Гайд для новачків в Civilization 7
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- Гайд для новачків в Civilization 7
👉Alex Villas - інвестиції в нерухомість на Балі www.alex.villa...
👉Допоможи каналу вирости, подивись ще й ці відео • Civilization 7
КАЧ Discord - / discord
КАЧ Telegram - t.me/+Ny6-kfs2...
Підпишіться на канал: / @КАЧ-о3ш
Civilization 7 гайди:
• Civilization 7
Більше відео по циві:
• Метовий білд на Персії...
Турніри:
• Турніри
цікаве відео, тільки недавно вирішив розібратись с цивою, до цьго граф але не серйозно, наткнувся на цей канал, дуже допоміг
@@Dimaska923 будь ласка
Красавчик 😝😁
Дякую
Дякую за відео!
Дякую за комент
Дякую Качу за нове відео, банан
Дякую за банан
вот слухаю, а таке відчуття, що вони не з простили гру на перший погляд, а наоборот зробили важчою в плане стратегії, тому-що багато різних перепутій можна створити від певної дії і ще наоборот заставляє тебе придумувати більше страгії проходження і ламати собі голову. Найбільше мені сподобалось саме прокачка міст тепер, але питання в іншому, чи можна потім поміняти цей ресурс, чи ні, а і скоріше за все тепер придеться тратити міста на шахти і віддавати на його пропитання села, щоб він ріс, тому-що якщо не можна міняти клітинки, це робить навить важче мікро менеджмент, але це треба відчути в грі спочатку. Также проблема буде, що гірські цивілізації можуть немати достанього росту через клітки, це робить ще більше важким мікро менеджмент. Мені ця механіка з містами і селами найбільше цікава, тому-що люблю розвивати. З міняням епох дурниця. Твоя провина, що не зміг створити імперію майбутнього. Также для чого ці розвиток через завдання. Це можна було би спростити, будівницвтом районів в самому системі міста, що він задіював селян для розробки району, а не слот будівництва міста. Наприклад від залеження твоїх ресурсів і щастя, швидкість будівниства районів і їх приріст очків залежив від щастя і якості землі, та і ті самі геотримальні місця, або близь вулканів, як наукові зискання, або будівницвто на горі, для вивчення космосу давали би прирост науки, культірні від визначних місць, або старовиних архитектурних будівель. Наприклад приріст процентів від старих чудес світу, як архітектурна спадчина і з кожною епохою процент від спадчин збільшувався .
По факту я розчарований, вони захотіли упростити для дебілів гру і вели дурні епохи для балансу і культурні очки за завдання, та і ті самі очки лідера для мене теж дивна. Якби мінвся лідери, це би був би сенс, а так це лишня механіка.
З змінею цивілізації я згідний, це додає більше реалізму розвитку цивілізації, хоть без зміни лідерів.
Дяка за відео, слава Україні
А мені норм. В їх діях є логіка. Головне щоб було цікаво грати, інше то деталі.
Коротше, чекаю нову еру, бойових роботів, всесвітній конгрес, дипломатичну та релігійну перемоги та ще купу механік, які додадуть протягом наступних DLС
@@ИванЯрмелюк то кілька років чекати
Ура ура дочекався!!!!
ага
Одразу like)
Дякую.
Хотів додати на рахунок вживання "town" - українською це Містечко, яке нам Совєтікус активно вбивав. Селище - це швидше про поселення біля шахти або металургійного заводу.
In Ukraine the term town (містечко, mistechko) existed from the Medieval period until 1925, when it was replaced by the Soviet government with urban type settlement. Historically, a town in the Ukrainian lands was a smaller populated place that was chartered under the German town law and had a market square (see Market town).
Я розумію, але місто і містечко спільнокореневі слова, тому щоб не заплутуватись я використав слово селища. Тобто є міста і селища. а міста і селища то поселення. В описі бонусів вживається 3 різні слова, тому щоб не заплутатись я використав максимально віддалені по звучанню слова.
😂 купляти не буду ) нехай болгари восхіщаються 😂
Дякую за контент
дуже схоже на ІРЛ:
- командири фармлять експу а юнітами можна розмінюватись
- командири можуть запаковувать і розпаковувать
:):)
Так, все як в житті.
Дякую за відео. Загалом цікаво.
Тільки от питання, якщо вони зробили із одной гри цілих три. А комусь подобається грати тільки в одну із цих трьох. Тобто ще треба знайти тих кому подобається та сама гра… хз. Геморна якось
@@СмелыйГёз взагалі в циву геморно грать, нам не звикати.
Є дуже великі питання до циви 7, є повна рос озвучка але немає навіть текстової української, не додали Україну. Тому вважаю зашкварним купувати цю гру ще й за сто баксів
Не купуй і не пірать. Я не бачу зашквара, то всьо інфопривід. Виходить багато ігор без української локалізації. 6 цива теж не має локалізації і всім норм, хоча гра вийшла в 2016 році.
@КАЧ-о3ш Значить позиція "какая разница?"
Зрозумів)
@waginolog нажаль нічого ти не зрозумів.
@@КАЧ-о3ш у вас не пропадає бажання грати в цю гру після того, як у неї додають росію як наукову та культурну цивілізацію (в той час, коли вона веде війну проти вас конкретно і хоче вбити вас конкретно, та протягом усієї історії були загарбниками), роблять унікальним юнітом козаків (замість умовних гусарів), хоча козаки - один з символів української культури, не додають укр. озвучку, і продають гру за такою високою ціною? Є купа розробників, які не плюють в обличчя укр. гравців так, як це зараз роблять фіраксис. Аргументи про циву 6 вважаю абсолютно недоречними - в 2016 році світ був зовсім інший.
@@КАЧ-о3шв 2016 році світ був інший. Зараз є купа ігр, які враховують, що росія веде загарбницьку війну по відношенню до українців і не плють в обличчя українській аудиторії так, як це роблять фіраксис. Робити один з символів української культури (козаків) російським юнітом в момент, коли росія намагається знищити Україну - що це, як не плювок в обличчя українській аудиторії?
P.S. завтра виходить Kingdom Come Deliverance 2, де є укр. локалізація, і яка при цьому ще й коштує на порядок дешевше. Таку гру вже приємніше купувати.
ООооо хтось сьогодні надивиться та буде гратися в милу 6-ку.... Це я ;-)
Щастя, здоров'я
Не знав, що зміна епохи настільки радикальна. Тобто якщо я 1 хід не встиг захопити ворожу столицю, то при переході в нову епоху мені просто видалять всіх тіх юнітів, які були на облозі? 🤨
Схоже на те.
Звісно! ЦЕ ж весело (на їх думку). Мені здається вони більше не розглядають свою гру як масштабну послідовну зарубу з далеким плануванням. Ні - тепер це 3 різних партії коротенькі, яки ти можеш просто поєднати (притягнуто) одна до одній. Бо покоління XYZ (як їх там зараз) не в змозі гратися декілька годин - ще втомляться. Забудь коротше про облогу в попередній епосі ;-) Як і про багато іншого - навіть про будиночки в райончиках. Наскільки я зрозумів. Качка виправить якщо помиляюся
@@alexseymoshkin6752 вітаю в епосі тік тока. Ти занадто драматизуєш.
Щось на кшталт Мірового конгресу, голосування за резолюції в цей частини не буде?
Колись буде, На релізі нема. Ні в 4 ні в 5 на старті не було конгресу. Відбулась класична нарізка на ДЛС.
Не купувати циву 7
Не купуй, то власне діло кожного.