Wymiana ściany bocznej na klej do metalu, VW Transporter T6

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 30 вер 2024

КОМЕНТАРІ • 345

  • @adamgrabowski1465
    @adamgrabowski1465 3 роки тому +49

    Jestem w wieku 44 lat.
    Czy mógłbym na początek podawać Tobie narzędzia i zamiatać po pracy?

  • @maldi0076
    @maldi0076 3 роки тому +106

    Ostrzegam! Jeszcze jedna naprawa bez użycia szpachli i cofam subskrypcje!

    • @szymonblacharzpolskajakosc9406
      @szymonblacharzpolskajakosc9406  3 роки тому +17

      tylko ze na spawy zawsze idzie szpachla, tylko śladowe ilości a nie kilogramy

    • @maldi0076
      @maldi0076 3 роки тому +33

      @@szymonblacharzpolskajakosc9406Jak nie ma centymetra szpachli to naprawa się nie liczy

    • @1Domello
      @1Domello 3 роки тому +10

      @@maldi0076 Milimetr nie miara, centymetr nie szpara ;)

    • @tiejdzsi6224
      @tiejdzsi6224 3 роки тому +2

      @@szymonblacharzpolskajakosc9406 i jako spawacz Ci powiem że nie spawy a spoiny się kładzie nawet w blacharstwie samochodowym ,po za tym super robotę robisz 😎😎😎

    • @tobiaszzalewski3336
      @tobiaszzalewski3336 3 роки тому +3

      Ahahaha jeden tu ostatnio pokazuje u Mikiciuka na kanale jak się kładzie i skrobię szpachle na Bentleyu. Polecam zerknąć. Chyba z betoniarki go zalali 🤣

  • @metaldesign6589
    @metaldesign6589 3 роки тому +45

    Przyjemnie jest pracować na czystym i dobrze doposażonym stanowisku :)

    • @dictator7586
      @dictator7586 3 роки тому +6

      Właśnie a nie jak w syfie jak w większości warsztatów

    • @marcin2014
      @marcin2014 3 роки тому

      👍

  • @yt.myworks
    @yt.myworks 3 роки тому +21

    Czysta i profesjonalna robota! Uczyłem się blacharstwa w latach osiemdziesiątych, dostępne były wtedy tylko autogen i mlotek, ale to całkiem inna bajka. Pełen szacun 👍

  • @szpak3174
    @szpak3174 3 роки тому +25

    Dzięki za film wyjaśniający co do uciętego elementu. Teraz wiadomo że vw zezwala na wklejanie i zgrzewanie w tym dokładnie miejscu. Jesteś młodym i zarówno dobrym blacharzem, co nie zdarza się często. Życzę Ci sukcesów i obyś zarabiał odpowiednio do swoich kwalifikacji. Pozdro 👍

  • @grzegorzmaciagowski9725
    @grzegorzmaciagowski9725 3 роки тому +47

    Zawsze znalazł by się ktoś kto zrobił by to lepiej :) świetna robota chłop ma na czym beret nosić :)

  • @Francesso6
    @Francesso6 3 роки тому +5

    O wiele zdrowiej Dla samochodu jest wyciągnąć takie wgniecenie niżeli ciąć karoserie. Ale niestety ludzie którzy się nie znają uważają że wymieniony tylni błotnik to tak jak przedni.. sory ale niestety nie. Lepiej mieć naprawiany błotnik ze szpachlą, niżeli ciętą karoserie.. Ale takie są standardy w aso i w ubezpieczalniach. Wiem bo pracuję jako lakiernik..

    • @wojass26
      @wojass26 3 роки тому +1

      Ogarniesz mi vw t4 multivan

  • @jakubswietek8434
    @jakubswietek8434 3 роки тому +17

    Dobra robota 👍 Jak używasz kleju dwuskładnikowego z mieszalnikiem, to trzeba wycisnąć kilka centymetrów przed użyciem, aby struktura kleju była jednorodna i zachowała swoje właściwości

    • @jandec6800
      @jandec6800 3 роки тому +2

      Doradca się znalazł

    • @psolyga
      @psolyga 3 роки тому +15

      @@jandec6800 dobrze napisal o tym kleju. Kazdy moze sie czegos jeszcze nauczyc chocby byl super fachowcem, to zadna ujma - nie ma co sie spinac

    • @DooMiniK230
      @DooMiniK230 3 роки тому

      @@jandec6800 sam Szymon twierdzi,że zapożyczał pomysły z YT.Każdy może się czegoś nauczyć.Więc powijaj.

  • @silesianix
    @silesianix 3 роки тому +2

    Nie lepiej było orginal zostawić spoterem powyciągać?

  • @mikadofort27
    @mikadofort27 3 роки тому +1

    Strach jechać do takiego warsztatu. Lekka przecierka parkingowa i Pyk! - wymiana prawie całego boku. Pomijam cenę , ale gdzie tu ekologia? Jak będziemy wszystko wymieniać na nowe, zamiast naprawiać, to gdzie skończymy? Już widzę dentystę, który zamiast plomby na małej dziurce, wyrywa ząb i wali implanta za tysiące. Ale robota jak najbardziej spoko :)

  • @karol1e39
    @karol1e39 3 роки тому +23

    podejrzewam że do Ciebie kolejki większe niż do lekarza na nfz. Szanuje za profesjonalizm :)

    • @damiano8921
      @damiano8921 3 роки тому +4

      nie, nie są. To naprawy z ubezpieczenia a ceny są z kosmosu ta nikt nie przyjeżdża naprawiać z własnej kieszeni ;)

  • @andrzejnowak9528
    @andrzejnowak9528 3 роки тому +4

    Robota jak najbardziej porządną, ale dziwię się że do tak małego uszkodzenia wymiana poszycia a nie naprawa. Znam osoby co by to naprawiły bez grama szpachli.

    • @szymonblacharzpolskajakosc9406
      @szymonblacharzpolskajakosc9406  3 роки тому

      Ubezpieczalnia i klient "nasz pan" ^^
      pozdrawiam ;]

    • @andrzejnowak9528
      @andrzejnowak9528 3 роки тому

      @@szymonblacharzpolskajakosc9406 no tak. Sprzęt masz widzę zacny. Mało kto w branży ma zgrzewarka. Ciekawi mnie jeszcze czy masz falcarke. Bo chyba młotkiem nie zaklepaleś falcu od nadkola . Podrawiam

  • @AND-pl4ge
    @AND-pl4ge 3 роки тому +4

    Takich blacharzy to z świecą szukać . Mam w rodzinie takiego , chłop już niedługo idzie na emeryturę .

  • @hp333x6
    @hp333x6 3 роки тому +10

    Зроблено то добре. Але там споттером можна було б обійтись)

    • @ВаняЖбур
      @ВаняЖбур 3 роки тому +2

      У нас би щпаклі накидали і збс)

  • @sylwester6651
    @sylwester6651 Рік тому +3

    Pięknie to wygląda, nie znam się na tym ale mi się podoba twoja praca. Zostawiam suba i łapkę w górę.

  • @omanasterski
    @omanasterski 3 роки тому +16

    Czy ktoś dysponuje jakimś namiarem kontaktowym na Szymona :-)?
    Jak się można z Tobą skontaktować?

  • @staryponiemieckidom6268
    @staryponiemieckidom6268 3 роки тому +5

    Szymon natrafiłem na twój kanał przypadkiem i muszę powiedzieć lub raczej napisać, że twoje filmy ogląda się jak dobre kino akcji! Masz fach w ręku! Jestem pod wrażeniem i jak bym miał naprawę w swoim VW to bym na pewno chciał oddać go w twoje ręce! Brawo!

  • @Алешкакакойто
    @Алешкакакойто 3 роки тому +5

    Крыло можно было восстановить,не вижу смысла в замене.

  • @JanuszBiznesu777
    @JanuszBiznesu777 3 роки тому +3

    Kolego Szymonie, czy mógł byś nam zdradzić ile kosztuje tego typu naprawa?
    Lub np. Gdyby to nie było ASO tylko prywatna firma ile skasował byś za taką usługę w swojej firmie.
    Żeby ludzi zrozumieli dlaczego faktycznie nie wiele samochodów jest tak profesjonalnie naprawiana.
    Myślę że gdyby ktoś z nas miał za to z własnej kieszonki zapłacić też wolał by to zrobić budżetowo 😜

  • @dziabi3
    @dziabi3 3 роки тому +1

    Jako amator lakierowania i amator blacharki chyba wolałbym oddać auto do speca żeby bez inwazyjnie to wyciągnął i na koniec prysnął.

  • @pawelkloc1
    @pawelkloc1 3 роки тому +9

    Fachura, przyjemnie popatrzeć na taką naprawę.

  • @xeides91
    @xeides91 3 роки тому +14

    Zajebista robota, teraz wiem ma czym polega różnica między profesjonalna naprawa a u "janusza". Pozdro

    • @666marq
      @666marq 3 роки тому +4

      Ale taka naprawa kosztuje w chooy, a januszowi postawisz 0,7 i szpachla wleci, tym bardziej że to nie jest jakiś pierdolony klasyk tylko wół roboczy, takie to w rajchu wożą spocone dupska na budowę.

    • @MrTomkzk
      @MrTomkzk 3 роки тому +2

      Na taką naprawę trzeba mieć dobre AC.

    • @pppnnn2281
      @pppnnn2281 3 роки тому +1

      Tylko ze janusz taka naprawe ogarnie za 1000-1500zl. Aso 10x nie starczy wiec porownanie bez sensu

    • @xeides91
      @xeides91 3 роки тому +2

      @@pppnnn2281 tylko ze po januszowej robocie pewnie zacznie rdzewiec, a po takiej raczej nie ma szans. Gadanie bez sensu, po co kupujesz szynke kiedy możesz jesc mielonkę caly czas. Właśnie dlatego caly czas będą sztrucle z tona szpachli, bo się wspiera gowniana robote.

  • @xds6
    @xds6 3 роки тому +7

    Piękny warsztat 😍 ,a co do Twojej pracy jedynie należy się ukłon ,pozdrawiam .

  • @ДмитрийКрупин-к5ь
    @ДмитрийКрупин-к5ь 3 роки тому +4

    Зачем? Дело на копейку, а вы всё крыло поменяли

  • @m.m262
    @m.m262 3 роки тому +6

    Chirurg plastyczny, a nie blacharz lakiernik;)

  • @arkadiuszrajda5808
    @arkadiuszrajda5808 5 місяців тому +1

    Fajny filmik 👍ale mam pytanie jeśli klejisz dach klejem do metalu to czy z nowego fabryczne poszycia dachowego również czyścisz do gołej blachy oryginalną kataforeze ? Czy tylko karoserię a resztę tylko zmatowac. Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

  • @Rafa-xj2hg
    @Rafa-xj2hg 3 роки тому +4

    Szacun za filmik... Widać pasję która masz do aut. Dużo pracy włożyłeś. Fajnie ze się dzielisz wiedzą. Dzięki.

  • @damianfraczek9972
    @damianfraczek9972 3 роки тому +4

    Dobra robota fach w ręku plus dobre wykorzystanie sprzetu pozdrawiam i Oczywcie leci sub

  • @siemiol89
    @siemiol89 3 роки тому +15

    Miło popatrzeć na młodego człowieka który wie co robi.
    Byłem nie raz u Ciebie na firmie.
    Pozdro 😂

  • @piotrmyszka7596
    @piotrmyszka7596 3 роки тому +9

    Fajnie się patrzy na pracę fachowca.

  • @marekgutek7289
    @marekgutek7289 3 роки тому +4

    Wszystko nowe lekko bity to ładnie wygląda chyba wolałbym 100gram szpachli niż pociętą karoseria

  • @arturzlakiernik1394
    @arturzlakiernik1394 3 роки тому +11

    Świetna robota 👍😁 pozdrawiam👍

  • @arson6601
    @arson6601 3 роки тому +6

    Za taką robotę to można zapłacić dolarami. Przyjemnie się ogląda fachowca w akcji.

    • @Pocztus
      @Pocztus 3 роки тому

      @@OscarP85 20mln aut w polsce...ktos to musi rzeźbic :D

  • @tomaszmarkiewicz8102
    @tomaszmarkiewicz8102 3 роки тому +3

    Żeby tak wszyscy na servisach się przykładali to by było pięknie a nie walka o wszystko. Super robota.👍🙋‍♂️

  • @qbauiq7695
    @qbauiq7695 3 роки тому +1

    Wszystko super ale autor zapewne same swierzaki robi co innego gdyby trafił się dziadek a takich jeszcze pełno w naszym kraju. Wiem ze powinny trafić na szrot. Pozatym fajne filmiki 😀

  • @neralizard8189
    @neralizard8189 3 роки тому +9

    Super robota !!
    Zarówno praca blacharska jak i filmowa👍🏼

    • @jandec6800
      @jandec6800 3 роки тому

      Słuszna uwaga Panie X

  • @gosias869
    @gosias869 3 роки тому +2

    Nie lepiej to wyklepac a nie pół auta kroic?

  • @towitowi1
    @towitowi1 3 роки тому +2

    Cześć Szymon. Kolejny film który był wart obejrzenia. Wow !!!
    Jestem z zupełnie innej branży i co najmniej 2x starszy jak nie więcej ale to co robisz jest ponadczasowe i publikujesz jest ponad czasowe. Bardzo życzę Tobie spokoju i stosownych profitów. No i za parę lat abyś nie popadł w rutynę . Pozdro

  • @mikewazowski6814
    @mikewazowski6814 3 роки тому +3

    Fajnie popatrzeć na fachowca który się na tym zna, i robi to tak jak powinno to być zrobione, a nie większość prac jest pomijana... chylę czoła.🙂

  • @Fungusipunt
    @Fungusipunt 3 роки тому +6

    Excellent work!

  • @handymanpawel
    @handymanpawel 3 роки тому +2

    Pamiętam jak kiedyś kumpel miarkę rzucał na skos przez komorę silnika i chyba zawsze "w tolerancji warsztatowej było" 😝 Szacuneczek! Tak naprawione auto to faktycznie inna bajka choć skala prac niesamowita.

  • @maksimec92
    @maksimec92 3 роки тому +2

    Видимо страховка оплатила такой объем работы. В другом случае это просто бы рихтовалось.
    В любом случае работа очень достойно выполнена!
    Привет с Киева!!!

  • @wawrzynzatorski5631
    @wawrzynzatorski5631 3 роки тому +4

    Tak czystej roboty to rzadko się widzi. Pozdrawiam

  • @ferdynantkiepski3687
    @ferdynantkiepski3687 3 роки тому +11

    A jednak da się zrobić porządnie ;-) szkoda tylko że mało jest takich fachowców jak ty.

    • @erykkomcio1458
      @erykkomcio1458 3 роки тому +2

      Uwierz że jest sporo takich fachowców. Jeśli ktoś chce "tanio i szybko" to stawia do stodoły i efektem są 2 puszki szpachli na elemencie :D a na załączonym obrazku mamy robotę wykonaną profesjonalnie. zamiast dłubać i walić kitu to wymieniony element i po sprawie :)

    • @matju1382
      @matju1382 3 роки тому

      @@erykkomcio1458 ale cena też jest odpowiednio wyższa za taką robotę :)

    • @erykkomcio1458
      @erykkomcio1458 3 роки тому +1

      @@matju1382 właśnie o tym piszę :)

  • @ZwykyDzienKuriera
    @ZwykyDzienKuriera 3 роки тому +6

    Zajebisty odcinek, szanuje za wiedzę 😁😁😁

  • @Michal5050
    @Michal5050 3 роки тому +5

    Mistrzostwo świata, tak trzymać. Pozdrawiam 💪👌

  • @Mlody2587
    @Mlody2587 3 роки тому +2

    W pracy też jestem zwolennikiem wymiany niżeli tluczenia/grzania blachy która zgnije i tak.... ;)

  • @woroalspin
    @woroalspin 8 місяців тому +1

    To na serio warto otwierać? I to na serio potem nie rdzewieje?

  • @adi_anonim
    @adi_anonim 3 роки тому +4

    Super materiał. Coś innego na YT do obejrzenia :)

  • @szejkmolo
    @szejkmolo 3 роки тому +3

    Gad demet!
    To mnie się podoba!
    Chirurg blacharstwa !

  • @piotrvlog3112
    @piotrvlog3112 3 роки тому +2

    Witam
    Świetna robota łapka w górę!
    Pracuje w VW w Niemczech na blacharni zamiast pasty miedziowej używamy INOX świetnie się sprawdza
    i od wielu lat nie było reklamacji na pojawienie się rdzy
    przy poszyciu bocznym ciągniemy spaw po całości, ciekawe rozwiązanie zastosowałeś 👍
    o ile dobrze zauważyłem to na łączenia stosujesz lutospawanie mosiądzem ?

  • @tomaszwierzynski4029
    @tomaszwierzynski4029 3 роки тому +2

    Panie Szymonie super robota 25 lat robiłem naprawy różnymi sposobami włącznie z aluminium, potwierdzam dobry dedykowany klej to beton!!!!. Bmw ma o wiele bardziej skomplikowaną procedurę klejenia. Niestety dobre wykonanie pracy blacharskiej jest kosztowne i to bardzo choćby z uwagi na sam materiał nie mówiąc o robociźnie. Ja w zawodzie blacharza nie umiałem sobie pozwolić na fuszerkę, nie miałem sumienia. Z uwagi na to że nie "chcą" płacić za dobre wykonanie, ba nawet pracodawcy nie chcą dać solidnej wypłaty, po 25 latach odszedłem od wykonywania tego zacnego zawodu. Moim nowym hobby aczkolwiek zaglębianym już też od lat jest diagnostyka komputerowa samochodów tu mam trochę spokoju. Panie Szymonie życzę Panu "gładkiej powierzchni" na tej wybojistej drodze, jeśli dodatkowo pracuje pan na ramach naprawczych to proszę się cenić i to nie wąsko. Pozdrawiam kolega blacharz z Hamburga.

  • @norbertsitko2377
    @norbertsitko2377 3 роки тому +4

    Super wykon jestem pod wrażeniem 👌💪

  • @rk3000100
    @rk3000100 Рік тому +1

    Materiał fajny ale muza okropna psycho

  • @marek.plakiernik.3410
    @marek.plakiernik.3410 3 роки тому +3

    Robota Perfect. Podoba mi się lakiernik przyjdzie pyk pyk i gotowe :-) :-).

  • @YAMAHER
    @YAMAHER 3 роки тому +2

    Super robota 😀jak sprzęt jest to można działać.
    Chyba nadkole w środku poszło w koloreees 🙂

  • @kolbakolba
    @kolbakolba 3 роки тому +5

    Gdyby w ten sposób naprawiano auta po kolizjach nie było by tyle zgnilizny na drogach.

    • @boobrowsky
      @boobrowsky 3 роки тому

      i tylu śmiertelnych wypadków...

  • @pingrel
    @pingrel 3 роки тому +11

    Szapary równe jak u nastolatek 👌

    • @dugai213
      @dugai213 3 роки тому +3

      Ostatnio już mało która ma równą 🤣🤣😈

    • @666marq
      @666marq 3 роки тому +1

      ​@@dugai213 No panie, ledwo na legalu a już luzy na wałku ponad tolerancje

  • @radekl.7417
    @radekl.7417 3 роки тому +3

    Oo Panie. Na takie filmy czekam. Pozdro super robota!

  • @BCGarage
    @BCGarage 3 роки тому +2

    Naprawa z AC, zapewne wycenione na nie mniej niż 10tys zł to i można robić dobrze. Jak by klient miał zapłacić gotówką z własnej kieszeni to w ruch poszedłby młotek, palnik do spęczania, babki, szpachla i po robocie za 1/10 ceny serwisu 🍻

    • @szymonblacharzpolskajakosc9406
      @szymonblacharzpolskajakosc9406  3 роки тому +1

      Z oc sprawcy

    • @BCGarage
      @BCGarage 3 роки тому

      @@szymonblacharzpolskajakosc9406 czyli bezgotówkowo 👍 można robić dobrze jak jest zapłacone🍻

    • @szpak3174
      @szpak3174 3 роки тому

      @@BCGarage Nawet najgorszy blacharz Henio ze stodoły by tej babki do ręki nie wziął za 1000 zł. czyli 1/10 ceny. Oprzytomniej chłopie

    • @BCGarage
      @BCGarage 3 роки тому

      @@szpak3174 no widzisz, ja bym wziął... 😂

    • @YimKXS
      @YimKXS 9 місяців тому

      A jaki koszt takiej naprawy? ​@@szymonblacharzpolskajakosc9406

  • @1monsteer
    @1monsteer 3 роки тому +1

    A gdzie beton i pianka w progi ja się pytam???

  • @janmoto1847
    @janmoto1847 3 роки тому +1

    Qtła ile lat walczyłem żeby druciarze z ktorymi pracuje zaczeli wstawiac na klej.
    Teraz stawiaja pierwsze kroczki, ale nie wszyscy bo reszta dalej niereformowalna opala blachę podczas zgrzewania od środka i mus malowac, i wiele innych

  • @zstjz
    @zstjz 3 роки тому +2

    super wykonana praca, fajny materiał, dzięki za komentarz i pokazanie produktów jakie stosujesz. Fajnie się oglądało, pozdr

  • @ВаняЖбур
    @ВаняЖбур 3 роки тому +1

    Я пепдолю, члму чверть не поміняли?

  • @mareklimanowski687
    @mareklimanowski687 3 роки тому +3

    Wiadro kitu i zrobione 😉
    Trzeba przyznać że kozak robota.

  • @tipo8406
    @tipo8406 3 роки тому +4

    Mega czysta praca . Naprawdę mega 👍

  • @damianstanik4631
    @damianstanik4631 Рік тому +1

    Zajebista robota Szymon pokazuje jak powinno się robić blacharke zgodnie ze sztuką o czym połowa nie ma zielonego pojęcia

  • @NeO_4fun
    @NeO_4fun 3 роки тому +1

    Świetna robota. A powiedz nie było opcji tego wyciągnąć bez wycinania panelu? Nie mówię tu o typowym PDR tylko spoterem itp. Pozdrawiam i leci Subik i łapka.

  • @bogwojny4740
    @bogwojny4740 3 роки тому +1

    prawdziwym mistrzem blacharskim jest co prawda obcokrajowiec Arthur Tussik- polecam jego kanal

  • @Tigerr89
    @Tigerr89 Рік тому +2

    Dajesz rady chlopie! 💪🙂👍👏

  • @dieterschwarze3570
    @dieterschwarze3570 3 роки тому +2

    Taki mlody a zlotem dlonie obtoczone ,fach Masz profesjonalny a szef mam na dzieje ze to u Ciebie docenia pod katem finansowym. Pozdrawiam z Warszawy

  • @patricksteeringwheels5521
    @patricksteeringwheels5521 3 роки тому +1

    Wszystko pieknie tylko szyby sa nie zaklejone a jak pewnie wiesz iskry z diaxa lub migomatu czy zgrzewarki wtapiaja sie nie tylko w szybe ale lakier tez auto po winno byc całe oklejone ale wiem wiem kto tak robi ? Pozatym tip top robota ciekawe jak ida ci grubsze roboty typu cwiara lub dach pozdrawiam

  • @jarotv5249
    @jarotv5249 19 днів тому

    Cześć pytanie jak najlepiej zabezpieczyć progi przed wstawieniem głównie siedzę w zderzakach a tu po tak zwanych fachowych trzeba progi wymieniać na nowe i jak zrobić jak najlepiej

  • @16mmax
    @16mmax 3 роки тому +1

    Fchuj roboty. No i ładnie.

  • @Tomasza001
    @Tomasza001 3 роки тому +1

    Widzicie Ludzie . To jest człowiek który wie co robi . Kozak mistrz , nie jeden dziad powinien brać lekcję u TEGO MŁODZIEŃCA.
    Praca z pasją jest jak fajne zajęcie na urlopie . Pozdrawiam Mechanik z PASJĄ

  • @mayronbolitari632
    @mayronbolitari632 3 роки тому +2

    Robota super ale podziwiam porządek wokoło stanowiska pracy.

  • @mateuszsekua9262
    @mateuszsekua9262 Рік тому +1

    Robisz naprawy z ac?

  • @PtaszekHG
    @PtaszekHG 3 роки тому +3

    Świetna robota ! Czy mógłbyś podać nazwę tej pasty miedziowej ? :)

  • @biegacz1983
    @biegacz1983 3 роки тому +3

    Jak sie ma części z aso. 👀 z okienka podają co trzeba i sprzęt do roboty. to az milo patrzeć

    • @pppnnn2281
      @pppnnn2281 3 роки тому +2

      Chyba że przychodzi rachunek. Wtedy miło nie jest. Jakość naprawa spowodowana jest głównie ceną a nie możliwosciami

    • @fotmat32
      @fotmat32 3 роки тому +1

      @@pppnnn2281 raczej cena spowodowana jakością, podejrzewam ze to Aso

  • @adrianchromiec5855
    @adrianchromiec5855 3 роки тому +2

    Super te filmy. Rzeczowo i konkretnie

  • @MrMathewx
    @MrMathewx 3 роки тому +3

    Piękna robota. Szkoda, że to w Polsce nie ma tak w każdym warsztacie

    • @michalipinski5160
      @michalipinski5160 3 роки тому +1

      Połowy ludzi nie było by stać na tak dobrą robotę.

  • @MsFrry
    @MsFrry Рік тому

    Cześć @Szymon Blacharz "Polska jakość" Olsztyn . Świetna robota. Możesz polecić jakiś klej lub masę którą mogę użyć do wklejenia pasa tylnego w Peugoet 308. Tam jest podłoga plastykowa, ale pas jest częściowo przyklejony a częściowo zgrzany do reszty nadwozia. Przymierzam się do wymiany. Zgrzewy rozwiercę frezem 8mm. Klej usunę na gorąco a później mam zamiar nowy pas wkleić i oczywiście rozwiercone spawy zaspawać migomatem (tam nie zależy mi na super mega jakośći. Zależy mi natomiast na dobrym i trwałym wklejeniu. Z góry dzięki za odpowiedź

  • @pogromcazjebow9160
    @pogromcazjebow9160 3 роки тому +2

    Kozacka robota i fajny sprzet

  • @tomaszgagaa9679
    @tomaszgagaa9679 3 роки тому +3

    To już nie będzie jaj fabryka i szybciej zgnije na zgrzewach.

  • @danielskiermont6024
    @danielskiermont6024 3 роки тому +2

    Mój fachman od pdr wyprostował by to pod lakier :) ale niestety jak ubezpieczyciel każe to nie ma ze boli

    • @szymonblacharzpolskajakosc9406
      @szymonblacharzpolskajakosc9406  3 роки тому

      Nie wątpię, sam znam kilku magików od PDR z tym ze były głębokie rysy i bez malowania się nie obeszło

  • @pochaniaczropynaftowejzasi4403
    @pochaniaczropynaftowejzasi4403 3 роки тому +2

    I wez tu uczciwie zarób dostając takie prace w aso...

  • @LonleyGuns
    @LonleyGuns 3 роки тому +4

    Legancko :D

  • @WojtekCh72
    @WojtekCh72 3 роки тому

    Jak patrzę na te poradniki to łapię się za głowę jaką manianę odpier... ci wszyscy inni "pseudo blacharze" na naszym rynku :-( Aż się boję dać do nich moją głęboką rysę koło klamki bo mi sprują pół auta, nawalą betonu i pewnie będzie łaciaty jak Milka jak polakierują :-( Najchętniej przywiózłbym go do Szymona ale to niestety nie VW :-(

  • @followshadow79
    @followshadow79 4 місяці тому

    Super robota.Brawo za porządeczek w miejscu pracy.
    Oddałbym Tobie każdą robotę :)

  • @tomexx3456
    @tomexx3456 3 роки тому +3

    Brawo to jest profeska

  • @rafamikulski8998
    @rafamikulski8998 3 роки тому +4

    Pełna profeska.

  • @RobertSmith-iv7jc
    @RobertSmith-iv7jc 3 роки тому +1

    Masz fach w ręku.Szacunek

  • @makromikro273
    @makromikro273 3 роки тому

    Mam T5 po przycierce ze słupem. Ten sam błotnik, za drzwiami. Jakio jest, mniej więcej koszt takiej naprawy, tj. bez szpachlowania ale z wymianą poszycia?

  • @DawidSE
    @DawidSE 3 роки тому

    Nakladasz szpachle na wyszlifowane spoiny? Czy tak dobrze je szlifujesz ze nie trzeba nic nakladac? Tylko lutospawasz czy rowniez spawasz metoda MIG?

  • @jezuschrystus.onlycash
    @jezuschrystus.onlycash Рік тому

    Drzwi elektryczne niemal zawsz w oryinale rysują nadkole. Ciekawe jak u was po naprawie?
    Może było lepiej? 😃

  • @neilsharma4500
    @neilsharma4500 3 роки тому

    Do you provide training also I am from India and I am in same car repair work but I want to learn more about the product and the right way to do it so if you can help me I can pay also so please if you can help me

  • @okomentujsongnebonecojineh4304
    @okomentujsongnebonecojineh4304 3 роки тому

    Bad repair #2. PDR = 3 hour repair + paint. New fender isnt better. Rust welcome.

  • @Motoretrotv
    @Motoretrotv 3 роки тому +1

    Mają rozmach skurwisyny ! Brawo ! wielki szacun !

  • @ukaszguzy6589
    @ukaszguzy6589 3 роки тому

    Dzień dobry.Czy może pan powiedzieć gdzie pan pracuje.Ptrzebuje pomocy blacharza.

  • @wjakwarsztat7994
    @wjakwarsztat7994 3 роки тому +2

    Za robotę i za gadkę sub i łapka się należy