Tap to unmute

Походження України. Як все було насправді? Реальна історія з Акімом Галімовим

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 2 тра 2024
 • Уявіть, все, що ми знали про створення нашої держави - лише вигадки. Історія про Кия, Щека та Хорива - легенда. Рюрика - можливо ніколи не існувало. А "Київську Русь" придумали московити! Якою була реальна історія нашої держави 1000 років тому? Акім Галімов в проекті "Реальна історія" покаже підземне місто в центрі Києва, в якому заховані неймовірні артефакти, що розкривають правду про нашу історію!
  Друзі, радимо відвідати Музей на Поштовій площі в м.Києві: story.php?st...
  Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
  / akimgalimov
  / akim.galimov
  У проекті "Реальна історія" Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов'язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк - ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.

КОМЕНТАРІ • 2,2 тис.

 • @angelaskrypnyk6392
  @angelaskrypnyk6392 20 днів тому +964

  Ця історична пам'ятка повинна бути під захистом "ЮНЕСКО ",щоб жодна влада в Україні не могла її зруйнувати, забудувати!!! Дякую за вашу працю і вклпд в історію!!!

  • @danah8983
   @danah8983 20 днів тому +6

   та наче яники і ярмакі ставлять в авторитет ЮНЕСКО 😂

  • @user-cp2nx9gr2e
   @user-cp2nx9gr2e 19 днів тому +17

   Юнеско як захистила пам'ятки які вже в переліку?

  • @user-fz8mc3bc3w
   @user-fz8mc3bc3w 19 днів тому +3

   Яким боком тут Юнеско?

  • @user-fz8mc3bc3w
   @user-fz8mc3bc3w 19 днів тому

   ​@@danah8983 московські боти вже і сюди носа припхали?

  • @user-po4yr8ye4r
   @user-po4yr8ye4r 18 днів тому

   А це робиться нашою владою пiд наказом фсб,бо у владi рiзнi реги,тобто опзжо!Якби не патрiоти УКРАIНИ,вони б всi мiста залили бетоном I торговими центрами !!!Як це роблять в окупованому Марiуполi!Поки iснуе I ЖИВЕ УКРАIНА,московитiв завжди буде воротити "наизнанку"😢😢😢 !Бо свого нiчого не мають,навiть "язык" зiбран зi всього свiту!Якщо дати волю колонiям навкруги московii,то вiд неi залишуться тiльки болота!😢😢

 • @anam3864
  @anam3864 20 днів тому +433

  На скільки ж багато ми про себе не знаємо! Нам століттями затуляли очі, вуха і рота тим, хто щось знаходив, ліпили з нас селюків і малоросів. А ми, виявляється, нащадки сильної, потужної цивілізації будівельників, воїнів та бізнесменів. Ми були винахідниками, вправними моряками і корабелами, зі своїм власним, неповторним і унікальним баченням та підходом у цій справі, що козаки неодноразово проявляли у військових походах, коли флот зʼявлявся нізвідки чи зникав в нікуди, вводячи ворога у ступор. Наша мова, заборона і репресована, має слова для опису усіх розділів науки, які штучно вилучили у 1937, одразу після масового винищення носіїв цієї мови. Мені шкода, що дуже багато історичних документів і памʼяток було свідомо знищено потворною імперією зла, щоб ми й далі залишались сліпими й покірними, меншовартісними. Але тішусь, що повільно, але невпинно, такі люди, як ви, ваші гості, інші численні історики, політологи та дослідники переломлюють цю ситуацію. Дякую вам!

  • @user-ts4xq8kz7z
   @user-ts4xq8kz7z 18 днів тому +45

   Наші східні агресивні сусіди крадуть нашу історію і навіть з невеликої події чи артефакту роблять потужну пропаганду, що то є " ісконно русскоє"( тобто російське). А в нас ось вона історія, вигадувати не треба, і таке жахливе відношення держави. Величезна подяка усім причетним до збереження нашої історії, а також А.Галімову особисто.

  • @nataliareveha9273
   @nataliareveha9273 18 днів тому +33

   Ми самі не проти забувати своє. Такий ми народ. В світі є багато прикладів "окупацій". І Австро-Угорщина і колонізації. Після розвалу імперій всі народи вертались до своїх мов і культур. Тільки ми розмовляємо мовою імперії до цих пір.

  • @anam3864
   @anam3864 18 днів тому +24

   @@nataliareveha9273 враховуючи, скільки носіїв мови та культури було знищено фізично або вивезено до далеких земель, що мало придатні до життя, а на їх місце завезено покручів з території московитських боліт, то тут більше не ми не проти забувати своє, а ті, кого понавозили, не проти забувати своє.

  • @GerVolf-60
   @GerVolf-60 18 днів тому +13

   Тупєзний історик! Так можна повідкидати все, що пов'язане з історією! Всі світові історії країн базуються на легендах, і назви, топоніміка і гідроніміка виникає не просто так, на порожньому місці! Якщо хтось колись назвав річку своїм ім'ям, наприклад Рось, то це і був той самий Рус, або Рос! А не якийсь Іван, чи Ніколай з московії...

  • @viktorsveta5652
   @viktorsveta5652 17 днів тому +14

   УКРАЇНА - то є НАЗВА ДЕРЖАВИ..Як НІМЕЧЧИНА чи ФРАНЦІЯ.. Як у цих країнах живуть НІМЦІ і ФРАНЦУЗИ, в Україні живуть УКРАЇНЦІ... Є держави які утворені НАСИЛЬСТВОМ, наприклад США.. - приїхали ПОВБИВАЛИ корінне населення і утворили СОБІ державу.. Колись такі ж БАНДИТИ підкорили собі НАРОДИ і утворили РУСЬ.. Була така "держава" - ДОКАЗ НАЯВНІСТЬ "РУСЬКОГО язика".. Москва була ЧАСТИНОЮ Русі... - не суттєвою, але...З Москви - центр- - пішов ЗАГАРБНИЦЬКИЙ спосіб утворення держави - Московія, потім - Московське государство, потім - Рос. імперія..РСФСР і сьогодні РОСІЯ - РФ.. ІСТОРІЯ свідчить, що на ЗЕМЛЯХ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ проживав НАРОД, який основним своїм заняттям мав ЗЕМЛЕРОБСТВО.. Від цього і ЖИВ... НІХТО більше на Русі цією діяльнстю НЕ ЗАЙМАВСЯ...І це логічно,. бо для цього потрібно мати такі землі як були в українців. Щодо "освоєння"...Казахську цілину у 1950 році було ТЯЖКО освоїти, а 1000 років тому яке там знаряддя.. Тому ІНШІ народи Русі займалися ЗБИРАЛЬСТВОМ, РИБАЛЬСТВОМ,.МИСЛИВСТВОМ.. - з того і жили. Ну, і НЕСТОР теж пише,, що ЛИШЕ ОДНІ СМЕРДИ поставляли Києву ПАШНИЦЮ.. Таким чином НАРОД, який вирощував ПАШНИЦЮ є ДРЕВНІМ..В історії є згадки про скіфів_ землеробів, полян...потім з - українців.. Про "заселення" "переселення" НІЯКИХ свідчень не має.. Тобто УКРАЇНЦІ є народом від СОТВОРЄНІЯ Господом.. Ще до АРХЕОЛОГІЇ...В Трипільській культурі БУЛИ у ВЖИТКУ поняття ІНЬ і ЯНЬ.. Тобто в УКРАЇНЦІВ є поняття " ІНЬ" - земля... - матір..бо дає ЖИТТЯ. Якщо звернутися до УКРАЇНСЬКИХ слів, то у БАГАТЬОХ знайдемо частину " ІНЬ".. При цьому у ЗНАЧЕННІ "ЗЕМЛЯ"...Наприклад...височ ІНЬ, далеч ІНЬ, кур ІНЬ, ячм ІНЬ.. ос ІНЬ,. кам ІНЬ, л ІНЬ (лінивий) , укл ІНЬ ( вклонитися)...річка ІРП ІНЬ ІРПА -- бог давній..споч ІНЬ. Зважаючи на цю ОБСТАВИНУ, і те, що в УКРАЇНЦІВ НЕ БУЛО і НЕ МОГЛО бути великих поселень.. - специфіка УМОВ ЖИТТЯ - землеробство.. то ЗАГАЛЬНИМ для усіх стало СЛОВО "ІНЬ", як сакральне, бо земля є ПОБУТОВИМ.. У ті часи на питання ТИ ХТО, ВІДКИ...відповідь була я _РИМЛЯН, чи - ГРЕК..я - НОВГОРОДЕЦ..Москвитянин...тощо.. УКРАЇНЕЦЬ мав відповісти не інакше, як, Я ЖИВУ в КРАЮ ІНЬ, як земля - матір.. Получалося - В КРАЮ ІНЬ або ВКРАЇНА..УКРАЇНА.. Іншомиовним словом "УКРАЇНА" не иоже бути по двох причинах. Перше - ВІДСУТНІСТЬ такого слова ДЕ - ІНДЕ. Друге - КРАЙ є українським словом..Тобто УКРАЇНЕЦЬ є САМОНАЗВА народу який проживав на землях сучасної України.

 • @user-qy2hv2ck4r
  @user-qy2hv2ck4r 18 днів тому +122

  В мене культурний шок. Весь підручник історії України треба переписати заново. Бо ми вчили зовсім вигаданий світ😮

  • @user-fy1kx7tj3b
   @user-fy1kx7tj3b 18 днів тому +7

   Новий підручник теж буде ВИГАДКОЮ.

  • @vitannya
   @vitannya 16 днів тому +1

   Або вигадують зараз

  • @hanniballecter7259
   @hanniballecter7259 14 днів тому +2

   Будь-який підручник переповідає державотворицький міф і до реальної історії має дуже умовне відношення. Та ж Русь до сучасних України чи рф фактично не має майже жодного (окрім територіального) відношення.

  • @user-yo1qy1rp5s
   @user-yo1qy1rp5s 13 днів тому +6

   Московія і ватикан, з допомогою запроданців і дурнів, намагаються розколоти Україну, "поламавши" спочатку її історію. Справжні українські історики і діячі, в першу чергу, повинні вимагати, щоб повернути вкрадену росією історію і культурні цінності України. Але, натомість, у передачі звучить, що Київська Русь є московським наративом, і саме у той ч9ас, коли путін і кремлівська пропаганда два місяця тому заявляли, що Україну у 16 столітті вигадали поляки (західна частина України). Відбувається поступове викорінення і знищення православної віри України, а також разом з нею і її історичної основи. Уже в історії України були сумні події, коли її розколювали і окуповували з обох сторін на довгі роки.

  • @Olexander-rw6xj
   @Olexander-rw6xj 12 днів тому

   @@user-yo1qy1rp5s, віра то православна, але протилежна християнству, яке панує в усьому світі останні 2024 роки, викорчовуючи дохристиянське Праві Славління

 • @user-fk9vm2fb4l
  @user-fk9vm2fb4l 18 днів тому +109

  Україною правлять ті кому вона не потрібна, тому така ситуація з пам"ятками археології. Велика дяка тим людям що прикладають всі свої зусилля щоб зберегти для нащадків історичні пам"ятки історії України. Низький уклін їм.

  • @user-im9is1nv6c
   @user-im9is1nv6c 14 днів тому +4

   Тільки влада?А народ святий?Такий самісінький як і усяка влада.Влада походить від тих самих людей..

  • @user-bg3wx4fi8u
   @user-bg3wx4fi8u 12 днів тому +1

   а конкретно,хто ж це такий поганий

  • @user-zs4bt7oq8o
   @user-zs4bt7oq8o 4 дні тому +1

   Чому на Хрещатику встановили памʼятник Менору 9 свічка, це символ перемоги євреїв над своїм ворогом . Як сталося що євреї встановили свій символ на центральній площі Київа і хто дав такий дозвіл встановити цей символ . Чому євреї будують Новий Єрусалим в Дніпрі а також хочуть повернути в Україну євреїв зі всього світу понад 8 міліонів єврейського населення . Кому вигідна ця війна коли євреї святкують свою перемогу під час воєнних дій де гинуть українці.. , хай євреї не зазіхають на землі українців бо лихо їм буде і не сприйме простір тих хто підло вбиває українців та хоче захопи шахрайським шляхом землю яка належить українському народові.

  • @user-im9is1nv6c
   @user-im9is1nv6c 4 дні тому

   @@user-zs4bt7oq8o до чого безтолкова людина!

  • @user-mp2mx4ez6d
   @user-mp2mx4ez6d День тому

   @@user-im9is1nv6c А что, тех фактов нет? Это ты бестолков!

 • @user-kq6zd7wf3t
  @user-kq6zd7wf3t 20 днів тому +315

  Столиця Русі - Київ.
  Герб Русі - тризуб.
  Валюта Русі - гривня.
  Так звана россія, немає жодного стосунку до Русі. Від слова ЗОВСІМ.

  • @user-wx2xm7ko5o
   @user-wx2xm7ko5o 20 днів тому +51

   Слава ЗСУ ! 🇺🇦⚔️🔱 Слава Україні !

  • @user-kq6zd7wf3t
   @user-kq6zd7wf3t 20 днів тому +42

   @@user-wx2xm7ko5o Героям слава ! 🇺🇦💪🏻

  • @Echinacea_purpurea
   @Echinacea_purpurea 20 днів тому +50

   Не тільки россія, але і скандинави зʼявились на Русі набагато пізніше як найманці у Київських князів, а не як засновники Русі.

  • @olegadamchuk4931
   @olegadamchuk4931 20 днів тому +6

   А современное название Украина.
   Почему?

  • @Echinacea_purpurea
   @Echinacea_purpurea 20 днів тому +15

   "Rus" з латини значить "країна".

 • @user-uc7yn5yz2s
  @user-uc7yn5yz2s 20 днів тому +774

  Дуже обурює відношення нашої влади, а особливо влади міста Києва до історично-культурних пам'яток країни!!!

  • @nocomments642
   @nocomments642 20 днів тому +31

   Для неї це все чуже

  • @mariaboyko1169
   @mariaboyko1169 20 днів тому

   Дуже гарна влада у Києві, тай зрештою як усюди . Тільки б кишеню побільше набити. Немає нічого святого. Колись варвари руйнували усе. А вони хто????

  • @annavaschenko25
   @annavaschenko25 20 днів тому +12

   А слуги значить молодці!!!

  • @user-tl3tx6hr6o
   @user-tl3tx6hr6o 20 днів тому

   @@nocomments642 У сіоністів своя святиня "стіна плачу" . А Україна для них , то є ніщо інше , як територія та земля , БЕЗ УКРАЇНЦІВ ,та ї історії. Як там говорив їх ідеолог сіонізму, рабин монахейм шнеєрсон ; " слов'ян невозможно покорить, это племя подлежит уничтожению!" .

  • @volodymyrfedchyshyn399
   @volodymyrfedchyshyn399 20 днів тому +14

   Це все не наша влада хоч носять Українські прізвища нашої ще було...!!!

 • @user-gx1jo1xp2n
  @user-gx1jo1xp2n 18 днів тому +96

  Я народилася у Києві. І гарно пам'ятаю Київ 70-80 років. Пам'ятаю підземний музей на Майдані, і як бездушно зруйнували все будовою " Глобусу". Дякую, що хоть цю пам'ятку вдалося зберегти.

  • @viktorsveta5652
   @viktorsveta5652 17 днів тому +17

   УКРАЇНА - то є НАЗВА ДЕРЖАВИ..Як НІМЕЧЧИНА чи ФРАНЦІЯ.. Як у цих країнах живуть НІМЦІ і ФРАНЦУЗИ, в Україні живуть УКРАЇНЦІ... Є держави які утворені НАСИЛЬСТВОМ, наприклад США.. - приїхали ПОВБИВАЛИ корінне населення і утворили СОБІ державу.. Колись такі ж БАНДИТИ підкорили собі НАРОДИ і утворили РУСЬ.. Була така "держава" - ДОКАЗ НАЯВНІСТЬ "РУСЬКОГО язика".. Москва була ЧАСТИНОЮ Русі... - не суттєвою, але...З Москви - центр- - пішов ЗАГАРБНИЦЬКИЙ спосіб утворення держави - Московія, потім - Московське государство, потім - Рос. імперія..РСФСР і сьогодні РОСІЯ - РФ.. ІСТОРІЯ свідчить, що на ЗЕМЛЯХ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ проживав НАРОД, який основним своїм заняттям мав ЗЕМЛЕРОБСТВО.. Від цього і ЖИВ... НІХТО більше на Русі цією діяльнстю НЕ ЗАЙМАВСЯ...І це логічно,. бо для цього потрібно мати такі землі як були в українців. Щодо "освоєння"...Казахську цілину у 1950 році було ТЯЖКО освоїти, а 1000 років тому яке там знаряддя.. Тому ІНШІ народи Русі займалися ЗБИРАЛЬСТВОМ, РИБАЛЬСТВОМ,.МИСЛИВСТВОМ.. - з того і жили. Ну, і НЕСТОР теж пише,, що ЛИШЕ ОДНІ СМЕРДИ поставляли Києву ПАШНИЦЮ.. Таким чином НАРОД, який вирощував ПАШНИЦЮ є ДРЕВНІМ..В історії є згадки про скіфів_ землеробів, полян...потім з - українців.. Про "заселення" "переселення" НІЯКИХ свідчень не має.. Тобто УКРАЇНЦІ є народом від СОТВОРЄНІЯ Господом.. Ще до АРХЕОЛОГІЇ...В Трипільській культурі БУЛИ у ВЖИТКУ поняття ІНЬ і ЯНЬ.. Тобто в УКРАЇНЦІВ є поняття " ІНЬ" - земля... - матір..бо дає ЖИТТЯ. Якщо звернутися до УКРАЇНСЬКИХ слів, то у БАГАТЬОХ знайдемо частину " ІНЬ".. При цьому у ЗНАЧЕННІ "ЗЕМЛЯ"...Наприклад...височ ІНЬ, далеч ІНЬ, кур ІНЬ, ячм ІНЬ.. ос ІНЬ,. кам ІНЬ, л ІНЬ (лінивий) , укл ІНЬ ( вклонитися)...річка ІРП ІНЬ ІРПА -- бог давній..споч ІНЬ. Зважаючи на цю ОБСТАВИНУ, і те, що в УКРАЇНЦІВ НЕ БУЛО і НЕ МОГЛО бути великих поселень.. - специфіка УМОВ ЖИТТЯ - землеробство.. то ЗАГАЛЬНИМ для усіх стало СЛОВО "ІНЬ", як сакральне, бо земля є ПОБУТОВИМ.. У ті часи на питання ТИ ХТО, ВІДКИ...відповідь була я _РИМЛЯН, чи - ГРЕК..я - НОВГОРОДЕЦ..Москвитянин...тощо.. УКРАЇНЕЦЬ мав відповісти не інакше, як, Я ЖИВУ в КРАЮ ІНЬ, як земля - матір.. Получалося - В КРАЮ ІНЬ або ВКРАЇНА..УКРАЇНА.. Іншомиовним словом "УКРАЇНА" не иоже бути по двох причинах. Перше - ВІДСУТНІСТЬ такого слова ДЕ - ІНДЕ. Друге - КРАЙ є українським словом..Тобто УКРАЇНЕЦЬ є САМОНАЗВА народу який проживав на землях сучасної України.

  • @Eelamtra1717
   @Eelamtra1717 16 днів тому +2

   а що було в цьому музеї?

  • @user-qk6ne4ck5b
   @user-qk6ne4ck5b 15 днів тому

   ​@@viktorsveta5652яка каша в голові, а подумати слабо?

  • @user-ef8sj8ok9d
   @user-ef8sj8ok9d 15 днів тому +1

   ​@@viktorsveta5652 Джордж Лукас отдыхает...

  • @viktorsveta5652
   @viktorsveta5652 15 днів тому +3

   @@user-qk6ne4ck5b У мене "каша" - докази і логіка, а тебе " слабо" - пусто...Воно і природньо ...НЕ УСІМ дано...

 • @NataliiaIvanchenko
  @NataliiaIvanchenko 17 днів тому +6

  Як виявилось ми маємо свій "Помпей".
  Ходила там всі останні роки і не розуміла чому не добудують цю частину Поштової.
  Треба це розголошувати. Створіть петицію, ми її підпишемо. ❤

 • @Fukushima18
  @Fukushima18 20 днів тому +965

  Я не киянин, але може хтось петицію створить щодо цієї локації? Це історія і без неї нас немає.

  • @marin7387
   @marin7387 20 днів тому +78

   Та нашій владі плювати на сучасну Україну,а на це й подавно..

  • @annabellamorina
   @annabellamorina 20 днів тому +120

   Петиція вже виграла в 2017 році. Потім виграв Громадський бюджет. Потім під натиском було прийнято рішення Київради та Постанова Верховної Ради. Потім Постанова Кабміна про національний статус та Постанова Верховного суда про відміну дозвільних документів. Це все тільки зусиллями активистів.
   А чиновники в 2019 році відключили електрику і насоси. За 5, 5 років ніяких протиаварійних заходів. За 9-15 метрів станція метро.
   На початку цього року почали ворушитись, але виключно в напрямку відновлення будівництва торгівельного центру.

  • @viralova-dovira
   @viralova-dovira 20 днів тому +22

   Ніякі петиції не працюють...

  • @user-yr7rw6gz6y
   @user-yr7rw6gz6y 20 днів тому

   Проте такі боти як ти працюють добре, чортяка.

  • @user-kw4cb5xk3r
   @user-kw4cb5xk3r 20 днів тому +5

   А це на часі зараз обговорювати ЗВідки взявся Київ.? Це що, підігрівання шизониткз розмов Путіна.Кому це зараз треба.? І чому ви вважаєте, що іменно вам треба вірити. Вас послухать так .так раша створила Київ.

 • @user-cn2cw6tn6s
  @user-cn2cw6tn6s 20 днів тому +497

  Для мене цей випуск- неймовірне відкриття. Просто душа болить,що нашій владі по барабану на українську історію! Які знахідки лежать під ногами, і нічого не робиться, щоб зберегти безцінні пам'ятки. Це при тому, що орда вкрала у нас все: назву,історію, скільки артефактів вивезено на болота! Дуже сподіваюся, що такі історичні пам'ятки ми, небайдужі українці, спроможні зберегти. Хоча б заради майбутніх поколінь🙏🇺🇦

  • @Dmytro-fu6wf
   @Dmytro-fu6wf 18 днів тому +2

   Є канал Денис Елисевич , раджу

  • @user-uj5bc4qz2f
   @user-uj5bc4qz2f 18 днів тому +19

   Так вибирайте до найвищої влади українських патріотів, а не секретаря компартії, директора заводу, двічі судженого і, нарешті, абсолютного нуля в політиці і економіці. Українець, просипайся!

  • @user-jl3zn4sm7c
   @user-jl3zn4sm7c 18 днів тому +5

   Найголовне вкрали, так це Св'яте Ім'я Бога, яке в своїх віршах прославляли не лише Т. Г. Шевченко. Росіянці навіть на своїй Московії Слово Бога Біблію проголосили екстриміською книгою, тим самим розпочавши війну проти Бога. Північний Цар ввійшов в Прекрасну Землю в 2017 році, розклав свої шатра. Так він буде знищеним що ніхто йому не прийде на поміч. Ми живемо в унікальний час навіть дивлячись по Біблії, а саме в майбутньому зможемо розповідать своїм внукам, пра пра пра внукам як відбулося це знищення. Хочуть приховать, заховать від людства що буде воскресіння мертвих, Царство Бога буде на землі те Царство про яке ми просимо в молитві "Отче наш".

  • @abvgd2902
   @abvgd2902 18 днів тому

   Це тому, що наша влада служить кремлядям і вибирають її наші людоньки.
   УКРАЇНЕЦЬ - прокидайся!!!💙💛👍💪✌️

  • @adlibitum9120
   @adlibitum9120 17 днів тому +13

   За 30 років Незалежності ми не мали УКРАЇНСЬКОЇ влади!

 • @Wideframi
  @Wideframi 18 днів тому +105

  Історик - консультант Дмитро Гордієнко мололець. Таких треба об'єднувати разом і давати їм фінансову можливість з'ясовувати правдиву історію.

  • @andresha9391
   @andresha9391 14 днів тому

   Мракобiс вiн - Гордiенко (та й тi, що коло нього). Аж розпинаеться в ненаукових вигадках, щоб потрафити владi марioнеток бандеротварюк !

 • @igorklynok7008
  @igorklynok7008 18 днів тому +107

  Дякую Вам, рідні Українці, за збереження України, нашої України, нашої історії!!!

  • @user-yr5ng6mh6x
   @user-yr5ng6mh6x 13 днів тому +1

   Укр история молодая и мизерная.нац украинец почти не осталось вот граждане украины да по паспорту.дуракам такая теретория большая досталась а теперь уменьшица на процентов 80

  • @user-ik4jr2in2j
   @user-ik4jr2in2j 12 днів тому

   Не было и не будет, сказочники ,

  • @anastasiaa2748
   @anastasiaa2748 11 днів тому

   @@user-yr5ng6mh6x сам понял че написал? Или у вас самый последний бомж и алкаш великодержавник?

 • @user-yo5cf5yt4w
  @user-yo5cf5yt4w 20 днів тому +425

  Акім Галімов ви талановитий журналіст, історик, продюсер. Цікаво, неперевершено, талановито.

  • @Marichka_pagan
   @Marichka_pagan 20 днів тому +4

   А він історк? Серйозно?! 😅😳

  • @realnaistoriya
   @realnaistoriya  20 днів тому +22

   дякую!

  • @Veronika_Vlasenko679
   @Veronika_Vlasenko679 20 днів тому +29

   Приєднуюсь та підтримую. Кожен випуск неймовірний та кращій за попередній 👌👌👌

  • @vladdezdechado4656
   @vladdezdechado4656 20 днів тому +4

   Це саме ганебне відео Акіма. Аж не віриться, що можна так не перевіряти факти. Могилянка, кого ви там готуєте? Цей кандидат навіть на 3 не тягне.

  • @user-zy7fi4mr4n
   @user-zy7fi4mr4n 20 днів тому

   @@vladdezdechado4656 можна, будь ласка, якісь пруфи, шановний диванний історик?

 • @user-dx4ji8mj9d
  @user-dx4ji8mj9d 20 днів тому +376

  Обов'язково треба підтримати такий музей!!!

  • @user-ni9ee6lm8g
   @user-ni9ee6lm8g 18 днів тому +9

   Так! Це колиска Києва і Русі!!!

  • @Valentina-vh9yi
   @Valentina-vh9yi 9 днів тому

   Хах АП за хз ахáхáзазáз апр х_хав😅

 • @user-dm6iv1qo8w
  @user-dm6iv1qo8w 17 днів тому +21

  Для мене цей випуск- неймовірне відкриття. Просто душа болить,що нашій владі по барабану на українську історію!

  • @user-zi7vq9th7f
   @user-zi7vq9th7f 4 дні тому

   Нашим всим бувшим а теперишньому история украини прямо в дупи им головне косити бабло,вони проходили до влади мародерити а не правити чесно

 • @svitlana81
  @svitlana81 19 днів тому +18

  Хочу долучитися до підтримки нашої історичної пам'ятки, тим більше такої важливої.
  Дякую Вам, Акіме, Ви робите дуже важливу роботу.
  Величезна вдячність всім небайдужим волонтерам, які змогли вберегти це місце.

 • @user-zg2dk9xy3q
  @user-zg2dk9xy3q 20 днів тому +332

  Неймовірно,наша тисячолітня історія знаходиться в такому стані,сумно і болісно.Музей повинен бути!!!

  • @user-rj2fl5rj4y
   @user-rj2fl5rj4y 18 днів тому

   Тисячолітня пам‘тка буде нищитись бо це буде мішати Мордору як московському большевицько-сіоністському напрямку будувати російський комунізм у всьому світі.

  • @user-ts4xq8kz7z
   @user-ts4xq8kz7z 18 днів тому +15

   І це повинен бути найголовніший музей України.

  • @user-gd7ek7nt3v
   @user-gd7ek7nt3v 18 днів тому +9

   Нам дуже цього не вистачає.

 • @user-uc1qn4ld8n
  @user-uc1qn4ld8n 20 днів тому +274

  Дякую командо! Дякую всім людям причетним до збереження цієї памʼятки , це неймовірно ! Акім, ви робите просто дуже богато для нашої країни! Низький уклін вам!

  • @user-mj8qu6nd7m
   @user-mj8qu6nd7m 19 днів тому +1

   Алоизовичу памятник во львове поствьте.

  • @user-is3nv7vd5m
   @user-is3nv7vd5m 18 днів тому

   ​@@user-mj8qu6nd7mпридурок.

  • @Jasmine-iz8fu
   @Jasmine-iz8fu 18 днів тому +2

   ​@@user-mj8qu6nd7mне переживай, как то без сопливые обойдёмся. Ты смотри, памятник аленушки своей..

  • @user-mj8qu6nd7m
   @user-mj8qu6nd7m 18 днів тому

   @@Jasmine-iz8fuнационал-коммунистке фарион поставь памятник.

 • @rayguffey7593
  @rayguffey7593 18 днів тому +16

  Слухаючи Ваше відео, я усвідомлюю, який багатющий і інформаційний пласт нашої історії красноштанні орки ховали від нас !
  Дякуємо за Вашу працю і освіту!
  🇺🇦🔱💙

 • @krossbud7328
  @krossbud7328 19 днів тому +24

  Просто не вкладається в голові, ЯК можна таке не зберігати та не розвивати? Дякуємо Вам, Акіме, що висвітлюєте такі факти

 • @user-pj4vj3lh1h
  @user-pj4vj3lh1h 20 днів тому +144

  У такий непростий час для України все це зберігається! Це неймовірно важливо! Велика подяка!

 • @user-Olena1780
  @user-Olena1780 20 днів тому +120

  Підтримала проект, хоча навряд чи колись відвідаю музей. Херсон - це Україна. 🇺🇦

  • @elenaacer362
   @elenaacer362 19 днів тому +11

   Віра- велика сила. Не зневірюйтеся

  • @Skif.42
   @Skif.42 16 днів тому

   Не был он ни когда ураиной и не будет.. Учите правдивую историю а не псе и лже вашу

  • @user-vw8fb8qp6k
   @user-vw8fb8qp6k 16 днів тому +3

   ​@@Skif.42от як ви сказали так і будемо робити. Бо яка ж може бути правильна історія, якщо не ваша?!!!))

  • @Sergo-zl9zu
   @Sergo-zl9zu 16 днів тому +1

   ​@@Skif.42Правдивая, это какая...?

  • @andresha9391
   @andresha9391 14 днів тому

   Херсон - это Новороссия Святой Триединой Руси!
   Херсон - це Новоросiя Святоi Триединоi Русi!
   Геть з Украiни нацioнал-зрадникiв: iноагентiв, олiгархiв, бандеротварюк i майданоплигунiв (як i iхнiх ляльководiв)!

 • @catgrey2453
  @catgrey2453 9 днів тому +3

  Як сумно, що все в нашій Україні тримається лише на волонтерах! Таке враження, що влада не те, що не допомагає, а всяко перешкоджає розвитку нашої держави!

 • @olga-drachuk
  @olga-drachuk 19 днів тому +17

  це вкрай важливо знати істинну історію а не нав'язане московитами. Ви дуже важливу справу робите пане Акіме і ми ваші підписники дуже цінуємо і дуже вдячні Вам за це. ми не московити щоб бути настільки ж тупими як вони. соромно що владі байдуже до історії і величезна гордість за людей. ми маємо відстоювати і захищати свою історію від таких нелюдів. хоча за стільки років чому вже дивуватись. дякую Вам щиро за все

 • @user-nd1vo8im2p
  @user-nd1vo8im2p 20 днів тому +170

  Акіме дякую за вашу працю. Успіхів вам, перемоги. Україна понад усе

 • @user-qf8ch3px9i
  @user-qf8ch3px9i 20 днів тому +97

  З вашим проектом, з'явилося відчуття, що починається нова доба української археології. Ми відновимо нашу реальну історію!!!!

 • @user-yy9ov2jc2n
  @user-yy9ov2jc2n 18 днів тому +13

  Так, теж згоден називати нашу країну у часи Русі саме "Середньовічною Україною". Дякую Вам, пане Акіме, та усім вашим гостям, за вашу працю!)

 • @tetianafd
  @tetianafd 18 днів тому +12

  Дякую за вашу роботу, дякую всім небайдужим людям, які докладаються до збереження та дослідження пам'ятки. Треба штормити нашу владу безсоромну

 • @olgablagoveshchenska1340
  @olgablagoveshchenska1340 20 днів тому +121

  Акіме, щиро дякую за Вашу працю! Україна обов'язково переможе!

 • @raisa_kalishchuk_
  @raisa_kalishchuk_ 20 днів тому +109

  Чергове постійне дякую за розкриття і донесення до нас, українців, велич своєї історіїї!!! Дуже хочу, аби весь наш рух у поверненні і донесенні нашої багатовікової історії підтримувався і розвивався вже за рахунок держави, а не тримався на плечах ентузіазму небайдужих людей!!! Дякую пану Акіму і його команді!!!

 • @Vika.Rudenko
  @Vika.Rudenko 19 днів тому +16

  Низький уклін людям які боролися і боряться за це диво! Помню теж підписувала цю петицію щоб зупинили будування, Сава Богу що зупинили.... боремося далі!

 • @irinagorobchenko4910
  @irinagorobchenko4910 19 днів тому +14

  Дякую людям, які займаються відтворенням і збереженням історії Україні. Дякую за це відео.

 • @Sam_Svit
  @Sam_Svit 20 днів тому +67

  Це надзвичайно! Дякуємо за вашу працю! Хвала всім волонтерам та активістам, котрим не байдужа доля історичних артефактів!
  Ганьба місцевій владі(((

  • @nocomments642
   @nocomments642 20 днів тому +2

   А центральній? )) Це ж не в Жмеринці відбувається

  • @tex_terrer
   @tex_terrer 19 днів тому +2

   ​@@nocomments642це Київ , КМДА влада в Києві

  • @nocomments642
   @nocomments642 19 днів тому +1

   @@tex_terrer реальна влада в Києві зараз - це т.зв. військва адміністрація. Гроші в Кличка відібрали, повноваження відібрали. Вибори з 2019-го року не проводяться. Ще є питання?

  • @tex_terrer
   @tex_terrer 19 днів тому

   @@nocomments642 звичайно є , як такий дeбіл як ти , може користуватися ютубом?

  • @tex_terrer
   @tex_terrer 19 днів тому +1

   ​@@nocomments642звичайно є , як такий дeбiл як ти може користуватися ютубом?

 • @user-lh3ky1ux2j
  @user-lh3ky1ux2j 20 днів тому +177

  Щира подяка, повага та підтримка! Україна переможе!

 • @vitalinakit9754
  @vitalinakit9754 19 днів тому +12

  Дійсно багато нового почула , дякую за цей випуск .

 • @user-yn9tj2tg7e
  @user-yn9tj2tg7e 19 днів тому +20

  Це Неймовірна праця та вагомий вклад в історію та майбутнє України! Дякуємо вам!

 • @user-jj9xw3zp2u
  @user-jj9xw3zp2u 20 днів тому +99

  Дякую за вашу працю. Ви робите дуже важливу справу.Ви відкриває правду про нашу Україну.Прививаєте любов до нашого коріння.Це дуже важливо .

 • @vtnutella3307
  @vtnutella3307 20 днів тому +56

  Шчыры дзякуй за праўдзівую гісторыю. Усё будзе Украіна!

 • @user-wd8ut4tj2e
  @user-wd8ut4tj2e 19 днів тому +13

  Велике дякую за відкриття реальної нашої історії - це просто неймовірно♥️

 • @user-ze8gc1vg5z
  @user-ze8gc1vg5z 18 днів тому +31

  Коли вже виберемо свою, українську, владу! Якій буде дорога історія свого народу! Слава Україні!

  • @lubovatman...2636
   @lubovatman...2636 17 днів тому

   Уже необхідно обрати й лиш так = переможемо. Така правда! Теперішня нас зливає, як лиш може! Заморозки зроблять, можливо… але нам потрібно знищити орків. Слава ЗСУ!

  • @nataliia1186
   @nataliia1186 15 днів тому +4

   Мені здається що надало вже положено. Треба закінчити війну та почати відродження нашої історії та культури.

  • @user-mf6rx7yy3i
   @user-mf6rx7yy3i 15 днів тому

   Никогда

 • @light_is_victory
  @light_is_victory 19 днів тому +68

  Я так вдячна Акіму, пані та активістам, що створили музей. Ви усвідомлені українці, які бережуть нашу спадщину.

 • @A.lavrenchuk
  @A.lavrenchuk 20 днів тому +84

  Акіме, дуже чекатиму вашої праці з приводу нашої релігії язичництво. Як з язичництва перетекло в християнство.

 • @iriska273
  @iriska273 19 днів тому +7

  Мені пощасливилось колись потрапити на розкопки під Поштовою площею. Це неймовірно коли ти бачиш власними очами цю найдавнішу історію нашого міста.

 • @user-qm8bx5zq8n
  @user-qm8bx5zq8n 19 днів тому +9

  Як завжди дуже цікава реальна історія. Щиро дякую людям ,які відстояли від варварства наші історичні цінності.
  Щиро дякую ❤️

 • @lp1630
  @lp1630 20 днів тому +47

  Неймовірно важлива робота🙏щиро дякую.
  "Середньовічна Україна"- влучно та доречно.

  • @znazro
   @znazro 20 днів тому +1

   Тоді ще й не пахло Україною. Нема тут логіки

  • @carribeansea1866
   @carribeansea1866 19 днів тому +6

   ​@@znazroФранція під час завоювання її римлянами називалась Галлією, Британські острови були колись королівством Норманським.... Прикладів в історії безліч. Ніхто не шукає логіку через тисячі років історії.

  • @znazro
   @znazro 19 днів тому +1

   Все вірно, але ж ніхто не називає галію, середньовічною Францією))

  • @carribeansea1866
   @carribeansea1866 19 днів тому +8

   @@znazro а звідки ви знаєте? Ви спілкуєтесь з французами і знаєте, як вони відносяться до історії своєї країни? Для французів їхня країна існувала завжди, і для них вона - Франція. Нам би повчитися любові до себе і позбутися грьобаної меншовартості.

  • @user-by4zt9em4p
   @user-by4zt9em4p 15 днів тому +2

   Країна без минулого не має майбутнього, все руйнують та паклюжать.

 • @nataliyaortynska8302
  @nataliyaortynska8302 20 днів тому +57

  Дякую Акіме. Завжди цікаво з вами. Дякую волонтерам, що не дали зруйнувати пам’ятку нашої історії.

 • @elenahutak2075
  @elenahutak2075 17 днів тому +7

  Українці, вчить, бережіть і пишайтесь нашою історією. Щоб не приходив до нас руський мір

 • @user-oj9dy1lm1u
  @user-oj9dy1lm1u 19 днів тому +13

  Дякуємо за вашу працю! Хвала всім волонтерам та активістам, котрим не байдужа доля історичних артефактів!
  Ганьба місцевій владі(((

 • @oleksandrkorsakov4150
  @oleksandrkorsakov4150 19 днів тому +106

  Подяка шановному пану Акіму за просування і розкривання русько‐-української історії!!!!!!! За нашу і вашу свободу!!!!!!❤ Слава Русі-України і ЗСУ!!!!!!!❤❤❤

 • @user-fc3ki9rb2q
  @user-fc3ki9rb2q 18 днів тому +5

  Дякую Вам не байдужі ЛЮДИ! Шана і низький уклін Вам за вашу прац!

 • @user-yy9ov2jc2n
  @user-yy9ov2jc2n 18 днів тому +7

  Дякую усім небайдужим українцям, які бережуть цю пам'ятку, вкладають в неї свої ресурси: час, сили, гроші тощо!

 • @evabroduk8415
  @evabroduk8415 20 днів тому +56

  Дякуємо за нашу неньку УКРАЇНУ!!!

 • @irynamaksymets
  @irynamaksymets 20 днів тому +64

  Оце було дуже цікаво! Дякую!)
  Держава дійсно має перейняти у волонтерів цей музей під свою відповідальність і розвиток)

  • @nocomments642
   @nocomments642 20 днів тому +1

   І збудувати ТРЦ г-ггг

  • @user-qo8dl5ou4h
   @user-qo8dl5ou4h 18 днів тому

   Держави немає! Влада не українська! Тому дуже поспішають все знищити, щоб ніяких доказів не залишилось про українців і древню культуру, та життя.

  • @user-hm6ew6si5y
   @user-hm6ew6si5y 18 днів тому +1

   Не теперішня влада,вона антиукраїнська.

 • @Natal_Sereda
  @Natal_Sereda 18 днів тому +10

  Це неймовірне відкриття для мене, неймовірна історія! І я впевнена, що багато людей хотіли б підтримати цю ідею збереження нашої історії! 🙌🏻🔥🤍

 • @user-ur7zr3di2o
  @user-ur7zr3di2o 19 днів тому +13

  Подяка цим чудовим людям, що зберегли пам'ятку. І подяка Реальній історії, що розповіли нам про це.

 • @user-bp2ko1hc9l
  @user-bp2ko1hc9l 20 днів тому +37

  Шановні, влада - це ми з вами, і тільки ми з вами можемо зробити так щоб цей музей набув національного значення, ми здатні на великі звершення❤Слава Україні

 • @user-yn4tu1nx1h
  @user-yn4tu1nx1h 20 днів тому +52

  Акіме, дякую за вашу працю

 • @lesyadubois3347
  @lesyadubois3347 18 днів тому +5

  Нищили, ховали під плитами нашу історію. Але вона, історія нашої нації, була, є і буде!
  Я вірю, що під Поштовою площею всетаки буде великий музей УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ !!!❤💙💛

 • @aleksandraaleksandra3066
  @aleksandraaleksandra3066 19 днів тому +7

  СередньоВічна Україна - чарівно! ❤️🖤

 • @tanyachemna1181
  @tanyachemna1181 20 днів тому +35

  Свою історію треба знати і вивчати. Щиро дякую за цікаве відео

 • @matviysukhachov
  @matviysukhachov 20 днів тому +26

  Дякуємо вам за розвиток українського контенту! 🇺🇦❤️

 • @user-gq6zw5si6j
  @user-gq6zw5si6j 17 днів тому +3

  Важливо щоб наші діти і внуки знали справжню історію. Підтримка каналу, команді Акіма.

 • @olgasamchuk4593
  @olgasamchuk4593 18 днів тому +5

  як на мене - це одне із сердець України. Подяка за збереження. Буду донатити на збереження музею.

 • @Rybalko_Yaroslav
  @Rybalko_Yaroslav 20 днів тому +21

  Коментар для підтримки топового українського контенту 👍👏🇺🇦

 • @user-uu1xj9kp2j
  @user-uu1xj9kp2j 19 днів тому +16

  Потребуємо нової історичної праці про середньовічну Україну! Дуже обгрунтованого, цікаво.

 • @Muronyk
  @Muronyk 18 днів тому +2

  Наші можновладці створюють свою власну історію - статків, маєтків, палаців. Про цих людей забудуть, або будуть згадувати негативно.
  А вам дякую, бо про вас говорять ваші справи, ваша небайдужість до цієї землі і її пам'яток.
  Тож ваші імена будуть вписані в цю історію. Бо ви її вертаєте нашому народу.

 • @user-sv6pm5oe5b
  @user-sv6pm5oe5b 18 днів тому +3

  Надзвичайно цікаві дослідження! Ще треба проводити масу роботи, щоб вирватись із московитьської сфальсифікованої псевдоісторії і створити свою власну найближчу до фактів.

 • @LissaLisa.
  @LissaLisa. 20 днів тому +36

  Слухати вас одне задоволення. Дякую вам за вашу неймовірну працю.💙💛

 • @user-ur3ie8ec8k
  @user-ur3ie8ec8k 20 днів тому +19

  Мало вподобайок. Активніше тисніть на пальчик!
  Дякуємо за цікаве відео.

 • @DS-ec4kt
  @DS-ec4kt 14 днів тому +1

  Дякую всім хто виборював цю історичну пам'ятку!
  Наша "влада" під час війни в котрий раз довела що вони роблять усе щоб знищити все що пов'язано з Україною: її історію, цінності і самих українців.

 • @user-bz2mn2db9b
  @user-bz2mn2db9b 16 днів тому +2

  Якби не ютуб і не волонтери, ніхто б і не здогадувався б, що є таке місце в Києві. Треба знати свою історію, це вже є істина. Я рада, що за історію почали більше говорити, і з'явилось більше проектів про історію

 • @galinailevich-gb7xe
  @galinailevich-gb7xe 20 днів тому +26

  Дякую, пан Акім за вашу працю. Слава Україні 🩵💛

 • @olegdychok355
  @olegdychok355 20 днів тому +21

  Дяка творцям каналу та всім не байдужим за важливу роботу!

 • @svitlanamazur8372
  @svitlanamazur8372 11 днів тому

  Зробіть, будь ласка, ще й на інших мовах, цю розповідь, щоб світ дізнавався більше про наш край❤

 • @eugenenlk7174
  @eugenenlk7174 16 днів тому +1

  Дякую Киянам що бережете нашу історію з 11 століття. Вдячність з усієї країни.

 • @Sashaying640
  @Sashaying640 20 днів тому +36

  Дякую за те що робите цікаві відео!)

 • @user-hi5ul4sw9k
  @user-hi5ul4sw9k 20 днів тому +14

  Сподіваюсь музей скоро буде під захистом ЮНЕСКО❤️🙏🏻
  Акіме, дякуємо вам 🫂

  • @user-rn6zy9zx7g
   @user-rn6zy9zx7g 16 днів тому

   Відповідні органи повинні готувати подання до ЮНЕСКО але не на часі..торговий центр важливіше

 • @user-hq7ch5pz5g
  @user-hq7ch5pz5g 18 днів тому +2

  Це неймовірно, стільки віків пройшло, а скільки збереглося! Дякую!

 • @user-bv4vk9lx6t
  @user-bv4vk9lx6t 18 днів тому +3

  Кайф. Які круті люди серед нас. Уявити собі що вигнали якогось олігарха і без фінансування створили це все. Обов'язково задоначу і навідаюсь!

 • @Mnemos8
  @Mnemos8 20 днів тому +21

  Цей випуск відкрив для мене такі важливі факти з історії розвитку нашої країни! Дякую❤️

 • @mariya-vishenka
  @mariya-vishenka 20 днів тому +34

  Я памʼятаю як в новинах говорили про знахідку, а влада обіцяла зберегти це історичне місто. Досі не віриться, що нічого не зробили для захисту та відкриття такої важливої памʼятки! Дякую історикам, активістам, всім небайдужим. Думаю небайдужі люди врятують річкове місто. Ми їдемо в Європу, щоб подивитись на руїни старих міст, але в нашій країні таких локацій багато! Серце крається від байдужості влади до таких знахідок. Дякую, що висвітлюєте важливі теми!

 • @user-ys8sf2zn2r
  @user-ys8sf2zn2r 11 днів тому

  Я дуже хочу, щоб ця памʼятка історії залишилася нам та нашим нащадкам. Дуже бере гордість за таких не байдужих людей, активістів, які відстоюють нашу історію. Дякую!!!!!!!

 • @irishkazolotse
  @irishkazolotse 9 днів тому +2

  Супер, супер історична правда зо всіма доказами, дуже сподобалося, дякую! Горить, палає техніка ворожа, наша Україна переможе!!!! Тримаймося, браття і сестри!!!✊️✊️✊️

 • @MartaBihar
  @MartaBihar 20 днів тому +23

  Дякую, Акіме, за вашу працю,це є справді цінним джерелом інформації для нас, особливо тепер. Перекладайте при змозі на англійську мову,щоб якомога більше іноземних друзів України теж мали змогу переглядати ваші випуски.

 • @user-gh7vo4bz9v
  @user-gh7vo4bz9v 20 днів тому +18

  Дякую за збереження нашої історії

 • @olyaruta
  @olyaruta 19 днів тому +2

  Ваші відео викликають залежність! Неймовірно, скільки живу в Києві, а поняття не мала про це місце. Обов'язково відвідаю!

 • @miladavydova8177
  @miladavydova8177 18 днів тому +2

  Дякую.У кожного своя версія, історики, якось вже домовтеся нарешті

 • @user-no3pi6qb9k
  @user-no3pi6qb9k 20 днів тому +35

  Дякую, вам Акіме і вашій команді, за все ,що ви робите! Ваша праця дуже важлива для історії України. Не зупиняйтеся, як багато нам ще потрібно взнати про нашу країну. Це просто неймовірно тисячолітня історія у нас під ногами.

 • @ollyberry8630
  @ollyberry8630 20 днів тому +35

  Всій команді Реальної історії дякую та всім консультантам-історикам, які прикладають зусилля, щоб пропонувати нашу історію, культуру і відкривати нові деталі. Це неймовірно складно піднімати національну свідомість і розуміння самих українців ЯКИМИ ми були і в ЩО нас нажаль століттями хотіли перетворити. Але наша пам'ять, історичні пам'ятки, письмена не знищити. І нехай наше суспільство розвивається, цінує і пишається хто ми є, а також зростає на таких проектах

 • @dima_scania_
  @dima_scania_ 19 днів тому +6

  Щиросердно дякую вам пане Акіме за цікаву історію нашої країни! 💙💙💙🇺🇦🇺🇦🇺🇦💛💛💛💋💋💋🫶🫶🫶💯💯💯✅️✅️✅️💟💟💟

 • @A.K.T48
  @A.K.T48 День тому

  Це лише маленька локація, та яка дорогоцінна інформації. А скільки всього було зруйновано та переписано...Велика вам шана за вашу працю!

 • @user-nl6rv9lx2p
  @user-nl6rv9lx2p 20 днів тому +23

  Супер!!! Дуже дякую Акіме за це відео про історію нашого Києва і дякую нашим історикам і археологам шановні ви робите дуже важливу працю для всіх нас, а головне для наших нащадків!!!

 • @user-nt7mi6wc9j
  @user-nt7mi6wc9j 20 днів тому +18

  Неймовірно цікаво! Респект пану Галімову та його співрозмовникам. І за інформацію, і за роботу.

 • @hannakashkaryova
  @hannakashkaryova 11 годин тому

  Дякую за висвітлення діяльності цих неймовірних нейбайдужих людей!

 • @valentynatys4926
  @valentynatys4926 16 днів тому

  Гей,депутати Київ ради- чому нічого не росте задля збереження нашої історії?
  Дякую ,Акіме- за черговий цікавий випуск нашої реальної історії!
  Нехай квітне український ютуб!
  Нехай квітне Україна!

 • @phoenixira
  @phoenixira 20 днів тому +30

  Пане Акіме, дякую Вам та команді, за розкриття нам,українцям, нашої історії! Такі скарби, таке минуле...!!!

 • @user-gp1oj4oc7b
  @user-gp1oj4oc7b 20 днів тому +18

  Кожна краіна з великим трепетом зберігає історичні залишки минулого, а нашим можновладцям байдуже, бо вони не є украінцями, ВОНИ Є ТЕ ПЕРЕКОТИПОЛЕ, яке тимчасово пересидить, награбує і таких людей не цікавить, подальша доля краіни…. Треба обовʼязково вибирати справжніх патріотів до владних структур Украіни і, головне, вибрати президента украінця, який би дбав за державу, а не за свою кишеню і за кишені своіх дружків…

 • @user-gt2ov7kh1c
  @user-gt2ov7kh1c 10 днів тому +2

  Чудовий випуск. Дуже гарно мати історичні джерела, які підтверджують, що русами(вікінгами) були даньські мореплавателі. І цікавий факт, що вони приплили з півдню.
  Дякую! Думаю, прийшов час все досліджувати, і писати підручники з більш розкритою інформацією. І так, назва Стародавня Україна більш правильна!

 • @oleksandrlyaskivskyy9035
  @oleksandrlyaskivskyy9035 18 днів тому +1

  Дуже крутий випуск. Велика шана і подяка людям, які з власної ініціативи намагаються зберегти важливу частку нашої історії. Подяка пану Акіму за висвітлення даної теми.

 • @valyadavidenko679
  @valyadavidenko679 20 днів тому +12

  Дуже добре, що є українці , яким не байдужа Україна і наша історія. Дякую пану Акіму і всій команді за класну подачу матеріалу. Бажаю успіхів в усіх Ваших справах. Перемоги України. Слава ЗСУ Слава нації . Слава всім , хто наближає нашу Перемогу.