Вітаю! Маю такий для мого мікроавтобуса, для обігріву на ночівлях на природі, але 2kw. З вашою педантичністью дуже буде інформативно скількі ж вони споживають за годину. Як завжди корисно та детально проведені заміри та видані результати! Наснаги! Дякую!
@@АлександрИпатенко-з8в у нас ще літо то не мав нагоди протестити на повну, цілу ніч чи щось таке. Але тепле повітря не має контакту з паливом, чи продуктами згоряння тож цілком має бути ок! Головне!!це вихлопні гази та напрямок магістралі вихлопної, вони воняють і важливо щоб не задувало в вікна чи не збиралось під днищем - ото може і тхнути і отруїти!
Користувався таким під час блекаутів у квартирі, коли не було світла, а котельня роздовбана була шахедами та ракетами Дуже виручив такий обігрівач, рекомендую в квартиру як резерв
ККД такого типу пристроїв біля 50%, тобто половина тепла вилітає у вихлоп. 8-ми кіловатні пристрої - це тіж самі 5-ти кіловатні з лейбою 8кват. На такий обігрівач потрібно дивитися як на 3Квт пристрій який в такому режимі буде їсти до 600грам дизелю в годину і за добу видасть 3*24=72Кіловат тепла та використає до 14 літрів та йому потрібно до 40Вт*24=960ВатГодин елекрики. Для прикладу 150м.кв будинок з добрим утепленням в січні 24-го на піку холодів споживав 100Кват тепла за добу в комфортному (+22) режимі, тобто такий пристрій може перекрити 75% - як для резерву це дуже добре. Даний тип пристрою інтегрувати в будинок можна, але тільки в 1-му місці оскільки потребує отвір в стіні для виводу димових газів температурою +300 або подачі гарячого повітря, тому обирайте місце так щоб він був десь ближче до середини, бо прийдеться перегрівати кімнату де він встановлений щоб в інших (сосідніх) кімнатах було комфортно, також приділіть велику увагу ізоляції від стіни бо утеплення з пінопласту попливе а дерево може загорітись. Я рекомендую використати подібний "водяний" варіант такого пристрою (мокра Вебасто не привязана до електроніки автомобіля), є багато БУ демонтованих з автомобілів, по грошам вийде десь теж саме, характеристики їх такі самі. Плюсом водяного варінту є те що інтегрувати його потрібно в систему водяного опалення (якщо ваш будинок має батареї або теплу підлогу) - тоді ви зможете направляти тепло куди вам потрібно (теплі поли/батареї) а пристрій розмістити в технічній зоні котельної (або назовні котельної) - де йому і місце з своїм шумом та запахами дизелю. Звістно шоб інтегрувати водяну версію - вам потрібно розумітись на цьому або знайти спеціалістів.
@@JustBloggце якщо є газовий котел. Якщо нема найдешевше купити турецький газовий конвектор. Взагалі-то у наших людей талант знаходити дорогі та складні рішення простих речей.
@@yanovitskysergey3258, але пропанбутан і тепла з літри відділяє помітно менше , бо його питома густина 0,5-0,55 кг на літру. В підсумку кіловат тепла від скрапленого газу трішки дешевший від варіанту з дизпаливом.
Користуюсь таким обігрівачем уже 2 роки , коли подорожую в авто в холодну пору. Палатку обігріває буже добре на мінімальних настройках, їсть соляри дуже мало. Дуже хороша річ. Акумулятора вистачає на дві ...макс три ночі.
@@thelevsins цей обігрівач закріплений у мене на колесі авто , якщо я сплю в палатці на даху авто, а від нього іде гнучка гофра діаметром 7см, а акумулятор зраху біля нього в авто всередині. Аякщо палатка далеко стоїть на землі то той самий принцип , обігоівач на дворі , всередину гофру і акумулятор в пвлвтці
@@alf4746 у мене їх три штуки різних...і 60 і 80 і майже 100ка..але я більше 2 ночі не рискую підключати щоб не проснутися від холоду вночі в палвтці 😁...маю малий бензиновий генератор , і якщо на довше то заряджаю акумулятор вдень.
Зроблю припущення щодо економногоь споживання пального, можливо в обігрівачі вмонтований датчик температури, і вийшовши на задану температуру він дійсно буде споживати 1-2 літри в замкнутому контурі, а так як тест проводився на відкритому повітрі рівень обігріву можна піднімати на максимум без наслідків.
7 л дизеля на добу, по факту 100 км на мітсу паджеро по трасі при швидкості 90км/год))))))) тому, це ще норм) ідеальний варіант для резервного обігріву. По факту можна на максимальному режимі годинку дві прогнати а потім на 4-5 режимі підтримувати тепло. Маю дачу на яку іноді приїздим і там є груба, але завжди дискомфорт перших двох годин поки тепло розсіється по всьому будинку. Такий обігрівач файно б справився з задачею підігріву помешкання з 0 або з -10 до адекватних +16. Дякую за огляд.
Из уточнений- когда устанавливается в помещении- важно "забор" воздуха для горения брать из вне помещения. Если "берется из отапливаемого" помещения - то при наличии щелей в помещении- выжженный кислород будет подсасывать из вне. Т.е. будет приток холодного. По "помпе"- есть мнение что можно на Али купить более тихие насосы чем идут в комплекте. Кроме того они бывают 24 вольтовые. Еще у обзорщика из Эстонии- на его тесте - его экземпляр - на разогреве брал 11 Ампер на 12 вольт. Так что ваш тест все таки касается конкретной модели. Я себе тоже купил в 2022 году. Пока у нас в городе не пригодилась. Кроме того в выхлоп уходит много тепла- на выхлоп ставят три-пять секций радиаторов - и важно что бы конденсат с трубы "стекал" (разуклонка выхлопа после батареи)
Минулої зими користувались таким для основного обігріву не утепленого приміщення. Обігрівач на 8 кВт, площа 35 м.кв., температура +16, споживання 3,5 л/ доба
Є одне зауваження з приводу нагріву корпусу "нагрівача". У вас знята кришка з приладу, а судячи з розташування всмоктуючого патрубку, повітря забирається не тільки з отвору на задній панелі, а і знизу. Я так допускаю, що температура всередині, при закритому корпусі буде нижче ніж під час експерименту.
Я або не зрозумів суті, бо не бачив першого відео, або тут зібралися прихильники грітися дизелем, замість банального булер"яна)) там ще і їсти готувати можна і воду нагріти.
Клас дякую, чекаємо продовження як то буде виглядати в будинку👍 Якщо буде можливість хочаб в теорії поділитися думками про використання такої штуки в кемпері?
Цікава штука, теж придбав собі. Працює, але є нюанси. По потужності точно не 8 кВт. Заміряти звичайно складно. Зрівнював з газовою дуйкою 10кВт і електричною 6кВт. То цей обігрівач сильно поступається у кількості тепла. По відчуттях його потужність не більше 4кВт. Для обігріву намету чи кемпу його вистачить. А от з обігрівом приміщень треба бути уважним. І якщо враховувати реально потужність у 3-4 кВт. То виходить вже не так і економічно.
запорука довговічності таких обігрівачів - не коптити в режимі low (тоді повишене накопичення сажі в камері згорання), і в кінці роботи дуже бажано кілька хвилин на максимальному режимі щоб попрацювала
Академічний підхід, як завжди ). Режими перший і другий то напевно умовна потужність на 2-2,5 і 4-5 кВт. Якщо кабіна невелика, то краще обрати перший. Щодо температур, 210-220 градусів на котлі - це ок. По еберу межа перегріву - після 250.
Вітаю , в налаштуваннях де цифра 2 змінюється подача палива на менше значення тим самим температура згоряння з 200 градусів на менше приблизно 150 градусів спробуйте протестувати
Бестолкова пропозиція. Як можна порівнювати потребу в кількості тепла кубами приміщення? Якщо є конкретне прогріте приміщення, то потреба в кількості тепла для підтримання температури визначається його тепловтратами, які залежать від прощі периметру і утеплення. Якщо потрібно розігрівати приміщення, то ще включається важливий фактор - теплоємність стін, стелі, меблів .... Якщо взяти умовно однакові за тепловтратами каркасник і утеплений цегляний будинок, то у другому варіанті тепла для початкового розігріву потрібно в рази більше.
Отличная штука для Кемпера либо небольшого помещения. Есть и другие варианты более компактные и более экономичные где литраж до 3 литров горючего в сутки, но и менее производительней. Тут уже каждому выбирать свою середину. Вообще для обогрева Одной комнаты в мороз это самое то . Думаю брать 1.5 квт (эквивалент) с наименьшим расходом, и с автоматикой включения / выключения при достижении нужной температуры . Лично для меня 7 литров в сутки все же дороговато будет.
а двигуни згорання Стірлінга 19століття .в них кпд в 1.5 рази більше за дизельн двигуни.чи можна їх в побуті для отримання електрики чи обігріву.їх ставлять шведи на субмарини щоб в 2р далі пливли під водою і над водою
Побачив, що хотів - мізерне споживання електрики, те що треба! Солярку можна купити заздалегідь, запастися кіловатами складніше. Готуємось, а вони ні. Але ж зима в московії значно суровіша, думають, що минеться? 🤔
Люблю реалістичні тести, більш прив'язані до реальних умов користування ніж ті, де називають витрати та споживчі хар-ки просто з папірця інструкції. Я у 2 літри теж не вірив, ну або це десь можливо проте і потужності б катастрофічно не вистачало навіть для маленької кімнати. До речі як це "20 градусів це для нього дуже жарко" - невже не плануєте опалювати хату хоча б до 20? Це і буде реальна тем-ра зовнішня для нього. Як будь-який обігрівач він межує на кордоні тепла і холода як елемент Пельтє і не має виходити з ладу при цьому хай хоч вже +30 у кімнаті. Одначе у цій схемі є слабка ланка - електрика. Справжній порятунок для обігріву у блекаут - в американців високоефектина пелетна гравітаційна пічка wizepellet, а в наших - якась піч на дровах із дожигом газів, як у каталізаторі. Аби були без живлення, бо на жаль блуетті чи інвертор може зламатися у будь-який момент за законами Мерфі.
Зважайте на те, що він буде контролюватися термостатом: він нагріє приміщення на максимальних споживаннях, а потім буде лише підтримання температури з меншою витратою палива, тобто в циклічному режимі.
Наскільки я розумію,то H та L це режими нагріву теплообмвнника в середині а 1-10 швидкості роботи вентилятора. Цікаво було б побачити експеремент L 5-6 швидкість,не виключено що і на ньоиу буже гарний нагрів
Обігріє. Витрати лише при пуску , нагрів дизельного запалу. Вигрівали великий будинок через саморобний повітряний короб. Всю зиму неперервно на 7 потужності.
Цікаво чи порівнювали ви цій варіант із японськими гасовими обігрівачами на кшталт Зібро чи Тойотомі? Я собі купив максимально великий обігрівач на 70 метрів розрахований. Такі обігрівачі дуже полюбляють корейські глемпери. Отже цікаво як цій малий впорається і з яким саме приміщенням. Тут є перевага - треба не дуже багато палива. Японці жеруть десь літрів 7-10 гасу на добу. Отже цікаве співвідношення ціна палива/якість опалення!
Ту ещё нужно учитывать что забор воздуха этого обогревателя будет происходить с помещения и естественно с каждой минутой он будет прогревать помещения быстрее и тем самым трата топлива будет на порядок меньше!!
7л * 50грн = 350 грн/доба якщо топити дровами та вугіллям то на розпал відро дров (30грн) та 3 відра вугілля (10 кг * 5грн/кг ) на добу 30 + 150 = 180 грн/доба на дизелю дорожче на 170 грн на добу
класна тема, проте я не дуже розумію навіщобув вентилятор для об’єктивного тесту. Якщо за годину-дві взимку приміщення нагріється до 18-20 завдяки ньому, то теж навколишня температура бущде як на відео.
Коли справа доходить до обігріву приміщень, тут є багато нюансів. Невелике, добре ізольоване приміщення буде нагріватися від подиху та від роботи комп'ютерів, наприклад. Але якщо з комп'ютерами проблем немає (окрім того, як їх живити), то люди видихають вуглекислий газ, дуже вологе повітря, смердять та споживають кисень. Та потрібно провітрювати. А от при провітрюванні власне й втрачається багато тепла. Звісно, можна додати в систему рекуперацію, але з нею купа нюансів -- від споживання електроенергії до конденсації вологи в теплообміннику. Я для себе варіантів змоделювати мікроклімат в приміщенні не знайшов окрім того, щоб щось реалізувати та його заміряти (кількість вуглекислого газу, відносна вологість, температура).
Якщо вимикати опалення в прогрітому приміщенні для економії тепла -- є великий ризик конденсації вологи на стінках приміщення, на меблях, постільній білизні після того, як там побули люди та прогріли приміщення, а потім вийшли та приміщення вистигло.
Тому, в ідеалі, такі приміщення (тимчасового проживання) мають спеціально проектуватися та витримувати конденсацію вологи в стінах, на поверхні стін та діапазон температур. Наприклад, бажано використовувати нетоксичні вуличні фарби всередині приміщень, прораховувати "пиріг" стіни для таких ситуацій та ховати постільну білизну в гермомішки чи поліетиленові пакети перед виходом. Є ще купа питань до меблів з ДСП в таких ситуаціях. Ще, можливо, їх варто попередньо перед виходом провітрити та вихолодити. Іноді простіше та дешевше підігрівати приміщення на мінімальну температуру (наприклад +16), ніж розробляти приміщення для тимчасового проживання.
Щось я не почув скільки коштує де брали скільки кіловатт видає бо як починаєш дивитись рекламу там ціна одна дзвониш а тобі вже навалюють що це за один кіловат а якщо для будинку то тут треба 5 а краще 8кіловат і ціна там вже під 10 тисяч коротше якийсь найоб на бабки! А як починаєш розбиратись то всі ці кіловати регулюються різними прошивками морди! От і вся казочка!
@@avotaramoja2937, 400 грамів чого на 9 кіловат тепла? Це де тепер закони фізики не працюють? Зі спалювання 1 кілограма дизпалива виділяється близько 11,8 кіловата тепла (+- кілька відсотків залежно від конкретного ДП) - це фізика, і її не обманиш. А 1 кілограм дизпалива - це десь 1,17-1,2 літри (густина в основному десь від 0,835 до 0,85 грам на літру). Але ще ж є ККД приладу, і дуже добре, якщо там буде 80%, по факту там аби 60% було. Далі рахуйте скільки треба спалити для отримання 9 кіловат ефективного тепла.
Можливо, на першому тесті обігрівач спожив більше електроенергії через більші витрати на розпалювання свічки накалу з 0. В наступних тестах вона не встигала аж на стільки охолонути, тому й було менше споживання. Ну але я не експерт в цьому, тому це лише припущення) Також цей обігрівач мені попався вперше цього тижня в інфропросторі, і я дивився огляди на нього. Лише от сумно, що ціна пару місяців тому була в районі 4.5-5к грн, а зараз чуть не по 12 дехто продає)
Скажи - чи працює в тебе пульт дистанційного керування? В мене коли перший раз ввімкнув все працювало, а от другий раз на пульт не реагує, ми купляли 2 лднакових обігрівача і на обох аналогічна ситуація.
У нас неопалюваний підземний паркінг, використовується як найпростіше укриття подвійного призначення. Взимку людям дуже холодно. Чи зможе ця штука (одна, або кілька) забезпечити теплом приміщення підземного паркінгу, площею 1000 м.кв.? Отвір для викиду газів, в принципі, організувати можна.
для паркінгу так щоб усім стало тепліше потрібна дизельна теплова гармата не менше 40kw.Вона призначена для швидкого обігріву неутеплених приміщень, ангарів, теплиць. Але вона доволі гучна
Бомбезний і корисний в наш час експеремент !
💪👍🤝
Приємно що продовження вийшло досить швидко)
Дякую за чудовий тест, дуже інформаційно та корисно, для тих, хто має на меті придбати такий нагрівач
Топовий огляд. Інформативно і доступно. Дякую, друже, за те, що ділишся важливою інформацією!
Відео клас!
Ось такі заміри я люблю,дуже актуально в наш час
Мирного неба!
Вітаю!
Маю такий для мого мікроавтобуса, для обігріву на ночівлях на природі, але 2kw.
З вашою педантичністью дуже буде інформативно скількі ж вони споживають за годину.
Як завжди корисно та детально проведені заміри та видані результати!
Наснаги!
Дякую!
О як користувач, запах це тепле повітря має дизелю чи ні?
@@АлександрИпатенко-з8в у нас ще літо то не мав нагоди протестити на повну, цілу ніч чи щось таке.
Але тепле повітря не має контакту з паливом, чи продуктами згоряння тож цілком має бути ок!
Головне!!це вихлопні гази та напрямок магістралі вихлопної, вони воняють і важливо щоб не задувало в вікна чи не збиралось під днищем - ото може і тхнути і отруїти!
@@АлександрИпатенко-з8в запаху дизеля нема, там і не може його бути - бо камера згорання ізольована, але воняє прокладка силіконова пластиком
@@АлександрИпатенко-з8втам ізольована камера ніяких запахів нема. Тільки гаряче повітря
Користувався таким під час блекаутів у квартирі, коли не було світла, а котельня роздовбана була шахедами та ракетами
Дуже виручив такий обігрівач, рекомендую в квартиру як резерв
Антоне, дуже дякую за цілу інформацію і цікаву подачу
ККД такого типу пристроїв біля 50%, тобто половина тепла вилітає у вихлоп. 8-ми кіловатні пристрої - це тіж самі 5-ти кіловатні з лейбою 8кват. На такий обігрівач потрібно дивитися як на 3Квт пристрій який в такому режимі буде їсти до 600грам дизелю в годину і за добу видасть 3*24=72Кіловат тепла та використає до 14 літрів та йому потрібно до 40Вт*24=960ВатГодин елекрики. Для прикладу 150м.кв будинок з добрим утепленням в січні 24-го на піку холодів споживав 100Кват тепла за добу в комфортному (+22) режимі, тобто такий пристрій може перекрити 75% - як для резерву це дуже добре. Даний тип пристрою інтегрувати в будинок можна, але тільки в 1-му місці оскільки потребує отвір в стіні для виводу димових газів температурою +300 або подачі гарячого повітря, тому обирайте місце так щоб він був десь ближче до середини, бо прийдеться перегрівати кімнату де він встановлений щоб в інших (сосідніх) кімнатах було комфортно, також приділіть велику увагу ізоляції від стіни бо утеплення з пінопласту попливе а дерево може загорітись.
Я рекомендую використати подібний "водяний" варіант такого пристрою (мокра Вебасто не привязана до електроніки автомобіля), є багато БУ демонтованих з автомобілів, по грошам вийде десь теж саме, характеристики їх такі самі. Плюсом водяного варінту є те що інтегрувати його потрібно в систему водяного опалення (якщо ваш будинок має батареї або теплу підлогу) - тоді ви зможете направляти тепло куди вам потрібно (теплі поли/батареї) а пристрій розмістити в технічній зоні котельної (або назовні котельної) - де йому і місце з своїм шумом та запахами дизелю. Звістно шоб інтегрувати водяну версію - вам потрібно розумітись на цьому або знайти спеціалістів.
Дякую за розгорнутий коментар!
@@propohodyтрума з роздуйкою. На скрапленому газі. Газ дешевше в два раза.
@@yanovitskysergey3258 вибухобезпечний композитний газовий балон з редуктором - напряму до котла. Та і в все.
@@JustBloggце якщо є газовий котел.
Якщо нема найдешевше купити турецький газовий конвектор.
Взагалі-то у наших людей талант знаходити дорогі та складні рішення простих речей.
@@yanovitskysergey3258, але пропанбутан і тепла з літри відділяє помітно менше , бо його питома густина 0,5-0,55 кг на літру. В підсумку кіловат тепла від скрапленого газу трішки дешевший від варіанту з дизпаливом.
Дуже цікаво. Тепер розумію що треба брати цю вебасту для гаража .
Дякую за огляд. Замовив схожий для дачі. Вихлоп пустити через батарею опалення, а потім на вулицю щоб утилізивувати тепло.
Користуюсь таким обігрівачем уже 2 роки , коли подорожую в авто в холодну пору. Палатку обігріває буже добре на мінімальних настройках, їсть соляри дуже мало. Дуже хороша річ. Акумулятора вистачає на дві ...макс три ночі.
а як справа з газами ід нього? чи не є небеспечним спати з ним в авто чи палатці?
@@thelevsins цей обігрівач закріплений у мене на колесі авто , якщо я сплю в палатці на даху авто, а від нього іде гнучка гофра діаметром 7см, а акумулятор зраху біля нього в авто всередині. Аякщо палатка далеко стоїть на землі то той самий принцип , обігоівач на дворі , всередину гофру і акумулятор в пвлвтці
Який акумулятор, 60 чи 100 ампер?
@@alf4746 у мене їх три штуки різних...і 60 і 80 і майже 100ка..але я більше 2 ночі не рискую підключати щоб не проснутися від холоду вночі в палвтці 😁...маю малий бензиновий генератор , і якщо на довше то заряджаю акумулятор вдень.
Підкажить на скільки годин хвате акомулятора 60 для дизельного обогрівача . Дякую 1:07 е@@ruslan.pylypiv
Чудовий огляд. Правильный і розумний підхід до замірів.
Дуже дякую за розрахунок споживання палива, вподобайка для просування українського контенту
Оце підхід до тестів! Дуже якісно, дякую.
Гарний тест. Правильні висновки. Дякую.
Вітаю , дякую за цікаве та корисне відео і тести .
Вподобайка
дуже цікаве відео. дякую. покажіть ще як ви це чудо до будинку підключаєте.
За два тижні матиму час зайнятися цим питанням і покажу процес та результат
Добрий ранок ви це продаєте хочу придбати @@propohody
❤ в підтримку україномовного контенту
Дякую за потужний тест. Ідеальна пара для автокемпінгу або маленької кімнати, при найгіршій ситуації.
дуже потрібний тест. Дякуєм. Розхід дуже навіть ном
Дякую ! Слава Україні!
Як завжди грунтовний підхід! Закупили в наш підрозділ такі ж обігрівачі, вирішили теж, що як резерв це самий оптимальний варіант
Дякую за круте відео. Буде дуже цікаво подивитись як його приєднати до будинку. З деревʼяним напевно це простіше.
З будь-яким задача зробити один отвір біля підлоги, через нього викинути дроти живлення, а всередину ним тепле повітря заганяти
@@propohody Живлення то найменша складність. А от отвір під обігрів тут великий
Діаметр 75 мм. Для дерев'яного треба більше, щоб довкола теплоізоляцію покласти, аби гарячий метал не контактував з деревиною
@@propohody ну от як на мене, це саме цікаве. Всі ці проходи, нюанси. Тобто як перетворити такий пристрій на готовий та робочій продукт
Дякую за відео.
З нетерпінням чекаємо наступного відео.
Чудовий огляд. Дякую за МОВУ.
Дякую за такий докладний огляд
Зроблю припущення щодо економногоь споживання пального, можливо в обігрівачі вмонтований датчик температури, і вийшовши на задану температуру він дійсно буде споживати 1-2 літри в замкнутому контурі, а так як тест проводився на відкритому повітрі рівень обігріву можна піднімати на максимум без наслідків.
Дякую було цікаво дивитись
Дякую за вашу працю та цікавий контент
Чекаю на наступне відео😊
Лайк.Коротко і зрозуміло,як в школі на уроці фізики.👍
Дякую! Гарний контент. Як завжди.
Класний тест, дякую. Буду ставити такий в RV на зимовий період.
Трума
7 л дизеля на добу, по факту 100 км на мітсу паджеро по трасі при швидкості 90км/год))))))) тому, це ще норм) ідеальний варіант для резервного обігріву. По факту можна на максимальному режимі годинку дві прогнати а потім на 4-5 режимі підтримувати тепло.
Маю дачу на яку іноді приїздим і там є груба, але завжди дискомфорт перших двох годин поки тепло розсіється по всьому будинку. Такий обігрівач файно б справився з задачею підігріву помешкання з 0 або з -10 до адекватних +16. Дякую за огляд.
Але як я розумію в ній нема адекватних органів керування, тобто якогось термостату на дроті.
Из уточнений- когда устанавливается в помещении- важно "забор" воздуха для горения брать из вне помещения. Если "берется из отапливаемого" помещения - то при наличии щелей в помещении- выжженный кислород будет подсасывать из вне. Т.е. будет приток холодного. По "помпе"- есть мнение что можно на Али купить более тихие насосы чем идут в комплекте. Кроме того они бывают 24 вольтовые. Еще у обзорщика из Эстонии- на его тесте - его экземпляр - на разогреве брал 11 Ампер на 12 вольт. Так что ваш тест все таки касается конкретной модели. Я себе тоже купил в 2022 году. Пока у нас в городе не пригодилась. Кроме того в выхлоп уходит много тепла- на выхлоп ставят три-пять секций радиаторов - и важно что бы конденсат с трубы "стекал" (разуклонка выхлопа после батареи)
Большое спасибо за проделанный труд! Очень познавательно и информативно.
Дуже корисно. Дякую!
Минулої зими користувались таким для основного обігріву не утепленого приміщення. Обігрівач на 8 кВт, площа 35 м.кв., температура +16, споживання 3,5 л/ доба
Дуже дякую за контент
Дуже цікаво, дякую!
Є одне зауваження з приводу нагріву корпусу "нагрівача". У вас знята кришка з приладу, а судячи з розташування всмоктуючого патрубку, повітря забирається не тільки з отвору на задній панелі, а і знизу. Я так допускаю, що температура всередині, при закритому корпусі буде нижче ніж під час експерименту.
Макс режим - це для холодного гаража. Раз в тиждень прийти і щось покрутити. Де низька температура на старті та великі тепловтрати.
Супер,і для когось вже дуже актуальненько.
Заодно для приколу можна було і бензом його накормити.
Дякую. Цікаво й корисно.
Чекаєм наступних серій)
Цікава штукенція. Завдяки вам дізнаюсь про дуже корисні речі. Дякую!
Буду встановлювати піч камін, не треба електрики, гарно, не шумить, надійно.
Я або не зрозумів суті, бо не бачив першого відео, або тут зібралися прихильники грітися дизелем, замість банального булер"яна)) там ще і їсти готувати можна і воду нагріти.
Клас дякую, чекаємо продовження як то буде виглядати в будинку👍
Якщо буде можливість хочаб в теорії поділитися думками про використання такої штуки в кемпері?
Так, звісно
Закордоном в усіх кемперах обігрівач такого типу, тільки він не в одному корпусі, а "розподілений" по машині
Дякую 🤝 за урок,як треба робити огляд 👀
Цікава штука, теж придбав собі. Працює, але є нюанси. По потужності точно не 8 кВт. Заміряти звичайно складно. Зрівнював з газовою дуйкою 10кВт і електричною 6кВт. То цей обігрівач сильно поступається у кількості тепла. По відчуттях його потужність не більше 4кВт. Для обігріву намету чи кемпу його вистачить. А от з обігрівом приміщень треба бути уважним. І якщо враховувати реально потужність у 3-4 кВт. То виходить вже не так і економічно.
Дуже гарний і доступний тест. Дякую
Дякую за відео.
запорука довговічності таких обігрівачів - не коптити в режимі low (тоді повишене накопичення сажі в камері згорання), і в кінці роботи дуже бажано кілька хвилин на максимальному режимі щоб попрацювала
І дозвольте добавлю, також потрібне якісне диз. паливо. Інакше сіточка-фільтр швидко вийде з ладу.
Коментар який підтримує україномовний контент і намагається закинути відео в рекоминдації ютуба
💩💩💩💩😂
Так багато в тобі глини@@fanmax2942
Ще один
Ще один
І ще)
"РекомИндація", для початку Буквар прочитай, бо зараз- лише позориш українську мову.😢
@@Vova_Petrenko 🤔🥱🤭😱🤦
Академічний підхід, як завжди ). Режими перший і другий то напевно умовна потужність на 2-2,5 і 4-5 кВт. Якщо кабіна невелика, то краще обрати перший. Щодо температур, 210-220 градусів на котлі - це ок. По еберу межа перегріву - після 250.
Дякую, чекав!
Добрий вечір, підкажіть будь ласка де ви купляли обігрівач, це Лунфей?
Лайк і підписка за українську мову
Вітаю , в налаштуваннях де цифра 2 змінюється подача палива на менше значення тим самим температура згоряння з 200 градусів на менше приблизно 150 градусів спробуйте протестувати
Бажано тестить у приміщенні, щоб оперувати температурою на куб обьему приміщення та расход палива за куб
Зараз неможливо, занадто тепло. Будуть морози, то і так затестую
Бестолкова пропозиція. Як можна порівнювати потребу в кількості тепла кубами приміщення? Якщо є конкретне прогріте приміщення, то потреба в кількості тепла для підтримання температури визначається його тепловтратами, які залежать від прощі периметру і утеплення. Якщо потрібно розігрівати приміщення, то ще включається важливий фактор - теплоємність стін, стелі, меблів .... Якщо взяти умовно однакові за тепловтратами каркасник і утеплений цегляний будинок, то у другому варіанті тепла для початкового розігріву потрібно в рази більше.
топ обзор!
Отличная штука для Кемпера либо небольшого помещения. Есть и другие варианты более компактные и более экономичные где литраж до 3 литров горючего в сутки, но и менее производительней. Тут уже каждому выбирать свою середину. Вообще для обогрева Одной комнаты в мороз это самое то . Думаю брать 1.5 квт (эквивалент) с наименьшим расходом, и с автоматикой включения / выключения при достижении нужной температуры . Лично для меня 7 литров в сутки все же дороговато будет.
У мене бензиновий обігрівач 8 кВт у авто. Він за 12 годин на мінімумі споживає десь 2 л
Добры відос, але развітвацца можа было б цікавей словамі нэхай шчасціць а не шчаслыво😂 А за тэсты вельмі удзячны 🎉
Щасливо = нехай щастить, в українській мові використовується віками
а двигуни згорання Стірлінга 19століття .в них кпд в 1.5 рази більше за дизельн двигуни.чи можна їх в побуті для отримання електрики чи обігріву.їх ставлять шведи на субмарини щоб в 2р далі пливли під водою і над водою
Дякую. Лайк!
Побачив, що хотів - мізерне споживання електрики, те що треба! Солярку можна купити заздалегідь, запастися кіловатами складніше.
Готуємось, а вони ні. Але ж зима в московії значно суровіша, думають, що минеться? 🤔
Дякую за цікавий огляд! А такзе запитання, цей обігрівач суше повітря? Яй це роблять звичайні "дуйчики"
Подібних скарг на нього не чув, але сам ще взимку не тестив
Люблю реалістичні тести, більш прив'язані до реальних умов користування ніж ті, де називають витрати та споживчі хар-ки просто з папірця інструкції. Я у 2 літри теж не вірив, ну або це десь можливо проте і потужності б катастрофічно не вистачало навіть для маленької кімнати.
До речі як це "20 градусів це для нього дуже жарко" - невже не плануєте опалювати хату хоча б до 20? Це і буде реальна тем-ра зовнішня для нього. Як будь-який обігрівач він межує на кордоні тепла і холода як елемент Пельтє і не має виходити з ладу при цьому хай хоч вже +30 у кімнаті.
Одначе у цій схемі є слабка ланка - електрика. Справжній порятунок для обігріву у блекаут - в американців високоефектина пелетна гравітаційна пічка wizepellet, а в наших - якась піч на дровах із дожигом газів, як у каталізаторі. Аби були без живлення, бо на жаль блуетті чи інвертор може зламатися у будь-який момент за законами Мерфі.
За моїм задумом - інсталяція буде ззовні, щоб вихлоп, шум і запах дизелю подалі від житлової зони
Зважайте на те, що він буде контролюватися термостатом: він нагріє приміщення на максимальних споживаннях, а потім буде лише підтримання температури з меншою витратою палива, тобто в циклічному режимі.
Наскільки я розумію,то H та L це режими нагріву теплообмвнника в середині а 1-10 швидкості роботи вентилятора. Цікаво було б побачити експеремент L 5-6 швидкість,не виключено що і на ньоиу буже гарний нагрів
Дякую за огляд!
Super!❤🎉😊
В описании ролика куча партнерских ссылок, но..
НЕТ ссылки на модель обогревателя и магазин, где его можно купить..
Додав лінки, дякую за нагадування
Добре😊😊
Обігріє. Витрати лише при пуску , нагрів дизельного запалу. Вигрівали великий будинок через саморобний повітряний короб. Всю зиму неперервно на 7 потужності.
Цікаво чи порівнювали ви цій варіант із японськими гасовими обігрівачами на кшталт Зібро чи Тойотомі? Я собі купив максимально великий обігрівач на 70 метрів розрахований. Такі обігрівачі дуже полюбляють корейські глемпери. Отже цікаво як цій малий впорається і з яким саме приміщенням. Тут є перевага - треба не дуже багато палива. Японці жеруть десь літрів 7-10 гасу на добу. Отже цікаве співвідношення ціна палива/якість опалення!
Поки не порівнював, але може випаде нагода
дуже корисна інформація, мені на дачу було б добре,
а шо робити з вихлопами? цеж треба ше якусь витяжку придумати
Ту ещё нужно учитывать что забор воздуха этого обогревателя будет происходить с помещения и естественно с каждой минутой он будет прогревать помещения быстрее и тем самым трата топлива будет на порядок меньше!!
7л * 50грн = 350 грн/доба якщо топити дровами та вугіллям то на розпал відро дров (30грн) та 3 відра вугілля (10 кг * 5грн/кг ) на добу 30 + 150 = 180 грн/доба на дизелю дорожче на 170 грн на добу
Видається, що з дизелем менше фізичної мороки. А це доволі важливо.
Чому не протестували на Low 10?
Відео як завжди цікаве.
Не маю відповіді :)
класна тема, проте я не дуже розумію навіщобув вентилятор для об’єктивного тесту. Якщо за годину-дві взимку приміщення нагріється до 18-20 завдяки ньому, то теж навколишня температура бущде як на відео.
Обігрівач монтуватиму ззовні будинку
Підкажіть як виводите газові вихлопи з: авто,з будинку і з кемпінгу? Дякую всім хто з цим допоможе.
Якщо брати 100 watt акумулятор то на 10- годин максимум , а потім заряджай 10 годин . треба 2-3 акумулятори👍
Коли справа доходить до обігріву приміщень, тут є багато нюансів. Невелике, добре ізольоване приміщення буде нагріватися від подиху та від роботи комп'ютерів, наприклад. Але якщо з комп'ютерами проблем немає (окрім того, як їх живити), то люди видихають вуглекислий газ, дуже вологе повітря, смердять та споживають кисень. Та потрібно провітрювати. А от при провітрюванні власне й втрачається багато тепла. Звісно, можна додати в систему рекуперацію, але з нею купа нюансів -- від споживання електроенергії до конденсації вологи в теплообміннику.
Я для себе варіантів змоделювати мікроклімат в приміщенні не знайшов окрім того, щоб щось реалізувати та його заміряти (кількість вуглекислого газу, відносна вологість, температура).
Якщо вимикати опалення в прогрітому приміщенні для економії тепла -- є великий ризик конденсації вологи на стінках приміщення, на меблях, постільній білизні після того, як там побули люди та прогріли приміщення, а потім вийшли та приміщення вистигло.
Тому, в ідеалі, такі приміщення (тимчасового проживання) мають спеціально проектуватися та витримувати конденсацію вологи в стінах, на поверхні стін та діапазон температур. Наприклад, бажано використовувати нетоксичні вуличні фарби всередині приміщень, прораховувати "пиріг" стіни для таких ситуацій та ховати постільну білизну в гермомішки чи поліетиленові пакети перед виходом.
Є ще купа питань до меблів з ДСП в таких ситуаціях.
Ще, можливо, їх варто попередньо перед виходом провітрити та вихолодити.
Іноді простіше та дешевше підігрівати приміщення на мінімальну температуру (наприклад +16), ніж розробляти приміщення для тимчасового проживання.
Саме такий тип установки і планую
Щось я не почув скільки коштує де брали скільки кіловатт видає бо як починаєш дивитись рекламу там ціна одна дзвониш а тобі вже навалюють що це за один кіловат а якщо для будинку то тут треба 5 а краще 8кіловат і ціна там вже під 10 тисяч коротше якийсь найоб на бабки! А як починаєш розбиратись то всі ці кіловати регулюються різними прошивками морди! От і вся казочка!
А якщо змішати дизель з мастилом(відпрацьованим мастилом), буде працювати? Та як ефективно!?
Не вистачає тепловізора
Тестер який ви використали для варіювання потужності і електрики катастрофічно неточний
Ну можно ещё кондиционер включить и генератор, инверторный генератор потребляет до 400 грам на 1 кВт будет немного дороже, но это до сильных морозов.
ви уявляєте на скільки велика різниця 400 грам на 1 кВт*г та 400 г мабуть на 9 кВт*г
@@avotaramoja2937, 400 грамів чого на 9 кіловат тепла? Це де тепер закони фізики не працюють? Зі спалювання 1 кілограма дизпалива виділяється близько 11,8 кіловата тепла (+- кілька відсотків залежно від конкретного ДП) - це фізика, і її не обманиш. А 1 кілограм дизпалива - це десь 1,17-1,2 літри (густина в основному десь від 0,835 до 0,85 грам на літру). Але ще ж є ККД приладу, і дуже добре, якщо там буде 80%, по факту там аби 60% було. Далі рахуйте скільки треба спалити для отримання 9 кіловат ефективного тепла.
Можливо, на першому тесті обігрівач спожив більше електроенергії через більші витрати на розпалювання свічки накалу з 0. В наступних тестах вона не встигала аж на стільки охолонути, тому й було менше споживання. Ну але я не експерт в цьому, тому це лише припущення)
Також цей обігрівач мені попався вперше цього тижня в інфропросторі, і я дивився огляди на нього. Лише от сумно, що ціна пару місяців тому була в районі 4.5-5к грн, а зараз чуть не по 12 дехто продає)
В першому тесті вже на робочому режимі була більша витрата. Щодо ціни, то так, поповзла швидко вгору
Скажи - чи працює в тебе пульт дистанційного керування? В мене коли перший раз ввімкнув все працювало, а от другий раз на пульт не реагує, ми купляли 2 лднакових обігрівача і на обох аналогічна ситуація.
Зроби тест при від'ємних температурах у реальному приміщенні.
Щойно вони будуть ;)
Чим більша потужність обігрівача, тим менший ККД.
Чи є в цьому обігрівачі розетка 220 Вольт ???і чи є такі ?
У нас неопалюваний підземний паркінг, використовується як найпростіше укриття подвійного призначення. Взимку людям дуже холодно. Чи зможе ця штука (одна, або кілька) забезпечити теплом приміщення підземного паркінгу, площею 1000 м.кв.? Отвір для викиду газів, в принципі, організувати можна.
Не зможе. Паркінги неутеплені, все тепло в бетон піде. Хіба в якомусь куті локально зробить трохи тепліше
@@propohodyДякую
для паркінгу так щоб усім стало тепліше потрібна дизельна теплова гармата не менше 40kw.Вона призначена для швидкого обігріву неутеплених приміщень, ангарів, теплиць. Але вона доволі гучна
На 8му споживає 6,2л/добу. Ми будемо коритсутватись на 5му і використовувати 8 літрів... Це як?