Добрий день) В нас (Донецька обл) називають -коржі, перепічки, пишки. У Вас дуже файні, в мене не такі гарні, буду вчитись у Вас. Якраз доречно, тому що світло рідко буває. Ще хотіла написать, що соромно за українців, які починають мовний срач.. навіщо?? я з Донбасу, все розумію,всі слова. То була в евакуації на Закарпатті, чудові та доброзичливі люди ! Дякую за гостинність ❤💙💛
Девчата,я из Туркменистана,живу в Украине,в Буче Киевской области.Моя мама у нас на Родине всегда пекла из такого теста пирожки и пышки.Ели пышки с вареньем и сгущенкой.Какая красивая речь у господыни.Дякую за рецепт,миру та перемоги нашій Країні!!!Миру та злагоди!
Читаю комментарии и осознаю, что под этим видео собран народ Украины со всех областей. Поразительно, трогательно до слез. Господи, спаси и сохрани Украину и ее трудолюбивый, дружный и верящий в ТЕБЯ народ.
Дякую що нагадали цей рецепт, моя покійна вже бабця перед випіканням проштрикувала виделкою, і ще гарячі змащувала домашнім маслом. Миру нашій Україні 🇺🇦💪💪💪🙏
У нас в България печеме точно такава погача как то у вас- по точно такава рецепта и със същи те продукти . ХЛЯБ НАШ НАСУЩНИ ! СЛАВА НА УКРАЙНА ! НА УКРАЙНСКИТЕ ГЕРОЙ СЛАВА !
Як мало людині треба для щастя. Щиро дякую Олі, та бажаю скорішоі перемоги та миру на нашій землі. Ніколи не готувала паляницю, але завтра спечу. Це ж символ нашоі нескореності. Поки світить сонце- хай буде паляниця у кожному нашому домі. Всіх обнімаю!
@@user-22166 какая разница тебе как будет называться наш хлебный отдел за свой переживай. Хлеб он и в Африке хлеб.И вообще если не можешь писать на украинском языке так и не перекручивай его.
Пам'ятаю в дитинстві бабуля завжди пекла такі паляниці(коржі). І потім в своєму житті я також їх пекла. Було дуже смачно з молоком, сметаною. Іноді і зараз печу. Це наше українське!!!
Я також з Миколаївщини Снігурівськой район , це коржі, а якщо декілька разів розкачати і змастити слої розтопленим маслом чи маргарином, то називали накатані коржі
В Днепрпетровской области тоже называем перепичка или пышка.Сверху, когда поджаришь можно помазать слив. маслом. На таком тесте делаем еще пирожки на сковородке с мясом, творогом, лук с яйцом. Очень вкусно!
@@viknetetsy8744 в принципе, рецепт коржей один и тотже.. Наш совпадает с тем, что в видео.. Получаются, как у бабушки в селе, коржи из детства.. Можно смело пользоваться этим рецептом. 👍
Щиро дякую вам Олю, ви гарна господиня, після Перемоги запрошую вас до нас у Херсон, будемо разом жарити паляниці і з ними їсти наші смачні кавуни!!! 🙏🕊️☀️💌🌻🍉💋
Яка ж Ви файна людина , з доброю душею та прекрасними намірами ... Дякую Херсонщині , та надіюсь ще з внуками бувати на курорті Залізний український порт !!! 🇺🇦❤️👍❤️💪❤️🇺🇦
Моя бабушка с Одесскои области тэж пекла таки коржи, так их называли, коли не було хлиба, я 50 рокив тэж печу их, дуже смачно с густыми сливками, и роблю пирижки с ризною начинкою, тильки треба , чтоб тисто было мягеньке. Така выпечка и на другий день добра.и не прибавляе людини лишни кило. Бачу, шо по всий Украини вони популярни, дуже смачни, дякую, шо вы нагадали, комусь буде в нагоди.
Неужели я нашла этот рецепт! Моя прабабушка пекла мне их все детство, она из Крыма и называла их просто пышки. Её к сожалению не стало много лет назад, рецепт она мне не передала.. я рада что нашла этот рецепт, теперь я и мои дети смогут так же окунуться в мои детские воспоминания. Спасибо вам с Одессы!
@@ludmilakopytsya1142 ну так звісно ж ....слов'яни слов'ян розуміють чудово, а нелюди не те слов'янську мову не розуміють, вони ніяку людську не розуміють, бо вони нелюди, у них своя мова убивць, ґвалтівників, катів і мародерів! А тому лушпайки не шастайте серед людей ваше місце під кремлем!
Привіт з Чернігова ! Коли в нас йшл бойові дії біля міста, я робила такі паляниці, кисляка та кефіру не було, робила на простій воді с лим.кіслотою. Їсти було що, вдячні запасами, а хліба не було, робила паляниці. Пишу коментарій і почалася повітряна тревога... Мы разом, ми сильні, ми вільні, за нами Правда, за нами Перемога! Слава Україні 🌻💙
У мамы на родине в Кировоградской области називали коржi. А на маковiя их рвали и в макитерке заправляли перетертым маком с сахаром. Вкус детства, вкус села и счастья❤
В мене мама завжди їх пекла , такі добрі були мамині страви - вже мами 8 років немає , душа болить , і завжди згадую як мамуся возилася з тістом, як смачно пахло випічкою- це було щастя, я була щаслива . Українські паляниці- коржі, колобки.
Саме так. Моя мама також з Кіровоградщини. І на Маковія бабуся кожного разу готувала такі коржі і заправляла маком. Це було найсмачніше що я їла. Найтепліші спогади дитинства ❤️
@@ЭленКамер-ч7ч на весілля - калачі, а не паляниці. Але кому як подобається, хай так і називає. Це не головне. Головне щоб був мир і хліб на столі. Миру всім, здоров'я і щастя.
Доброго времени суток!!! У меня мама пекла такие пышки в Казахстане, и я сейчас своей семье пеку такие в Одессе!! Очень просто и очень быстро и ооочень вкусно!!! Всем мира и добра!! Привет из Одессы!!
Ваші паляниці виглядають дуже смачно, а головне швидко і малозатратно, Ви робите гарну справу, пропонуєте людям дуже бюджетні смаколики, а в наш важкий час, це надважливо. Бережи нас всіх Боже!!!! 👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🌻🌻🌻🌻🔱🔱🔱🤗🤗🤗
Чть акле слава украине нет болван. слава вам хищ норвм каторые полны хищьнечьства орущье славп ибо обещумив те удные паганые хрекорылые истащавшье мир дорывавш е сосваими пупомудорлолобные вовсе оезшьн чтьб истащавшье таа мир есть управндных "моишы" так вы истащавш е те кто вольну истпщавне тавнттт хищьнопупоудства
Це мова суто закарпацька, хто знае реально украiнську, той все розбере Або може здогадатись... Сковороду називае фандер, схоже на нiмецьке пфане.. В цьому краi скорше знають Шандора Петефi, а не Шевченка А рецепт як великi оладi
Боженька милостивий! Це їжа мого дитинства! Я, поки був малий, моя бабуся пекла паляниці, такі самісінькі! Я ледь вижив в 90-ті роки, їсти небуло чого зовсім, це були дуже погані часи. Всі люди ностальгують по своєму дитинству, - я ні. Зараз у мене в житті все набагато краще, (це м'яко кажучи) Аби рашисти не прийшли, аби наші діти так не жили, як я в своєму дитинстві.
А я пам'ятаю, як у 50-60- ті роки ми пекли на шпори, коли не було хліба. Пекли без яйця і молока, лише вода, сода та мука. Пекли богам, але то були з кукурудзяної муки. На Закарпатті кожне село чи місто має свої рецепти.
Я делаю пирожки с такого теста. Получаются мягкие и долго не черствеют. И румяные очень! Вообще мое любимое тесто доя пирожков. Спасибо большое! Очень хочу с семьей приехать на Закарпатье, после войны обязательно приедем. Одесса.
Я помню в 70х годах, специально «забывал» купить хлеб, к ужину. И Мама вынуждена была жарить такие коржи. Помню этот вкус и запах. Спасибо Вам за такое видео. Очень приятно слушать Вашу речь.
На поселке Котовского,если хлеб не купил до 15:00,то можно было уже не ходить в магаз.мама за 5мин.делала коржи.на сковородке с хрустящей корочкой,вкусные.но паляницу я больше любила.самый дорогой был белый круглый хлеб с надрезанной шляпкой.кто помнит,как вкусно было по-дороге эту шляпу хрустящую съесть😍❤️🇺🇦
Я иногда пересматриваю видео по 2-3 раза.. очень нравится её говор...Слова льются и льются,завораживая душу,..Интонация добрая,ласковая..Можно слушать до бесконечности... Всем добра и мирного неба..
Господине, дорога бджілко! Гречно дякую за такий рецепт! Уже йду пробувати, що вийде в мене і буду пекти на ронделі! А у вас трішки інакле зветься сковорода. Запам'ятовую не тільки рецепти, але й слова - діалекти. Це так чудово! З Богом!
Страшне діло! Як дивишся наші українські канали, тільки дивуєшся, як просто і легко не вмерти з голоду! От так і у нас в Одесі неможливо навіть схуднути! Дякую, вельми шановна Господиня!
@@Odessamama80не только в Одессе. Изюмчане даже в оккупации выжили. На кострах пекли такие коржи. Правжа, на воде. Все будет Украина! Держимся, одессты!
@@Brodyaga259 Ох і темочки Ви торкнулися! Після того, як мій син розповів, що в підмацков'ї стандартне яйце важить 45 г, я взагалі перестала цікавитися неукраїнськими каналами. У нас стандарт 58-60, а влітку були навіть і по 96! Тому в них все виходить по наших рецептах, а в нас по їх - нічого! Привіт улюбленим сусідам. Прямо наді мною живуть переселенці з Миколаїва - дуже приємні люди, навідь буду жалкувати, якщо поїдуть!
Привет из Херсона! Везде война. Я тоже пеку такие лепешки когда нема хлеба. Увидела вас на ютубе яд улыбка появилась на лице. Как Приятно вас слушать. Моя сестра из Мукачева .Слава Украине! Спасибо
Я тоже с Кривого. Моя семья их печёт уже на протяжении 4х поколений и у нас они называются коржи. Рецепт моей бабушки, которая родилась в 1910. Бабушка, мама, я и мой племянник. Наши традиции нужно не забывать и передавать. ❤️
На вінничині... називають коржі..... Можна нащіпати і перемішати з маком.. Можна з часничком намішати.... Або цілий натираєш часником.... І кусочком сала коли корж ще теплий.... А ще...закип'ятити молоко..... Гаряче налити в тарілку.... Добавити по свому смаку сіль і цукор... І туди ж нащипати коржа.... Це дуже смачно.... Особливо коли корж добре піджарений.... Попробуйте
Отримала задоволення... і не знаю навіть від чого більше, чи від перегляду, чи від закарпатського діалекту))) Простий рецепт, нагадав мені мамині палянички. Обов'язково спробую приготувати. Дякую Вам мила господиня, за рецепт!
Благодарю за рецепт! Вкус моей родной Кубани. Бабуля делала паляницу, когда дома хлеба не было в перестройку. Думала, что рецепт потерян безвозвратно. Теперь буду печь и своим домашним! Мира всем нам!
Кубанці -українці і тому ваша бабуся пекла українські паляниці.Цей рецепт ніколи не втрачався ,в Україні вічний він.Ви теж печіть , і не паляніцу,а паляницю.
@@chingachgooktomahawk4911 это для безграмотных все, чего они не знают кажется неправдой. Поинтересуйтесь в интернете когда и кто присоединился Кубань к РСФСР. И тогда станет ясно кто тут бредит, выставляя себя на всеобщее посмешище.
Прочитала коментарі,і зрозуміла що зі сходу і до заходу,ці паляниці пекли в кожному домі, наші батьки, бабусі. Дякую за забутий рецепт, моя мама начиняла сиром, рано перед школою інколи нас балувала,той запах жарених пиріжків,нас з братом піднімав з ліжка. Я з Чернівецької області. Миру нашій Україні
Україна - найкраща і найкрасивіша країна у світі , не не тільки лісами , полонинами, родючими полями , але і людьми - працьовитими і лагідними . Українська кухня популярна по всьому світу . Дай , Господь , миру та щастя моєму народові . Привіт від Харківщини. Слава Україні !
🔥👍Бабуся ( в Харьківській області ), пекла такі . Вона називала їх Перепічки ))) Вмію такі готувати 👌. Але в такій важкий час для країни , подевилась ( випадково ) це відео і так добре на душі . Які в нас жінки гарні господині ❤️👍. Від мене лайк і підписка . Христос Воскрес 🙏 Воістину воскрес ✨❤️✨ . Нехай Бог береже вас і ваші родини . Слава Україні 🇺🇦Слава нашим захисникам ✊❤️🇺🇦✌️
Згадалось дитинство, коли бабуся пекла такіж самі паляниці, вона їх ще виделкою на сковорідці проколювала аби не робились "бульбашки", велике вам спасибі за чудові рецепти👍😚
Половину слів незрозумів, кажуть що в Дніпрі не розмовляють українською, але, як бачу, у Закарпатті також розмовляють не українською) Якщо кого образив, вибачаюсь.
Дякую за рецепт !!! Продовжуйте розмовляти на своїй мові, не звертайте увагу на злобні коментарі, доброДушних людей набагато більше !!! Успіху каналу !💐
Як почула Ваш мелодійний голос, то аж сльози у очах стали. Підписалась одразу ! Я дуже вдячна, що ділитесь з нами прекрасними рецептами. Мирного неба, добра і процвітання Вам. Тепле вітання всім добрим ЛЮДЯМ з Австраліі❤❤❤❤❤❤❤❤
Я дуже полюбила цей хліб. За те, що він м'якесенький, легесенький, смачнесенький. Млинці не печу - насолоджуюся цім ощипком. Світлого неба та мирного дня.
Донеччина, Слов'янський район,бабуся називали перепічки :-). Село маленьке,хліб завозили по дням,а коли не вистачало,не розрахували трошки,то пекла перепічки
Дуже дякую Олюська за такий простий рецепт, я сижу на інвалідному візку, то у мене чоловік пече хліб, то для нас находка такий рецепт, всього самого найкращого тобі, і твоїй сім'ї, близьким та рідним, да благословить Вас Господь всіх і береже ❤💜
Чернігів своєю говіркою також дуже особливий. Навчалася в Ніжині, в Чернігові бувала часто. Тепер, коли чую назву цього міста, - біль, щем і сльози. За що ці недолюди сплюндрували наші українські землі? Вірю, що з Божою допомогою та нашими мужніми захисниками здолаємо цю ненависну орду. Так, як колись, вже не буде. Сподіваймося на те, що буде краще. У нас на Вінничині це також коржі, а паляниця - це кругла хлібина. Всім хліба на столі і миру в домі, рідній Україні - ПЕРЕМОГИ!!! 💙💛
Дякую за рецепт. У нас мама називала такий хліб до всього - пишки, пышки(рус.) Мама родом з Криворіжжя. Я навіть рецепт з записничка тільки-но зрівняла. Дякую Всім адекватним громадянам Землі - миру і здоров'я. Слава Україні.
Сделал,очень понравились.Универсальный хлеб,хоть к варенью,хоть к борщю или шашлыку.Делается быстро.Советую делать двойную порцию,а то быстро заканчиваются).
Вам понравилась её речь, а я едва дослушала 😕...настолько этот суржик режет слух: и не русский язык, i не украiнська мова 😐. Гремуча сумiш 😆. В киевской области паляницею назывался пышный, круглый дрожжевой хлеб из белой муки высшего сорта. А то что в этом рецепте -- коржи, ну или пышки.
@@ИринаСерга-р6г А чем вам суржик не нравится? Вас украинцев хрен поймёшь, то вам русский язык плохой то суржик, вы кроме мовы своей что нибуть любить можете? У нас на Кубани на суржике много кто говорит и никого это не раздражает.
@@Aivendo Ха-ха 😊 Привет, земляк, я на Кубани и живу. Но в школе училась ещё на украинском. Кубанский суржик для моего уха (имевшего по русскому и украинскому языкам и литературе пятерки) звучит гораздо мягче. А вот прикарпатская смесь ну очень с резкими переходами. Украинкой в полном смысле слова меня трудно назвать, тоже помесь 😆 в трех поколениях разных славянских народов. Мне очень нравится оригинальный язык украинской художественной литературы конца 19-го, начала 20-го века...Переводы на русский много теряют. А Библия на украинском языке...О, сколько там открытий чудных...
@@ИринаСерга-р6г странно , уважаемая , что вы не отличаете суржик от диалекта . Или вы не поняли , откуда родом эта прекрасная хозяюшка ? Я из Киева , но обожаю слушать все диалекты нашей Украины . Язык говорит сам за себя , насколько мы разные и как похожи . Для вас пишу на русском , если этот « диалект « вам ближе
@@ОльгаОболончикова Та могли б i на мовi 😊. Дiалект то по-научному, а суржик по-простому. Да ладно уже умничать 😆. Ой, какие мы все патриотично-обидчивые. Мне также не нравится полонизмы и выдуманные новые слова , "впихнутые" в современную мову, а-ля стилизованные под народные. За последние десятилетия мову порядком испоганили. Чего только стоит "аканье" на московский манер (да-да 😆) в исполнении Тимошенко и бесчисленной политико-чиновничьей братии, которую стали копировать обычные граждане. Фу и фу...Неужели вы подобных вещей не замечаете? Или намеренное уродование шипящих звуков. Так послушайте речь советские украинские передачи, где сохранялся нормальный выговор, может услышите разницу (поэтов, спектакли, новостные передачи и тд).
Оля, Ви справжня господиня! У ваших регіонах всі жінки дуже смачно готують і різні страви, особливо сирник чи сирний пляцок, пиріг, це просто любов! До вас хочеться приїжджати ще і ще ! Гарні краєвиди , повітря, привітні люди, та добрі господарі! Нехай вам щастить!
У бабушки в Гуляйполе мы так ужинали - перепічка с молоком. Работала в 1988 году в Тячеве, жили в Тересве. Так ваша мова напомнила мою молодость, щиро дякую. Запоріжжя.
Моё детство и юность прошли на Донбассе.У нас точно так всё делали,а называли просто коржі.Бабушка научила мою маму,мама меня,я свою дочь,теперь внучке 17и будет пробовать.Мы их и с борщем и с супом и с мёдом и с капотом.Все помню
Мої батьки, теж такі палянички, називали коржики, але рецепт такий самий. У дитинстві ми їх їли з кисилем або з медом. Смачно! Нагадали про дитинство. Дякую! ❤❤❤❤
Тiльки глянула на вашi пляницi, зразу бабуся перед очима. Такi смачнi з молоком, варенням, або медом пекла тiльки вона. Дякую вам за цей рецепт - це спомин про щасливе дитинство, коли ще всi рiднi були живими. Запорiжжя.
Я з Кіровоградщини, і в нас теж такі печуть, називають коржі. Моя мама місила тісто дуже м' яке і ще прямо в тісто добавляла трохи кисломолочного сиру. Спробуите і так. Виходять дуже пишні і неимовірно смачні. Дякую всім, миру та добра всім українцям !
Усім привіт! Згадала дитинство,коли моя бабуся пекла такі самі паляниці і називала їх коржиками ...Яка то була смакота!!!!! Дякую вам,спечу без сумніву! Як гарно ви балакаєте,так цікаво! Добрі люди всім вам любові,злагоди і миру!
Добрий день)
В нас (Донецька обл) називають -коржі, перепічки, пишки. У Вас дуже файні, в мене не такі гарні, буду вчитись у Вас. Якраз доречно, тому що світло рідко буває.
Ще хотіла написать, що соромно за українців, які починають мовний срач.. навіщо??
я з Донбасу, все розумію,всі слова. То була в евакуації на Закарпатті, чудові та доброзичливі люди ! Дякую за гостинність ❤💙💛
Девчата,я из Туркменистана,живу в Украине,в Буче Киевской области.Моя мама у нас на Родине всегда пекла из такого теста пирожки и пышки.Ели пышки с вареньем и сгущенкой.Какая красивая речь у господыни.Дякую за рецепт,миру та перемоги нашій Країні!!!Миру та злагоди!
Спасибо тебе Галочка !!!
Какая красивая речь ,это пипец ,а не речь фанду манду
❤
Дякую Вам, так смачно, апетитно розписали пишки з варенням та згущеним молоком! 👍🍓🍒
Я також з Туркменистану.Ми теж пеклі такі лепешки і пишкі.І зараз пеку,коли не могу вибратися в магазин.Всьго доброго Вам,удачі і миру!
Читаю комментарии и осознаю, что под этим видео собран народ Украины со всех областей. Поразительно, трогательно до слез. Господи, спаси и сохрани Украину и ее трудолюбивый, дружный и верящий в ТЕБЯ народ.
Дякую що нагадали цей рецепт, моя покійна вже бабця перед випіканням проштрикувала виделкою, і ще гарячі змащувала домашнім маслом. Миру нашій Україні 🇺🇦💪💪💪🙏
Я теж так роблю , проколи зменшують утворення повітряних бульбашок у тісті при випіканні , а масло пом'якшує корж після випічки . Спробуйте !
В мене бабуся змащувала сметаною
Я теж проштрикую і змащую і без яйця тісто
Моя бабуся та мама, теж частенько пекли такий хліб (не лінувалися), навіть, якщо був магазинний хліб. Тому що, саме такий домашній - смачніший ❤️
Цікаво. То вже тоді похоже на італійську фокачу
ДЯКУЮ მადლობა რეცეპტისა ვეცდები გავაკეთო . დდიდება უკრაინას დიდება გმირებს უკრაინის და ქართველებს .🇬🇪🇺🇦🇬🇪🇺🇦🇬🇪🇺🇦🇬🇪🇺🇦🇬🇪🇺🇦💖💖💖💖💖💖💖💖💖🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
У нас в България печеме точно такава погача как то у вас- по точно такава рецепта и със същи те продукти . ХЛЯБ НАШ НАСУЩНИ ! СЛАВА НА УКРАЙНА ! НА УКРАЙНСКИТЕ ГЕРОЙ СЛАВА !
Jutro spróbuję zrobić. Serdeczne pozdrowienia z Polski! Sława Ukrajini!
Героям слава!
Дякую полякам за підтримку та допомогу в такій важкій війні.
Дякуємо польським людям за прихисток!❤
Поляки то є брати та сестри українців! Подяка та Боже благословіння Польщі !
Поляки ❤❤❤
Як мало людині треба для щастя. Щиро дякую Олі, та бажаю скорішоі перемоги та миру на нашій землі. Ніколи не готувала паляницю, але завтра спечу. Це ж символ нашоі нескореності. Поки світить сонце- хай буде паляниця у кожному нашому домі. Всіх обнімаю!
@@user-22166 А ти шо тут робиш,мерзззотта?
@@user-22166 молодец!.. лучше не скажешь!.. в самую точку!...
@@user-22166 Ти не українка, бо у нас на півдні України готують теж паляниці, але ще називають коржі. Так, що не мели дурниць КРЕМЛЕБОТ
@@user-22166 какая разница тебе как будет называться наш хлебный отдел за свой переживай. Хлеб он и в Африке хлеб.И вообще если не можешь писать на украинском языке так и не перекручивай его.
Пам'ятаю в дитинстві бабуля завжди пекла такі паляниці(коржі). І потім в своєму житті я також їх пекла. Було дуже смачно з молоком, сметаною.
Іноді і зараз печу. Це наше українське!!!
Дякую за паляницю.❤ Слава Україні та її захисникам.❤❤❤
Цьом з Одес🇺🇦.Нам Мамуля завжди такі пекла ,тепер самі робимо.Смак дитинства.Слава Україні ,та кожному пересічному Українцю що чекає на перемогу.
І чекаємо,і всим серцем віримо в НАШУ ПЕРЕМОГУ!!БАЖАЮ ВСІМ УКРАЇНЦЯМ МИРУ,ДОБРА І ТЕПЛА!!!!
На Миколаївщині такі паляниці називаються коржі. А ще з такого тіста ми печемо пиріжки з різною начинкою. Смачного!
Я також з Миколаївщини Снігурівськой район , це коржі, а якщо декілька разів розкачати і змастити слої розтопленим маслом чи маргарином, то називали накатані коржі
Так, на Дніпропетровщині теж коржі.. Смачнющі..👍
В Днепрпетровской области тоже называем перепичка или пышка.Сверху, когда поджаришь можно помазать слив. маслом. На таком тесте делаем еще пирожки на сковородке с мясом, творогом, лук с яйцом. Очень вкусно!
@@viknetetsy8744 в принципе, рецепт коржей один и тотже.. Наш совпадает с тем, что в видео.. Получаются, как у бабушки в селе, коржи из детства.. Можно смело пользоваться этим рецептом. 👍
@@ЛидияРоманенко-и2щ Я з Нікопольського р-н бабушка називала такі коржі вертутами хрумкі як гарячі.
Вельмі добры рэцэпт, абавязкова паспрабую прыгатаваць! І наогул, вельмі прыемая гаспадарыня). Дзякуй!
Щиро дякую вам Олю, ви гарна господиня, після Перемоги запрошую вас до нас у Херсон, будемо разом жарити паляниці і з ними їсти наші смачні кавуни!!! 🙏🕊️☀️💌🌻🍉💋
Яка ж Ви файна людина , з доброю душею та прекрасними намірами ... Дякую Херсонщині , та надіюсь ще з внуками бувати на курорті Залізний український порт !!! 🇺🇦❤️👍❤️💪❤️🇺🇦
@@ДідРоман Будемо Щиро Раді Бачити Вас ❤️ Молимося за Нашу Перемогу, За Скоріше Звільнення України від тих окупантів рашистських 🙏🙏🇺🇦🛡️🔱✊💕🌻🌾🍉🌹
Ви не повірете, але кавуни треба їсти щей із хорошим жирнющим оселедцем. Спробуйте, це справді смачно, хоча і несподівано...
Моя бабушка с Одесскои области тэж пекла таки коржи, так их называли, коли не було хлиба, я 50 рокив тэж печу их, дуже смачно с густыми сливками, и роблю пирижки с ризною начинкою, тильки треба , чтоб тисто было мягеньке. Така выпечка и на другий день добра.и не прибавляе людини лишни кило. Бачу, шо по всий Украини вони популярни, дуже смачни, дякую, шо вы нагадали, комусь буде в нагоди.
У нас в Азерб.так же жарим.Дякую за працiю.рукам здоровья.всем людям мира и благополучия.аминь.👏🏽👏🏽👏🏽👍👍👍♥️🇺🇦♥️🇦🇿♥️😋😋😋
Неужели я нашла этот рецепт! Моя прабабушка пекла мне их все детство, она из Крыма и называла их просто пышки. Её к сожалению не стало много лет назад, рецепт она мне не передала.. я рада что нашла этот рецепт, теперь я и мои дети смогут так же окунуться в мои детские воспоминания. Спасибо вам с Одессы!
Моя бабуля из Мелитополя тоже называла пышки. Отголосок теплого детства. Привіт зі Львова❤
Дякуєм господиню за файні паляниці Божих рясних благословінь!!!!
Очень приятно было смотреть на руки женщины дающий рецепт. Чистота везде идеальная. Респект хозяйке.
Руський мир ще не вийшов з наших вух і очей. І колонок і UA-cam. Пишеш да? Руська ПОТОРОЧА
@@Овпо-л9ыІ де це западенці і для чого збирають гроші з біженців, брехливенька ти "наша" 🤣🤣🤣
@@Овпо-л9ыти сама ощипок ,чого приперлася до нас ,в рашу шуруй .
Яка ж наша Україна гарна! Чудова мова, смачна паляниця, безкраї лани, величні ліси, найкращі люди!
Файно
Мова не чудова, а чудна. Бо тут намiшано багато мов.
@@taliyaslo так це для такого проклемлівського лушпиння як ви! Убивці ґвалтівники, нелюди....мову вони підучили, мізки спочатку прикупіть!
@@ludmilakopytsya1142 ну так звісно ж ....слов'яни слов'ян розуміють чудово, а нелюди не те слов'янську мову не розуміють, вони ніяку людську не розуміють, бо вони нелюди, у них своя мова убивць, ґвалтівників, катів і мародерів! А тому лушпайки не шастайте серед людей ваше місце під кремлем!
@@ludmilakopytsya1142 А вам і не треба нашу мову понімати,ніхто не просить
Привіт з Чернігова ! Коли в нас йшл бойові дії біля міста, я робила такі паляниці, кисляка та кефіру не було, робила на простій воді с лим.кіслотою. Їсти було що, вдячні запасами, а хліба не було, робила паляниці. Пишу коментарій і почалася повітряна тревога...
Мы разом, ми сильні, ми вільні, за нами Правда, за нами Перемога!
Слава Україні 🌻💙
Щиро вам дякую! Україна переможе! 🇺🇦❤Все будеи Україна.🇺🇦❤🕊
Героям Слава,Дякую, буду пекти,спробую
Читаю комментарии и плачу. 💙💛❤15.10.22 война страшный сон на яву.....Всей душой желаю моей УКРАИНЕ - ПОБЕДЫ!
Мила, будь ласка, напишіть співвідношення води та лимонної кислоти. Заздалегідь дякую.
@@motiondesignvideoediting7534 воды и кислоты не надо
Нужен кефир или кислое молоко
Посмотрите ролик внимательно
У мамы на родине в Кировоградской области називали коржi. А на маковiя их рвали и в макитерке заправляли перетертым маком с сахаром. Вкус детства, вкус села и счастья❤
Так, на Маковія такі коржі подрібнювали злегка і заправляли перетовченим маком і свіжим медом, називали "шулики"
В мене мама завжди їх пекла , такі добрі були мамині страви - вже мами 8 років немає , душа болить , і завжди згадую як мамуся возилася з тістом, як смачно пахло випічкою- це було щастя, я була щаслива . Українські паляниці- коржі, колобки.
Саме так. Моя мама також з Кіровоградщини. І на Маковія бабуся кожного разу готувала такі коржі і заправляла маком. Це було найсмачніше що я їла. Найтепліші спогади дитинства ❤️
На Миколаївщині теж коржі)) смачні з кислим молоком або з медом... Село, бабуся... гарні спогади!) Та і зараз робимо іноді - смакота!))
Так, і на Черкащині також на Маковея бабуся Марія моя( хай земля буде пухом робила) коржі з маком робила… і так коржі пекла, називала їх коржі
Дякую)) Так приємно вас слухати❤ Я з Дніпра, то в нас такі паляниці називаються перепічки. Нехай Бог благословить вас і вашу родину.
Бережіть себе 🤲❤🇺🇦
аналогічно :) хліб я, звісно, спробую приготувати. Але відос дивився від початку до кінця саме через мову :)
теж Дніпро
Запоріжжя 🥰
І у нас на Житомирщині говорять "перепічка". Але це чудово що цей хлібчик має таке різноманіття назв у різних куточках нашої України💙💛
Запоріжжя: перЕпічки,коржі. Велика ДЯКА Вам,пані Оля,за рецепти, за Вашу найцікавішу мову ❤
Яка смакота, дивлюся і згадала своє дитинство. Бабуся завжди готувала, в нас їх називають коржі.
На Київщині - то коржі:))а паляниці - то з печі на весілля! :))
@@ЭленКамер-ч7ч
Дуже смаснi. Моя бабця з Киiвскоi обл. такi пекла.
Смак мого дитинства.
Нехай Бог береже вас, любi Украiнцi.
@@ЭленКамер-ч7ч на весілля - калачі, а не паляниці. Але кому як подобається, хай так і називає. Це не головне. Головне щоб був мир і хліб на столі. Миру всім, здоров'я і щастя.
@@Олеся-щ2о в кого калачі, в кого КОРОВАЙ, ну то таке... (калачі плетені, як вони можуть бути на весіллі?!)
@@ЭленКамер-ч7ч так, згодна, я не правильно назвала, звичайно що коровай
Слухала не стільки рецепт скільки вашу цікаву співочу мову з цікавим діалектом.
Доброго времени суток!!! У меня мама пекла такие пышки в Казахстане, и я сейчас своей семье пеку такие в Одессе!! Очень просто и очень быстро и ооочень вкусно!!! Всем мира и добра!! Привет из Одессы!!
Ваші паляниці виглядають дуже смачно, а головне швидко і малозатратно, Ви робите гарну справу, пропонуєте людям дуже бюджетні смаколики, а в наш важкий час, це надважливо. Бережи нас всіх Боже!!!! 👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🌻🌻🌻🌻🔱🔱🔱🤗🤗🤗
Un abbraccio dall'Italia. Traducete in inglese o italiano. Grazie
Як приємно Вас слухати!!! А такі коржики пекла моя покійна бабуся!!! Дякую за рецепт!!!! Добра та миру!!!💛💙
Дякую за рецепт! Слава Україні!!! Хай буде Мир в Україні та хліб і паляниці у кожній родині!!!
Чть акле слава украине нет болван. слава вам хищ норвм каторые полны хищьнечьства орущье славп ибо обещумив те удные паганые хрекорылые истащавшье мир дорывавш е сосваими пупомудорлолобные вовсе оезшьн чтьб истащавшье таа мир есть управндных "моишы" так вы истащавш е те кто вольну истпщавне тавнттт хищьнопупоудства
Закарпатська мова, закарпатська кузня справжні перли у віночку України!
Poday, Hospody !
Спочатку ми знищимо всіх каКцапів-рашистів - буде Перемога України над московвєю. А вже потім мир.
💙💛
Слава Україні! Слава ЗСУ! Україна понад усе! 🇺🇦
Боже, яка українська мова! Як пісня! Дякую та привіт із Одеси!
Це яка завгодно мова, але не українська. Це не мова Шевченка
@@elina4385 , ви на каналі "Закарпатська господиня ", який ведеться діалектом.
Це мова з западенським акцентом
Приємний закарпатський діалект української мови. Мені подобається.
Це мова суто закарпацька, хто знае реально украiнську, той все розбере Або може здогадатись... Сковороду називае фандер, схоже на нiмецьке пфане.. В цьому краi скорше знають Шандора Петефi, а не Шевченка
А рецепт як великi оладi
Боженька милостивий! Це їжа мого дитинства! Я, поки був малий, моя бабуся пекла паляниці, такі самісінькі! Я ледь вижив в 90-ті роки, їсти небуло чого зовсім, це були дуже погані часи. Всі люди ностальгують по своєму дитинству, - я ні. Зараз у мене в житті все набагато краще, (це м'яко кажучи) Аби рашисти не прийшли, аби наші діти так не жили, як я в своєму дитинстві.
А я пам'ятаю, як у 50-60- ті роки ми пекли на шпори, коли не було хліба. Пекли без яйця і молока, лише вода, сода та мука. Пекли богам, але то були з кукурудзяної муки. На Закарпатті кожне село чи місто має свої рецепти.
Моя бабушка в селе в Днепропетровской области делала такие же! Она назвала их коржи или перепечки )))
У нас теж кажуть "перЕпічки". Я із Запорізької області. Коли вчилася у школі, їх продавали в їдальні. Дуже ми їх любили з томатним соком.
Бабуня називала їх недопалками.Черкащина.А паляницями були пишні хліби,на свято.
Перепичкы тоже так называли у нас Днепроп обл
Да, да..,, мы тоже их называем коржи.. Але, від паляниці теж не проти.. 👍 Коржі виходять дуже смачні..
Перепічка готується на дріждях і в печі.
Я делаю пирожки с такого теста. Получаются мягкие и долго не черствеют. И румяные очень! Вообще мое любимое тесто доя пирожков. Спасибо большое! Очень хочу с семьей приехать на Закарпатье, после войны обязательно приедем. Одесса.
У нас на Харківщині кажуть коржі,як у тій п`есі " Сватання на Гончарівці"казав Стецько:" Напечемо коржів,та намнемо маку та посідаємо і будемо їсти".
Я помню в 70х годах, специально «забывал» купить хлеб, к ужину. И Мама вынуждена была жарить такие коржи. Помню этот вкус и запах.
Спасибо Вам за такое видео. Очень приятно слушать Вашу речь.
Блин, как мило🤗
Привет из Канатной🖐
@@neworleans5058 привет из Еврейской/Канатной (Бебеля/Свердлова)
На поселке Котовского,если хлеб не купил до 15:00,то можно было уже не ходить в магаз.мама за 5мин.делала коржи.на сковородке с хрустящей корочкой,вкусные.но паляницу я больше любила.самый дорогой был белый круглый хлеб с надрезанной шляпкой.кто помнит,как вкусно было по-дороге эту шляпу хрустящую съесть😍❤️🇺🇦
@@татьяналабунская-р7х Привет с Ленпоселка
Дуже дякую Пани!!! Доброго вам здоровья и захесту. Слава Украине и народу. Боженька береже Украину и народ. Украина понадусе. 💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦🙏🙏🙏🙏🙏
Не панИ, а пАні!
К чему тут политика-дебилы
Оля, как мне нравиться слушать тебя,а потом готовить ,по твоему рецепту.Спаси тебя Господь и твою семью.
Я иногда пересматриваю видео по 2-3 раза.. очень нравится её говор...Слова льются и льются,завораживая душу,..Интонация добрая,ласковая..Можно слушать до бесконечности... Всем добра и мирного неба..
Век живу век учусь. Спасибо за ваш рецепт, буду готовить. Очень понравился. Подписалась.
Дуже дякую ми були малі то мама такі паляниці жарила вони дуже добрі дякую
Господине, дорога бджілко! Гречно дякую за такий рецепт! Уже йду пробувати, що вийде в мене і буду пекти на ронделі! А у вас трішки інакле зветься сковорода. Запам'ятовую не тільки рецепти, але й слова - діалекти. Це так чудово! З Богом!
Страшне діло! Як дивишся наші українські канали, тільки дивуєшся, як просто і легко не вмерти з голоду! От так і у нас в Одесі неможливо навіть схуднути! Дякую, вельми шановна Господиня!
У нас в Одессе таки невозможно
@@Odessamama80не только в Одессе. Изюмчане даже в оккупации выжили. На кострах пекли такие коржи. Правжа, на воде.
Все будет Украина!
Держимся, одессты!
Ви дивитесь українські канали в Одесі?Та не може бути .Вітання з Миколаева.
@@Brodyaga259 Ох і темочки Ви торкнулися! Після того, як мій син розповів, що в підмацков'ї стандартне яйце важить 45 г, я взагалі перестала цікавитися неукраїнськими каналами. У нас стандарт 58-60, а влітку були навіть і по 96! Тому в них все виходить по наших рецептах, а в нас по їх - нічого! Привіт улюбленим сусідам. Прямо наді мною живуть переселенці з Миколаїва - дуже приємні люди, навідь буду жалкувати, якщо поїдуть!
@@ЕленаОберемок-б2т Изюмчанам - огромный привет из Одессы! Я всегда говорила, что эта земля заговоренная - нас не сломить!
Привет из Херсона! Везде война. Я тоже пеку такие лепешки когда нема хлеба. Увидела вас на ютубе яд улыбка появилась на лице. Как Приятно вас слушать. Моя сестра из Мукачева .Слава Украине! Спасибо
Привіт Херсон,тримайтеся,ми з вами,західна Україна.Ми вас любимо,шкода,що не будемо їсти ваших смачних кавунів.Але головне перемога,хай скоріше все закінчиться.Всіч'м миру.
Такі коржики з медом імолоком смакують
Херсонці, тримайтеся рідні! Україна непереможна! Привіт із Німеччини.
Херсонщина, тримайтесь,ми вас любимо! Вітання з Дніпропетровщини!
Вітання в Херсон. Після перемоги приїдемо до вас по кавуни та помідори.
Ми вам дякуємо- просто , доступно, без поспіху, і нема музичного супроводу, і говірка , як спів. З любов‘ю зі Львова
Slava Ukraine 🇺🇦 god bless this lady 🙏💙💛
Оля привіт вам з кривого рогу дякую тобі за рецепт я також печу такі коржі мирного неба нам усім
Я тоже с Кривого. Моя семья их печёт уже на протяжении 4х поколений и у нас они называются коржи. Рецепт моей бабушки, которая родилась в 1910. Бабушка, мама, я и мой племянник. Наши традиции нужно не забывать и передавать. ❤️
Теж з Кривого Рогу й теж називали цю страву коржами)
Я такі паляниці роблю з сіллю-дуже добре солю.Дуже смачні виходять.Їмо замість хліба.
Нехай Господь Вас благословить.
І смажу трохи паляниць на олії,а решта без олії.Просто без олії на сковорідці.Дуже смачно.
Дякую за цей рецепт! Просто,швидко і не зашкодить
Мова господині зачаровує також
Боже, яка чудова мова! Скажу чесно, підписався не так заради рецептів, як задля можливості чути справжній, оригінальний закарпатський говір.
Краще вчити літературну українську мову, а не діалекти .
@@Тина-й7в , нащо ти тут, провокатор-ша?
Валерій, мені також сподобалось те, що такий чудовий мікс слов'янських слів!!!
Усім ☮️ бажаю миру! 🟦🟨
@@АльбинаПолякова-ш8щ вот за таких как вы и вся Украина страдает,включи свои куриные мозги кацапские 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@@АльбинаПолякова-ш8щ А вас так нічого і не навчило за ці 9 місяців...Правду кажуть: - Горбатого могила справить. Які ж ви убогі...
Бабушка в Крыму делала такие… пышками называла) аж детство вспомнила и запах) ела горячими прямо со сковородки! Дякую за рецепт🙏Слава Україні!
Героям Слава ! Нехай щастить!
Героям слава ! Хай завжди в українців буде паляниця,полуниця ,рушниця і файна молодиця!
Моя бабуся жарила такі пишкі на кефирі.
Я дуже любила їсти їх з молоком.Смакота.
Моя теж їх пишками називає
На вінничині... називають коржі..... Можна нащіпати і перемішати з маком.. Можна з часничком намішати.... Або цілий натираєш часником.... І кусочком сала коли корж ще теплий.... А ще...закип'ятити молоко..... Гаряче налити в тарілку.... Добавити по свому смаку сіль і цукор... І туди ж нащипати коржа.... Це дуже смачно.... Особливо коли корж добре піджарений.... Попробуйте
Отримала задоволення... і не знаю навіть від чого більше, чи від перегляду, чи від закарпатського діалекту))) Простий рецепт, нагадав мені мамині палянички. Обов'язково спробую приготувати. Дякую Вам мила господиня, за рецепт!
Благодарю за рецепт! Вкус моей родной Кубани. Бабуля делала паляницу, когда дома хлеба не было в перестройку. Думала, что рецепт потерян безвозвратно. Теперь буду печь и своим домашним! Мира всем нам!
Кубанці -українці і тому ваша бабуся пекла українські паляниці.Цей рецепт ніколи не втрачався ,в Україні вічний він.Ви теж печіть , і не паляніцу,а паляницю.
@@romanapyastka8066 бред не неси! Такие лепешки пекут в разных частях бывшего СССР и никто не присваивает себе этот рецепт.
@@chingachgooktomahawk4911 это для безграмотных все, чего они не знают кажется неправдой. Поинтересуйтесь в интернете когда и кто присоединился Кубань к РСФСР. И тогда станет ясно кто тут бредит, выставляя себя на всеобщее посмешище.
@@olgaolga9241 Тому перемоги Україні, а зайвохромосомні хай отримають по заслузі!
@@chingachgooktomahawk4911 ты даже имя себе чужое присвоил. На //уй иди.
Прочитала коментарі,і зрозуміла що зі сходу і до заходу,ці паляниці пекли в кожному домі, наші батьки, бабусі. Дякую за забутий рецепт, моя мама начиняла сиром, рано перед школою інколи нас балувала,той запах жарених пиріжків,нас з братом піднімав з ліжка. Я з Чернівецької області. Миру нашій Україні
Постарайтесь не вживать рос1йськ1 слова,, буде краще звучать мова.
@@ОксанаПетровская-р8лви спочатку самі "постарайтесь", а потім людям вказуйте 😂
@@ГалкаУчилка что можно сказать? Просто ничего. Якесь безглуздя незрозум1ле.
Україна - найкраща і найкрасивіша країна у світі , не не тільки лісами , полонинами, родючими полями , але і людьми - працьовитими і лагідними . Українська кухня популярна по всьому світу . Дай , Господь , миру та щастя моєму народові . Привіт від Харківщини. Слава Україні !
😂
😂
Heroyam Slava!!!
Маємо зате сусіда больного на голову який завжди против нам жизь
Кожна країна по своєму красива.
🔥👍Бабуся ( в Харьківській області ), пекла такі . Вона називала їх Перепічки ))) Вмію такі готувати 👌. Але в такій важкий час для країни , подевилась ( випадково ) це відео і так добре на душі . Які в нас жінки гарні господині ❤️👍. Від мене лайк і підписка . Христос Воскрес 🙏 Воістину воскрес ✨❤️✨ . Нехай Бог береже вас і ваші родини . Слава Україні 🇺🇦Слава нашим захисникам ✊❤️🇺🇦✌️
Слава Україні і нашим жінкам, які годують родину,пішла готувати
Згадалось дитинство, коли бабуся пекла такіж самі паляниці, вона їх ще виделкою на сковорідці проколювала аби не робились "бульбашки", велике вам спасибі за чудові рецепти👍😚
Серце медом обливається, коли чую Вас! Неперевершений діалект Західної України!❤
Смачна і поживна смажена випічка, плюс суперова подача!
Слава Україні!
Це закарпатський діалект, він же русинський.
Половину слів незрозумів, кажуть що в Дніпрі не розмовляють українською, але, як бачу, у Закарпатті також розмовляють не українською) Якщо кого образив, вибачаюсь.
@@ВалентинаСкачко-о9у , Prymitka, ,, русинський''= ukrayins'kyj
@@РоманКириненко У кожному регіоні балакають своєю говіркою. Об"єднує нас літературна мова.І ми всі одне одного розуміємо.
Андрій, це не діалект західної України,це діалект Закарпаття 🤣
Спасибо, Вам огромное, Ольга, Ваши рецепты настоящая отдушина в эти тяжелые дни. Привет Вам из Донецка.
Вітання в Донецьк.
Донецьк, щирі вам вітання! Хай допомагає вам Бог!!!
@@ТаняШестопал-ц4п Дуже Вам дякую
Донецьку вітання і витримки. Зараз вся Україна виживає і бореться за своє існування.
@@ДаринаПоляруш-т1и Дякую
Оце прємна хозяйка,руки аккуратні чисті приємні паляниці
І посуд красивий,і господарство як ґлянц. Приємно дивитись і слухати. Дуже мотивує.
А Вы десь на ютуб бачили відео з страшними чи брудними руками?))) Поділіться, вже цікаво
Дякуємо за всі Ваші рецепти
Хозяюшка золотенька і просто хороша людина !!Дякую за хороші прості рецепти !!🍕🍕Мирного неба над Украіною 🙏🙏🙏
на Полтавщині, також кожуть корж,смак з детинства👍👍👍🌷
"На кульку хочите" это на каком Языке?
Дякую за рецепт !!! Продовжуйте розмовляти на своїй мові, не звертайте увагу на злобні коментарі, доброДушних людей набагато більше !!! Успіху каналу !💐
Як почула Ваш мелодійний голос, то аж сльози у очах стали. Підписалась одразу ! Я дуже вдячна, що ділитесь з нами прекрасними рецептами. Мирного неба, добра і процвітання Вам. Тепле вітання всім добрим ЛЮДЯМ з Австраліі❤❤❤❤❤❤❤❤
А мы из Сумщины и моя мама пекла такие коржи , только не на подсолнечном масле а на сале. Такая вкуснятина с салом!
Спасибо,Оля,что напомнили рецепт.
Нарешті найкраща українська кухня 🇺🇦👍
Це МАМИНА кухня якої ніколи не забути.
Щиро вам дякую ♥️
Я дуже полюбила цей хліб. За те, що він м'якесенький, легесенький, смачнесенький. Млинці не печу - насолоджуюся цім ощипком.
Світлого неба та мирного дня.
Олічка, дякую вам, за гарні рецепти! Божої благодаті та миру!
А ми ще проколювали їх виделкою.
А у нас ещё мама,та и бабушка жарила такие ПЫШКИ,Я с Донбасса. Так я уже бабушка. А поляныци пекли дрожжевые в духовке . Мира вам всем.
Я тоже знаю,что у нас называются пышки. На донбассе и Кубани так и называли. Пышки
@@ТатьянаБелевич-д4в а моя бабця на такі паляниці,казала(підпалок)і готувались вони в печі
@@ТатьянаБелевич-д4в так Кубань це майже Україна;)
В Бердянске це також пишки.
Донеччина, Слов'янський район,бабуся називали перепічки :-). Село маленьке,хліб завозили по дням,а коли не вистачало,не розрахували трошки,то пекла перепічки
Щиро дякую за науку як спекти українську паляницю погач. Побажаю вам довгих літ життя в крепкому здоров'ї.
Дуже дякую Олюська за такий простий рецепт, я сижу на інвалідному візку, то у мене чоловік пече хліб, то для нас находка такий рецепт, всього самого найкращого тобі, і твоїй сім'ї, близьким та рідним, да благословить Вас Господь всіх і береже ❤💜
Я просто насолоджуюсь Вашим акцентом,мовою та словами,які ми на Полтавщині не вживаємо.
Так тримати!!!
P.S. Ваш бограч тепер моя любима страва.
Слюна тече , сьогодні на вечерю будуть італійці їсти паляниці. ❤
ЩИРО ДЯКУЮ ЗА РІДНУ МОВУ ТА СМАЧНІ ПАЛЯНИЦІ❤💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💋💋💋
Тут не тіки українська мова.
Яка у Вас чудова співуча мова! Насолоджуюся і мовою Вашою і тим, як Ви все робите. З сердечним привітом з Чернігова.
Чернігів своєю говіркою також дуже особливий. Навчалася в Ніжині, в Чернігові бувала часто. Тепер, коли чую назву цього міста, - біль, щем і сльози. За що ці недолюди сплюндрували наші українські землі? Вірю, що з Божою допомогою та нашими мужніми захисниками здолаємо цю ненависну орду. Так, як колись, вже не буде. Сподіваймося на те, що буде краще.
У нас на Вінничині це також коржі, а паляниця - це кругла хлібина.
Всім хліба на столі і миру в домі, рідній Україні - ПЕРЕМОГИ!!! 💙💛
Завжди мріяла дізнатися закарпатські рецепти. Там багато смаколиків, яких нажаль, у нас на півночі нема. Дякую.
Моя мама з Одеси. Теж готувала такі коржи. Я теж такі готую вже багато років. На кислому молоці мені більше подобаються, чим на кефіри.
Дякую за рецепт. У нас мама називала такий хліб до всього - пишки, пышки(рус.) Мама родом з Криворіжжя.
Я навіть рецепт з записничка тільки-но зрівняла.
Дякую
Всім адекватним громадянам Землі - миру і здоров'я.
Слава Україні.
Неймовірно, в Марокко свекруха готує теж такі самі перепічки, там вони називаються шіяр. Дуже смачно. Спробую приготувати за цим рецептом. Дякую
Дзякую Вас з Беларуси спадарыня Вольга ! Дужэ смачна выглядае гэта паляниця. И мы так сама пячэм и назва така сама! Дапамагай Вам Божа!
Send me English recipe pls
Універсальна смакота до будь-якої страви, чи то до солодкої, чи то до солоної.💥 Супер!💥 👍Дякую! Дитинство нагадали🙂
Чудові лепенці господиня приготувала,щіро дякую за рицепт та ролик👍👏👌😋💐🌹
Сделал,очень понравились.Универсальный хлеб,хоть к варенью,хоть к борщю или шашлыку.Делается быстро.Советую делать двойную порцию,а то быстро заканчиваются).
Це точно. Діти з'їли дуже швидко, хоча голодні не були. Треба більш робити
Самый лучший комментарий. На самом деле вкусно и быстро расходится.
Смак дитинства!🤗В нас на Волині також такі печуть.
Спасибо хозюшке,пока дождалась слюнями захлебнулась,мама всегда так делала!
Хотела посмотреть рецепт, но вместо этого слушала и слушала как красиво вы разговариваете, прям бальзам на душу!
Вам понравилась её речь, а я едва дослушала 😕...настолько этот суржик режет слух: и не русский язык, i не украiнська мова 😐. Гремуча сумiш 😆. В киевской области паляницею назывался пышный, круглый дрожжевой хлеб из белой муки высшего сорта. А то что в этом рецепте -- коржи, ну или пышки.
@@ИринаСерга-р6г А чем вам суржик не нравится? Вас украинцев хрен поймёшь, то вам русский язык плохой то суржик, вы кроме мовы своей что нибуть любить можете? У нас на Кубани на суржике много кто говорит и никого это не раздражает.
@@Aivendo Ха-ха 😊 Привет, земляк, я на Кубани и живу. Но в школе училась ещё на украинском. Кубанский суржик для моего уха (имевшего по русскому и украинскому языкам и литературе пятерки) звучит гораздо мягче. А вот прикарпатская смесь ну очень с резкими переходами. Украинкой в полном смысле слова меня трудно назвать, тоже помесь 😆 в трех поколениях разных славянских народов. Мне очень нравится оригинальный язык украинской художественной литературы конца 19-го, начала 20-го века...Переводы на русский много теряют. А Библия на украинском языке...О, сколько там открытий чудных...
@@ИринаСерга-р6г странно , уважаемая , что вы не отличаете суржик от диалекта . Или вы не поняли , откуда родом эта прекрасная хозяюшка ? Я из Киева , но обожаю слушать все диалекты нашей Украины . Язык говорит сам за себя , насколько мы разные и как похожи . Для вас пишу на русском , если этот « диалект « вам ближе
@@ОльгаОболончикова Та могли б i на мовi 😊. Дiалект то по-научному, а суржик по-простому. Да ладно уже умничать 😆. Ой, какие мы все патриотично-обидчивые. Мне также не нравится полонизмы и выдуманные новые слова , "впихнутые" в современную мову, а-ля стилизованные под народные. За последние десятилетия мову порядком испоганили. Чего только стоит "аканье" на московский манер (да-да 😆) в исполнении Тимошенко и бесчисленной политико-чиновничьей братии, которую стали копировать обычные граждане. Фу и фу...Неужели вы подобных вещей не замечаете? Или намеренное уродование шипящих звуков. Так послушайте речь советские украинские передачи, где сохранялся нормальный выговор, может услышите разницу (поэтов, спектакли, новостные передачи и тд).
Ja osteregajus belogo hleba, no vo Slavu Ukraine reshila napech vashu Polianicu I budu esti, kak prichastie za vashu skorejshu Pobedu💛💙🙏
Спасибо. Напомнили детские годы. Бабуля кормила таким хлебом. У нас называли коржи. Искала рецепт, нашла у Вас. Спасибо.
Ольга Мир вам 🇺🇦💓 🙏 умничка! Благословений вам дорогие
Так моя бабуся готувала. Дякую за рецепт.👍
❤❤❤ Дякую !!! За коржики мого дитинства . Дуже смачно
Дякую за смачні рецепти і гарну Закарпатьску говірку. Здоровья та божого благословения. 💙💛
Спасибо . Вкус детства... Мама пекла.....привет с Одессы......Всем добра и мира
Оля, Ви справжня господиня! У ваших регіонах всі жінки дуже смачно готують і різні страви, особливо сирник чи сирний пляцок, пиріг, це просто любов! До вас хочеться приїжджати ще і ще ! Гарні краєвиди , повітря, привітні люди, та добрі господарі! Нехай вам щастить!
У бабушки в Гуляйполе мы так ужинали - перепічка с молоком. Работала в 1988 году в Тячеве, жили в Тересве. Так ваша мова напомнила мою молодость, щиро дякую. Запоріжжя.
Моё детство и юность прошли на Донбассе.У нас точно так всё делали,а называли просто коржі.Бабушка научила мою маму,мама меня,я свою дочь,теперь внучке 17и будет пробовать.Мы их и с борщем и с супом и с мёдом и с капотом.Все помню
Пышки называют в Луганской области. Всё 90е их жарили. А поляниця це більш солодке тісто.
У нас на Полиавщині теж зветься коржами…смакота
Я також з Донбасу,ми казали ,пишки
Ще ощипок називаєся. Смачно з салом
Мы ещё горячие смазывали сливочным маслом.
Мої батьки, теж такі палянички, називали коржики, але рецепт такий самий. У дитинстві ми їх їли з кисилем або з медом. Смачно! Нагадали про дитинство. Дякую! ❤❤❤❤
Дякую Ви дуже файна господиня і хороша людина.
Вітаю, вельми вдячний за ролик😋, було цікаво. Обожнюю Закарпатський діялект🤗🥰♥
Люди повинні бути дільш зацикавлені власним країм, його мовленям та красою
Тiльки глянула на вашi пляницi, зразу бабуся перед очима. Такi смачнi з молоком, варенням, або медом пекла тiльки вона.
Дякую вам за цей рецепт - це спомин про щасливе дитинство, коли ще всi рiднi були живими. Запорiжжя.
Я з Кіровоградщини, і в нас теж такі печуть, називають коржі. Моя мама місила тісто дуже м' яке і ще прямо в тісто добавляла трохи кисломолочного сиру. Спробуите і так. Виходять дуже пишні і неимовірно смачні. Дякую всім, миру та добра всім українцям !
Треба спробувати з сиром. Напевно, дуже смачно
Перепічка...
Спасибо Олечка.Хороший рецепт.
Сподобалась паляничка!
Треба обов'язково i собi приготувати таку страву!
Широ Вам дякую, панi Ольга, за чудовий рецепт!
👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍
Спасибо за видео .Простой и в тоже время очень нужный рецепт .В наше тяжёлое время .Спасибо за рецепт .
Усім привіт! Згадала дитинство,коли моя бабуся пекла такі самі паляниці і називала їх коржиками ...Яка то була смакота!!!!! Дякую вам,спечу без сумніву! Як гарно ви балакаєте,так цікаво! Добрі люди всім вам любові,злагоди і миру!
Мабуть, все ж таки бабуся називала коржі, коржики то печиво