@@volodymyrkuznietsov2429 Вау! То тема й дотепер не заглухла? Звісно, я не уявляю, в який спосіб можна розвити той задум, щоби не зламати його магію, але безумовно хочеться більше 😅
Дякую за чудовий огляд! От умієте Ви зацікавити! Це, звичайно, не та література, яку я зазвичай читаю, але космізм, колективний розум і "боги" заходять) Мабуть, прийдеться купити
Тільки він має бути "Горизонт подій" (Event Horizon), це фізичний термін, відстань навколо чорної діри, за якою не видно нічого, що траплається всередині через надвисоку гравітацію.
Дякую за огляд. Подивившись його, придбав собі дану книгу і не був розчарований. Навіть не чекав від нашого співвітчизника такої якісної нф. Хотілось почитати ще щось від автора в даному сеттінгу
Що до пілотів-камікадзе, до речі: я саме на цій частині закінчив читання роману. Досить символічно його кінцівка наклалася на сучасні українські реалії)
Не знаю чому так цікаво вас слухати ) Ну як не знаю, знаю, то просто мовний штамп ) Якась своєрідна магія вашої квантової подачі ) Зазвичай я не уважно сприймаю розмовні випуски, вам вдається привернути увагу, починаю дивитися і дивлюсь до кінця. Дякую за ці приємні хвилини! ПС Слобожанський акцент просто чарівний )
Придбав книгу, прочитавши уривок. Зацікавила, проте все-одно не був упевнений в тому, чи хочу я її прочитати, бо здалася надто заплутаною. Автор і сам не приховує цього факту😀 Проте Ви переконали, що читати обов'язково потрібно. І якомога скоріше ☺️
Спеціально повернувся до відео, щоб подякувати. Дуже класна книжка. Наші автори для мене в новинку, адже читав або західних, або країни яку не варто називати. Спочатку йшла зі скрипом, адже незвичний жанр і тим паче українською практики читання небагато, але вже після 30 сторінок пішло жвавіше, як і самі події. Хронологія спочатку здалась дивною, адже стартує майже с закінчення історії, проте отримав неабияке задоволення коли по шматочкам пазл складався в цілу картину. Плюс в запропонованій автором послідовності ставлення до героїв дійсно міняється, адже ти не знаєш звідки вони пішли і чому саме так себе поводять, що поступово міняється. А ще не думав що відносно камерний, якщо так можна сказати про книгу, підхід до оповідання. Більшість подій відбуваються або на кораблі, або в доволі невеличких локаціях подіях минулого, але це ніяк не псує враження. Читати в історичній хронології не раджу. Питань буде мало, усі відповіді одразу, так не цікаво. Неабиякий шарм цієї книги це плутаниця чому саме так себе поводять і що саме мені не розповідають. Сподобалось питання яке задала одна з героїнь: "Ви прийшли нас рятувати, звільняти. А ви спитали нас, чи хочемо цього ми?", адже люди з різних планет доволі сильно відрізняються. І те що по суті як їх "хозяїва", так і земляни - одне й те саме, різниця тік у кількості волі та методах. Імперія це машина яка перемеле усіх. Твоє життя, твоя унікальність, нікому не потрібні. Ти ресурс і тобою розпорядяться так, як побачать доцільним. Молодий, в тобі палає спрага до життя, у тебе купа планів і бажань? Плювати. З поточними подіями будь-яке пригадування імперій викликає негатив, адже ми бачимо наслідки імперіалізму. (До речі "Оповістки Меекханського прикородоння", Роберта Вегнера, теж непогано показують цей механізм з його підходом до асиміляції і знищення народів. Правда це вже в жанрі фентезі) Із мінусів - незрозуміло на кой біс автор використовував стільки займаних слів, що є прямою транслітерацією з англійською. Це його "флотін" мені все ще пригадується і тіпає. Каджиту велике дякую що за пораду цієї книги, як і за аксолотля. Настав час інкарнацій безсмертя.
Радий що вам сподобалося) До речі в мене книга теж спочатку прям важко йшла, нічого незрозуміло й купа нових термінів, локацій тощо. Щодо Інкарнацій Безсмертя - особисто мені книги зайшли, майже всі, крім книги про Марс, Бога Війни, але...логічно що навколо бога війни купа романтики сексу та насилля, але мені не зайшла ця частина.
О, Крізь горизонт теж один з моїх улюблених фільмів. Одночасно це найбільш моторошний фантастичний фільм! Дякую за огляд, теж збираюся прочитати твір Кузнєцова.
Книга топова насправді. Вона, а також Вогневир, зробили Володимира Кузнєцова одним із моїх найулюбленіших українських авторів. Що ж до мов і перекладу фраз - насправді їх небагато, і вони буквально на сусідній сторінці стають очевидними завдяки контексту самого тексту, тож тут примітки й відсилки на мою думку будуть навпаки заважати зануренню, тож автор все правильно зробив))) До речі: а в якому порядку цей роман читали Ви? :-)
Спочатку як в книзі, а коли другий раз читав - обирав випадкове число по номерах глав) До речі, в збірці "Змієві вали" є оповідання Кузнєцова, де дія відбувається на Землі в часи, коли почався спротив мі-го.
@@midnightquantum гм, цікаво))) Дякую за рекомендацію - тре' буде придбать))) До речі, бачу у відео Вашому Химородів: не читали ще? Не знаєте, чи є там щось із цього ж циклу? 🙂
Дякую за відео, дуже гарний огляд вийшов. Дякую за роз'яснення з порядком читання, що можна почати будь-яким способом. Бо трохи переймався стосовно цього
За Вашою порадою, прочитав Невимовні культи. Не скажу, що книга мені сподобалась- вона дуже не проста, бо примушувала постійно звертатись до гугл перекладача, щоб зрозуміти, що відбувається. Книга має великий акцент до гри Doom. Власне центральний чувак у регенеруючих обладунках- протагоніст гри Doom
Дякую за відео! Згоден з усім сказаним. Стосовно мов, я декілька фраз пробував перекласти через Гугл і там дійсно нема нічого вагомого, що б виправдало цей прийом, тому так, це таки мінус. Але все решта - просто на висоті, це тверда 10 із 10
сумнівалася чи варто купувати та читати, але після розкішного та переконливого огляду - вибору немаю. Дякую, Дмитре, багато кого дивлюся з буктюберів, але у Вас це не просто відгуки, а швидше прообрази екранізацій. Уявляю скільки за тим всім праці
В цьому квантовому мультивсесвіті можна заплутатись, бо я не розумію - книга справді настільки крута чи через те, що я дивлюся це відео, коли на годиннику три кванти опівночі? Дякую, що поділився враженнями❤❤
Читав був минулого року. На оповіданні про О'Шонесі закинув, бо щось мені там змусило заскучати. Після цього огляду почав читати наступне оповідання про Діаманту і Штурмовика, і уже не зміг відірватися. Дякую!
Може не нова інфо, але в гугл перекладача для телефону є можливість при наведенні камери перекладати текст. Наводиш і він одразу перекладає на екрані. Не знаю чи візьме він латину, але живі мови точно. Дуже зручно.
Дякую,я пробував) Німецьку переклав, латину ні, китайські ієрогліфи...переклав, але не правильно. Благо там потім переклад ієрогліфів з'явиться в тексті
Та, деякий час назад, був огляд русіш фантаст. Олді туди не помістились але цілком заслуговують. Зі своїм перманентним ностальчним сумом за "хрустом французької булки"
@@olchuk506 Вони зараз активно донатять переселенцям. Пишуть оповідання про війну,і загалом займають активну проукраїнську позицію. Можу посилання на ФБ прикрутити.
@@midnightquantum В них є відносно свіжий цикл "Ойкумена" така собі космоопера. Активно перекладається українською. Більш детально пропрацьваного всесвіту,важко знайти. Дуже,дуже гарна та якісна серія. З останнього містичний детектив доби самураїв Японії " Карп та дракон". Також дуже якісно та чудово показаний світ,в якому відбуваються події.
Якщо хочете демонструвати назву на борту згенерованого корабля, пишіть в запиті до нейронки "Shinano", бо саме так має виглядати японська назва 信濃 латиницею. Sinano - це щось китайське (від кореня Sino-).
Дякую за огляд! Дійсно в романі дуже багато цікавих ідей і прийомів, але багато непояснених речей і поворотів, а також, як на мою думку, нестача пророблених персонажів, які б притягували емоцію читача, роблять цей всесвіт загалом таким в який не дуже хочеться знову занурюватись.
Дякую за огляд! Маю таке питання що ви думаєте про книгу Четверте крило, яке в українському буктюбі на високому рівні хайпу, чи дійсно варто купити як гарне фентезі чи там фентезі як крапля в морі і все перекриває жанр романтичного оповідання на фоні драконів яких можливо недостатньо? Книга досить дорога і не хотілося б розчаруватися купивши не цікавий мені жанр під гарною обкладинкою!
Чесно, нічого не можу сказати, бо не читав. Це жанр романтичного фентезі і я дуже не впевнений, що там є саме фентезі, тому не купував, книга дійсно дорога.
Та ну. Сатурніанські кішки не Є суперкомп'ютерами: так, вони використовуються людьми через свої особливості, але в питанні ким вони є для мене очевидно ще це живі істоти звичайні з незвичними параметрами. Насправді дуже багато елементів цієї "фантастики" є в цілком реальних езотеричних нью-ейдж течіях
доречі, коли читала про підземне місто на марсі, як там дівчата сиділи за столом, а потім пілетів мі-го, відчула вайб The Jean Le Flambeur Trilogy - Hannu Rajaniemi - коли Жан був на Марсі у місті за стінами.
Не обов'язково. Хоча, насправді - можна просто по назві істоти набрати в гуглі там зазвичай є малюнок та короткий опис. Але насправді, це теж не обов'язково.
Я дуже давно читав. Я купив книгу разом з кількома іншими якраз перед вторгненням, і прочитав десь літом того року. Для мене історія була схожа на загадковий пазл єдиної картини, хоча фрагмент про древніх, здавався недоречним. Він наче не мав жодного відношення до решти персонажів, просто десь з боку зі знаком питання над головою.
@@midnightquantum А в мене Заколот з першого накладу! 🤭 Я досидівся був, аж поки наклад було розпродано, і дивом натрапив на один примірник у місцевій книгарні.
Проблема нерозуміння чи непорозуміння однієї команди це реальність сьогодення в ІТ. Помилково, сторонні споглядачі успіхів айті фахівців, гадають що айтівці розуміють і знають достатньо для залагодження і комунікації. І ось автор твору показує нам що усе далеко не так.
Перечитав книгу двічі в різних послідовностях. І в обох варіантах мені вона не сподобалась взагалі. Але це моє судження у вас можу бути інше. Перед критикою неможливо виділити і хороші моменти сама ідея про 6 оповідань які складаються в одну лінію в будь-якому випадку незалежно від послідовності, і показують що судження тих чи інших дій не повністю обєктивне. Вживання різних мов доповнює і показує різницю між членами екіпажу і формування еліт і усіх інших, що не раз було продемонстровано починаючи від можливості пересування по Сінано і каютами. Створений світ з іншими цивілізаціями богами Але щодо критики це те що автор вживає велику кільтість термінів з квантової фізики, квантової механіки, теорії розвитку цивілізації без будь-якого мінімально пояснення для читача або ти не розумієш про що йде мова, або просто не звернеш уваги і читаєш далі. Дуже багато всього і незавжди доречно, якщо їх забрати суть не змінитисься.(Для прикладу "кабелі обмотались навкруги наче сфера Дайсона") Неймовірно велика кільсть костелів без будь-якого поснення ідей, цілей, хто це зробив, для чого було зроблено, висновки. Деколи здається що та чи інша назва, подія, орден, людина, інша цивілізація, бог щоб закрити дірку і про неї більше не згадувати. Що дуже здивувало це вживання деяких слів для прикладу "мацаки" чесно скажу знайшов 4 різні значення до нього і так до кінця не зрозумів що автор мав на увазі в тій чи іншій ситуації. Тут не знаю але манера написання автора як на мене дуже погана коли читаєш один абзац про одне а далі інший вже загалі про інше (читав лише одну книгу автора). Якщо це задумка автора до цієї книги щоб показати квантову суперпозицію на сторінках книги виглядає непогано. І запатиння які автор залишив не поясненими в книзі. В більшості випадків на них навіть не можливо отримати відповіль і взагалі роздумувати про них, бо є лише назва без будь-яких фактів чи мінімальних пояснень. Повна протилежність - молитвених веєрів Фредеріка Пола.
Дякую за ґрунтовний огляд та високу оцінку!
Це вам велика подяка, ваша книга стала для мене справжнім відкриттям, давно я нічого настільки гарного не читав. Дуже чекаю продовження;)
@@midnightquantum намагаюся працювати над рукописом. Хай часу на те і бракує(
@@volodymyrkuznietsov2429 Вау! То тема й дотепер не заглухла? Звісно, я не уявляю, в який спосіб можна розвити той задум, щоби не зламати його магію, але безумовно хочеться більше 😅
Добрий день, чи можна десь купити книгу у електронному форматі? Знаходжуся за кордоном і не маю можливості купити у папері(
Фігасє людина наворотила… йду купувати книгу❤
Що ж, зараз перша ночі й схоже, що саме час трохи почитати))
На ніч ця книга заходить ще краще) Але якщо ви вдома один, то під час читання почне здаватися, що в кімнаті є ще хтось...а може й не здаватися)
Дякую за чудовий огляд! От умієте Ви зацікавити! Це, звичайно, не та література, яку я зазвичай читаю, але космізм, колективний розум і "боги" заходять) Мабуть, прийдеться купити
Сподіваюся що вас подобається
..."Крізь горизонт" один із кращих фантастичних фільмів.Нажаль дуже недооцінений ...
Один із моїх улюблених фільмів.
Тільки він має бути "Горизонт подій" (Event Horizon), це фізичний термін, відстань навколо чорної діри, за якою не видно нічого, що траплається всередині через надвисоку гравітацію.
100%
А ще якби вони додали вирізані кадри
Дякую за огляд. Подивившись його, придбав собі дану книгу і не був розчарований. Навіть не чекав від нашого співвітчизника такої якісної нф. Хотілось почитати ще щось від автора в даному сеттінгу
В збірнику фантастики "Змієві вали" є його оповідання, яке фактично трохи розкриває події повстання на Землі під час правління мі-го.
Що до пілотів-камікадзе, до речі: я саме на цій частині закінчив читання роману. Досить символічно його кінцівка наклалася на сучасні українські реалії)
Читав, сподобалось
Не знаю чому так цікаво вас слухати ) Ну як не знаю, знаю, то просто мовний штамп ) Якась своєрідна магія вашої квантової подачі ) Зазвичай я не уважно сприймаю розмовні випуски, вам вдається привернути увагу, починаю дивитися і дивлюсь до кінця. Дякую за ці приємні хвилини!
ПС
Слобожанський акцент просто чарівний )
Дякую!
Дякую за огляд, коли слухала навіть забувала дихати, так захоплююче було 😲🤯
дякую!
Вже якийсь час задивляюся на книги Кузнєцова. Таки треба купувати і читати :)
Я таки придбала і прочитала Заколот. Шикарна книга! За деякий час обов'язково до неї повернуся :)
Придбав книгу, прочитавши уривок. Зацікавила, проте все-одно не був упевнений в тому, чи хочу я її прочитати, бо здалася надто заплутаною. Автор і сам не приховує цього факту😀
Проте Ви переконали, що читати обов'язково потрібно. І якомога скоріше ☺️
Одна з книжок яку думаю читати чи ні. Дякую.
Сподіваюся що вам сподобається
@@midnightquantum можна огляд ваших полиць
Дуже дякую! Я дуде давно шуала такий канал, як ваш 🎉🎉🎉🎉
Спеціально повернувся до відео, щоб подякувати. Дуже класна книжка. Наші автори для мене в новинку, адже читав або західних, або країни яку не варто називати.
Спочатку йшла зі скрипом, адже незвичний жанр і тим паче українською практики читання небагато, але вже після 30 сторінок пішло жвавіше, як і самі події. Хронологія спочатку здалась дивною, адже стартує майже с закінчення історії, проте отримав неабияке задоволення коли по шматочкам пазл складався в цілу картину. Плюс в запропонованій автором послідовності ставлення до героїв дійсно міняється, адже ти не знаєш звідки вони пішли і чому саме так себе поводять, що поступово міняється. А ще не думав що відносно камерний, якщо так можна сказати про книгу, підхід до оповідання. Більшість подій відбуваються або на кораблі, або в доволі невеличких локаціях подіях минулого, але це ніяк не псує враження.
Читати в історичній хронології не раджу. Питань буде мало, усі відповіді одразу, так не цікаво. Неабиякий шарм цієї книги це плутаниця чому саме так себе поводять і що саме мені не розповідають.
Сподобалось питання яке задала одна з героїнь: "Ви прийшли нас рятувати, звільняти. А ви спитали нас, чи хочемо цього ми?", адже люди з різних планет доволі сильно відрізняються. І те що по суті як їх "хозяїва", так і земляни - одне й те саме, різниця тік у кількості волі та методах. Імперія це машина яка перемеле усіх. Твоє життя, твоя унікальність, нікому не потрібні. Ти ресурс і тобою розпорядяться так, як побачать доцільним. Молодий, в тобі палає спрага до життя, у тебе купа планів і бажань? Плювати. З поточними подіями будь-яке пригадування імперій викликає негатив, адже ми бачимо наслідки імперіалізму. (До речі "Оповістки Меекханського прикородоння", Роберта Вегнера, теж непогано показують цей механізм з його підходом до асиміляції і знищення народів. Правда це вже в жанрі фентезі)
Із мінусів - незрозуміло на кой біс автор використовував стільки займаних слів, що є прямою транслітерацією з англійською. Це його "флотін" мені все ще пригадується і тіпає.
Каджиту велике дякую що за пораду цієї книги, як і за аксолотля. Настав час інкарнацій безсмертя.
Радий що вам сподобалося) До речі в мене книга теж спочатку прям важко йшла, нічого незрозуміло й купа нових термінів, локацій тощо.
Щодо Інкарнацій Безсмертя - особисто мені книги зайшли, майже всі, крім книги про Марс, Бога Війни, але...логічно що навколо бога війни купа романтики сексу та насилля, але мені не зайшла ця частина.
Ой , як я хочу це пережити.
Ви настільки гарно описали книгу, що захотілося її купити от зараз. Дякую!
тоді не варто собі відмовляти;)
О, Крізь горизонт теж один з моїх улюблених фільмів. Одночасно це найбільш моторошний фантастичний фільм! Дякую за огляд, теж збираюся прочитати твір Кузнєцова.
Я після того, як прочитав книгу - передивився фільм, дуже його люблю й він таки дуже страшний)
@@midnightquantum , а є книга? Не знала, я думала це оригінальний сценарій.
О так, фільм просто чудовий
Книга топова насправді. Вона, а також Вогневир, зробили Володимира Кузнєцова одним із моїх найулюбленіших українських авторів. Що ж до мов і перекладу фраз - насправді їх небагато, і вони буквально на сусідній сторінці стають очевидними завдяки контексту самого тексту, тож тут примітки й відсилки на мою думку будуть навпаки заважати зануренню, тож автор все правильно зробив))) До речі: а в якому порядку цей роман читали Ви? :-)
Спочатку як в книзі, а коли другий раз читав - обирав випадкове число по номерах глав) До речі, в збірці "Змієві вали" є оповідання Кузнєцова, де дія відбувається на Землі в часи, коли почався спротив мі-го.
@@midnightquantum гм, цікаво))) Дякую за рекомендацію - тре' буде придбать))) До речі, бачу у відео Вашому Химородів: не читали ще? Не знаєте, чи є там щось із цього ж циклу? 🙂
…це та книга, яку я давно хотів прочитати, але завжди щось від неї відволікає! Дяка за взірцевий випуск
Дуже раджу, хотілося б ваш відгук почути, й взагалі впевнений що вона вам сподобається
@@midnightquantum ...саме в процесі її пошуко-придбання:)
Дякую вам за нове класне відео 😊😊😊😊😊
🔥
Дякую за відео, дуже гарний огляд вийшов. Дякую за роз'яснення з порядком читання, що можна почати будь-яким способом. Бо трохи переймався стосовно цього
Читав її у 2021. Складна треба перечитувати. Доречі,✌️автор мій однокласник
😃
Дякую за відгук, як завжди цікаво і якісно 💪
За Вашою порадою, прочитав Невимовні культи. Не скажу, що книга мені сподобалась- вона дуже не проста, бо примушувала постійно звертатись до гугл перекладача, щоб зрозуміти, що відбувається. Книга має великий акцент до гри Doom. Власне центральний чувак у регенеруючих обладунках- протагоніст гри Doom
Але, як на мене, книга не закінчена! Немає кінцівки.
@@yanekpetrovsky5064 Ну, наскільки я знаю, продовження книги буде;)
Дякую за відео! Згоден з усім сказаним. Стосовно мов, я декілька фраз пробував перекласти через Гугл і там дійсно нема нічого вагомого, що б виправдало цей прийом, тому так, це таки мінус. Але все решта - просто на висоті, це тверда 10 із 10
Гарно що хоча б розшифровка ієрогліфів була, бо мені гугл видавав нісенітницю)
1:10 - тобто, як у "Доктор Хто"? )) читати чи дивитися можна з будь-якого місця!, все одно Тардіс була, є і буде з початку часу до кінця Всесвіту...
Дякую за відео, завжди приємно вас бачити та чути . Перемоги та миру усім нам!
сумнівалася чи варто купувати та читати, але після розкішного та переконливого огляду - вибору немаю. Дякую, Дмитре, багато кого дивлюся з буктюберів, але у Вас це не просто відгуки, а швидше прообрази екранізацій. Уявляю скільки за тим всім праці
Дякую за теплий відгук! Так, праці дуже багато, саме тому відео виходять не часто, довго роблю.
Дякую за відео. Неймовірно цікава книга та принцип створення історії.
Дуже зацікавили
для відпочинку, змістовно - медетативно. лайк.
вау! неймовірний огляд! дякую!
В цьому квантовому мультивсесвіті можна заплутатись, бо я не розумію - книга справді настільки крута чи через те, що я дивлюся це відео, коли на годиннику три кванти опівночі?
Дякую, що поділився враженнями❤❤
А може все відбувається одночасно? Ровно в три кванти опівночі)
Це відео якісна продукція. Книга також!
Дякую за відео! Ваші б ілюстрації та до цієї книги!
Нічого подібного не читав і от сьогодні закінчив її читати... Це настільки не звична і в свою чергу крута книга, що я вже хочу продовження)
Невеличкий інсайд - воно буде) Але коли - невідомо. Особисто я дуже чекаю, дуже крута книга.
@@midnightquantum Супер! Приєднуюсь до вашого чекання)
Кайфанув від огляду! І від книги!
По роботі розбирала цей текст на запчастинки, і з кожним розділом закохувалась все більше. Дякую за змістовний відгук!
Дякую за огляд. Зацікавили, треба купляти:)
Читав був минулого року. На оповіданні про О'Шонесі закинув, бо щось мені там змусило заскучати. Після цього огляду почав читати наступне оповідання про Діаманту і Штурмовика, і уже не зміг відірватися. Дякую!
Згоден, частина про ОʼШонесі мені теж здалася трохи нуднуватою
Підозрюю, що книга написана ШІ для інших ШІ 😊 Заінтригували, пане Дмитре! Буду читати. Дякую, успіхів Вам.
Дякую за огляд. Поки дивалась відео встигла замовити цю книгу. Тому, як прочитаю, то звірюсь з вашим враженням :)
ух! дуже приємно! Сподіваюся, що книга вам сподобається
Може не нова інфо, але в гугл перекладача для телефону є можливість при наведенні камери перекладати текст. Наводиш і він одразу перекладає на екрані. Не знаю чи візьме він латину, але живі мови точно. Дуже зручно.
Дякую,я пробував) Німецьку переклав, латину ні, китайські ієрогліфи...переклав, але не правильно. Благо там потім переклад ієрогліфів з'явиться в тексті
Бажаю здоров'я. У Вас є плани на огляд творів Г.Л.Олді?
Та, деякий час назад, був огляд русіш фантаст. Олді туди не помістились але цілком заслуговують. Зі своїм перманентним ностальчним сумом за "хрустом французької булки"
@@olchuk506 Вони зараз активно донатять переселенцям. Пишуть оповідання про війну,і загалом займають активну проукраїнську позицію. Можу посилання на ФБ прикрутити.
Скоріше за все ні, тому що в свій час мені вони не зайшли, ну от не пішли їх книги, тому я майже незнайомий з їх творчістю
@@midnightquantum В них є відносно свіжий цикл "Ойкумена" така собі космоопера. Активно перекладається українською. Більш детально пропрацьваного всесвіту,важко знайти. Дуже,дуже гарна та якісна серія.
З останнього містичний детектив доби самураїв Японії " Карп та дракон". Також дуже якісно та чудово показаний світ,в якому відбуваються події.
@@midnightquantumа як щодо творчості Дяченків? Я для себе не можу вирішити, до якої літературної традиції їх віднести - російської чи української...
Дякую
Здається, таки треба перечитати "Заколот". Та тепер вже не в тому порядку, що минулого разу. Дякую за те, що нагадали.
Якщо хочете демонструвати назву на борту згенерованого корабля, пишіть в запиті до нейронки "Shinano", бо саме так має виглядати японська назва 信濃 латиницею. Sinano - це щось китайське (від кореня Sino-).
Теж дуже сподобалась книга, якось перечитаю, може після виходу продовження, щоб пригадати.
Доброго. Огляд книжок по Вархаммеру, я так розумію, не буде?
Ні, я абсолютно не в темі цього сетингу
Оминайте вас ракети 🤗
Дякую за огляд! Дійсно в романі дуже багато цікавих ідей і прийомів, але багато непояснених речей і поворотів, а також, як на мою думку, нестача пророблених персонажів, які б притягували емоцію читача, роблять цей всесвіт загалом таким в який не дуже хочеться знову занурюватись.
Тобто ця книжна схожа своєю структурою до «Хмарного Атласах» Давіда Мітчелла
Читала і мені було трохи важко та й не люблю, коли нема закінчення
Колективний розум як у жукерів з Космічного Десанту?
Ну, яб сказав складніше, автор коротко про це згадує, але дуже круто. Це має відношення до фрактальної структури.
Дякую за огляд! Маю таке питання що ви думаєте про книгу Четверте крило, яке в українському буктюбі на високому рівні хайпу, чи дійсно варто купити як гарне фентезі чи там фентезі як крапля в морі і все перекриває жанр романтичного оповідання на фоні драконів яких можливо недостатньо? Книга досить дорога і не хотілося б розчаруватися купивши не цікавий мені жанр під гарною обкладинкою!
Чесно, нічого не можу сказати, бо не читав. Це жанр романтичного фентезі і я дуже не впевнений, що там є саме фентезі, тому не купував, книга дійсно дорога.
Та ну. Сатурніанські кішки не Є суперкомп'ютерами: так, вони використовуються людьми через свої особливості, але в питанні ким вони є для мене очевидно ще це живі істоти звичайні з незвичними параметрами. Насправді дуже багато елементів цієї "фантастики" є в цілком реальних езотеричних нью-ейдж течіях
Ну так це ж Doom 2016 року!
доречі, коли читала про підземне місто на марсі, як там дівчата сиділи за столом, а потім пілетів мі-го, відчула вайб The Jean Le Flambeur Trilogy - Hannu Rajaniemi - коли Жан був на Марсі у місті за стінами.
Згоден, теж згадав Жана та цю трилогію, можливо автор частково надихався нею.
А я ж її якраз читаю😊
Для її прочитання потрібно знати міфологію лавкрафта?
Не обов'язково. Хоча, насправді - можна просто по назві істоти набрати в гуглі там зазвичай є малюнок та короткий опис. Але насправді, це теж не обов'язково.
Повертаєтесь до книги в думках? Як світ роману, не полишає швидко? :)
Постійно повертаюся)
Я дуже давно читав. Я купив книгу разом з кількома іншими якраз перед вторгненням, і прочитав десь літом того року. Для мене історія була схожа на загадковий пазл єдиної картини, хоча фрагмент про древніх, здавався недоречним. Він наче не мав жодного відношення до решти персонажів, просто десь з боку зі знаком питання над головою.
Почала читати і майже на початку "watashi wa anata no kao o taberu" і я собі думаю- чому не "omae wa mou shindeiru" :D
Зацікавилася цією книгою як листала книгарню є, а особливо назва привернула увагу,але так і не найшла по цій книжці відгуків. Дякую за огляд❤
Ці ниги 2024 року видання?
Заколот - 2023, Химороди - 2024
@@midnightquantum А в мене Заколот з першого накладу! 🤭 Я досидівся був, аж поки наклад було розпродано, і дивом натрапив на один примірник у місцевій книгарні.
Цікаво, поезію аналізуєте?
Поезію ні)
6 разів нові герої...для мене це не те що я люблю читати. Але спробувати можна.
не зовсім нові, скоріше це герої у різний час та обставинах які приводять їх на "Сінано"
Проблема нерозуміння чи непорозуміння однієї команди це реальність сьогодення в ІТ. Помилково, сторонні споглядачі успіхів айті фахівців, гадають що айтівці розуміють і знають достатньо для залагодження і комунікації. І ось автор твору показує нам що усе далеко не так.
Шо це за книга біля " Дім солі" ,?? Яка назва ? Не можу прочитати! У Вас на столі
Стрибок у Безодню - Андрій Воро, а ще "Химороди" Володимира Кузнєцова
Можливо деяким членам команди було заборонено доступ до певних частин корабля.
Перечитав книгу двічі в різних послідовностях. І в обох варіантах мені вона не сподобалась взагалі. Але це моє судження у вас можу бути інше.
Перед критикою неможливо виділити і хороші моменти сама ідея про 6 оповідань які складаються в одну лінію в будь-якому випадку незалежно від послідовності, і показують що судження тих чи інших дій не повністю обєктивне.
Вживання різних мов доповнює і показує різницю між членами екіпажу і формування еліт і усіх інших, що не раз було продемонстровано починаючи від можливості пересування по Сінано і каютами.
Створений світ з іншими цивілізаціями богами
Але щодо критики це те що автор вживає велику кільтість термінів з квантової фізики, квантової механіки, теорії розвитку цивілізації без будь-якого мінімально пояснення для читача або ти не розумієш про що йде мова, або просто не звернеш уваги і читаєш далі. Дуже багато всього і незавжди доречно, якщо їх забрати суть не змінитисься.(Для прикладу "кабелі обмотались навкруги наче сфера Дайсона")
Неймовірно велика кільсть костелів без будь-якого поснення ідей, цілей, хто це зробив, для чого було зроблено, висновки. Деколи здається що та чи інша назва, подія, орден, людина, інша цивілізація, бог щоб закрити дірку і про неї більше не згадувати.
Що дуже здивувало це вживання деяких слів для прикладу "мацаки" чесно скажу знайшов 4 різні значення до нього і так до кінця не зрозумів що автор мав на увазі в тій чи іншій ситуації.
Тут не знаю але манера написання автора як на мене дуже погана коли читаєш один абзац про одне а далі інший вже загалі про інше (читав лише одну книгу автора). Якщо це задумка автора до цієї книги щоб показати квантову суперпозицію на сторінках книги виглядає непогано.
І запатиння які автор залишив не поясненими в книзі. В більшості випадків на них навіть не можливо отримати відповіль і взагалі роздумувати про них, бо є лише назва без будь-яких фактів чи мінімальних пояснень. Повна протилежність - молитвених веєрів Фредеріка Пола.
Дуже глибока і цікава концепції книга, йому треба перекласти її англійською, може стрельнути
Автор переграв у шутери типу "Doom"
Або надихнувся "Герой із тисячею облич" Джозефа Кемпбелла
😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
Можливо, але тут це більше як посилання та алюзії)
Цікаво а звідкіля прийшли "кровожерливі потойбічні істоти які хочуть тільки крові та жертв" на нашу українську землю?
🇷🇺💀🇷🇺💀🇷🇺💀🇷🇺💀🇷🇺💀🇷🇺💀🇷🇺
А != О , запамʼятай
Страшне) Я з Харкова, в нас Акають, в Полтаві - Окають, десь ще інші вимови. Це нормально.