Станьте науковцем: "Звідки фізика до нас прийшла взагалі?"

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 3 кві 2024
  • Ви завжди мали проблеми з математикою та фізикою у школі? Дратує, що ви нічого не розумієте в університеті? Хочете допомогти дітям з домашньою роботою, але самі не знаєте, що їм казати? Цей курс - для вас! Тут ми розберемо основні концепції фізики, математики та науки взагалі у зрозумілій, грайливій та простій формі. Ви зможете проводити власні досліди у себе вдома на другій лекції! Цей відеоролик є вступом у курс: ми поговоримо про те, звідки взялась наука, хто є батьком фізики та чому її не варто боятись. Вперед до істини!
    Цей курс також доступний на Gumroad: spotiienko.gumroad.com/l/ipwdicf
    Про мене:
    Ласкаво просимо на канал Boom - Science! Кожне відео - це подорож у таємничі куточки Всесвіту та глибокі секрети фізики. Разом зі мною ви пізнаєте таємниці природи, дослідите закони фізики та розгадаєте космічні загадки. Приєднуйтесь до нашої спільноти ентузіастів науки та робіть відкриття разом!
    Посилання на безплатні космічні шпалери: spotiienko.gumroad.com/
    Мої соціальні мережі:
    ✅ Telegram: t.me/boom_science
    ✅ TikTok: / boom.science
    ✅ Twitter (X): / spotiienko
    ЧЕРВОНА ПЛАНЕТА не така і МЕРТВА | ЖИТТЯ на Марсі: • ЧЕРВОНА ПЛАНЕТА не так...
    Що живе на краю Сонячної системи: • Що живе на краю Сонячн...
    ВЧЕНІ ВІДКРИЛИ НОВУ ПЛАНЕТУ! Таємниці 9 планети: • ВЧЕНІ ВІДКРИЛИ НОВУ ПЛ...
  • Наука та технологія

КОМЕНТАРІ • 9

  • @user-wx8te6ew8v
    @user-wx8te6ew8v 2 місяці тому +1

    у вченні аристотеля про імпеданс, стверджувалось щьо рухомому тілу надається імпеданс завдяки якому він летить прямоленійно, коли імпеданс закінчується тіло падає. якби аристотель менше філосовствував а більше звертав увагу на політ стріли і камня булоб кращє, та і інші його роботи просто відрив від реальності. інша справа піфагор/архімед і т.д. то дійсно фізики. зараз фізики подібні до аристотеля: називають елементарними частинками "згустки" матерії які утворюються при ударах дійсно елементарних частинок і на них же і розвалюються. зв'язок між двома частинками в ядрі пояснюють появою третьої, яка при цьому ніколи в ядерних реакціях не спостерігалась і не буде спостерігатися. описують будову елементарних частинок якимись кварками які також ніколи і ніде не спостерігалися, хоча причин для цього не було. при поєднані електрона і протона утворюється нейтрон/ на електрон і протон він і розвалюється, але наші фізики теоретики впевнені щьо нейтрон складається не з електрону і протону а з кварків (які не входять в електрон і протон). суцільні арстотелі.

    • @boom.science_
      @boom.science_  2 місяці тому

      Хоча Арістотель і не був на 100% правий у своїх теоріях, він систематизував усі знання свого часу й виклав у лаконічній формі, що не робили до цього жодні з філософів. Якби Піфагор або Архімед так зробили, вони мали б не менше прав зватись "Батьком Фізики".

    • @user-wx8te6ew8v
      @user-wx8te6ew8v 2 місяці тому

      дякую за відповідь)

  • @user-qk6ek7ib9u
    @user-qk6ek7ib9u 2 місяці тому

    Як звідки прийшла??? Від сирості😊

  • @user-ex9bx8ih1t
    @user-ex9bx8ih1t 2 місяці тому

    Від царя Панька 😅. Природознавство - це і була філософія . Пізнавати істину будь яким способом.

    • @boom.science_
      @boom.science_  2 місяці тому +1

      Я з Вами згоден. Природознавство і філософія - це доволі споріднені науки. Але все ж таки, філософія - це більш спеціалізована галузь. 🤓

    • @user-ex9bx8ih1t
      @user-ex9bx8ih1t 2 місяці тому

      @@boom.science_ зараз так... Але до н.е. коли найпоширішина мова налічувала 2000 слів і математика була Евклідова, і "космос" з др.грецької перекладався як краса, наврядчи існувало розмежування, вузька спеціалізація в наукових галузях. Цікавишся довколишнім світом - філософ, за зірками спостерігаєш - професор філософії

    • @boom.science_
      @boom.science_  2 місяці тому +1

      @@user-ex9bx8ih1t Змушений з Вами погодитись. Мені дуже подобається переклад космосу - "краса" - дійсно найпрекрасніше, що існує!