PKS Gdańsk linia 870 kierunek Gdańsk, Dworzec Autobusowy Setra S315 UL
Вставка
- Опубліковано 8 вер 2024
- Teraz przedstawiam specjal z okazji 100 subów i 800 godzin oglądania czyli kurs wydłużony z Krynicy Morskiej Piaski cena biletu za 82,9 kilometra to 26 zł , którym poza wakacjami autobusem nie pojedziesz . Bo tylko kursuje w dni Wakacyjne . Czyli od Zakończenia roku szkolnego do Rozpoczęcia roku szkolnego .
Kursują dłuższe 15 metrowe jak i krótrze autobusy czyli 12 metrowe . Czasem jest tych więcej a czasem mniej . Ale te 15 metrowe jeżdżą bardziej podstawową trasą od Krynicy Morskiej do Gdańska .
Rozkład Jazdy Codziennie w wakacje :
10:00
10:40 E
12:00
13:00 E
16:00 E
17:00
19:00
E - Kurs Wykonynany na trasie do Elbląga przez Nowy Dwór Gdański pod inną liną przez PKS Elbląg .
Trasa:
Krynica Morska, Piaski 00:00
Krynica Morska, Leśniczówka 06:40
Krynica Morska, Neptun 11:10
Krynica Morska, Dworzec 13:00
Krynica Morska, Straż pożarna 19:00
Krynica Morska, Stacja paliw 20:00
Krynica Morska, Przedmieście 20:30
Krynica Morska, Oczyszczalnia 22:00
Krynica Morska, Siekierki 24:00
Krynica Morska, Przebrno/Kolonia 25:00
Krynica Morska, Przebrno 26:30
Krynica Morska, Przebrno Leśniczówka 27:30
Kąty Rybackie, Skowronki 32:20
Kąty Rybackie, Panorama 50:05
Kąty Rybackie, Górnik 51:45
Kąty Rybackie, Port 56:40
Kąty Rybackie 01:00:05
Kąty Rybackie, Brzozowa 01:00:15
Sztutowo, Skrzyżowanie 01:08:00
Sztutowo, Skrzyżowanie 01:09:25
Sztutowo 01:11:20
Sztutowo, Muzeum 01:16:00
Stegna, Mierzeja 01:17:25
Stegna, Dworzec 01:20:20
Stegna, Powstańców Warszawy 01:29:00
Stegna, Cisewo 01:31:15
Junoszyno, Topolowa 01:32:00
Junoszyno, Szkolna 01:32:35
Junoszyno, Morska 01:33:25
Jantar, Młyn 01:35:40
Jantar 01:37:55
Jantar, Gdańska/Szkoła 01:38:45
Jantar, Leśniczówka 01:40:15
Mikoszewo, Wschód 01:41:30
Mikoszewo, Centrum 01:42:45
Mikoszewo, Kolonia I 01:46:15
Mikoszewo, Kolonia II 01:48:15
Przemysław 01:50:50
Drewnica 01:52:35
Żuławki, Kościół 01:55:20
Żuławki, Stróża I 01:56:40
Żuławki, Stróża II 01:57:05
Dworek, most nad Wisłą - pętla 01:58:00
Dworek, most nad Wisłą 01:59:20
Kiezmark, Gdańska 02:00:30
Cedry Małe, Stacja paliw 02:04:20
Cedry Małe, Polna 02:05:30
Cedry Małe, Brzozowa 02:06:10
Cedry Małe, Długa 02:06:35
Koszwały, Gdańska 02:08:40
Wocławy, Gdańska 02:11:40
Bystra, Ogrodowa 02:12:50
Przejazdowo, Hotel 02:15:15
Przejazdowo, Główna 02:15:50
Przejazdowo, Sezonowa 02:16:30
Przejazdowo, Makro 02:17:35
Gdańsk, Rafineria 02:18:45
Gdańsk, Brama Żuławska 02:27:25
Gdańsk, Akademia Muzyczna 02:28:30
Gdańsk, Żabi Kruk 02:30:10
Gdańsk, Brama Wyżynna 02:32:25
Gdańsk, Dworzec Główny 02:35:35
Gdańsk, Dworzec Autobusowy 02:42:20
Dzisiaj bardzo przyjemna trasa w tych okolicach jescze mnie nie bylo .Czuje jak bym byla w lesie na grzybach.
Gdybyś szła od tego przystanku w stronę granicy to jest las cały czas . O taka ciekawostka . I to jedyna granica polski gdzie nie można przejść .
Prrzez jakiś czas widać tory kolejowe to ŻKD czyli Żuławska Kolej Dojazdowa ma tor wąskotorowy i na ich stronie można poczytać co nie co o ich inicjatywie i rozkładzie jazdy .
1. Prawy Brzeg Wisły - Sztutowo przez Stegna Gdańska
2. Prawy Brzeg Wisły - Nowy Dwór Gdański przez Stegna Gdańska .
Co ile ta linia jeździ?
W tym wariancie 10:00 , 12:00 , 17:00 , 19:00 . A w krótrzych znacznie częściej .
Te kursy są z krynicy Morskiej Piaski .
Od poniedziałku do piątku - w okresie letnich wakacji szkolnych
06:15
07:15P
07:45D
08:15
08:45D
09:15P
09:45D
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15P
15:15
15:45S
16:15P
17:15
18:15
19:15
20:15S
21:15
Soboty, niedziele i święta - w okresie letnich wakacji szkolnych
06:15
07:15P
08:15
09:15P
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15P
15:15
16:15P
17:15
18:15
19:45
21:15
Objaśnienia:
D
− kurs do: Stegna, Dworzec
P
− kurs do: Krynica Morska, Piaski
S
− kurs do: Sztutowo
A te z Dworca w pełnym rozkładzie jazdy .
@@rmffm69przerobka dzięki