Skála smrti, Velký Valtinov a říčka Svitávka :: Fotovlog # 132 :: Krajinářská fotografie s Fuji X-T5

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 10 вер 2024
  • Chcete mě podpořit? Můžete mi koupit pivo na ko-fi.com/rade...
    Nabídka Workshopů, prodej fotek a fotoobrazů: www.radeknovak...
    Použitá technika: 📸Fuji X-T5, 📸Fuji X-T3, 🎥Sony FDR-X3000, Fuji 18-55 mm, Fuji 55-200 mm, Samyang 12 mm f/2, Viltrox 56 f/1.4, Viltrox 13mm f/1.4, Fuji XF 23 f/2, Fuji XC 35 f/2, sound recorder: Olympus LS-P1, RODE wireless mic II, stativ Gitzo Mountaineer
    Instagram / radek.novak.photo
    Facebook: / radek.novak.photo
    Portfolio: www.radeknovak...
    Hudba kterou používám: www.musicbed.c...
    #jakfotit #tipnavylet #radeknovakphoto #fotografie

КОМЕНТАРІ • 11

  • @josefberan6532
    @josefberan6532 5 місяців тому

    Radku moc hezké naladění na nedělní dopoledne. Ty stromy na 16 min jsou parádní a od tebe jsem se naučil dívat se na srtomoví jinak a hledat to co děláš Ty. Děkuji senior Avi

    • @RadekNovakPhoto
      @RadekNovakPhoto  5 місяців тому

      Děkuju ti moc Pepo! Doufám, že zdraví se lepší!

  • @jirkamatzner
    @jirkamatzner 5 місяців тому +1

    Ta tvoje verze pověsti se Švédy a hvízdnutejma holkama je nejvíc nejlepší😅, i já sázím na ni😁. Díky za krásně pošmourné video Radku🙂.

    • @RadekNovakPhoto
      @RadekNovakPhoto  5 місяців тому +1

      Díky Jíro! Ony ty zdánlivě romantické pověsti mají často dost drastický původ :-)

  • @krtonos
    @krtonos 5 місяців тому +1

    Pěkný Pěkný Pěkný 🙂🙂🙂

  • @janamatouskova1772
    @janamatouskova1772 5 місяців тому

    Ráďo moc hezkè video👍
    Jako vždy,ty prostě víš,jak zaujmout😉
    Sozhlasím,že snímky,které hledáš,mnohem víc potěší🤗
    A takè je pravda,že pouhým okem to člověk vidí jinak,než když to pak vidí přes sklo📷
    Jo bahýnko a mokré cesty jsou hooodně zrádné🤣
    Měj se krásně,ať se daří🍀
    Jo jinak jsem včera byla v Hejnici,vzpomněla si na tebe,ale nefotila.Byl takový slejvák,že to prostě nešlo.Tak snad příště🙄

    • @RadekNovakPhoto
      @RadekNovakPhoto  5 місяців тому +1

      Děkuju moc Jani. Tak to je škoda, že vám to počasí nevyšlo :-( Už to tady na severu není tak strašné, ale dřív to býval fakt nočník republiky. Tak snad příště... Ale určitě to ještě zkuste, je toho tady fakt strašně moc na vidění!

  • @davidkoci6616
    @davidkoci6616 5 місяців тому

    Pohoda..., jo Skála U skoku..., trosky kaple v Mařenicích, Jeskyně Víl, nebo třeba Poustevnická skála u Doubice...a stovky dalších šmakózních míst je na severu...nebo spíš takhle - jsem objevovával před dvaceti a víc lety...😉😅 Ahoj a díkes za tvoji tvorbu. Dav 🍀👍🤠

    • @RadekNovakPhoto
      @RadekNovakPhoto  5 місяців тому

      Díky Dave! Je fakt, že třeba na rozdíl od Nymburku toho tady je hodně :) Ale stejně ti víc závidím ten jihozápad, pro mě to je exotika :) Víš, že jsem třeba ještě nikdy nebyl v Českém lese? No snad se tam tento rok podívam :-)

    • @davidkoci6616
      @davidkoci6616 5 місяців тому

      @@RadekNovakPhoto Český les je srdcovka - minimum člověka, maximum lesa...🍀

  • @marekdolak4478
    @marekdolak4478 5 місяців тому

    👍📸🏞🍀