Зимою обов'язково в багажнику лопатка невелика розкладна металева, всі резинки треба силіконкою, все вірно. Заводити авто хоч зимою, хоч влітку треба вимкнувши все зайве і не забуваючи вижати педаль зчеплення, це треба робити і перед тим, як заглушити двигун, це запобігає шкоді для двохмасового маховика. Зимова омивайка, та якісне зимове пальне - це за замовчуванням має бути, також зимою треба регулярно перевіряти тиск у шинах та уникати їзди на нейтралці. Та звісно, не вижимати зчеплення у повороті. Дякую за відео, не зо всім згоден, а ле є корисні моменти безперечно!
@@СветланаКондратьева-й4г Якщо грубо на пальцях, при вижимі зчеплення ми роз'єднуємо коробку та двигун, крутящий момент не йде на колеса. У повороті вижате зчеплення дуже небезпечне, тому що це погіршує керованість та стійкість авто на дорозі. Вижим зчеплення у повороті - це дуже погана звичка, треба відразу вчитися правильно(перед поворотом знизити швидкість, ввімкнути потрібну передачу, не прискорюватись, та не гальмувати, треба до маневру все зробити, а у повороті тільки підтримувати швидкість та працювати рулем), або якщо звичка така є, перевчити себе. Звісно, це більшою мірою відноситься до нестійкого покриття (сніг, дощ, ожеледиця тощо). Але, як на мене, то треба мати єдину манеру водіння, а не зимову, літню, для стійкого, для нестійкого покриття. Краще завжди бути зосередженим та грамотним водієм. Приклад - Ви їдете у повороті, вижали зчеплення і тут починається занос чи снос, у більшості стрес, вони б'ють у тормоз(що провокує ще більший занос), кидають зчеплення, що веде до заглохання та блокування руля. А нам треба попрацювати рулем якраз, щоб вийти з заносу, та якщо машина на передньому приводі(як більшість машин), то додати газ, щоб ведучі передні колеса допомогли витягти машину із заноса(а якщо машина заглохне, то ніякий газ вже не додамо). Тому, ні в якому разі зимою, а бажано і завжди не виконувати поворот з вижатим зчепленням, це може мати дуже негативні наслідки. Бажаю Вам ніколи не потрапляти у такі ситуації, але Ви мусите знати, як діяти, якщо вони виникають.
@@СветланаКондратьева-й4гмається на увазі, що не слід роз'єднувати двигун і трансмісію на слизькій дорозі. По-перше, двигун стабілізує колеса, як інерційний механізм, не даючи їм випадково заблокуватися, якщо ви пригальмовуєте. По-друге, під час заносу на передньому приводі слід трохи додати газу, щоб покращити керованість авто і дозволити колесам швидше витягнути авто на прямолінійну траєкторію. Тому, слід якомога менший час тримати роз'єднаним мотор і трансмісію. При особливо слизький дорозі, при зупинці слід знижувати передачі і не давати газу (гальмувати двигуном). 6-5-4-3, а далі вже можна вмикати нейтраль і гальмувати до зупинки.
Обов'язково вожу лопату. Причому не пластикову лопатку для снігу, а звичайну садову лопату з товстого заліза з укороченою ручкою. Такою можна в разі потреби довбати навіть лід.
так, з усього відео саме ця порада якось не дуже влучна, сам першим ділом поліз в коменти, глянути, чи хтось про це написав. Насправді, непоганий варіант - включити двірники і коли вони будуть в вертикальному положенні - вимкнути запалення. Так з них буде стікати рідина і вони не будуть такими забрудненими снігом чи льодом, як при їх звичайному, горизонтальному положенні. В мене в Сеаті виробники вже про це подумали, зробили двірники вертикальними, та щє й в стійки заховали.
@@RomanKr.Вимкнути у вертикальному положенні то найгірша порада, яка лише може бути. Бо наступного дня, при увімкненні запалювання вони автоматично будуть намагатись повернутись у вихідне положення. А так як вони примерзли до скла, то в кращому випадку згорить запобіжник, а в гіршому двигун приводу.
@@RomanKr. НЕ РАДЖУ. Адже тоді при ввімкненні запалення двірники обов'язково спробують повернутися у паркувальне положення. В гіршому випадку (якщо таки примерзнуть) може тріснути повідець двірника, в найкращому вони пройдуться як по наждаку по всьому тому льодові, що намерз на скло. Насправді, не бачу жодної проблеми, адже із замерзлим склом Ви все одно не поїдете. Тож будете певний час прогрівати салон і ніхто не заважає перед тим, як рушити з місця, руками відірвати на пару секунд кожен двірник від скла - вони до того часу певно що вже відтають.
Навіть після охолодження салону при паркуванні варто приснути пару разів на скло омивачем взимку - набагато зменшує ризик створення щільного льоду на склі.
Часто взимку замерзають двірники, а точніш, вони не такі гнучкі стають та погано слідують за вигином скла. То я возив з собою в шприці звичайному концентрат незамерзайки -70 та зі шприца просто промазував місця не була вода і де вона не давала бути двірникам рухливими. Декілька разів мене концентрат виручав :))
В автомагазинах окремо продається розморожувач для скла в прискалках - повірте, дуже зручно, неодноразово ставав у нагоді, особливо як після відлиги морози вдаряли, і на машині зовні утворився льодяний панцир.
@@olegp3680 Спросили немецкого солдата: "Для чего тебе шея нужна?". "Чтобы по команде: "Равняйсь!" поворачивать голову направо", ответил немецкий солдат. Спросили французского солдата: "Для чего тебе шея нужна?". "Чтобы идя в строю не упускать из виду хорошеньких девушек!", ответил французский солдат. Спросили русского солдата: "Для чего тебе шея нужна? "Ваше благородие, да как же без шеи, я, когда в сортир хожу, завсегда на нее ремень вешаю!".
На багатьох машинах кондиціонер на морозі не вмикається, навіть якщо лампочка горить - захист від замерзання при мінусових температурах. Лише інверторні кондиціонери можуть нормально працювати при температурах нижче -5-0 с.
Щоб швидше розморозити скло, якщо авто не обладнане окремим підігрівом лобового скла, обдув весь на скло і опускаємо сонцезахисні козирьки. Так набагато швидше процес піде
Взимку примерз електричний ручнік, але який працює по принципу ручного(серво-машинка затягує), так от: грів, постукував, ворочав колеса руками- реагували тільки сальники:). На допомогу прийшла совкова металічна лінійка, відпустив ручнік далі вставив лінійку між диском і колодкою і як викруткою .... і шпоньк....тепер вожу лінійку і не лінюсь відпускати ручнік та ставити інколи на передачу. Акум ніколи не грію це розводняк. Авто рідко вистигаю оскільки маю електричний тен, диздвигун ще холодний а дує вже тепленьким. А от двірники це проблема, поставиш дешеві і їм хана одразу(як стукне мороз), дорогі ж навесні під заміну...
Ще одна людина в курсі, що акумулятор "гріти" фарами - це маячня, нема там звідки взятися теплу. А після цього не завестись гарантовано - це будь ласка!
А якщо їдеш по "сметані" типу OFF-ROAD, то у разі застрягання, краще мати ручну лебідку, щоб будь-якої миті можна було б тачку витягти. Добре, щоб вона не знадобилась, але різні випадки бувають, а якщо лебідка короткувата, то можна її наростити за допомогою буксировочного тросу, а якщо нема змоги залебедитись, то можна використати звичайну лопату, поставивши її під певним кутом нахилу від автомобіля, можна ще й якір закупити, але він важкий та ще й місце займає чи мале, тому возити його не дуже хороша ідея, а от лопата разом з лебідкою, то можна і спробувати. Все ж краще мати такий набір, а ніж сидіти на мілині і чекати поки тебе витягнуть, адже за частую зв'язок відсутній, а якщо і викличеш евакуатор, то не факт що він доїде до твого місця знаходження!!!
1. Дуже спірний лайфхак, можна висадити в нуль взагалі 2. В мінусову температуру взгалі не рекомендовано вмикати, в більшості авто стоїть датчик температури і при мінусі на вулиці не ввімкнути. 4. взимку при мінусовій температурі взагалі не рекомендую використовувати стояночні гальма, якщо примерзне чекай весни
1. Перед тренуванням у спортзалі роблять розминку для розігріву мускулів, з акумулятором те ж саме. 2. Кондиціонер треба вмикати разом з пічкою, тоді він працює на нагрів. Клімат-контроль взагалі кондиціонер вмикає сам. 4. Весною можете потім міняти трос ручника, бо він може прикипити до кожуху
@@Ostap-Opanasenko примерзання ручника тут ні до чого. Ви писали, що взимку ручником взагалі користуватися не треба. Не користуєтеся ручником тривалий час, трос в кожусі не рухається і може прикіпити
@@autoschoolonlinechas По-перше, я цього не писав. Хоча узимку дійсно не варто залишати авто на ручнику на тривалий час - через ризик примерзання колодок. Проте цього не рекомендують без потреби робити і влітку - через перспективу розтягування тросика. Але ж використання ручника не обмежується самою парковкою. На підйомі можна починати рух "з ручника", ручником фіксують автомобіль при увімкненому двигуні, тощо. Причому усе це незалежно від пори року. Узимку до того ж ручник використовують за необхідності повороту "на місці", надто коли навколо сугроби, чи вузька колея. Тож не хвилюйтеся - не прикипить. До речі, натягнутий протягом тривалого часу трос так само не рухається в боудені і може прикипіти з іще більшою ймовірністю.
Набор старий, як світ. Поради більш актуальні-сучасні: 1. Купити електричку. Заряджати звісно десь треба - буде паркінг або гараж. Одразу відпадає проблема з замороженими вікнами. А оплата оренди гаражу+електрики в сумі меньше за паливо. 2. На більшості сучасних електромобілів можно віддалено з пульта або з телефона включити клімат. 3. Використання підігрівів сидінь та керма - дає кайф та зменшують витрати енергії. 4. Автомат та сугроб = дупа коробці. В електромобілях немає коробки 😂 - нема коробки, немає проблем 5. ABS, ESP в будь-який електричці в базі. 6. Режим В. Навіть на літній гумі норм їздить, що вкрай не рекомендую, але факт. 7. Ніяких стартеров немає. Включити та поїхати можна хоч в мінус 30
1. "Розігрів" акумулятора фарами - брехня. Не робіть так, бо гарантовано нікуди не поїдете! Що треба робити? Вимкнути всі споживачі (вентилятор пічки, музику, двірники, габарити тощо). Після увімкнення запалювання почекати 10 секунд (не важить який у вас двигун). У цей час відбувається перевірка усіх датчиків, і розрахунок ефективної пускової суміші. Паливний насос виходить на максимальний тиск. У дизеля нагріваються свічки розжарювання. Тільки потім витискаємо зчеплення, нейтраль, і крутимо стартером, намагаючись завести з першого разу. Але не більше 5-7 секунд крутити за раз. Якщо не вдалося - наступна спроба через 60 секунд, в тій самій послідовності. Для дизеля з свічками розжарювання, можна зробити подвійний прогрів перед першим пуском: Увімкнули запалювання - 10 секунд - вимкнули - увімкнули - 10 секунд - крутимо. Так само не завадить зробити і для бензину: насос прокачає пальне і створить добрий тиск. В жодному разі не висаджуйте заряд фарами перед пуском - не заведеться. Якщо у вас дохленький акумулятор - краще заберіть його з авто в теплий будинок на ніч - тоді поїдете зранку.
Не думаю, що сьогодні з такими цінами на пальне та запчастини, є такі водії, котрі їздять просто так, без потреби. Якщо кудись їде, значить є потреба. 😏
Від ваших порад тільки шкода, особливо в невмілих руках, повисмикували з різних міфів і дурите голову, але дещо правда. Щоб не ставити на ручник, треба спочатку на нейтралці пересвідчитись що машина не котиться, але якщо нахил, то на передачі машина все одно може покотитись, так що краще аже на ручнику
1. -дальнє світло на 4-5хв, після цього пауза на 12-15хв., інакше АКБ буде ще гірше. (PS це тільки для справних акб) Аварійне світло такого ефекту не дає.
хвилин О_о ? здається, після такого машина вже точно нікуди не поїде. Я себе підстрахував і купив джамп-стартер, вже неодноразово виручав, щє й як повербанк працює, правда, всього на 10 тисяч і кошиує як новий аккум, але тим не менш річ дуже корисна
Вам варто познайомитися з інформацією заводів-виробників по користуванню автомобільними кондиціонерами, якщо не довіряєте нашій інформації. Взимку вони працюють на обігрів, якщо увімкнути пічку, а у клімат-контролі вони підтримують виставлену температуру і автоматично вмикаються наприклад при запотіванні вікон, по системі має циркулювати мастило і ними треба користуватися цілий рік. Так що ніякої омани немає, є невелика прогалина у Ваших знаннях
@@autoschoolonlinechas кондиционеры при минусовой наружной температуре не включаються. Защита специальная стоит. При нажатии на кнопку кондиционера лампа индикатора включения светиться, но муфта компрессора не подключиться к двигателю. Так что информация у вас не верная.
@@autoschoolonlinechas правельно, все так. Але! Це тільки, якщо клімат контроль працює у автоматичному режимі, тільки у такому випадку він вимкнеться якщо буде мінусова темперетура. Де ви про це сказали? З вашої поради це зрозуміло зовсім по іншому. І якщо ви подиведесь ту ж саму інструкцію до експлуатації то побачите, що у мінусову температуру кондиціонер не використовується!
@@VVD. якщо стоїть перемикач в положенні "холод", в синій зоні, то при мінусовій температурі кондиціонер не увімкненться, якщо перемикач в положенні "тепло" у червоній зоні пічки, кондиціонер працює в режимі обігріву
@@autoschoolonlinechas это в какой модели автомобиля такое? В обычных автомобилях, если переключатель стоит в положении холод, закрыта заслонка радиатора печки. Если переводить регулятор в положение тепло, просто открывается заслонка радиатора печки и поток воздуха проходит через этот радиатор и попадает в салон автомобиля.
Якщо не допомагає кондиціонер при запотіванні вікон, у мене є питання. Коли Ви останній раз міняли фільтр салона? Його треба міняти не рідше, ніж 1 раз на рік. Інакше буде те, що Ви описуєте
По-перше, не "система запалення", а "система запалювання", а то ваша "система воспаления" вызывает гомерический хохот. По-друге, цікаво було б дізнатися, як затягнувши ручника просушити *передню* гальмівну систему? По-третє, "прогрівання АКБ фарами" - поширений міф, тільки й того. По-четверте, якщо вже *автошкола* вирішила зробити _навчальний_ ролик, треба було доручити це не учневі-невдасі, як у даному випадку, а бодай якомусь інструктору, бажано не ідіоту. Тоді б не було рекомендацій підіймати двірники, виводячи з ладу пружини, чи гріти акумулятор, ввімкнувши фари. Невже у вас фахівця не знайшлося???
Зимою обов'язково в багажнику лопатка невелика розкладна металева, всі резинки треба силіконкою, все вірно. Заводити авто хоч зимою, хоч влітку треба вимкнувши все зайве і не забуваючи вижати педаль зчеплення, це треба робити і перед тим, як заглушити двигун, це запобігає шкоді для двохмасового маховика. Зимова омивайка, та якісне зимове пальне - це за замовчуванням має бути, також зимою треба регулярно перевіряти тиск у шинах та уникати їзди на нейтралці. Та звісно, не вижимати зчеплення у повороті. Дякую за відео, не зо всім згоден, а ле є корисні моменти безперечно!
Чи не могли б пояснити про зчеплення в повороті?
@@СветланаКондратьева-й4г Якщо грубо на пальцях, при вижимі зчеплення ми роз'єднуємо коробку та двигун, крутящий момент не йде на колеса. У повороті вижате зчеплення дуже небезпечне, тому що це погіршує керованість та стійкість авто на дорозі. Вижим зчеплення у повороті - це дуже погана звичка, треба відразу вчитися правильно(перед поворотом знизити швидкість, ввімкнути потрібну передачу, не прискорюватись, та не гальмувати, треба до маневру все зробити, а у повороті тільки підтримувати швидкість та працювати рулем), або якщо звичка така є, перевчити себе. Звісно, це більшою мірою відноситься до нестійкого покриття (сніг, дощ, ожеледиця тощо). Але, як на мене, то треба мати єдину манеру водіння, а не зимову, літню, для стійкого, для нестійкого покриття. Краще завжди бути зосередженим та грамотним водієм. Приклад - Ви їдете у повороті, вижали зчеплення і тут починається занос чи снос, у більшості стрес, вони б'ють у тормоз(що провокує ще більший занос), кидають зчеплення, що веде до заглохання та блокування руля. А нам треба попрацювати рулем якраз, щоб вийти з заносу, та якщо машина на передньому приводі(як більшість машин), то додати газ, щоб ведучі передні колеса допомогли витягти машину із заноса(а якщо машина заглохне, то ніякий газ вже не додамо). Тому, ні в якому разі зимою, а бажано і завжди не виконувати поворот з вижатим зчепленням, це може мати дуже негативні наслідки. Бажаю Вам ніколи не потрапляти у такі ситуації, але Ви мусите знати, як діяти, якщо вони виникають.
@@СветланаКондратьева-й4гмається на увазі, що не слід роз'єднувати двигун і трансмісію на слизькій дорозі. По-перше, двигун стабілізує колеса, як інерційний механізм, не даючи їм випадково заблокуватися, якщо ви пригальмовуєте. По-друге, під час заносу на передньому приводі слід трохи додати газу, щоб покращити керованість авто і дозволити колесам швидше витягнути авто на прямолінійну траєкторію. Тому, слід якомога менший час тримати роз'єднаним мотор і трансмісію.
При особливо слизький дорозі, при зупинці слід знижувати передачі і не давати газу (гальмувати двигуном). 6-5-4-3, а далі вже можна вмикати нейтраль і гальмувати до зупинки.
Обов'язково вожу лопату. Причому не пластикову лопатку для снігу, а звичайну садову лопату з товстого заліза з укороченою ручкою. Такою можна в разі потреби довбати навіть лід.
І пластмасове відерко з піском
@@БерлЛазар-к8э І кота - впрягати у авто (бачив у якомусь мультику).
Аналогічно і давно 🍻
По зимі в багажнику ще пара-трійка пачок кам'яної солі. Самому не знадобилася, а от сусідам допомагав.
Підгімати двірники - така собі порада. В такому положенні пружина буде розтягуватись, і знодом, буде гірше прижимати поводок до скла.
Так, це радянська технологія), краще вже тоді підставляти під повідки двірників сірникові коробки)
так, з усього відео саме ця порада якось не дуже влучна, сам першим ділом поліз в коменти, глянути, чи хтось про це написав. Насправді, непоганий варіант - включити двірники і коли вони будуть в вертикальному положенні - вимкнути запалення. Так з них буде стікати рідина і вони не будуть такими забрудненими снігом чи льодом, як при їх звичайному, горизонтальному положенні. В мене в Сеаті виробники вже про це подумали, зробили двірники вертикальними, та щє й в стійки заховали.
Є, якщо можна детальніше про пункт2 - яке мастило і де саме подається до трубок кондиціонера?))))
@@RomanKr.Вимкнути у вертикальному положенні то найгірша порада, яка лише може бути. Бо наступного дня, при увімкненні запалювання вони автоматично будуть намагатись повернутись у вихідне положення. А так як вони примерзли до скла, то в кращому випадку згорить запобіжник, а в гіршому двигун приводу.
@@RomanKr. НЕ РАДЖУ. Адже тоді при ввімкненні запалення двірники обов'язково спробують повернутися у паркувальне положення. В гіршому випадку (якщо таки примерзнуть) може тріснути повідець двірника, в найкращому вони пройдуться як по наждаку по всьому тому льодові, що намерз на скло.
Насправді, не бачу жодної проблеми, адже із замерзлим склом Ви все одно не поїдете. Тож будете певний час прогрівати салон і ніхто не заважає перед тим, як рушити з місця, руками відірвати на пару секунд кожен двірник від скла - вони до того часу певно що вже відтають.
Добрі поради.
Дякую за Вашу роботу
Дякую за відео!
Огромное спасибо Вам !!!!
Навіть після охолодження салону при паркуванні варто приснути пару разів на скло омивачем взимку - набагато зменшує ризик створення щільного льоду на склі.
Часто взимку замерзають двірники, а точніш, вони не такі гнучкі стають та погано слідують за вигином скла. То я возив з собою в шприці звичайному концентрат незамерзайки -70 та зі шприца просто промазував місця не була вода і де вона не давала бути двірникам рухливими. Декілька разів мене концентрат виручав :))
В автомагазинах окремо продається розморожувач для скла в прискалках - повірте, дуже зручно, неодноразово ставав у нагоді, особливо як після відлиги морози вдаряли, і на машині зовні утворився льодяний панцир.
На зиму ставлять зимові гумки, які зберігають гнучкість, оскільки розраховані на мороз
Акумулятор прогревать включением фар лучше не делать иначе совсем сядет аккумулятор
Достатньо просто кліпнути фарами, щоб запустити реакцію в АКБ.
@@michael_DM Досить просто кліпнути віями, щоб зрозуміти, що АКБ ні до чого.
@@Ostap-Opanasenko обов'язок кожного водія кліпати. На гарних дівчат😉
@@olegp3680
Спросили немецкого солдата: "Для чего тебе шея нужна?". "Чтобы по команде: "Равняйсь!" поворачивать голову направо", ответил немецкий солдат.
Спросили французского солдата: "Для чего тебе шея нужна?". "Чтобы идя в строю не упускать из виду хорошеньких девушек!", ответил французский солдат.
Спросили русского солдата: "Для чего тебе шея нужна? "Ваше благородие, да как же без шеи, я, когда в сортир хожу, завсегда на нее ремень вешаю!".
На багатьох машинах кондиціонер на морозі не вмикається, навіть якщо лампочка горить - захист від замерзання при мінусових температурах. Лише інверторні кондиціонери можуть нормально працювати при температурах нижче -5-0 с.
Щоб швидше розморозити скло, якщо авто не обладнане окремим підігрівом лобового скла, обдув весь на скло і опускаємо сонцезахисні козирьки. Так набагато швидше процес піде
Взимку примерз електричний ручнік, але який працює по принципу ручного(серво-машинка затягує), так от: грів, постукував, ворочав колеса руками- реагували тільки сальники:). На допомогу прийшла совкова металічна лінійка, відпустив ручнік далі вставив лінійку між диском і колодкою і як викруткою .... і шпоньк....тепер вожу лінійку і не лінюсь відпускати ручнік та ставити інколи на передачу. Акум ніколи не грію це розводняк. Авто рідко вистигаю оскільки маю електричний тен, диздвигун ще холодний а дує вже тепленьким. А от двірники це проблема, поставиш дешеві і їм хана одразу(як стукне мороз), дорогі ж навесні під заміну...
Ще одна людина в курсі, що акумулятор "гріти" фарами - це маячня, нема там звідки взятися теплу. А після цього не завестись гарантовано - це будь ласка!
За кошачій наповнювач, окремо дякую.
Краще возити з собою кота, хай теплом свого тіла відігріває салон.
А який саме наповнювач?
Їх жеш є декілька видів, є тирса пресована, є силіконові гранули, є глина гранулками як крупний пісок.
@@ОлегСемчук-я9т, гранульований бетоніт. Дерево, а ти більше силікагель ніяк не допоможуть, включіть логіку 😉 Але я вожу просто кам'яну сіль.
@@ОлегСемчук-я9тдля сибірських котів - він добре на морозі працює )))
Більшої маячні не чув ніколи! Якщо вже возити з собою підсипку, то краще 5-літрову фляжку з сухим безкоштовним піском або гранвідсівом.
Дякую
Респект💯
Всім безпеки на дорогах, а то потрапите до мене у добірку😅
А якщо їдеш по "сметані" типу OFF-ROAD, то у разі застрягання, краще мати ручну лебідку, щоб будь-якої миті можна було б тачку витягти. Добре, щоб вона не знадобилась, але різні випадки бувають, а якщо лебідка короткувата, то можна її наростити за допомогою буксировочного тросу, а якщо нема змоги залебедитись, то можна використати звичайну лопату, поставивши її під певним кутом нахилу від автомобіля, можна ще й якір закупити, але він важкий та ще й місце займає чи мале, тому возити його не дуже хороша ідея, а от лопата разом з лебідкою, то можна і спробувати. Все ж краще мати такий набір, а ніж сидіти на мілині і чекати поки тебе витягнуть, адже за частую зв'язок відсутній, а якщо і викличеш евакуатор, то не факт що він доїде до твого місця знаходження!!!
1. Дуже спірний лайфхак, можна висадити в нуль взагалі
2. В мінусову температуру взгалі не рекомендовано вмикати, в більшості авто стоїть датчик температури і при мінусі на вулиці не ввімкнути.
4. взимку при мінусовій температурі взагалі не рекомендую використовувати стояночні гальма, якщо примерзне чекай весни
1. Перед тренуванням у спортзалі роблять розминку для розігріву мускулів, з акумулятором те ж саме.
2. Кондиціонер треба вмикати разом з пічкою, тоді він працює на нагрів. Клімат-контроль взагалі кондиціонер вмикає сам.
4. Весною можете потім міняти трос ручника, бо він може прикипити до кожуху
@@autoschoolonlinechas Вперше чую, щоб примерзання ручника зимою запобігало прикипанню до кожуху!
@@Ostap-Opanasenko примерзання ручника тут ні до чого. Ви писали, що взимку ручником взагалі користуватися не треба. Не користуєтеся ручником тривалий час, трос в кожусі не рухається і може прикіпити
@@autoschoolonlinechas По-перше, я цього не писав. Хоча узимку дійсно не варто залишати авто на ручнику на тривалий час - через ризик примерзання колодок. Проте цього не рекомендують без потреби робити і влітку - через перспективу розтягування тросика.
Але ж використання ручника не обмежується самою парковкою. На підйомі можна починати рух "з ручника", ручником фіксують автомобіль при увімкненому двигуні, тощо. Причому усе це незалежно від пори року. Узимку до того ж ручник використовують за необхідності повороту "на місці", надто коли навколо сугроби, чи вузька колея. Тож не хвилюйтеся - не прикипить.
До речі, натягнутий протягом тривалого часу трос так само не рухається в боудені і може прикипіти з іще більшою ймовірністю.
@@autoschoolonlinechasахаха, а ще у спортзалі п'ють енергетики, треба акумулятору теж дати, щоб більш енергійно крутив стартер! )))
Набор старий, як світ.
Поради більш актуальні-сучасні:
1. Купити електричку. Заряджати звісно десь треба - буде паркінг або гараж. Одразу відпадає проблема з замороженими вікнами. А оплата оренди гаражу+електрики в сумі меньше за паливо.
2. На більшості сучасних електромобілів можно віддалено з пульта або з телефона включити клімат.
3. Використання підігрівів сидінь та керма - дає кайф та зменшують витрати енергії.
4. Автомат та сугроб = дупа коробці. В електромобілях немає коробки 😂 - нема коробки, немає проблем
5. ABS, ESP в будь-який електричці в базі.
6. Режим В. Навіть на літній гумі норм їздить, що вкрай не рекомендую, але факт.
7. Ніяких стартеров немає. Включити та поїхати можна хоч в мінус 30
Ввечері було 30% зарядки, вранці -20° - сів і поїхав - доїхав до сусіднього будинку :( Рекомендую електрички, особливо б/в :)
Відео сподобалось
1. "Розігрів" акумулятора фарами - брехня. Не робіть так, бо гарантовано нікуди не поїдете! Що треба робити? Вимкнути всі споживачі (вентилятор пічки, музику, двірники, габарити тощо). Після увімкнення запалювання почекати 10 секунд (не важить який у вас двигун). У цей час відбувається перевірка усіх датчиків, і розрахунок ефективної пускової суміші. Паливний насос виходить на максимальний тиск. У дизеля нагріваються свічки розжарювання. Тільки потім витискаємо зчеплення, нейтраль, і крутимо стартером, намагаючись завести з першого разу. Але не більше 5-7 секунд крутити за раз. Якщо не вдалося - наступна спроба через 60 секунд, в тій самій послідовності.
Для дизеля з свічками розжарювання, можна зробити подвійний прогрів перед першим пуском:
Увімкнули запалювання - 10 секунд - вимкнули - увімкнули - 10 секунд - крутимо. Так само не завадить зробити і для бензину: насос прокачає пальне і створить добрий тиск.
В жодному разі не висаджуйте заряд фарами перед пуском - не заведеться. Якщо у вас дохленький акумулятор - краще заберіть його з авто в теплий будинок на ніч - тоді поїдете зранку.
Не вирушайте без потреби!
Не думаю, що сьогодні з такими цінами на пальне та запчастини, є такі водії, котрі їздять просто так, без потреби. Якщо кудись їде, значить є потреба. 😏
Від ваших порад тільки шкода, особливо в невмілих руках, повисмикували з різних міфів і дурите голову, але дещо правда. Щоб не ставити на ручник, треба спочатку на нейтралці пересвідчитись що машина не котиться, але якщо нахил, то на передачі машина все одно може покотитись, так що краще аже на ручнику
Класно 🤘
👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
💥👍
Дуже корисні поради
Одне задоволення слухати! Приємне навчання, а не засипання від нудьги
Який же крутий у вас канал
в мене алергія на котів, але котячий наповнювач бачу треба возити в машині :)
Ставте авто в теплому гаражі і весь вам лайф хак.
Не мастіть силіконом ущільнювачі, збирає бруд, доведеться відтирати.
Протріть ваткою з гальмівною рідиною, на кілька років вистачить...
1. Неправда. І це доведено науково.
3. А передні гальма теж стоянковим гальмом будете сушити?
1. Неправда в чому? Що це не спрацює? Чи що не відбувається прогрів акумулятора?
1. Правда. Таким чином акумулятор збуджується/просинається
3. А на яких автомобілях є передні стояночні гальма?🤔
@@UncleDenisMusicтак коли стартер крутиш, то теж аккум збуджується. Нафіг світло вмикати?
Начебто на деяких французах@@UncleDenisMusic
@@sergesoldatenko259 щоб збільшити пускову напругу
1. -дальнє світло на 4-5хв, після цього пауза на 12-15хв., інакше АКБ буде ще гірше.
(PS це тільки для справних акб)
Аварійне світло такого ефекту не дає.
хвилин О_о ? здається, після такого машина вже точно нікуди не поїде. Я себе підстрахував і купив джамп-стартер, вже неодноразово виручав, щє й як повербанк працює, правда, всього на 10 тисяч і кошиує як новий аккум, але тим не менш річ дуже корисна
😂 👍
Нажаль це фейк. Тільки як що у вас не литій іонний АКБ)
1 способ сразу скажу "пиздеж"
Кондтціонером користуватися у мінусову температуру не треба, навіть для пришвидшення прогріву! Не сказали цього і вводите в оману людей! Це не добре(
Вам варто познайомитися з інформацією заводів-виробників по користуванню автомобільними кондиціонерами, якщо не довіряєте нашій інформації. Взимку вони працюють на обігрів, якщо увімкнути пічку, а у клімат-контролі вони підтримують виставлену температуру і автоматично вмикаються наприклад при запотіванні вікон, по системі має циркулювати мастило і ними треба користуватися цілий рік. Так що ніякої омани немає, є невелика прогалина у Ваших знаннях
@@autoschoolonlinechas кондиционеры при минусовой наружной температуре не включаються. Защита специальная стоит. При нажатии на кнопку кондиционера лампа индикатора включения светиться, но муфта компрессора не подключиться к двигателю. Так что информация у вас не верная.
@@autoschoolonlinechas правельно, все так. Але! Це тільки, якщо клімат контроль працює у автоматичному режимі, тільки у такому випадку він вимкнеться якщо буде мінусова темперетура. Де ви про це сказали? З вашої поради це зрозуміло зовсім по іншому. І якщо ви подиведесь ту ж саму інструкцію до експлуатації то побачите, що у мінусову температуру кондиціонер не використовується!
@@VVD. якщо стоїть перемикач в положенні "холод", в синій зоні, то при мінусовій температурі кондиціонер не увімкненться, якщо перемикач в положенні "тепло" у червоній зоні пічки, кондиціонер працює в режимі обігріву
@@autoschoolonlinechas это в какой модели автомобиля такое? В обычных автомобилях, если переключатель стоит в положении холод, закрыта заслонка радиатора печки. Если переводить регулятор в положение тепло, просто открывается заслонка радиатора печки и поток воздуха проходит через этот радиатор и попадает в салон автомобиля.
Найбільше дістає, запотівання вікон (не тільки зимою). Вже не знаю, що робити, кондиціонер якось не дуже допомагає.
Спробуйте спрей від запотівання вікон. Трохи допомагає
@@АнастасіяТурчак-е2ч оу, дякую! Не знав що таке є, спробую.
Спрей К2 допомагає,тіль пахне спиртом дуже,поліціянти не повірять що не пили😅,а скоріше за все у вас пічка десь пропускає.
@@KruppWT дякую! Головне, щоб допомогло. Поліція в нас адекватна, я думаю претензій не буде)
Якщо не допомагає кондиціонер при запотіванні вікон, у мене є питання. Коли Ви останній раз міняли фільтр салона? Його треба міняти не рідше, ніж 1 раз на рік. Інакше буде те, що Ви описуєте
Советы для совдеповского автохлама.
Ти на Натівській їздиш? Патріот сраний.
А вот у меня нет машины, а значит нет этих проблем. Потому вот вам лайфхак: хотите не иметь проблем не имейте авто.😂😂😂😂
Автомобіль вирішує багато проблем, яких би не було, якби не було автомобіля😁
А якщо не маєш квартири чи хати, не маєш сімʼї, дітей , грошей та таке інше - то взагалі нема проблем 😀 … Але ці лайфхаки на любителя…
11 лайфхак - минайте блок пости
А також міни.
Чому?
все загальновідоме і нічого нового.
По-перше, не "система запалення", а "система запалювання", а то ваша "система воспаления" вызывает гомерический хохот.
По-друге, цікаво було б дізнатися, як затягнувши ручника просушити *передню* гальмівну систему?
По-третє, "прогрівання АКБ фарами" - поширений міф, тільки й того.
По-четверте, якщо вже *автошкола* вирішила зробити _навчальний_ ролик, треба було доручити це не учневі-невдасі, як у даному випадку, а бодай якомусь інструктору, бажано не ідіоту. Тоді б не було рекомендацій підіймати двірники, виводячи з ладу пружини, чи гріти акумулятор, ввімкнувши фари. Невже у вас фахівця не знайшлося???
Дякую