Полісся - Ворскла. Огляд матчу / Чемпіонат U19

• Опубліковано 13 тра 2024
  • ФК "ПОЛІССЯ" U-19, в рамках 26 туру Чемпіонату України в домашньому матчі поступився одноліткам ФК "ВОРСКЛА" з рахунком - 0:2
    Гравці команди "Ворскла" U-19 забили два голи за команду. На (45+1) хвилині забитим м’ячем відзначився Багінський, а на початку другого тайму на (57) хвилині Островський подвоїв рахунок.
    26 тур чемпіонату України серед юнацьких команд
    28.04.2024. Житомир, стадіон «Спартак Арена»
    “Полісся” U-19 0:2 “Ворскла” U-19
    Голи: Багінський (45+1), Островський (57).
    Полісся
    Стартовий склад: Зайченко, Мезенцев, Кулмалієв, Данилюк (Дашковець, 63), Чечер (К) (Джасім, 75), Білоконь, Раско (Бойчук, 63), Микитюк (Корнієць, 46), Крамар, Іванов (Грищенко, 87), Грохольський
    Старший тренер: Литовченко Геннадій
    Ворскла
    Стартовий склад: Ященко, Прус, Селін, Багінський, Романець, Тіщенко (Горобець, 85), Оденцов (Крецул, 73), Галас (Черниш, 58), Булгатов (Хоменко, 85), Шевченко, Островський (Сердюк, 73).
    Старший Тренер: Андрущак Ія
    Головний арбітр: Молнар Ростислав
    0:00 - Початок
    0:05 - Огляд матчу
    3:30 - Коментар Артема Дашковця
    #ФКПолісся #ПоліссяВорскла #ПоліссяВорсклаОгляд #Шищенко #Буткевич #ПоліссяЖитомир #Житомир #Полісся #Футбол #УПЛ
    Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі про всі новини клубу: