✠ Yamaha DRAGSTAR XVS 125 ⚠ Mamy faworyta serii? ⚡ Większy od SHADOW VT125 ?☝

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 6 жов 2024
  • W odcinku testujemy wyjątkowy motocykl Piotrka, czyli Dragstar XVS 125 od Yamahy. Przy okazji, że Honda Rebel była moim jedynym motocyklem, mogęłem porównać na żywo oba motocykle.
    Muzyka z filmu w poście fb: www.facebook.c...
    Mój wzrost 179 cm, Waga ~75 kg
    Zdecydowanie Dragstar przypadł mi do gustu i generalnie nie chciałem przesiadać się z powrotem na Rebelkę. Pozycja i wygoda podczas jazdy jest warta dwu krotności ceny Hondy Rebel.
    Skoro testowaliśmy motocykle 125, to poruszyłem też temat ich zakupu, co i jak sprawdzić: vmax, biegi,wyważenie itd.

КОМЕНТАРІ • 141

  • @berger6630
    @berger6630 6 років тому +25

    Więcej takich testów - w kategorii 125 dużo ludzi szuka dla siebie motocykla jak byś jeszcze wagę i wzrost swój podał w opisie to byłby punkt odniesienia. Pozdrawiam

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому +1

      Racja te informacje mogą być pomocne: *Wzrost 179 cm; Waga ~75 kg*

    • @krzysieefadg9283
      @krzysieefadg9283 5 років тому +7

      nie bardzo rozumiem , do czego dążycie z tym wzrostem itd. panowie :D kiedyś widziałem dorosłego goscia co jechał motorynką nie wyglądał na przejętego czy on pasuje do wyglądu pojazdu xD

    • @MegaKretch
      @MegaKretch 3 роки тому +3

      @@krzysieefadg9283 kwestia komfortu głównie

    • @MultiLansi
      @MultiLansi 3 роки тому +9

      @@krzysieefadg9283 Jak masz 2 m wzrostu i 110 kg wagi zastanawiasz sie czy sie w ogóle zmieścisz :) Wiec ja np oglądam najpierw film a później jade cos kupować :P

  • @BestDreamStudio
    @BestDreamStudio 6 років тому +7

    zdecydowanie polecam przetestować Daelima VL 125 Daystar :) sam od 2 sezonów posiadam i zdecydowanie nie wiele jest motocykli w tej klasie o takich gabarytach. Koreński, z wtryskiem od ponad 10 lat, niezawodny i dobrze wykonany. Teraz Romet go sprzedaje pod swoją marką RMT.

  • @Alex-pz9bl
    @Alex-pz9bl 4 роки тому +5

    I understood some words bc i am half slovakish. Was a great video 👍 thanks 🙏

  • @barmag8147
    @barmag8147 7 місяців тому +5

    Nie rozumiem po co barany piszecie w komentarzach o prędkościach maksymalnych w tego typu motocyklach?! Tego typu motocykle nie służą do osiagania maksymalnych prędkości ani ścigania. Widocznie gimbaza nie nadaje się do tego typu motocykli 😁😁🤣

  • @ansynpl
    @ansynpl 6 років тому +15

    Do walki prosiłbym o włączenie virago 125 :)

  • @Argo199112
    @Argo199112 6 років тому +13

    No to jeszcze Virago i Shadow :) a z nowszych Hyosung gv :)

  • @piotrb.815
    @piotrb.815 6 років тому +4

    Od tego roku mam takiego samego Drag Stara z 2000 roku z przebiegiem 21 tyś. Polecam w 100%, nawet w dwójkę daje radę, tyle ja z żoną do ciężkich nie należymy (ok 120kg)😊
    Mój wzrost to 181cm i waga ok 67kg, LwG😉

  • @chlejepan1735
    @chlejepan1735 6 років тому +2

    Mam Shadowkę i nie zamienię jej na żadną inną 125. Stówkę osiąga bez problemu a jak odkręcam przy 80 ciu to jeszcze wyraźnie czuć przyspieszenie. Świetnie się zachowuje w zakrętach i na nierównościach wiele wybacza początkującemu motocykliście. Jestem w niej autentycznie zakochany dlatego pewnie wygląda jak
    by wczoraj opuściła fabrykę. Już się martwię że będę musiał ją sprzedać kiedy zrobię prawko na dorosły motocykl. Jedyny minus - licznik w milach. Mam 183 cm wzrostu i 104 kg. wagi (niestety)...a propos filmu....bardzo dobry i rzetelny sprawdzian Yamaszki tym bardzej, że porównujesz ją z innymi maszynami....Pozdro dla Aniutki!

  • @sawomirbor5026
    @sawomirbor5026 4 роки тому +2

    Piekny filmik i prezentacja szukam dla siebie dużej 125 mysle ,ze Drag Star . Pozdrawiam z Sulechowa

  • @grzegorzbukowski7429
    @grzegorzbukowski7429 6 років тому +1

    Mnie również bardzo podobał się ten test i chyba również ciekawiej prezentuje się Drag Star od Rebelki.Wydaje mi się bardziej klimatyczna pod względem wizualnym i ta V-ka Staram się być obiektywny. Gdybyś robił w przyszłości kolejny test podobnych maszyn to z chęcią oddam do testów swoją V-Star 650 Silverado. Poza tym jak zwykle świetny montaż materiału.Muzyka,przejścia itp. Lekko i przyjemnie się ogląda. Pozdrawiam.

  • @PumpingReactor
    @PumpingReactor 6 років тому +5

    Fajnie by było gdybyś przetestował hondę shadow 125

  • @casualgamer5633
    @casualgamer5633 6 років тому +2

    Fajny sprzęcik. Dużo poważniej wygląda niż świadczy pojemność :)

  • @Ibanezgames
    @Ibanezgames 5 років тому +6

    Pragnę tylko zaznaczyć,że rozwiercenie tłumików a zmiana na inny tłumik to całkiem inna para kaloszy. Moim zdaniem dragstar na przewierconych oryginalach brzmi po prostu jak przewiercone oryginały, czyli dupa. Wystarczą puste rury o średnicy ok. 5 cm i zagada super mimo małej pojemności. Pozdro.

  • @wojciechkarczmarz8997
    @wojciechkarczmarz8997 6 років тому +3

    Chętnie udostępnię do testu Yamahę Virago 125 ;-).

  • @krzysztofgrzejszczak4951
    @krzysztofgrzejszczak4951 4 роки тому +1

    Po d wpływem twojego testu nabyłem ładnego drag stara 125 ,niestety po przejechaniu dwudziestu km zaczął dzinie pracować(psikanie kompresją)pomyślałem że uszczelkę pod głowicą wydmuchało.Po oględzinach okazało się że jest lużna świca więc dokręciłem,a sprzedający przy tranzakcji zapewniał że dopiero co wymieniał świece na nowe.Niestetty po odpaleniu ten sam efekt psikania.Okazało się mósiał gość zerwać gwint w głowicy ,no zdarza się,ale naprawił tak że tulejka którą wkręcił wypada razem ze świecą ,no i oczywiście fakt naprawy przemilczał.Fakt ten utwierdza mnie że niema uczciwych ludzi .a tak zachwalał

  • @grzegorzdomanski6783
    @grzegorzdomanski6783 6 років тому +5

    Dobry odcinek polecam z tej klasy przetestować hyosung gv 125

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому

      Jak się trafi to z chęcią, bo faktycznie optycznie zdaję się być duża.

    • @Vespi_
      @Vespi_ 6 років тому

      I Daelim Daystar 125.
      Całkiem spory motocykl w budżecie Rebeli.
      Jest bardziej plastikowy względem Rebeli czy motocykli typu Shadow czy Intruder. Za to nadrabia ceną, przy podobnych gabarytach.

    • @grzegorzdomanski6783
      @grzegorzdomanski6783 6 років тому +2

      Hyosung jest naprawdę duży ja mam 188 cm wzrostu i nie jest źle choć to motor przejściowy docelowo Kawasaki vulcan 800 classic :)

    • @dariuszzacharyasz2679
      @dariuszzacharyasz2679 6 років тому

      Grzegorz Domanski . Hey 😉. Też jestem posiadaczem Hyosung Aguila 125 i jestem z niego bardzo zadowolony 👍👍👍

    • @Koziol_VC
      @Koziol_VC 6 років тому +1

      Ja też śmigam Hyosuniem Aquila GV 125. Wzrost 180, waga 95. V max osiągnąłem 120, w trasie bez broblemu utrzymuje 100-110. Polecam

  • @bartoszkilinski3070
    @bartoszkilinski3070 4 роки тому +1

    Proponuje Daelim VT 125cm przetestować

  • @krzysieefadg9283
    @krzysieefadg9283 5 років тому +3

    prosze o porównanie virago 125 do dragstar 125 :) ciekawi mnie temat jak który motocykl oddaje moc , i czy bardzo się męczy przy wyższych prędkościach , ja mam virago i z tego co widze 70-75 brzmi pięknie , przelotowo 85km/h tak myśle żeby chodziła lekko , 90 już troche zaczyna ciężej chodzić

    • @rafazuberek239
      @rafazuberek239 4 роки тому +1

      Ja mam drag stara i max 100 licznikowe, dużo zależy od modemu zapłonowego

  • @mariuszbiernaczyk5656
    @mariuszbiernaczyk5656 Рік тому

    Brawo chłopaki! Więcej takich testów! Ja akurat wybrałem Daelima Daystara... Dlaczego? Widocznie wg, mnie miał najładniejszą linię i cena też grała rolę. A że jeden garnek? Jeden, ale za to straszny wariot ;) Daelim ma pełne 14 km ;) Ponad 120 km/h dla tego motocykla to żadne wyzwanie ;)

  • @mirosawsabut3771
    @mirosawsabut3771 3 роки тому

    Dobrze mówisz lepiej zlecić komuś sprawdzenie motoru niż wierzyć w to co napisał sprzedajacy

  • @tdziekan7039
    @tdziekan7039 5 років тому

    Witam ponownie. Ja jednak przymierzylem się ponownie do małego draga i sprzedałem Junaka M16 zakupiłem mocno ubrana yamaszke. Jestem od dwóch tygodni mega zadowolony z tego motorka. Piękne chromy nawet fajnie się zbiera jak na 125. Polecam

  • @tech-road1672
    @tech-road1672 4 роки тому

    Chyba najładniejsza czoperowa 125. Ale cena za te maszyny jest kosmiczna 1.06.2020 na OLX 2 sztuki, obie rocznik 2001 jedna za 13.500 druga za 15000 zł , gdzie np. Suzuki GSXS125 (wiem że to zupełnie inny motocykl ale jednak) rocznik 2019 z salonu kosztuje 14600 zł a to jest motocykl który rozpędza się do 135 km.h . Piękna jest ta Yamaha na prawdę ale ceny na rynku wtórnym są szokujące, słono trzeba płacić za te chromy ;)

  • @wojciech4743
    @wojciech4743 Рік тому +1

    Widzę że moje rejony bo DPL 😂 przymierzamsie do zakupu yamahy dragstar 125

  • @tomekdobrodziej5925
    @tomekdobrodziej5925 5 років тому +2

    Dzięki

  • @kolka1180
    @kolka1180 5 років тому

    No tak nie wiem czy większość zdaje sobie sprawę z tego że to silnik xv 125 z nowymi pokrywami wstawkami na głowicach, jest też kilka drobnych zmian w silniku jak np łańcuch rozrzadu reszta to virażka:). No oczywiście jest nowa rama stylistyka która zrobiła z tego motocykla nowocześniejszą maszyne:)

  • @henrykwolfi1210
    @henrykwolfi1210 6 років тому +3

    Nie śledzę zbyt uważnie Twojego kanału, więc nie wiem czy robiłeś test Hondy Shadow 125. Jeśli nie, a byłbyś zainteresowany to daj znać. Jestem z Lubina, więc bliziutko...

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому

      Spoko nie miałem okazji przymierzyć się do shadowki 125, jak tylko będę miał moto to możemy nakręcić takie coś :)). Najlepiej gdybyś odezwał się do mnie na facebook.com/choppermotovlog/ lub na maila choppermotovlog@gmail.com Pozdrawiam

  • @Karol798
    @Karol798 6 років тому +4

    Proszę o test Hyosung Aquila GV 125 :-)

    • @David-yf7bq
      @David-yf7bq 6 років тому

      moge dac mojego gv 125 do testu bedzie fajny odcinek

  • @MaciejPiet
    @MaciejPiet 5 років тому

    Dzięki temu filmowi od miesiąca jeżdżę tym modelem. Wzrost 182cm waga 100kg.

    • @metrino7310
      @metrino7310 5 років тому

      Witam I jak wrażenia z jazdy tzn jest jakaś dynamika ? Jaka jest twoja prędkość podróżna ?

  • @alekw7809
    @alekw7809 6 років тому

    Jedna z ładniejszych 125 w klasie cruiser. Problemem mogą być jedynie z częściami bo niewiele tego a te co są to wszystko z za granicy. U nas oficjalnie nie były sprzedawane zresztą jak wiele innych. Pięknie wyeksponowane silnik. Cały w chrome. Pękaty, pojemny bak. Trochę odstraszają ceny bo za dobry model trzeba dać nawet 12tys.

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому +1

      Ograniczony dostęp do części i ich cena to zmora nie tylko tego modelu i tej marki.

    • @kapalek81
      @kapalek81 3 роки тому

      były sprzedawane w Polsce jako nowe przez dystrybutora yamahy , mam właśnie taki model, polski salon kupiony w 2003r. nawet jest polski manual, niestety drukowany przez polskiego dealera

  • @tom132111
    @tom132111 6 років тому +5

    JA CZEKAM NA PORÓWNANIE HONDY SHADOW 125 Z TĄ YAMASZKĄ DRAGSTAR XVS 125

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому +1

      Materiał z Hondą Shadow został nagrany więc się doczekasz.

    • @tom132111
      @tom132111 5 років тому +1

      TO CZEKAM NA WRZUTĘ - POZDRO @@ChopperMotovlog

  • @arekptaszek2825
    @arekptaszek2825 6 років тому

    Witam. Chętnie oglądam Twoje filmiki. Pomysł mam taki : udostępnię Ci moją maszynę mianowicie suzi c109r zrób o tym odcinek. Co Ty na to?

  • @kdn_dim5490
    @kdn_dim5490 6 років тому +1

    W sumie mógłbyś zrobić jeszcze film z Yamahą Virago 125 , co słyszałem jest godna uwagi

    • @kdn_dim5490
      @kdn_dim5490 6 років тому

      a jeszcze przy tym delikatnie pomożesz mi w wyborze pierwszego motocykla .

    • @kdn_dim5490
      @kdn_dim5490 6 років тому

      Mam jedno pytanie czy ten motocykl może być na prawo jazdy kategorie A1 ?

    • @rafazuberek239
      @rafazuberek239 3 роки тому

      @@kdn_dim5490 Ta, zakładam że już masz prawko na auto :D

  • @dariuszreichel4232
    @dariuszreichel4232 3 роки тому

    Piękna

  • @arkadiuszwerner6889
    @arkadiuszwerner6889 5 років тому

    Skoro robisz testy 125 to polecam moto dla wysokich osob ajs eos 125 (dostepny rowniez z silnikiem 320),niestyty nie wiem czy jest dostepna ta marka w Polsce (ja jezdze takim w Uk). Z tego co sie orientuje jest produkowany tez w innych krajach pod innymi nazwami - Hunter cz Spyder

    • @tdziekan7039
      @tdziekan7039 5 років тому

      W pl nazywa się Junak m16 125 lub 320. Mam takiego m16 125 jeśli chodzi o długość to ta sama co dragstar 232cm ale pozycja na motorze przy 181wzrostu lepsza jest na junaku. Zato dragstar jest wygodniejsza w prowadzeniu. Moje filmiki pod tytułem Junak m16 125 custom Bydgoszcz.

  • @kapalek81
    @kapalek81 5 років тому +2

    a kolega właściciel Drag Stara ile mial mniej więcej wzrostu?

  • @pan_lukasz6627
    @pan_lukasz6627 6 років тому

    Generalnie motocykl bardzo fajny, ale w starciu z Shadow 125 przegrywa osiągami i to znacznie. Jeśli ktoś się waha - niech dołoży i bierze Shadow.

    • @mateuszmateusz3684
      @mateuszmateusz3684 5 років тому

      A Drag Star nie będzie większy? Tak mi się po zdjęciach wydawalo

  • @mateuszharwas579
    @mateuszharwas579 5 років тому

    Mam w planie kupić 125 i mam prośbe byś zrobił taki poradnik jaki motocykl byłby dobry na rozpoczęcie zabawy z motocyklami . Chodzi mi o cruisery chopery tego typu sprzęt

  • @poprostu37
    @poprostu37 6 років тому

    Jak ja czekalem na kolejną recenzje :p

  • @darodaro8699
    @darodaro8699 4 роки тому +2

    Proszę pamiętać że liczniowe wartości są zawyzone przeważnie o 10 km

    • @esconee
      @esconee 2 роки тому

      W dragu nie, to nie shadow. W dragu 2km/h wiecej pokazuje

  • @AxisError
    @AxisError 2 роки тому

    15:15 O Kur.a oglądam sobie oglądam a tu nagle patrze , EEE ja tu służyłem w tej jednostce 20 lat temu HAHAHAHAH ale jazda :D To Żagań las czy ja mam zwidy ?

  • @tomaszmus7788
    @tomaszmus7788 4 роки тому

    Widziałem co sik takiego jak Margas 125..chyba ktoś to przerabia ale wygląda i dźwięk rewelka🤔

  • @tomaszwojciak6198
    @tomaszwojciak6198 6 років тому

    Możemy umówić się na test Virago, rok 2000 przebieg 16tys. Pozdrawiam z krk

  • @emek1723
    @emek1723 6 років тому

    To ja dołożę swoje 5 groszy. Ja śmigam na Benyco Dark Star 125 i też jest ok. Ps. Cały czas ten paluch na włączniku kierunkowskazu Tobie ląduje.

  • @ukaszwojtowicz8225
    @ukaszwojtowicz8225 Рік тому

    Gdzie nagrywaliście? Bo słyszałem że okolice żar zagania.

  • @DjKatlak
    @DjKatlak 6 років тому +1

    Jeśli mógłbym cokolwiek zasugerować to mógłbyś zrobić test draga 650, ciekawią mnie szczegóły na jego temat, bo to mój faworyt! Nawet jeśli to wykracza poza temat 125-ek! Pozdro!

    • @alekw7809
      @alekw7809 6 років тому

      Bardzo dobry motocykl. Ładnie wygląda a osiągi ma nienajgorsze. Jedyny mankament to luzujace się szprychy w tylnym kole. Jeśli ktoś tego nie robił to na setkę będą się luzowaly. Niski, wygodny, niezawodny z dobrym spalaniem i pojemny bakiem. Wiadomo że wszystko zależy czy sztuka nie zajezdzona. Ogólnie polecam.

  • @maciejjacekkupczyk
    @maciejjacekkupczyk 5 років тому

    klasa!
    sam mialem 125, długo szukałem i prawie wziąłem draga, ale padło na Junaka M16. przez prawie 3 lata bawilem sie w różne modyfikacje. Frajda z jazdy ogromna. Ludzie plują na Chinole, ale pomimo swoich kilku wad to całkiem dobry sprzęt dla początkujących. Motor w zasadzie bezawaryjny, poza kilkoma detalami. link do mojego sprzętu jeszcze jest dostępny:
    ua-cam.com/video/ywLbB3ytfhI/v-deo.html
    jeden z większych w klasie, bardzo wygodny. Vmax ok 120km/h (GPS) niestety motor jak dla mnie miał dwie wady - jazda tylko dla 1 osoby, we 2 nie daje rady, po modyfikacji wydechów jazda trasą jest praktycznie niemożliwa, hałas jest koszmarny. po mieście jak najbardziej daje radę.
    pozdrawiam i oczywiście dzięki za film!

  • @sawomirt3471
    @sawomirt3471 5 років тому +1

    Moja shadow-ka leci 130 ,a 100 leci bez zmęczenia. Moja waga to 102 kg.

  • @fjdivvjsnsna
    @fjdivvjsnsna 4 роки тому +1

    a rekawice gdzie ;-)

  • @arturdeepdigger7119
    @arturdeepdigger7119 Рік тому

    Czesci zamienne sa bezproblemowo dostepne do tego modelu?

  • @Boszu
    @Boszu 6 років тому

    Ale to ma fajny dźwięk jak na taką małą pojemność... Jednak V-ka robi swoje. ;) Ciekaw jestem jak gdyby tam wpakować jakieś fajnie wytłumione przeloty. ^^
    Osiągi powiem ci też niezłe! Jak na V-kę w małej pojemności... Zwykle te mało pojemne V-ki są słabsze, przykładowe porównanie Viaderka 125 i CBR 125. To Viaderko jest znacznie słabsze. I 90km/h to max. A tutaj setkę ciśnie, a nawet i więcej! ^^
    Aczkolwiek, w końcu to Yamaha! ^^
    I taka mała propozycja, zamiast zostawiać kogoś aby czekał, wsadź go na swoje moto. ;) Aczkolwiek, teraz Rebelka sprzedana, to akurat trochę problem heh. :P Bo na Twoją wielką maszynę no to ciężko aby ktoś wsiadał z kat. A1 ;) Czy kat. B :P

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому +1

      Boszu dźwięk był bardzo przyzwoity, faktycznie zmiana wydechów(nawet samych fajek) dałaby najlepsze rezultaty, ale cena :/ . 90-100 km/h mocno zależy od warunków, po wymianie modułu Rebel też szedł do 100 km/h i robił to bardzo żwawo :)). Wychodzi na to, że sprzedałem fajny sprzęcik. Proponowałem Piotrkowi jazdę na Rebel, ale nie chciał i dodatkowo wypadł mi trzpień blokujący klamkę, więc trzeba było wciskać sprzęgło w jednej płaszczyźnie, a w sumie wbijałem biegi bez sprzęgła.

    • @LuciusWiseadviser
      @LuciusWiseadviser 6 років тому

      Boszu...na viaderku to chyba zapomniałeś w takim razie,że są kolejne biegi ;) bo akurat viadro 125 to z luzem 120 leci a przelotowa to 100.

    • @danpimar
      @danpimar 6 років тому

      Muszę stanąć w obronie Viaderka. Max 90 to osiąga zablokowana na rynek niemiecki. Silnik ma mocniejszy od CBR 125, ale jest znacznie cięższa co poprawia komfort jazdy kosztem niestety przyspieszenia. Moja Varaderka osiąga jak każda inna ok 120 km/h co widać na filmie ua-cam.com/video/WjsGA5ypvOY/v-deo.html Co prawda było leciutko z górki, ale na płaskim terenie i bez wiatru też tyle poleci. Pozdrawiam.

    • @Boszu
      @Boszu 6 років тому

      A to muszę w takim razie znajomemu przekazać, że jego Viaderko to jeszcze zablokowane jest. ;)
      A tak mi się wydawało, że te 90km/h to trochę mało jak na taki sprzęt. Skoro głupi Chińczyk z 110-tką jest w stanie osiągnąć do tych 100km/h. A on wspominał że więcej jak 90km/h to się nie da. ;)

    • @LuciusWiseadviser
      @LuciusWiseadviser 6 років тому +1

      Boszu oj da sie :). Z drobna korekta fabryki to i 135 poleci.

  • @maxthebest68
    @maxthebest68 4 роки тому

    Kozesz zdradzićz co Ty włączasz wciąż (i wyłączasz pewnie) lewym kciukiem?...Kilka osób o to pytało, bez odpowiedzi...Zaciekawiło mnie to...😊

    • @dRapaczzdRap
      @dRapaczzdRap 3 роки тому

      Sprawdza czy kierunki są wyłączone, tez tak robię, z przyzwyczajenia

  • @belina65
    @belina65 5 років тому

    Jeżdżę xvs125 , mam pytanie: co technicznie zmieniają wywiercone otwory w wydechu? Jeśli ktoś posiada rysunek przekroju wydechu xvs125 to byłbym wdzięczny. Co do tych otworów w wydechu słyszałem skrajne opinie.
    Druga sprawa to , zdjalem w moim xvs125 obudowę filtra powietrza i motocykl odżył, dźwięk silnika się poprawił i ogólnie motocykl stał się szybszy.
    Trzecia sprawa to w moim xvs125 swiece zawsze są czarne i próba odpalenia z ssaniem kończy się załaniem świec i niemożliwością uruchomienia go bez czyszczenie świec. Moto był u wielu mechaników i nic nie poradzili, jeśli ktoś ma pomysł jak to poprawić będę wdzięczny.

  • @skorpionpic
    @skorpionpic 6 років тому +4

    Zaczynałem na Yamaha Virago 125 przyśpieszenie lepsze. LwG

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому

      Pewnie dałoby się szybciej zmieniać jeszcze biegi i na wyższych obrotach, druga sprawa mogło być lekko pod górkę i już wpływałoby to na prędkość.

    • @piotrmusia8233
      @piotrmusia8233 6 років тому +3

      Virago jest lzejsza z tego co pamietam ;)

    • @arthurmorgan6296
      @arthurmorgan6296 4 роки тому

      @@piotrmusia8233 dlatego wybrałem ją jako bazę na bobbera, po odchudzeniu powinno być jwj jeszcze lżej pkus zważając na moją posture 65 kg to powinno być ok :D

  • @pawemarkuszewski4270
    @pawemarkuszewski4270 6 років тому +1

    Przynajmniej =/= bynajmniej. Zwracaj proszę na to uwagę, bo zakładam, że używając tego słowa miałeś na myśli coś zupełnie odwrotnego.

    • @mariangringo
      @mariangringo 4 роки тому

      Przynajmniej byś wytłumaczył to bynajmniej.

    • @pawemarkuszewski4270
      @pawemarkuszewski4270 4 роки тому +2

      GRINGOOSS bynajmniej to podkreslenie negacji.

  • @SuperNateqPL
    @SuperNateqPL 6 років тому

    będzie shadowka 125 i hyosung?

  • @sawomirgabryelski826
    @sawomirgabryelski826 5 років тому

    2 bykolce :-)

  • @michamruczkowski1512
    @michamruczkowski1512 Рік тому

    Witam jak zwiększyć moc w xvs125

  • @arkadiuszwerner6889
    @arkadiuszwerner6889 5 років тому

    dla ludzi wysokich polecam ajs eos 125/320 ,

    • @tdziekan7039
      @tdziekan7039 5 років тому

      Ajs w Polsce ciężko kupić. Ewentualnie to samo tylko że junak m16. 125 lub 320

  • @maxxjames1121
    @maxxjames1121 4 роки тому

    A może Junak m11 125 na testy

  • @spidisand894
    @spidisand894 5 років тому +1

    Panowie mam drag stara 125 i mam odczucie że jest bardzo zamulony ,silnik ładnie pracuje i ma dość mocny ale buja się dosłownie rok a piąty bieg to tylko po prostym więc mam pytanie czy można go jakoś podkręcić

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  5 років тому

      Szukaj info na temat zblokowania, może jest z Niemiec?

    • @marekklimek6422
      @marekklimek6422 4 роки тому +1

      Zmień przednią zębatkę na 15 -tkę.Jazda pod górkę 90 km na godzinę Bez problemu.Jak zmienisz to napisz czy to pomogło.

    • @darconk.7692
      @darconk.7692 2 роки тому

      Te yamahy 125 mają masakrycznie długie przełożenie. Virago 125 z tyłu miały od 43 do 47z. U mnie sachs roadster (silnik virago, tylko, że 13,6KM) miał 47z z tyłu, na czwórce 100km/h, a piątka tak długa, że przy 115km/h obrotomierz dopiero na połowie skali. Żeby utrzymać stówke trzeba było jechać na czwórce, wystarczyło troche wiatru albo górka i nie dało sie jechać na piątce. Po zmianie na większą o 6 zębów z tyłu (53z) moto nie do poznania, wkońcu przyśpiesza i da sie jeździć na piątce, prędkość przelotowa 100km/h to nie problem (obroty nadal akceptowalne) nawet pod wiatr i pod górke, spalanie bez zmian, bo wcześniej i tak częściej jeździłem na 4 niż na 5, v-max bez zmian, 5 to nadal nadbieg. Te silniki max moc i moment mają przy 9tys.obr/min, a fabryczne przełożenie to jakieś nieporozumienie.

  • @lechpoznan5751
    @lechpoznan5751 2 роки тому

    Da się jakos zwiekszyc moc ?

  • @DAN4TECH
    @DAN4TECH 6 років тому

    Do Żar? To gdzie Wy się spotkaliście? Sąsiadami jesteśmy czy co ?:P

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому

      Spotkaliśmy się z Piotrkiem w Szprotawie. :) Ogólnie województwo obok, ale blisko.

    • @DAN4TECH
      @DAN4TECH 6 років тому

      Szprotawa to też rzut kamieniem, skąd Ty jesteś w takim razie ?

  • @toto4874
    @toto4874 5 років тому

    Co robisz tym lewym palcem co chwila

  • @arekguinness2342
    @arekguinness2342 6 років тому +3

    W logo Yamahy są 3 kamertony

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому

      Muzycznie i plastycznie to ja nigdy nie byłem uzdolniony, stąd te braki wiedzy :))

  • @thedarksideofnature1221
    @thedarksideofnature1221 6 років тому +2

    I teraz dylemat. Czy ma pierwszy motocykl (chociaż mam pełną kategorię A) wziąć Drag Stara 125 czy 650... Oba piękne, a przecież nie służą do ścigania się. Tylko który z nich się zmieści obok samochodu w garażu? :)

    • @ChopperMotovlog
      @ChopperMotovlog  6 років тому +2

      W sytuacji posiadania prawa jazdy A odradzałbym zakup 125 ze względu na wysokie ceny samych motocykli. Ewentualnie poszukać czegoś pośredniego między 250/650 z tymże pojemności 250 raczej w obecnych czasach ciężko się sprzedają.

    • @Vespi_
      @Vespi_ 6 років тому +3

      Podpisuje sie obiema rękoma. Posiadając A zakup cruisera ze 125 to prosta droga do rozczarowań.

    • @thedarksideofnature1221
      @thedarksideofnature1221 6 років тому +1

      Nie jeździłem prawie 7 lat, dlatego zastanawiałem się nad mniejszą pojemnością. Virago 535, Drag Star 650, no ewentualnie ten Junak 320, bo są świeże i tanie. Ktoś ma z nim jakieś doświadczenie?

    • @Vespi_
      @Vespi_ 6 років тому

      The Dark Side of Nature
      Ja niestety nie pomogę. Tylko 125 :) śmigam na kat B

    • @thedarksideofnature1221
      @thedarksideofnature1221 6 років тому +1

      Ja właśnie niby mam A, a motocykla brak - zbieram od 7 lat, a co roku, jak już mam nazbierane, to się coś wydarza - to nagły wyjazd, to naprawa samochodu, to się komputery popalą w domu, jak rok temu... Jak żyć - chciałoby się zapytać ;)

  • @sebastianba3822
    @sebastianba3822 6 років тому

    Nadal chce Pan sprzedać hondę rebel? Pozdrawiam !

  • @tubapl2099
    @tubapl2099 6 років тому

    Mam yamahe dragstar 125 i mogę polecić bo zajebisty motocykl👌

    • @marekmisztal2542
      @marekmisztal2542 4 роки тому

      Zajebiste to są Harleye i japońce powyżej litra
      Też mam dragstara 125 i muszę przyznać że wygląda bardzo fajnie i nawet jakąś tam frajde sprawia ale nadal jeździ i brzmi jak 125tka
      Wkurwia mnie że mamy takie idiotyczne prawo i zamiast jeździć prawdziwym motocyklem musze się męczyć z takimi zabawkami do 25 roku życia podczas gdy Amerykanie od 16 roku życia mogą sobie jeździć Harleyami i 200 konnymi ścigaczami
      Ktokolwiek wymyślił ten limit wiekowy powinien do końca swego marnego życia zapierdalać na galerze wokół Afryki
      Juz byłbym nawet gotowy zapłacić za ten bezsensowny egzamin (zadania niemal identyczne jak na B tylko że na motocyklu) ale wg urzędasów jestem na to za młody
      Chyba pierdole to czekanie kupie sobie jakiegoś Sportstera za 20 tysi i będę jeździł nielegalnie
      Nie będą mi jakieś unijne cioty mówić jak mam żyć
      Wgl to najlepiej jakby Polska wyszła z UE i zniosła te wszystkie debilne przepisy ale z obecnym rządem u władzy dobrze by się to raczej nie skończyło

  • @joedeoro
    @joedeoro 6 років тому +1

    A ty dalej bez rękawiczek ;)

  • @nubarus100
    @nubarus100 2 роки тому

    ŁUBU DUBU DUBU DUBU DUP DUP DUP DUP ŁUP DUP DUP DUP.... to jest to :)

  • @krystianfedyk4695
    @krystianfedyk4695 5 років тому +1

    Ściągasz się bo też mam rebelke

  • @12dawid12f
    @12dawid12f 6 років тому +2

    1.

  • @bobbermalopolska6192
    @bobbermalopolska6192 6 років тому

    co to za kamerka która nagrywasz?

    • @bobbermalopolska6192
      @bobbermalopolska6192 6 років тому

      proszę o odpowiedz bo stoję przed kupnem i chce mądrze wybrac :p

  • @fjdivvjsnsna
    @fjdivvjsnsna 3 роки тому

    jak mowisz.. w...bac sie łatwo...

  • @David-yf7bq
    @David-yf7bq 6 років тому

    Nie ma dzwieku

  • @1976Thorgal
    @1976Thorgal 5 років тому

    Chcesz mieć stuki kup Suzuki :)

  • @marcelistempniak3233
    @marcelistempniak3233 2 роки тому

    Okropne da te motocykle. Takie grzmoty, ani to jedzie ani wygląda.