Nest Doorbell: mooier en goedkoper, maar niet perfect
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- De Nest Doorbell is de nieuwste videodeurbel van Google. Goedkoper dan zijn voorganger, draadloos te gebruiken en zelfs zonder abonnement. Althans, in de basis, maar is dat in de praktijk wel handig? David hing de Doorbell aan zijn deurpost, liet iemand aanbellen en vertelt je er alles over.
Abonneer en zet de BEL aan!
VOLG ons op:
www.rtlnieuws....
/ bright_nl
/ brightnl
/ bright
bit.ly/tiktokb...
#google #nest #doorbell #nestdoorbell #smarthome #security
David houdt niet van abonnementen, maar iedereen moet uiteraard wel abonneren! 🤣
😂😂
Abonneren is gratis, we blijven immers wel Nederlanders ;).
Hahaha.
1 van de voor mij belangrijkste voordelen is dat de deurbel in combinatie met een nest hub gewoon prachtig werkt. D.w.z. je hoeft als iemand aanbelt niet eerst je telefoon te pakken en een app te openen. Zo gauw als iemand aanbelt verschijnt deze per direct automatisch op je nest hub scherm waar je vanaf daar ook nog eens kunt praten met diegene.
Geen maandabonnement voor onzinnigheid, Eufy for the win!
Precies, met de eufy heb je dit ook in huis. En voor minder.
6:44 Dat is natuurlijk vanwege het stroomverbruik omdat het dit keer met een accu werkt. Moeilijk he?
Ik heb de Nest Hello en wat ik erg vervelend vind is dat je de standaard zinnen niet kan aanpassen, zoals den David al zegt: wie laat er in Nederland nu een pakketje voor de deur zetten…. Waarom niet aanpasbaar? Voor mij zou dat ideaal zijn: zet maar achter de container.
Ook nu snap ik waarom de Nest app zo weinig updates krijgt, en al helemaal onbruikbaar is op Apple TV ze willen uiteindelijk af van “Nest” en alles pushen naar de Google app.
Goede review bedankt
Weer een nieuw woord geleerd: installeur👌 wel goeie vid zoals altijd!
Sorry, had haast :-)
Ik heb de Ubiquity G4 deurbel. Ook geen abbo nodig. Alleen een CloudKey Gen 2 waarop de software van Unbiquity draait. Deze deurbel heeft ook een klein schermpje waarop je berichten kunt zetten en er zit verlichting in. Zodra iemand de deurbel nadert gaat er een lampje in branden wat je pad verlicht. Ik had hiervoor een Ring deurbel, maar deze Ubiquity is zoveel beter.
Wat als de accu leeg raakt tijdens een inbraak of iets? Dan kan je beter een voeding hebben:D
Je krijgt melding gozer.
@@SwinkieJ Eeey gozer, wat als je net in dromenland ligt voor 8 uur? en swinkie is vrijwel mijn achternaam 😂
Je krijgt met nog een week accu resterend al een melding. Als je hier dan niets mee doet lijkt het me dat het je eigen schuld ie als ie heel toevallig net tijdens een inbraak leeg is.
Hoezo kan je een generatie 2,
Nest hello wired niet in Nederland kopen? Alleen de batterij versie?
Goede review, dank! Ik ben het met je eens wat betreft die abonnementen. Ik ben er dan ook mee gestopt. Ik ben zelfs aan het stoppen met all spullen die je niet zonder “account” kan activeren of gebruiken. Zo heb ik Sonos de deur uit gedaan en een aantal Smart Home producten. Als je een abonnement of een account moet hebben om het ding te gebruiken is het niet van jouw maar van de fabrikant en kunnen zij bepalen of je je eigen spullen kan gebruiken of niet. Misschien kan je daar eens eens (of regelmatig) een item over maken.😉
De manier van bedraad installeren van de NEST Doorbell (wired) oftewel NEST Hello klopt van geen kanten, hier moet ten alle tijden de Chime adapter tussen !
Ook jammer dat privacy wetgeving specifiek op de Google producten wordt gepinpointed, terwijl dit voor IEDERE camera op de openbare wet geldt...
Wel een leuk punt wat betreft de privacy. Je mag dus eigenlijk officieel alleen je eigen voordeur opnemen. De openbare weg mag je dus niet in beeld brengen als beveiligingscamera. De politie vraagt daarentegen wel beelden als er iets gebeurt is in de straat. Het kan dus zo erg zijn dat er iets gebeurt in de straat, waar jouw deurbel als "beveiligingscamera" zicht op heeft. De politie komt langs met de vraag of je beelden hebt van die gebeurtenis, wat zo is. Maar als je dat doet kan diezelfde politie je gelijk een boete geven omdat je de openbare weg filmt wat niet is toegestaan.
Klopt, maar je mag meer dan alleen je eigen deur filmen. Het gaat erom dat je grotendeels je eigen deur filmt en niet grotendeels iets anders. Uiteraard is dit vrij grijs gebied.
Ik heb een eufy battery deurbel inmiddels 1 jaar in gebruik, en die vind ik perfekt. Vooral dat je geen abonnement nodig hebt gaf bij mij de doorslag en ik kan wel tot 5 maanden terugkijken. Ik heb hem overigens bedraad aangesloten. Ik begrijp niet dat mensen nog een ring of nest kopen. Eufy bied alles wat je nodig hebt voor minder geld.
welke type heb je ?
Mijne laad niet meer op. Vanaf dag 1 deed hij al moeilijk. Dus helaas heb ik een andere ervaring
Ik vind de hello enorm traag in reageren. Is dat bij de nieuwe anders?
dank je wel, mooie Video. Heb nog een vraag, ik heb geen Nest-Hub, en loopt dan dus ook de "bel" over je telefoon of is er een aparte "gong" te koop.? Of wat zou u adviseren. Dank u wel. Rene
Verschil is ook dat de nest Hello continue kan opnemen. De doorbell neemt altijd clips op ook wanneer deze bedraad is aangesloten
Niet helemaal correct. Er is al langere tijd een nieuw abonnement wat enkel clips opneemt. De Nest Hello kan dat oude abonnement ook niet meer afsluiten. Als je het oude abonnement nog hebt, heb je "mazzel", maar dikke kans dat die uiteindelijk verdwijnt. Overigens heeft het totaal geen toegevoegde waarde om continue op te nemen. Enkel leuk om heel snel door een timelapse te scrollen en wolken en schaduwen te zien bewegen.
@@dvdstelt inderdaad de wolken voorbij zien schieten is een mooie feature om andere te laten zien.. Verder niet heel nuttig :)
Wat is de batterij levensduur? Wat zijn de settings die je kan aanpassen? Hoe snel is de melding na het aanbellen?
Er mist enorm veel informatie in deze video, jammer.
Top review! Ik mis wel het belangrijkste; hoe lang duurt het voordat ik een notificatie op mijn telefoon krijg nadat iemand m’n bel in drukt.
Veel andere deurbellen nemen namelijk 15 sec tot soms wel 30 sec in beslag… dan is de pakketbezorger al weg.
Zeer juist , maken we constant mee .. alles van google werkt enorm traag of zelfs helemaal niet !
Kan deze nest deurcamera aangesloten worden aan je NAS (bv Synology met surveillance app)?
Heldere review, ik blijf bij mijn Eufy!👍
@Richard Koolen ik kan ze gebruiken op mijn huidige beltrafo (6v dacht ik). En ik hou echt niet van abonnementen, de Eufy doet zijn ding en dat voor een eenmalige kost van €150. Ik heb ze wel niet geïntegreerd in mijn HA omgeving....
Ik ook
heb 2 maal een nest hub , en een Lenovo wekker dus voor mij niks anders dan de Nest Hello, geeft automatisch beeld op de hubs en de lenovo wekker .. dit is wat je wil als je deze als video deurbel gebruikt ..Eufy etc hardstikke leuk , maar als je moet vragen om een stream is degene al weg voor je beeld hebt ..
Welke Lenovo wekker heb je? Heb net een nest hub (gen2) aangeschaft, maar ben ook nog aan het kijken naar een nieuwe wekker.
@@bvansteyn heb het eerste type , die werkt met de Nest deurbel . Is het type met kleurenscherm , is ff zoeken maar ze zijn nog te koop voor rond de 50 euro , anders ebay ff checken
Ik hoef die deurbel niet, geef mij die leuke jongen met dat pakketje maar!
Ik heb de Nest Hello al enkele jaren en ben er zeer tevreden over. Jet abonnement vind ik net als David voor zo’n prijs eigenlijk niet kunnen maar heb het wel 🤔
Ik had gehoopt dat de nieuwe versie wat minder vertraging zou hebben want met de Hello hebben wij soms wel 20a30 second vertraging. Ben benieuwd hoe dat bij de Doorbell is.
@5:50 Ik vind die 'verticale beeldverhouding' / smal, hoog beeld ipv breed juist NIET handig. Ik hoef de boomtoppen niet te zien. Ik wil juist de hele oprit zien, mede als beveiligingscamera gebruiken. Had een Ring gekocht maar mede teruggestuurd. Andere reden: Hij werkt niet met iCloud. Ik koop pas een camera als ik er een kan vinden die met iCloud werkt (scheelt € 3 per maand want MB's tellen niet mee bij je limiet) en breedbeeld is.
Allemaal leuk dat Eufy maar die gaf een flinke vertraging met opnemen, wat kwam door de batterij, waardoor je veel mist. Hoe zit dat met deze nieuwe doorbell van Google ?
Als je de batterij versie neem heb je geen last. Je hoeft ook je trafo niet te vervangen en je hebt geen maandelijkse kosten.
Best tevreden van, alleen de batterij gaat helemaal niet zo lang mee. Ik las op een gegeven moment ergens iets van +/- 3 maanden batterijniveau. Maar ik moet iedere 10-14 dagen zéker opladen helaas. Kleine moeite maar is toch wel een pak korter dan verwacht ...
Wij hebben alles van google , en wat een brol is dat zeg !
De deurbel moet constant opgeladen worden als je gn voortuin hebt en er is veel passage , zeker iedere 3 dagen laden voor( 12u laden minstens)
Heb het nu bedraad en zelf dan moet je hem nog wekelijks laden omdat het een traaglading is !
De bel moet je loskoppelen met een brol tooltje die er bij zit maar de dief neemt hem zo mee omdat je het er simpel kan afhalen met een platte schroevendraaier ,want dat heeft dezelfde vorm !
Om nog maar te zwijgen van onze 3 nest en hub !
In begin helemaal gn probleem , plots geen intercom meer met eigen stem ,maar google meld het nu met eigen google voice .. nu vallen ze zelfs al uit binst je nog aan het praten bent , en stuurt maar een stuk van je zin , echt om gek te worden .. en scherm hub werkt ook maar wnn die zin heeft !
Je betaald dan een goeie 1000euro om dat je denkt qualiteit te kopen ... maar ik heb het gehad met het hele systeem , gwn alles de vuilbak in !!!
Die 3 uur terugkijken is veel te weinig. Vind 'm nog steeds duur. Leuke video.
David, ik zit met een Dilemma. Ik zit zelf te twijfelen over de twee deurbellen. de nieuwe Google deurbel of de eufy deurbel. waar mijn prioriteit licht is dat het goed werkt met mijn Google home-systeem (dat ik een melding krijgt op mijn telefoon en via mijn Google home speakers). waar jij het net over had is wel waar van die abonnementen, maar stel je zou alles vergelijken. komt dan de eufy zonder abonnement er uit of de Google nest deurbel (waar je voor het mooie wel een abonnement moet hebben). Alvast bedankt!!
In mijn geval is de vorige versie van deze bel gigantisch traag. Anderen klagen daar ook over. Is deze nieuwe bel sneller?
Top video weer en zeer informatief.
Vraagje? Wat is een betere deurbel. De Ring doorbell 3 of de Nest deurbel?
100% Nest
@@RonaldRegelink dank je wel Ronald
Kijk ook even naar de Eufy, die is ook draadloos en heeft 16 GB lokale opslag. Ik heb er zeer goede ervaring mee
Zeker nest. Helaas is er op dit moment nog geen deurbel die aan de hello kan tippen
Nest. Ik ken iemand die had op z'n oude adres Ring en die vind Nest veel beter.
Ben je niet bang dat de dief de NAS meeneemt?
Ik ga het abonnement nemen maar hoe werkt dat ik ga 100 euro per jaar betalen maar gaat automatische van mijn rekening of krijg je gewoon melding
Ik zie wel gebeuren dat er nu meer dingen mogelijk zijn zonder abonnement. En dat ze over een aantal maanden al die functies betaald gaan maken
Ik mijd abonnementen als de pest. Ik heb er een paar hoor, zoals Ziggo en Netflix… maar verder mijd ik ze zoveel mogelijk. Ik weiger bijvoorbeeld om een maandelijks of jaarlijks bedrag voor een app op m’n telefoon of een programma op m’n computer te betalen.
Dus eufy is de winnaar
Een instaleur bestaat helemaal niet🤣 2:30
abonnement op de kapper?
Een installeur.... dat gaat veel geld kosten, alleen al om een installeur te vinden. Kan mij het boeien wie er aan de voordeur komt, ik doe toch niet open voor al die bedelaars. Pakjes is geen probleem, de bezorgers weten nu dat ze de moeite kunnen besparen om aan te bellen en beter het pakketje direct achterom brengen. Ik heb overigens wel een deurbel... zonder accu en zonder beltransformator ofwel... een mechanische deurbel die werkt op de energie van de beller. En een hekel dat ze er aan hebben, want het kost ze energie en ik doe toch niet open: heerlijk doorslapen op zaterdagmorgen en nog gezond ook (geen scouting-stroopwafels, voetbal-oliebollen, kerkelijke speculaas). Voor ca. € 32 heb je zo'n heerlijk mechanische deurbel die het je leven lang doet zonder updates, zonder onderhoud, zonder abonnementskosten en je kunt hem gemakkelijk zelf installeuren.
Op de uitvoering bedraad zit vaak veel vertraging soms een paar minuten voor ik een Melding krijg
De euvy is de beste die er is en nog steeds goedkoper dan die nest doorbell en die slaat de beelden gewoon op en niet tot 3 uur.
Een interessant product.
Met zo'n abonnement kent Google meteen wie je op bezoek krijgt. Zij weten dan hoe die eruitzien en zelfs hoe ze heten.
Een keer de Kruidvat deurbel reviewen? 😬🙈
De eufy heb ik nu bijna een jaar in gebruik, heb het zelfs 3 x moeten resetten. Wat een gedoe. Hij staat vlak bij het basisstation en heeft WiFi genoeg hier. Bereik geen enkel probleem. Toch na x maanden deurbel offline… ben het een beetje zat met Eufy
Ik heb met de eufy geen problemen, gebruik hem al een jaar en wat jij beschrijft herken ik niet. Misschien is je wifi niet goed.
@@ronbrax heb ik ook gedacht, maar zowel de WiFi router als de Homebase staan naast elkaar en de deurbel is daar maar 1 muur van nog geen 2 meter van verwijderd. Overal goed internet.
Heb maar 1 abbo, de nest hello cloud…. Ik ben er zeer tevreden mee.
vergeet niet bij bv tp link tapo betaal je per camera dan is 5,- voor al je camera"s in eens niet duur
Waar is Bram?
Waar is die video van Marijn?
Gebruik nu een Tuya deurbel van 30 euro. Werkt helemaal prima. Tuya is langzaam de smart industrie aan het overnemen door hun goed doordachte infrastructuur. Alle bedrijven die denken dat ze veel geld extra kunnen verdienen door smart producten intens duur te maken, maken een grote fout. Vooral de prijzen die Philips aanbied voor hun smart products is om van te kotsen.
Dag team bright
Ik heb een vraagje als ik de nothing ear 1 oortjes koop op belsimpel wanneer zijn die dan geleverd?
? Dat weet alleen belsimpel.
Bijzonder slechte review, ik heb de doorbell en twee (nieuw model) camera’s. Ik heb geen abonnement maar ik kan gewoon opnames van enkele dagen geleden terugkijken zolang er maar niet meer dan 3 uur beeldmateriaal daarna opgenomen is. Ook het niet noemen van de mogelijkheid om de deurbel nu op slechts 8volt al aan te sluiten vind ik verwonderlijk, dit maakt namelijk dat ik het zelf kon doen zonder de meterkast aan te moeten passen. Deze video review hangt dus een beetje aan elkaar van teksten op de Google shop website aangevuld met onwaarheden en zónder verdere verdieping… ik hoop dat Bright deze punten mee wilt nemen naar de volgende reviews die ik gewoon weer graag bekijk.
Instaleur? 😁 Het mag, de reviews zijn verder goed. 👍
Ja, nieuw beroep :-)
Dat zijn mensen die op Instagram leuren met allerlei nutteloze producten, toch?
Allemaal goed en wel als je het er zo rap kunt afhalen en het dan ben ben je toch niks met die camera dan is het onbegonnen werk voor hem terug te vinden 1 waar moet je beginnen te zoeken en 2 voor het zelfde geld is het toestel al de grens over
10:43, 'Kortom': ga niet in Amsterdam wonen als je privacy en mogelijkheden wilt ;-)
Leuke video. Maar ik ga naar me nest 💤
David jij hebt het over de apv maar de politie vraagt ook om als je een beveilings camera hebt omdat op te geven voor als hun dat nodig hebben.
Dus de ene kant mag het niet maar toch wel voor de opsporing en bij bv inbraak overburen of auto enz
Oef, Nest deurbel. Als ik ergens hoofdpijn van krijg is dat het wel. Eerste 2-3 maanden als je hem hebt is hij lekker snel en reageert perfect. Maar na de maanden voorbij gaan wordt hij trager en trager. Je betaald goud geld aan abonnement maar de snelheid is echt een ramp.
Ik zou nooit meer iemand een Nest deurbel aanbevelen. Nu een tevreden gebruiker van Eufy.
Weer een lekkere video!!
David zegt 'ik ga ook gewoon de rest van de video hem 'hello' noemen vervolgens gaat ie vrolijk door met 'nest hello' david weet wat je zegt ;)
Ik heb de Doorbell de rest van de video Hello genoemd. Dus het klopt dat ik de Nest Doorbell Nest Hello noem.
Oplaadbare deurbel ? Dan moet ie van de muur ? En dan heb je geen deurbel ? Waar zijn we in godsnaam belandt.
Zieke edit
Eufy rules, nu 2 mnd in bezit en niet het gedoe dat Guugle meeneemt
Google is te lui om even een deurbel gong te ontwikkelen? Zo’n beetje alle video deur bellen met accu hebben een gong meegeleverd en je kan ze ook nog eens verbinden met Amazon Alexa.
Iedere google speaker kan als gong gebruikt worden. Een simpele google mini is net zo duur als een Chime van ring bijvoorbeeld. Plus bijkomstig voordeel is dat als je een nest hub scherm erbij zet werkt deze als gong maar de "aanbeller" verschijnt ook meteen op beeld. Je hoeft dus niet eerst je telefoon erbij te pakken.
Je kan beter een ring pro 2 kopen bedraad
Het word steeds gekker in Nederland een Deurbel noemen ze nu Doorbell
Ding? Dong?
Gezichts herkenning, als de bel gaat moet je toch opendoen, of het nou je vrouw of een van de kinderen is. Of laat je een vande twee voor deur staan? Heb je toch helemaal niet nodig. Gaat er toch om dat je ziet voor wie je open doet, bekend of onbekend.
We hebben deze nu sinds een paar dagen en ik kan gewoon de videos terugzien. Dat fabeltje van die drie uur is niet correct.
Dan heb je mogelijk/waarschijnlijk een 30-day trial van de cloud opslag.
Profion had al 20 jr geleden een systeem op telefoon enz. Lekker analoog en de bel zelf wordt niet van je kozijn of muur gehaald. Werkte ook 15 jaar. Helaas uit het assortiment gehaald.
Ik moest kloppen want de bel deed het niet
Ik vind hem bijzonder goed, beetje Vlaams accent erbeeh...
Ding dong!
Stel je voor dat je dat ding gaat stelen
Weet iemand (of David) zelf wat voor hoesje hij heeft voor zijn Apple Watch?
Ja, iets van amazon
@@mdavidlem Ha dank! Ik zal even rondzoeken
Vindt het altijd maar niets om ingebouwde features van zulke apparaten achter een paywall te gooien..
Ring heeft er in de aanbieding voor 50 euro
6:26 is deurbel met dubbel L geschreven. (Veder zijn jullie videos top!)
Is het Engelse woord doorbell en daar is het wel met dubbel L geschreven
Verder schrijf je met twee keer een letter r...
Heb net eentje gekocht voor 239 euro verdomme
Ezviz... geen abonnement nodig en perfect beeld.
Een deurbel op batterijen is toch wel het slechtste idee ooit. 🤦♂️
Deze heeft denk ik slechter beeld vanwegen de accu
Of het vanwege de accu is weer ik niet. De videokwaliteit is wel beduidend minder dan de bedrade variant.
ja leuk die kutbel, mijn buren kunnen zo bij mij naar binnen kijken en lekker meeluisteren als er bezoek is. Wat een kut dingen !!!
Gebruik gewoon de eufie deurbel.
Wij, als burgers moeten ons heel braaf aan de AVG wet houden/nieuwe privacywetgeving, terwijl Google en Facebook alles van ons verzamelen! Overigens verwacht ik dat ik dat we o.a. in Nederland camera’s met gezichtsherkenning gaan krijgen in de toekomst.
Allemaal troep die Google nest deurbellen, slechte support ook en veel te duur..
Pfff wel ingewikkeld
David verticaal filmen is nooit! oke. Nee nee en nog eens nee. Wat mankeert mensen tegenwoordig, is het nu zo moeilijk om je telefoon te draaien en gewoon mooi breedbeeld met gebruik van de hele censor in plaats van 1/3 deel. Jij maakt toch ook geen verticale video ondanks dat velen je op de telefoon bekijken. Foei.
Edwin! ooit van Instagram of tiktok gehoord? Foei!
@@mdavidlem Jazeker en die filmpjes zijn ook een ramp, al helemaal als ze het ook op UA-cam zetten.
Nice, nog meer surveillance op straat. Pls don't.
Ik heb thuis rondom 4 cameras hangen. En ja een deel van de stoep en straat word ook opgenomen... (i.v.m. mijn geparkeerde auto die al eens bekrast is) en bij onze zijtuin werden boompjes de grond uit getrokken en achter werd over de schutting geklommen en kratjes bier gestolen. Dit komt beetje op t zelfde neer als de camera deurbel
Als je niks te verbergen hebt is het toch geen probleem, gewoon je netjes aan de regels houden en je komt niet op dumpert.
jij plakt zekers ook de camera van je smartphone af ??
@@DouweEgbert nope alleen van mijn tv en laptop.
@@mikes3722 bedoelde Mees X :-)