Друзі, залишаю декілька важливих посилань. Гарного перегляду, чекаю на обговорення в коментарях. Посилання на влог про сталінський Львів: ua-cam.com/video/hbhLQnOEapc/v-deo.html Patreon: patreon.com/chaplinskyvlog Instagram: instagram.com/chaplinsky_vlog/ Telegram: t.me/ChaplinskyVlog Facebook: facebook.com/chaplinskyvlog
Нехай краще Кабмін, ОП, Київрада і інші працюють у сталінках. Бо я боюсь якщо вони захочуть перенести урядовий квартал у нові будинки то зроблять якусь нео-циганщину з євроремонтом. Хороших архітекторів у нас мало. Дуже подобається ваш погляд, аналіз. Чекаємо відео про станції метро. Вам би міг допомогти з цим Тоцький (tov-tob), відомий інженер і метрофан, у нього є детальні статті на live-journal. І про вднг відео чекаємо....
Про київські станції метро треба окремий блог. Це окрема цікавий комплекс архітектурних споруд, з цікавим виконанням, як наприклад станція "Університет".
Дякую, дуже цікаво! На мою думку, Хрещатик треба оберігати та доглядати за ним. Це історія міста, і все те оздоблення достойне того, щоб жити далі та розказувати історію наступним поколінням. Але треба почистити будинки від кондиціонерів та реклами та не дозволяти будувати сучасні багатоповерхівки близько до старих. Ще мені в цілому подобається як реконструювали ЦУМ, добре вписався в ансамбль.
ВДНГ однозначно заслуговує на окремий блог, як і, напевне, станції метро. А потім однозначно продовжити цикл іншими генсеками. А ще Харків заслуговує на аналогічний цикл. Коротше кажучи, газуйте, Юліане!
@@CHAPLINSKYVLOG До речі так. Харків - то взагалі суперзаповідник архітектури 20-50 років й я б ДУЖЕ радив вам зробити репортажа про нього. Там матеріалу буде на 2 випуски. Київ значно бідніший.
З побажань на майбутнє, хотілося б послухати про київську архітектуру кінця 19 століття і "особливі" зразки як от Шоколадний будинок, Замок барона, роботи Городецького, тощо. Дякую за вашу роботу!
Дякую за надзвичайно цікавий випуск. Мені як киянці було дуже цікаво. У віці приблизно 10 років була на прийомі у якогось професора в Будинку лікаря, про який ви згадували. Незабутні спогади. Я була в шоці з того будинку і з того як, виявляється, можна жити ))))Звичайно, що в тому будинку не жили звичайні дільнічні терапевти, а жила еліта.
Ааааа, нарешті Київ, ще й така цікава тема!! Юліане, чекаємо на різні київські епохи, від козацького бароко до теперішніх днів) цікаво почути вашу думку! Лайк!!
Дуже потужний випуск, на одному диханні! Хрещатик у мене ніколи не асоціювався з місцем, де хочеться затриматись, архітектура дуже тисне на людину. Але безперечно, це хотілося б зберегти і внести до спадщини ЮНЕСКО.
Пане, Юліан, поперше хочется сказати що Київ Вам дуже пасує!) І дякую Вам за цей випуск!! Взагалі я дуже люблю і ціную архітектуру цього періоду, ЯК би вона не називалась, хоч і сталінська. І я дуже люблю на Хрещатику ці всі "комоди" і, як каже мій товарищ, "Брєд п'яного кондітера", але такий "брєд" всеж дуже якісний, виразний і характерний, і це історія! Цікаво було подивитися на креслення нереалізованих проектів перебудови центру. Плани були грандіозні, і самі по собі класні, але ж такою ціною, коли знищується попередня історична архітектура - це звичайно речі неприпустимі. Да і звичайно що ці безумні імперські амбіціі Україні і українцям зовсім не притаманні і зовсім не потрібні. так що подивимося на малюночки, представимо як воно могло бути і сховаємо ті малюночки у папочку і зав'яжемо мотузочки бантіком)))
Юліане, дякую за відео. Водночас, сподіваюсь, що це був дише вступ до тієї архітектури Києва тієї доби, бо залишилася не згаданим доробок Йосипа Каракіса, Сергія Григор‘єва, Валеріана Рикова та інших видатних тогочасних архітекторів. Окремої уваги потребує огляд архітектури будинків для партійної номенклатури на Липках, надбудови будинку Держбанку, будинок спеціаліста на Шулявці, комплекс будинків для командного складу РСЧА на Арсенальній, природознавчий музей, ЦУМ, експериментальний мікрорайон на Довнар-Запольського, будинки співробітників НКВС на Крутому узвозі і Богомольця, будинок на розі Золотоворітського проїзду і Рейтарської, кооперативний будинок «Радянський лікар-2» (найвищий радянський житловий будинок довоєнного Києва). NB: на майбутнє раджу консультуватися щодо архітектури радянського періоду не з Єрофаловим, який широко відомий у вузьких колах своїми імперськими поглядами, а наприклад Жежеріним чи Вігом.
Дякую, утягнула учням в матеріали! Щодо кераміки: цікаво, що в Полтаві, а може, й не лише, чимало хрущовок прикрашені майоліковими вставками, і це так душевно
Дякую за відео, присвячене Києву, пане Юліане! Було дуже цікаво побачити невиконані проєкти теперішніх Михайлівсьвої-Софійської - і дуже добре, що не пішли далі того, що зроблено, та, звісно, шкода, що таки встигли зруйнувати багато, зокрема й собор із монастирем - чисто з культурно-історичної точки зору. Як на мене, зелений схил із фунікулером - набагато краще, ніж широченні кам'яні сходи до Дніпра! Я люблю фунікулер, а такими сходами навряд чи користувалася б - уже краще обійти парком і вулицями навколо. Щодо Хрещатика і архітектури тих часів узагалі, то, на мою непрофесійну думку, коректніше називати це архітектурою сталінського періоду, яка включала в себе поєднання різних стилів, у сучасній (на тоді) локальній інтерпретації. По-моєму, зараз сам Хрещатик виглядає доволі гармонійно, кераміка його дуууже прикрашає. Але мені як киянці було б значно приємніше бачити його довоєнну архітектуру. І трамвай посеред вулиці :)
Однозначно є бажання : давай Юліан жГі ! Продовження тої теми мусе бути !! Не люблю Хрещатик, бо він нагадує Москву, пафозну, з височенними б 4 м висотою стель у квартирах в Староконюшенном переулке, не оправдано великими площами нескінченних коридорів. А ось тим не меньш, нехай ще декілька поколінь подивляться на нього, а колись то точно знесуть все архаїчно сумне, нафіг, і зроблять супер технологічне цікаве майбутнє ! А Київ з висоти квадрокоптера дуже красивий ! Дякую, прошу продовження серіалу !
@@MrMorffey , Шулявська розв‘язка не потребувала мосту за 2 мільярди. Вистачило б звичайного перехрестя з "розумними" світлофорами за кілька мільйонів. Рекомендую видиво на цю тему: ua-cam.com/video/oXyYh2FEUxM/v-deo.html А щодо мосту Кличка, то аби витратити у 2 рази менше грошей, був план зробити міст вужчим, а також коротшим посунувши локацію трохи південніше. Але ж ні… тоді боксер "заробив" би значно менше на відкатах.
@@_FireHeart це все догадки, а якби, а можна було і тд. Я таке не люблю. Є докази? До суду! Давайте втходити на протести, бо якщо реально крадуть мільярди, це не нормально. Докази, журналісти, розголос
дякую за чудовий випуск. матеріал дуже гарно і зрозуміло піднесений, насолода дивитись та слухати. шкода, що не натрапила на це відео раніше, коли писала курсову роботу на цю тему)
45 хвилин пройшли непомітно, бо дуже цікавий контент. Чекаю на продовження, а також розповіді про архітектуру Київського метрополітену, ВДНГ, Подолу та інших знакових місць Києва. Дякую за відео.
Дуже цікаво, дякую! А щодо ставлення, то це моє рідне місто і до його архітектури я звикла з дитинства. Не хотілось би черговий раз все руйнувати і перебудовувати. Дореволюційний Київ вже не повернеш
Я особисто поважаю архітектуру того часу і думаю воно заслуговує бути частиною сучасних міст. Також, як нагадування нам про пережиті події і застереження не повторювати попередніх помилок. Не руйнувати історію нашу. Пам'ятати і йти вперед
Дуже чекаємо на окремі випуски про ВДНГ, станції метро та про містобудівні проєкти! Також хотілось би продовження про наступні періоди та їхні архітерні особливості з історичними паралелями. Дякую Вам дуже!
Мені дуже подобається Будинок лікаря. Я б дуже хотіла, щоби славетне місто Київ зберегло всі втрачені пам'ятки, а нові будувалися у стилі конструктивізму та функціоналізму натомість сталінського класицизму
Якось дивно: Києву сотні років але візитівкою є сталінський Хрещатик! Як на мене-- цю архітектуру безперечно треба зберегти. Вона і у Львові мені подобається. Випуск чудовий!
прикінцеві висновки та стислий аналіз епохи просто топчик хочеться дочекатись деталізації по об'єктам чи особистостям за музичну підбірку окрема подяка 80% я б зруйнував і відновив втрачене, але фінансування ставить такий сценарій під сумнів
Хрещатик в Києві дуже крутий, трохи їздив по різним містам СНГ і хрещатик явно вирізняється серед сталінської архітектури і дійсно має щось особлмве, як на мене це дійсно історична спадщина яку потрібно берегти.
дякую! для мене це один з ваших топових випусків! чекаю на продовження. з приводу питання у кінці відео - однозначно хай лишається сталінська архітектура і реконструюється, ніщо сучасне не йде з нею у порівняння.
Друзі, залишаю декілька важливих посилань. Гарного перегляду, чекаю на обговорення в коментарях.
Посилання на влог про сталінський Львів: ua-cam.com/video/hbhLQnOEapc/v-deo.html
Patreon: patreon.com/chaplinskyvlog
Instagram: instagram.com/chaplinsky_vlog/
Telegram: t.me/ChaplinskyVlog
Facebook: facebook.com/chaplinskyvlog
Нехай краще Кабмін, ОП, Київрада і інші працюють у сталінках. Бо я боюсь якщо вони захочуть перенести урядовий квартал у нові будинки то зроблять якусь нео-циганщину з євроремонтом. Хороших архітекторів у нас мало. Дуже подобається ваш погляд, аналіз. Чекаємо відео про станції метро. Вам би міг допомогти з цим Тоцький (tov-tob), відомий інженер і метрофан, у нього є детальні статті на live-journal. І про вднг відео чекаємо....
@@niqolas Дякую вам за інформацію та пораду!
Про київські станції метро треба окремий блог. Це окрема цікавий комплекс архітектурних споруд, з цікавим виконанням, як наприклад станція "Університет".
дякую)
@@CHAPLINSKYVLOG харьков и днепр тоже захвати в теме
так, підтримую! там є багато цікавого
Так круто бути архітектором. Вони можуть читати місто, як книгу.
Київ дуже багатий історією і архітектурою і в один блог не можливо вмістити всю інформацію. Дуже дякую Юліане за титанічну просвітницьку працю.
Дякую за підтримку)
Дякую, дуже цікаво!
На мою думку, Хрещатик треба оберігати та доглядати за ним. Це історія міста, і все те оздоблення достойне того, щоб жити далі та розказувати історію наступним поколінням.
Але треба почистити будинки від кондиціонерів та реклами та не дозволяти будувати сучасні багатоповерхівки близько до старих. Ще мені в цілому подобається як реконструювали ЦУМ, добре вписався в ансамбль.
ВДНГ однозначно заслуговує на окремий блог, як і, напевне, станції метро. А потім однозначно продовжити цикл іншими генсеками. А ще Харків заслуговує на аналогічний цикл. Коротше кажучи, газуйте, Юліане!
Зрозумів, дякую)
@@CHAPLINSKYVLOG До речі так. Харків - то взагалі суперзаповідник архітектури 20-50 років й я б ДУЖЕ радив вам зробити репортажа про нього. Там матеріалу буде на 2 випуски. Київ значно бідніший.
@@DomiDorul23 Надіюся встиги відзняти Харків
Дуже крута українська мова!!! Дякую за відео!)
З побажань на майбутнє, хотілося б послухати про київську архітектуру кінця 19 століття і "особливі" зразки як от Шоколадний будинок, Замок барона, роботи Городецького, тощо.
Дякую за вашу роботу!
дякую за пропозицію.
чудовий матеріал, дякую. чекаємо більше Київських випусків, також цікаво було б окремий випук про Київ до совкової єпохи.
Дякую за коментар та ідею)
Дякую за надзвичайно цікавий випуск. Мені як киянці було дуже цікаво. У віці приблизно 10 років була на прийомі у якогось професора в Будинку лікаря, про який ви згадували. Незабутні спогади. Я була в шоці з того будинку і з того як, виявляється, можна жити ))))Звичайно, що в тому будинку не жили звичайні дільнічні терапевти, а жила еліта.
Дякую за такий гарний контент!
Вау, дуже цікаво!
Дякую
Супер контент за темою урбаністики
Дякую
коментар в підтримку розвитку цього каналу! молодці
Ааааа, нарешті Київ, ще й така цікава тема!! Юліане, чекаємо на різні київські епохи, від козацького бароко до теперішніх днів) цікаво почути вашу думку! Лайк!!
Дякую за перегляд і коментар)
Дякую за цікавий випуск!
Вітання з Києва! Щиро дякуємо за сюжет
дякую, гарного перегляду!
Як цікаво 😃 Бажаю розвитку вашому каналу 🤍
Одна з найулюбленіших будівель у Києві - фунікулер) Вітражі, ліхтарі ❤️
Про конкурс дуже цікаво були б подивитись)
Дуже потужний випуск, на одному диханні! Хрещатик у мене ніколи не асоціювався з місцем, де хочеться затриматись, архітектура дуже тисне на людину. Але безперечно, це хотілося б зберегти і внести до спадщини ЮНЕСКО.
Безперечно, цікаво, інформаційно. Вподобайка та підтримка.
Дуже очікуваний, дуже цікавий і дуже сумний та емоційний водночас випуск... Дякую Вам за неперевершену роботу, глибоку, просвітницьку, яка торкає...
Дякую за відео. Як ,насправді, мало тепер таких ретроспективних оглядів!
Випуск бомба! Хочу далі влоги про кожний «план» забудови києва
Пане Юліане, велике спасибі Вам за те, що дослухались до підписників і тепер говорите "не перемикайтесь")
В вас чудові відео)
Ви також помітили це? Наскільки гарне відео, правда ж?
@@smovol1847
Звісно) загалом хочу сказати ,що всі відео дуже інформативні та цікаві , можна дізнатись багато про урбаністику та архітектуру в містах
Дякую)))
цікавенний випуск! дякую! хотілося б ще про бруталізм і функціоналізм послухати.
Дякую за черговий цікавий випуск! Мені подобається сталінська архітектура, вона безперечно найбільш приваблива серед усіх інших радянських епох.
Просто неймовірний випуск і вкладена в нього робота)
Щиро дякую!
Дякую за оцінку)
Пане, Юліан, поперше хочется сказати що Київ Вам дуже пасує!) І дякую Вам за цей випуск!! Взагалі я дуже люблю і ціную архітектуру цього періоду, ЯК би вона не називалась, хоч і сталінська. І я дуже люблю на Хрещатику ці всі "комоди" і, як каже мій товарищ, "Брєд п'яного кондітера", але такий "брєд" всеж дуже якісний, виразний і характерний, і це історія!
Цікаво було подивитися на креслення нереалізованих проектів перебудови центру. Плани були грандіозні, і самі по собі класні, але ж такою ціною, коли знищується попередня історична архітектура - це звичайно речі неприпустимі. Да і звичайно що ці безумні імперські амбіціі Україні і українцям зовсім не притаманні і зовсім не потрібні. так що подивимося на малюночки, представимо як воно могло бути і сховаємо ті малюночки у папочку і зав'яжемо мотузочки бантіком)))
Вау 😍👍🏼 чудовий матеріал, дякую за інформативне, гарне відео !!!
Величезне дякую за цей блоґ)
Було надзвичайно цікаво)
Дякую, що дивилися. Прошу поширювати)
Вподобайка в підтримку каналу!!! Дякую!!! Браво 👏👏👏
Дяка!
Так, потрібно «газувати» далі з подібними доповідями-влогами, занадто цікаво, щоб зупинятися тільки на цьому.
Дякую за якісний контент, і чекаю нового
Спасибі за ці слова!
Юліане, дякую за відео. Водночас, сподіваюсь, що це був дише вступ до тієї архітектури Києва тієї доби, бо залишилася не згаданим доробок Йосипа Каракіса, Сергія Григор‘єва, Валеріана Рикова та інших видатних тогочасних архітекторів. Окремої уваги потребує огляд архітектури будинків для партійної номенклатури на Липках, надбудови будинку Держбанку, будинок спеціаліста на Шулявці, комплекс будинків для командного складу РСЧА на Арсенальній, природознавчий музей, ЦУМ, експериментальний мікрорайон на Довнар-Запольського, будинки співробітників НКВС на Крутому узвозі і Богомольця, будинок на розі Золотоворітського проїзду і Рейтарської, кооперативний будинок «Радянський лікар-2» (найвищий радянський житловий будинок довоєнного Києва).
NB: на майбутнє раджу консультуватися щодо архітектури радянського періоду не з Єрофаловим, який широко відомий у вузьких колах своїми імперськими поглядами, а наприклад Жежеріним чи Вігом.
Лев Шевченко та Денис Філіпов також можуть на цю тему багато цікавого розповісти, хоча вони й не архітектори
@@pwc_uk - Ще живі мастодонти періоду "розвиненого соціалізму", яких теж треба використовувати. Серед них Лариса Скорик.
Гарний контент! Дякую!
Архітектура сталінського періоду.
Супер. Дякую за чудовий контент)
Дякую,Дуже цікаво та змістовної.
Було цікаво й пізнавально. Дякую!
Дякую за неймовірно цікаве відео )
Дякую, прошу поширювати влог)
Дуже красиві і якісні відео краєвидів. Дуже дякую. Перглянув з великим задоволенням.
Справжній освітній блог, наче лекцію відвідала. Дуже цікаво. Дякую. Чекатиму на продовження.
Дякую! Неймовірно цікавий випуск. Сподіваюся на продовження.
Та ви шо!
Смакую відосами.
Інформативно, ретроспективно :)
Хочу ще :)
Дякую вам. Чекаю на більше ваших переглядів)
Дякую за роботу.
Класний випуск 👍🏻
Дякую, утягнула учням в матеріали! Щодо кераміки: цікаво, що в Полтаві, а може, й не лише, чимало хрущовок прикрашені майоліковими вставками, і це так душевно
Незабаром буде влог про Полтаву)
Чудовий випуск, цікаво і ново. Дякую!!!
Дуже цікавий випуск
оу Києве мій! крутий випуск! як зажди топ музичний супровід
Дякую за відео, присвячене Києву, пане Юліане! Було дуже цікаво побачити невиконані проєкти теперішніх Михайлівсьвої-Софійської - і дуже добре, що не пішли далі того, що зроблено, та, звісно, шкода, що таки встигли зруйнувати багато, зокрема й собор із монастирем - чисто з культурно-історичної точки зору. Як на мене, зелений схил із фунікулером - набагато краще, ніж широченні кам'яні сходи до Дніпра! Я люблю фунікулер, а такими сходами навряд чи користувалася б - уже краще обійти парком і вулицями навколо.
Щодо Хрещатика і архітектури тих часів узагалі, то, на мою непрофесійну думку, коректніше називати це архітектурою сталінського періоду, яка включала в себе поєднання різних стилів, у сучасній (на тоді) локальній інтерпретації. По-моєму, зараз сам Хрещатик виглядає доволі гармонійно, кераміка його дуууже прикрашає. Але мені як киянці було б значно приємніше бачити його довоєнну архітектуру. І трамвай посеред вулиці :)
Дякую за коментар!
Однозначно є бажання : давай Юліан жГі !
Продовження тої теми мусе бути !!
Не люблю Хрещатик, бо він нагадує Москву, пафозну, з височенними б 4 м висотою стель у квартирах в Староконюшенном переулке, не оправдано великими площами нескінченних коридорів.
А ось тим не меньш, нехай ще декілька поколінь подивляться на нього, а колись то точно знесуть все архаїчно сумне, нафіг, і зроблять супер технологічне цікаве майбутнє ! А Київ з висоти квадрокоптера дуже красивий !
Дякую, прошу продовження серіалу !
Дуже круто й цікаво. Чекаємо відео з розбором проектів Києва)
Так тримати, дякую за якісний контент.
Спасибі, прошу підтримати поширенням!
Дякую.
Дуже цікаво.
Досить руйнувати, принаймні Хрещатик.
Буде час ще розігнатися на хрущовках.
Капець напрягає як моментами машини вихлопом шумлять на тому шосе Хрещатик посеред міста😬
а ще скажені електросамокатчики
@@int_fx_dx , Кличко витратив усі гроші на непотрібні Шулявській та «скляний» мости
тож тепер за велоінфраструктуру можна тільки мріяти.
@@_FireHeart шулявка вже обвалювалась, була в аварійному стані, а скляний міст був дуже потрібний для людей, для туризму
@@MrMorffey , Шулявська розв‘язка не потребувала мосту за 2 мільярди. Вистачило б звичайного перехрестя з "розумними" світлофорами за кілька мільйонів.
Рекомендую видиво на цю тему: ua-cam.com/video/oXyYh2FEUxM/v-deo.html
А щодо мосту Кличка,
то аби витратити у 2 рази менше грошей,
був план зробити міст вужчим, а також коротшим посунувши локацію трохи південніше.
Але ж ні… тоді боксер "заробив" би значно менше на відкатах.
@@_FireHeart це все догадки, а якби, а можна було і тд. Я таке не люблю. Є докази? До суду! Давайте втходити на протести, бо якщо реально крадуть мільярди, це не нормально. Докази, журналісти, розголос
Чудовий блог, дуже цікаво слухати
Дякую вам!
Намічається чудовий вечір! Ваш влог і куба лібре
Дуже цікаво! Борис Єрофалов офігенний, треба з ним ще блогів!
Наскільки знаю в будинку на вокзалі пошта, Укрпошта хоче її продати.
Дякую за Вашу роботу,завжди дивлюсь з задоволенням!!!
Дякую!
Насправді Хрещатик виглядає дуже обрубаним і дивним. Вважаю, що Хрещатик має бути завершений в тому об'ємі, в якому він початково закладався.
Я так його не сприймаю! Але вважаю, що треба слідкувати за станом керамічної плитки, балконами, рамами, кондиціонерами і не допускати анархії.
дякую за цікавий контент
дякую за Вашу роботу! дуже добре розкрили тему.
хороший випуск! дякую
дякую за чудовий випуск. матеріал дуже гарно і зрозуміло піднесений, насолода дивитись та слухати. шкода, що не натрапила на це відео раніше, коли писала курсову роботу на цю тему)
прекрасний влог. щиро дякую ВАМ
Дякую, дуже цікавий випуск! Як на мою думку Києву уже нічого не допоможе..
Дуже люблю блоги про історію розвитку архітектури!
Юліан чудовий блог. Чекаємо на ВДНГ та метро !!!!
Дякую за дуже цікавий та корисний контент!
Дуже цікаво, дякую за вашу працю 🔥
О дякую буду знати ще один термін!
Крута робота! Цікавезний матеріал! Дякую!
Спасибі!
45 хвилин пройшли непомітно, бо дуже цікавий контент. Чекаю на продовження, а також розповіді про архітектуру Київського метрополітену, ВДНГ, Подолу та інших знакових місць Києва. Дякую за відео.
Спасибі вам! Прошу поширювати контент)
спасибі
Дуже цікаво, дякую! А щодо ставлення, то це моє рідне місто і до його архітектури я звикла з дитинства. Не хотілось би черговий раз все руйнувати і перебудовувати. Дореволюційний Київ вже не повернеш
Юліан - газуй! Старання варті того, відос шикарний, чекаю схожого сюжету
Дякую!
Я особисто поважаю архітектуру того часу і думаю воно заслуговує бути частиною сучасних міст. Також, як нагадування нам про пережиті події і застереження не повторювати попередніх помилок. Не руйнувати історію нашу. Пам'ятати і йти вперед
Огого, чекав на завтра прогулянку Дніпром, а тут приємний подарунок вже сьогодні
Дніпро в процесі)
Дуже чекаємо на окремі випуски про ВДНГ, станції метро та про містобудівні проєкти! Також хотілось би продовження про наступні періоди та їхні архітерні особливості з історичними паралелями.
Дякую Вам дуже!
Дякую!! Візьму до уваги)
А що таке побудоване за 30 рокiв, щоб зрiвняти з часами радянськоi влади?
Чекаємо продовження! Дуже цікаво!
Дякую вам! Прошу поширювати)
Дуже дякую за блог про Київ. Хрещатик не дуже люблю, здається не гуманним ) Але я і не корінна киянка )
Мені дуже подобається Будинок лікаря. Я б дуже хотіла, щоби славетне місто Київ зберегло всі втрачені пам'ятки, а нові будувалися у стилі конструктивізму та функціоналізму натомість сталінського класицизму
Дуже цікаво, тепер чекаю на багато відео про Київ.
Дуже класні відео :)
Якщо можете, більш детально розвповісти про окремі проекти. Буде дуже чудово :)
Треба! Неймовірно цікаво! Вражає, яким міг бути Києв!
@ Дмтро Раков - Краще б його не чіпали... З огляду на втрачені собори і церкви!
Дякую! Було дуже цікаво !
Шкода, що багато пам’яток було зруйновано і ,на жаль, це зараз продовжують робити ((
Дякую, пане Юліане!
Якось дивно: Києву сотні років але візитівкою є сталінський Хрещатик! Як на мене-- цю архітектуру безперечно треба зберегти. Вона і у Львові мені подобається.
Випуск чудовий!
Дякую вам за відгук!
Wooow!!! Дуже зайшло, давай газуй!!!
Дякую!
Я і друзів розумів і ворогів умів прощати, бо хрещенний батько мій - то Хрещатик, то Хрещатик!!!
прикінцеві висновки та стислий аналіз епохи просто топчик
хочеться дочекатись деталізації по об'єктам чи особистостям
за музичну підбірку окрема подяка
80% я б зруйнував і відновив втрачене, але фінансування ставить такий сценарій під сумнів
Хрещатик в Києві дуже крутий, трохи їздив по різним містам СНГ і хрещатик явно вирізняється серед сталінської архітектури і дійсно має щось особлмве, як на мене це дійсно історична спадщина яку потрібно берегти.
@ Толик Попружка - Приєднуюсь до вашого побажання. Хрещатик треба зберегти!
дякую! для мене це один з ваших топових випусків! чекаю на продовження. з приводу питання у кінці відео - однозначно хай лишається сталінська архітектура і реконструюється, ніщо сучасне не йде з нею у порівняння.
Спасибі!
клас! Я за розбір проектів!
дякую.
Гарного перегляду!
"Давай, Юліан, газуй" (с). Кажемо Вам хором, було б дуже цікаво) дякуємо за роботу
Спасибі!) Почув)
Прекрасный выпуск!
Ждём продолжения!
Дякую за чудове відео , не розумію чому такий цікавий контент не набирає достатньо переглядів .
Бо він потребує поширення, про що вас прошу)
Дякую, у Вас вийшла дуже інформативна візуалізація монографії професора Черкеса.
Дякую за вашу працю! Неймовірний влог, подивилася із задоволенням. Цікаво було б розкрити цю тему в Харкові, Запоріжжі.
Дякую за ідею)
@ Olga Krutko - Хороша ідея відносно Харкова. Приєднуюсь.