С новым годом ДМ. Система с пружинками в пазах похожа на аварийное выключение подачи. Где то я такую систему уже видел. Пружинка закрывает паз от попадания всякого говна. А в паз должен входить "шток" нажимающий на систему толкателей и выключающий подачу через вилку. Паза два чтоб вне зависимости от направления подачи нажать на оба толкателя одновременно, и заблокировать вилку в нейтральном положении. Вообще на старых станках часто встречаются аварийные( концевые) системы выключения подач. И часто все сделано по средствам настраиваемых кулачков, и штоков.
Да, как раз хотел подобный коммент написать. Эти пазы расположены под шпиндельной бабкой, и из них должны торчать толкатели. Видимо она на них нажимает, чтоб выключить подачу и не въехать бабкой вниз. Второй возможно работает на продольную подачу, или как-то через систему рычагов ограничивает, чтоб шпиндельная бабка не уперлась вверх.
Механіка! Чиста, зрозуміла, абсолютно красива механіка. Не можу не дивитися ці відео, воно просто заворожує. Як же я розумію людей, що любдять стиль Стімпанк
Дякую Максиме за нову серію! Було дуже цікаво дивитись! Трошки шкода тих пружинок, які залишились нерозгаданими, маю надію, що з часом стане точно відомо як вони мали працювати. Є прохання: Мені здається було б краще як би в місцях де ви збираєте-розбираєте якийсь вузол та відішли за інструментом, або ще щось - щоб це була не зклейка відео, а швидка перемотка, бо трошки шкода втрачати момент, хочется ні секунди процесу не втрачати. Розумію, що так відео вийдуть довшими, але впевнений що народ тільки радий буде бути довшим присутнім в вашій майстерні. З повагою Олег
*З Новим Роком ! Д Максим , здається мені що оті прямокутні пружини таки потрібні там саме для натискання на оті конусні пальці які вилазять при переведенні ричагу в те чи інше положення , а принцип дії саме в тому що конусом родвигає ( ніби влазить між витками ) пружину і потім ці пружини ніби витискають конусні пальці і вимикаюти ричаг в той момент коли спускаїться зверху ( забув назву ) частина по направляйках і це слугує ніби захист від того щоб не спустилась верткальна подача занабто низько в момент обертання . Короче треба подивитись на тій частині що рухаїться по вертікальних направляйках чи є там відповідні виступи що будуть натискати на ті самі прямокутні пружини , які в свою чергу будуть виштовхувати пальці і вимикати обертання .* P.S. Доречі це відповідь на той момент - чому дуже вільно з доволі великим зазором рухався той ричаг - щоб було легке вимекання для того самого автаматичного вимкнення . Ну принаймні мені так здається і я б так зробив будучи верстатобудівником , як то кажуть ЧИСТИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗАБУДЬКА І ДУРАКА
Гарно зроблено більше неможу нічого сказати у великому захваті від підходу до роботи дядька Максима і у великому захваті від тих людей які це проєктували
Стосовно тих кишень с пружинами. Глянув пару відіо у Дузера. У нього на колоні є дві рейки посередині, якраз навпроти твоїх кишень. Тому припущення що то є своєрідний захист крайніх положень суппорта найбільш вірогідний.
Дякую, шановний Майстре. Ті пальці, що виходять у пази з пласкими пружинами позаду коробки - то могла бути механічна індикація положення реверсу. Американці зварювали чавун автогеном, і дуже якісно.
Пазы с прямоугольными пружинами для того чтобы отключать подачу шпинделя вниз. В первом видео видно огроменный расточной блок радиальной подачи. Вот чтоб этим шпинделем направляющие горизонтальные не свернуть. Верхнего отключения вероятно нет, или возможно противовес в колонне на что то жмет, для отключения в верхнем положении шпинделя.
ОО! ! Оті 2 штуки в пазах- то захист суппорта який по колоні їздить. На суппорті повиннен бути плаский виступ який потрапляє в паз та вибиває механічно подачу щоб не порвати коробку. Tому й конусні тому й пружини.
@@Dyadko.Maksym , скоріш за все в пазах були пластини з отворами, в ті пластини і має впиратись супорт, а отвір зміщується і пластниа натискає на палець.
@Dyadko.Maksym , знайшов якусь картинку на іншу модель їхнього станка, там погано видно як воно виглядає, але явно воно настроюється, бо підписано "adjustable headstock safety trip". Якщо немає документації саме на N25, думаю можна пошукати на якусь іншу модель тих років... Також там могло бути реалізоване нижнє та верхнє відключення ричага в різних пазах, нижнє типу кнопки, верхнє у вигляді довгої пластини зігнутої у вигляді букви Г, яка мала б проходити між спортом і колоною.
"Ми не зможемо зробити ключ для кожного")))) а для одного немає сенсу ключ робити, часу багато займе. Краще молоточком потрахатись)))). Звучить як фраза з якоїсь совкової інструкції по обслуговуванню. На рівні з " до работать напильником"
Дядько Максиме, з Новим Роком! Про коцки на шестернях, маю певність, що то "діди" не мали рожкового ключа, або щось таке. Пригадується мемчик, в якому руснявою шиплять "качєство ... сєйчас так нє дєлают..."😂😂
Можливо ті штіфти з пружинами для блокування в нейтралі щоб не зламати шестерні , або аварійно відключати подачі. Бо коли вони не висунуті то нема подач. Можливо існує механізм для аварійного відключення подач.
Вітаю.Бачу Дядько ніготь прибив.Проста та дієва порада,яку випробував на собі- прибив ніготь,синіє,берете голку,нагріваєте на вогні до червоного та проколюєте ніготь,щоб вийшла кров.Можна ще на другий день повторити.Менше болить та турбує та швидше заживає.
Добрий день. Щось мені здається що ось ті пази і штовхачі з плоскими пружинами це частина механізму вимкнення подачі вертикальної в крайніх положеннях. Варто над тим подумати. Може там не вистачає рейок
Доброго дня Чи не повязані ті пружинки і штифти з колоною Можливо коли опускається механізм по колоні ті штифти під пружинама мають виключити і або заблокувати подачу
27:25 - видно отверстистие в трубчатом валу, на который накручивается гайка. Это отверстие чтобы в него просунуть шплинт через корону гайки?т Но тогда как просунуть цельный вал. Или в это отверстие должен был бы попасть гужон, не дающий гайке откручиваться?
Цех 300 станков. Кому оно нафиг было нужно😂 есть план у руководства и все ты что ж занять станок изготовлением ключа вместо плана. Зато всякие валы на фуганки, особенно змеевеки самогонных аппаратов. Это святое, бо иначе не пабедить капиталистов было. Кст в дедушки красовался самогонный аппарат сделанный из алюминия на славнозвестном заводе ХТЗ. По слухам их было выпущено больше чем тракторов 😂
@@alexkuramarpp8, таке саме було на ХВЗ, дід мій працював, також купу усякої халтури народ на станках робив. Між дід був пайщиком, то так само паяв купу усього для себе та на лівак...
Ото оно всё было косым и кривым. В великом ссере хрен что купиш на хрен заработанные деньги, поэтому все делали шабашки за чекушку, а работа, ну какая зарплата такая работа.
@@vadimvyalov9679, купити щось можливості не було, але була можливість вкрасти... Нажаль культура красти з роботи настільки вкорінилась, що викорінюється вона дуже повільно ідосі...
Кстати крючи для подобных круглых гаек, в отличие от ключей для шестинранных болтов, делают не точно под диаметр а с некоторым разбросом. Посему там не надо прямо кучу ключей делать. Достаточно что бы они как микрометры перекрывали необходимый диапозон потребностей. У нас на работе сверлильные патроны под такие ключи. Кстати намного удобнее, чем система с шестерёнчатыми ключами.
Из алюминия самогонный аппарат не делали. Он долго не проживет. Разве что бидон для браги. Его делают из пищевой нержавейки, латуни, а лучше всего из меди. Тогда самогон выходит мягкий, и приятный на вкус. Если конечно брага правильная.
Про ті прямокутні пружини й конуси. Шось мені підказує, що там був покажчик чи щось подібне. Тупо два флажки, вказували напрям додатково. Як конус його притискав, він пірнав всередину, а інший вилазив, а потім навпаки.
Всі пишуть за станок , технічні моменти , але ні хто не згадав за тей Вказівний палець , який напевне постраждав при зборці станка ,Дядько Максим бережіть свої золоті руки , і пальці теж😁
В нас на грс в ті пазіки (в такі самі, але трохи інакші) попадає бляха з рогами, і відключає вертикальну подачу вниз. Самі роги можна регулювати по довжині, це такий софт кінцевик, якщо стоїть оснастка або приспособа, або деталь з виступом - би не заїхати оправкою чи шпинделем чи фрезою туди куди не треба)
щодо штифтів, що рухаються при переключенні (там, де пружинки) - можливо, в той паз можна запхати брусочок, який перекриє рух схованого на цей момент штифта і тим самим механічно заблокує можливість переключення ричагом
Є цікаві технології з батьківщини станка типу:ЗАСІБ ДЛЯ СУХОГО МИТТЯ SWIFT WIPE COMPLETE WATERLESS CAR WASH EASY SPRAY & WIPE FORMULA від Chemical Guys. У них багато всякого цікавого, щоб не використовувати воду або мінімум води- це для тих , хто дуже про сусідів пана Максима піклується..
доброго дня . Моя психологічна освіта говорить мені що оті два паза з піптіками (Бербраєра) то мабуть кінцевики на включення нейтралі. шоб головою об стола не бахнути.
Мені здається, ті "пружинки", що з торця, виконують функцію сапуна. При роботі цієї реверсивної коробки утворюватиметься пари масла які затримуватимуть та направлятимуть до низу при охолодженні.
Стосовно тих двох пазів, сто відсотків, це аварійний кінцевік, щоб не заїхати вниз. Там, на мою думку , має стояти підпружинена вилка. Як тільки бабка опускається нижче ніж треба, вилка виводить ричаг в нейтральне положення, відключая подачу. Як тільки підняли бабку, вилка пружинами виштовхується нагору, звільняючи переключатель. Треба шукати документацію. Прикольна штука.
Піонерам, винахідникам, візіонерам, першовідкривачам завжди тяжко бо треба щось робити вперше, або так, як ще ніхто не робив. Але найвища цінність - це накопичені знання базованні на всіх попередніх помилках і зусиллях - "Школа". Деколи здається, що людство деградує, але потім бачиш щось типу роботів Бостондайнемікс і попускає.
Упорные подшипники на валу, возможно советский тюнинг. Скорее всего там было все на бронзовых упорных втулках как на других валах. Не думали переделать на сток? У вас же есть документация к станку, чтобы посмотреть как было?
Те два штифта под крышками с пружинами как раз под вертикальной направляющей. Может это некая «защита» от заезда. Вилка на вертикальной бабке входит в эти пазы и выключает подачу, переводя рычаг в нейтральное положение. Извините мог неправильно назвать компоненты станка, но думаю объяснил понятно
Памятаю ті часи коли в кінці відео були вставки відосів то мясо жариться то поїздка кудись то хліб зі смальцем 🤤на канатному спуску в карпатах так нехватає того вайбу😢
Great to see machine progressing along. Very nice. --Doozer in USA
Дядько каже “ті роки”, а то ж вже занепад оцього всього стімпанку був. Паровози, арифмометри, інші механічні чудеса. і все в голові і на папірчику!
який багатий внутрішній світ у цього редуктора
С новым годом ДМ. Система с пружинками в пазах похожа на аварийное выключение подачи. Где то я такую систему уже видел. Пружинка закрывает паз от попадания всякого говна. А в паз должен входить "шток" нажимающий на систему толкателей и выключающий подачу через вилку. Паза два чтоб вне зависимости от направления подачи нажать на оба толкателя одновременно, и заблокировать вилку в нейтральном положении. Вообще на старых станках часто встречаются аварийные( концевые) системы выключения подач. И часто все сделано по средствам настраиваемых кулачков, и штоков.
Да, как раз хотел подобный коммент написать. Эти пазы расположены под шпиндельной бабкой, и из них должны торчать толкатели. Видимо она на них нажимает, чтоб выключить подачу и не въехать бабкой вниз. Второй возможно работает на продольную подачу, или как-то через систему рычагов ограничивает, чтоб шпиндельная бабка не уперлась вверх.
Да, левый как раз посредине колонны, скорее всего ограничитель вверх. А правый вниз.
Я теж хотів про це написати!!! Скоріш за все це механічний кінцевик!!!
Похожая система выключения подач на Горьковских фрезерных станках. Если провтыкал- подача сама выбивает в конечной точке стола.
Просто "Геній інженер" створював цю неймовірну Красу! Лайк як завжди ваш пане Максим !!!! Здоров*ячка вам бажаю! Сил та Наснаги !!! Успіхів Майстре !
Супер! Дуже подобається дивитися, як грамотно дядько відновлює старі механізми) Дякую!)
Механіка! Чиста, зрозуміла, абсолютно красива механіка. Не можу не дивитися ці відео, воно просто заворожує. Як же я розумію людей, що любдять стиль Стімпанк
Дядько мабудь як спершу побачив то все шо твориться з електрикой,випустив свого горобчика)))
Супер відео!
Виглядає як медичне обладнання фірми Сіменс !!!!!!!Классс!!!!Все , що відновлено здається стерильним .))))Просто вауу!!!!
The comment does not carry any semantic load, but serves to support the channel and Gratitude to the author!
Thank you so much
Дякую Максиме за нову серію! Було дуже цікаво дивитись! Трошки шкода тих пружинок, які залишились нерозгаданими, маю надію, що з часом стане точно відомо як вони мали працювати. Є прохання: Мені здається було б краще як би в місцях де ви збираєте-розбираєте якийсь вузол та відішли за інструментом, або ще щось - щоб це була не зклейка відео, а швидка перемотка, бо трошки шкода втрачати момент, хочется ні секунди процесу не втрачати. Розумію, що так відео вийдуть довшими, але впевнений що народ тільки радий буде бути довшим присутнім в вашій майстерні.
З повагою Олег
Дякую Дядьку, дуже цікаво.
Доброго часу дядьку,радий нашій зустрічі на вашому каналі. Відео як завжди 👍👍👍!!! Навіть дочка дивиться з задоволенням 😅 в шість років...
Дивитись за роботою Максима - найкращого "бухгалтера" України, це як слухати гарну музику....
Як завжди перегляд на одному диханні 😊
*З Новим Роком ! Д Максим , здається мені що оті прямокутні пружини таки потрібні там саме для натискання на оті конусні пальці які вилазять при переведенні ричагу в те чи інше положення , а принцип дії саме в тому що конусом родвигає ( ніби влазить між витками ) пружину і потім ці пружини ніби витискають конусні пальці і вимикаюти ричаг в той момент коли спускаїться зверху ( забув назву ) частина по направляйках і це слугує ніби захист від того щоб не спустилась верткальна подача занабто низько в момент обертання . Короче треба подивитись на тій частині що рухаїться по вертікальних направляйках чи є там відповідні виступи що будуть натискати на ті самі прямокутні пружини , які в свою чергу будуть виштовхувати пальці і вимикати обертання .* P.S. Доречі це відповідь на той момент - чому дуже вільно з доволі великим зазором рухався той ричаг - щоб було легке вимекання для того самого автаматичного вимкнення . Ну принаймні мені так здається і я б так зробив будучи верстатобудівником , як то кажуть ЧИСТИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗАБУДЬКА І ДУРАКА
Дядьку ви найкращий 👍🏻
окна с пружинками может автомат реверса подачи. для автоматизаци расточки.
Ну очень красиво получается!!! Спасибо!!! И если можно побольше видео.
А Дядька рок музыке не изменяет 😅. Молодец.
Дай Боже працьовитим людям!
Тепер можна спокійно лягати спати 👍🤝🤝🤝🇺🇦 Удачі
Дякую за Вашу працю!
Гарно зроблено більше неможу нічого сказати у великому захваті від підходу до роботи дядька Максима і у великому захваті від тих людей які це проєктували
Стосовно тих кишень с пружинами.
Глянув пару відіо у Дузера. У нього на колоні є дві рейки посередині, якраз навпроти твоїх кишень.
Тому припущення що то є своєрідний захист крайніх положень суппорта найбільш вірогідний.
Дякую дядьку за таку відеоінструкцію
Що бухгалтер, то бухгалтер! Файна робота! Верстат буде не гірше нового!
Терпения вам дядько
Дякую, шановний Майстре. Ті пальці, що виходять у пази з пласкими пружинами позаду коробки - то могла бути механічна індикація положення реверсу.
Американці зварювали чавун автогеном, і дуже якісно.
Дякую за відос😊
Ну що, зробив як завжди - гарно
Дядько Максим кращий
4:35 Блокіровка подвійного включення, скоріш за все. Чогось там бракує, сухариків, скоріш за все
Нехай у дядька швидше пальці загоюються!
Пан Влодко зі своїм презентом багато років тому зміг заглянути у завтрашній день, зараз напевно тішиться шо його презент йде в роботу
О, гарний англійський акцент ❤
Дуже гарно
Можливо ті пружини і штіфтики восовували покажчик напряму обертання.
Пазы с прямоугольными пружинами для того чтобы отключать подачу шпинделя вниз. В первом видео видно огроменный расточной блок радиальной подачи. Вот чтоб этим шпинделем направляющие горизонтальные не свернуть. Верхнего отключения вероятно нет, или возможно противовес в колонне на что то жмет, для отключения в верхнем положении шпинделя.
ОО! ! Оті 2 штуки в пазах- то захист суппорта який по колоні їздить. На суппорті повиннен бути плаский виступ який потрапляє в паз та вибиває механічно подачу щоб не порвати коробку. Tому й конусні тому й пружини.
Саме так. Я тільики хотів то написати. Коли колона опускається в самий низ, вона тисне на конус і вибиває ричаг в середнє положення.
@@STROBOMEN нема….супорт не доїде туди ніяк. Хіба на супорті має бути типу вилки щоб на ті пальці тиснути. Але там нема навіть кріплення під то
@@Dyadko.Maksym , скоріш за все в пазах були пластини з отворами, в ті пластини і має впиратись супорт, а отвір зміщується і пластниа натискає на палець.
@@-PiroMAN- так, типу кнопки
@Dyadko.Maksym , знайшов якусь картинку на іншу модель їхнього станка, там погано видно як воно виглядає, але явно воно настроюється, бо підписано "adjustable headstock safety trip".
Якщо немає документації саме на N25, думаю можна пошукати на якусь іншу модель тих років...
Також там могло бути реалізоване нижнє та верхнє відключення ричага в різних пазах, нижнє типу кнопки, верхнє у вигляді довгої пластини зігнутої у вигляді букви Г, яка мала б проходити між спортом і колоною.
То дядьку доступ просто чудовий бачили б ви сучасні автомобілі і який там доступ. То просто у предків руки той во, ну і голови.
"Ми не зможемо зробити ключ для кожного")))) а для одного немає сенсу ключ робити, часу багато займе. Краще молоточком потрахатись)))). Звучить як фраза з якоїсь совкової інструкції по обслуговуванню. На рівні з " до работать напильником"
Дядько Максиме, з Новим Роком!
Про коцки на шестернях, маю певність, що то "діди" не мали рожкового ключа, або щось таке. Пригадується мемчик, в якому руснявою шиплять "качєство ... сєйчас так нє дєлают..."😂😂
Можливо ті штіфти з пружинами для блокування в нейтралі щоб не зламати шестерні , або аварійно відключати подачі. Бо коли вони не висунуті то нема подач. Можливо існує механізм для аварійного відключення подач.
Добрий ранок
Вітаю.Бачу Дядько ніготь прибив.Проста та дієва порада,яку випробував на собі- прибив ніготь,синіє,берете голку,нагріваєте на вогні до червоного та проколюєте ніготь,щоб вийшла кров.Можна ще на другий день повторити.Менше болить та турбує та швидше заживає.
То звичайне діло для бухгалтера , напевно олівцем прибив , або і того гірше - аркушом паперу )))
Якщо хтось думає, що дядько знімає відіо для контєнту, то ви помиляєтесь- відіо, щоб не забути, як тото зібрати 😄😃😀
З цього блогери й почалися
Я коли щось нове розбираю і знаю, запчастини трохи довго можуть іти - роблю фото. Виручає часом
❤😊 золоті руки
крутяк
Добрий день. Щось мені здається що ось ті пази і штовхачі з плоскими пружинами це частина механізму вимкнення подачі вертикальної в крайніх положеннях. Варто над тим подумати. Може там не вистачає рейок
Помітив коментарі англійською мовою. Дядька Максима дивляться в США. І в Європі. Чотко, в натурі клас.
Дорого дня. Як завжди все супер👍 Я звичайно не спеціаліст,але мені здається що ті штіфти, то можливо блокування ричага)))
Доброго дня
Чи не повязані ті пружинки і штифти з колоною
Можливо коли опускається механізм по колоні ті штифти під пружинама мають виключити і або заблокувати подачу
27:25 - видно отверстистие в трубчатом валу, на который накручивается гайка. Это отверстие чтобы в него просунуть шплинт через корону гайки?т Но тогда как просунуть цельный вал. Или в это отверстие должен был бы попасть гужон, не дающий гайке откручиваться?
Як називаєтья інструмент на 21:45?
Вроді би це пневмомолот чи пневмозубило
Ёма ма ё как же всё сложно Восхищаюсь Мастером Брависиммо
Механізм де входить один вал,а виходить кілька можна назвати роздаточною коробкою!!!!
Логістичний хаб )
👍👌🤘
8:46 в таких випадках потрібно включати музику з бару БЛАКИТНА УСТИРИЦЯ
Цех 300 станков. Кому оно нафиг было нужно😂 есть план у руководства и все ты что ж занять станок изготовлением ключа вместо плана. Зато всякие валы на фуганки, особенно змеевеки самогонных аппаратов. Это святое, бо иначе не пабедить капиталистов было.
Кст в дедушки красовался самогонный аппарат сделанный из алюминия на славнозвестном заводе ХТЗ. По слухам их было выпущено больше чем тракторов 😂
@@alexkuramarpp8, таке саме було на ХВЗ, дід мій працював, також купу усякої халтури народ на станках робив. Між дід був пайщиком, то так само паяв купу усього для себе та на лівак...
Ото оно всё было косым и кривым. В великом ссере хрен что купиш на хрен заработанные деньги, поэтому все делали шабашки за чекушку, а работа, ну какая зарплата такая работа.
@@vadimvyalov9679, купити щось можливості не було, але була можливість вкрасти...
Нажаль культура красти з роботи настільки вкорінилась, що викорінюється вона дуже повільно ідосі...
Кстати крючи для подобных круглых гаек, в отличие от ключей для шестинранных болтов, делают не точно под диаметр а с некоторым разбросом. Посему там не надо прямо кучу ключей делать. Достаточно что бы они как микрометры перекрывали необходимый диапозон потребностей. У нас на работе сверлильные патроны под такие ключи. Кстати намного удобнее, чем система с шестерёнчатыми ключами.
@@supoplex7, такі сегментні ключі бувають ще шарнірні, там більший діапазон діаметрів гайок можна відкручувати..
Из алюминия самогонный аппарат не делали. Он долго не проживет. Разве что бидон для браги. Его делают из пищевой нержавейки, латуни, а лучше всего из меди. Тогда самогон выходит мягкий, и приятный на вкус. Если конечно брага правильная.
Про ті прямокутні пружини й конуси. Шось мені підказує, що там був покажчик чи щось подібне. Тупо два флажки, вказували напрям додатково. Як конус його притискав, він пірнав всередину, а інший вилазив, а потім навпаки.
20:15 а про яку глину ви, пане?
Всі пишуть за станок , технічні моменти , але ні хто не згадав за тей Вказівний палець , який напевне постраждав при зборці станка ,Дядько Максим бережіть свої золоті руки , і пальці теж😁
Тож чим тепер Дядько герметик мастить?! Не показав 🫣
В нас на грс в ті пазіки (в такі самі, але трохи інакші) попадає бляха з рогами, і відключає вертикальну подачу вниз. Самі роги можна регулювати по довжині, це такий софт кінцевик, якщо стоїть оснастка або приспособа, або деталь з виступом - би не заїхати оправкою чи шпинделем чи фрезою туди куди не треба)
Можливо під пружинами мали б бути якісь клинки що помагають розвинути шестерні і їх тримали щоб не включились дві нараз
А яка була задумка, в розробника, від протікання мастила по при ричаги, до того як там Дядько встановив О рінги?
44:23 Схоже, що є люфт в правому валі. За який була підвішена коробка при встановленні
щодо штифтів, що рухаються при переключенні (там, де пружинки) - можливо, в той паз можна запхати брусочок, який перекриє рух схованого на цей момент штифта і тим самим механічно заблокує можливість переключення ричагом
Руки справжнього бугалтера😂
Три гайки в середині, побило великою середньою гайкою яка відкрутилась.
Вітаю! 28:30 гайку бажано законтрити якимось чином. Може відкрутитися з часом.
Локтайт
Дядько Максим робить з подвіря місячну поверхність
А не здається вам, що колона, коли опускається, натискає на ту пружину, і шток розмикає шестерні ? Чи реверсує
Перекидає на нейтраль.
Дядько! Ви того не розумієте, за ключем по цеху 300 метрів "біжать" а зубило в кармані по "умолчанію" лежить!
Раджу Дядьку спробувати для мийки хімію концентрат karcher. Просто нанести любим розпилювачем. Тільки таким концентратом користуюсь.
@@СергейТурло-ш4ь це він і є
Є цікаві технології з батьківщини станка типу:ЗАСІБ ДЛЯ СУХОГО МИТТЯ SWIFT WIPE COMPLETE WATERLESS CAR WASH EASY SPRAY & WIPE FORMULA від Chemical Guys. У них багато всякого цікавого, щоб не використовувати воду або мінімум води- це для тих , хто дуже про сусідів пана Максима піклується..
По пружинам тим плоским, може там якісь скошені штовхачі повинні бути, які зусилля пружин переводять на 90 градусів на ті виступаючі кінці валів
доброго дня . Моя психологічна освіта говорить мені що оті два паза з піптіками (Бербраєра) то мабуть кінцевики на включення нейтралі. шоб головою об стола не бахнути.
А де начальник? Чому його не показав?
Як назвали? Мурзік, ци ледацюга?
Роблю прогноз: коли виросте у ДМ новий ніготь на вказівному пальці , уже буде працювати швейцарский станок😊
Можливо ті отвори є вентиляцією картера?...
То мех.вимикач подачі
Там типу дві лінійки з струбцинками які виставляєш на необхідний діапазон
Схоже в тих пазах знаходилися МЕХАНІЧНІ кінцевики, які вимикали подачу в кінці ходу
пипки с квадратными пружинами, нужны для механического выключения подачи бабки шпинделя в крайних положениях (шобне сломать винт)
Мені здається, ті "пружинки", що з торця, виконують функцію сапуна. При роботі цієї реверсивної коробки утворюватиметься пари масла які затримуватимуть та направлятимуть до низу при охолодженні.
Можливо в ті направляйки вставляли додаткові навороти.
Стосовно тих двох пазів, сто відсотків, це аварійний кінцевік, щоб не заїхати вниз. Там, на мою думку , має стояти підпружинена вилка. Як тільки бабка опускається нижче ніж треба, вилка виводить ричаг в нейтральне положення, відключая подачу. Як тільки підняли бабку, вилка пружинами виштовхується нагору, звільняючи переключатель. Треба шукати документацію. Прикольна штука.
Піонерам, винахідникам, візіонерам, першовідкривачам завжди тяжко бо треба щось робити вперше, або так, як ще ніхто не робив. Але найвища цінність - це накопичені знання базованні на всіх попередніх помилках і зусиллях - "Школа". Деколи здається, що людство деградує, але потім бачиш щось типу роботів Бостондайнемікс і попускає.
Скільки та травиця вже #івна "скуштувала" після мийки!
Теж хотів написати, про механічний захист з виводом в середне положення, але вже багато коментариів про це. Тому просто для активності каналу. :)
А як же ш!!! Ти ж бухгалтер, от і экономиш 😂
Чи купуєте Ви підпипники онлайн, якщо так, то дайте будь ласка рекомендацію, дякую.
Знов вчасно 😂
Все добре, але де Носатий? Відсутність термічки не звільняє від сирочку.
Я думаю,що штифти які виходять до пружин це кінцевики які вибивали подачу при крайніх точках ходу
Упорные подшипники на валу, возможно советский тюнинг. Скорее всего там было все на бронзовых упорных втулках как на других валах. Не думали переделать на сток? У вас же есть документация к станку, чтобы посмотреть как было?
На подшипниках надпись MADE IN USA, это точно не тюнинг.
оті 2 зтовхачі мабуть задумка під автоматичний реверс подач, на то вказують 2 прямокутних отвори на коробці подач
Те два штифта под крышками с пружинами как раз под вертикальной направляющей. Может это некая «защита» от заезда. Вилка на вертикальной бабке входит в эти пазы и выключает подачу, переводя рычаг в нейтральное положение.
Извините мог неправильно назвать компоненты станка, но думаю объяснил понятно
Памятаю ті часи коли в кінці відео були вставки відосів то мясо жариться то поїздка кудись то хліб зі смальцем 🤤на канатному спуску в карпатах так нехватає того вайбу😢