Govee immersion TV arkası şerit LED T1 ve T2 karşılaştırması. T1 V.S. T2 ?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 17 бер 2024
  • Easyhome kanalından herkese merhaba .
    Bu haftaki videomuzda şu sıralar çok popüler olan Govee firmasının televizyonlarımıza ambilight özelliği kazandıran T1 ve T2 modellerinin karşılaştırmasını anlatıyorum.
    Hangi model daha hızlı reaksiyon gösterir? Fiyat performans karşılaştırması ? Hangisi görüntüyü daha detaylı arkaya yansıtır? senkranizasyon özelliği nedir? Govee immersion T1 v.s. T2?
    Bu video Kdenlive ile düzenlenmiştir
  • Наука та технологія

КОМЕНТАРІ • 9

• @sinanergul04
    @sinanergul04 4 місяці тому +1

T1 kullanıyorum ve odadaki diğer 4 govee ile senkronizasyon ediliyor bilginiz olsun

• @easyhomee
      @easyhomee  4 місяці тому +1

Teşekkürler bilgi için T1 de bu özellik yok diye biliyordum güncelleme gelmiş demek ki

• @kursatturkcan7066
    @kursatturkcan7066 Місяць тому

T2 modelini televizyonum için alacağım ancak ayrıca spota 5 tane govee lamba, 6+1 olarak geçen duvar aydınlatma barı ve 5 m led şerit alıp odama montajlarını yaptıktan sonra televizyon ışıklarına göre yanmasını istiyorum bu mümkün mü? Philips hue'de bunun için sync box alınması gerektiğini biliyorum govee'de sadece uygulama üzerinden bunları senkronize edebiliyor muyuz?

• @easyhomee
      @easyhomee  Місяць тому

Kürşat Merhaba ,
      Sync modulsüz Çalışır.
      Ama bu saydığın ürünlerin senkron özelliği olup olmadığını kontrol et. Goveenin her aydınlatma ürünü senkron olarak çalışmıyor.

• @kursatturkcan7066
      @kursatturkcan7066 Місяць тому

@@easyhomee çok teşekkür ederim bir çok ürünün açıklaması ingilizce, senkron çalıştığını gösteren bir ibare var mı yanı o ibareyi görürsek alabiliriz diyebileceğimiz bir terim varsa ona göre alışveriş yapmak isterim tekrar çok teşekkür ederim

• @tolgapoyraz2536
    @tolgapoyraz2536 2 місяці тому

İyi günler t1 ürün aldım kamera tam nasıl konumlandırmak gerekiyor sanki çok farklı renkler gösteriyor gibi geliyor yardım edersen sevinirim

• @easyhomee
      @easyhomee  2 місяці тому

Poyraz Merhaba ,
      Tam ortaya yerleştir ve zemine paralele dursun. Alta da koyabilirsin üste de burada önemli olan kalibrasyon. Kalibrasyonu iyi yapmazsan koyduğun yerin de önemi yok

• @serkangunel1573
    @serkangunel1573 4 місяці тому

Samsung ovel ekranda oluyormu yardımcı olurmusunuz

• @easyhomee
      @easyhomee  4 місяці тому

Merhaba Serkan, T1 çalışmaz, T2 çalışır ama kalibrasyonu tam yapamazsın. Yine de çift kamera olduğu için T1 e göre kalibrasyon yapman daha kolay olur. Ortaya taktığın kameranın köşeleri tam görmesi gerekir muhtemelen göremez ama yapılmış uygulamaları gördüm T2 çalışıyor yüksek verimli olmasa da