Dlaczego

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 6 вер 2024
  • Ostatnio frankowicze otrzymują od banków wezwania do zapłaty. Czy to kolejny pomysł na przestraszenie swoich klientów?
    #frankowicze #banki #kredytyfrankowe
    Kredyty frankowe - obsługa prawna - www.frankowekl...
    ------------------------------------------------
    Zapraszamy do współpracy.
    Skontaktuj się z nami: 📩 office@gulla.pl 📰

КОМЕНТАРІ • 3

  • @Sigma-lu6gy
    @Sigma-lu6gy 3 дні тому +1

    Jeśli chodzi o efekt emocjonalny to z mojej strony była tylko refleksja że podjąłem słuszną decyzję decydując się na drogę sądową,Pan mecenas słusznie zauważył że wezwanie do zapłaty kapitału wraz z urealnioną kwotą kredytu(w moim przypadku od Santander) to raczej rutynowy wybieg mający na celu przerwanie przedawnienia roszczenia że strony banku i na tym etapie nie powinno się podejmować odpowiedzi, jeśli w następnym etapie Bank zdecyduje się złożyć pozew to wtedy należy podjąć reakcję w porozumieniu z pełnomocnikiem, nie ma powodu wpadać w niepotrzebny stres i należy zachować siłę spokoju

  • @magda7496
    @magda7496 Місяць тому +3

    Ja dostałam takie wezwanie do zwrotu kapitału niedawno od mbank , pomimo że nadal spłacam raty kredytu, nie mam zabezpieczenia roszczenia, bank w sprawie z mojego powództwa twierdzi że umowa jest ważna , a ja spłaciłam w ratach im dotychczas dużo ponad wypłacony kapitał. Mam pytanie czy w takim przypadku sądzi Pan ,że mogą być naliczane odsetki dla banku w procesie, który mi z pewnością niedługo wytoczy od takiego wezwania, które chyba jest niezasadne w tej chwili ? Czy taki pozew może być przez sąd oddalony ze względu na przedwczesność takiego żądania ?

  • @thotkon
    @thotkon 2 місяці тому +4

    Dzień dobry , dziękuję za Pana materiał. Mam do Pana pytanie: jeżeli ktoś ma spłacony kredyt , a bank (instytucja zaufania publicznego) wysyła do tej osoby pismo o zwrot już dawno zwróconych pieniędzy to czy można traktować takie wezwanie do zapłaty jako formę wyłudzenia (art. 286 § 1 KK)?