Не забувайте про підписку tinyurl.com/ybm3kdz9 та дзвоник 🔔, щоб не пропустити нове відео. Наша нова мета - 500000 підписників! А допомогти нам створювати нові відео можна через Патреон www.patreon.com/historyUA, через нашу monoБанку 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP або на картку ПриватБанку 💳 5168 7574 1861 1598
Це не мета, а фантазія, 500к це 200% від обсягу україномовної аудиторії, за рахунок яких глядачів такий приріст, і чи потрібен він, як це вплине на контент?
@@lucidomonte @@lucidomonte приведіть мені приклад - україномовний канал на якому більше ніж 400к підписників, тоді я погоджусь. Це можливо лише за рахунок іншомовної, не української аудиторії, що означає зміни мови контенту і т.д. у розрахунку на широку аудиторію. Ніхто цим займатись не буде, тому я кажу - це фантазія! Обґрунтована цифра яка відповідає обсягам цільової аудиторії 200-250к - це максимум!!!
Якраз тут і були суб'єктивні судження. Пан Євген не володіє науково-обгрунтованою інформацією про сучасний стан клімату та причини. Як він сам вказав його вузька спеціалізація - клімат 1 тисячоліття нової ери.
Пан Євген як завше - максимум інформації у доступній і цікавій формі. Моя шана. І дяка каналу вцілому. П.С. Хто ще не чув, погугліть іще лекції Євгена Синиці. Воно того варте
Дуже цікава тема. По суті, фішка в тому, що перші цивілізації утворилися звісно в найсприятливіших краях на той момент. Це Месопотамія, Єгипет, місця де річки забезпечували врожай і де було тепло. Теплота на скільки я знаю, була тоді на землі в середньому менша ніж зараз, і комфортний пояс був саме під середземним морем. У Європі на той момент, рідкісне населення, у якого були відсутні інші просунуті техніки обробітку ґрунту і де не було річок, які самі приносили врожай, дбали лише про те, як прожити зиму. Вони мали псотійно працювати щоб вижити. Але, коли відкрилися технічні можливості, і у північних людей з'явився зайвий час і можливість поширитися, чи просто закінчився один із малих льодовикових періодів, північні люди виявилися набагато живучішими, ніж старі цивілізації. Найуспішніші країни Европи це середньо-холодні, Німеччина, Скандівавія, Англосакси... Південні країни Європи, зазвичай ліниві і мають рівень життя менше. Бо мають сієсти і тд.... У Арабів теж подібна річь. І є всі підстави, що це саме та найдавніша кліматична залежність. Саме ця причина, чому старі цивілізації, які ви знаєте аж до риму, знаходилися тільки біля Середземного моря, і чому нині там немає центру цивілізації і він по суті в Європі. Тепер ви розумієте, що з досить великою ймовірністю саме за такою схемою будуть розвиватися справи і на інших планетах, від нас далекі. Перші цивілізації створююсь завдяки гарним погодним умовам, другі завдяки культурно-генетичним навичкам людей які не мали ідеальних умов.
Продовжую особистий марафон перегляду всього контенту на каналі, відео №117. Давно задумувалась над тим, що де клімат мінливіший та суворіший, там люди працьовитіші та сміливіші, а тут ще й таке несподіване відео від справжніх науковців. Просто вау)
Дуже дякуємо за вашу роботу, це дуже важлива інформація й актуальна тема яка дійсно спонукає замислитись на тему як ми використовуєм ресурси та як доцільніше змінити спосіб життя
Одна з улюблених тем, ще не бачив відео, але уже бачу, що і тема, і доповідач топові) Було б круто, якби ви зробили ще одну частину, однак не з істориком, а з палеогеографом, який би розказав про те, яким чином реконструюють природні умови того чи іншого періоду.
І кращим викладачем, щоб легше було розуміти сутність передачі. Часто-густо учні вперше за все закохуються вчителем, як лектора--майстра викладання, а після цього більш зацікавлюються самим матеріалом!
Пане Євгене! Мені дуже приємно вперше чути від Вас мої думки, опубліковані в статті з палеоекології 2016 року. Я надішлю цю статтю, яка, нажаль малорпоширена в інтернеті, якщо Вас зацікавлять мої висновки.
Дуже цікаво! 10 з 10! Wow. Я вражений. Дякую за підготовку крутого матеріалу. Період хмельниччини пов'язаний з похолодання, це для мене стало відкриттям.
Не забувайте про підписку tinyurl.com/ybm3kdz9 та дзвоник 🔔, щоб не пропустити нове відео. Наша нова мета - 500000 підписників!
А допомогти нам створювати нові відео можна через Патреон www.patreon.com/historyUA, через нашу monoБанку 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP або на картку ПриватБанку 💳 5168 7574 1861 1598
200к на підході)
Це не мета, а фантазія, 500к це 200% від обсягу україномовної аудиторії, за рахунок яких глядачів такий приріст, і чи потрібен він, як це вплине на контент?
@@alexmarch232 але це можливо
@@lucidomonte @@lucidomonte приведіть мені приклад - україномовний канал на якому більше ніж 400к підписників, тоді я погоджусь.
Це можливо лише за рахунок іншомовної, не української аудиторії, що означає зміни мови контенту і т.д. у розрахунку на широку аудиторію. Ніхто цим займатись не буде, тому я кажу - це фантазія! Обґрунтована цифра яка відповідає обсягам цільової аудиторії 200-250к - це максимум!!!
@@alexmarch232 нісенітницю кажете...
Об'ективний, тверезий, поміркований, збалансований - науковий погляд на процеси в історії в контексті зміни клімату. Дякую.
Коментар на підтримку українського каналу і українського контенту 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вімкнув повідомлення)
Радий що український контент стає більш популярним)
Пан Євген - мій найулюбленіший лектор серед усіх. Готова слухати і слухати. Мінімум особистих суджень, максимум фактажу.
Якраз тут і були суб'єктивні судження. Пан Євген не володіє науково-обгрунтованою інформацією про сучасний стан клімату та причини. Як він сам вказав його вузька спеціалізація - клімат 1 тисячоліття нової ери.
Likбез + Історія без міфів = клас
Дякую за роботу
Пан Євген як завше - максимум інформації у доступній і цікавій формі. Моя шана. І дяка каналу вцілому.
П.С. Хто ще не чув, погугліть іще лекції Євгена Синиці. Воно того варте
Дякую за історію кліматичних змін
Дякую за працю Євген, дивився ваші лекції про слов'ян дуже цікаво та корисно а головне правдиво.
Щиро дякую за працю.
Важлива тема і крутий доповідач 🙏 щира вдяка!
крутезне відео, дуже цікаво дізнатися про клімат) Слава Україні!
Велика подяка вам і всій вашій команді за таку бездоганну працю!
Дуже цікава тема. По суті, фішка в тому, що перші цивілізації утворилися звісно в найсприятливіших краях на той момент. Це Месопотамія, Єгипет, місця де річки забезпечували врожай і де було тепло.
Теплота на скільки я знаю, була тоді на землі в середньому менша ніж зараз, і комфортний пояс був саме під середземним морем.
У Європі на той момент, рідкісне населення, у якого були відсутні інші просунуті техніки обробітку ґрунту і де не було річок, які самі приносили врожай, дбали лише про те, як прожити зиму. Вони мали псотійно працювати щоб вижити.
Але, коли відкрилися технічні можливості, і у північних людей з'явився зайвий час і можливість поширитися, чи просто закінчився один із малих льодовикових періодів, північні люди виявилися набагато живучішими, ніж старі цивілізації. Найуспішніші країни Европи це середньо-холодні, Німеччина, Скандівавія, Англосакси...
Південні країни Європи, зазвичай ліниві і мають рівень життя менше. Бо мають сієсти і тд.... У Арабів теж подібна річь. І є всі підстави, що це саме та найдавніша кліматична залежність.
Саме ця причина, чому старі цивілізації, які ви знаєте аж до риму, знаходилися тільки біля Середземного моря, і чому нині там немає центру цивілізації і він по суті в Європі.
Тепер ви розумієте, що з досить великою ймовірністю саме за такою схемою будуть розвиватися справи і на інших планетах, від нас далекі. Перші цивілізації створююсь завдяки гарним погодним умовам, другі завдяки культурно-генетичним навичкам людей які не мали ідеальних умов.
Дякую за вашу працю. Слава Україні!!!
Чекаємо наступних передач. Гарну справу робите.
Продовжую особистий марафон перегляду всього контенту на каналі, відео №117.
Давно задумувалась над тим, що де клімат мінливіший та суворіший, там люди працьовитіші та сміливіші, а тут ще й таке несподіване відео від справжніх науковців. Просто вау)
Дякуємо за підтримку і марафон!
Коментар на підтримку каналу та українського контенту.
Дякую за роботу. Все цікаво, ясно, зрозуміло. Успіхів, чекаю нових праць.
Дякую ! Дуже цікаво .
Дуже класна інформація! Коротко і по суті! Дякую!!!
Дякую вам за цікаву інформацію!!!
Дякую каналу --- справді було дуже цікаво.
Дуже цікаво і пізнавально. Дякую п. Євгену за інший погляд. Дуже цікаво було б дізнатись прогноз науковців на розвиток змін клімату.
Вподобайка для крутого каналу! Дякую за цікаві відео!
Дуже раціональний і науковий погляд! Дякую за відео та висвітлену тему!
Дякую за цікавий сюжет.
О! Знайомі люди) дякую за розширену версію історії кліматичних впливів
Було б круто якби були посилання на першоджерела усіх даних і діаграм показаних в епізоді.
Дуже цікаве і пізнавальне відео вийшло. Дякую.
Дяка, було цікаво :)
Браво!!!
Дякую 🇺🇦
Цікава тема і достойне викладення. Дякую!
Дякую, пане Євген! Цікаво і нестандартно. Хочеться більше такого матеріалу!
Дякую за гарний контент !
Україна понад усе !
Українці нехай щастить !
Дякуємо за тверезий погляд на можливості людства!
Гарний випуск!
Дякую за Україномовний контент!
Низький уклін Вам!
Лайк і вподобайка !
Ухх, це бомба співпадіння похолодання і історичних катаклізмів
Неочікувана тема. Сподіваюся, що буде цікаво. Очікую з нетерпінням.
футболка оповідача якраз в тему і по темі)
А що там ?
@@kostiamarchuk7691 4 байкери апокаліпсису
Було цікаво. Дякую
Дякую за матеріал! Неочікувана тема тим більше цікавіша!
Велика подяка за тему! Дуже цікаво! Успіхів автору!
Дякую
Дякую!
Дякую за вашу працю 🙏 мені ця тема дуже подобається всім щасти 🤗
цікава тема, дякую за відео! вподобайка! 🇺🇦
Дякую, цікаво!
Дуже корисне відео,дякуюю
Було цікава, дякую за працю
Дякую за цікаву інформацію.💛💙
Дуже дякуємо за вашу роботу, це дуже важлива інформація й актуальна тема яка дійсно спонукає замислитись на тему як ми використовуєм ресурси та як доцільніше змінити спосіб життя
Дуже доречна інформація
Дякую каналу Історія без міфів.
Справді було цікаво.
Вліпив вподобайку на підтримку каналу і пізнавального контенту.
Дякую за актуальну та цікаву тему
Уподобайка на підтримку каналу!
Ааа класс люблю такі теми 😍
Дякую,дійсно дуже цікава інформація!
Дякую. Було дуже цікаво
Дуже цікава тема) дякую за відео
Дуже цікаво!
Лайк для просування відео!)
дякую, супер.
Дійсно цікаво, зрозуміло й без "лякалок". Дякую.
Клас! Дякую за цікавезний контент! Варганьте ще!
Було цікаво! Закликають - підписуюсь :)
дякую за об'єктивний погляд зрозумілою мовою і структуроване відео!
Одна з улюблених тем, ще не бачив відео, але уже бачу, що і тема, і доповідач топові)
Було б круто, якби ви зробили ще одну частину, однак не з істориком, а з палеогеографом, який би розказав про те, яким чином реконструюють природні умови того чи іншого періоду.
Я, власне, саме таких відповідей чекав у цьому відео
Або з кліматологом…
І кращим викладачем, щоб легше було розуміти сутність передачі. Часто-густо учні вперше за все закохуються вчителем, як лектора--майстра викладання, а після цього більш зацікавлюються самим матеріалом!
😎👍🔥🔥 На підтримку каналу. Шануймося 💙💛
автоматичний лайк
не знаю як-кому, але мені сподобалось.
джерел інформації трохи не вистачає. є, звісно, гугл, але цікаво було б дізнатись джерела доповідача.
дякую!
Коротко, чітко, по справі. Хороший виклад теми
Нарешті класна тема)))!!! Побільше б такого!!!!
Лайк не глядя!
Дяка було цікаво.
Враховуючи цю неймовірну спеку, дуже актуальна тема.
Классная, неожиданно,лекция.
Спасибо за возможность ваших подписчиков посмотреть на историю с совершенно другого ракурса
Khuesoska
Подяка та вподобайка. Дуже цікава тема. Її не так давно вперше побачила в Alex Haiduk
Дякую пану Синиці, дійсно, було дуже цікаво!
Дякую за Вашу роботу!
Дякую. Було цікаво.
Класна тема випуску. Цікаво було, дякую!
Дякую! Було дуже цікаво!)
Дякую, було дуже цікаво!!!
Дякую вам за відео вподобайка😁😁😁
Пане Євгене! Мені дуже приємно вперше чути від Вас мої думки, опубліковані в статті з палеоекології 2016 року. Я надішлю цю статтю, яка, нажаль малорпоширена в інтернеті, якщо Вас зацікавлять мої висновки.
Приємно чути конструктивну та обґрунтовану думку на тему кліматичних змін,на якій зараз всі паразитують.
Отличный выпуск! Спасибо!
Чудова робота, Дякую!
Дуже цікаво! 10 з 10! Wow. Я вражений. Дякую за підготовку крутого матеріалу.
Період хмельниччини пов'язаний з похолодання, це для мене стало відкриттям.
супер
Вподобайка
Дійсно цікаво.
Пане Євгене, з'являйтеся частіше в різноманітних видивах. Вас дуже цікаво слухати)
Пан Синиця - чудовий лектор. Рекомендую цикл його лекцій на каналі Wild Fox, сам канал теж рекомендую :)
Єєє, пивна історія
Вибачте за прискипливість, а чи можна гучність запитання трохи знизити, щоб зрівняти з гучністю мовця? Дякую заздалегідь