BP Tour - linia 87 | Solaris Urbino 12 III
Вставка
- Опубліковано 4 лип 2024
- W niedzielnym rozkładzie jazdy linia 85 łączona jest z 87, przez co nagrałem ponownie tego samego Solaris, a nie ukrywam że nie chciało mi się czekać za innym autobusem przy tak mocno okrojonym rozkładzie jazdy. Jak widać frekwencja nie powala, dlatego kierowca przyjeżdżał przed czasem i czekał na wyrównanie czasu.
----------
Info:
Rocznik/Year of production: 2007
Rok nagrania/Year of record: 2024
Trasa/Route:
0. Reda/Bosmańska
1. Jeziorna N/Ż
2. Centrum Handlowe "Port Rumia"
3. Zapolskiej
4. Okrzei
5. Rondo Jana Pawła II
6. Derdowskiego/Dębogórska
7. Derdowskiego - Przychodnia
8. Wybickiego N/Ż
9. Starowiejska - Poczta
10. Dąbrowskiego - Most
11. Dąbrowskiego - Kościół
12. 25-Lecia Solidarności
13. Janowo SKM - Авто та транспорт
Wonderful video my friend. Have a great weekend. Greetings from Czechia. ;) BIG LIKE
Thanks, greetings from Poland 😊