Starfield TOTALNIE LEŻY Optymalizacyjnie | Kiszak Ogląda

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 28 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 110

  • @TechLipton
    @TechLipton Рік тому +37

    Pomyśleć że Kiszaka zacząłem oglądać dwa tygodnie temu. Teraz dostaję taki prezent 🥰

    • @Kiszak
      @Kiszak  Рік тому +16

      Ludologiczna essa!

  • @danse_macabre5717
    @danse_macabre5717 Рік тому +30

    Dlaczego optymalizacja leży? To proste: Bo todd howard kopię krypto na twoim gpu i pluje tobie w twarz ;)

  • @Shreder_87
    @Shreder_87 Рік тому +27

    Może i wygląda jak słaba gra, ale ma wymagania jak dobra gra
    - Dzidowane

  • @MrFOXPOL
    @MrFOXPOL Рік тому +5

    0:58 Brakujące ogniwo ewolucji odnalezione! Głębia Starfielda nieprzestanie mnie zaskakiwać.

  • @Yloj
    @Yloj Рік тому

    To jest w ogóle dobry temat z tymi kartami, kiedyś nie było takich rozwiązań a gry na kartach 10xx śmigały w 1080p. Zależności od karty zmieniałeś drobne ustawienia i grałeś płynnie.
    A w obecnej chwili, studia robią sobie jakieś żarty, nie optymalizują, wypuszczają przedwcześnie gry często z wieloma niedopracowaniami.
    Na chwilę obecną nie opłaca się w ogóle kupować gier, lepiej poczekać rok i zobaczyć co się zmieni w produkcji. Mam gdzieś za 300-500zł być testerem gry, z której nie wiadomo co tak naprawdę będzie.
    Za rok kupisz taniej, to jeszcze kompletny produkt. (Januszowe podejście, ale tak samo podchodzą do nas studia.)
    Jak się cofniemy parę lat do tyłu w momencie jak wychodziły gry, gdy seria 10xx była popularna, to odnoszę wrażenie, że produkcje wychodziły bardziej kompletne. Bugi zawsze się zdarzają, ale nie tak rażące niedopracowania.
    Nadeszły czasy, które zamiast pchać nas do przodu, powodują że jeszcze bardziej się zastanawiam czy w ogóle kupić grę, bo skoro mając ^RTX30xx nie pogram z sensowną płynnością to coś jest ostro nie tak.
    Ostatnią grą, którą ograłam z przyjemnością i bez problemu i płynnie był Horizon 1 na 1070ti.
    Na nowej karcie jeszcze nie miałam okazji zagrać w tego typu tytuły z płynną rozgrywką.
    Samej gry nie będę komentować, bo szkoda czasu. Mam podobne odczucia jak na materiale gra nie na te czasy.

  • @Blumike1990
    @Blumike1990 Рік тому +5

    Jak zwykle pełna ludologiczna essunia wariacie. Ty wraz z Maciejczakiem otworzyliście mi oczy i pokazaliście co to znaczy dobra ludologiczna recka gry.
    Tedek Howard żyje w takiej bańce że jego "realizm" na planetach opiera się chyba na myśleniu że każda planeta wygląda jak księżyc czy mars. A już jest udowodnione istnienie kryształowych planet, wulkaniczynych - co wypluwają rtęć zamiast magmy, nie wspominając już o takich oczywistościach jak gazowe olbrzymy itp. Serio, wystarczyłoby włączyć yt na 5 min i obejrzeć jakikolwiek film o planetach we wszechświecie. Ale Tedek był chyba zbyt zajęty rozrzucaniem wszędzie interaktywnych kanapek które możesz podnieść i trzymać w eq :)
    Trzymam kciuki by ta drama ze światkiem lichych recenzentów skończyła się waszą (naszą) wygraną. Powinniście ich wyzwać na fame pvp mma w Diablo i pokazać im kto potrafi grać w gry a kto nie
    PS: Kiedy jakiś stream z No Man's Sky? Obserwuje Cię tylko na yt ale dla NMS przyszedłbym też na twitcha :) Ta gra dostarcza więcej contentu w każdym patchu niż cały starfield razem wzięty xD
    Ludologiczna piona na essie!

  • @witchdoctor8343
    @witchdoctor8343 Рік тому +6

    błagam niech rojo zobaczy Liptona i niech powie, że dalej jest dobra optymalizacja itp xD

    • @lordangelo2945
      @lordangelo2945 Рік тому +1

      I niech powie że to gra dekady jest 😂

  • @ztejstronymarcin
    @ztejstronymarcin Рік тому +2

    Aż miło popatrzeć jak moja karta za którą na premierę (rtx 4070) dałem 3499zł w grze "dekady" wyciska ledwo 50fps na rozdzielczości 1080p. No bajka. Tyle dobrego że samej gry nie kupiłem, zawsze to jakiś plus. :)

  • @dwaarf
    @dwaarf Рік тому +1

    Niesamowite jest to, że 4090 w tej grze jest na równi z 7900 XTX. Te karty nawet obok siebie nie stały w żadnym innym tytule. 4090 to potwór, który w każdej innej grze zostawia wszystkich daleko z tyłu.

  • @wiktorwektor123
    @wiktorwektor123 Рік тому +7

    Jedna rada. Chcecie, żeby developerzy przestali wypuszczać buble? To przestańcie kupować gry przed premierą lub na premierę. Odczekajcie 2 tygodnie i obejrzyjcie gameplaye oraz recki i wtedy zdecydujcie. Ja tak robię od 13 lat i zaoszczędziłem dzięki temu tysiące złotych. Starfield'a nigdy nie kupię, bo to gniot, a nie next-gen.

  • @Pigmej666
    @Pigmej666 Рік тому

    18:45 przypomniało mi sie jak grałem w serie crysis i jak tam postepowała jakość flory z odsłony na odsłonę

  • @Scrin1K9
    @Scrin1K9 Рік тому

    Ooo filmik, który podesłałem. Pozdrawiam wszystkich !

  • @MrFOXPOL
    @MrFOXPOL Рік тому +1

    "To gra przygotowana na nową generację komputerów". Równie dobrze mogłoby to paść z ust twórcy Mario Brosa.

  • @TheStolot123
    @TheStolot123 Рік тому +1

    jeśli chodzi o optymalizację starfielda i wypowiedź Howarda o upgrade'owaniu peceta to nie rozumiem jednego -> dlaczego nikt nie kontruje tej wypowiedzi tym, że w rekomendowanych zaleceniach sprzętowych na steamie jest napisana NVIDIA GeForce RTX 2080? To już chyba nie jest karta graficzna najnowszej generacji?

  • @shinaako3036
    @shinaako3036 Рік тому

    "pracuje" w Benderze 3D od ponad roku od ZERA samouk(youtube) niektóre modele postaci w starfield przypominają mi moje nieudolne modele postaci :P

  • @PanBradley
    @PanBradley Рік тому +1

    Jak się okazało, kod gry zjebali tylko na porcie pc xDDD

  • @dracko9809
    @dracko9809 Рік тому

    Czuje ze fps spadają bo coś niepotrzebnie chce renderowąć coś do czego i tak nie mamy zamiaru "lecieć" lub iść przez co textury się ciągle odswieżają tak jak trawa w Follaut76 gdy się ja wyłączy w plikah gry nagle więcej FPS na polanach jest i w lesie bo trawa nie renderuje się losowo co krok.

  • @PNKoci
    @PNKoci Рік тому +2

    Czekam aż moja matka nagra też krytyczny film o starfildzie xD Każdy już po nim jedzie jak po moprze XD

  • @MayaWu44
    @MayaWu44 Рік тому +1

    Różni recenzenci często używają stwierdzenia "będę szczery". Czy mogę już uznać iż to na tyle często, że gdy tego stwierdzenia brak, to oni są nieszczerzy? ;]

  • @seciak595
    @seciak595 Рік тому

    15:46 ja bym tego "wpadką" optymalizacyjną nie nazwał. To jest po prostu pokpienie sobie z nas odbiorców i do żadnej wpadki nie doszło, natomiast doszło chyba do jakiegoś opierdalactwa i cięcia czego się da.

  • @Glifinder
    @Glifinder Рік тому

    to już taki śmieszny Dyson Sphere Program ma więcej różnych typów planet :P

  • @GregorySeko
    @GregorySeko Рік тому +1

    13:05 ja na gtx 1070ti mam te same osiągi.. xD (25-40FPS)
    ewidentnie cos nie gra że te nowe karty są tak słabe w tym odniesieniu. (10 do 20 FPS zysku za 2 do 4 tysi za te grafiki)

    • @TechLipton
      @TechLipton Рік тому

      Mówisz o tym samym miejscu testowym?

    • @GregorySeko
      @GregorySeko Рік тому

      @@TechLipton w miescie mam 25 do 31..
      W lokacjach zamkniętych max to jest 44fps.

    • @sylwestermaikel7214
      @sylwestermaikel7214 3 місяці тому

      Troche nie w czas ale szukałem komentarza od gtx-ów xd Byku, też mam 1070ti Mini xD we Wiesku NG mam 55-65 fps na UBER w Novigradzie 😂 w Starfield na średnich 45-60 zależy od lokacji. Generalnie to miałem teraz zmieniać caly sprzęt na 4070tiS/r7x3d ale chyba jeszcze poczekam na serie 50gtx😂

  • @Nucleoprotein
    @Nucleoprotein Рік тому

    Deweloperzy VK3D-Proton - czyli translacji DX12 na Vulkan na potrzeby grania na Linuskie znaleźli przyczyny i zrobili workaround i podobno na Linuksie działa 2x szybciej niż na Windows!
    To oczyśćcie problem samej gry nie sterowników , Todd kłamał - jak zwykle :)
    Do tego błędne zachowanie gry może crashować sterowniki - tak najprawdopodbniej się działo z sterowniki Intel Arc.

  • @p50tek
    @p50tek Рік тому

    Nie wiem czy juz te najnowsze ryzenki polatali, bo ich hybrydowa archtektura potrafila powodowac spadki wydajnosci, ale u mnie na 3080 i 7800x3d w 2k chodzi w ~50fps (ultra, ale min cienie i gestosc tłumu) bez upscalingu. ale dalej gra i tak wyglada jak kupa i powinno byc conajmniej ze 120 przy tym co wizualnie oferuje.

  • @HobbyAsylum
    @HobbyAsylum Рік тому

    Na FB Rojo odpisał jednemu ze swoich fanów, że optymalizacja wyszła Bethescie doskonałe

  • @MrAurok
    @MrAurok Рік тому

    To i ja się udzielę w tej całej dramie, nie powiem ale strasznie mnie dziwią komentarze twórców jak i ludzików w necie na temat minusów tej gry, otóż nie wiem jak wy ale ja dokładnie zdawałem sobie sprawę z niemal wszystkich tych minusów przed zakupem gry i dostałem dokładnie to czego się spodziewałem (F4 w kosmosie), nie znaczy że ich nie widzę, po prostu nie wiem skąd to zaskoczenie. Tak mam kompa za 15k, dokładnie to za 16600 ale jakieś 4600 to wyświetlacz (gram na 48 calowym TV kupionym specjalnie pod gry na PC) i RTX4080 na pokładzie, gram w natywnym 4k na ultra (bez ziarna i motion blura bo ich nienawidzę wręcz we wszystkich grach) bez włączonego FSRa i pewnie z trochę obciętymi zegarami karty bo nie lubię jak mi wyje. Generalnie mam włączoną synchronizację pionową i przez większość czasu mam te 60 fpsów, najgorzej jest właśnie w Nowej Atlantydzie gdzie potrafi na ułamek sekundy chrupnąć do 36 a średnio to jakieś 46 fpsów. Ludzie piszą że nie ma HDR nie wiem jak u innych ale u mnie TV normalnie w tej grze wchodzi w tryb HDR i chyba faktycznie działa, muszę zgodzić się z Borysem u mnie też ciemność i światła wyglądają dobrze i w sumie nikt o tym nie mówi ale kurwa w tej grze nie można zmienić gammy a domyślnie jest zbyt jasno jak zainstalowałem filtr/reshade to jakby mi ktoś latarką w oczy zaświecił, na szczęście mody oferują to czego twórcy nie dodali, czyli kilka suwaczków i okazało się że wystarczy zmienić gammę żeby wszystko wyglądało 10x lepiej. Jak wszystkie gry Bethesdy (tak jestem fanem od Morrowinda, nie wiem jakim cudem ale Daggerffall mnie ominął) tak i ta gra jest niemal niegrywalna bez modów (tak samo jak F4, na szczęście wrzucasz 15 modów i robi się extra gra), w tej chwili na nexusie jest ok 1,5k modów a jeszcze nie mamy udostępnionego creation kita do Starfielda więc będzie jeszcze tylko lepiej, szczerze współczuję konsolowcom którzy nie mogą modować gier. W Bethesdzie mają zatrudnionych ostatnich debili chociażby od ustawień trudności i od tego zafajdanego paska gammy, kto wymyślił że na Very Hard nasza postać ma zadawać połowę obrażeń a już na normalu niektórzy wrogowie to gąbki na pociski???? bronie mają być zabójcze tak samo dla nas jak i dla przeciwników, w tej chwili mam 70+ lvl i ponad 150h gry, w pewnym momencie musiałem się dobrać do tych ustawień bo były takie absurdy że wyskakiwałem na pirata z minigunem i ładowałem cały magazynek w skurwysyna i jeszcze przeładować żeby zabić (magazynek 300 pocisków!!!!) jak biorę w ręce miniguna to w wyobraźni widzę co się działo w Falloucie 2 jak się podeszło z minigunem 2m od postaci i poleciał krytyk, flaki mają latać na odległość 10m a z tułowia ma nic nie zostawać, jak biorę snajperkę w tym momencie mam tier 4ty Trudny Cel ponad 630 dmg 1 shotem i jak walę piratowi prosto w czoło prawie 13mm pociskiem, z tego kurwa działa, do łeb przeciwnika nie ważne że w skafandrze powinien wręcz explodować. Generalnie grę kupiłem za 500zł mam przegrane ponad 150h i nie powiem gra ma wiele wad ale kurwa jak mi się dobrze w to gra :-) Większość wad tej gry wynika z archaicznego silnika który chyba istnieje właśnie od Morrowinda tylko tam dokładają do niego i wygląda na to że przyszedł czas na zmianę ale jakbym miał do wyboru Starfielda który wygląda prześlicznie ale bez możliwości łatwego modowania (bo nie oszukujmy się nowy silnik a wrogowie gąbki to 4 różne rzeczy) a Starfielda w obecnym kształcie to bez wahania wybieram obecną wersję.

  • @mateuszmyszka6194
    @mateuszmyszka6194 Рік тому +2

    idealna gra na najmocniejszą konsole na świecie, oczywiście az w 30kl/s

    • @roseris3604
      @roseris3604 Рік тому +2

      Ja jako akurat gracz xboxa nie rozumiem jak można być szanująca się firma i wypuścić tak wyglądającego exa na konsole w 2023 roku w 30 klatkach. Nie wiem kto to klepnął.

    • @mateuszmyszka6194
      @mateuszmyszka6194 Рік тому

      ​@@roseris3604ja mam również series X ,ale szczerze mówiąc to dużo więcej gram na ps5,a starfild daje mi dużo do myślenia czy nie sprzedać Xboxa

    • @DepresjaToFikcja
      @DepresjaToFikcja Рік тому

      #Starfield performance drops to 19 FPS in action!
      This entire gameplay clip is 21 average FPS😳
      ICYMI, Resolution is confirmed to not be native 4K either, but much lower 1296p (66% 4K)
      face-purple-crying

  • @devildoll3634
    @devildoll3634 Рік тому +2

    Lipton zna się na rzeczy, fajny ludologiczny materiał😁

  • @BYQKU
    @BYQKU Рік тому

    Z tym księżycem to o tyle łatwo że Nasa napewno ma zdjęcia wysokiej rozdzielczości powierzchni księżyca więc mogli o nie poprosić i za pomocą ai przełożyć do gry

  • @bartekbystrzycki7724
    @bartekbystrzycki7724 Рік тому

    Ej, na samym wstępie do gry, pomiędzy pitoleniem o znakach towarowych i ostrzeżeniem o epilepsji (wiem, że nikt tego nie czyta) jest info "Źródło map Księżyca : studio wizualizacji naukowych NASA". Także chyba się jednak niespecjalnie przy tym napracowali

  • @MDgameplayLive
    @MDgameplayLive Рік тому

    Nie wiem dla czego lipton na r9 ma na RTX 4090 ma zaledwie 76 fps bo ja mając i9 13900k i rtx 4090 na 2k roz na ultra mam ponad 100 fps a na 4k mam 80fps momentami spadki max do 60 fps

  • @DamianBBB-tu9ce
    @DamianBBB-tu9ce Рік тому +1

    Ale jak pisałem ze mi tnie na 4080 to zjeby chciały mi wmówić ze mam chujowego RTX-a albo cos z ustawieniami.

  • @damiankowalski4839
    @damiankowalski4839 Рік тому

    Radeony górą :D

  • @kkkotka
    @kkkotka Рік тому +1

    Niestety na głośnikach nie da się tych materiałów często oglądać. Filmik cicho, Kiszak głośno. Sadge.

  • @betaboon34
    @betaboon34 Рік тому

    moze kiszak będzie oglądał Mecz z albanią na kanale xD

  • @MiecielTV
    @MiecielTV Рік тому

    1:09 wygląda w tej kurteczce jak wulgarny gracz

  • @zbigniewandrzejczyk9190
    @zbigniewandrzejczyk9190 Рік тому

    Czy tatuaże, wąsy, i negatywny stosunek do wszystkich współczesnych produkcji tworzy wiarygodnego recenzenta? Mocno wątpię.

  • @sogepl
    @sogepl Рік тому

    Tak gadamy o tym starfield, a zapominamy o tym, że jednak top grą jest Metin2. Dobra fabuła, świetne światło, genialna optymalizacja.. Już dawno wytyczył ścieżkę jak powinien wyglądać dobry RPG.

  • @royalowynamiestnik5740
    @royalowynamiestnik5740 Рік тому

    Ciekawostka ode mnie .... Starfield nie działa na HDD.

  • @rizzmistrz
    @rizzmistrz Рік тому +3

    Nie wiem o co wam chodzi mi działa na starusienkim rtx 2060 w ultra nie mam pojecia w ilu fps. Do tego gra ma bardzo fajny zabieg artystyczny, upodabniajacy ja do poklatkowej animacji z plasteliny- wizualnie i technicznie.

    • @ttaric3
      @ttaric3 Рік тому

      gimby nie znajooo, neverhood nostalgic shit

    • @streamus_pl
      @streamus_pl Рік тому

      U mnie na rtx 2060, ryzenie 5 7600 i ram 32 gb 6000 mhz gra się ustawiła wszędzie na low i chodzi jak gówno.

    • @DepresjaToFikcja
      @DepresjaToFikcja Рік тому

      #Starfield performance drops to 19 FPS in action!
      This entire gameplay clip is 21 average FPS😳
      ICYMI, Resolution is confirmed to not be native 4K either, but much lower 1296p (66% 4K)
      face-purple-crying

  • @czerta6564
    @czerta6564 Рік тому

    Ciekawe co byłoby gdyby jeszcze nie czerpali pomocy od Microsoftu.... Chyba jeszcze większa katastrofa...

  • @prime7245pl
    @prime7245pl Рік тому

    E tam 😂 Prawie wszyscy pieja jakie to objawienie gier 😂

  • @Assassin26
    @Assassin26 Рік тому

    Najgorsze jest w tym wszystkim to że twrócy gier mogą wziąść z nich przykład i robić tak samo beznadziejne optymalizację bo twórcy powiedzą kup nowy komputer jak ci się zacina

  • @Darkan555
    @Darkan555 Рік тому +2

    juz nudne to sie robi .......

  • @Pan-yw7bk
    @Pan-yw7bk Рік тому

    Ja rozumiem kiedy gra nie działa bo masz jakiegoś starocia w postać Gtx 970 czy 1650 ale jak gra nie działa mi dobrze na moim 4070 ti i wygląda jak gówno to już nie zrozumiem

  • @japharrr
    @japharrr Рік тому

    Ale o co chosi? U mnie elegandzko stabilne 25fps na 4080 ;x

  • @damianknapik5381
    @damianknapik5381 Рік тому

    czym jest ten ludolog? Bo nie ogarniam

  • @Ne0nWL
    @Ne0nWL Рік тому

    2080 ti to teraz można kupić za 1000 zł czasy się zmieniają 3080 1400 zł aktualnie mam zamiar zmieniać z rx 6600 :)

  • @novi82
    @novi82 Рік тому

    Gracze dokładają swoją cegiełke do tak fatalnego stanu rzeczy. Pre orderów poszła masa, niestety firmy jak widzą że można kasę robić mniejszym nakładem to robią to. Nie kupiłem tej gry, 3090 nie poradzi sobie w 4k na średnich.... cyberpunk w 4 k bez rt śmiga srednio w 90 fpsch na auto dlss i wygląda pięknie....

  • @tazz7484
    @tazz7484 Рік тому

    Starfield to pierwsza gra z ktora moja grafika nie daje sobie rady xDDDDD

  • @HOKEDZ
    @HOKEDZ Рік тому +1

    Może i wygląda źle, ale za to działa jeszcze gorzej

  • @martinniewier8359
    @martinniewier8359 Рік тому

    Aleksandra tak czekam na adres i tatuaż na czole

  • @strazak7322
    @strazak7322 Рік тому

    Pozdro

  • @Mr.Perturabo
    @Mr.Perturabo Рік тому

    Czego nie rozumiecie biedaki trzeba sobie kupić nowego kompa, ale za 15k zielonych xD

  • @ShockingPolandStories
    @ShockingPolandStories Рік тому

    Ale Cyrk 😂 Cyrkulacja wręcz 😅

  • @leonidasx5880
    @leonidasx5880 Рік тому

    Gra Dekady Dlaczego? Bo mi się podoba XDD

  • @88pawelo
    @88pawelo 8 місяців тому

    10:26 funkcja kopiuj wklej jest bardzo trudną i wymagającą umiejętnością

  • @xded3615
    @xded3615 Рік тому

    Ja mam 4090 i AMD Ryzen 9 7950X3D a gra mi potrafi przyciąć na chwile przy doczytywaniu miasta XD

    • @oliwier5673
      @oliwier5673 Рік тому

      "What do you do for a living?"

    • @xded3615
      @xded3615 Рік тому +2

      @@oliwier5673 Pracuje za granicą produkując elektroniczne „bebechy” do maszyn medycznych

    • @bartosz3837
      @bartosz3837 Рік тому

      Trudne? długo to robisz?@@xded3615

  • @martinniewier8359
    @martinniewier8359 Рік тому

    Kiszak nie Aleksandra 😃

  • @radwan2361
    @radwan2361 Рік тому

    A to chu skoro ja za swojego dałem też z 16k to kij mi w papę xD

  • @BillyMars373
    @BillyMars373 Рік тому +1

    Widziałem liptona jestem ciekaw co ten chuj powie... I się zaczyna... "ja pierdole te ryje" xd co to jest za gościu

  • @TheSebitt
    @TheSebitt Рік тому

    No niestety z DLSS będzie inaczej wykorzystywana. Gra kiepsko zoptymalizowana? ludzie se wąłczą DLSS

  • @rafalszul5225
    @rafalszul5225 Рік тому +1

    Gościu robisz se zasięgi na pluciu na na starfielda może tobie się niepodoba ale jest masa ludzi której się podoba czemu nie plujesz na inne gry typu final fantasy gdzie grafika lezy

    • @MsTrzekolada
      @MsTrzekolada Рік тому

      Ta i tibia. Debil wolontaryjny czy pospolity?

    • @NekuPL
      @NekuPL Рік тому

      Bo Kiszak grał w prawie wszystkie gry Bethesdy? Tak samo pluje na Diablo 4 bo spędził masę czasu w grach Blizzarda. Większość fanów Bethesdy z dawnych lat pluje na Starfielda i bardzo dobrze, bo mają na co.

    • @rafalszul5225
      @rafalszul5225 Рік тому

      Jemu chyba się nic nie podoba szkoda że raz oglądem jego filmik stracony na Sto procent czas który mogłem wykorzystać w grę starfield

    • @NekuPL
      @NekuPL Рік тому +1

      @@rafalszul5225 Ma swoją listę gier ogranych na samym streamie i jest wiele gier, którym wystawił 10/10. Jedną z gier, którą niedawno ocenił wysoko jest Baldur's Gate 3 i z tego co pamiętał wystawił 9.5/10. Jak ci się nie podoba content, który Kiszak robi to po prostu nie oglądaj.

    • @KogMawsTvShow
      @KogMawsTvShow Рік тому

      W jakim Final grafika leży? Że co kurwa?

  • @krystiankowarek6679
    @krystiankowarek6679 Рік тому

    Starfield to gniot roku 2023 ma wieksze szanse od golema i forspokena . Tworcy gier olewaja optymalizacje dla fsr czy dlss dobrze ze ktos po nich jezdzi . Polecam oddawac na steamie i oceniac na max 1 xd

  • @martinniewier8359
    @martinniewier8359 Рік тому

    Tu się zgodze na Xbox x Jest lipa

  • @Abyssaal1
    @Abyssaal1 8 місяців тому

    Ten Starfield wygląda gorzej od Gothica 1 :D Japierdole... Porażka

  • @michad1622
    @michad1622 Рік тому

    Zobacz mody do starfilda gówno filda inwentory poprawione , modele postaci i niektóre łby głównych postaci

  • @Luminoo4
    @Luminoo4 Рік тому

    może i karty nie wyrabiają ale za to grafika jest ch*jowa. essa

  • @kubarejden
    @kubarejden Рік тому

    Ale teraz sobie wyobraźcie, że tutaj moderzy próbują cokolwiek ratować na PC, a co z tymi co grają na Xboxach? Dramat. Ja to pograłem trochę i wyłączyłem w p*zdu. Jak można robić grę o eksploracji kosmosu i jednocześnie nie pozwalać swobodnie latać? Ciągłe loadscreeny i animacje lądowania czy startu. ŻART.
    Druga sprawa. Silnik graficzny. Serio k*rwa? Skyrim wydany w 2011 latał na tym silniku (więc sam silnik jest starszy), a ówczesny potwór jakim był GTX590 ciągnął to na ultra w 100 klatkach. GTX1060 (pokrewna moc siedzi w XSS) jest koło 200-300% szybsza od leciwego GTX590, a 3060 od 1060 jest o kolejne 50% wydajniejsza, więc od takiego GTXa590 o jakieś 400%? 500%?
    Jak można taki syfiasty silnik stosować?
    Czuje się jakbym odpalał Lineage 2. Gra w 2003 wypuszczona na Unreal Engine 2.5 wykorzystuje jeden rdzeń proca. Dzisiaj wygląda o 7 nieb lepiej.. ale nadal wykorzystuje 1 rdzeń proca, przez co nawet jak masz 13900K wykręconego na 6 Ghz to przy oblężeniach zamków przy grafice low masz z 25 klatek.
    Branie się za taki projekt przez osoby, które decydują \ wypowiadają się jakby przeżyły lobotomię. DRA-K*RWA-MAT.

  • @terranin6241
    @terranin6241 Рік тому

    a u mnie działa

  • @marcinjablonski8201
    @marcinjablonski8201 Рік тому

    lipton mnie uswiadomil. ze AMD to gowniana firma i ma beznadziejne oprogramowanie.

  • @rafalkozuch
    @rafalkozuch Рік тому

    U mnie dziala bez problemu , rtx 3050 i ryzen 5600 , ustawienia na high ,i nie wiem ile klatek , bo mam to gdzies, ogolnie dlugo nie pogram bo gra nudna , wole w starocie pograc :)

  • @roseris3604
    @roseris3604 Рік тому

    Moim zdaniem jest miodzio zoptymalizowana. Po prostu mamy za słabe PC żeby zagrać w tak zaawansowaną technologicznie grę. - Nie powiedział nikt zdrowo myślący nigdy

  • @XyntiaOna
    @XyntiaOna Рік тому

    zrobili dziadostwo poprostu , szkoda kasy na ten szajz . zal.

  • @rolo8872
    @rolo8872 Рік тому +1

    LoL Na moim laptopie z 1660 ti i ryzen 7 smiga płynnie i wygląda spoko...przykro mi ze wasze 40xx nie dają rady