Відео як завжди цікаве і інформативне, але найбільше, особисто мені, сподобався фрагмент, де - «(ремонт станка під-задовбав, але ) … назад дороги нема, тож я включив веселе і позитивне відношення до цього…», я передав може не дослівно, але суть! І вважаю, що так і потрібно відноситися до всіх речей, де від тебе залежить не все! Не пам’ятаю хто із «знаменитих» сказав: - «нас засмучують не події, а наше відношення до них», тож респект і уважуха ДМ! Так і треба жити. Що це було - "Брунело в чьом дєло?", а що Брункі вже і подивитись не можна??? :-)))))
Шановний Максиме! Зробіть або централізовану або окрему систему змащування поверхонь. Подавши на поперечку через шланг і через отвори в супорті на продольні поверхні.
Уборка чугунной стружки, конечно увлекательный процесс. Но более интересено, как по мне, было бы увидеть установку суппорта для фрезерования "ласточкиноного хвоста" со стороны клина. Лично я ждал этого, тем более после слов "за одну установку".
Максим терпения вам с ремонтом вашего станка !Честно смотрю на вас и черпаю информацию даже страшно становиться браться за капитальный ремонт своего станка.С Праздником !!!
Ничего страшного нет в ремонте станков. Первым делом вы себе скажите, что для чего вам нужен станок. Я вижу что вы как токарь, то просто начинающий. Значит очень точных и сложных деталей вы поначалу лет несколько делать не будете. Значит для простых деталей вам пока не нужен очень точный станок. Точить болтики , гаечки, шайбочки для старенького автомобиля в своём гараже можно и на немножко разболтаном станке. Просто почистить направляющие, смазать. Где что болтается крепление, подтянуть. Станок включается и можно точить. Потом уже с опытом, с годом другим, третим вы сами увидите где что надо подремонтировать более основательно. А может вас и так будет устраивать как работает станок. И не надо будет затрачивать огромные деньги на капитальный, дорогостоющий ремонт.
Шестигранник на 7 - это от электриков. клеммы автоматов в РП-шках советских как раз на 7. Старики объясняли - чтоб никто не лез неизолированными обычными ключами. Интересная защита от дурака.
Історія про бухгалтерію змушує вимикати звук. Підзамахала. Чи вартує тролінг тролів втрати нормальних підписників? Про накладку - Максим, ти вже друга людина, яка йде шляхом накладки, з тих, кого я знаю. Перший - Stefan Gotteswinter - він взагалі спеціальною смолою для станків замість шабровки отримував поверхню, висушуючи композит, приклавши до гранітної плити. Багато вчусь з тобою, Максим. Дуже дякую за ці відео. Успіху в завершенні проекту
Здоров,я бажаю !! З новим роком і Різдвом Христовим .бажаю усяких гараздів . от подивлюсь як богалтерія зробить КЛИН о то буде цікаво подивитись . ( хоча якось вихвалявся що вміе ). подивлюсь . з повагою п. Петро.
Давно хотел спросить: я по молодости немало походил по цехам машиностроительного завода, там везде на полу стружка, подошвы у ботинок хватало на полгода-год. Ты говорил, что уборка у тебя в субботу, следовательно 5 дней на полу стружка. В момент ua-cam.com/video/O143WHCFa3w/v-deo.html видно лапы Бруно. Вопрос: он себе лапы о стружку не ранит?
Возможно, прокладку под гайку и не надо будет ставить, а наоборот, гайки придется профрезеровать! В любом случае, подбирать, чтобы стала соосно с винтом. Я бы вообще посоветовал изменить конструкцию, потому что регулировка гайки из двух половинок и клина - это боль.
Что-то Вы начали часто лазить руками в обрабатываемую область при включенном станке. Может мне кажет, но на последних видео это особенно часто. Переживаю за вас.
Безпосередньо до металообробки маю мало відношення, проте стикався з фінансовою складовою питання капремонту станків. Не міг зрозуміти звідки береться така висока кошторисна вартість робіт по капремонту навіть звичайного токарного-гвинторізного станка. З часом, набачившись реальної роботи і подивившись Ваші відео, в яких ну просто мільярд нюансів та особливостей, а ще купа супутніх витрат, розхідників, устаткування, приладдя - дурні сумніви зникли. Постало питання: чому за таку роботу так мало беруть??? :)
Трохи не згоден з тим, що замок між супортом і задньою бабклю не потрібен. Коли потрібно багато свердлити, то в кінці дня руки відпадають... Знаю про що кажу, працюю на 16к20. З повагою!
Без питань, що краще... Но їх треба мати не одну, самі розумієте. А доцільність їх придбання, чи виготовлення керівництву не доведеш. Нажаль працюю не сам на себе.
Чому? маю оправку км5 в різцетримач. Інструмент міняється ще швидше ніж в ЗБ, бо є доступ до клина. Про керівництво - то взагалі не варто обговорювати, кругле носим - квадратне катаєм.
Надо было бы вначале углубить риски на шкале градусов, а потом шлифовать. Или хотя бы сделать глубже риски через 10° , чтобы потом было проще попадать.
Як на мене, то вибір методу ремонту поперечної направляючої із накладками на кутові поверхні - доволі ризикований, особливо, без відповідного досвіду. Зазвичай, ніхто накладок на ці поверхні не ставить, можуть ставити лише на нижні направляючі верхньої плити, щоб компенсувати вже великий знос направляючих. Саме товщиною цих накладок і прибирається така "ненависна" тобі "сходинка" на стику поперечки зі сторони патрона. Тому, навіть, при капітальному ремонті, поглиблювати виборку верхньої плити не потрібно. В твоєму ж випадку, бази для гайки, взагалі, не залишилося, а вона має бути, як мінімум, шліфована, плюс, жорсткість самої плити трохи погіршиться, а ряд отворів для кріплення гумового щитка може, в майбутньому, призвести до розколу плити вздовж. Кутові поверхні направляючих можна підправити фрезою лише, коли недоцільно довго їх виправляти шабером, а канавки у хвості "ластохвоста" не для виходу шліфувального круга, а для виходу шабера! До того ж, із відео не зрозуміло, чи всі операції обробки плити поперечки виконані "на око" чи відносно направляючих супорта. Зазвичай, після шліфування верху і низу плити поперечки, наступною операцією йде пришабрювання нижніх її направляючих по плиті з контролем товщини плити мікрометром, а далі - вирівнювання по цих же направляючих відповідних направляючих супорта, потім - кутові поверхні направляючих супорта із контролем паралельності, а вже потім - кутові поверхні верхньої плити. В твоєму ж випадку, ти розфрезерував направляючі плити на 2-3 мм без замірів ширини "ластохвоста" супорта. А якщо станеться так, що тепер треба підкласти накладку 3,2 мм, а зедекс постачається тільки в кратних товщинах і найближчий більший розмір 4 мм, шабрити 1 мм? Плюс, існує великий ризик "зриву" накладки, особливо, при малій її площі, тому їх штифтують під час приклеювання, але в "ластохвості" це вже зробити неможливо. Тому, натхнення і впевненості тобі в нелегкому ремонті. Головне, щоб наступне відео не називалося "Купив я нову плиту поперечки". Без образ ;). Удачі!
Шановний Дядько Максим, в мене виникла ідея виготовити невеликий фрезерний станочок. Єдина біда в тім, що не знаю де можна зробити координатний столик з лімбами та лещатами. І скільки може коштувати така робота, якщо хід столика має бути по 100 мм? Ви часом не можете мене зорієнтувати?
У токаря руки почти всегда чёрные, особенно после чугуна. Порой бывает их трудно отмыть до бела, тем более если на работе нет тёплой воды. В перчатках не всегда удобно работать, да и ТБ кричит, что это опасно. Я за 40 лет своей работы работал и без печаток и с перчатками и руки почти всегда были грязноватые. Вот когда бывал в отпуске, тогда за несколько дней руки отмывались до бела.
Макс, смотрю это все открыв рот. челюсть придется поднимать домкратом. Мне все это только предстоит - поэтому очень прошу - максимально подробно описывай процесс.
только что пришла в голову идейка как вам прошлифовать каретку с натягом в 100 кг (в место фартукха ) Просто взять весы до 100 кг и просто натянуть их цепками к станине шлифовального в 100 кг вот и вся имитация ) . Ну как реально ?)
Нащо робити ту накладну від сторони патрона.ну піде плита на 0.5-1мм в право.ну і що.ти ж поставиш кусок резини.а новий вінт на гайках різьби і отворів не має.я все майже робив так само але на своїй кординатно 2 е440.робив плоскості різцем а ластохвіст фрезою.все виходив дуже точно.не шліфував бо немає на чому.зробив сам новий клин,все пришабрив,зібрав з клином.а вже на станку підгонив гайку по висоті і помітив де мають бути різьби на гайці. Посвірлив нарізав різьби,підклав підкладку 1,2 мм під гайки,зібрав і вийшло просто клас.ніяких підклинювань гайки нема і бути не може. Доречі шукаю плоскошліфа щоб підійшов для шліф. Гбц.авто. може щось підкажете буду вдячний.
"Полезнее" это из области медицины. У вас нету, у ДМ есть, вопрос был к нему. Он в одном из видео он какраз рассказывал что при строгании деформация меньше и нагрузки от снятия более равномерные. Другой вопрос что глубина как правило больше, от шкалы скорее всего ничего не осталось бы.
Доброго времени суток Дядько Максим есть вопрос не по видео. китайци делают ru.aliexpress.com/item/Copper-Coupling-Drive-Shaft-Connector-Motor-Shaft-Couplings-2-2-3-3-4mm-to-2/32611198373.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.z4rQ0P такие вот муфты для соединения электромоторчиков и валов приводных. беда в том что соосности в них нет. И при работе двигателя на кораблике для прикормки...на 10 000 оборотов создается сильная вибрация. реально ли такие муфты у нас в Украине заказать в хорошем качестве ?
Так, что бы не клинил и винт шел ровно без перекосов, есть гайки без отверстий под болты, а отверстия сверлятся под резьбу, по месту со смещением. И винты новые продаются в месте с гайками, в которых нет отверстий под болты, они сверлятся по месту. Нет новых гаек, старые глушат латунными ( бронзовыми) болтами , шляпки (лишнее) отрезают, и сверлят новые отверстия со смещением под резьбу для болтов. И все работает и ни чего не клинит. Максим , Я думаю ты знал об этом.
Дядько вирішив засипати нас відосами. Клас)
Ще на вечір одне відео потрібно)
Це подарунки на свята!!! :-)
t.me/CryptoAlarm_bot?start=534897563
Відео як завжди цікаве і інформативне, але найбільше, особисто мені, сподобався фрагмент, де - «(ремонт станка під-задовбав, але ) … назад дороги нема, тож я включив веселе і позитивне відношення до цього…», я передав може не дослівно, але суть! І вважаю, що так і потрібно відноситися до всіх речей, де від тебе залежить не все! Не пам’ятаю хто із «знаменитих» сказав: - «нас засмучують не події, а наше відношення до них», тож респект і уважуха ДМ! Так і треба жити.
Що це було - "Брунело в чьом дєло?", а що Брункі вже і подивитись не можна??? :-)))))
Шановний Максиме! Зробіть або централізовану або окрему систему змащування поверхонь. Подавши на поперечку через шланг і через отвори в супорті на продольні поверхні.
А пока шлифуется поперечка, максимка в машинки играет на полу 35:15. Бывает,что поделаешь. Уазик буханка,да макс?
Уборка чугунной стружки, конечно увлекательный процесс. Но более интересено, как по мне, было бы увидеть установку суппорта для фрезерования "ласточкиноного хвоста" со стороны клина. Лично я ждал этого, тем более после слов "за одну установку".
Я тоже ждал этого момента. Я даже почему-то думал, что со стороны клина фрезеровать нет необходимости, ведь эта поверхность не изнашивается ?
Обкатал по ней и поновил
Дуже корисне відео, дякую. І за наснагу, в самих така ситуація, що назад дороги немає. Успіхів Вам
Максим терпения вам с ремонтом вашего станка !Честно смотрю на вас и черпаю информацию даже страшно становиться браться за капитальный ремонт своего станка.С Праздником !!!
Ничего страшного нет в ремонте станков. Первым делом вы себе скажите, что для чего вам нужен станок. Я вижу что вы как токарь, то просто начинающий. Значит очень точных и сложных деталей вы поначалу лет несколько делать не будете. Значит для простых деталей вам пока не нужен очень точный станок. Точить болтики , гаечки, шайбочки для старенького автомобиля в своём гараже можно и на немножко разболтаном станке. Просто почистить направляющие, смазать. Где что болтается крепление, подтянуть. Станок включается и можно точить. Потом уже с опытом, с годом другим, третим вы сами увидите где что надо подремонтировать более основательно. А может вас и так будет устраивать как работает станок. И не надо будет затрачивать огромные деньги на капитальный, дорогостоющий ремонт.
Дай Бог, чтобы всё получилось! По идее, если за станком ухаживать снова, сначала, то он лет 100 должен прослужить уж точно!
Христос народився Славімо Йго .Бажаю Вам і вашій Родині здоровья
Дядько Максим , а ключик на 7 в станках встречается - редко , но метко !!!
Шестигранник на 7 - это от электриков. клеммы автоматов в РП-шках советских как раз на 7. Старики объясняли - чтоб никто не лез неизолированными обычными ключами. Интересная защита от дурака.
Історія про бухгалтерію змушує вимикати звук. Підзамахала. Чи вартує тролінг тролів втрати нормальних підписників?
Про накладку - Максим, ти вже друга людина, яка йде шляхом накладки, з тих, кого я знаю. Перший - Stefan Gotteswinter - він взагалі спеціальною смолою для станків замість шабровки отримував поверхню, висушуючи композит, приклавши до гранітної плити.
Багато вчусь з тобою, Максим. Дуже дякую за ці відео. Успіху в завершенні проекту
Здоров,я бажаю !!
З новим роком і Різдвом Христовим .бажаю усяких гараздів .
от подивлюсь як богалтерія зробить КЛИН о то буде цікаво подивитись .
( хоча якось вихвалявся що вміе ).
подивлюсь .
з повагою п. Петро.
Давай ещё видео по ремонту станка. Очень интересно. Дизлайки наверно ставят сторонники шабровки.
Шабровка - высокоточная слесарна операция, но очень часто вместо шабровки можно увидить колхоз.
Завжди цікавить як Бруно стружкою подушки пальців не поріже, плюс між пальці не набере і в пальці не позаганяє. Свого ніколи в майстерню не пускав.
ні разу ні один собака в мене лап не різав. і в друзів також
Не читав попередніх коментарів, але, дивлячись на Вас, розумію що не все в нашій країні втрачено... хоч відео і старе...
Сначала думал чемже ДМ занимается пока идёт проход Фрейзера или шлифовки, а потом увидел буханку и уставшего Бруно)))
Давно хотел спросить: я по молодости немало походил по цехам машиностроительного завода, там везде на полу стружка, подошвы у ботинок хватало на полгода-год. Ты говорил, что уборка у тебя в субботу, следовательно 5 дней на полу стружка. В момент ua-cam.com/video/O143WHCFa3w/v-deo.html видно лапы Бруно. Вопрос: он себе лапы о стружку не ранит?
Возможно, прокладку под гайку и не надо будет ставить, а наоборот, гайки придется профрезеровать! В любом случае, подбирать, чтобы стала соосно с винтом. Я бы вообще посоветовал изменить конструкцию, потому что регулировка гайки из двух половинок и клина - это боль.
Что-то Вы начали часто лазить руками в обрабатываемую область при включенном станке. Может мне кажет, но на последних видео это особенно часто. Переживаю за вас.
Безпосередньо до металообробки маю мало відношення, проте стикався з фінансовою складовою питання капремонту станків. Не міг зрозуміти звідки береться така висока кошторисна вартість робіт по капремонту навіть звичайного токарного-гвинторізного станка. З часом, набачившись реальної роботи і подивившись Ваші відео, в яких ну просто мільярд нюансів та особливостей, а ще купа супутніх витрат, розхідників, устаткування, приладдя - дурні сумніви зникли. Постало питання: чому за таку роботу так мало беруть??? :)
Трохи не згоден з тим, що замок між супортом і задньою бабклю не потрібен. Коли потрібно багато свердлити, то в кінці дня руки відпадають... Знаю про що кажу, працюю на 16к20. З повагою!
а може краще оправку для сверловки в різцетримач ставити?
Без питань, що краще... Но їх треба мати не одну, самі розумієте. А доцільність їх придбання, чи виготовлення керівництву не доведеш. Нажаль працюю не сам на себе.
Чому? маю оправку км5 в різцетримач. Інструмент міняється ще швидше ніж в ЗБ, бо є доступ до клина.
Про керівництво - то взагалі не варто обговорювати, кругле носим - квадратне катаєм.
Надо было бы вначале углубить риски на шкале градусов, а потом шлифовать. Или хотя бы сделать глубже риски через 10° , чтобы потом было проще попадать.
погодите след.видео
Максим, не вешай нос, закончишь Санта-барбару, все будэ окей
Привет 👋 блин супер 👏 ЛАЙК 👍👍👍👍
Як на мене, то вибір методу ремонту поперечної направляючої із накладками на кутові поверхні - доволі ризикований, особливо, без відповідного досвіду. Зазвичай, ніхто накладок на ці поверхні не ставить, можуть ставити лише на нижні направляючі верхньої плити, щоб компенсувати вже великий знос направляючих. Саме товщиною цих накладок і прибирається така "ненависна" тобі "сходинка" на стику поперечки зі сторони патрона. Тому, навіть, при капітальному ремонті, поглиблювати виборку верхньої плити не потрібно. В твоєму ж випадку, бази для гайки, взагалі, не залишилося, а вона має бути, як мінімум, шліфована, плюс, жорсткість самої плити трохи погіршиться, а ряд отворів для кріплення гумового щитка може, в майбутньому, призвести до розколу плити вздовж. Кутові поверхні направляючих можна підправити фрезою лише, коли недоцільно довго їх виправляти шабером, а канавки у хвості "ластохвоста" не для виходу шліфувального круга, а для виходу шабера! До того ж, із відео не зрозуміло, чи всі операції обробки плити поперечки виконані "на око" чи відносно направляючих супорта. Зазвичай, після шліфування верху і низу плити поперечки, наступною операцією йде пришабрювання нижніх її направляючих по плиті з контролем товщини плити мікрометром, а далі - вирівнювання по цих же направляючих відповідних направляючих супорта, потім - кутові поверхні направляючих супорта із контролем паралельності, а вже потім - кутові поверхні верхньої плити. В твоєму ж випадку, ти розфрезерував направляючі плити на 2-3 мм без замірів ширини "ластохвоста" супорта. А якщо станеться так, що тепер треба підкласти накладку 3,2 мм, а зедекс постачається тільки в кратних товщинах і найближчий більший розмір 4 мм, шабрити 1 мм? Плюс, існує великий ризик "зриву" накладки, особливо, при малій її площі, тому їх штифтують під час приклеювання, але в "ластохвості" це вже зробити неможливо. Тому, натхнення і впевненості тобі в нелегкому ремонті. Головне, щоб наступне відео не називалося "Купив я нову плиту поперечки". Без образ ;). Удачі!
Наступне відео: "Так народ, купив я нову поперечку" :DDD
Коли буде відео про пелесос?)))
Прижим ВАЗ 2108, все чотко =)))
Шановний Дядько Максим, в мене виникла ідея виготовити невеликий фрезерний станочок. Єдина біда в тім, що не знаю де можна зробити координатний столик з лімбами та лещатами. І скільки може коштувати така робота, якщо хід столика має бути по 100 мм? Ви часом не можете мене зорієнтувати?
Профессор Максим читал лекцию студенту Брунно! А той студент наверное не выспался того и косо смотрит.
Ай головне щоб вс були здоров
Дядьку скільки коштує така робота,та чи возьметесь таке робити.писав Вам на електронну станок тв 320
Забагато Дядька Максима не буває! ))) Я навіть на роботі за верстатом ДМа дивлюся )))
А в чем недостаток подхода с ремонтной гайкой, центр которой смещен? Описан в книге Муравьев К.Н. Ремонт металлорежущих станков, стр 121.
недостатка нет, просто у меня гайка новая оригинальная есть
Бруно скоро буде більше розуміти ніж класні пацани!☺
Бруно то є висококваліфікований терміст, який працює за сирок
Максим, де можна знайти твою пошту або фейсбук? Хотілось би поспілкуватись з толковими людьми)
оп оп конкурент детектед=))))) Жму руку
Дядя Максим когда вы станете дедом то та приспособа что тягает заднею бабку пригодится
Когда станет дедом, он её на пневмо подушку посадит ))
Если уже не засодил.
@@kvorubin Когда он станет дедом ,то на его инструментальном заводе будет множество его сотрудников , желающих ему помочь...)))
Доброго дня усім і веселих свят. Скільки дивлюся виникає одне запитання - Максим тобі рук нешкода? Як відмиваєш руки від того шміру?
У токаря руки почти всегда чёрные, особенно после чугуна. Порой бывает их трудно отмыть до бела, тем более если на работе нет тёплой воды. В перчатках не всегда удобно работать, да и ТБ кричит, что это опасно. Я за 40 лет своей работы работал и без печаток и с перчатками и руки почти всегда были грязноватые. Вот когда бывал в отпуске, тогда за несколько дней руки отмывались до бела.
цікаво після завершення домашньо-бугалтерського ремонту на що буде здатний цей 1к62
супутники буде випускати)
Нащо там та шкала,по компасу будеш дивитыся 👍piu buono
Макс, смотрю это все открыв рот. челюсть придется поднимать домкратом. Мне все это только предстоит - поэтому очень прошу - максимально подробно описывай процесс.
только что пришла в голову идейка как вам прошлифовать каретку с натягом в 100 кг (в место фартукха ) Просто взять весы до 100 кг и просто натянуть их цепками к станине шлифовального в 100 кг вот и вся имитация ) . Ну как реально ?)
я думал над єтим, нужны крановые весы и тяга с резьбой типо как для натяжки тросов.
думаю еще удобно было бы тензодатчик использовать килограмм на 180 ( как в торговых весах) он влаги не боится, но нужна электроника к нему.
или можно на шаманить с тремя ручными( весами) канерами электронными до 40 кг . Натянуть в 3 местах по 33,3 килограмма )
Робите Гарно , это касается всех Мастеров.
А новий гвинт поперечної подачі буде мати дві опори, чи як в оригіналі?
1.46 гляньте кому интересно
Гарно! :))
А Бруно спить :)
так то ж не сон, а внимательный отдых!
Нащо робити ту накладну від сторони патрона.ну піде плита на 0.5-1мм в право.ну і що.ти ж поставиш кусок резини.а новий вінт на гайках різьби і отворів не має.я все майже робив так само але на своїй кординатно 2 е440.робив плоскості різцем а ластохвіст фрезою.все виходив дуже точно.не шліфував бо немає на чому.зробив сам новий клин,все пришабрив,зібрав з клином.а вже на станку підгонив гайку по висоті і помітив де мають бути різьби на гайці. Посвірлив нарізав різьби,підклав підкладку 1,2 мм під гайки,зібрав і вийшло просто клас.ніяких підклинювань гайки нема і бути не може. Доречі шукаю плоскошліфа щоб підійшов для шліф. Гбц.авто. може щось підкажете буду вдячний.
а бо та сторона найбільеш зношується, бо на неї найбільша нагрузка при торцовці
Дережи пальці :-)
Максим как ты шлифовал промежутку на своём станке ?
А что же резбы под шторку резиновую не стой стороны???Их же надо со стороны патрона делать не? А все увидел отверстия с двух сторон)))))
MrTheNemeless делаю две шторки, эмульсия течёт одинаково
Макс, почему фрезеровка? Почему не строгач?
"Полезнее" это из области медицины. У вас нету, у ДМ есть, вопрос был к нему. Он в одном из видео он какраз рассказывал что при строгании деформация меньше и нагрузки от снятия более равномерные. Другой вопрос что глубина как правило больше, от шкалы скорее всего ничего не осталось бы.
максим мне нужно выточить деталь как связаться с тобой обсудить детали
Доброго дня нам потрібно ваш номер телефону щоб зязатися з вами
Вітаю
ввас токарні роботи замовити можна?
Доброго времени суток Дядько Максим есть вопрос не по видео. китайци делают ru.aliexpress.com/item/Copper-Coupling-Drive-Shaft-Connector-Motor-Shaft-Couplings-2-2-3-3-4mm-to-2/32611198373.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.z4rQ0P такие вот муфты для соединения электромоторчиков и валов приводных. беда в том что соосности в них нет. И при работе двигателя на кораблике для прикормки...на 10 000 оборотов создается сильная вибрация. реально ли такие муфты у нас в Украине заказать в хорошем качестве ?
Як кулачи могли зробити ту забоїну (на 31:18) якшо патрон з другого боку? Чи то я шось путаю?
плутаеш то сторона до патрона
максим як з вами звязатися ? напишіть
А Бруно переймає досвід?
Якщо зранку нема відоса на роботу не йду!
Так, что бы не клинил и винт шел ровно без перекосов, есть гайки без отверстий под болты, а отверстия сверлятся под резьбу, по месту со смещением. И винты новые продаются в месте с гайками, в которых нет отверстий под болты, они сверлятся по месту. Нет новых гаек, старые глушат латунными ( бронзовыми) болтами , шляпки (лишнее) отрезают, и сверлят новые отверстия со смещением под резьбу для болтов. И все работает и ни чего не клинит. Максим , Я думаю ты знал об этом.
вариант, но у меня новый винт с гайками и в них есть резьбы
Замер микрометром я один увидел .........................
хочу купить токарный станок СССР что то сомневаюсь
Он скопирован с американского
я смысле того что если надо выводить всё ровно
Я работал на предприятии на станке 1к62 1953 года без капиталки, точность в 0,01
а Тут же в Крыму нормальный станок тяжело найти тем более я хочу учится токарить
Плохо ищете
а размечал не с той стороны сначала
666_ХлопЧик_666 с обеих сразу
перший
Не просто бухгалтерия, а жадная бухгалтерия..