це дуже круте відео. цікаво було дізнатись про призначення багатьох речей. бо ніби все відомо, але отак заглянув в козацький гаманець і інакше почав уявляти собі побут і життя козаків
Йой! Не знав що у козаків були викрутки і щось Схоже на гайковий ключ, і ще цікаво це козаки діставали кремінь. І обов'язково зробіть те відео про шароварочників, думаю воно буде доволі популярним, та й гадаю Шаблюк і інші будуть його рекомендувати до перегляду, а якщо ви ще у ютуба попросити його прорекламувати...
Так, історія появи лаж та хибночитів, і реальні речі, котрі отак хибно потрактовані - цікава тема, й корисна для розуміння такої механіки для людей, не знайомих з подробицями змін і матеріальної, і поп- культури. Це самі по собі цікаві розвідки, на кшталт детективних.
Хочу від себе додати, що це все залежить від бійця, роду діяльності, часу і тп. Тому не треба думати що було тільки так і ні як інакше. Дуже дякую за класний ролік👍
Безцінний випуск! Щиро дякую! Добре б було б ще по 16- му столітті зняти відео. Всі мої портрети можете використовувати, якщо треба. Я під керівництвом Сергія Шаменкова з 2017 року іх відтворюю. Цікава полеміка була про Байду у фейсбуку. Руйнація стереотипів для багатьох болісна… А ще, хочу переробити Івана Підкову та Наливайка. Буду вдячна за поради!🙏🏻
На скільки нам відомо, вони й не називають себе реконструкторами. Це театральний колектив зі своїм досить дивним і абсолютно фантазійним одягом та реквізитом. Однак, цей образ настільки вкорінився в масовій свідомості, що багато людей вважає, що козаки виглядали саме так. І от це погано. Тому одне з наших завдань - донести до глядачів інформацію, підкріплену історичними джерелами. А далі вже кожен сам визначає для себе, де вигадка, а де реальність
Про час коли вкорінили стереотипні погляди на козацьке спорядження це звісно козацькі ігри, змагання серед школярів старших класів. Ми ще й співали пісень у марші під баян.
Дуже цікаво. Коли вперше дізнався про стрільбу по східному,зародилась думка чи не від цьго пішов жест - дуля.По аналогії з жестом англійських лучників - два пальці. "Мультитул" цікавий - нічого лишнього,такий і зараз можна використовувать.
Штука, що була витлумачена (імовірно, в кінці минулого сторіччя) як карпатський черес, насправді дуже цікава й походить з Балкан (матчастиною яких, в свою чергу, надихались автори художніх, а нге документальних, зображень 19 ст.). Це таки широка сумка з кількома кишенями та відділеннями без дна, що кріпилась тонким паском, обведеним довкола талії. Можна докладніше подивитись на фото албанців чи арабів того часу. Тобто широка частина, в яку натикано всякої зброї, як за пояс - сама сумка, яка за спину не йде.
@@tobiasnone5707 Бачив я схожі речі на деяких картинках з башибузуками. Для мене Балкани то темний ліс. Хрін його зна як навіть виглядали козаки за Дунаєм і в Банаті. Шаровари думаю вже модні тоді були)))
Гарний випуск, дякую. Оленич( історик) каже а чі були ті шаровари? Археологічно вони є? Можливо це театральна придумка кінця 19 початку 20 століть. Дуже цікаво.
Те що були, це точно. Однак по-перше, вони не були синтетичними, кольору - "вирвиоко" :), а по-друге масового поширення в козаків набули вже у 18 столітті
Було б дуже цікаво подивитися про пістолі. Хто їх мав, як носили, чи були якісь кобури, чи було це, скажімо, річчю для щоденного носіння? Типу ідеш в місто, береш з собою пістоль?
Пістоль на 17століття - це зброя кавалериста. Їх переносили в ольстрах, спеціальних кобурах, які кріпилися до сідла. Як вони виглядали, можна подивитися у відео про шляхтича в нас на каналі. Щодо відео - цікава ідея, треба буде позбирати побільше матеріалу.
Гарне відео, мені здається що ви стримували себе щоб відео не було занадто довгим) Маю питання щодо возів - чи були борта лише з жердин, чи оббиті дошками? Дошки могли б слугувати як додатковий захист.
Ви праві - матеріалу стільки, що можна було ще на 30хв відео продовжити :) Вози були різні, в захисті вони додатково обсипалися землею, утворюючи своєрідний фундамент для валу.
Гарне відео.Цікава розповідь. Але вважаю ,що перстень для стрільби з лука (татарського чи турецького типу) , надівався на палець іншою стороною. Що давало можливість захвату за тятиву,а так, в такий спосіб , як показано, тятива буде сповзати з перстня,бо його призначення саме для стрільби , а не захисту пальця. З повагою. Вподобайка. Чекаю з нетерпінням наступного відео.
Дякуємо за Ваш коментар. Передивилися ще раз момент з перснем лучника - все вірно показано, саме так його і використовували. В нас на каналі, до речі, є відео про Сагайдаки, там якраз докладно розбираємо все, що стосується луків та сагайдаків. В тому числі і різні способи стрільби з лука
Будласка роскажіть покажіть як козаки харчувалися?в січі?🤔 В поході?🤔вони же харчувалися не тільки кулішем??🤔🤔 Який поході був нз запас їди в поході?🤔🤔🤔
Чув, що шаровари вперше з'явилися в театрі в 19 сторіччі, бо ті хто ставив вистави не мали уявлення і немали часу вивчати, як насправді виглядали козаки. Але хотів би почути вашу думку про історію цього вбрання.
Образ напівголого накачаного козака в полум'яних шароварах, то вже "Енеїда" Котляревського. Згодом із цього вже з'являться цифрові малюнки характерників, характерників з вовками, характерників з двома шаблями, зомбі-характерників ахах)))
8:49 коли дивишся на ці гаманці, то виникає питання що це за символ з трьома гілками у вигляду круговороту P.S. Дизлайк без сумнівів вліпив той, хто придумав міфи про козаків 🌚
У широкому шкіряному чересі не дуже зручно всілякі "вихиляси" виробляти - у ребра тисне. Гадаю, що і ті гуцульські широчезні череси (на 4 - 6 пряжок), які збереглись до наших днів (і ми бачимо у музеях) - то більше були для свят чи інших визначних днів. А більш практичними були на 1 - 2, максимум, на 3 пряжки, см. 15 шириною (за аналогією поясів для атлетів).
Тут важливо - якого періоду цей козак. Якщо часи Хмельниччини, то він виглядав так само, як і реєстровець (тобто як наше Товариство у всіх відео). Якщо мова йде про більш пізні часи, то відмінності вже є. Більш відчутний турецький вплив. Але нажаль, ніхто в Україні цей період козацтва не реконструює.
Хлопці, цей гак на поясі не для того, щоб щось носити. Ви спробуйте їдучи верхи підкурити наприклад. За нього дуже зручно вузду чіпляти, щоб руки були вільні. А ще відпочивати дорогою, бо тоді мерин на сіні працював, а не як зараз, на 95-му бензині.
@@KozakMedia Це здоровий глузд, сьогодні з собою не менше усілякого дріб'язку носимо, от що б ми на такий гак причепили? В мене тільки на ключі від машини фантазії вистачило. Я б не став тягати зайву залізяку на ремені, яка за все чіпляється, і під вагою зніме з тебе штани, з метою, що колись, для чогось, та згодиться. А от якби мені треба було кілька днів їхати верхи, така штука була б дуже корисна.
@@Siryi_Wolf ну не зовсім так. Маємо безліч годин походів, при чому піших, кінних і річкових. І в усіх них гак показав себе добре якраз для підвішування абсолютно різноманітних речей - від шаблі до мотузки, кухля чи шапки. Просто зараз ми звикли до зручних наплічників, або до звичних нам зараз кишеней. А в 17 столітті і з тим, і з іншим було проблематично)
Чудовий канал.Хотілося б запропонувати Вам розширити контент у збройному напрямку-історія української зброї та світових відомих видів озброєння-тематика неорана на україномовному ютубі...
Допускаю що той гак на ремені призначався для полегшення переноски мушкета. Тільки думаю пас у цьому випадку знімали з поясниці і вдягали на грудях по типу бандол'єри.
В Полтавському краєзнавчому музеї в експозиції є "старшинський черес XVIIIcт", він дуже м'якої і тонкої шкіри, здається 5 пряжок., частина з них одірвані. На гуцульський не дуже схожий
Звідки взялись "шаровари" та пояси? - здається це в наслідок політики впровадження "шароварщини" у СРСР та сучасних фільмів без досліджень історичних фактів
1:42 🤭🤣😆 і так весело виглядає, але після вас з гайдуком на це взагалі вже не реально дивитись.
Дякую Вам за цікаве відео!!
Дуже цікаво, дякую!
Дуже багато про що розповіли.
Дякую за це. Цікаве відео.
Дякую!
радий, що підписався на вас. успіху Вам
Прекрасне відео! Щира вдячність!
Дякую дуже гарно.
Дуже цікаве та пізнавальне відео. Дякую вам! 🔥🔥🔥
щиро дякую, цікавезне відео! ну і звісно чекаю на відео про шароварників)
чекаю))
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Щиро дякуємо за працю.
дякую за це відео і взагалі за те, що дозволяєте «помацати» історії.
Ой, дуже цікаво дізнатись про шаровари та шапки. Чекатиму!
Заставка на 5 з плюсом 👍
Дякую, про більшість речей тільки чув, побачив вперше в Вашому відео.
Дякую, дуже потрібне відео.
Чудовий канал! Хлопці молодці.
Дякую за таку працю і інформацію
Дякую за цікаве відео, гарно поданий матеріал. Ну і звісно ставлю вподобайку і з нетерпінням чекаю відео про аніме-козаків)
Вподобайка за відео.Дякую за відео.
Коментар на просування українського контенту та каналу!!!!👍👍👍👍💪💪
Гарна робота!
Круто! Дякую Вам за Вашу працю))
КАЙФ!
це дуже круте відео. цікаво було дізнатись про призначення багатьох речей. бо ніби все відомо, але отак заглянув в козацький гаманець і інакше почав уявляти собі побут і життя козаків
Топчік
Чудова та дуже інформативна робота, дякую. З нетерпінням чекатиму на розвінчення мітів про анімекозаків.
Дякуємо !
Йой! Не знав що у козаків були викрутки і щось Схоже на гайковий ключ, і ще цікаво це козаки діставали кремінь. І обов'язково зробіть те відео про шароварочників, думаю воно буде доволі популярним, та й гадаю Шаблюк і інші будуть його рекомендувати до перегляду, а якщо ви ще у ютуба попросити його прорекламувати...
Дякую за працю. Гарна і цікава інформація. Доречні паралелі.
Надзвичайно цікаво й професійно поданий матеріал. Маю надію назбирається 1000 лайків й ви зробите розбір псевдо-козаків. Українці мають знати правду.
Псевдо-козаків весь час піарять,всюди ці голопузі клоуни є.Тільки підтримую.Ще було б цікаво послухати про спростування харахтерніків.
Як завжди дуже цікаво і повчально.
Так, історія появи лаж та хибночитів, і реальні речі, котрі отак хибно потрактовані - цікава тема, й корисна для розуміння такої механіки для людей, не знайомих з подробицями змін і матеріальної, і поп- культури. Це самі по собі цікаві розвідки, на кшталт детективних.
Хочу від себе додати, що це все залежить від бійця, роду діяльності, часу і тп. Тому не треба думати що було тільки так і ні як інакше. Дуже дякую за класний ролік👍
Дякую шановне товариство, за вашу працю. Однозначно вподобайка. Буду чекати на відео про розбір сучасних міфів про козацтво.
Прекрасне відео, дуже змістовне та інформативне! Однозначно вподобайка! Дякую хлопці!
Порівняння спорядження є дійсно цікавою темою. Часи змінились,сутність незмінна ✌
так, така прикладна археологія дійсно необхідна, дякую за цю інформацію
супер інфа
Інформативно!
Дякую Вам за вашу роботу. І так буде цікаво дізнатися про те як у нас виникли ці широчезні шаравари
Цікаве відео! Дякую!
Дякуємо за історію! Гарний та цікавий канал. Вподобайка.🇺🇦❤️💪
Справді цікаве відео, яке буде дуже корисне для використання у школах. Дякую!
О круто! Чекаю))
У вас дуже крутий канал. Обожнюю дивитись історичні відео про справжніх, а не аніме, козаків. Дяка.
Дякуємо за оцінку. ТРИМАЄМ РІВЕНЬ
Наша зброя в цей момент - вподобайки та комент
Дякую
Чолом, братове.
Який гарний костюм на початку відео
Супер Відео ! Дуже цікаво!!
Докладніше про кишеньковий сонячний годинник на 12:30 facebook.com/masterterebrvs/posts/797403294080822
Цікаво, як ним користуватися. Треба глянути англомовний Ютуб.
@@ukrainianredneck9301 от власне Всеволод їх і виготовляє, тому краще нього Вам ніхто не пояснить.
В контексті слів про "шляхтича з освітою": німецькою такий тип годинника відомий як Bauernring - кільце селянина))
Дякую за дуже цікаве відео.
Наші козаки були добре споряджені.
Усе було продумане.
це ж не сірома)
@@ukrainianredneck9301 що?
@@SheJlEcT Мудрий нарід що любе Серка і анархію,і хоче в ярмі весь час бути.
@@mikola580hkr який серко?Анархія виникла пізніше
@@SheJlEcT Не задавайте дурних питань і все буде Ок.
Безцінний випуск! Щиро дякую! Добре б було б ще по 16- му столітті зняти відео.
Всі мої портрети можете використовувати, якщо треба. Я під керівництвом Сергія Шаменкова з 2017 року іх відтворюю. Цікава полеміка була про Байду у фейсбуку. Руйнація стереотипів для багатьох болісна…
А ще, хочу переробити Івана Підкову та Наливайка. Буду вдячна за поради!🙏🏻
Дуже цікаво, дякую! Цікаво і про "сучасні інтерпретації" дізнатись
👍
Якщо взяти того козака,заповіт якого ви озвучували,то можна тільки уявляти,як він був озброєний та споряджений. Точно мав все топове ,як на ті часи.
З великою повагою до вас ! Хоч ви не вживайте тих дурнуватих фемінізмів.
Добре
Очень интересно. Благодарю за работу...
интересно.
Панове, також доєднуйтесь до каналу "історія для дорослих". Без вас там у чаті не весело
Підписався 🙂
1:27 О, аніме-козаки. Що думаєте про таких реконструкторів?
На скільки нам відомо, вони й не називають себе реконструкторами. Це театральний колектив зі своїм досить дивним і абсолютно фантазійним одягом та реквізитом. Однак, цей образ настільки вкорінився в масовій свідомості, що багато людей вважає, що козаки виглядали саме так. І от це погано.
Тому одне з наших завдань - донести до глядачів інформацію, підкріплену історичними джерелами. А далі вже кожен сам визначає для себе, де вигадка, а де реальність
@@KozakMedia повністю згідний з вами
Про час коли вкорінили стереотипні погляди на козацьке спорядження це звісно козацькі ігри, змагання серед школярів старших класів. Ми ще й співали пісень у марші під баян.
Наша зброя в цей момент - вподобайка на комент!
Цікава тема чикаїм продовження.
Дуже цікаво.
Коли вперше дізнався про стрільбу по східному,зародилась думка чи не від цьго пішов жест - дуля.По аналогії з жестом англійських лучників - два пальці.
"Мультитул" цікавий - нічого лишнього,такий і зараз можна використовувать.
Цікаво які ножі були, які форми та види? Дякую.
Буде окреме відео про ножі, там багато цікавого
Нова версія для альтернативних істориків на такий гак козаки-відьмаки вішили голови впольованої нечесті)
))))
Можливо черес то більше чумацька річ, які їздили по сіль в Карпатський регіон. Він там у всіх популярний був, але це теж треба досліджувати.
Штука, що була витлумачена (імовірно, в кінці минулого сторіччя) як карпатський черес, насправді дуже цікава й походить з Балкан (матчастиною яких, в свою чергу, надихались автори художніх, а нге документальних, зображень 19 ст.). Це таки широка сумка з кількома кишенями та відділеннями без дна, що кріпилась тонким паском, обведеним довкола талії. Можна докладніше подивитись на фото албанців чи арабів того часу. Тобто широка частина, в яку натикано всякої зброї, як за пояс - сама сумка, яка за спину не йде.
@@tobiasnone5707 Бачив я схожі речі на деяких картинках з башибузуками. Для мене Балкани то темний ліс. Хрін його зна як навіть виглядали козаки за Дунаєм і в Банаті. Шаровари думаю вже модні тоді були)))
1000 вподобайок відео про шаровари та інше
Як завжди цікаво
!ВИ справжні козаки,а не ряжені кізяки,які нажаль є і в УКРАЇНІ
Є ще окремі касти "свадєбних гєнєралов" та монастирських сторожів ахах
Дякуємо за високу оцінку
@Cliff Booth о, то дійсно окрема каста 😀, в них навіть гетьмани свої є!
@@KozakMedia я чув тільки про одного "гетьмана всія України" (:
@@ukrainianredneck9301 та в Україні добіса всіляких «козацтв» та «військ запорозьких» і в усіх є свій гетьман.
Слава Україны. Слава українським воїнам від русі до сьогодення!
EDC козака 17 ст
Гарний випуск, дякую. Оленич( історик) каже а чі були ті шаровари? Археологічно вони є? Можливо це театральна придумка кінця 19 початку 20 століть. Дуже цікаво.
Те що були, це точно.
Однак по-перше, вони не були синтетичними, кольору - "вирвиоко" :), а по-друге масового поширення в козаків набули вже у 18 столітті
Було б дуже цікаво подивитися про пістолі. Хто їх мав, як носили, чи були якісь кобури, чи було це, скажімо, річчю для щоденного носіння? Типу ідеш в місто, береш з собою пістоль?
Пістоль на 17століття - це зброя кавалериста. Їх переносили в ольстрах, спеціальних кобурах, які кріпилися до сідла. Як вони виглядали, можна подивитися у відео про шляхтича в нас на каналі.
Щодо відео - цікава ідея, треба буде позбирати побільше матеріалу.
Гарне відео, мені здається що ви стримували себе щоб відео не було занадто довгим)
Маю питання щодо возів - чи були борта лише з жердин, чи оббиті дошками? Дошки могли б слугувати як додатковий захист.
Ви праві - матеріалу стільки, що можна було ще на 30хв відео продовжити :)
Вози були різні, в захисті вони додатково обсипалися землею, утворюючи своєрідний фундамент для валу.
Бліна, все в чіхольчиках. Як у бабусі.
Така мала кількість підписників - злочин україномовного суперконтенту!
Гарне відео.Цікава розповідь. Але вважаю ,що перстень для стрільби з лука (татарського чи турецького типу) , надівався на палець іншою стороною. Що давало можливість захвату за тятиву,а так, в такий спосіб , як показано, тятива буде сповзати з перстня,бо його призначення саме для стрільби , а не захисту пальця. З повагою. Вподобайка. Чекаю з нетерпінням наступного відео.
Дякуємо за Ваш коментар.
Передивилися ще раз момент з перснем лучника - все вірно показано, саме так його і використовували.
В нас на каналі, до речі, є відео про Сагайдаки, там якраз докладно розбираємо все, що стосується луків та сагайдаків. В тому числі і різні способи стрільби з лука
@@KozakMedia Такі да ...
Іншою стороною? Як Ви це собі уявляєте?
@@АртемЧеркас-к7о перстень повернути довкола осі можна, тоді це буде просто окраса
@@АртемЧеркас-к7о Уже розібралися. Не уявляю . А спробував. Можете і Ви спробувати.На відео показано правильно.
Будласка роскажіть покажіть як козаки харчувалися?в січі?🤔 В поході?🤔вони же харчувалися не тільки кулішем??🤔🤔 Який поході був нз запас їди в поході?🤔🤔🤔
Чув, що шаровари вперше з'явилися в театрі в 19 сторіччі, бо ті хто ставив вистави не мали уявлення і немали часу вивчати, як насправді виглядали козаки. Але хотів би почути вашу думку про історію цього вбрання.
Безсумнівно театр довершив той "канонічний" образ, але я чув що вони були модні серед козацтва тільки в пізні часи.
Образ напівголого накачаного козака в полум'яних шароварах, то вже "Енеїда" Котляревського. Згодом із цього вже з'являться цифрові малюнки характерників, характерників з вовками, характерників з двома шаблями, зомбі-характерників ахах)))
Козаки носили шаровари, але значного поширення вони набули у 18-му столітті.
8:49 коли дивишся на ці гаманці, то виникає питання що це за символ з трьома гілками у вигляду круговороту
P.S. Дизлайк без сумнівів вліпив той, хто придумав міфи про козаків 🌚
Це солярні знаки і їх варіації, відомі ще з древньослов'янських часів.
Не можу зрозуміти як козаки брились?!🤔🤔
У широкому шкіряному чересі не дуже зручно всілякі "вихиляси" виробляти - у ребра тисне.
Гадаю, що і ті гуцульські широчезні череси (на 4 - 6 пряжок), які збереглись до наших днів (і ми бачимо у музеях) - то більше були для свят чи інших визначних днів.
А більш практичними були на 1 - 2, максимум, на 3 пряжки, см. 15 шириною (за аналогією поясів для атлетів).
Скажіть, а чи буде реконструкція саме запорозького козака і чи це взагалі можливо?
Тут важливо - якого періоду цей козак.
Якщо часи Хмельниччини, то він виглядав так само, як і реєстровець (тобто як наше Товариство у всіх відео). Якщо мова йде про більш пізні часи, то відмінності вже є. Більш відчутний турецький вплив.
Але нажаль, ніхто в Україні цей період козацтва не реконструює.
А дьоготь де, спецназівський , в ночі на вилазку обмазувались ? Чув таке ,а чи було насправді цікаво ,може ви знаєте?
Сенкевич пише, що було таке ахах
Вітаю. Ось тут більше m.facebook.com/groups/132754160248819/permalink/968929559964604/
Тю, ты шо, какой дёготь. Казаки могли становиться невидимыми. Зачем им рожу дёгтем мазать. Не знал, чи шо?
@@Ааааа-п7ф В твоїй хворій уяві так.
А для чого козаки використовували викрутку? Я читав що різьбові з'єднання у той час були або мало поширеними, дуже примітивними, та не надійними.
Викрутка передусім потрібна для встановлення та заміни кремінця в замку самопала
@@KozakMedia не згоден, для розбірки самого самопала та викручування казенника з люфи викрутка також потрібна.
Хлопці, цей гак на поясі не для того, щоб щось носити. Ви спробуйте їдучи верхи підкурити наприклад. За нього дуже зручно вузду чіпляти, щоб руки були вільні. А ще відпочивати дорогою, бо тоді мерин на сіні працював, а не як зараз, на 95-му бензині.
Цікава версія, дякуємо
як не крути штука виглядає універсально)
@@KozakMedia Це здоровий глузд, сьогодні з собою не менше усілякого дріб'язку носимо, от що б ми на такий гак причепили? В мене тільки на ключі від машини фантазії вистачило. Я б не став тягати зайву залізяку на ремені, яка за все чіпляється, і під вагою зніме з тебе штани, з метою, що колись, для чогось, та згодиться. А от якби мені треба було кілька днів їхати верхи, така штука була б дуже корисна.
@@Siryi_Wolf ну не зовсім так. Маємо безліч годин походів, при чому піших, кінних і річкових. І в усіх них гак показав себе добре якраз для підвішування абсолютно різноманітних речей - від шаблі до мотузки, кухля чи шапки. Просто зараз ми звикли до зручних наплічників, або до звичних нам зараз кишеней. А в 17 столітті і з тим, і з іншим було проблематично)
@@KozakMedia То інша справа, проти практичних випробувань теорія не працює)) Цікаво, як воно було насправді...
Чудовий канал.Хотілося б запропонувати Вам розширити контент у збройному напрямку-історія української зброї та світових відомих видів озброєння-тематика неорана на україномовному ютубі...
Так, слушна ідея, дякуємо! Плануємо працювати і в цьому напрямі також
Допускаю що той гак на ремені призначався для полегшення переноски мушкета. Тільки думаю пас у цьому випадку знімали з поясниці і вдягали на грудях по типу бандол'єри.
В Полтавському краєзнавчому музеї в експозиції є "старшинський черес XVIIIcт", він дуже м'якої і тонкої шкіри, здається 5 пряжок., частина з них одірвані. На гуцульський не дуже схожий
Що відомо про його походження?
@@АртемЧеркас-к7о нажаль це треба дивитись картку у фондах, а такої не було можливості. Він в експозиції висить
@@chornoshlychnyk я про нього чув, але він сумнівно атрибутований, незрозуміло кому він належав і чи це 18 століття взагалі.
Підскаскажіть довжину ложки?
Очень интересно и познавательно, но чтоб при любой вашей беседе у вас в ушах вот так же, с такой же громкостью громыхала кобза
Ви помітили, що нікому крім Вас це не заважає? То може проблема не у відео?
добре то добре...ну у сумках я не побачив головного,з головних інструментів.,небачив нічого з чоботарства
ДОДАЙТЕ ПІД ЦЕ ВІДЕО ПОСИЛАННЯ НА НАСТУПТЕ - ТОГО ТАКІ ВИДУМКИ
Звідки взялись "шаровари" та пояси? - здається це в наслідок політики впровадження "шароварщини" у СРСР та сучасних фільмів без досліджень історичних фактів
Дякую