Минай - Полісся. Українська Прем'єр-ліга, 23-й тур / Огляд матчу

• Опубліковано 7 кві 2024
  • «Полісся» перемогло «Минай» у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги. Гра завершилась з рахунком 3:2 на користь підопічних Сергія Шищенка.
    #ФКПолісся #МинайПолісся #ЧемпіонатУкраїни #МинайПоліссяОглядМатчу #ПоліссяЖитомир #ФКМинай #Шищенко #Буткевич #Житомир #Полісся #Футбол #Минай #УПЛ
    Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі про всі новини клубу:

@fcpolissya  Місяць тому +1

Хочеш знати більше про останні новини ФК «Полісся»?

Грає зграя, забиває а наш тренер всіх міняє
    Слава Богу плине час і свисток арбітра спас!

• @user-mc3wg9nl9t
    @user-mc3wg9nl9t Місяць тому +12

Полісся грало дуже добре, до того моменту, коли Шищенко вирішив зламати гру команди. Не можу згадати, коли тренер на 65 хвилині робить всі 5 замін, внаслідок чого залишає команду в меншості майже на пів-години. Навіть тренери ДЮСШа не допускають таких ляпів! Вважаю, що Шищенко повинний вибачитись перед командою та вболівальниками за свою некомпетентність, а то тільки і чути від нього ,,треба рухатись вперед".......Це говорить про невміння визнавати свої дитячі помилки!

• @you_tune
    @you_tune Місяць тому

Вітаємо з перемогою! 💛

Шановні, як дізнатися коли саме був перший кутовий. Дуже треба. Дякую. Може є запис матчу?

@khepifan Місяць тому

на тонкому, та всеж перемога за нами, Полісся вперед, малими кроками , до великих пригод)

• @user-dv8mc1np8z
    @user-dv8mc1np8z Місяць тому

Где Петряк? Петряк должен играть в каждом матче!
    Привет из Города Смела❤

• @user-by4hn5vd6j
    @user-by4hn5vd6j Місяць тому +4

Це те Полісся , до якого ми звикли в першому колі
    Агресія, бажання, пресинг, гарні атаки
    Перший тайм взагалі шикарно провели, могли б забивати і більше і закривати гру, але блін могли б і втратити в кінці перемогу

• @user-zz9bs4lf2f
    @user-zz9bs4lf2f Місяць тому

Та не було там пенальтi. Якщо це пенальтi, то тодi i гри не буде. Сам тренер Минаю сказав, що Пoлiccя заслужено перемогли. Бутькiвський одержав травму ( важка травма) i що? Боротьба? Подивитися треба ще, що там було?

• @olegkarkusha8713
    @olegkarkusha8713 Місяць тому

Шишченко красунчик ! Привіт презеденту Полісся .

• @user-mc8yh5un9p
    @user-mc8yh5un9p Місяць тому

Зіграли добре до пори до часу,але потім все пішло шкереберть,Щищенко зробив заміну на 60 хвилині використав відразу 5 замін,на що це потім відобразилось,Коли Будківський травмувався нікому було його замінити,і команда грала в меншості,ось і питання виявляється що проблема більш все таки в тренері ніж в команді,Якщо його негайно не звільнити то в інших матчах команда буде тупо програвати,тобто нічого ждати з моря погоди і негайно запрошувати нормального тренера з досвідом.

• @Rashad.Mehdiyev
    @Rashad.Mehdiyev Місяць тому

Эмиль Мустафаев

• @keenvision3056
    @keenvision3056 Місяць тому

Як можна було після перегляду ВАРу не побачити пенальті у ворота Полісся на 96-й хвилині? Ну хіба що спеціально.

• @you_tune
      @you_tune Місяць тому +1

хіба в цьому огляді не видно що все таки Кравець прибирав нога, а гревець Миная "малював" пенальті?

• @alexf8316
      @alexf8316 Місяць тому

Ахаха клоун. Глаза открой

• @user-ue8yd2pf7g
    @user-ue8yd2pf7g Місяць тому +1

Здоров'я Філіпу Будківському!Шищенко поквапився с замінами,міг не перемогти.

• @hugoparatugo1966
    @hugoparatugo1966 Місяць тому +3

Молодці, вовки. Перший тайм и початок другого безперечна перевага і рахунок 0:3. Далі трохи збавили оберти і травма Пилипа. Дуже нервова кінцівка. Але вистояли. Пенальті не було, малював нападник і рефері чітко розібрався. Кобін після матчу ледь мікрофон не проковтнув, коли намагався довести що був контакт а це пенальті. Експерт хрінов.
    Пилипу скорішого одужання і повернення на поле. Команді працювати і перемагати. Все буде Полісся.