Питання не в тему. Ця теорема з теорії ймовірностей і пов'язана зі схемою Бернулі в повторних випробуваннях і описує можливість дослідження дискретного біноміального розподілу за допомогою неперервної фунції Лапласа, пов'язаної з нормальним розподілом. Для використання цієї формули треба мати математичне сподівання і дисперсію випадкової величини. Для біноміального розподілу ці величини і є: m=np, i s=npq. Отже в Гаусовій функції з'являться саме ті вирази, що Ви навели, якщо через k позначити значення досліджуваної випадкової величини.
ДЯКУЮ ВАМ ЗА МАТЕРІАЛ, я студент першого курсу і ваші відео мені дуже допомагають!!!
Дуже цікаво. Дякую за лекції.
Я захоплююсь вашим професіоналізмом😍😍😍
Чудове відеоурок. Дякую 🤝
Дякую!!!
молодець! я б не розв'язав
в теоремі муавра-лапласа позначимо X=(k-np)/КоріньКвадратний(npq)----звідки беруть цей вираз---- буду вдячний за пояснення!!! Роман
Питання не в тему. Ця теорема з теорії ймовірностей і пов'язана зі схемою Бернулі в повторних випробуваннях і описує можливість дослідження дискретного біноміального розподілу за допомогою неперервної фунції Лапласа, пов'язаної з нормальним розподілом.
Для використання цієї формули треба мати математичне сподівання і дисперсію випадкової величини. Для біноміального розподілу ці величини і є: m=np, i s=npq. Отже в Гаусовій функції з'являться саме ті вирази, що Ви навели, якщо через k позначити значення досліджуваної випадкової величини.