LEARNING TO DRIFT WITH EUROBEAT! 🚗 Assetto Corsa 🚗 Thrustmaster T150

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 27 вер 2024
  • ⏬⏬⏬⏬ EXPAND DESCRIPTION ⏬⏬⏬⏬
    🔴 Twitch channel: / rafiiqplay
    🤖 Discord: / discord
    💲 Donate: tipply.pl/u/ra...
    🔰 Subscription goals 🔰
    100 Subscriptions ✔
    200 Subscriptions ❌
    500 Subscriptions ❌
    👑 1000 Subscriptions 👑 ❌
    🎵 Music: Leslie Parrish - Killing My Love
    ▶Tags: #RafiiqPlay #RQ

КОМЕНТАРІ • 21

  • @Woititti2005
    @Woititti2005 Рік тому +2

    To już wiem czemuś tyle grał w AC xD

  • @qamowsky5096
    @qamowsky5096 Рік тому +1

    😎🤙

  • @jezupl7087
    @jezupl7087 Рік тому +2

    Kox 😎👊

  • @ogurek33
    @ogurek33 Рік тому +1

    AC to jest gra typowo do driftu w beamNG Drive tak by się nie dało zbyt łatwno

    • @rafiiqplay
      @rafiiqplay  Рік тому +1

      Ja najpierw uczyłem się w BeamNG a potem do Assetto przeszedłem 😂

    • @ogurek33
      @ogurek33 Рік тому +1

      @@rafiiqplay a ok

    • @hyvaapaivaa1788
      @hyvaapaivaa1788 Рік тому +1

      W BeamNG jest łatwo wystarczy wiedzieć jak poustawiać wszytko tam w tych paskach od "tuningu"

    • @ogurek33
      @ogurek33 Рік тому +1

      @@hyvaapaivaa1788 mi chodziło o auto w stocku

    • @hyvaapaivaa1788
      @hyvaapaivaa1788 Рік тому +1

      @@ogurek33 to też się da.
      Jest to zrobione tam dobrze bo jakby na stocku się dało tam driftować bardzo dobrze to by było jakby wziąć Opla Omege 2.0 w benzynie i spróbować pobujać się porządnie

  • @hyvaapaivaa1788
    @hyvaapaivaa1788 Рік тому +1

    You kurde need yyy te no yyy handbrake tzn. kurde blokada tylnych kół and gałeczka boża do biagów

    • @rafiiqplay
      @rafiiqplay  Рік тому

      Takie rzeczy to za drogie, obecnie hydrołapa to przycisk w prawym górnym rogu kierownicy a shifter łopatki z tyłu 😅

    • @hyvaapaivaa1788
      @hyvaapaivaa1788 Рік тому

      @@rafiiqplay nie no shifter to na żyda można wziąć od logitecha i przejściówkę.
      A hydrołape zrobić jak lucek na teście g29 czyli w aplikacja SIM dashboard 😆

    • @rafiiqplay
      @rafiiqplay  Рік тому

      Osobiście to już wolał bym albo kupić ten śmieszny shifter z Shopee/AliExpress za 250zł, bo ostatnio grałem na tym z Logitecha i szczerze to wolę używać dalej łopatek niż tego. A hydro to już wolę mieć na fizycznym przycisku niż na dotykowym ekranie 😅

    • @hyvaapaivaa1788
      @hyvaapaivaa1788 Рік тому

      @@rafiiqplay a co nie gra w tym shifterze od logitecha?
      Bo myślę nad kupnem kierownicy Thrustmastera ale cena shiftera mnie przeraża i myślałem właśnie nad kupieniem od logitecha. Ale żeś mnie trochę przestraszył

    • @rafiiqplay
      @rafiiqplay  Рік тому

      Ogólny feeling jakości shiftera jest bardzo zabawkowy a siła którą trzeba użyć do zmiany biegu jest praktycznie zerowa (są testy na UA-cam) ostatnio zyskuje na popularności ten z Ali właśnie przez to że za tą samą cenę co ten od Logi dostajesz metalowy shifter jakością zbliżony do tego z Thrustmastera ponoć jest jedynie dość głośny i nie będzie działać na konsolach ale ten od Logitecha też po przejściówce nie działa z konsolami