Да Максим ну и взялся же ты за роботу как у тебя только терпения хватает получится полнейший эксклюзив! Буду смотреть дальше мне интересен конечный результат. Надеюсь что ты в конце расскажешь про огрехи станка до начала ремонта и удалось ли их устранить Удачи тебе и спасибо
У Максима будет станок повышеной точности. Точность станка зависит от точности подгонки всех деталей станка. Максим делает станок для себя . Делает хорошо, вот и станок будет хороший.
Максим рекомендую сделать стеклянный куб для того чтобы по окончанию капитала спрятать станок в него,как музейный экспонат.Жалко на таком экспонате будет работать. Лайк как всегда.
Доброго вечора таке питання чи можна з двадцяти кілограмових млинців від штанги виточити облегшити та збалансувати шківи на ленточну пилораму по дереву виготовити до них осі якщо так то скільки це буде коштувати???
Добрий вечір ДМ. Я так розумію ви цю поклейку проводите на підвішеній станині. Яка висить на строгачу?. Я це пишу не додивившись до кінця і за це перепрошую.
Памятаю в книзі писало що на заводі є приспосіблення для заміру кута клина, будеш робити чи одноразово поміряєш по іншому? Ждем..... синусна приспособа на 3г71?
Максим чи можна зняти піддон суппорта чи як інакше назвати плиту в десять міліметрів завтовшки, чи не повискакають звідти пружини чи триби якісь? Потрібно посадити на герметик прокладка, бо тече масло, станок 16к20. Буду вдячний за відповідь.
ещё бы пощупать его, чтобы знать что это, а то лежат вон пару болваночек диаметром 20 чи 25, ни на что не похожи, но как будто из пластика. когда постукиваешь ими - они как бы звенеть пытаются.
Максе, я далекий від станкобудування, та всеж ,чи не буде похибки в розмірах деталей при виготовленні за наявності такої підкладки (не твердої) ? Буду вдячний за відповідь.
Фитнесс задолбал, реально :) А наступны серии чекаем, тоже задолбались! ;) PS: ты станок делаешь так, что к нему потом подойти будет страшно! Не говоря о работе...
А патрон новый будете ставить? Бизон? и прокомментируйте, если можно, выбор диаметра- 250 или 315? у меня сейчас поставлен на 16к20 315-й Бизон, как универсальный чувствую великоват
Привіт дядьку Максим, купив я собі два місяці назад станок ТВ 320. Повністю розібрав, відчистив, виправив багато недоліків і пофарбував. Вже пробую щось точити. Але є ще неполадки, які треба виправити, а саме: відсутні шестерні гітари, треба нові гайку і гвинт поперечної подачі і що найважче, треба клин малої продольної. Я сам з Борислава, у нас є завод де впринципі могли б це все виконати, але навіть маточну гайку мені точили місяць і не виточили, всі токарі дуже зайняті, нема часу... В цьому відео зайшла мова про клин, який Ви будете виготовляти для свого станка, прошу Вас допомогти мені з моїм клином. Чи є можливість якось з Вами зв'язатись, можливо імейл?
Den M коэффициент скольжения бронзы по чугуну(сухое) 0.16 Коэффициент скольжения зедекса100 по чугуну(сухое) 0.08 То есть в два раза меньшее сопротивление. Зедекс упругий материал, мелкий мусор выталкивает из себя, крупный поглощает. А бронза как нашаржируется так и дерет станину. Зедексу главное хорошую защиту от пападения стружки организовать и будет летать долгие годы.
Я видел на работе слесаря делали на поперечку накладки стальные. Сталь с чугуном нормально работают. Видел накладки на очень старом станке из текстолита.
Дядько Максим відгукніться чи хтось хто розуміється. Хочемо з приятелем купити 1К62. Може хтось розуміється на тенденціях- чи будуть такі старовинні речі дорощати чи дешевшати? Грощі з приятелем тримаємо у валюті США. Чи є сенс торопитись з покупкою чи посидіти поперебирати варіантами?
Я хоч і верстатник за фахом, але так склалося, що лікарі забороняють робити- за своїм буду робити нікого не питаючи. А ось мій одногрупник з 2007 року і до сих пір працює токарем на ПМЗ (м. Дніпро) і він каже, що 1К62 зроблений також і для чорнових робіт і станина набагато живучіша ніж у 16К20. Ще одногрупник сказав, що маточна гайка чи надійніша ніж у 16К20 чи при поломці її зробити не важко. Ще якщо я не помиляюсь можна задню бабку на 1К62 чіпляти за фартук і на подачі малій сверлити. Якщо Ви щось знаєте про переваги 16К20 то будьласка пару слів напишіть...
Жак Кусто задню бабку краще не тягати фартухом)Якщо вже не хочете крутити маховик ЗБ при сверлінні,то є приблуди які зажимають у різцетримач і в них вставляються сверла.Свій 16к25 купив 9 років назад,працює він у мене з 8.00 до 22.00,робота серійна.За цей час поміняв тільки шпінднельні підшипники.Міняв їх тому що до мене їх міняв "Саша Біда" і при збірці розколов наружну обойму переднього підшипника,а в задньому викинув половину пружин.При цьому станок відпахав 5 років!!!Масло міняв по регламенту,доробив систему змазки шпіндельних підшипників.16к20 просто кращий за 1к62 на мою думку.Якщо станок нормальний,і нормально його эксплуатувати,Вам його хватить на все життя!
Тільки що спілкувався з батьком приятеля, який працює на ПМЗ слюсарем-ремонтником верстатів. Він каже, що для якихось різьб на 16К20 треба шестерні міняти. Каже, що вали на 16К20 більш тиндітні ніж на 1К62, хоча я не думаю, що буде від населення багато важких деталей чи взагалі будуть такі. Класи точності на цих верстатах одинакові, але 16К20 більш молодий верстат і ймовірніше, що 16К20 більше у продажі з нормальним станом. Я звичайно більше часу у роботі провів за 16К20 і він мені здається зручніший для роботи ніж 1К62. Отже дякую Вам за коментарі- буду шукати між цими верстатами у першу чергу ЦІНА-СТАН.
Станки 1К62 и 16К20 имеют свои плюсы и минусы. У одного система смазки недоделаная (1К62), станина не жосткая (две тумбы), зато у этого станка коробка подач хорошая. Все резьбы есть. Не надо менять шестерни гитары. У станка 16К20 станина жосткая,цельная. Система смазки более продуманная. Нет того торохтения плунжера. Но зато плохая коробка подач. Для нарезания трубной резьбы 11 ниток надо менять верхнюю шестерню 44 зуба.
я просто замітив закономірність що там де бронзова втулка вал не так зношується від того валу де стоїть пластмаса, хоча сама пластмаса практично не зношується
про анонсировал клей и "забыл" сказать. Поисковик в раз выводит в Украине 2 конторы по зедексу в Киеве и в Одессе. При этом в Киеве режут и 1М длинны (вдоль листа) а в Одессе только поперек листа 0.5м что конечно коротко для продольных направляющих такого станка, говорят типа клейте из кусков! В Киеве пожгут весь контур пластинки вокруг лазером, при этом возьмут за это не адекватных денег. Клея сейчас в Киеве нет, в Одессе по ходу брал и клей и зедекс, там клей без зедекса продавать не хотят. На видео клей белого цвета - значит 116, 106 прозрачнее. Упустил или не дочитал самое главное из инструкции по склейке: "после застывания остатки клея удалить и все швы заделать СИЛИКОНОВЫМ! герметиком" чтобы масло или эмульсия не разъели клей! При этом никакой силиконовый герметик на зедексе, клее и чугуне нормально держаться не будут это максимум под силу 2-х компонентному полиуретановому герметику по цене как сам клей. На вопрос так каким именно заделывать герметиком - ответ силиконовым, вот это профессионалы!
А назву клею так і не сказав. Якщо то був епоксидний клей Araldite AW 116 та затверджувач HV 953U - то німці злукавили, насправді виробник того клею скромна компанія Huntsman Advanced Materials. Мінімальна фасовка справді 1 кг, але то тільки смола, ще банка затверджувача 0,8 кг, у сумі десь біля 90 євро за комплект. Якщо ж смола AW 106 та той самий затверджувач - то такий комплект продається як епоксидна система Araldite 2011, яку без проблем можна знайти у картриджах 50 мл, відповідно за цілком пристойні гроші.
Еслиб ты жил в России то я был бы твоим клиентом по ремонту токарного станка. Тебе бекз сомнения доверил бы эту работу . А деньги за работу отдал бы с радостью. Жаль то через границу суппорт своего станка не перевезу. Сделай видео по клину.
Сомневаюсь, что Максиму интереснее ремонтировать станки, чем работать на них. Свой он делает по необходимости, а вот кому-то сделать вряд ли бы взялся. Разве что кое-что по мелочи.
Пора бы уже разобраться с этим термином и постараться исключить его из лексикона. Поговаривают, что "самокал" (самозакаливающаяся сталь) - это лишь несколько марок сталей Мюшета, о которых уже никто и не помнит. А быстрорез - это быстрорез. И путать их не стоит. Даже Р18 обзывать "самокалом" - не есть гут. Но я, если честно, страшно далёк от этого и мне просто было интересно лично твоё мнение. Запили, как-нибудь, видосик на эту тему.
MrAleshkin ковал р18 и оставлял остывать на воздухе, результатом доволен. Главное что вы понимаете о том что я говорю. Данный термин исключительно из старой школы.
В конце 1К62 превращается в 1к62мДМ
просто Гарнюня )
Всі відео ДМ мають суттевий недолік - вони закінчуються.
все давно просят поставить камеру и стримить непрерывно ))) Максим стесняется)))
Да Максим ну и взялся же ты за роботу как у тебя только терпения хватает получится полнейший эксклюзив! Буду смотреть дальше мне интересен конечный результат. Надеюсь что ты в конце расскажешь про огрехи станка до начала ремонта и удалось ли их устранить Удачи тебе и спасибо
Станок будет высокой повышеной точности !
не будет
Почему Вы считаете, что точность станка не возрастет?
У Максима будет станок повышеной точности. Точность станка зависит от точности подгонки всех деталей станка. Максим делает станок для себя . Делает хорошо, вот и станок будет хороший.
Я работал на станке Ижевском повышеной точности И611П. Ничего там такого не обычного нет. Только лимб поперечке с ценой деления более мелкий и всё.
Следующая серия барбары особенно долгожданна для меня , её армянин 1М61 заждался .)))
Максим рекомендую сделать стеклянный куб для того чтобы по окончанию капитала спрятать станок в него,как музейный экспонат.Жалко на таком экспонате будет работать. Лайк как всегда.
З іменинами тебе Максим!! - найвеличніший (рим.)
Доброго вечора таке питання чи можна з двадцяти кілограмових млинців від штанги виточити облегшити та збалансувати шківи на ленточну пилораму по дереву виготовити до них осі якщо так то скільки це буде коштувати???
Как всегда все супер! Если можно добавьте ссылки на продавцов клея и зедекса.
Да Максим!! Работа достойная!! Класс!!
Дятько Максим вирішив верстат зробити краще ніж з заводу!!! 👍🏻☝🏻
Skywalker краще, як у магазині)))
На супорті зліва спереду є прилив, що виступає під поперечкою, будеш зфрезеровувати, щоб боковий захист добре став?
Ура !!! Дочекався.
А де традиційне робіть добре?
Добрий вечір ДМ. Я так розумію ви цю поклейку проводите на підвішеній станині. Яка висить на строгачу?. Я це пишу не додивившись до кінця і за це перепрошую.
А из каких соображений была выбрана толщина наделки из зедекса более 5 мм ?
Так а про клей не розповів, чи то так треба?
Памятаю в книзі писало що на заводі є приспосіблення для заміру кута клина, будеш робити чи одноразово поміряєш по іншому? Ждем..... синусна приспособа на 3г71?
Максим чи можна зняти піддон суппорта чи як інакше назвати плиту в десять міліметрів завтовшки, чи не повискакають звідти пружини чи триби якісь? Потрібно посадити на герметик прокладка, бо тече масло, станок 16к20.
Буду вдячний за відповідь.
Штивтовать от сдвига не стали? (Установка "пеньков") Перестраховка не бывает лишней.
сзади и спереди будут упорчики, с пеньками возни много из-за доступа
Як клей називається і чи можна цим клейом приклеїти латунь до сталі?
Интересно, никогд а не слышал такого материала, как зедекс, век живи век учись.
ещё бы пощупать его, чтобы знать что это, а то лежат вон пару болваночек диаметром 20 чи 25, ни на что не похожи, но как будто из пластика.
когда постукиваешь ими - они как бы звенеть пытаются.
значит оно достаточно твердая, чтоб звенеть, и при этом достаточно скользкая, чтоб не стираться и не лопаться. Интересный материал.
Друже, є одне золоте правило: при роботі з полімерними матеріалами треба вдягати рукавиці.
Максе, я далекий від станкобудування, та всеж ,чи не буде похибки в розмірах деталей при виготовленні за наявності такої підкладки (не твердої) ? Буду вдячний за відповідь.
Та накладка буде працювати краще за метал.
Працювать може й працюватиме , та чи не буде "гуляти" розмір заготовки, за рахунок пластичності матеріалу підкладки
Та накладка достатньо жорстка щоб не гуляв розмір деталі.
Спасибо за видео
Якщо можеш, дай адресу магазину де купляв ZX100 і клей до нього.
А чому накладки з метала не зробить?
Єсть чекати наступної серії.
Накладку приклеил, может быть старый клин достаточно было бы просто подправить?
Серия супер. Впрочем как и всегда. Если возможно, скиньте в описании контакты продавца zedex
а где про клей? самое интересное?
Скорее всего та же эпоксидная смола, только в профиль
классная вещь фрезерная прилада Максим сделай её обзор заранее благодарен
Фитнесс задолбал, реально :)
А наступны серии чекаем, тоже задолбались! ;)
PS: ты станок делаешь так, что к нему потом подойти будет страшно! Не говоря о работе...
А патрон новый будете ставить? Бизон? и прокомментируйте, если можно, выбор диаметра- 250 или 315? у меня сейчас поставлен на 16к20 315-й Бизон, как универсальный чувствую великоват
Привіт дядьку Максим, купив я собі два місяці назад станок ТВ 320. Повністю розібрав, відчистив, виправив багато недоліків і пофарбував. Вже пробую щось точити. Але є ще неполадки, які треба виправити, а саме: відсутні шестерні гітари, треба нові гайку і гвинт поперечної подачі і що найважче, треба клин малої продольної. Я сам з Борислава, у нас є завод де впринципі могли б це все виконати, але навіть маточну гайку мені точили місяць і не виточили, всі токарі дуже зайняті, нема часу...
В цьому відео зайшла мова про клин, який Ви будете виготовляти для свого станка, прошу Вас допомогти мені з моїм клином. Чи є можливість якось з Вами зв'язатись, можливо імейл?
Восстанавливаю ногти на руках после молотка . Недорого . Возможен выезд к клиенту :)))
При такой легкой шабровке интересена быстрота износа в работе этого материала.
Den M коэффициент скольжения бронзы по чугуну(сухое) 0.16 Коэффициент скольжения зедекса100 по чугуну(сухое) 0.08 То есть в два раза меньшее сопротивление. Зедекс упругий материал, мелкий мусор выталкивает из себя, крупный поглощает. А бронза как нашаржируется так и дерет станину. Зедексу главное хорошую защиту от пападения стружки организовать и будет летать долгие годы.
позанудствую...))по мануалу для ZX100 при толщине накладки больше 4 мм - её надо дополнительно крепить латунными винтами...
Андрей Л. Да, но есть нюанс. Потом роскажу
Андрей Л. , та там площа склеювання достатньо велика. Нікуди не дінеться
Ну мне кажется если заморачиватся с винтами,то лучше использовать чугун или латунь.
Я видел на работе слесаря делали на поперечку накладки стальные. Сталь с чугуном нормально работают. Видел накладки на очень старом станке из текстолита.
Петро Копитоненко у меня на долбежном латунь или бронза.
Було файно, але мало!!!)
з якої ви області?
Дядько Максим відгукніться чи хтось хто розуміється. Хочемо з приятелем купити 1К62. Може хтось розуміється на тенденціях- чи будуть такі старовинні речі дорощати чи дешевшати? Грощі з приятелем тримаємо у валюті США. Чи є сенс торопитись з покупкою чи посидіти поперебирати варіантами?
Жак Кусто якщо станок в нормальному стані,то він не подешевіє.Тому що це речі ремонтнопридатні,і можуть в нормальних руках заробляти.Шукайте 16к20.
Я хоч і верстатник за фахом, але так склалося, що лікарі забороняють робити- за своїм буду робити нікого не питаючи. А ось мій одногрупник з 2007 року і до сих пір працює токарем на ПМЗ (м. Дніпро) і він каже, що 1К62 зроблений також і для чорнових робіт і станина набагато живучіша ніж у 16К20. Ще одногрупник сказав, що маточна гайка чи надійніша ніж у 16К20 чи при поломці її зробити не важко. Ще якщо я не помиляюсь можна задню бабку на 1К62 чіпляти за фартук і на подачі малій сверлити. Якщо Ви щось знаєте про переваги 16К20 то будьласка пару слів напишіть...
Жак Кусто задню бабку краще не тягати фартухом)Якщо вже не хочете крутити маховик ЗБ при сверлінні,то є приблуди які зажимають у різцетримач і в них вставляються сверла.Свій 16к25 купив 9 років назад,працює він у мене з 8.00 до 22.00,робота серійна.За цей час поміняв тільки шпінднельні підшипники.Міняв їх тому що до мене їх міняв "Саша Біда" і при збірці розколов наружну обойму переднього підшипника,а в задньому викинув половину пружин.При цьому станок відпахав 5 років!!!Масло міняв по регламенту,доробив систему змазки шпіндельних підшипників.16к20 просто кращий за 1к62 на мою думку.Якщо станок нормальний,і нормально його эксплуатувати,Вам його
хватить на все життя!
Тільки що спілкувався з батьком приятеля, який працює на ПМЗ слюсарем-ремонтником верстатів. Він каже, що для якихось різьб на 16К20 треба шестерні міняти. Каже, що вали на 16К20 більш тиндітні ніж на 1К62, хоча я не думаю, що буде від населення багато важких деталей чи взагалі будуть такі. Класи точності на цих верстатах одинакові, але 16К20 більш молодий верстат і ймовірніше, що 16К20 більше у продажі з нормальним станом. Я звичайно більше часу у роботі провів за 16К20 і він мені здається зручніший для роботи ніж 1К62. Отже дякую Вам за коментарі- буду шукати між цими верстатами у першу чергу ЦІНА-СТАН.
Станки 1К62 и 16К20 имеют свои плюсы и минусы. У одного система смазки недоделаная (1К62), станина не жосткая (две тумбы), зато у этого станка коробка подач хорошая. Все резьбы есть. Не надо менять шестерни гитары. У станка 16К20 станина жосткая,цельная. Система смазки более продуманная. Нет того торохтения плунжера. Но зато плохая коробка подач. Для нарезания трубной резьбы 11 ниток надо менять верхнюю шестерню 44 зуба.
Що то за кран на фоні?
рука ХУДОЖНИКА-МАЙСТРА!!!!!!!!!!!!!!
закінчується одна санта-барбара, а на вулиці чекає інша...
Наконец то ДМ покажет как клин делать, а то у людей сразу при слове сделать клин отмазы идут)
Японские обрабатывающие центры с ЧПУ тоже просто кусок железяки.
Вроде был видос в позапрошлом году.
Максм я так понял ты станок для музея реставрируеш))))))))))
чому зедекс а не бронза?
ковзає краще, бронза гарно зі сталлю дружить.
а по ресурсу такі накладки як себе поводять?
може я і помиляюсь але до пластмаси і абразив і стружка добре чіпляється не буде підвищенного зносу чавунних направляючих від цього?
Viktor ney а пильники нашо? Абразива і бронзу гарно шкребе..
я просто замітив закономірність що там де бронзова втулка вал не так зношується від того валу де стоїть пластмаса, хоча сама пластмаса практично не зношується
👍👍👍✊️✊️
Можна ссилку де брав зедекс і клей?
А цифровые линейки будут?
Прикольно!А пилу лєнточну для мяса візьмешся зробити
Кольово респект
Можно координаты по зедексу конторы?
Відео можна було назвати. Упс! У нас вийшла накладка
Максим а можно на второпласт это делать?
и чем вы его приклеите?
Прикрутить не получится?
Наделочку-то надо на алюминиевые колышки ставить, как Андрюша учил...
Клас!!!
Go go go go go go go go go
Вже скоро буде стружка.
Дякую за відео
про анонсировал клей и "забыл" сказать.
Поисковик в раз выводит в Украине 2 конторы по зедексу в Киеве и в Одессе.
При этом в Киеве режут и 1М длинны (вдоль листа) а в Одессе только поперек листа 0.5м что конечно коротко для продольных направляющих такого станка, говорят типа клейте из кусков! В Киеве пожгут весь контур пластинки вокруг лазером, при этом возьмут за это не адекватных денег.
Клея сейчас в Киеве нет, в Одессе по ходу брал и клей и зедекс, там клей без зедекса продавать не хотят. На видео клей белого цвета - значит 116, 106 прозрачнее.
Упустил или не дочитал самое главное из инструкции по склейке:
"после застывания остатки клея удалить и все швы заделать СИЛИКОНОВЫМ! герметиком" чтобы масло или эмульсия не разъели клей! При этом никакой силиконовый герметик на зедексе, клее и чугуне нормально держаться не будут это максимум под силу 2-х компонентному полиуретановому герметику по цене как сам клей.
На вопрос так каким именно заделывать герметиком - ответ силиконовым, вот это профессионалы!
Уважаемый, не показал - не значит что не сделал. Дождитесь следующей серии. Или покажите как надо.
Народ ще 14000 тис підписників і ми зустрінемось знову з Дятьком Максимом вже у Львові)))))
А назву клею так і не сказав. Якщо то був епоксидний клей Araldite AW 116 та затверджувач HV 953U - то німці злукавили, насправді виробник того клею скромна компанія Huntsman Advanced Materials. Мінімальна фасовка справді 1 кг, але то тільки смола, ще банка затверджувача 0,8 кг, у сумі десь біля 90 євро за комплект.
Якщо ж смола AW 106 та той самий затверджувач - то такий комплект продається як епоксидна система Araldite 2011, яку без проблем можна знайти у картриджах 50 мл, відповідно за цілком пристойні гроші.
Как то сериал не равномерно выходит))
Алекс Вайт но зато те, кто будут смотреть его в будущем, в отдельном плейлисте, смогут смотреть как один большой тематический фильм
Еслиб ты жил в России то я был бы твоим клиентом по ремонту токарного станка. Тебе бекз сомнения доверил бы эту работу . А деньги за работу отдал бы с радостью. Жаль то через границу суппорт своего станка не перевезу. Сделай видео по клину.
Сомневаюсь, что Максиму интереснее ремонтировать станки, чем работать на них. Свой он делает по необходимости, а вот кому-то сделать вряд ли бы взялся. Разве что кое-что по мелочи.
Привет ДМ как с тобой можно связаться??? хочу задать пару вопросов по поводу торможения шпинделя на фрезерном станке!!!
ДМ, ты считаешь Р6М5 самокалом?
MrAleshkin жаргонно да.
Пора бы уже разобраться с этим термином и постараться исключить его из лексикона. Поговаривают, что "самокал" (самозакаливающаяся сталь) - это лишь несколько марок сталей Мюшета, о которых уже никто и не помнит. А быстрорез - это быстрорез. И путать их не стоит. Даже Р18 обзывать "самокалом" - не есть гут. Но я, если честно, страшно далёк от этого и мне просто было интересно лично твоё мнение. Запили, как-нибудь, видосик на эту тему.
MrAleshkin ковал р18 и оставлял остывать на воздухе, результатом доволен. Главное что вы понимаете о том что я говорю. Данный термин исключительно из старой школы.
Чтобы лучше закалилось, надо в 6 утра с поднятой вверх деталью сквозь туман по лесной чаще проскакать на коне до полного остывания детали.
Стружка из под фрезы прямо спиралью Фибоначчи выходит...
А шо Вы хотели? За станком числа Фибоначчи задаёт "цельный бухгалтер"! Это не каждому математику дано.(тут по идее место смайлика)
Нарождается Буратино. А, Максим- папа.
Здравствуйте) с вами в вайбере можно связатся?
ДМ як з вами звязатись? писав вам в фейсбук
пишіть на мило )
який адрес?
шось знайти не можу...
dyadko.maksym@gmail.com
dyadko.maksym@gmail.com
еротічно семпатічно))))
Когда уже эта Санта Барбара кончиться? Хочется увидеть уже собранный станок!)
не можешь дождаться 2137 серии? уже не много осталось...
как все пишут "... элита смотрит в 360 р!!!" :-)
FULL HD =)
тоже не плохо )
Дмитрий Димидров у меня 720р мах
Максим підганяє деталі станка, як деталі годинника.
Это не1К62 -это СТРАДИВАРИ!
Перепичка
kas cia gali buti
перший
аналогічний відос - ua-cam.com/video/qTKy3hBsZWk/v-deo.html
підписка на мене пліззз
4
3
1