Покращена схема підключення інвертора до мережі через АВР.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 23 гру 2024

КОМЕНТАРІ • 121

  • @VV-gs5zb
    @VV-gs5zb 11 днів тому +1

    Де Ви там знайшли той датчик Холла? Той чорний прилад з діркою - трансформатор струму. Це звичайний трансформатор, первинною обмоткою якого є той силовий дріт, що туда вкладається. Сердечник складається з двох частин. А всередині звичайна вторинна обмотка. Принцип той самий, як працюють струмові кліщі. І ніяких датчиків Холла.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  11 днів тому

      en.m.wikipedia.org/wiki/Current_clamp

    • @B_u_d_d_a
      @B_u_d_d_a 10 днів тому

      @@GreenPowerTalk Может вас заинтересует поднять важную тему по электробезопастности, для ликбеза, в двух аспектах, первый подбор автоматов по петле фаза ноль, вторая о криворукости гос. нормативов по электробезопастности. Посмотрел ролик где профи электрик на примере пожара с новогодней гирляндой как решение говорил ставить автоматы с меньшим номиналом на всю линию. В тоже самое время единственно правильное, оптимальное решение, это как в Англии предохранитель в вилке электроприбора или термореле в вилке или в розетке. Там где происходит сужение сечения там и должен быть ограничитель, лучше даже не сужение сечения, а в принципе определен возможный разумный потолок прибора по потреблению и подобран ограничитель, при этом кабель может быть и толще из практических соображений. Посмотрев рынок, вилок и розеток вариантов вообще не нашел. Может кто то возьмется разработать евровилку со сменным предохранителем, было бы замечательно. По поводу прибора для измерения петли фаза ноль, поскольку он недешевый было бы здорово собрать инициативную группу и закупить оптом по приятной цене.

    • @ПавленкоАртём-ш6ц
      @ПавленкоАртём-ш6ц 10 днів тому

      ​@@B_u_d_d_aзачем выдумывать велосипед,если он изобретён?если так опасаетесь,то ставте узо и при наличии средст- защиту от дугового пробоя.по поводу предохранителя- кто мешает купить держатель и в разрыв питающего кабеля его примудрить?

    • @B_u_d_d_a
      @B_u_d_d_a 10 днів тому

      @@ПавленкоАртём-ш6ц УЗДП не все себе могут позволить а вилки поставить каждый сможет. В Англии значит велосипедами увлекаются ?? Мудрить сосиски не эстетично, вилка идеальное решение. УЗДП, сработает ли, качественное ли ??Когда стоит вопрос о том дом сгорит или нет то и 2 уровня защиты это не много.

    • @ПавленкоАртём-ш6ц
      @ПавленкоАртём-ш6ц 10 днів тому

      @@B_u_d_d_a я тобi про Степана,а ти менi про Iвана.я говорю о том,что зачем что-то выдумывать,если давно уже все разработано и сертефицировано для европейской системы,и нужно просто этому следовать.у тебя есть в розетке pe,стоит по входу узип,установлено противопожарное узо и т.д.?если нет,так о чём мы говорим? ты фан британской системы,то возми их розетки и вилки(например,на том же Алике) ,и замени .по поводу измерения-в чём его смысл,если кроме вилки ты в твоей эл.системе ничего не хочешь менять?

  • @TheTallos
    @TheTallos День тому

    Доброго дня!
    Допоможіть вирішити проблему. При перемиканні на резервне джерело (інвертер), АВР видає характерний шум, який триває декілька секунд, з'являється сильна вібрація і саме перемикання виходить через раз. Маю різні АВР (Tomzn/Geja/Earu) і проблема з кожним, відповідно як я розумію- справа в інверторах (вони на 1600w, чиста "китайська" синусоїда) вони не витримують навантаження в момент переключення і напевно не вистачає напруги для нормальної роботи АВР. Інвертер завжди включений, тобто це не проблема з просадкою при запуску.
    Питання- який АВР мені підійде під мою схему з цими інверторами? Чи все ж для роботи АВР потрібно мати більш потужні інвертори?

  • @yurikmy2817
    @yurikmy2817 11 днів тому

    О а я ламав голову як би це заземлити одну з фаз на виході з інвертора, коли мережа пропадає, а все виявилось дуже просто, дякую!

  • @vitkom9232
    @vitkom9232 11 днів тому +3

    я одного не зрозумів навіщо ставити АВР, припустимо так як Ви сказали щоб пропустити велике навантаженя мимо інвертора шоб він не маслав кулерами. Но коли є мережа то в інверторі включен бойпас якщо тільки ви не обрали режим праці без мережі і при включеному бойпасі кулери не повинні маслати як скаженні, а вот якщо мережа зникла інвертор не бачив навантаженя за те що стоїть АВР а тут авр на вихід інвертора по любому вмикае все навантаження при чому скачком, я не думаю що це інвертору іде на користь. Це моя особиста думка.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому

      ви теоретик без інвертора? Байпас в інверторі жорстко обмежений. і 2х він тримає 2 секунди.

    • @vitkom9232
      @vitkom9232 10 днів тому

      @@GreenPowerTalk Сергій, про теоретика я промовчу .... а що мішає підключати з самого початку велике навантаження тільки від мережі.

    • @vikd1689
      @vikd1689 10 днів тому

      @@vitkom9232а чого людина не має використовувати духовку або пралку коли нема світла, при тому що людина вкинула грошей щоб воно у неї було ?
      Також можуть бути обмеження на вхід інвертора, наприклад кинули провід куди треба для генератора а про інвертор не подумали :) то це тоді буде вихід інвертора а на вхід як повезе :)

    • @vitkom9232
      @vitkom9232 10 днів тому

      @@vikd1689
      я не знаю я все викорістовую даже 2 бойлери включені через інверторИ не інвертор, а то що ви хочете купити Інвертор на 3 кіловати і вмикати функцію все включено то є дуже гарно, люди завжди будуть при роботі.

    • @vikd1689
      @vikd1689 10 днів тому +1

      @@vitkom9232 ні «все включено» , а «включено будь що коли треба».
      Доречі я не зрозумів чому ви тоді наголошуєте на підключенні потужних приладів від мережі а все інше байпасом через інвертор.
      Також чим стрибок через авр буде відрізнятися від прям дуже різкого ввімкнення праски в розетку ?:)

  • @woolffan4160
    @woolffan4160 9 днів тому

    Привет, подскажите по теме сборки батареи и Bms, вы недавно выкладывали видео, для гибридного инвертора и Bms должна быть таковой. Я так понимаю такого плана Bms Jikong B2A8S2OP которая не крашеная в алюминиевом корпусе,на гибридником инверторе не может работать? Заранее спасибо!

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  8 днів тому

      працювати може і в дуже багатьох чудово працює. Але без зв'язку.

  • @Realman99991
    @Realman99991 5 днів тому +1

    Ви насправді вважаєте комфортним роздивлятися, що і куди воно там креслить ? 🤔
    Невелика радість розбиратися з тими дрібними "хітросплєтєніями", для цього існує схема.

  • @ВиталийКорнийчук-б5н

    Доброго вечора, хотів би відправити Вам відео на 1 хвилину як фахівцю, чому авр сходе з розуму, коли стоїть захисне реле, коли я його прибрав , все працюе ідеально, куди надіслати відео якщо це можливо.
    Дякую!

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому

      starwdg@gmail.com що таке захисне реле і його тип?

  • @wallevel9572
    @wallevel9572 2 дні тому

    Єдина неточність наскрізного нуля (загальног нуля), що при вимкненні першого у схемі ввідного автомата, нуль із мережі для інвертора зникне.

  • @major_ua
    @major_ua 9 днів тому +1

    А чому ніхто не ставить ПЗВ після інвертора? Що буде якщо при включеному інверторі, людина доторкнеться фази інвертора і чогось заземленого?

    • @andriihordieiev9637
      @andriihordieiev9637 6 днів тому

      Одне пзв було на вході в квартиру. Після інвертора довелось додати ще одне. Перше залишив, бо до інвертора залишились духовка і бойлер.

    • @major_ua
      @major_ua 6 днів тому

      @@andriihordieiev9637 Я теж собі ставив додаткове ПЗВ після інвертора. Я більше про те, що додаткове ПЗВ повинне бути в рекомендованих схемах підключення інвертора.

    • @major_ua
      @major_ua 6 днів тому

      @GreenPowerTalk А яка ваша думка щодо "спочатку безпека, потім зручність"?

    • @Igorilla-x5e
      @Igorilla-x5e 5 днів тому +1

      Не треба пхати руки в розетки.та сушити феном волосся приймаючи ванну .

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      розумне реле виконує цю функцію

  • @_moysey123_
    @_moysey123_ 10 днів тому

    добрий день, є декілька питань...
    1) приватний будинок не має взагалі заземлення та має всіх споживачав на 1 лінії... перекласти по новому електропровід немає можливості.. яким чином можна вирішити питання стосовно заземлення? та який захист можна встановити від витоку струму на корпус електроприладів таких як пральна машинка чи ел.духова піч?
    2) разом з електролічильником встановлено автомат 25а... який номінал автомату має бути на вхід інвертора? (інвертор анерн мах10200)
    3) якщо в щиток ставити вхідний автомат, то який номінал А ?
    4) за допомогою смарт реле+розумних розеток можна автоматизувати процес відключення потужних споживачів? чи це допоможе вберегти інвертор від стартового навантаження? чи потрібно додати ще якісь елементи для захисту?
    5) який елемент можна встановити в щиток для моніторингу споживання електроенергії?

    • @MrTomb666
      @MrTomb666 9 днів тому

      1) В приватному будинку правильний хід - зробити свій контур заземлення, класичним способом чи новомодним металевим штирем - то ваш вибір. Отримуєте так звану схему ТТ. Обов'язково використовувати диференційний захист у вигляді ПЗВ (УЗО). Металеві корпуси "мокрих" приладів заземлюєте на ваш контур, якщо немає такої можливості - під'єднуєте через окремі діфавтомати.
      2) 25А або менший, 16-20. Відповідно налаштовуєте інвертор, обмежуючи струм заряду батареї від мережі.
      3) в який саме щиток?
      4) смарт розетки вміють залишатися вимкненими, якщо струм зник. На вихід інвертору можна додатково встановити реле напруги, яке вміє реагувати на струм, та відключатись при його перевищенні.
      5) Таких багато, обирайте що подобається. Наприклад, Tomzn TOVA2-100. Також деякі реле з п.4 мають моніторинг, в залежності від моделі.

  • @Igorilla-x5e
    @Igorilla-x5e 5 днів тому

    Треба ще додати що при блекауті може не бути інтернету від провайдера. Тоді всі "розумні" розетки які працюють через "китайську хмару" не працюють. сценарій на відключення бойлера коли нема світла через розумну розетку не спрацює і бойлер висадить батарею. Треба говорити проце. Не всі мають домашній сервер під Home Assistant.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      багато хто знає вже що таке інтернет і як він себе веде при блекаутах. Є ЗігБі. Є радіореле. Варіантів тьма.

  • @МихаилПугач-у3ь
    @МихаилПугач-у3ь 11 днів тому

    Будь ласка розкажіть більш детально про налаштування спільної роботи лічильника з smart розетками.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому

      по смарт лайф є вагони відео. Робити нове сенсу не має.

  • @issledovatelponemnogu9463
    @issledovatelponemnogu9463 10 днів тому +1

    Поясню, чому нуль входу і виходу не можна з'єднувати. Коли відгорить нуль вхідний в щит. На виході інвертору буде 380. інвертор генерує фази і по нулю піде через пристрої симетрія. От тоді інвертор і згорить. Так. буває рідко. Але буває. В документації до кожного інвертора є схема. І там нулі - окремо.

    • @bucho77
      @bucho77 9 днів тому +1

      Але ж є купа інвертерів, де вхідний і вихідний нулі замкнені вже з заводу.

    • @issledovatelponemnogu9463
      @issledovatelponemnogu9463 9 днів тому

      @bucho77 не зустрічав такиж. Маст, поврм мр, дейе, точно не замкнені. Ставимо такі.

    • @bucho77
      @bucho77 8 днів тому

      @@issledovatelponemnogu9463Я не установщик, але з 3х моделей, що були в мене на руках, у 2х нуль дзвенів накоротко: PowMR 3.2 та EASUN SMG-II 4.2.

    • @bucho77
      @bucho77 3 дні тому

      @@issledovatelponemnogu9463 З 3х моделей, що тримав в руках, у 2х нулі були замкнені. Це моделі EASun SMG-II 4200 та PowMR 3.2

    • @anatoliykalenskiy1457
      @anatoliykalenskiy1457 День тому

      Deye

  • @ЄвгенПритула
    @ЄвгенПритула 10 днів тому

    Є така проблема, як обрив нуля на ЛЕП - тоді заземляти нуль не круто.
    Деякі інвертори працюють як стабілізатори, в такому випадку може знадобитися 2 реле напруги, одне на діапазон роботи інвертора, а друге на транзит напруги (байпас).

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому +1

      нуль в даному випадку заземляться АВР, лише за відсутності мережі. Розумне реле вміє і по напрузі. Я не акцентував на цьому увагу, тому що таких випадків меншість

    • @ЄвгенПритула
      @ЄвгенПритула 10 днів тому

      @@GreenPowerTalk так, головне не кинути на землю наскрізний (мережевий) нуль.

  • @igornedashkivskyi1472
    @igornedashkivskyi1472 10 днів тому

    А яким чином з'єднується нуль (нуль інвертора чи нуль мережі?) і земля через резистори у 50-100кОм, та з яких міркувань або розрахунків вибрано саме такий номінал резисторів?

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому

      нуль інвертора ви можете з'єднати з нулем мережі за допомогою контактів на АВР. Були розрахунки вже неодноразово резистора.

    • @igornedashkivskyi1472
      @igornedashkivskyi1472 10 днів тому

      @GreenPowerTalk про нуль землі та інвертора на одній клемі, це я зрозумів, а от туди ще і землю чіпляти, хоч і через великий опір, то наче заборонено ПУЕ, бо це виходить повторне з'єднання PEN провідника міської мережі. Тому я і поцікавився та перепитав.

    • @bucho77
      @bucho77 9 днів тому +2

      @@GreenPowerTalk Справа в тім, що обидва варіанти підключення Ви красиво розжували з малюнками та схемами. А дуже важливу річ з нулем після інвертера показали як то кажуть ротом, потикавши пальцем кудись в сторону сухих контактів на АВР. Чому б не додати доповнення до схеми, щоб у людей було меньше додаткових питань?

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  3 дні тому

      та ніби цей кусок в інших вже по 100 раз показано. в клему N резистор і з нього на землю. В NC 0. Це робимо на нижніх клемах

    • @igornedashkivskyi1472
      @igornedashkivskyi1472 3 дні тому

      @GreenPowerTalk дякую за роз'яснення. Я розумію ще використати землю (її будинкове шасі), як визначення нейтралі джерела живлення (інвертора чи генератора), так званий "bonding", про це можна пошукати та подивитись тематичні відео. Такий варіант використання, наприклад, дає можливість безпечно використовувати з'єднання "вилка-вилка" для підключення джерела до щитової.
      А ось із цим резистором і тим паче його номіналом в мене є певні сумніви про безпечність такого використання, так як зустрічав багато тематичних оглядів на тему заземлення в побутовому електропостачанні.

  • @makord_ua
    @makord_ua 10 днів тому

    В мене Powmr 4.2, в байпасі із нагрузкой більше 50ват роблять куллера, що не є дуже зручним (а від аккумулятора від 1кв і більше тільки), я також планую поставити АВР після виходу інвертора, тільки есть питання швидкого переключення із мережі до інвертора, так як пропада світло і powmr перемика на аккумулятор

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      хтось буде перезавантажуватись. там всюди +-. Буває і набагато довше

  • @ДенисХома-я2ю
    @ДенисХома-я2ю 10 днів тому

    а якщо вихід з інвертора через авр, а вхід через розумне реле, щоб можна було заряджати акумулятори по нічному тарифу? робоча схема?

  • @pilotm31
    @pilotm31 11 днів тому

    Дайте модель лічильника

    • @pilotm31
      @pilotm31 11 днів тому

      І чи є там функціонал для тарифу день/ніч?

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому

      це найпростіший. s.click.aliexpress.com/e/_olXnNqn. День ніч в ньому не має.

    • @pilotm31
      @pilotm31 10 днів тому

      @@GreenPowerTalk Дякую, пошукаю ще трохи, небачив раніше такого, тепер і собі хочеться :)

    • @bucho77
      @bucho77 9 днів тому

      @@GreenPowerTalk Питання відносно написання сценаріїв переключення розумних розеток, зав'язаних на відключення через даний міні-лічильник. Що буде тригером для спрацювання і відключення навантаження такими розетками? Наприклад якщо світло є, але навантаження з вхідної мережі відсутнє. Або якщо воно мінімальне (той же холостий хід інвертера + слаботочка у вигляді роутера і т.п.)? Який в такому випадку сценарій спрацювання, для відправки команди на виключення розеток?

  • @_Yuriy_X
    @_Yuriy_X 9 днів тому

    Хорошее наглядное видео.
    Только не хочется вникать, т.к.это все прошел когда в ютубе вообще не было роликов про инверторы...
    А здесь автор нарисовал все четко и понятно.
    Могу только добавить,если хотите чтобы китайцы работали долго есть 2 условия - не перегружать и подключать через АВР(т.е. 220в вообще не входит в инвертор!!!.)
    Когда есть солнце и запаса аккумов хватает больше чем на сутки(конечно это лифер,который не разряжается ниже 50 процентов-этим продлите его и так немалую жизнь) дом питается от инвертора.
    Когда солнца мало или нет - питание от городской сети ...
    Синхронизация с городской сетью приводит к частым выходам со строя дешевых инверторов...

  • @aseraser5382
    @aseraser5382 5 днів тому

    Все эти умные приблуды это прекрасно когда есть интернет. + Скорость обновления информации иногда может достигать нескольких минут. От этого инвертор пойдет в ребут.

    • @aseraser5382
      @aseraser5382 5 днів тому

      Единственно правильный выход который я нашел это сделать задержку при переключении на инвертор. А во всех умных устройствах в настройках выставляем дефолтное состн- выключено. Потом включать руками. Ну или написать не сложный скрипт который это будет делать.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      єдиний вірний варіант - в щитку. і я про це кажу

  • @JekaKul
    @JekaKul 10 днів тому

    Я так розумію що весь цей винігрет виключно для того щоб позбутись шуму при роботі від мережі?

  • @Rishalo
    @Rishalo 10 днів тому

    Під автомобільні може ок навіщо гібриду авр. Краще 3хпозиційний перемикач.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      щоб не шумів. багато хто через це ставить

  • @1207evil
    @1207evil 9 днів тому

    Хочу подискутувати:
    1) об'єднання нуля та заземлення через резистор: можливо для "дешевих" і має право на життя. У Деє та Віктронах за це відповідає спеціальне реле, і робиться автоматично, цю опцію можна включати або ні. Вона для правильної роботи ПЗВ при відсутності "міського" нуля.
    2) об'єднання нулів: знову в "дешевих" зустрівчав "сквозний нуль", та розділений. Змоделюйте ситуацію: інвертор в квартирі, нулі обєднані, відгорає нуль ВРП (головний щиток), і у вас між "нулем" та фазою може бути 380.
    Для роботи фазозалежного обладнання є розділюючі трансформатори які можна підключити до котла, і взяти нуль з міста.
    P.S. я знаю що конкретно у вас до недавнього часу було 2 фази і одна занулена, і схема зі спільним нулем мала право на життя.
    Якщо ви обєднуєте нулі, НАГОЛОСІТЬ що це робить АВР, бо я та інші спочатку сприйняли це по іншому)
    Також хотів би почути думки, що робити зі стабами+Деє: одні включають перед інвертором, інші після.

    • @СергійОмельчук-х9ц
      @СергійОмельчук-х9ц 9 днів тому

      Доброго дня. Чи є обовязковим заземлювати один вихід інвертора чи можливо його без заземлення подати на таке обладнання як котел чи насос на воду?? Бо я бачив в рекомендаціях інших блогерів, що потрібно однозначно розривати нуль мережі із нулем інвертора, а про заземлення контакту вперше почув??

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      заземлення обов'язково має бути на корпусі. Все решта - за інструкцією до вашого інвертора

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      1). Так, дякую. Але ніби не всі Деї то в комплекті мали. 2) реле напруги? Про яке я кажу 3 рази.

    • @1207evil
      @1207evil 5 днів тому

      @@GreenPowerTalk я питаю де підключати стабілізатор: перед інвертором чи після, особливо коли є генерація у мережу

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  3 дні тому

      про стабілізатори - то не до мене. там практики до крові з носа деруться.

  • @LasersWorkshop
    @LasersWorkshop 10 днів тому +1

    Який сенс тримати увімкненим весь час інвертор? Щоб спрацював авр? За місяць холостого ходу це 15-30 квтгод енергії. Замість авр краще трипозиційний автомат обходу зробити, щоб вмикати вимикати за потреби вручну

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      мені краще заплатити 100 грн і мати світло постійно

    • @LasersWorkshop
      @LasersWorkshop 5 днів тому

      @GreenPowerTalk тоді який сенс в авр, якщо інвертор працює як УПС і сам перемикається з батареї на мережу і навпаки? І має байпас реле

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  3 дні тому

      жодного. і це було в попередній схемі. Всі захотіли АВР. я зробив.

    • @wallevel9572
      @wallevel9572 2 дні тому +1

      ​@@LasersWorkshopавтор же казав, що основна причина ставити АВР - мати можливість користуватися з великим споживанням від мережі, бо усі інвертори обмежені в потужності в режимі байпас

  • @МаксШевченко-з8у
    @МаксШевченко-з8у 10 днів тому

    Розумне реле я б замінив на реле приоритету, він краще виконує цю функцію і має потужність 32/16а.

  • @ІгунінДмитро
    @ІгунінДмитро 11 днів тому

    6:38 поділюся своїм рішенням, як зроблю. 🎉

  • @яфусломака
    @яфусломака 10 днів тому

    Після об'єднання нуля ПЗВ почав видавати низькочастотний писк, тому відмовився від цієї ідеї, а так, варіант простіше з об'єднання нуля

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  5 днів тому

      Дякую!

    • @wallevel9572
      @wallevel9572 2 дні тому

      Мабуть йому не подобається перетворений струм від інвертора

  • @колянлисенко-ч9т
    @колянлисенко-ч9т 10 днів тому

    Хтось реле синхронізує з захистом інвектора

  • @ruslan5142
    @ruslan5142 10 днів тому

    Підкажіть буть ласка схему, як можно під'єднати інвертер в 1 розетку, щоб коли є струм він заряджав акуми, а коли вимкнули, то він перемикався на отдачу в туж розетку (при цьому щоб перемикання було швидким щоб техника не встигала вимикатись)!? Дякую!

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому

      ніяк, згорить

    • @4891MAV
      @4891MAV 4 дні тому

      Це можна зробити якщо на вході квартири і біля інвертора поставити 2 розумних WiFi автомата. Той що на вході має по замовчування коли увімкнуть електрику не пропускати їх далі. І почати пропускати по сценарію коли буде вимкнення розумного автомату біля інвертора. Це чисто теоретично. Я просто використав 2 незалежні розетки для входу і виходу в інвертор, і через них пропустив все через інвертор

  • @Egoriy1977
    @Egoriy1977 3 дні тому

    А теперь представим ситуацию, когда нагруженный инвертор резко отключить от нагрузки. Что будет с выходными ключами? Правильно, сгорят к чертям.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  3 дні тому

      ну тобто коли чайник чи духовка вимикається, вони так плавно вимикаються. Так?

    • @Egoriy1977
      @Egoriy1977 3 дні тому

      @GreenPowerTalk маловероятно, что чайник или духовка будет единственной нагрузкой, это во первых, а во вторых чайник или духовка не нагрузят инвертор на максимум, а автомат рассчитан на максимальную нагрузку инвертора.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  3 дні тому

      ну добре, резюмуючи. тобто жодного захисту (який розірве все навантаження) після інвертора ставити не можна бо все згорить? так?

    • @Egoriy1977
      @Egoriy1977 3 дні тому

      ​@@GreenPowerTalk оставить линию где априори не появится большая нагрузка, все остальное через автомат

  • @ЮрийСидорчук
    @ЮрийСидорчук 11 днів тому +1

    Підєднав по попередній схемі , все просто і ясно ! Дякую вам !

  • @sergiusweb
    @sergiusweb 11 днів тому

    В описі до одного з авр знайшов параметр Термін служби: автоматичне перемикання - 2000 разів; ручне перемикання - 5000 разів.
    З тим що у нас світло вимикають по 3-4 рази на день ( а з тим що напруга часто низька і додатково спрацьвує реле то кількість перемикань може дійти до 5-6 разів в день) то АВР в автоматичному режимі проживе близько 1,5-2-х років. І то не факт що китайські стільки протримаються. тобто в схему закладається міна сповільненої дії, і в один прекрасний момент щось не переключится, або закоротить фази з мережі і інвертора.
    Чи готові ви ризикувати своїм інвертором?

    • @24615-r
      @24615-r 10 днів тому +4

      А як авр закоротить фази мережі та інвертора? Там механічна частина не дасть цього зробити. Розібравши аво даного типу Ви б побачили це.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому

      в мене буде стояти ручне перемикання. мені інвертор майже не заважає по багатьом чинникам. Для когось це критично

    • @sergiusweb
      @sergiusweb 10 днів тому

      @@GreenPowerTalk тоді набагато дешевше замість авр поставити трипозиційний перемикач!

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому +2

      так. але багатьом заважає шум

    • @sergiusweb
      @sergiusweb 10 днів тому

      @@GreenPowerTalk Але запропонована вами схема не вимикає шум від інвертора.
      Після вмикання мережі АВР переключить споживачів на мережу в обхід інвертора. Інвертор побачить мережу і почне заряджати батарею і шуміти (чим більшим струмом заряджаємо тим дужче шумить).Як зарядить батарею шумітиме менше але сокільки мережу він бачить то працюватиме в режимі байбас і навіть без навантаження досить сильно шумітиме. Щоб вимкнути шум потрібно вимкнути ввідний автомат перед інвертором вручну. Інвертор перейде на роботу від батереї і сокільки не буде навантаження майже не шумітиме (вентилятор буде обертатись на мінімальній швидкості) але тоді інвертор буде підїдати батерею, ща для багатоьх воасників невеликих АКБ на 2-3 кВт*годин може бути критично. Щоб не підїдав АКБ потрібно вручну вимкнути інвертор. Проте в такому випадку коли зникне мережа потрібно вручну увімкнути інвертор щоб подати струм на споживачів.
      Тобто використання АВР а не трипозиційного перемикача ніяк не вимикає шум в автоматичному режимі.

  • @ВладимирМельников-у8м

    Рисование красиво остальное туфта

  • @cent1222
    @cent1222 8 днів тому

    Де посилання на схеми?.

  • @Igorilla-x5e
    @Igorilla-x5e 4 дні тому

    0:14 shema

  • @kinostory
    @kinostory 11 днів тому +3

    о боже. шо за бред. реле відвалиться шо нуль комутує. і прівет. та і взагалі нахера ця порнографія? якщо гібридлник уже передбачено шо він має мати те шо має підключатись. Нахера цих всіх лишніх комутувань які гроші коштують. Перемикача входу - достатньо.

    • @GreenPowerTalk
      @GreenPowerTalk  10 днів тому

      та там взагалі нічого не треба, зайві гроші на вітер.

    • @kinostory
      @kinostory 10 днів тому

      @@GreenPowerTalk так і є. Одного АВР достатньо з одним реле. а не 10 приладів

    • @kinostory
      @kinostory 10 днів тому

      @@GreenPowerTalk п.с. може своє сфоткати. якщо прям цікаво )

    • @maertsan
      @maertsan 9 днів тому

      @@kinostory Це може й достатньо за певних умов (мені теж цього достатньо). А от якщо до споживачів скажімо додати фазозалежний котел, а інвертор БЕЗ наскрізного нуля − працювати теж буде, але є нюанс − без опалення. Це ж універсальні схеми, які підходять для більшості випадків.

    • @kinostory
      @kinostory 9 днів тому +1

      ​@@maertsan нуль нато і називаєтсяь наскрізним. шо взяти просто дротик і прокинути. від нуля. Для цього не треба купу автоматів і ще кучу всього іншого. Працює інвертор норм. Коли занулений тільки один кінець. Навіть коли 220 з стовба є. Ніц інвертору не стається. Правда всетаки краще шоб і заземлення на нулі було. Але працює і без. Всеодно в багатоквартирному будинку в підвалі зазвичай на землі всі нулі