити між отворами в цеглі нагрівалося, і теж провести заміри.
На каналі цілий розділ- карбоновий нагрів.
Дане відео, реакція на " ШОК, Безплатное отопление ".
Карбон вивчаю п'ятий рік.
Комфорт за 4 гривні, або 120 в місяць. Користуюсь нічним тарифом.
Уточнюю, плитка 60*60, кабелю карбонового 7,7м 33ом. Між проводом відстань по 4-5 см. Температура в різних місцях до 55С. По краям з 30С. Якщо 60*30, то температура буде більше 70С.
@@МишаняСкоробогатько Дякую. Слушне зауваження.
Колись бачив відео, де приблизно такий спеціаліст навчав як налагодити гострий зір і не носити окуляри, причому сам був в окулярах з солідними лінзами 😂😂😂😂.
Так і цей кулібін розповідає про майже "безкоштовне" опалення, про кабель з коефіцієнтом ефективності 300, а от між тим проговорюється що твердопаливний котел він уже заправив😂😂😂😂😂.
А нафіга? У нього ж конвектор на правильних хвилях, і 20 ватний нагрівач на високонфективному кабелі, з КЕ 300😂. Котел для чого?, пару труб, і в будинку тропіки 😂😂😂😂
Для 200 квадратів, навіть при потрійній економії, потрібно 7 кіловат ×24=168×4гр=672.
Це арифметика. Тож конвектор, що споживає200 ват і яким користуюсь, допомагає тримати комфорт в спальні.
А весь будинок грію водою( яка доречі горить- газ Брауна) і органічними відходами.
Які дійсно безкоштовні, так як і вода.
Где видео про переделку конвектора?
@@ДионисЗевс В розділі карбоновий нагрів. Списки відтворення.
В інфрачервоних пірометрах є таке поняття як «коефіцієнт візирування». Пляма вимірювання залежить від відстані до об’єкта. Чим більша відстань тим більше діаметр плями вимірювання. В інструкції на пірометр є малюнок на цю тему. Червона цятка це просто лазерний вказівник. Пляма вимірювання значно більша за цю цятку. У вашому випадку це, можливо, 40 мм. Коли ви наводите, начебто, на нагрівальний елемент може вимірюватись температура корпусу. А коли наводите на корпус може вимірюватись температура нагрівального елемента.
Дійсно є багато ньоюансів.
Маю термометри. Для себе перевіряю різним методами
@@romio8565 саме так тому лабораторними вимірювання тут і не пахне і це просто називається що можна бачити те що хочеться бачити
По ціні цього кабеля кучу дуйчиків купити можна
Я купував по 7 гр за метр. 140 гр на два нагрівальних елемента.
За ніч раніше було 3 гр. Зараз 6.
Дуйчик за одну годину стільки з'їсть. Разом з киснем і вологою.
@@NIKOLAY2107 куди дуйчик діває кисень та вологу?
@@NIKOLAY2107і що, мабуть в хаті дихати нічим, така спека...😂
@@NIKOLAY2107зате дуйчик за годину нагріє так само, як ваш кабель за всю ніч😂
Не зміг додивитись до кінця. Про яку економічність електрообігрівачів можна говорити? При теперешніх цінах на електрику, мабуть дешевше в котлі спалювати паперові гривні.
Запиши відео як ти паперовими гривнами опалюєш приміщення, і порахуй на відео скільки ти витратив паперових гривень щоб підтримувати температуру +21С на протязі доби.
А даремно. 4 гривні за комфорт, 120 в місяць, це пачка цигарок.
Раніше було 2 гривні за ніч.
@@ukrainian-playlists щоб підтримувати цю температуру, тобі доведеться сидіти всередині отієї труби, що показано в відео
ну як воно буде гріть при 100 м? Людина неначе і не дурна, але городить нісенітницю. І 10 м - великий струм? Ви калькулятором не пробували користуваться?
@@barsa2701 Ви до кого звертаєтесь?
Про що відео?
Слухати вмієте?
Лапки в назві бачите?
@@NIKOLAY2107 до вас- близько 1 ампера - це великий струм?
@barsa2701 Дивлячись яка напруга. При десяти кіловольтах, це 10 кіловат.
При одному, один ват.
Про що запитання?
Значно підвищити температуру обігрівача можно, якщо обгорнути його мінватою, або помістити його у теплоізоляційний кожух.
@@ТимошенкоОлександр-с3щ Ефективність підвищує не скловата, а утеплена хата.
Ватою теж утепляють
Та не всі халяву мають.
ВнЯтНо и ПоНяТнО...!!! УДАЧИ!!!!!!!
Выиграть можно на тепловом насосе, на утеплении, закрыть не нужные комнаты, электрогенератор поставить будет тепло и электричество , использовав энергии дважды , и кондиционер , как тепловой насос.😊
@@Yuriy-nik А ще впровадити 13 статтю конституції. Щоб була не на папері а в дії. Газу що в Нас крадуть( як і в росіян), вистачить на обігрів, хліб, масло , по святами ікру. Бедуїнам виходить.
А чому ми маємо" паритись "?
Не освічених легко грабувати, та експлуатувати.
Так і зявляються путлери, фірташи, ермаки та трампи.
Бабло рулить. Совість відпочиває.
Ещё очень выгодно мимо счётчика подключиться, ваще агонь экономия получится!
🤣🤣🤣
ЦЕ ДУРНЯ, потужність при опорі 33 ом-1,5 КВт!!!!!
@@ПавелСныткин-б5ф опір метра шнура. Відтинок від 10 метрів, 330 ом, споживання біля 150 ват.
Зеля довел людей! вся зарплата ушла на отопление
@@alexanderkostyuk755 Все розпочав порох. Підняв ціну на газ в 10 раз. Ще й дань фірташу, у вигляді плати за транспортування, за призначення і покровительство.
Зараз єрмак виконує обов'язки "смотрящого", від світового капіталу. Доведення народу до зубожіння, зачистка території.
Донбас стирають під нуль, за ради сланцевого газу. Там запаси на 50 років для всієї Європи.
До труби додати кулер, який буде видувати тепле повітря з середини.
Та ви що,труба труба вмить охолоне і всьо прапало)
Кулер підвищує циркуляцію. При цьому знизиться температура труби. Різниця й так мала.
А саме вона має значення.
А це ще зайвий шум .
@NIKOLAY2107 дивлячись який кулер,а їх зара не так як за совка...на будьякий бюджет/якість.
Уже якийсь продавець злісно поржавздовбойобів,що купували бухтами по 200здається метрів одним шматком)
А от як що автору намотати на майку на все це діло одягнути фуфайку,то реально толк буде,можна навіть в сугробах спати і їх плавити сплячим тілом)
Додивився чисто з за української,і до обмовки про чисто контент,щоб інші так не робили.
Все ок.підписка на підтримку.
Наша біда ,що ми лінуємось вникати. Навіть кавички не всі в назві помітили.
Таке суспільство.
Перспектив на одужання не бачу.
Дякую за підтримку.
@NIKOLAY2107 73проценти якорять як можуть,лапки)
Аффтору потрібно до школи. Фізику вчити. :)
@@ka-50ka-50 Який інтелектуальний коментар. Лише дурень думає, що все знає.
Що Ви знаєте про вуглеволокно, графен, фулерен???
@@NIKOLAY2107 :)))) Я знаю закон збереження маси та енергії. І мав справу з інфрачервоними обігрівачами.
Я раньше это собрал и показал этот фейк людям
Мав турботи. Менше юзав. Тепер вертаюсь до каналу.
Ютуб підкинув. Даною темою займаюсь 5 рік. Тож знаю все до дрібниць. Такими фейками шкодять перспективному економному нагріву.
Слава Україні! Є фізика, яку не обдуриш. Якщо тепловтрати будинку при (+20 в хаті і -5 на вулиці) за добу дорівнюють 5 кВт, то хоч скачки скачи, хоч на голові стій, а щоб підтримати в хаті +20, треба ці 5 кВт в хаті витратити. А буде це електро-, чи газовий, чи дров'яний котел, чи нагрів карбоновим кабелем, чи ще якийсь - байдуже. Інша справа, що утилізація 1 кВт електрики в тепло для хати грамотно розміщеним карбоновим кабелем (або, скажімо, теплою підлогою) набагато ефективніше, ніж електропраскою. Та в будь-якому випадку, неможливо втримати +20 в приміщенні нагрівачем потужністю 200 Вт, якщо це приміщення за ту ж годину через стіни, вікна, двері, стелю, підлогу, вентиляцію...втрачає 500 Вт. Тепло - це та ж рідина. Скільки вилилося, стільки і треба влити, щоб підтримати той самий рівень.
@@ViktorNemoskal Люблю освічених, дурнів оминаючи. Довіряю фактам. Сучасний обігрівач, виробник Німеччина, споживання 1,2 кіловата, теплова віддача 3,5 кіловата. Теж в кондеціонерах і теплових насосах.
Інший фізичний процесс перетворення електроенергії в теплову. Те що світлодіодні лампочки на порядок менше споживають, думаю не заперечуватимете. Знову інший фізичний процесс.
Сам вчусь і Вам раджу.
Лише дурень думає що все знає.
@@NIKOLAY2107 саме так, тільки дурні нічому не вчаться, бо думають, що все знають. Світлодіод (сучасний) випромінює багато світла в порівнянні із лампою розжарювання такої ж потужності по споживанню від джерела струму не завдяки, що звідкілясь його "добирає", а завдяки технології його виробництва. Це не теорія хвиль і змов, тут проста фізика. І технології. УСЕ! Не хочу вам цього розповідати, бо не знаю рівня вашої освіти. Я інженер електронної техніки, зараз пенсіонер, але все життя чомусь вчився і продовжую це робити за звичкою. За світлодіоди знаю якщо не все, то дуже багато. Також мені не треба розповідати про обігрівач, який бере 1 кВт і при цьому віддає 3,5 кВт, закони збереження енергії ще ніхто не відмінив. Якщо він віддає 3,5 кВт, то 1 кВт бере з мережі, а ще 2,5 кВт має взяти ще десь. А якщо ніде не бере, то їх там нема, цих 3,5 кВт. Ні теплових, ні якихось інших. Той же тепловий насос працює за цілком зрозумілим принципом Холодильник навверле. На 1 кВт затрачених може віддати до 4-х в теплі. Але в більшості випадків менше. "Лишню" енергію він забирає із землі (насос вода-вода). Ніяких чудес і хвильових теорій, все згідно з тими ж законами фізики, які ми вчили в школі а потім в інституті. Кондиціонер класичний не має ефекту збільшення тепла, бо нізвідки енергію не бере. Тепловий насос вода-повітря дає додаткове тепло, але його він відбирає із зовнішнього середовища. Принципи роботи теплових насосів я знаю добре, їхня робота не розходиться із законами фізики. Я не знаю конструкції вашого будинку і наскільки він добре утеплений, я не знаю, наскільки добре ви умієте користуватися вимірювальними приладами, але якщо ваша спальня має хоча б 10 м2 і вікно, 200 Вт/год для підтримання комфортної температури в такому приміщенні занадто мало, якщо на вулиці хоч невеликий мінус. 200 Вт/год дає одне!!! ребро сучасного алюмінієвого радіатора при температурі теплоносія 65...70 град. Не 24, як ви показуєте, а біля 70. Я звик вірити приладам, але в даному випадку загальної картини я не бачу. Висновок у мене простий - або ви самі в чомусь помиляєтеся, або показуєте фокуси. До речі, я подивився ваш ролик із пічкою, де ви, за вашим твердженням, палите сміття і розкладаєте воду на кисень і водень, а потім оту вибухову суміш там же спалюєте. Сміття, тирса і т.д. - це добре, це дешево, якщо надурняк, але... Коли хтось із глядачів попросив вас показати схему і детально розповісти про "спалювання води", ви просто "відмазалися", типу уже робите щось більш досконале. Це багато про що говорить. Гарного вечора!
@ViktorNemoskal І Вам добраніч.
@@ViktorNemoskal ua-cam.com/video/WjikZ36roCY/v-deo.htmlsi=rdo56ZFgK6h5JHlR
Це те що я вивчаю.
Нужно хавать горох и пердеть теплым воздухам 36.6 по цельсию - бесплатное отопление
@@VovchikVC Ділитесь власним досвідом. Який Ви молодець. Запатентуйте технологію.
автор не тільки в школ уроки прокурив, а ще й пропив....
@@barsa2701 кожен судить по собі. Навіть ображатися немає на кого. Вчитись не раджу, є категорія людей котрі все знають.
З ними не варто сперечатись.
@NIKOLAY2107 ні, я розумію, що ККД 400% є, але не в цьому випадку😂😂😂. енергія з повітря...
Безкоштовне опалення може бути тільки якщо скомуниздити пальне або електроенергію. Але це НЕ ЗАКОННО.
@@ОлександрОнисько-ю1ы Законно збираю опале листя, і з нього генерую газ. Законно використовую газ Брауна.
Водою палила ще моя бабця.
Неосвіченим суспільством легко маніпулювати, нескладно обкрадати та експлуатувати.
Енергетична експлуатація сюди також входить. Собівартість газу і електроенергії на атомних станціях біля однієї гривні.
@NIKOLAY2107 і скільки тон листя вам потрібно на сезон? Моя двоюрідна сестра з чоловіком купили котел з пальником на агро відходах. Але це теж не можна вважати безкоштовним. Сам котел не дешевий, Тай відходи вони забирали у нас і знайомих фермерів + їх треба привезти. Але це в рази дешевше ніж палити дровами, пелетами, брикетами чи вугіллям. Мережевого газу в них у селі не має а електрикою дуже дорого. Та й самого світла, в теперішній час, може не бути.
@ОлександрОнисько-ю1ы Тридцять років тому, проти будинку заклав парк. Біля сотні дерев. Тож лише чекати хорошої погоди, щоб просохло. Сире пріє і димить. До листя добавляю тирсу, пиляну, далі пресую вже в котлі.
Одне завантаження два мішки. За сезон 200/ 300 мішків.
Приміщення для зберігання маю. Колись мав деревообробний бізнес.
Коментар який підтримує україномовний контент і намагається закинути відео в рекоминдації ютуба
Откуда бесплатность за кабель заплати за электричество плати.
Навіть листя, яким теж гріюсь потрібно привести, а це транспортні розходи.
Щоб було зовсім безкоштовно, потрібно на плечах носити.
Ліпше вмикнути газовий котел, та заплатити 5/8 тисяч.
Маю можливість, немаю бажання.
@@NIKOLAY2107 так для этого газ должен быть, а его нема.
@Maxsell96 Газ генерую з органічного сміття.
@@NIKOLAY2107 бактериями или пиролизом?
@Maxsell96 другий варіант. Але з газом Брауна. Двоконтурний, власної конструкції.
Балабол
@@АлександрЛогвиненко-н1н Не ображаюсь. Таких " розумників" ,хоч греблю гати.
Вам лінь пізнавати світ, це особиста проблема.
Взрослый человек занимаетесь ерундой !!!! Как не крути но обогревателем 200 вт комнату не топишь !! Какая разница между турбо зажигалкой ( для сигарет ) и газовым резаком ??? там и там температура пламени одинаковая !!!! Есть понятие МОЩНОСТЬ !!!! Да вы и сами это знаете .. Просто на пенсии скучно ???? Слава Украине !!!!!!!!!
Цей дорослий чоловік, будинок площею 200 квадратів, обігріває 300/ 400 гривень. Враховуючи нагрів від холодидьника, морозильної камери та газової плити під час приготування їжі.
Грітиметесь від спалювання води, тоді й самі подорослішаєте.
Маю патентне свідоцтво.
Живіть щасливо, користуйтесь розумом.
@@NIKOLAY2107 Возьмём 400 гр !!! Делим на 30 дней = 13,3 гр тариф 4 гр делим 13,3 на 4 гр = 3,3 КВТ в сутки на обогрев дома 200 к/м !!!!! Уважаемый вы сами верите что пишете ?????? ( холодильника, морозильної камери та газової плити під час приготування їжі.) Вы живёте зимой на кухни ??? Слава Украине !!!!
@ГеоргийПетросян-л7й Коли люди стануть адекватні?
Комент пишуть, навіть не вникаючи.
Маю патент на спалювання води.
Газом не користуюсь.
Обігрів будинку- газогенерація, органіка (листя, тирса, щепа) + газ Брауна.
Конвектор працює лише з 23 по 7 годину. Тариф 2,16.
В місяць- пачка цигарок.
Сам жодного разу не палив.
@@NIKOLAY2107 (( Обігрів будинку- газогенерація, органіка (листя, тирса, щепа) + газ Брауна. ))пиролизный котел всем давно известно ??!!Уважаемый сделайте видео !!! Про воду (( Маю патент на спалювання води.)) Можно НОМЕР патента ??? И причём ТОГДА здесь карбоновый кабель ???? Слава Украине !!!!
@ГеоргийПетросян-л7й почитайте з ким спілкуєтесь.
Буде менше запитань.
Звичайне сезонне загострення "халявного опалення". Якби струм на ці "чудо прилади" подавася від генератора "чорної матерії" чи реактора холодного термосинтезу то умовно можна було б це назвати безкоштовним опаленням, бо в такому випадку фізики вважають затрами на отримання кВт енергії будуть мізерні в порівнянні з видобутком електроенергії на тій же АЕС, тобто в десятки і сотні разів дешевше і безпечніше. А поки струм на ці "чудо" прибори йде з розетки то все це маячня бо закони фізики ніхто не відміняв. Про СЕС краще мовчіть бо це в десятки раз дорожче чим брати з розетки, не даром же при самому оптимістичному сценарію тільки щоб вийти на нуль по затратам на будівництво СЕС треба десятки років. Якщо мінімальна конфігурація тіпа постійним струмом на обігрівач то це також маячня - що можна нагріти за 8 годин світлового дня коли майже весь час похмура погода і сонце в кращому вмпадку з'являється на пару годин за неділю, це якщо ви не проживаєте в Іспанії, чи хоча б десь в Одескій області там хоча б трохи є сонячних днів взимку.
@@user-Vyun_Mykola карбон працює по інших фізичних принципах. Те що лед лампа світить, та вдесятеро зменшує витрати, ви не заперечуватимете.
Хвилі навколо нас, ми їх мало вивчили.
Прогрес не стоїть на місці.
4 гривні в день за комфорт, не велика ціна, хоч і з розетки.
@NIKOLAY2107 хух при чому тут світловий потік тобто люмени до кВт теплової енергії? Чи карбон сам генерує з " чорної матерії" тепло? Не треба нас плутати - як тільки ви зможете змінити основний закон фізики тоді вам повірять, а поки що енергія так само як матерія нізчого не з'являється і нікуди не пропадає а тільки переходить з одного стану в інший. Тобто ви повинні десь взяти наприклад 2000 кВт на ваше опалення це може бути енергія люба від поліна до ядерного синтезу просто при опалення поліном будуть одні втрати а при електроенергією менші але в любому випадку цю енергію десь треба взяти з нічого вона не виникне.
Стоп, он чё это всё серьёзно несёт? Вот прямо не прикалывается ни разу???????