Подивився , підписався і " залип" - то , для мене, "космос" , але все зрозуміло , наглядно .... "на хлопский розум" . Дякую , що порекомендував , Максиме !
Здравствуйте Максим ! Очень неожиданно . Очень благодарен Вам за поддержку и высокую оценку моей работы. Ваш супер станок показал высочайший результат , я предполагал что он точный , но все-же Вы удивили , думаю всех , как и меня .
@@vladimirvladimirchuk7877 Возможно. Просмотрел плейлист с японцами. Они после плоскошлифа загоняют образец в 1 микрон. При этом тратят уйму времени. А Максим Андреевич, по быстрому выдал 2 микрона, с зеркальной поверхностью. От разбивки правда не уйдешь. Бриться глядя в зеркало с разбивкой не удобно. Но это наверное не самое главное неудобство. Точность сверх избыточна. Я за хорошую шлифовку, если такая возможна.
Максим. Всё классно. И Геннадия смотрю. Я абсолютно согласен, что классной шлифовкой классно получается. Но (куда же без этого)! Я живу на Дальнем Востоке. Люди, которые классно пошлифуют мне станок находятся по ту сторону Урала. У меня TSA-16 (взял как хоббийный станок). Хотелось бы чуть-чуть подправить. У меня доставка туда и обратно будет больше стоимости работ (мне в Японию ближе скататься). Поэтому на вопрос "а как?", только один ответ - молча.
Максиме !!! Я розгадав той "фокус" з точністю Лєри : неодноразово ( в минулих відео про шліфовку , та й в даному теж ) бачив , що ти береш в руки " жовтий " шпатель" ( чи прямо "залізною " долонею ) і разом з СОЖ стираєш всі недоліки після Лєри )))) Значить секрет або у "жовтому шпателі" , або в прямих руках )))) Таке серйозне відео гріх нерозбавити жартом . Жирнюча вподобайка !!!
@@nikola03077777777 то не " перо " , а " пір*їнка" - результат говорить сам за себе )) - "МІКРОНИ , чоловіче , мікрони ".... Радий , що Ви прочитали ...
Здравствуйте, Максим последнее время не так часто удается смотреть ваши видео, но всегда радуюсь, даже просто видя их в ленте. Приятно знать, что вы развиваетесь и дела у вас идут бурно)
Дякую за канал Гени Базарко, метрологія мені цікаво. Дивився Санту Барбару, тепер ще підігнали Погоду для багатих (був такий серіал перед санта барбарою, правда по польському телебаченні).
Маю зауважити пане Максим, що репітометр показує рівномірність плавності поверхні (тобто відхилення кривизни в різних місцях). Якщо поверхня вогнута або опукла і при цьому є фрагментом ідеальної сфери репітометр в усі позиціях буде показувати однакові значення. І тут два варіанти - або поперодньо виставити значення індикатора репітометра по еталонній поверхні. Або якщо маємо пришабрену (притерту) до досліджуваної поверхні іншу поверхню (очевидно якщо одна сфера прогнута то інша опукла) і репітометр буде знову показувати однакові значення по всій поверхні, але різні для двох поверхонь - на подвоєну величину прогнутості, або опуклості. І тількі якщо обидві поверхні мають сферичність нескінченного радіусу тобто є пласкі (адже площина - обосіблений випадок сфери нескінченного радіусу) репітометр покаже однакові значення для обох поверхонь при цьому поверхні між собою дотикатимуться в усіх точках без зазорів. Але є одне але, при механічній обробці на верстатах такої кінематики, майже неможливо отримати велику погрішність яка при цьому буде ідеальною сферою (це більш характерно для притирання), тому в цьому випадку репітометр дійсно показував рівномірність поверхні в усіх напрямках, що не виходить за погрішність, а отже поверхня дійсно пласка. ))
Прихожани мають бажання побачити як ляже одна пошліфована плита на другу, та покрутити її на 90 градусів, скільки буде точок на дюйм на фарбу, будь ласка продемонструйте
@@Dyadko.Maksym А полегче задания нИма☺️? У меня на четыре мотоцикла один и тот каличный. На ОЛХ щас продают за соточку , других вариантов нет , новоделы только отдельными фрагментами делают.
Максим, интересно перемерить эту же плиту дней через десять. А то есть мнение, что плоскошлиф при обработке упруго деформирует плоскость и через несколько дней в центре получается горка.
Дядько, направление шлифовки металлов крайне легко узнать при любом качестве шлифовки. Для этого нужно смотреть не на шерховатость, а на направление в котором размываются блики света. Микро-царапинки характерно размазывают блик перпендикулярно движению шлифовочного круга. В 3д текстурировании и рендеринге это называется анизотропией. Весьма характерные концентрические блики мы получаем при радиальной обработке, например бегунком на фрезерном.
Якщо хочеш лиш би тебе поважали в Дніпрі, не кажи "тримайся горобчика", а кажи - тримайся піструна, або пензля (в крайньому випадку))) Дякую за роботу, і - Слава Україні!
Дядьку Максиме з великою повагою до Вас та до тої роботи що ви робити. Але таким методом перевірити площинність плити не можна, лише оцінити якісно. Щоб говорити до якого класу вона входить необхідно скористатися рівнем брусковим бажано з ц.п. 0,02 мм/м за методикою вимірювання Moody method of Calibration для повірочних плит.Журавель (Repeat-0-meter) дозволяє тільки приблизний контроль, я його застосовую попередньо, для розуміння чи бракувати плиту та не гаяти часу, чи все ж таки возитися з рівнем. З того що я побачив плита лежить між 1 та 2 класом точності бо навіть перепад на одній лінії виміру в 2 мікрона, на всій плиті дає відхил від площинності до 10 мікрон. Конєшно методика заморечена й нудна з математикою але метрологія вона така. Сам метод описаний в МИ 2007-89 там все описано точно з оригіналом J.C. Moody, “How to Calibrate Surface Plates in the Plant,” reprint from The Tool Engineer, October 1955.
Рівень на ній мовчить максимум рухається в межах третини поділки. Рівень не може оцінити локальні ями, навіть якщо поставити його на ролики як синусну лінійку.
@@Dyadko.Maksym Рівень необхідно встановлювати на базу, ну наприклад дві кмд, з нормованою відстанею між ними, й рухатися по сітці, спочатку по діагоналях потім по контуру, потім по лініям, в певному порядку, й він не може мовчати, бо дивіться ц.п. рівня 0,02 мм/м тобто на базі в 100 мм чутливість рівня на перепад точок в 2 мікрона це 1 поділка. А катаєтся мікроник, навіть закрити очі, на то що різні бази, жорсткість стійки, та інше блохи, і навіть якщо у Вас калібрований мікроник, то і його похибка в кращому випадку 0,3 мкм і це в нулі!!!, а так зазвичай 0,5 мкм, а зразу після шліфу, то є фантастика. Й правило таке, якщо вам потрібна плита ну максимум 2 класу точності то користуєшся чи гусаком, чи ІРБ на триточковій стійці й хаотично рухаєшся по плиті, якщо відхил не більш 2 мкм то це і є 2 клас точності плити. Якщо вам потрібен 1 клас точності то тільки рівень крок сітки не більше 100 мм. Якщо Вам потрібен клас 0 то або мікроневелір або автоколіматор АК0,5 (0,5 кутових секунд) крок сітки не більше 50 мм. Якщо Вам потрібен клас 00 то тільки інтерферометр лазерний чи автоколіматор АК0,2У (0,2 кут. секунд) крок сітки 25 мм. Крок сітки я вказав для плит розміром до 630 на 400 мм. А якщо вам потрібен клас 0 чи 00 для маленьких поверхонь (100 на 100) то тільки пластина плоска ПИ120 для інтерференційних вимірювань з точністю лямда на 20, але там ще цікавіше. А перевірка лінійкою та намагатися підсунути кмд під неї, то вибачте це велика дурість, так тільки направляйки перевіряють в цеху (гаражі) для замовників які в цьому не розуміються. Але то окреме питання.
все время терзает вопрос - а не отжимает ли плоскость от камня сожем? даже на этой плите уже видно что на краях больше берет бо сож срезает краем а так камень какбы на гидроподушке плывет....
Риску видно на отблеск, камера ловит, интересно сколько времени ушло на выхаживание плиты. Теперь надо подождать годик и посмотреть останется ли плита в тех же 2-х микронах.
У столярів мікрометра нема, але підгонка деталей дуже точна, особливо під час склеювання столярних щитів на плоску фугу. Для інформації: - добре налаштований ручний гибель дає рівномірну за товщиною стружку 0,02 мм. До речі, до стандартизації методів вімірювання і допусків на обробку аж до початку 19 ст., в металообробці теж тупо використовували метод підгонки. Шабріння повірочної плити, та перевірка її на фарбі тому підтвердження.
Максим привет, видос супер ! Нужен твой совет ,сейчас буду заливать фундамент под 372б очень нужен минимальный зазор от стены до тумбы со стороны хода поперечной подачи ,боюсь что шток гидроцелиндра упрётся как у тебя , станок разобран по кусочкам и штока гидроцелиндра нет плясать не от чего , огромное спасибо !
не варто. Простыше мати на підхваті такого дядька як я:)) Токарний і фрезер вас не спасе. Треба море оснастки, інструменту і приспособ. А це площі, витрати які ви відбиватимете 100 років. Це так само якби я купив собі автопід'йомник.
@@serges3757 Да я понимаю конечно )) У парня которого ДМ порекомендовал одно видео посмотрел про поверочные плиты из стекла там был интересный эффект разложения света на спектр в зазоре между кмд и стеклом, это тоже как я понял один из методов контроля.
чудовий результат, думаю вимірювання Гени це підтвердять. але є одне але. на шліфованому фарба не так лягає як на шабреному. тому з фарбою буде трохи незручно працювати. принаймі у мене не виходить на шліфованому гарний (стабільний) відбиток робити
Макс, зря ты завышаешь показатели плоскосноти, там 2мк ну пусть даже 3мк из-за погодных условий:)) но тут реально к бабке не ходи в класс 00 оно пролитает со свистом) Я вот хочу купить ещё одну плиту, и была делема отдать на шлифовку куда угодно и потом дошабрить, или найти толкового шлифовщика с хорошим станком, но теперь нашёл :) Если будет у тебя время то отправлю тебе (если возьмëшся) Как можно с ориентироваться по стоимости? Думаю плита будет тоже 400×400.
Здравствуйте Максим. В данном случае Вы действительно " делаете не правильно". Объясню почему, дело в том, что измерения меньше 5-и микрометров, нужно производить в специальных помещениях. В помещениях должна быть постоянная температура и влажность. Ваше мастерство и ваши знания бесценны. Удачи Вам.
@@Dyadko.Maksym именно по этому я и акцентировал внимание. 😉😉 P S. Вы смогли купить подшипники Минского завода роликовые с плоским сепаратором из пластика. Я Вам отправил ссылку с представителем в Украине?
Дима так с ремонтом своего плоскошлифа не заморачивался, но у него бетонный фундамент получше чем у Макса, может довести станок если захочет, но Дима уверенн что после шлифовки плитубчерез время поведет.
У него своя парафия - меритель из говна и палок. Почти то же самое, но быстрее, дешевле и на два класса ниже по точности (чего в 90% случаев вполне достаточно)
Дядько вітаю. На початку відео за спиною у вас бачу гак на телфері на якому запобіжник вже не на місті. Може вже крюк розігнувся від тривалої роботи та його треба замінити?
35:36 может я что путаю, но начинали с -1(минус один) деление....значит тут не +2, а +3 микрона? Или учитывать надо то что позже на том же месте был уже ноль?
Гена Базарко.
ua-cam.com/channels/U7OXmkixXoTwSsGXmL8Xng.html
- Був підписаний. Той рідкісний випадок коли ютуб порадив не сміття.
Також вже був підписаний :)
Дядько радить, я підписуюсь. ;)
спасибо, мы уже с Геной)
Подивився , підписався і " залип" - то , для мене, "космос" , але все зрозуміло , наглядно .... "на хлопский розум" . Дякую , що порекомендував , Максиме !
Здравствуйте Максим ! Очень неожиданно . Очень благодарен Вам за поддержку и высокую оценку моей работы.
Ваш супер станок показал высочайший результат , я предполагал что он точный , но все-же Вы удивили , думаю всех , как и меня .
@@vladimirvladimirchuk7877 КМДешки тоже неправильно трут при их изготовлении.
Тепер я вас дивлюсь. Приємно познайомитись :)
@@soloway-l1o Приветствую Вас! Я сам зритель . Фанат Дядько Максима. У меня нет канала.
@@vladimirvladimirchuk7877 Смотрел как японцы шабрят огромные плиты. Насчет притирки не уверен. Огромный вес, диффузия. Задир скорее всего обеспечен
@@vladimirvladimirchuk7877 Возможно. Просмотрел плейлист с японцами. Они после плоскошлифа загоняют образец в 1 микрон. При этом тратят уйму времени. А Максим Андреевич, по быстрому выдал 2 микрона, с зеркальной поверхностью. От разбивки правда не уйдешь. Бриться глядя в зеркало с разбивкой не удобно. Но это наверное не самое главное неудобство. Точность сверх избыточна. Я за хорошую шлифовку, если такая возможна.
Церква свідків відсутної риски
Максим. Всё классно. И Геннадия смотрю. Я абсолютно согласен, что классной шлифовкой классно получается. Но (куда же без этого)! Я живу на Дальнем Востоке. Люди, которые классно пошлифуют мне станок находятся по ту сторону Урала. У меня TSA-16 (взял как хоббийный станок). Хотелось бы чуть-чуть подправить. У меня доставка туда и обратно будет больше стоимости работ (мне в Японию ближе скататься). Поэтому на вопрос "а как?", только один ответ - молча.
Приємно бачити такий результат!!! Стільки часу дивились цю епопею з Лерою і ось... як в справжньому фільмі про любов - happy end ))))
Ну просто моё почтение... Когда то что ты делаешь - больше чем просто работа.
Максиме !!! Я розгадав той "фокус" з точністю Лєри : неодноразово ( в минулих відео про шліфовку , та й в даному теж ) бачив , що ти береш в руки " жовтий " шпатель" ( чи прямо "залізною " долонею ) і разом з СОЖ стираєш всі недоліки після Лєри )))) Значить секрет або у "жовтому шпателі" , або в прямих руках )))) Таке серйозне відео гріх нерозбавити жартом . Жирнюча вподобайка !!!
@@nikola03077777777 то не " перо " , а " пір*їнка" - результат говорить сам за себе )) - "МІКРОНИ , чоловіче , мікрони ".... Радий , що Ви прочитали ...
Тут дійсно нова парафія! Свідки відсутності рисок після шліфовки!👏
Гвозди ровнять пойдёт.
@@RAMB0DJOHN історія сповнена болю...
Чудова робота прекрасного майстра👍👍👍 Дякую, прекрасне відео!!! І мені подобається все ваше "не правильно"!!!
Здравствуйте, Максим
последнее время не так часто удается смотреть ваши видео, но всегда радуюсь, даже просто видя их в ленте.
Приятно знать, что вы развиваетесь и дела у вас идут бурно)
таких людей как Гена Базарко надо ценить, это золотые руки и мастерство, спасибо Максим за подсказку.
Ни где не бьёт, везде берёт. Супер!!! 👍👍👍👍👍
Неплохая наковальня получилась
Мікроби на тій плиті ганятимуть як босяки на Боневілі! Дядько тепер самий 'ровний' хлопака.
Дуже дякую за видос. Привид из Волгограда!
Дякую за канал Гени Базарко, метрологія мені цікаво. Дивився Санту Барбару, тепер ще підігнали Погоду для багатих (був такий серіал перед санта барбарою, правда по польському телебаченні).
Меня одного отвлекает стремно болтающаяся шпилька прижима в среднем пазу стола???
вот если б ты не сказал, я бы и не заметил, а так тоже все время на него пялился )
То так треба, а інакше роботать небудєт!)
@@БойкоВасиль-ц7э А може це з буХгалтеріі приходили щось обдерти і не прибрали за собою ... :)
Та грающа шпилька для чорнової правки круга. Шла в комплекті з Лерочкою.
Це просто ізюмінка, щоб дратувати.
Я так розумію, людина збиралась доводити плити по методу "трьох плит", а тепер не розуміє що робити з рештою двома плитами)))
Дядько вже як наперсточник.Кручу, верчу.)))))
Великолепная работа!
Люблю відоси від Дядько Максим ! Максим сила! !!
Дякую Максим. Взагалі хейтерів розвелося багато, кожен з них каже "ти робиш не так і не вірно". Я це вже проходив. Головне робити якісно. Успіхів!
Молодець Максим!
Ото я розумію домашні умови ! Клас 💪
Маю зауважити пане Максим, що репітометр показує рівномірність плавності поверхні (тобто відхилення кривизни в різних місцях). Якщо поверхня вогнута або опукла і при цьому є фрагментом ідеальної сфери репітометр в усі позиціях буде показувати однакові значення. І тут два варіанти - або поперодньо виставити значення індикатора репітометра по еталонній поверхні. Або якщо маємо пришабрену (притерту) до досліджуваної поверхні іншу поверхню (очевидно якщо одна сфера прогнута то інша опукла) і репітометр буде знову показувати однакові значення по всій поверхні, але різні для двох поверхонь - на подвоєну величину прогнутості, або опуклості. І тількі якщо обидві поверхні мають сферичність нескінченного радіусу тобто є пласкі (адже площина - обосіблений випадок сфери нескінченного радіусу) репітометр покаже однакові значення для обох поверхонь при цьому поверхні між собою дотикатимуться в усіх точках без зазорів.
Але є одне але, при механічній обробці на верстатах такої кінематики, майже неможливо отримати велику погрішність яка при цьому буде ідеальною сферою (це більш характерно для притирання), тому в цьому випадку репітометр дійсно показував рівномірність поверхні в усіх напрямках, що не виходить за погрішність, а отже поверхня дійсно пласка. ))
Згоден. Ідеальну сферу зробити нереально, бо однакову сферичність мають мати і продолньний і поперечний хід на однаковій довжині (наприклад 400мм).
Прихожани мають бажання побачити як ляже одна пошліфована плита на другу, та покрутити її на 90 градусів, скільки буде точок на дюйм на фарбу, будь ласка продемонструйте
Та це справжнісінький технічний БДСМ 😵. Я в захваті👍👍👍.
Дякую за відео.
Коли їжа крутим?:))
@@Dyadko.Maksym ☺️ я цілодобово , а ви щось давнооо не згадували за свого.
@@old_fox_motors шукаю переключатель світла. Оригінал. Смагьош?
@@Dyadko.Maksym А полегче задания нИма☺️? У меня на четыре мотоцикла один и тот каличный. На ОЛХ щас продают за соточку , других вариантов нет , новоделы только отдельными фрагментами делают.
бачив за соточку...прийдеться...
Дзядцька дзякуй! Жэрэбчык у справе!
В принципе можно с плитой встать у метро и рубить бабло на таком фокусе. Фокус можно назвать лезет не лезет. Круто, Максим)
Ох це супу пер круто плиту вишльфувати в 00 і по всій плиті 2мК головка стрілка не рухається ну це дуже круто
Максим, интересно перемерить эту же плиту дней через десять. А то есть мнение, что плоскошлиф при обработке упруго деформирует плоскость и через несколько дней в центре получается горка.
Дядько, направление шлифовки металлов крайне легко узнать при любом качестве шлифовки. Для этого нужно смотреть не на шерховатость, а на направление в котором размываются блики света. Микро-царапинки характерно размазывают блик перпендикулярно движению шлифовочного круга. В 3д текстурировании и рендеринге это называется анизотропией.
Весьма характерные концентрические блики мы получаем при радиальной обработке, например бегунком на фрезерном.
Есть второй фокус - потереть деталь куском свинца
Аплодиссменты Лере!!! Конечно тебе Макс!!! Ты уделал ГОСТ...
Дякую Максим, до того як я став дивитися ваші відео, я не уявляв, як можно досягти точності механічної обробки 0.01, 0.00* і т.д.
Класс неправільності по Госту 0.0000₴.👌👍😁
Запорол новую плиту на 2 микрона.
Дядько Перфекціоніст!
Мікрометр по дереву,ото насмішив))))Там калібрувально - шліфувальний всі горби і ями рівняє аж бігом!
"безграмотність" -запорука успіху)👍
Я прочитав табличку лінійки на відображенні плити😄, я думаю якщо покласти скло на плиту то воно прилипне до неї, така чіткість шліфовки👍
Наразі дивлюся . Зауваження будуть потім , піля перегляду )
Но это не точно)
@@ВаняЖбур стопудово !!)))
Гарно! :))
Доброго дня! Якщо можна, дайте будьласка пораду. Токарний станок 16б16 ка.Наскільки буде актуальним в гаражній майстерні,та його плюси і мінуси.Дякую.
Якщо хочеш лиш би тебе поважали в Дніпрі, не кажи "тримайся горобчика", а кажи - тримайся піструна, або пензля (в крайньому випадку))) Дякую за роботу, і - Слава Україні!
👍👍👍х100
Дядьку Максиме з великою повагою до Вас та до тої роботи що ви робити. Але таким методом перевірити площинність плити не можна, лише оцінити якісно. Щоб говорити до якого класу вона входить необхідно скористатися рівнем брусковим бажано з ц.п. 0,02 мм/м за методикою вимірювання Moody method of Calibration для повірочних плит.Журавель (Repeat-0-meter) дозволяє тільки приблизний контроль, я його застосовую попередньо, для розуміння чи бракувати плиту та не гаяти часу, чи все ж таки возитися з рівнем. З того що я побачив плита лежить між 1 та 2 класом точності бо навіть перепад на одній лінії виміру в 2 мікрона, на всій плиті дає відхил від площинності до 10 мікрон. Конєшно методика заморечена й нудна з математикою але метрологія вона така. Сам метод описаний в МИ 2007-89 там все описано точно з оригіналом J.C. Moody, “How to Calibrate Surface Plates in the Plant,” reprint from The Tool Engineer, October 1955.
Рівень на ній мовчить максимум рухається в межах третини поділки. Рівень не може оцінити локальні ями, навіть якщо поставити його на ролики як синусну лінійку.
@@Dyadko.Maksym Рівень необхідно встановлювати на базу, ну наприклад дві кмд, з нормованою відстанею між ними, й рухатися по сітці, спочатку по діагоналях потім по контуру, потім по лініям, в певному порядку, й він не може мовчати, бо дивіться ц.п. рівня 0,02 мм/м тобто на базі в 100 мм чутливість рівня на перепад точок в 2 мікрона це 1 поділка. А катаєтся мікроник, навіть закрити очі, на то що різні бази, жорсткість стійки, та інше блохи, і навіть якщо у Вас калібрований мікроник, то і його похибка в кращому випадку 0,3 мкм і це в нулі!!!, а так зазвичай 0,5 мкм, а зразу після шліфу, то є фантастика. Й правило таке, якщо вам потрібна плита ну максимум 2 класу точності то користуєшся чи гусаком, чи ІРБ на триточковій стійці й хаотично рухаєшся по плиті, якщо відхил не більш 2 мкм то це і є 2 клас точності плити. Якщо вам потрібен 1 клас точності то тільки рівень крок сітки не більше 100 мм. Якщо Вам потрібен клас 0 то або мікроневелір або автоколіматор АК0,5 (0,5 кутових секунд) крок сітки не більше 50 мм. Якщо Вам потрібен клас 00 то тільки інтерферометр лазерний чи автоколіматор АК0,2У (0,2 кут. секунд) крок сітки 25 мм. Крок сітки я вказав для плит розміром до 630 на 400 мм. А якщо вам потрібен клас 0 чи 00 для маленьких поверхонь (100 на 100) то тільки пластина плоска ПИ120 для інтерференційних вимірювань з точністю лямда на 20, але там ще цікавіше. А перевірка лінійкою та намагатися підсунути кмд під неї, то вибачте це велика дурість, так тільки направляйки перевіряють в цеху (гаражі) для замовників які в цьому не розуміються. Але то окреме питання.
все время терзает вопрос - а не отжимает ли плоскость от камня сожем? даже на этой плите уже видно что на краях больше берет бо сож срезает краем а так камень какбы на гидроподушке плывет....
Шикарно.💯👍👍👍
Браво 😄🤗😃👍
Гена Базарко выше всяких похвал
Риску видно на отблеск, камера ловит, интересно сколько времени ушло на выхаживание плиты.
Теперь надо подождать годик и посмотреть останется ли плита в тех же 2-х микронах.
25:41 у меня есть щупы от 0.002 они продаются в круглых коробочьках по 5метров. Инструмент на ЧПУ по ним можно довольно точно обнулять. З повагою)
отличный результат)даже если там 6 микрон, это гарно)))
У столярів мікрометра нема, але підгонка деталей дуже точна, особливо під час склеювання столярних щитів на плоску фугу. Для інформації: - добре налаштований ручний гибель дає рівномірну за товщиною стружку 0,02 мм. До речі, до стандартизації методів вімірювання і допусків на обробку аж до початку 19 ст., в металообробці теж тупо використовували метод підгонки. Шабріння повірочної плити, та перевірка її на фарбі тому підтвердження.
В столярів пальцьометр та очіометр, як правило вистачає. Рейсмус, кутник, лінійка та й досить.
Супер!!!Класс!!!
Максим привет, видос супер !
Нужен твой совет ,сейчас буду заливать фундамент под 372б очень нужен минимальный зазор от стены до тумбы со стороны хода поперечной подачи ,боюсь что шток гидроцелиндра упрётся как у тебя , станок разобран по кусочкам и штока гидроцелиндра нет плясать не от чего , огромное спасибо !
в паспорте есть тот габарит
@@Dyadko.Maksym в книге тоже даётся минимальная дистанция ? или с припуском на обслуживание , хотелось поставить в притирку так как место ограниченно
Красавчик👍
супер супер супер
Як з вами зв‘язатись , маю ушкодження по поперечних направляючих 3е711 продольні у доброму стані.
Здравствуйте Максим, как с Вами связаться если нужно будет плиту отшлифовать?
dyadko.maksym@gmail.com
Огонь Дядька
Доброго дня. Як з Вами можна зв'язатись та скористатись послугами. Дякую.
13:18 . первый раз более чем за 7 лет услышал как ДМ выругался матом))
Неуважно дивитесь, вдруге)
@@Max_Stupa Почти в каждом видео это происходит... Понятное дело, что всё дело в правильном( первичном ) понимании значения слов...
Sehr schön erklärt weiter so 👍👍👍👍
Дядьку Максим маю до вас запитання. Чи вартує на СТО купляти токарний станок і фрезерний станок. І якщо вартує то який і приблизно яка б була ціна
не варто. Простыше мати на підхваті такого дядька як я:)) Токарний і фрезер вас не спасе. Треба море оснастки, інструменту і приспособ. А це площі, витрати які ви відбиватимете 100 років. Це так само якби я купив собі автопід'йомник.
Займаюся ремонтом авто, маю ТВ 16 , дуже часто виручає. Точу оправки, набивки сальників .Займає мало місця.
@@Dyadko.Maksym А ще в мене є прес зроблений з домкрата .Вгадайте з одного разу звідки я його "здер".
хорошая плита, будет где гвоздики ровнять)))
Не, это всё не правильно с индикаторами !!! Они же ручные, прикормленные сырками и верно служат Максиму !!!
Всё брехня, фотошоп и снято в Голливуде.
Дякую, Макс.
Кто там пса драконит? ))
Бруно кому то делает разбивку на пятой точке.
А наче на сухо потрібно шліфувати, чи то тільки для чавуна?
Очень классный станок... Станок входит в класс "Сверх прецизионный "С"? Последний класс верно???
Приветствую. Какой зернистости камень, и какой твердости? Если не секрет.
Є мікрометри для дерева) Використовуються у виробництві музичних інструментів (скрипок, альтів, віолончелей і віол)
На чисто👍
До сьогодні дивилися чи є сітка,а тепер дивимся чи її нема 😂
Добрый день.как с вами можно связаться?
Ни чё се) Красота.!
Хорошая плита
Риски не видно, але по розтягнутості бліка від лампи все одно зрозуміло в яких напрямах риски ;)
то вже оптичні методи контролю ;)
@@Вокругмотора Если я не ошибаюсь они и являются самыми точными
@@Dulgein оптичні найбільш точні, так. Але бліки то не метод контролю))))
@@serges3757 Да я понимаю конечно )) У парня которого ДМ порекомендовал одно видео посмотрел про поверочные плиты из стекла там был интересный эффект разложения света на спектр в зазоре между кмд и стеклом, это тоже как я понял один из методов контроля.
Та були рискки)
Круто
Маленька стрілка показує велику роботу. Бо це фактично не плиту поміряв, а Лєру. А як ще точніше, то той об'єм праці, що в неї вклав.
чудовий результат, думаю вимірювання Гени це підтвердять. але є одне але. на шліфованому фарба не так лягає як на шабреному. тому з фарбою буде трохи незручно працювати. принаймі у мене не виходить на шліфованому гарний (стабільний) відбиток робити
Дякую Михайле.
Макс, зря ты завышаешь показатели плоскосноти, там 2мк ну пусть даже 3мк из-за погодных условий:)) но тут реально к бабке не ходи в класс 00 оно пролитает со свистом) Я вот хочу купить ещё одну плиту, и была делема отдать на шлифовку куда угодно и потом дошабрить, или найти толкового шлифовщика с хорошим станком, но теперь нашёл :) Если будет у тебя время то отправлю тебе (если возьмëшся) Как можно с ориентироваться по стоимости? Думаю плита будет тоже 400×400.
після сьогоднішнього відео ЦІНА ВИРОСЛА!!! і до бабки не ходи)
@@ЮрійЛісовий-у7м Сподіваюсь ні, бо тоді буду шабріть поки не накачаю руки базуки😆
Здравствуйте Максим.
В данном случае Вы действительно " делаете не правильно".
Объясню почему, дело в том, что измерения меньше 5-и микрометров, нужно производить в специальных помещениях.
В помещениях должна быть постоянная температура и влажность.
Ваше мастерство и ваши знания бесценны.
Удачи Вам.
да, я делаю НЕ правильно и открыто об этом говорю.
@@Dyadko.Maksym именно по этому я и акцентировал внимание. 😉😉
P S. Вы смогли купить подшипники Минского завода роликовые с плоским сепаратором из пластика.
Я Вам отправил ссылку с представителем в Украине?
Максим, подскажите пожалуйста стоимость шлифовки плиты 630×400? Или как с Вами связаться для уточнения этого вопроса?
dyadko.maksym@gmail.com
А как же Грандисток?
Это видео похоже вызов на дуэль Диме))
Дима так с ремонтом своего плоскошлифа не заморачивался, но у него бетонный фундамент получше чем у Макса, может довести станок если захочет, но Дима уверенн что после шлифовки плитубчерез время поведет.
У него своя парафия - меритель из говна и палок. Почти то же самое, но быстрее, дешевле и на два класса ниже по точности (чего в 90% случаев вполне достаточно)
Максим подскажи размер приводного ремня на ИЖ 250 ИТВ и где можно в Украине найти
Гена всех удивил.
Подивився відео тя зрозумів звідки в Дядька стартовий кап тал на майстерню , та на все що е, крутив наперстки на жд вокзалі і на базарі!
Дядько вітаю. На початку відео за спиною у вас бачу гак на телфері на якому запобіжник вже не на місті. Може вже крюк розігнувся від тривалої роботи та його треба замінити?
Макс питання: А що буде за два три місяці?
Дизлайки поставили пользующиеся особо точным измерительным инструментом. Рулеткой.
відрізаною ... і переклепаною з 10 см
Максим.Я В шоке настроить станок с такой точностью в домашней мастерской. Снимаю шляпу!удачи!
Максиме, при всій повазі - риску я побачив, мізерну, але вона є. Але це ніяким чином не впливає на високу якість роботи.
Максим, навіщо так розпинатись, про точність? Я і так це бачу і знаю тобі нема рівних, дякую тобі
самореклама. где еще у людей такой станок есть? будет нужда и во Львов отправлю. пока радуюсь за людей
Ок🔨!!!
А якби плитки під лінійку на самому краю плити ставити то було б такі само показання?
35:36 может я что путаю, но начинали с -1(минус один) деление....значит тут не +2, а +3 микрона?
Или учитывать надо то что позже на том же месте был уже ноль?
не ноль а пів... і до 1.5 там тільки на углу було
адепты сетки горько плачут :)))))))))))))