Працював у шахті, ходив по змінах слюсарем. Коли все працює - сидиш на магнітці і нічого не робиш. А коли починаєш їсти, то приходять щури і чекають на недоїдки. Так за 2 тижні один щур вже знав по часу коли я почну їсти, підходив до розкладеної газети з їжею і чекав доки я погодую його з рук. Зі "столу" нічого не намагався вхопити, такий чемний і розумний. І за прояв своєї кмітливості завжди отримував добрий шмат. Я до того вважав щурів досить розумними, але цей переконав мене у тому, що я їх недооцінював.
Щурі - генії. У мене якось жила вдома щурка (не кажу "щуриха", бо така форма фемінітиву має яквний негативний відтінок). Я ще ніколи не зустрічав розумнішої та акуратнішої домашньої тваринки.
Дякую! Дуже цікаво! Мені самому ворони багато раз під ноги горіха кидали. А ще в Києві на Виноградарі є ліс, де живе велика кількість синиць та гаїчок, так от гаїчки чогось сміливіше йшли їсти з рук ніж синички. І синички ходили по руці, вибирали зерняко і летіли собі. А гаїчки ціплялися за пальці і їли ледь не все, що могли дістати зі свого місця. І першими на руки йшли гаїчки, хоча в місті, серед будинків я їх не зустрічав. А от в сільській місцевості гаїчки людей близько до себе не підпускають. Крім того, в парку КПІ білки навчилися професійно клянчити горіши. Одна в мене три штуки виклянчила. Але вони їх одразу закопують, а ворони горіхи х тих схованок одразу тирять.
То Ви, пане, виноградарський орнітолог?) Я часто тут помічав різних птахів, але не знав як вони звуться; тим паче й не думав, що вони годуються з рук, цікаво.
Из вашего комментария узнала, кто такие гаички, даже прошла загуглила :) Всегда думала, что это просто синицы, а, оказывается, у них своё название есть! Спасибо, просветили!
Вибачаюсь, але ворони на відео не чорні (Corvus corone), а сірі (Corvus cornix). і до таких дій здатні всі воронові. Птахи міст справді ведуть себе толерантно відносно людей, в парках мого міста птахи їдять з рук. Не тільки койоти переходять дорогу правильно, а й безпритульні собаки міст, а люди. Люди ніколи ніколи не навчаться переходити правильно)))
Дуже цікава тема! Тема про ступінь інтелекту тварин. От і я досі не забуду один випадок: В Києві, в "спальному районі", серед висоток, живе ворона (або ворон - не знаю). Зазвичай вона сидить на лавці перед парадним під'їздом і чекає, поки хтось її не нагодує. Якось я, йдучи з магазину, вирішив погодувати цю ворону. Витяг з сумки ковбасу, але мені стало жалко ковбаси і я відкусив шматок, зірвав з нього шкурку і кинув вороні (а цей шматок ковбаси з'їв сам. Ворона ухопила клювом ту шкурку, підлетіла до мене і поклала шкурку від ковбаси на сумку, що стояла на асфальті! І дивиться на мене! Мені стало соромно і довелось відламати ще шматочок. Я, на очах ворони, зірвав шкурку і сховав її в долоні, а смачну ковбасу кинув вороні. Вона схопила її, відлетіла на лаву і спокійно почала дзьобати мою ковбасу. Я не можу таку поведінку ворони пояснити інакше, як розумна поведінка! Це неймовірно - щоб птах свідомо присоромив людину!
Дякую.дуже цікаво. Про канал я дізналася на каналі Луганського.за що я йому дуже вдячна. Я бачила як ворона каталася на кришці з даху,вона брала кришку виносила на вершину даху,ставала на неї,з'їзжала, потім знову несла кришку на гору,і знову спускалася на ній.і повторювала це багато разів. Дуло дуже кумедно спостерігати за воронячою розвагою.
з одного боку - так, ймовірно, зайде) а з іншого - це все вже так обсмоктали, що нічого нового я вже не скажу) хібо суто заради стьобу) дякую за підказку)
..дуже корисний сайт, подяка автору!!! Все життя, те й роблю, змінююсь, адаптуюсь до змін. Навчилась, не слухати--а чути, не дивитись--а бачити...От "лихо", коло "друзів", звузилось до "кулака")))
Чувак, ты крут. Редко натыкаюсь на действительно интересные и познавательные каналы на ютуб. Удачи тебе в развитии канала, ну а с меня лайк и подписка !)))))))))
В мене щойно з'явилася еволюційна гіпотеза про людей: Вихідці із села в місто і навпаки - із міста в село, мають більш розвинутий механізм пристосувань. Вони як ті синички, що не бояться нового )) Можливо, тут нема прямої кореляції з інтелектом, але серед моїх знайомих розумнішими є ті, що вихідці з села, а не ті, що залишилися на місці. Але в мене мало знайомих, тому вибірка не репрезентативна ;) Я ще трохи подумав і вирішив, що розумнішими є люди, які більше разів змінювали вид діяльності. А потім ще подумав і зрозумів, що це ще залежало від виду діяльності, причин зміни і т.д Коротше, не знаю. Синичок легше оцінювати ))
у меня немало знакомых и из города и из села. Так вот те кто из села обычно более пробивные и наглые. Городские скромные и воспитанные. По факту человек из села имеет больше шансов на успех именно из за этих факторов упорства и наглости.
Як завжди, дякую за відео! Мені здається, воно круте для того, щоби простими словами і на знайомих прикладах пояснити, наприклад, дитині, що таке еволюція і як вона відбувається.
Колись в дитинстві часто спостерігала за синичками, які залітали до нас на балкон і шукали там чогось смачненького :) одного разу якась синичка сполошилась (напевно то я її злякала) і забула в яке вікно тікати, літала по балкону і билась в шибки. Пам*ятаю як я акуратно вийшла на балкон і пояснювала їй куди летіти, спочатку постукала по шибі і сказала, що тут проходу нема, а потім висунула руку за вікно і показала, що воно відкрите :) синичка сиділа на дроті для білизни, дивилась на мене схиливши голівку і ніби уважно слухала :) я думала, що вона лише вдає, що розуміє, але коли знов тихенько вернулась до кімнати і закрила за собою двері, синичка вилетіла прямісінько в те вікно, на яке я їй показувала :)
Дуже дякую за цікаве відео! Читала, що в Африці є одна горила, що живе відокремлено від усіх, в тому числі, через те, що вирубка лісу звужує ареал проживання. І ця горила навчилася ловити рибу з паличкою. Але, нажаль, нікому передати цю навичку, і можливо, ми спостерігаємо потенційне - і безнадійне - явище еволюції.
Кілька днів тому знайшов відео раціоналіста. Буквально вчора розповсюдив 4-5 Артемових відео. А сьогодні наткнувся на його власну рекомендацію так вчинити. Іду на випередження!))
Ні, ну всі випуски цікаві, але цей... прям пригадалося дитинство, коли все викликало вау-ефект) дякую за підбірку цікавих фактів! Та й узагалі за вашу роботу)
До війни я жив у Донецьку на вулиці Фіолетова і в нас ворони поділялися на два типи, по методу робивання горіхів. Перщі- злітали дуже високо, відпускали горіх, а потім їли його. Другі кидали (але доречніше сказати "переносили") горіхи на дорогу й чекали поки проїдуть автівки, після чого їли розтрощені горіхи. І так, я знаю, що відео вийшло більше року тому, але я всеодно захотів поділитися цим
Помічав собак, що навчилися відчиняти двері з нескладними ручками, а також, як і койоти, тих що переходять дорогу на пішоходних переходах на зелене світло, хоч вони й дальтоніки (думаю вони знають коли переходити повторюючи за людьми, або коли транспорт стоїть), але все це таке, загальновідоме, думаю щоб помітити щось унікальне треба бути вченим спеціалізованим в вивченні тварин.
Ще цікаво, як різні тварини розуміються між собою та з іншими тваринами. Моя знайома розповіла ще у 70-ті роки як її домашні кішка та собака пішли разом на полювання до найближнього гастроному. Кішка зайшла у відкриті двері зі службового входу, а собака чекала біля дверей. Як тільки кішка поцупила палку ковбаси і вибігла за двері, собака підхопила ковбасу, і разом вони втікли. Це їй розповіли продавчині, бо знали її.
Людмила Перескокова цікава історія) зауважу, що іноді ми самостійно наділяємо поведінку тварин осмисленістю, але, напевно, є і реальні приклали тваринної взаємодії)
В прудах та озерах в парках відпочинку, де рибна ловля заборонена - риби підривають під тінь людей в надії на подачку. В озерах, де рибу ловлять - навіть малькі тікають від людської тіні на воді
У нас дорогі ґрунтові або зі шлаку, тому горіхи часто не розбиваються, коли ворони їх кидають. Я завжди роздавлюю такі горіхи :) Треба ж допомагати пташкам. А синиці, коли хочуть їсти, зазирають у вікна, бо знають, що в такому разі хтось вийде і наповнить годівничку. Птахи однозначно дуже розумні.
Не знаю як там в Японії, а в нас в селі ворони спокійно прокльовують в горах шкаралупу без всяких технічних засобів. Можливо справа в тому що більшість горіхових дерев виросли якраз з "посаджених" воронами горіхів, а ці мудрі птахи спеціально розмножують саме тонкошкірі сорти 😉
Відео дуже сподобалося, тема надзвичайно цікава, чекатиму на подібне. Щодо поширення, нажаль мене немає в інших соцмережах, та й людина я не соцактивна, тому ніде нажаль поширювати, але за нагоди зроблю це обов'язково.
Дякую за чудове відео. Я раніше на це не звиртав уваги. А Хічкок зі своїми "Птахами" непогано натякнув, що якщо ми не будемо піклуватися про наших братів менших, вони перехоплять ініціативу на себе. )
Дуже цікавий ролик. Я схоже читав про орангутанів - ті, що живуть у дикій природі, більше "традиціоналісти" (живуть за правилами, бояться нового), а от їх співбрати з зоопарків навпаки - дуже допитливі.
Не дивлячись на біологічну освіту отримала задоволення коли дивилася.. і мова рідна і пояснення дуже влучні , і міркую, що багатьом буде цікаво , та і для роздумів теж є підгунття..
як сказав дядько Бен: "чим більше Сили, тим більше Відповідальності", "з великою Силою, йде велика Відповідальність", "чим Сильніша людина, тим Відповідальніше вона має бути", "за Силу Відповіси", "Сильна Відповідь", "Сила й Відповідь".
Думаю, що це - як раз ні. Десь читала, що як раз поведінка котів найменше з домашніх тварин відрізняється від їх диких родичів. А ще в "в кого люди такі" розказували про паразитів, які впливають на ставлення до котів
О, більш вузька тема, я хоч про ворон і птахів чув, але про все інше ні. Еволюція іде постійно, тому я не здивований тим усім змінам, мене на даний момент цікавлять розумні категорії тварин і їх шанси на розвиток ( хоча судячи зі слів Станіслава Дробишевського шансів у інших тварин стати розумними як і ми маловато). Щодо природи, думаю у людства лише одна причина турбуватись про іншу природу - без неї не буде нас. Всі чомусь люблять забувати, що ми теж тварини і теж частина природи і щоб там хто не говорив це так. Дякую за відео, конкретно цим можливо поділюсь на фейсбуку, але в менн ніде немає велкиої кількості друзів, тож і користі від мого репосту небагато. Якщо тебе цікавить, то я помітив те, що на швидкість притоку підписників впливає частота виходу відео. Якщо захочеш, зроби коротенький і легкий формат кожного дня, а цей що зараз роби коли можеш.
А то згоден з Дробишевським) Так, люди чомусь не люблять відносити себе до тварин) Щодо відео кожного дня - я загнусь від такого) наукові відео так легко не створюються))
Щодо відео кожного дня, ти явно не правильно мене, зрозумів. Я мав на увазі, щоб ти знайшов чи придумав формат, який міг би випускати щодня, а цей що зараз, під яким коментарі, вже коли зможеш. Це більше не як моє бажання чи вимога, а пропозиція. У тих, хто частіше випускає відео швидше набираються підписники.
А то я зрозумів) я мас на увазі, що навіть такі відео будуть на наукові теми, а до них у будь-якому разі потрібно готуватись, адже інакше це будуть менш якісні відео, ніж мені хотілося б) але я подумаю про це)
Недавно вперше потрапила на ваш канал, Артеме, дуже цікаво:) а наявність посилань на першоджерела приводить мого внутрішнього зануду у стан спокійного задоволення:)) з досвіду колег : дах одного з офісних центрів був посипаний галькою і ворони розважалися: кидали гальку на припарковані внизу машини, на яких спрацьовувала сигналізація. Весело:)) після числених скарг про побиті машини (галька з висоти 25 поверху може наробити шкоди:)) ) адміністрація замовила систему відлякування птахів. чим закінчилася справа, не знаю.
Працював у шахті, ходив по змінах слюсарем. Коли все працює - сидиш на магнітці і нічого не робиш. А коли починаєш їсти, то приходять щури і чекають на недоїдки. Так за 2 тижні один щур вже знав по часу коли я почну їсти, підходив до розкладеної газети з їжею і чекав доки я погодую його з рук. Зі "столу" нічого не намагався вхопити, такий чемний і розумний. І за прояв своєї кмітливості завжди отримував добрий шмат. Я до того вважав щурів досить розумними, але цей переконав мене у тому, що я їх недооцінював.
Щурі - генії. У мене якось жила вдома щурка (не кажу "щуриха", бо така форма фемінітиву має яквний негативний відтінок). Я ще ніколи не зустрічав розумнішої та акуратнішої домашньої тваринки.
випадково натрапив на цей канал і дуже радий: нарешті є непогана популяризація науки українською мовою. дякую, пане Артеме
Дякую! Дуже цікаво! Мені самому ворони багато раз під ноги горіха кидали. А ще в Києві на Виноградарі є ліс, де живе велика кількість синиць та гаїчок, так от гаїчки чогось сміливіше йшли їсти з рук ніж синички. І синички ходили по руці, вибирали зерняко і летіли собі. А гаїчки ціплялися за пальці і їли ледь не все, що могли дістати зі свого місця. І першими на руки йшли гаїчки, хоча в місті, серед будинків я їх не зустрічав. А от в сільській місцевості гаїчки людей близько до себе не підпускають. Крім того, в парку КПІ білки навчилися професійно клянчити горіши. Одна в мене три штуки виклянчила. Але вони їх одразу закопують, а ворони горіхи х тих схованок одразу тирять.
Sergii Guliienko круто! Міські птахи реально куди сміливіші)
От мене як раз здивувало, що гаїчки були сміливішими за синиць. Синиць в містах повно, а гаїчок жодного разу не бачив.
Sergii Guliienko ааа. Ймовірно, ми просто не бачимо усю ситуацію, повинні ж бути причини для цього))
То Ви, пане, виноградарський орнітолог?) Я часто тут помічав різних птахів, але не знав як вони звуться; тим паче й не думав, що вони годуються з рук, цікаво.
Из вашего комментария узнала, кто такие гаички, даже прошла загуглила :)
Всегда думала, что это просто синицы, а, оказывается, у них своё название есть!
Спасибо, просветили!
Як же цікаво! Я так рада, що наш український науковий ютуб розвивається!!! Ви розумний та симпатичний науковець😉
Вибачаюсь, але ворони на відео не чорні (Corvus corone), а сірі (Corvus cornix). і до таких дій здатні всі воронові.
Птахи міст справді ведуть себе толерантно відносно людей, в парках мого міста птахи їдять з рук.
Не тільки койоти переходять дорогу правильно, а й безпритульні собаки міст, а люди. Люди ніколи ніколи не навчаться переходити правильно)))
Дуже цікава тема! Тема про ступінь інтелекту тварин. От і я досі не забуду один випадок: В Києві, в "спальному районі", серед висоток, живе ворона (або ворон - не знаю). Зазвичай вона сидить на лавці перед парадним під'їздом і чекає, поки хтось її не нагодує. Якось я, йдучи з магазину, вирішив погодувати цю ворону. Витяг з сумки ковбасу, але мені стало жалко ковбаси і я відкусив шматок, зірвав з нього шкурку і кинув вороні (а цей шматок ковбаси з'їв сам. Ворона ухопила клювом ту шкурку, підлетіла до мене і поклала шкурку від ковбаси на сумку, що стояла на асфальті! І дивиться на мене! Мені стало соромно і довелось відламати ще шматочок. Я, на очах ворони, зірвав шкурку і сховав її в долоні, а смачну ковбасу кинув вороні. Вона схопила її, відлетіла на лаву і спокійно почала дзьобати мою ковбасу. Я не можу таку поведінку ворони пояснити інакше, як розумна поведінка! Це неймовірно - щоб птах свідомо присоромив людину!
Останнім часом канал гарно росте. А все через цікавий і якісний контент.
Слухай, круто. Виявляється, стільки всього відбувається, чого ми не бачимо. Круто!
Станіслав Котляр маю такі ж емоції)
Дякую.дуже цікаво.
Про канал я дізналася на каналі Луганського.за що я йому дуже вдячна.
Я бачила як ворона каталася на кришці з даху,вона брала кришку виносила на вершину даху,ставала на неї,з'їзжала, потім знову несла кришку на гору,і знову спускалася на ній.і повторювала це багато разів.
Дуло дуже кумедно спостерігати за воронячою розвагою.
Дякую))💙💛❤❤❤
Дякую! Гарний канал. Теми цікаві і їх подача - приємна. І підхід Ваш мені подобається (розумний, аналітичний).
LyalyaUbiyvovk дякую і вам)
Уже другий день залипаю на цьому каналі. Дякую, за україномовний контент! Лям підписників!
Зроби ще кілька передач про "теорії змови": висадка на Місяці, 9/11 і т.п. Так, щоб зі стьобом. Я думаю, це теж народу зайде.
з одного боку - так, ймовірно, зайде) а з іншого - це все вже так обсмоктали, що нічого нового я вже не скажу) хібо суто заради стьобу) дякую за підказку)
розкажи про одомашнених лисиць і як їх люди змінили - теж цікава тема і підтвердження еволюції
besconst якщо ще повернусь до цією теми - обов‘язково згадаю і про них) дякую)
Українською немає нічого. З приколами - немає взагалі. А людей, що у це вірять, - багато)
Max Kidruk вважай, ти мене вмовив))
Круто! Та ще й українською 😍!
Дякую!! Використовую Ваші відео на уроках!! Класно, що є такий канал❤❤❤
..дуже корисний сайт, подяка автору!!! Все життя, те й роблю, змінююсь, адаптуюсь до змін. Навчилась, не слухати--а чути, не дивитись--а бачити...От "лихо", коло "друзів", звузилось до "кулака")))
"Якщо мене дивлять ся молоді ворони - закликаю не повторювати це." Реву та стогну.))))
Дякую за вашу працю. Шкода, що не знайшов ваш канал раніше.
У тебе дуже круті та цікаві відео. Продовжуй у тому ж дусі)
Сергій Басараб дякую) обов‘язково продовжуватиму)
Дійсно дуже цікаві факти про тварин.
І правильні висновки.
Чувак, ты крут. Редко натыкаюсь на действительно интересные и познавательные каналы на ютуб. Удачи тебе в развитии канала, ну а с меня лайк и подписка !)))))))))
Як завжди шикарний контент. Якщо треба буде допомога з відео по медицині, пишіть.
пишу коментар для розвитку каналу
В мене щойно з'явилася еволюційна гіпотеза про людей:
Вихідці із села в місто і навпаки - із міста в село, мають більш розвинутий механізм пристосувань. Вони як ті синички, що не бояться нового )) Можливо, тут нема прямої кореляції з інтелектом, але серед моїх знайомих розумнішими є ті, що вихідці з села, а не ті, що залишилися на місці. Але в мене мало знайомих, тому вибірка не репрезентативна ;)
Я ще трохи подумав і вирішив, що розумнішими є люди, які більше разів змінювали вид діяльності.
А потім ще подумав і зрозумів, що це ще залежало від виду діяльності, причин зміни і т.д
Коротше, не знаю. Синичок легше оцінювати ))
у меня немало знакомых и из города и из села. Так вот те кто из села обычно более пробивные и наглые. Городские скромные и воспитанные. По факту человек из села имеет больше шансов на успех именно из за этих факторов упорства и наглости.
Дякую, дуже цікаво))
Дарина Гр завжди радий))
Дуже цікаве відео про адаптивну поведінку. Хотілося би більше таких, особливо про ворон на їх інтелект (як індивідуальний, так і стадний).
Дякую!
Дякую, було дуже цікаво.
Alex Troyan радий чути)
Цікаво все що ви розказуєте.
Дякую величезне !
Як завжди, дякую за відео! Мені здається, воно круте для того, щоби простими словами і на знайомих прикладах пояснити, наприклад, дитині, що таке еволюція і як вона відбувається.
ДЯКУЮ. ДУЖЕ ЦІКАВО. СУПЕР.
в этом комментарии я благодарю автора за видео
Дякую. Здоров`я та процвітання Вам!
Дякую за цікаві факти і гру 😄
Колись в дитинстві часто спостерігала за синичками, які залітали до нас на балкон і шукали там чогось смачненького :) одного разу якась синичка сполошилась (напевно то я її злякала) і забула в яке вікно тікати, літала по балкону і билась в шибки. Пам*ятаю як я акуратно вийшла на балкон і пояснювала їй куди летіти, спочатку постукала по шибі і сказала, що тут проходу нема, а потім висунула руку за вікно і показала, що воно відкрите :) синичка сиділа на дроті для білизни, дивилась на мене схиливши голівку і ніби уважно слухала :) я думала, що вона лише вдає, що розуміє, але коли знов тихенько вернулась до кімнати і закрила за собою двері, синичка вилетіла прямісінько в те вікно, на яке я їй показувала :)
Юля Петушенко мила історія)
Дякую! Очікував почути щось про приматів, дельфінів та хижих ссавців.
Але це теж дуже цікаво.
Дуже дякую за цікаве відео! Читала, що в Африці є одна горила, що живе відокремлено від усіх, в тому числі, через те, що вирубка лісу звужує ареал проживання. І ця горила навчилася ловити рибу з паличкою. Але, нажаль, нікому передати цю навичку, і можливо, ми спостерігаємо потенційне - і безнадійне - явище еволюції.
класний канал
дякую)
А мене теорії змов вже підзадовбали.
Щиро дякую! Було дуже цiкаво!
Дуже гарні приклади еволюційного пристосування в сучасному світі
Прекрасний матеріал
Супер! Про більшу частину з фактів я навіть ніколи не чула. Дивно, як тварини пристосовуються до міських умов.
Кілька днів тому знайшов відео раціоналіста. Буквально вчора розповсюдив 4-5 Артемових відео. А сьогодні наткнувся на його власну рекомендацію так вчинити. Іду на випередження!))
Дуже цікава інформація!
Дуже цікаво, дяку за роботу.
Ні, ну всі випуски цікаві, але цей... прям пригадалося дитинство, коли все викликало вау-ефект) дякую за підбірку цікавих фактів! Та й узагалі за вашу роботу)
Кристина Rain дуже приємно таке читати) завжди будь ласка)
Я офігів! Дуже дякую за відео!
Дуже цікаво, щіро дякую! Я люблю науку 🤗
Артем Ви чуже просто, круто і цікаво пояснюєте складну інформацію! Дякую
Добра робота. Дякую!
Все дуже чудово, дякую
Прекрасний випуск👏
Молодець, дуже гарно.
Дуже цікаве відео! Дякую!
Дякую!
дуже корисний канал :) дякую за цікаве відео
Давно шукав такий канал.
Радий, що пошук виявився успішним)
До війни я жив у Донецьку на вулиці Фіолетова і в нас ворони поділялися на два типи, по методу робивання горіхів. Перщі- злітали дуже високо, відпускали горіх, а потім їли його. Другі кидали (але доречніше сказати "переносили") горіхи на дорогу й чекали поки проїдуть автівки, після чого їли розтрощені горіхи.
І так, я знаю, що відео вийшло більше року тому, але я всеодно захотів поділитися цим
Вживу спостерігати таке доволі захопливо)
а ви помічали якісь пристосування тварин до життя у містах?)
Помічав собак, що навчилися відчиняти двері з нескладними ручками, а також, як і койоти, тих що переходять дорогу на пішоходних переходах на зелене світло, хоч вони й дальтоніки (думаю вони знають коли переходити повторюючи за людьми, або коли транспорт стоїть), але все це таке, загальновідоме, думаю щоб помітити щось унікальне треба бути вченим спеціалізованим в вивченні тварин.
Roman Lysenko насправді, це теж доволі захоплююче, якщо вдуматись)
Ще цікаво, як різні тварини розуміються між собою та з іншими тваринами. Моя знайома розповіла ще у 70-ті роки як її домашні кішка та собака пішли разом на полювання до найближнього гастроному. Кішка зайшла у відкриті двері зі службового входу, а собака чекала біля дверей. Як тільки кішка поцупила палку ковбаси і вибігла за двері, собака підхопила ковбасу, і разом вони втікли. Це їй розповіли продавчині, бо знали її.
Людмила Перескокова цікава історія) зауважу, що іноді ми самостійно наділяємо поведінку тварин осмисленістю, але, напевно, є і реальні приклали тваринної взаємодії)
В прудах та озерах в парках відпочинку, де рибна ловля заборонена - риби підривають під тінь людей в надії на подачку. В озерах, де рибу ловлять - навіть малькі тікають від людської тіні на воді
У нас дорогі ґрунтові або зі шлаку, тому горіхи часто не розбиваються, коли ворони їх кидають. Я завжди роздавлюю такі горіхи :) Треба ж допомагати пташкам. А синиці, коли хочуть їсти, зазирають у вікна, бо знають, що в такому разі хтось вийде і наповнить годівничку. Птахи однозначно дуже розумні.
Дуже цікаво ))) будемо разом дбати про братів наших!
Дуже цікаво. Дякую.
Дякую, дуже цікаво!
Дуже круто)) як завжди актуальна але не банальна тема цікаво презентована😉
Дякую!)
Здивований. Дуже цікаво
Шикарна робота!
Дуже цікава інфа!
Не знаю як там в Японії, а в нас в селі ворони спокійно прокльовують в горах шкаралупу без всяких технічних засобів.
Можливо справа в тому що більшість горіхових дерев виросли якраз з "посаджених" воронами горіхів, а ці мудрі птахи спеціально розмножують саме тонкошкірі сорти 😉
Як завжди дуже цікава інформація) Дякую!
Обожнюю якісний зміст!
Більше відео про тварин!
Відразу репост)
Круто!! Дякую!!!
Дууууже цікве відео получилось 🤩🤔🤗
Осмислений комментар задля просування ролику
Відео дуже сподобалося, тема надзвичайно цікава, чекатиму на подібне.
Щодо поширення, нажаль мене немає в інших соцмережах, та й людина я не соцактивна, тому ніде нажаль поширювати, але за нагоди зроблю це обов'язково.
Roman Lysenko у будь-якому разі - дякую)
Розкуштувала Ваш канал) тепер дивлюсь нонстоп) До того була місяць, мабуть, підписана по рекомендації когось із блогерів, та все скіпала Ваші відео.
Галина Марчук радий чути, що таки розкуштували))
Дякую за чудове відео. Я раніше на це не звиртав уваги.
А Хічкок зі своїми "Птахами" непогано натякнув, що якщо ми не будемо піклуватися про наших братів менших, вони перехоплять ініціативу на себе. )
Султан Михайло дякую за перегляд) сподіватимемось, що до такого не дійде))
Це ідея письменниці Дафни дю Мор'є, а Гічкок зняв фільм "за мотивами".
Топ, дуже цікаво!
Як цікаво👍🏻
11:40 так зараз будують дороги для прикладу з тунелями, або мостами для переходу дороги по них тваринами
Канал цікавостей!
Дуже цікаве відео!!
дякую ща відео
Дуже цікавий ролик. Я схоже читав про орангутанів - ті, що живуть у дикій природі, більше "традиціоналісти" (живуть за правилами, бояться нового), а от їх співбрати з зоопарків навпаки - дуже допитливі.
Не чув такого) але цілком можливо)
@@K.Rationalist пруф) Цікава стаття, до речі. І ресурс хороший, хоч і "ru" -
batrachospermum.ru/2018/03/orangutan-curiosity/
Дуже цікаво. Дякую! Хотілось би трішки більше відео чи фото ілюстрацій до матеріалу, але все одно дуже цікаво було.
Софія Шуль дякую) розумію ваше прохання, але я і так намагався додати максимум з того, що вдалось знайти)
Комент на підтримку каналу 💙💛
Рішення будуть. Дякую!
Дуже крутий канал!)
Чудове відео! Чудовий канал!
Андрій Сахнацький дякую!)
Не дивлячись на біологічну освіту отримала задоволення коли дивилася.. і мова рідна і пояснення дуже влучні , і міркую, що багатьом буде цікаво , та і для роздумів теж є підгунття..
дякую.
зайшов та вже дивлюсь десяте відео поспіль
акаб акабіч радий чути))
як сказав дядько Бен: "чим більше Сили, тим більше Відповідальності", "з великою Силою, йде велика Відповідальність", "чим Сильніша людина, тим Відповідальніше вона має бути", "за Силу Відповіси", "Сильна Відповідь", "Сила й Відповідь".
Дуже цікаво, дякую!
Якісне відео!
дякую
The BuiSat будь ласка)
Просто чергове видиво про еволюцію. Дякую вам.
Спасибо очень интересно! Планета меняется, мега интересно!
Коти ліниві няшні дупи. Це можна вважати пристосуванням? XD
це найкраще пристосування!)
Більшість з них і в дикій природі такі, особливо леви, ті ще любителі поспати :)
Думаю, що це - як раз ні. Десь читала, що як раз поведінка котів найменше з домашніх тварин відрізняється від їх диких родичів.
А ще в "в кого люди такі" розказували про паразитів, які впливають на ставлення до котів
Токсоплазмоз можна назвати пристосуванням
Те, що вони такі милі для людей - однозначно еволюційне пристосування
О, більш вузька тема, я хоч про ворон і птахів чув, але про все інше ні. Еволюція іде постійно, тому я не здивований тим усім змінам, мене на даний момент цікавлять розумні категорії тварин і їх шанси на розвиток ( хоча судячи зі слів Станіслава Дробишевського шансів у інших тварин стати розумними як і ми маловато). Щодо природи, думаю у людства лише одна причина турбуватись про іншу природу - без неї не буде нас. Всі чомусь люблять забувати, що ми теж тварини і теж частина природи і щоб там хто не говорив це так.
Дякую за відео, конкретно цим можливо поділюсь на фейсбуку, але в менн ніде немає велкиої кількості друзів, тож і користі від мого репосту небагато.
Якщо тебе цікавить, то я помітив те, що на швидкість притоку підписників впливає частота виходу відео. Якщо захочеш, зроби коротенький і легкий формат кожного дня, а цей що зараз роби коли можеш.
А то згоден з Дробишевським)
Так, люди чомусь не люблять відносити себе до тварин)
Щодо відео кожного дня - я загнусь від такого) наукові відео так легко не створюються))
Щодо відео кожного дня, ти явно не правильно мене, зрозумів. Я мав на увазі, щоб ти знайшов чи придумав формат, який міг би випускати щодня, а цей що зараз, під яким коментарі, вже коли зможеш. Це більше не як моє бажання чи вимога, а пропозиція. У тих, хто частіше випускає відео швидше набираються підписники.
А то я зрозумів) я мас на увазі, що навіть такі відео будуть на наукові теми, а до них у будь-якому разі потрібно готуватись, адже інакше це будуть менш якісні відео, ніж мені хотілося б) але я подумаю про це)
Моє діло висловити думку. Я можу порадити формат наукових новин, але навряд її вийде робити щодня.
А то щодо цього зовсім скоро буде контент, але трохи іншого формату))
Недавно вперше потрапила на ваш канал, Артеме, дуже цікаво:) а наявність посилань на першоджерела приводить мого внутрішнього зануду у стан спокійного задоволення:))
з досвіду колег : дах одного з офісних центрів був посипаний галькою і ворони розважалися: кидали гальку на припарковані внизу машини, на яких спрацьовувала сигналізація. Весело:)) після числених скарг про побиті машини (галька з висоти 25 поверху може наробити шкоди:)) ) адміністрація замовила систему відлякування птахів. чим закінчилася справа, не знаю.
Пізнавально. Дякую.
Богдан будь-ласка)
Отлично!