Tail tidy/led signal light - Yamaha Tenere 700 T7

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 2 лют 2022
  • Další úpravy Yamahy Teneré 700 na sebe nenechali dlouho čekat. Tentokrát se pouštím do výměny směrových světel za original ledkové blinkry Yamaha a držák spz výrobce HS-Motorradteile. Důvody proč jsem se rozhodl pro výměnu jsou prosté. V obouch případech se jedná převážně o vizuální podobu. Úspora váhy se ale určitě také počítá. Každopádně věnované úsilí i finance za výsledek stály.
    #yamaha #tenere #t7 #tenere700 #ledsignallight #signallight #tailtidy #HS-Motorradteile #výměna #hawtochange #držákspztenere700 #výměnadržákuspz #moto
    vasfotograf.com/category/na-c...
    newshop.hs-motoparts.com/inde...

КОМЕНТАРІ • 7

  • @oliverkorz4411
    @oliverkorz4411 2 роки тому +1

    Sehr gut gemacht, top ausgeleuchtet, mit den Explosionszeichnungen dazu, super Idee!

  • @nikolaosboukouvalas5926
    @nikolaosboukouvalas5926 Рік тому +1

    i see from the thumbnail that you have installed this tail tidy among with the Altrider luggage rack.i have already this rack on my bike and i was wondering if it's easy to install both of them because Altrider's rack is attached to some bolts underneath the tail of the bike.could you give me this infomation?

    • @Vasfotograf1
      @Vasfotograf1  7 місяців тому +1

      It just needed one small adjustment. Modify the plate holder a little with a small cut. Everything works as it should. I'm glad for this option. If you need more info let me know. I can do it some pictures.

  • @Agro_Photography
    @Agro_Photography 2 роки тому

    Dobrý den, mohu se zeptat jak jste řešil zapojení Led osvětlení spzky do konektoru co je na motorce?? Díky :)

    • @Vasfotograf1
      @Vasfotograf1  2 роки тому +1

      Použil jsem original konektor z původního osvětlení, aby nedošlo k poškození hlavního svazku na motocykl. Ten jsem připájel na nové osvětlení spz. Vše pak zpět zapojil do původní svorkovnice.

  • @dimitrismarinopoulos7377
    @dimitrismarinopoulos7377 Рік тому

    What tail tidy is this;;