Реальная тепловая мощность этой печки 2-3 киловатта. Это клон эбершпехера д3. Но ... все таки китай. Так долго как эбер она не проживет. Те условия, как в грузовике так долго не выдержит.. И самео главное, так нежно, как эбер температуру не удержит. насколько я помню, на максимальной мощности эбер жрет 0,3 л в час. Но... он то кабину нагревает и держит температуру, так что расход зависит от теплопотерь. Еще раз обращу внимание, что данные отопители НЕ РАССЧИТАНЫ тянуь МОРОЗНЫЙ ВОЗДУХ с улицы и прогревая его вбрасывать в помещение. Полистайте инструкции от вебасто ат2000 или Эбер Эир троник и поймете как оно должно было стоять по задумке производителя со 100 летней историей (все таки с них китайцы срисовали)
@@internallydisplaced , навіть на мінімальній потужності за годину безперервної роботи має бути в районі 0,2 літри бо: питома теплота згоряння дизпалива в районі 10 кіловат годин, і якщо, навіть на високий ККД 0.85-0.9 скоригувати, та і отримати на фініші 1,7 кіловатгодини тепла, то виходить 189-200 мілілітрів потрібно спалити.
@@internallydisplaced , краще вони б не писали абстрактну фігню, а дали наприклад три цифри у такому форматі: На постійній потужності 2 кіловати - близько 250 мілілітрів, на потужності 5 кіловатів - близько 600 мілілітрів, на потужності 10 кіловатів - близько 1300 мілілітрів. І користувач мав би картину споживання та картину по ККД. Ці цифри виробнику легко вирахувати і надати, але щось заважає ...
Не можна так робити вихлоп. Вихлоп має бути якомога коротший і під ухилом до низу. Короткий треба бо від збільшення довжини буде більше копоті, і дуже швидко камера згоряння забєтся сажею. І ухил вниз має бути щоб конденсат стікав. В вас так взимку повна труба води буде.
Таким пристроям не завадив би внутрішній резервний акум на 12 вольт, щоб можна було їх вмикати в звичайну розетку і не боятись, що однорпзове відключення електроенергії призведе до поломки. Там якщо хвилин 5 продувати після вимкнення, при потужності якихось 10 ват, то потрібно мізер енергії. Звичайні три літієві 18650 легко потягнуть кількаразове поспіль екстренне вимкнення. Собівартість такого допрацювання для виробника мізерна, у порівнянні з вартістю усього виробу. Для вас то не дуже потрібно, але ж не всі мають автономне гарантоване живлення.
@@Александр-з8ъ2п , і що? Я десь писав, що саме їм потрібен внутрішній акум? Навпаки наголосив, що їм не критично, але більшість потенційних споживачів не мають окремого дуже надійного джерела живлення і повинні спеціально щось робити. І це набагато складніша і менш надійна система, ніж внутрішній маленький акум з простим контролером, який задіюється суто в разі раптового вимкнення живлення. То навіть від необдуманих дій користувача був би захист.
Я в військовому тралі ставив таку вебасту з буферним акумулятором від мопеда 4 Ah, вистачало якраз живити його і радейку стабільно під час запуску двигуна, бо в нас в ці секунди силна просадка. Також його вистачить щоб штатно вимкнути опалювач без іншого живлення.
Гарний варіант для отоплення невеликого приміщення! З недоліків це не провтикати підлив пального та помітне тарахтіння від роботи опалювача. Проте ніхто не мішає зробити теплопровід довшим та поставити бак побільше.
Молодці! Сам думаю над таким варіантом! У мене теплий каркасний будинок 104 м.кв., опалюється французською варильно-опалювальною плитою-буржуйкою, та трьома нашими українськими електроконвекторами (по черзі в різних кімнатах). Взимку в домі +28+32. Думаю про дизельний опалював, як ще один варіант опалення, і думаю питання буде знято взагалі назавжди (хоча його і так нема).
Встановлювали теплопомпи, рекуперацію, вентиляцію, гідравліку, опалення калориферами та підлогове, електричне теж. Висновок - найекономніше опалення це котел на дровах з допалюванням газів, гарною обв'язкою і великим теплоакумулятором (пасивним бойлером, буфером обміну [називайте як хочете]) на котлі 85С⁰ в батареях 40, або й менше (особливо в теплих підлогах) на підтримуванні.
Бензину 1 л на 10 літрів соляри, для чистки камери.Він так димити не повинен. Дуже високий вихлоп . Він не може протовкнути вихлопні гази. При такой праці забруднення камери згоряння.
А хто пробував вебасто і подібне на "пічному паливі"? Воно дуже схоже на соляру, але не маслянисте як соляра а "сухе". Його спеціально підфарбовують, щоб випадково дизель не заправили, бо паливна система дуже швидко зношується. Ну і дешевше солярки наполовину. Печі типу "Апсни", "Алмата"на такому працюють, але це фактично це пічки-капельниці, вони на всьому не сильно густому працуювати будуть. Доречі "алмаата" на дві кімнати дуже рідко коли витрачала більше штатного бака на добу - він на 15л. Коли з роботи приходили, заправляли, і як правило в баку на слідуючий вечір ще було.
Посмотрите на канале - Мы из Эстонии- плей лист назівается - Автономный отопитель салон. Видео - Отработанное масло вместо топлива. Но в другом видео (не смог сходу найти в каком) - тестировал разные виды топливо. Вообще большинство знаний об Вебасто я от этого блогера почерпнул. У него очень много посвящено этой теме- причем он все это щупал/разбирал/собирал/тестировал
@@internallydisplacedТак я в авто. Повітря повинно братися з приміщення, обігріватись і потрапляти знову в приміщення. Тобто має бути замкнений цикл як в авто. Також вихлоп пропускають через батарею яка в приміщенні і це ще додаткове тепло, тобто ккд зросте.
Молодці, дуже цікаве відео! Є питання для наступного відео: 1) На гофрі може випадати конденсат взимку, цікаво чи це так. 2) Вібрація і шум двигуна. На відео я чув виключно шум вентилятора, цікаво чи відчувається вібрація на стіни (по ідеї не має, там мала потужність двигуна і зʼєднання через дерево). 3) Можливо є сенс утеплити ящик чи саму гофру щоб зменшити втрати тепла? (в інтернетах пишуть що двигун має охолоджуватись, так що ізолювати має сенс виключно гофру) Удачі вам! Що стосується захисту від сусіда, можна прикрутити кришку на чорні 2 саморізи. Це надійніше ніж маленький замочок
Ви втрачаєте купу енергії на вихлопі. До встановлення купа питань, особливо там де є контакт повітроводу треба робити негорючими ізоляторами, бо там на виході легко овер 200градусів.
@@wbtrap просто это сомнительное решение для дома. Я бы смотрел на 10 газовых баллонов и пару конвекторов газовых. Плюс - энергонезависимость и бесшумность и офигенная надёжность, минус цена
"купа" це приблизно 12%, якщо перейти на мову цифр зі специфікацій. повітропровід ви плутаєте з доховкою. це опалювач для кабін вантажівок, навіть китайці ще не дійшли до комбінованого приготування печеня з водіїв прямо у ві сні.
Дуже добре, але якщо цифри, що показує пульт - це напруга, то варто пошукати якесь інше джерело електроенергії для нього. Така низька напруга може свідчити про те, що блюєтті перевантажений.
важко сказати, що саме він показує. схоже, що це падіння на якійсь частині схеми, бо блюетті почувається прекрасно, а цифри були такі самі, коли ми його ганяли на автомобільному акумі напряму.
@@internallydisplaced Мабуть варто "вклинитись" мультіметром для перевірки цих "показометрів". Для автоакума подібне просідання "не дуже корисне". 2-3 акума паралельно підключені (+ до плюса, мінус до -) по можливості на час тестування можуть допомогти перевірити (спостерігаючи на мультиметрі за напругою) гіпотезу чи дійсно акуми перевантажуються.
Ви сказали, що будинок добре тримає тепло. На скільки градусів за пів дня (4 години) падає температура якщо вимкнути опалення. І яка при цьому температура на дворі. Цікаво, бо дуже різна Інформація, про теплову інертність каркасних будинків. Дякую.
@@allll4055 мінусом таких будинків є низька теплоємність-швидко нагріваюця і швидко охолоджуюця. В тих же пінобетонних конструкціях іноді роблять цегляні перестінки, шоб створити вагу матеріалу котрий аккумулює температуру.
Це мені нагадало процедуру встановлення та запуску такого ж автономного автоопалювача у батьківський ЗАЗ-965. Ця штука більша висаджувала АКБ на етапі запуску, особливо коли ДВЗ не працював, а на стоянці. Тому реально грітися нею можна було лише коли авто стояло вдома на зарядці АКБ... Сподіваюся ця працюватиме краще, хоча названі вами потужності у відео явно не для будинку, а так само - для авто і міні-бусів, хоча й зими в нас м'які зараз.В мене зараз підігрівач запуску ДВЗ авто від цієї ж фірми лф бразерс, працює справно вже кілька років, то ж має бути норм.
А чому не поставити настінний газовий конвектор? Дешевше за дизель в рази, взагалі не потребує єлектрохарчування, немає єдиного вихлопу. У вас же газ є на дільниці.
Я теж схиляюсь перед встановленням простої пічки на дровах.....соляркою опалювати це далеко не той варіант...а дров, навколо хватає..тільки не лінуватись заготовити
На дизельний котел не дивились? Вони двоконтурні бувають, матимете теплу воду, плюс батереї можна по хаті розвести і мати рівномірне тепло. Як на мене більш комфортний варіант
@@Taxi_Driver-Lvlv-UA сонячні панелі? У знайомого панелі на 15квт, взимку коли пасмурно, то 200вт видають із 15 кВт. Оці всі панелі до 1 кВт, це туфта для зими.
А яка прогнозована витрата палива, наприклад на добу, при зовнішній температурі середній -5 . P.S щось троху невеличке розчарування отримав ,коли ви зняли зовнішній лист :) очікував там якийсь бутерброд побачити з утеплювача :) рейки також такі маленькі :)
наша комфортна зимова температура для приміщення - десь 20-22 градуси. для -5 ззовні це буде від одного до трьох півгодинних запусків на добу. але важко сказати, яка потужність буде потрібна. ми розрахувуємо на ~0.8 літра добової витрати.
@@ВолодимирОлександрович-п2л Тут же питання не в економії, а в досить ймовірному відключенні е/е. І на випадок відключення перестраховуються. Про це ж була мова на початку 😣😣😣
@@ВолодимирОлександрович-п2л Розвиньте будь ласка свою ідею більш детально, бажано з цінами ... Бо здається ви авторів ролику з олігархами сплутали... Наприклад, який бюджет потрібно витратити на акуми, щоб ніч (від 12 год) пропрацювала електрична опалювальна батарея хоча би на 1 кВт опалення. В ідеалі мабуть краще закладати добу... Температура ззовні, най буде "-10С". Перспективи наявності е/е 2год є/12 немає. Який зарядний пристрій потрібно, якої потужності потрібно ввідну лінію ... Якої площі потрібно сонячні панелі, скільки і яких вітряків ... Бо ті проекти що я бачив, не враховуючи опалення, "вводять в смуток" часом і окупність їх під великим питанням. Хіба що тільки за умови, що тотальний блекаут і потрібно економити ресурс генератора і пальне.
Дякую! Вже років шість мрію про дизельний чи бензиновий опалювач, добре що показуєте як це. Сильно вібрує? Може краще не чипляти на дім, а окремо поставити бокс?
итак про ошибки. Вверх выводить выхлоп не стоит. там водяной пар и со2. Они тяжелее воздуха. И при остывании выключающейся печки у вас будет подзагаживать испаритель. А срыв пуска зимой - оно вам надо? просто оттащите выхлоп длинной трубой и подальше. Второе - сделайте забор воздуха для отопления из дома, а не грейте морозный воздух. Расход солярки у вас из за этого в разы увеличится. А если хочется добавлять свежий воздух - то отверстия в заборном шланге в 5 -10 мм, да еще и закрываемое - самое оно. Так что вам надо сверлить еще одну трубу. Вынос отопителя за дом - спорное решение. На некоторых грузовиках так сделано (актрос мп3, ман ТГХ), но в машинах, где печка стоит внутри кабины (рено, даф, вольво) - намного теплее при меньшем расходе топлива. До вот такого самоконструирования изучите конструкцию грузовиков. В них водители реально живут. И вас удивит, как там удачно сделано. А попытки улучшения (как мерседес пробовал вынести дизельный отопитель под кабину и подать воздух через систему вентиляции) привели к ухудшению работы.
У це е покращить ситуацію з конденсатом який в вашій конмтрукції буде обов’язково з початком холодної пори, коли вихлоп задертий в гору і знаходиться зовні. Не дякуйте, випробувано на власному досвіді, але на довговічність не розраховуйте, це допоміжний девайс.
Imho 1. Не з'єднував би ящик і стіну будинку 2. Ізолював повітряну гофру від конструкцій будинку І те і те чимось максимально не горючим(типу базальтова вата) 3. Потрібен перемикач забору повітря "будинок\вулиця(тут витяжка ще бажана)" і засувка на вході(від запаху\холоду) коли обігрівач не працює 4. Вихлоп далі\вище гарна ідея, але треба утеплювати бо у мороз буде обмерзати. Також злив конденсату\кращий глушник
Я б радив вам поміркувати над тим, щоб була можливість забирати повітря для опалювання з середини приміщення. Таким чином, швидше прогрівається приміщення без надмірного тиску в середину. Тому що якщо ви нагнітаєте повітря ззовні тоді те повітря яке в середині будинку повинно кудись подітися (витяжка, вікна, двері, шпарини). Тимпаче якщо забирати повітря з іншого приміщення буде рухатися тепле повітря по будинку, прогріваючи більший обʼєм витрачаючи менше часу.
міркували. у нас мала кубатура, яка при цьому добре ізольована. в таких приміщеннях часто виникає проблема з конденсатом, тому потрібна примусова вентиляція. саме ці дві задачи опалювач і рішає.
Правильна робота опалювача,це забір повітря для обігріву з того простору, який опалюється. Навіть у вантажівок так зроблено. Переробіть, бо це даром витрачені кошти.
@@olekcherkes412 кто такую глупость придумал из внутри.Изучай мат часть.Могу фото-видео сделать ДАФ 105.Забор только снаружи,специальный рукав спереди .
Цікаво, чи буде працювати цей пристрійза температур нижче -10, маю на увазі сам запуск пристрою після тривалого простою. Я з дизелем стикався тільки в машині батька, коли він грів газовим пальником нутрощі машини у мороз, тому скептично ставлюсь до таких пристроїв, особливо коли від нього залежить чи не змернеш ти зимою.
@@ukraineSpaceman Ще можливий нюанс в "дозувальних форсунках". Умовно старим тракторним двигунам не так критична якість дизелю. Але до них відповідно є питання з екологічності.
@@internallydisplaced Не верю. Солярка в канистре, прольется пол любому на руки или одежду. достатчоно капли, чтобы воняло долго. А если на улице нет ветра, то смог на всем участке вокруг дома обеспечен надолго.
С выхлопа можно еще снять тепло. На выхлоп половина КПД уходит.. Пропускают выхлоп через несколько секций батареи. Правда в вашем решении когда стоит снаружи- разве что сарайчик соорудить который будет обогреваться :) Ну или сильно мудрить- зайти выхлопной трубой в помещение- снять тепло радиатором- выйти назад на улицу. Все это герметизировать, возможно перекрывать в в момент когда не используется. Да еще с конденсатом решать проблему....
@@internallydisplaced Я себе приобрел в 2022 году. Но слава богу пока не пригодилось. Про съем с выхлопа- у всех кто рассказывает про автономку... Возможно у вас уже более продвинутая модель... Но с выхлопа- даже с генератора - в Киеве человек на балконе снимает...
Вихлопнийй отвір та інший невеликий отвір забору повітря на горіння конструктивно не пов'язані з повітроводами по яким тепле повітря йде до хати, протягу на вулицю та охолодження не буде, пробка не потрібна. Там зроблені окремі контури, в одному йде горіння з входом повітря та вихлопом, в йншому просто через стінку теплообмінника йде нагрів повітря і ці потоки не змішуються для запобігання забруднення нагрітого повітря вихлопними газами.
Он у вас будет брать воздух снаружи, что скажется на расходе топлива. Лучше ставить внутри помещения, а выхлоп выводить. У меня каркасник сделал вывод выхлопных газов через фундамент.
За вихлоп вже усі написали, повторюватися не буду. Покоротше та до низу. Я б додав у приміщенні датчик СО. У дчді Ляо вони коштують копійки, надійні та добре працюють. Безпека попереду всього. Удачі. Український контент це топчик.
Тестували схожий прилад, і коли зробили замір температури вихлопних газів зрозуміли що треба їх пускати в середину через радіаторні батареї 3-4 мінімум щоб на вулицю виходило вже холодне повітря. А вони додатково будуть гріти кімнату !!!
@@last_humanist ні, воно то буде забиватись, але люди користувались 2 роки і там майже нічого не було. Тому думаю спосіб дуже дієвий, тому що температура була дуже висока на радіаторах
Воздух для обогрева лучше брать внутри помещения, так будет экономнее/быстрее. Выхлоп не выводить сразу на улицу, а воткнуть хотя бы в небольшую батарею. Её поставить под небольшим уклоном для слива конденсата. А дальше выводить на улицу. Так будет гораздо выше КПД. Ну и по выхлопу написали уже.
Цей апарат разрахован стояти в нутрі а вихлоп і солярка з наружи. В вашому варіанті Він Вам буде давати половину тепла із того що Він може так как забір буде з зовні Холодного воздуха. Потрібно щоб він брав воздух в середині приміщення подігрівал через себе і віддавали.
Як на мене краща автономія це газовий конвектор, наприклад, АКОГ (хлопці на виробництві поміняють форсунки), газовий балон на пропан-бутан, газова плитка до балону і Ecoflow river 2 max (для освітлення, роутера, телефону й ноутбуку).
Як на мене то чавуна плита-камін був би кращим варіантом резервного обігріву, адже при довготривалій відсутності електрики на ній можна було би щей і їжу готувати, і акумулятор їй не потрібен.
Питання в необхідності вночі вставати і "докидати дрова". Але це вже залежить і від будинку, наскільки він утеплений, яка буржуйка і ще ряду умов. Подібний пристрій може досить довго працювати, тільки пальне додавай.
Не хочу стверджувати на 100% але з автономкою щось не так. В мене в двох автомобілях стоять схожі обігрівачі, вони так довго не запускаются, і просадки такої немає по напрузі. Раджу звернутися до майстрів які займаються такими опалювачами, можливо тут щось не так
Тобто дешевий камін за 30 к грн на дровах вже не варіант? Ну татшо там - дизель це так класноо і дешево, а головне - надійно, бо дизель буде завжди, а шо оті ваші дрова, тим більше у селі - там їх точно немає
@@internallydisplaced та то і так зрозуміло, а чим опалення в селі відрізняється від опалення приватного будинку в місті? Нічим. Ну якщо ви хотіли підкреслити в назві село, то ок. Але мій варіант особисто мені більш до вподоби.
Багато питань про витрати пального. В інструкції вказано "від 0.1 літра на годину". У нас ще не було шансів перевірити на практиці.
Реальная тепловая мощность этой печки 2-3 киловатта. Это клон эбершпехера д3. Но ... все таки китай. Так долго как эбер она не проживет. Те условия, как в грузовике так долго не выдержит.. И самео главное, так нежно, как эбер температуру не удержит.
насколько я помню, на максимальной мощности эбер жрет 0,3 л в час. Но... он то кабину нагревает и держит температуру, так что расход зависит от теплопотерь.
Еще раз обращу внимание, что данные отопители НЕ РАССЧИТАНЫ тянуь МОРОЗНЫЙ ВОЗДУХ с улицы и прогревая его вбрасывать в помещение. Полистайте инструкции от вебасто ат2000 или Эбер Эир троник и поймете как оно должно было стоять по задумке производителя со 100 летней историей (все таки с них китайцы срисовали)
@@internallydisplaced , навіть на мінімальній потужності за годину безперервної роботи має бути в районі 0,2 літри бо:
питома теплота згоряння дизпалива в районі 10 кіловат годин, і якщо, навіть на високий ККД 0.85-0.9 скоригувати, та і отримати на фініші 1,7 кіловатгодини тепла, то виходить 189-200 мілілітрів потрібно спалити.
@@internallydisplaced , краще вони б не писали абстрактну фігню, а дали наприклад три цифри у такому форматі:
На постійній потужності 2 кіловати - близько 250 мілілітрів, на потужності 5 кіловатів - близько 600 мілілітрів, на потужності 10 кіловатів - близько 1300 мілілітрів.
І користувач мав би картину споживання та картину по ККД. Ці цифри виробнику легко вирахувати і надати, але щось заважає ...
Виробник автономок зазначає витрату пального від 0,11 до 0,35 л/год
@@MsSergei73, оригінально! А як це вони 10 кіловатів тепла з 0,35 літри дизпалива витягують 😮? Відмінили закони фізики?
Не зупиняйтесь! Дуже хочеться дізнаватись, як це жити в такому будинку. Дякую! Чекаю більше відео)))
Підтримую. Я наче sims в реальному житті дивлюсь)
Всі 17 роликів за один вечір. Продовжуйте й далі і терпіння та успіхів в цьому, і дякую за солов'їну.
Прикольна штука, краще ніж вдавати з себе кочегара з дровами ) Я б добавив ще датчик СО в будинок, щоб не потравитись, бо хто знає тих китайців.
Чудове і цікаве відео. Ви великі молодці. ❤❤❤
Успіхів вам!
Дякую за цікаве і інформативне відео
Не можна так робити вихлоп. Вихлоп має бути якомога коротший і під ухилом до низу. Короткий треба бо від збільшення довжини буде більше копоті, і дуже швидко камера згоряння забєтся сажею. І ухил вниз має бути щоб конденсат стікав. В вас так взимку повна труба води буде.
там є мафлер в нижній точці вихлопної труби, його видно на 2:05, де довга труба ще не встановлена. в ньому знизу є маленький отвір для конденсату.
Скільки він споживає е/е? І диз палива?
Такие автономки стоят в грузовиках.Выхлоп длинной до 1м.Направлен вниз.Могу фото прислать.ДАФ-105.
@@internallydisplaced ua-cam.com/video/6WrCJcfICF4/v-deo.htmlsi=pbkUiVuGOSg5837r
Дуже хочеться дізнаватись, як це жити в такому будинку.Цікаво побачити реальний результат в зимку.
Ваш кіт (кішка) гарний )) варто і про нього сюжет зняти ))
Хто за відео про сусіда? Ставимо вподобайку!
Не звичайно звісно, але через це цікаво дивитись)
Таким пристроям не завадив би внутрішній резервний акум на 12 вольт, щоб можна було їх вмикати в звичайну розетку і не боятись, що однорпзове відключення електроенергії призведе до поломки. Там якщо хвилин 5 продувати після вимкнення, при потужності якихось 10 ват, то потрібно мізер енергії. Звичайні три літієві 18650 легко потягнуть кількаразове поспіль екстренне вимкнення. Собівартість такого допрацювання для виробника мізерна, у порівнянні з вартістю усього виробу.
Для вас то не дуже потрібно, але ж не всі мають автономне гарантоване живлення.
У них він запітаний від зарядної станції. Ще один акум?
@@Александр-з8ъ2п , і що? Я десь писав, що саме їм потрібен внутрішній акум? Навпаки наголосив, що їм не критично, але більшість потенційних споживачів не мають окремого дуже надійного джерела живлення і повинні спеціально щось робити. І це набагато складніша і менш надійна система, ніж внутрішній маленький акум з простим контролером, який задіюється суто в разі раптового вимкнення живлення. То навіть від необдуманих дій користувача був би захист.
В рашке выпускают кастом с термопарой. Для запуска используется внешний источник питания, а потом для поддержания работы используется термопара.
Я в військовому тралі ставив таку вебасту з буферним акумулятором від мопеда 4 Ah, вистачало якраз живити його і радейку стабільно під час запуску двигуна, бо в нас в ці секунди силна просадка. Також його вистачить щоб штатно вимкнути опалювач без іншого живлення.
@@Bohdan83 тобто якщо цей обігрівач підключений до розетки, а під час роботи раптом вимкнули світло, то це може зламати обігрівач, типу буде нагар?
Гарний варіант для отоплення невеликого приміщення! З недоліків це не провтикати підлив пального та помітне тарахтіння від роботи опалювача. Проте ніхто не мішає зробити теплопровід довшим та поставити бак побільше.
Молодці! Сам думаю над таким варіантом! У мене теплий каркасний будинок 104 м.кв., опалюється французською варильно-опалювальною плитою-буржуйкою, та трьома нашими українськими електроконвекторами (по черзі в різних кімнатах). Взимку в домі +28+32. Думаю про дизельний опалював, як ще один варіант опалення, і думаю питання буде знято взагалі назавжди (хоча його і так нема).
Приємно слухати рідну розмовну мову!
Є моделі що вимикаються/вмикаються коли працюють в автоматичному режимі.
Рекомендую замінити помпу, або зробити вібророзв'язку, щоб вона так у стіну не стукала при роботі.
Про сусіда. Ви думали над камерою відеоспостереження на території?
Треба відео про сусіда...ну якщо не відео,то хоча б подкаст😁
Встановлювали теплопомпи, рекуперацію, вентиляцію, гідравліку, опалення калориферами та підлогове, електричне теж. Висновок - найекономніше опалення це котел на дровах з допалюванням газів, гарною обв'язкою і великим теплоакумулятором (пасивним бойлером, буфером обміну [називайте як хочете]) на котлі 85С⁰ в батареях 40, або й менше (особливо в теплих підлогах) на підтримуванні.
Не правильный висновок! Лучше всего конденсаторный котёл на сжиженном газе))
@@ПавелТ-п5щ моskаLота мене вчити буде? Пішов геть за кораблем расиським!
@@Patsan4ik1 Я смотрю у тебя ума к у улитки, пол Украины говорит.
Щиро дякую за зрозумілий коментар!
Все буде УКРАЇНА!
В мене Форд транзіт файно працює на відпрацьованому моторній олії та на відпрацьованій соняшниковій олії, так я економлю на дизелі
милуюсь кішкою)))) У фейсбуці в пошуку по слову Пашка - буде моя рябенька)))
Серіал про сусіда давайте) (може якась охоронна компанія захоче бути спонсором)
Бензину 1 л на 10 літрів соляри, для чистки камери.Він так димити не повинен. Дуже високий вихлоп . Він не може протовкнути вихлопні гази. При такой праці забруднення камери згоряння.
А хто пробував вебасто і подібне на "пічному паливі"? Воно дуже схоже на соляру, але не маслянисте як соляра а "сухе". Його спеціально підфарбовують, щоб випадково дизель не заправили, бо паливна система дуже швидко зношується. Ну і дешевше солярки наполовину. Печі типу "Апсни", "Алмата"на такому працюють, але це фактично це пічки-капельниці, вони на всьому не сильно густому працуювати будуть. Доречі "алмаата" на дві кімнати дуже рідко коли витрачала більше штатного бака на добу - він на 15л. Коли з роботи приходили, заправляли, і як правило в баку на слідуючий вечір ще було.
Посмотрите на канале - Мы из Эстонии- плей лист назівается - Автономный отопитель салон. Видео - Отработанное масло вместо топлива. Но в другом видео (не смог сходу найти в каком) - тестировал разные виды топливо. Вообще большинство знаний об Вебасто я от этого блогера почерпнул. У него очень много посвящено этой теме- причем он все это щупал/разбирал/собирал/тестировал
у вас гарні відео)), розкажіть як зараз поводить себе обігрівач які у нього витрати?
відключень нема, тому ми його поки тільки пару раз вмикали за призначенням
Гарна ідея для опалення,але вихлоп треба опустити до землі бо так утвориться конденсат в трубі і замерзне вона небуде працювати
конденсат витікає через спеціальну дірочку
@@internallydisplacedТак я в авто. Повітря повинно братися з приміщення, обігріватись і потрапляти знову в приміщення. Тобто має бути замкнений цикл як в авто. Також вихлоп пропускають через батарею яка в приміщенні і це ще додаткове тепло, тобто ккд зросте.
@ ua-cam.com/users/shortsFS66b0K_DAk?si=ul_1buXjPBAg90wS
Молодці, дуже цікаве відео!
Є питання для наступного відео:
1) На гофрі може випадати конденсат взимку, цікаво чи це так.
2) Вібрація і шум двигуна. На відео я чув виключно шум вентилятора, цікаво чи відчувається вібрація на стіни (по ідеї не має, там мала потужність двигуна і зʼєднання через дерево).
3) Можливо є сенс утеплити ящик чи саму гофру щоб зменшити втрати тепла? (в інтернетах пишуть що двигун має охолоджуватись, так що ізолювати має сенс виключно гофру)
Удачі вам!
Що стосується захисту від сусіда, можна прикрутити кришку на чорні 2 саморізи. Це надійніше ніж маленький замочок
Цікавить, який розхід палива , але можливо це вже в зимовому досвіді використання розкажете)
~ 3л на годину
@@NovaPromova ви не праві. 1 квт = 100г палива. Споживання буде +-від 100 до 500г тобто 150мл до 550мл на годину
Трубу выхлопа заведите в дом и пропустите его через несколько секций батареи(радиатора) и будет вам тем самым увеличите обогрев дома.
И триста грамів прекрасного кислого конденсату для боротьби з бур'янами ❤
@@asdkhjbnasdдякую хотів те саме написати
Ви втрачаєте купу енергії на вихлопі. До встановлення купа питань, особливо там де є контакт повітроводу треба робити негорючими ізоляторами, бо там на виході легко овер 200градусів.
@@wbtrap просто это сомнительное решение для дома. Я бы смотрел на 10 газовых баллонов и пару конвекторов газовых. Плюс - энергонезависимость и бесшумность и офигенная надёжность, минус цена
"купа" це приблизно 12%, якщо перейти на мову цифр зі специфікацій.
повітропровід ви плутаєте з доховкою. це опалювач для кабін вантажівок, навіть китайці ще не дійшли до комбінованого приготування печеня з водіїв прямо у ві сні.
Дуже добре, але якщо цифри, що показує пульт - це напруга, то варто пошукати якесь інше джерело електроенергії для нього. Така низька напруга може свідчити про те, що блюєтті перевантажений.
важко сказати, що саме він показує. схоже, що це падіння на якійсь частині схеми, бо блюетті почувається прекрасно, а цифри були такі самі, коли ми його ганяли на автомобільному акумі напряму.
@@internallydisplaced Мабуть варто "вклинитись" мультіметром для перевірки цих "показометрів".
Для автоакума подібне просідання "не дуже корисне".
2-3 акума паралельно підключені (+ до плюса, мінус до -) по можливості на час тестування можуть допомогти перевірити (спостерігаючи на мультиметрі за напругою) гіпотезу чи дійсно акуми перевантажуються.
Не схоже що питання в блуетті,думаю що потрібен інший провід з більшим перетином або максимально зменшити відстань від зарядної станції до обігрівача.
Чому така екзотика, а не газовий конвектор?
А вы спробуйтэ злыты газ з бронэтэхныци! 😂!
Ви сказали, що будинок добре тримає тепло. На скільки градусів за пів дня (4 години) падає температура якщо вимкнути опалення. І яка при цьому температура на дворі. Цікаво, бо дуже різна Інформація, про теплову інертність каркасних будинків. Дякую.
@@allll4055 мінусом таких будинків є низька теплоємність-швидко нагріваюця і швидко охолоджуюця. В тих же пінобетонних конструкціях іноді роблять цегляні перестінки, шоб створити вагу матеріалу котрий аккумулює температуру.
@дзен-р9с Теорія зрозуміла, цікавить практичний досвід.
Це мені нагадало процедуру встановлення та запуску такого ж автономного автоопалювача у батьківський ЗАЗ-965. Ця штука більша висаджувала АКБ на етапі запуску, особливо коли ДВЗ не працював, а на стоянці. Тому реально грітися нею можна було лише коли авто стояло вдома на зарядці АКБ... Сподіваюся ця працюватиме краще, хоча названі вами потужності у відео явно не для будинку, а так само - для авто і міні-бусів, хоча й зими в нас м'які зараз.В мене зараз підігрівач запуску ДВЗ авто від цієї ж фірми лф бразерс, працює справно вже кілька років, то ж має бути норм.
Добрий вечір, підкажіть будь ласка, де ви купляли обігрівач, це Лунфей?
auto.rozetka.com.ua/ua/lf-bros-ex50k-12v/p403977405/
А чому не поставити настінний газовий конвектор? Дешевше за дизель в рази, взагалі не потребує єлектрохарчування, немає єдиного вихлопу. У вас же газ є на дільниці.
ua-cam.com/video/Kss_ZQ0Ibj0/v-deo.html
Цікаво побачити реальний результат в зимку. Яка квадратура приміщення в яке здійснено ввід?
У відео це згадується, а саме площа опалювання. От я такий поганий не скажу яка площа і шукайте самі
Ну якщо ви такий поганий, то мабуть не має сенсу питати що будинок і є одне приміщення 38м² без всяких внутрішніх стін та кімнат... @@ukraineSpaceman
Видел тест у блохера с рашки. канал Академик ЖИВЁМ НА ХУТОРЕ В БЫТОВКЕ
Шановні, я б запропонував Вам зробити кірпічову грубу у центрі помешкання. Послухайте мене. Ось послухайте!
Я теж схиляюсь перед встановленням простої пічки на дровах.....соляркою опалювати це далеко не той варіант...а дров, навколо хватає..тільки не лінуватись заготовити
Сучасний камін обкладений кірпічем для акумуляції тепла. Естетично та тепло взимку.
А в квартирі як? Ні вебасто ні грубу не встановиш😢
Не буде вас ніхто слухати 😂
На дизельний котел не дивились? Вони двоконтурні бувають, матимете теплу воду, плюс батереї можна по хаті розвести і мати рівномірне тепло. Як на мене більш комфортний варіант
дивились. в нашому випадку занадто складно це було б. ми по суті опалюємо одне приміщення, розводити батареї точно нема сенсу.
Хороший варіант резерву. А по світлу не думали про гібридний інвертор і панелі?
по світлу у нас все простіше, ось відео про це ua-cam.com/video/4v33SHv39ZM/v-deo.html
@@internallydisplaced це я вже бачив. І лайк стоїть. Але гібридний з панелями це непогано. Хіба ні?
@@Taxi_Driver-Lvlv-UA сонячні панелі?
У знайомого панелі на 15квт, взимку коли пасмурно, то 200вт видають із 15 кВт.
Оці всі панелі до 1 кВт, це туфта для зими.
Відео про сосіда будьласка)
Цікаво буде послухати про сусіда
А яка прогнозована витрата палива, наприклад на добу, при зовнішній температурі середній -5 . P.S щось троху невеличке розчарування отримав ,коли ви зняли зовнішній лист :) очікував там якийсь бутерброд побачити з утеплювача :) рейки також такі маленькі :)
наша комфортна зимова температура для приміщення - десь 20-22 градуси. для -5 ззовні це буде від одного до трьох півгодинних запусків на добу. але важко сказати, яка потужність буде потрібна. ми розрахувуємо на ~0.8 літра добової витрати.
@@internallydisplaced 0.8 якось майже фантастично , дуже цікаво буде побачити реальне тестуванні цієї зими . заплануйте собі такі змойки :)
Нащо Вам товсті реєчки. Гарно все зроблено.
@@internallydisplaced2-3 літри це як мінімум буде, в мене в машині так, а квадратура набагато менша :)
@@internallydisplaced 8 кВт на добу це байка !
Дякую за відео, а не підскажете скільки палива споживає обігрівач? Я так зрозумів що позначка Р 1.4 це розхід палива, вірно?
p1.4 - це потужність 1.4 кВт. споживає він по специфікації 0.1 літра на годину на мінімальній потужності.
Маю такі дизельні автономки на продаж,фірми Vevor,на 8квт..цена 6500-7000грн,куму цікаво
А який росхід палива?
яка перевага такого методу опалення над обігрівом приміщення кондиціонером з функцією обігріву та живленням від кумуляторів приєднаних до сес?
Очевидно, менше споживання е/е
@@Yarofon але е/е наче дешевша за дизпаливо
@@ВолодимирОлександрович-п2л Тут же питання не в економії, а в досить ймовірному відключенні е/е. І на випадок відключення перестраховуються. Про це ж була мова на початку 😣😣😣
@@olexande а хто відімкне сонце та вітер і тепло землі?
@@ВолодимирОлександрович-п2л
Розвиньте будь ласка свою ідею більш детально, бажано з цінами ... Бо здається ви авторів ролику з олігархами сплутали...
Наприклад, який бюджет потрібно витратити на акуми, щоб ніч (від 12 год) пропрацювала електрична опалювальна батарея хоча би на 1 кВт опалення. В ідеалі мабуть краще закладати добу...
Температура ззовні, най буде "-10С".
Перспективи наявності е/е 2год є/12 немає.
Який зарядний пристрій потрібно, якої потужності потрібно ввідну лінію ...
Якої площі потрібно сонячні панелі, скільки і яких вітряків ...
Бо ті проекти що я бачив, не враховуючи опалення, "вводять в смуток" часом і окупність їх під великим питанням. Хіба що тільки за умови, що тотальний блекаут і потрібно економити ресурс генератора і пальне.
Дякую! Вже років шість мрію про дизельний чи бензиновий опалювач, добре що показуєте як це. Сильно вібрує? Може краще не чипляти на дім, а окремо поставити бокс?
вібрації взагалі нема.
клацає помпа і вентилятор досить гучний порівняно з оригінальним вебасто.
итак про ошибки. Вверх выводить выхлоп не стоит. там водяной пар и со2. Они тяжелее воздуха. И при остывании выключающейся печки у вас будет подзагаживать испаритель. А срыв пуска зимой - оно вам надо? просто оттащите выхлоп длинной трубой и подальше.
Второе - сделайте забор воздуха для отопления из дома, а не грейте морозный воздух. Расход солярки у вас из за этого в разы увеличится. А если хочется добавлять свежий воздух - то отверстия в заборном шланге в 5 -10 мм, да еще и закрываемое - самое оно. Так что вам надо сверлить еще одну трубу.
Вынос отопителя за дом - спорное решение. На некоторых грузовиках так сделано (актрос мп3, ман ТГХ), но в машинах, где печка стоит внутри кабины (рено, даф, вольво) - намного теплее при меньшем расходе топлива.
До вот такого самоконструирования изучите конструкцию грузовиков. В них водители реально живут. И вас удивит, как там удачно сделано. А попытки улучшения (как мерседес пробовал вынести дизельный отопитель под кабину и подать воздух через систему вентиляции) привели к ухудшению работы.
Поставте на вихлоп 5 секцій батареї опалення алюмінієві і збережете все тепло яке вилітає а трубу, а батарея це не цегляний димар і тепла більше.
У це е покращить ситуацію з конденсатом який в вашій конмтрукції буде обов’язково з початком холодної пори, коли вихлоп задертий в гору і знаходиться зовні. Не дякуйте, випробувано на власному досвіді, але на довговічність не розраховуйте, це допоміжний девайс.
Чому не газове ? Газова колонка наприклад яка працює від балону
це раз в 5 дорожче + балони с газом в приміщенні житловом зберігати не дуже
@@zahardcore навіщо в приміщені зберігати балон ? Газова колонка коштує 6000 грн
ua-cam.com/video/Kss_ZQ0Ibj0/v-deo.htmlsi=abzkT4HY_gmpDiCX
@@internallydisplaced газ з балону дешевше за солярку ! Хотілось би почитати як вибирали по яким кретеріям
Imho
1. Не з'єднував би ящик і стіну будинку
2. Ізолював повітряну гофру від конструкцій будинку
І те і те чимось максимально не горючим(типу базальтова вата)
3. Потрібен перемикач забору повітря "будинок\вулиця(тут витяжка ще бажана)" і засувка на вході(від запаху\холоду) коли обігрівач не працює
4. Вихлоп далі\вище гарна ідея, але треба утеплювати бо у мороз буде обмерзати. Також злив конденсату\кращий глушник
Ви постійно проживаєте у селі, чи просто як заміський будинок "ДАЧА"???
Заміський будинок
Я б радив вам поміркувати над тим, щоб була можливість забирати повітря для опалювання з середини приміщення. Таким чином, швидше прогрівається приміщення без надмірного тиску в середину. Тому що якщо ви нагнітаєте повітря ззовні тоді те повітря яке в середині будинку повинно кудись подітися (витяжка, вікна, двері, шпарини).
Тимпаче якщо забирати повітря з іншого приміщення буде рухатися тепле повітря по будинку, прогріваючи більший обʼєм витрачаючи менше часу.
міркували. у нас мала кубатура, яка при цьому добре ізольована. в таких приміщеннях часто виникає проблема з конденсатом, тому потрібна примусова вентиляція. саме ці дві задачи опалювач і рішає.
Не можна так робити, кисень буде згоряти а якщо прихід кисню не ззовні то звідки?
Все правильно зробили і інстиукція впевнений це зазначає.
Правильна робота опалювача,це забір повітря для обігріву з того простору, який опалюється.
Навіть у вантажівок так зроблено. Переробіть, бо це даром витрачені кошти.
@@olekcherkes412 кто такую глупость придумал из внутри.Изучай мат часть.Могу фото-видео сделать ДАФ 105.Забор только снаружи,специальный рукав спереди .
Цікаво, чи буде працювати цей пристрійза температур нижче -10, маю на увазі сам запуск пристрою після тривалого простою. Я з дизелем стикався тільки в машині батька, коли він грів газовим пальником нутрощі машини у мороз, тому скептично ставлюсь до таких пристроїв, особливо коли від нього залежить чи не змернеш ти зимою.
Для морозів є зимовий дизель, який не дає паливу парафінуватися при мінусовій Т
@@ukraineSpaceman Ще можливий нюанс в "дозувальних форсунках". Умовно старим тракторним двигунам не так критична якість дизелю. Але до них відповідно є питання з екологічності.
Ця пічка доволі проста, й може працювати на бензині чи керосині. В крайному випадку, можна взяти запасну (або відремонтовану), благо коштують небагато
А запах у будинку немає?
якщо рознести забор і вихлоп, то немає
@@internallydisplaced Не верю. Солярка в канистре, прольется пол любому на руки или одежду. достатчоно капли, чтобы воняло долго. А если на улице нет ветра, то смог на всем участке вокруг дома обеспечен надолго.
@@igprborysenko425 скільки наливали, а ще ні разу не пролилось - просто нам не потрібна драма про смог від краплі
С выхлопа можно еще снять тепло. На выхлоп половина КПД уходит.. Пропускают выхлоп через несколько секций батареи. Правда в вашем решении когда стоит снаружи- разве что сарайчик соорудить который будет обогреваться :) Ну или сильно мудрить- зайти выхлопной трубой в помещение- снять тепло радиатором- выйти назад на улицу. Все это герметизировать, возможно перекрывать в в момент когда не используется. Да еще с конденсатом решать проблему....
трубу під час роботи можна тримати рукою, але у фантразіях чимало людей в коментах опалюють вихлопом як мінімум жк
@@internallydisplaced Я себе приобрел в 2022 году. Но слава богу пока не пригодилось. Про съем с выхлопа- у всех кто рассказывает про автономку... Возможно у вас уже более продвинутая модель... Но с выхлопа- даже с генератора - в Киеве человек на балконе снимает...
Вихлопнийй отвір та інший невеликий отвір забору повітря на горіння конструктивно не пов'язані з повітроводами по яким тепле повітря йде до хати, протягу на вулицю та охолодження не буде, пробка не потрібна. Там зроблені окремі контури, в одному йде горіння з входом повітря та вихлопом, в йншому просто через стінку теплообмінника йде нагрів повітря і ці потоки не змішуються для запобігання забруднення нагрітого повітря вихлопними газами.
Он у вас будет брать воздух снаружи, что скажется на расходе топлива. Лучше ставить внутри помещения, а выхлоп выводить. У меня каркасник сделал вывод выхлопных газов через фундамент.
Я в ще вивiв за короб заправочну горловину...
Щоб сусіду було лекше накидати піску😅
Може сосіду могорич якийсь вставте, щоб з ним подружитися?
Якщо це той самий сусід що заїхав на територію і щось крав, то нафіга такий друг?
За вихлоп вже усі написали, повторюватися не буду. Покоротше та до низу. Я б додав у приміщенні датчик СО. У дчді Ляо вони коштують копійки, надійні та добре працюють. Безпека попереду всього. Удачі. Український контент це топчик.
О! Пес повернувся!?😮
ні, це його останнє відео
@@internallydisplaced шкода🥺😿 І ніц про нього не чути?
@@ВолодимирОлександрович-п2л ніт
@@internallydisplaced 🥺😭🫂
Будете нового песа брати?
Дякую за відео! Підкажіть, чи не стикались ви з проблемою, що опалювач якийсь час тхнув пластиком під час роботи?
Пластиком ні, тільки транспортувальна олія смерділа поки вигорала.
@@internallydisplaced а скільки часу/баків вона вигорала?
@@ОлександрКачанов оскільки ще не було достатньо холодно, ми запускали його сумарно десь на годину - зараз димить і смердить суттєво менше
Тестували схожий прилад, і коли зробили замір температури вихлопних газів зрозуміли що треба їх пускати в середину через радіаторні батареї 3-4 мінімум щоб на вулицю виходило вже холодне повітря. А вони додатково будуть гріти кімнату !!!
охолоджуючись в ваших радіаторах, там же залишаться і всі тяжкі елементи вихлопу, такая контрукція буде потребувати або чищення, або швидко заб'ється
@@last_humanist ні, воно то буде забиватись, але люди користувались 2 роки і там майже нічого не було. Тому думаю спосіб дуже дієвий, тому що температура була дуже висока на радіаторах
@@ilyaivanchenko2064 дякую за інфо. Якщо за 2 роки практики не сталося забиття, то беру свої припущення назад.
Воздух для обогрева лучше брать внутри помещения, так будет экономнее/быстрее. Выхлоп не выводить сразу на улицу, а воткнуть хотя бы в небольшую батарею. Её поставить под небольшим уклоном для слива конденсата. А дальше выводить на улицу. Так будет гораздо выше КПД. Ну и по выхлопу написали уже.
Подобається дивитися ваш канал. Як ви набиваєте шишки. Цікаво буде подивитись ваш огляд чере рік/два.
Цей апарат разрахован стояти в нутрі а вихлоп і солярка з наружи.
В вашому варіанті Він Вам буде давати половину тепла із того що Він може так как забір буде з зовні Холодного воздуха.
Потрібно щоб він брав воздух в середині приміщення подігрівал через себе і віддавали.
@@avtovitaliy нутро проти, а Він не проти
Як на мене краща автономія це газовий конвектор, наприклад, АКОГ (хлопці на виробництві поміняють форсунки), газовий балон на пропан-бутан, газова плитка до балону і Ecoflow river 2 max (для освітлення, роутера, телефону й ноутбуку).
Як на мене то чавуна плита-камін був би кращим варіантом резервного обігріву, адже при довготривалій відсутності електрики на ній можна було би щей і їжу готувати, і акумулятор їй не потрібен.
про газ і дрова у мене є окремі відео
Ще, якщо Ви зробите забір воздуха з приміщення то буде економніше і комфортніше.
не буде
++
Забір повітря теж має бути з будинку.
Бачив як деякі люди на вихлоп ставлять звичайну батарею, тому що він теж гарячий.
Наче й ненайгірший варіант опалення, але я за буржуйку, це хочаб надійно..
Питання в необхідності вночі вставати і "докидати дрова". Але це вже залежить і від будинку, наскільки він утеплений, яка буржуйка і ще ряду умов.
Подібний пристрій може досить довго працювати, тільки пальне додавай.
Не хочу стверджувати на 100% але з автономкою щось не так. В мене в двох автомобілях стоять схожі обігрівачі, вони так довго не запускаются, і просадки такої немає по напрузі. Раджу звернутися до майстрів які займаються такими опалювачами, можливо тут щось не так
Я не експерт з утеплення але мені здається, що те 'заводське утеплення' доволі паскудне. Там ще лист 25 чи 50 пінопласту стане легко
Тобто дешевий камін за 30 к грн на дровах вже не варіант? Ну татшо там - дизель це так класноо і дешево, а головне - надійно, бо дизель буде завжди, а шо оті ваші дрова, тим більше у селі - там їх точно немає
Ви літеру в назві проґавили. "опалення в *О*селі"
ця оселя в селі
@@internallydisplaced та то і так зрозуміло, а чим опалення в селі відрізняється від опалення приватного будинку в місті? Нічим. Ну якщо ви хотіли підкреслити в назві село, то ок. Але мій варіант особисто мені більш до вподоби.
@@HenchDP то особисто собі і пишіть
@@internallydisplaced Не збирався нікого ображати.
ВЕБАСТО
Почему в ролике правду не говорите , сколько топлива уходит по правде .