Оболонь - Полісся. Українська Прем'єр-ліга, 21-й тур / Огляд матчу

• Опубліковано 15 бер 2024
  • «Полісся» поступилось «Оболоні» у матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги. Гра завершилась з рахунком 1:0 на користь київської команди.
    #ФКПолісся #ОболоньПолісся #ЧемпіонатУкраїни #ОглядМатчу #ПоліссяЖитомир #ФКОболонь #Шищенко #Буткевич #Житомир #Полісся #Футбол #Оболонь #УПЛ
    Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі про всі новини клубу:

@user-nm7ez7mn5z Місяць тому +10

Питання одне.Шо команда робила місяць на зборах в Іспанії...?

• @user-bc5vx5em2w
      @user-bc5vx5em2w Місяць тому +1

Повіддавали нормальних футболістів а набрали непонятно кого тому і такі результати.

• @igor4087
    @igor4087 Місяць тому +5

Подивився вчора практично цілий матч команди. Відверто, таке враження, що грала аматорська команда в Агроколеджі. Ні тобі малюнку гри, ні тактики, купа браку, повний сумбур в діях. Незрозуміло за рахунок чого вони мають перемагати. І діло навіть не в червоній картці. Вимкнув на 80 хвилині. Все було і так зрозуміло.

• @user-cj4ks2tp7s
      @user-cj4ks2tp7s Місяць тому +1

Вони так грали і в першій лізі. Вигравали за рахунок сумнівних пенальті, і вдалої гри головою Будківського.

• @andyqd4723
      @andyqd4723 Місяць тому

ти ще і так довго протримався, я вже на 20 хв вимкнув

• @Sarfurer
    @Sarfurer Місяць тому

Дуже важко робити висновки - команда залишилась з перших хвилин гри у меншості. Був би Будка майстернішим і усе могло закінчитись мажорно. Усе таки звільнення Юри помилка.