@@alexandrfedienko7541 Потрібно буде попросити Андрія, щоб поділився де купував) Читав коментарі, що значно ефективніше типових джамерів лише з ГУН, але то потрібно самому тестувати, плюс як він впливає на різний покет рейт сигналу.
Дякую за відео. Було дуже цікаво зазирнути в середину цих модулів. Хочу лише трошки виправити. Цей елемент с круглою лейбою RFTYT це не циркулятор, це ізолятор. Хоча принцип дії у них однаковий. Ізолятор - це церкулятор у якого порт 3 затермінован на 50Ом і не виходить назовні. І він послаблює сигнал з антени в напрямку вихідного транзистора
Занимаемся уже пол года такими генераторами, в большом объёме. В помещении настраиваются на частоту не менее 40-50 генераторов в день. Потом в конце дня все эти установки проверяются в комплексе, то есть одновременно работают до 15 генераторов. Сейчас заметил что перестали отрастать волосы на голове ( Всегда зарастал через месяц, а сейчас прошло три, а волосы так и не отросли
Софт rtsa від ааронії навіть в базовій версії має програмний блок sweep zoom. Поставивши його між spectran v6 та wrapped spectrum зможете бачите спектр у смузі від 400мгц до 6ггц. Ширину смуги можна налаштувати у будь-яких межах.
Очкарикам легше 😂 мені легше зняти окуляри і роздивитись плату з 10 см ніж попадати навіть в окулярах проводом в клемник, якщо я не можу влізти туди мордою😢
@@mpavlyk1 Да.Я тоже мекждународник в тяжелом весе.Но бля,вы себя не бережоте!Бля,честные 50 вт свч,ложат шнифты на пыль,за пару подходов.Отключи питание от силы и смотри в натуре!Сам уже слепой на минусе.
@@alexandrfedienko7541 дякую, а то знайомим приїхав з китаю готовий реб, на 3 частоти (3 джамери по 50 ват, і ), але без живлення. І дуже просять мене доробити і перевірити, а я всього лише майстер мобільних телефонів, Я хочу допомогти, і навіть готовий придбати мінімальне обладнання для перевірки і налаштувань, але досвіду як це робити безпечно для себе і навколишніх немаю. Тому Ваші відео якраз дуже необхідні, можливо ще знімете відео про безпеку, гадаю це теж варто знати любителям. Дякую Вам.
Там жеж цирцуль до 1020. Вишче він просто не зможе... Але 100 ватт на 300 мгц малувато. А. Ще питання одной і той таймер формує пилку або на 100 або на 300. Я ж так розумію, він довше буде бігати від краю до краю. Так, частково можна підняти частоту таймера але..... Мабуть для того і та додаткова схема, щоб дірки в пільці затикати
@@alexandrfedienko7541точно, про таймер полтуав. Зате передивився на більш якісній картинці. 50 ватт транзистор сидить на тестолиті??? 😲😲😲 не крізь вікно в платі на корпус крізь термоінтерфейс, а на металізації??? Так він приречений померти. Ніяка металізація 100 вт тепла не передасть крізь себе. Такий фінт хіба якась 5тиваттка витримає досить довго.
@@alexandrfedienko7541 просто многие производители серьезного оборудования (талес, арония и прочие) часто используют именно 100 ватт. На навигацию только 50. Или вы имеете ввиду конкретные китайские блоки, у которых много энергии уходит элемантарно в нагрев, а не создание волны?
Слава Украине!Как говорится,нехрен делать сплошной забор,можно сделать и через досточку.Эффект тот же,а дров меньше.Так и с рэбом,не только давим приемник,но и шугаем модуляцией.
Підкажіть будьласка. Придбав модулі 2.4 і 5.8 і антени. Зібрав все до кучі, підключив живлення 27в. Аналізатор показує що завада є. А коли поїхав на полігон тестувати то мавік ніяк не реагував на заваду!!!!
@@lamanov1000якщо намагатись глушити передавач відео мавіка звичайною омні антеною, то це ні до чого не приведе, можливі тільки невеликі завади у оператора і все. По суті ви повинні глушити приймач відеосигналу у оператора, щоб отримати результат, але ж оператор від вас може знаходитись дуже далеко і це не реально. Можна спробувати змодулювати відеосигнал, наводячи на передавач відеосигналу дрона направленною антеною, але його потужність і якість завади повинна бути якісною. Щодо 2,4, почитайте, як мавік використовує ппрч і які при цьому використовуються частоти, як мінімум там використовується діапазон 900
Стосовно "незаповненої" спектральної маски. Це наявність великої кількості "гострих" (ВЧ) спектральних складових, спробуйте звузити смугу обзору при тій же частоті дискретизації (обріжте загальний спектр) і ви побачите їх, при надширокому свіпі вони в приладі вироджуються в постійну складову(жовтий рівень аронії, який вказує середню потужність, це обумовлене інерційністю (роздільною здатністю) ЦОС, тому ви не бачите їх). Темні "провали" знизу якраз характеризують дуже якісну щільність спектру, а не недолік. Привіт від Ів. Ів. П. ГУУЗ.
Олександре... Що за низькочастотний гул як від вентилятора, чи витяжки (наприклад на 5хвилині відео чутно) ? Дивитись і слухати вас - дуже цікаво і пізнавально. Але цей гул зводить з розуму...
@@alexandrfedienko7541 я про "підари". Я звісно розумію, що то вже стала назва для ворога, але це ж відео наче як більше про інженерку. А інженер, на мою скромну думку, має залишатись з ясною (рахуйте без емоційною) головою у інженерних питаннях.
Параметри антени: від 640 до 1040 з КСВ 1,5. горизонтальна поляризація кругової дії.Антени можуть бути на любу частоту, тому що ми їх виготовляємо тестовим шляхом, для своїх РЕБів. В інтернеті інфомацію не публікуєм, працюєм не на продажу, а на воорнтерських засадах, передаємо напряму в ЗСУ.
На жаль так, яб сказав, дуже погано. Тому такі модулі треба обережно використовувати. Антена повинна мати стабільне та низьке КСХ на протязі всій смуги роботи.
Хорошая излучающая антенна - формально половина модуля.Как по мощности,так и по стоимости!Просто из за коцанной антенны,вложения и излучения ,потеряли в половину.
@@alexandrfedienko7541 той транзистор зовсім не вдачний. Той, що згорів маю наувазі. Та конструкція зі 140-ка ватним LDMOS-ом, та ізолятором, - набагато кращі. На практиці вони дуже чудово працюють.
@@alexandrfedienko7541підкажіть будь ласка, модуль із захистом, який Ви розглядали в цьому відео, по якості не дуже із за чого саме? Із за широкого діапазону аж у 300 МГц чи із за чогось іншого? Ніби цифрові (із записаним сигналом модуляції) вважаються на сьогоднішній день найкращим рішенням, ніж звичайні модулі з VCO
3:50 чорний це плюс, білий це керування - а чи точно чорний це плюс? Бо так і спалити модуль можна, а судячи по платі там чорний єднається до земляного полігону...
Я бачив. Просто чомусь всі намагаються зробити засіб, забувая про антени. Вчора мене питають, чому дрон налітає на реб з фронту падає за 5-10 метрів, а з боків та з заду 150-200 метрів. Я кажу покажіть антену, бачу звичайні колінеарки штирі. Зрозуміло кажу чому.
@@alexandrfedienko7541 Да,антенна может как потерять,так и очень приумножить!Но нужно быть ,хотя бы специалистом!Знания решают все!тут не отнять, и не добавить!Работаем на ПОБЕДУ!Слава Украине!помогаю ВСУ!привет отцам,курбан байраму!
@@alexandrfedienko7541тут ще треба врахувати з розташуванням антен управляння на фпв. Коли захід збоку чи коли фпв лицем до пілота а позаду реб то завжди буде більша відстань подавлення )
Мне кажется тут вообще неправильно описан принцип работы данных модулей. Однозначно есть vco ,причем видим наличие двух регулирующих резисторов как в классической схеме с 555. Также непонятно что за 48 первые микросхемы? Это процессоры ?их маркировка плохо видна на видео.можно предположить что vco управляется каким-то сигналом,но каким?
Генератор керований напругою є, але замість таймера стоять AG32VF або 1438-FB. Резистори звісно як були так і є, їми регулюють ширину та здвиги по смузі. На вході VCO стоїть підсилювач RS8752.
@@alexandrfedienko7541 спасибо за более детальные уточнения по маркировке. Таким образом можно говорить не о модификации DDS метода. А об использовании усовершенствованного метода управления VCO.
Саме цікавився таким типом модулів, а тут у вас вже є відео)
Дякую за вашу роботу та корисну інформацію!
Ну яб його потестував з дроном
@@alexandrfedienko7541 Потрібно буде попросити Андрія, щоб поділився де купував) Читав коментарі, що значно ефективніше типових джамерів лише з ГУН, але то потрібно самому тестувати, плюс як він впливає на різний покет рейт сигналу.
Дякую за відео. Було дуже цікаво зазирнути в середину цих модулів. Хочу лише трошки виправити. Цей елемент с круглою лейбою RFTYT це не циркулятор, це ізолятор. Хоча принцип дії у них однаковий. Ізолятор - це церкулятор у якого порт 3 затермінован на 50Ом і не виходить назовні. І він послаблює сигнал з антени в напрямку вихідного транзистора
Так а тут якраз і виходить. Третій порт має 50ом навантаження.
@@alexandrfedienko7541можно ли использовать этот третий порт чтобы судить о согласовании антенны? Чем меньше потерь на 50ом тем лучше согласование?
Дякую за вашу працю та навчання для широкого загалу .
Дякую вам. Будуть питання питайте.
@@alexandrfedienko7541 коли зберу свій РЕБ чи можна відправити його вам на заміри та тестування ?
Занимаемся уже пол года такими генераторами, в большом объёме. В помещении настраиваются на частоту не менее 40-50 генераторов в день. Потом в конце дня все эти установки проверяются в комплексе, то есть одновременно работают до 15 генераторов.
Сейчас заметил что перестали отрастать волосы на голове ( Всегда зарастал через месяц, а сейчас прошло три, а волосы так и не отросли
Финал прям супер😂
Хороший ответ зрадофилам)
🫡
Переглянув Ваші ролики і навіть роблю репости..але сьогодні таки зробив підписку..Дякую за Вашу працю.Слава Нації..
Дякую
Софт rtsa від ааронії навіть в базовій версії має програмний блок sweep zoom. Поставивши його між spectran v6 та wrapped spectrum зможете бачите спектр у смузі від 400мгц до 6ггц. Ширину смуги можна налаштувати у будь-яких межах.
Саме так. Ви не додивились до закінчення.
Все зрозуміло, дякую
Дякую, Саша
Привіт друже:)
Смотрю на хлопца c открытым модулем и завидую - вот у него очi!
Очкарикам легше 😂 мені легше зняти окуляри і роздивитись плату з 10 см ніж попадати навіть в окулярах проводом в клемник, якщо я не можу влізти туди мордою😢
@@mpavlyk1 Да.Я тоже мекждународник в тяжелом весе.Но бля,вы себя не бережоте!Бля,честные 50 вт свч,ложат шнифты на пыль,за пару подходов.Отключи питание от силы и смотри в натуре!Сам уже слепой на минусе.
32:00 йде замір потужності модуля, за допомогою якого приладу та софту на пк можна зробити такий замір?
Дякую вам за роботу.
NRT-Z43
Доброго дня! Можете когось перевіреного порадити, з приводу замовлення виготовлення систем РЕБ?
Ні. На жаль таких порад не даю.
Доброго дня, який Ви атінюатор використовуєте, чи який порадите для 50-100 в джамерів. Дякую.
У мене 30Дб але для вимірів це підходить. Я додатково купив 20Дб.
@@alexandrfedienko7541 дякую, а то знайомим приїхав з китаю готовий реб, на 3 частоти (3 джамери по 50 ват, і ), але без живлення. І дуже просять мене доробити і перевірити, а я всього лише майстер мобільних телефонів, Я хочу допомогти, і навіть готовий придбати мінімальне обладнання для перевірки і налаштувань, але досвіду як це робити безпечно для себе і навколишніх немаю. Тому Ваші відео якраз дуже необхідні, можливо ще знімете відео про безпеку, гадаю це теж варто знати любителям. Дякую Вам.
А наприклад 50Вт на и смуга 100Мгц -- це забагато ? Чи є якесь емпіричне правило типу: 1Вт потужності на 1МГц смуги частот ?
Правило одне. SNR на вході приймача дрона, повинен бути через заваду таким, щоб дрон втратив керування з пульта.
Thank you for your review of the jammer module, If you have any questions or suggestions about the module, welcome to feedback us
what exactly are you interested in the review?
Там жеж цирцуль до 1020. Вишче він просто не зможе...
Але 100 ватт на 300 мгц малувато.
А. Ще питання одной і той таймер формує пилку або на 100 або на 300. Я ж так розумію, він довше буде бігати від краю до краю. Так, частково можна підняти частоту таймера але.....
Мабуть для того і та додаткова схема, щоб дірки в пільці затикати
Якість циркулятора, на жаль, у цьому модулі не дуже. Там не має таймеру.
@@alexandrfedienko7541точно, про таймер полтуав.
Зате передивився на більш якісній картинці. 50 ватт транзистор сидить на тестолиті??? 😲😲😲 не крізь вікно в платі на корпус крізь термоінтерфейс, а на металізації??? Так він приречений померти. Ніяка металізація 100 вт тепла не передасть крізь себе. Такий фінт хіба якась 5тиваттка витримає досить довго.
@@mpavlyk1так, саме тому він швидко згорів..
29 хвилина, ну спєці)))
На білий провід подається ті ж 28v ? Бо китайці написали що 3-5 але по схемі є дільник то ніби бортову напругу можна подавати
Можна подавати від 3-28 вольт.
Бажаю здоров'я, порадьте варіанти обладнання для вимірювання щілності спектру?
Починаючи від SA6 і до професійного чогось.
Яб радив придбати навіть БУ, недорогих тектронікс. Рудешварц, вони є на олх. Тінька мені не подобається.
Вітаю. Є кілька питань. Чи є у вас контакти, посилання на виробника або продавця модуля 100 Вт.? Чи тестувався модуль з FPV? Яка його ефективність?
Вітаю. Ні не маю, ні не тестував. Я взагалі проти модулів 100 ват.
@@alexandrfedienko7541а можно узнать почему?
Ми про це вже говорили раніше. У вас буде більше недоліків чим плюсів а виграш у впливі бути не Величкий.
@@alexandrfedienko7541 просто многие производители серьезного оборудования (талес, арония и прочие) часто используют именно 100 ватт. На навигацию только 50. Или вы имеете ввиду конкретные китайские блоки, у которых много энергии уходит элемантарно в нагрев, а не создание волны?
Слава Украине!Как говорится,нехрен делать сплошной забор,можно сделать и через досточку.Эффект тот же,а дров меньше.Так и с рэбом,не только давим приемник,но и шугаем модуляцией.
Підкажіть будьласка. Придбав модулі 2.4 і 5.8 і антени. Зібрав все до кучі, підключив живлення 27в. Аналізатор показує що завада є. А коли поїхав на полігон тестувати то мавік ніяк не реагував на заваду!!!!
А ви що хотіли у мавіка задавити?
@@alexandrfedienko7541 2.4 - управління. 5.8- відео. Ну ні управління ні відео подавлялось!!!!
@@lamanov1000якщо намагатись глушити передавач відео мавіка звичайною омні антеною, то це ні до чого не приведе, можливі тільки невеликі завади у оператора і все. По суті ви повинні глушити приймач відеосигналу у оператора, щоб отримати результат, але ж оператор від вас може знаходитись дуже далеко і це не реально. Можна спробувати змодулювати відеосигнал, наводячи на передавач відеосигналу дрона направленною антеною, але його потужність і якість завади повинна бути якісною. Щодо 2,4, почитайте, як мавік використовує ппрч і які при цьому використовуються частоти, як мінімум там використовується діапазон 900
Стосовно "незаповненої" спектральної маски. Це наявність великої кількості "гострих" (ВЧ) спектральних складових, спробуйте звузити смугу обзору при тій же частоті дискретизації (обріжте загальний спектр) і ви побачите їх, при надширокому свіпі вони в приладі вироджуються в постійну складову(жовтий рівень аронії, який вказує середню потужність, це обумовлене інерційністю (роздільною здатністю) ЦОС, тому ви не бачите їх). Темні "провали" знизу якраз характеризують дуже якісну щільність спектру, а не недолік. Привіт від Ів. Ів. П. ГУУЗ.
Це лише доводить що диктор дилетант, а корчить фахівця
Бажаю здоров'я. Чи можете ви допомогти з пошуком вихідного транзистора. ? Як з вами можна зв'язатись?
Бажаю. На жаль. Не допоможу. Вони є на алі, але довго їдуть.
Цікавить маркеровка. Бо той шо не можу знайти в корпусі dfn6 схожий на той шо в роліку 20:00
Олександре...
Що за низькочастотний гул як від вентилятора, чи витяжки (наприклад на 5хвилині відео чутно) ?
Дивитись і слухати вас - дуже цікаво і пізнавально.
Але цей гул зводить з розуму...
Це від аналізатору 😂.
Гарне і корисне відео. Тількі не матюкайтесь будь-ласка ви ж не на лбз відео знімаєте.
Та начебто матів не було 🤔 передивлюсь підправимо.
@@alexandrfedienko7541 я про "підари". Я звісно розумію, що то вже стала назва для ворога, але це ж відео наче як більше про інженерку. А інженер, на мою скромну думку, має залишатись з ясною (рахуйте без емоційною) головою у інженерних питаннях.
А як на них ще казати, - вороженьки?)
Де такi купити ?
Так это не псевдо шум - это таже самая пила что и была с аналоговым генератором пилы - просто она в случайных местах прыгает - но смысл тот же самый.
Мені все ж таки здається що це Lora сигнал. Це точно не псевдо шум, я про це і не казав.
Добрий день . Маю антену, яка може перекрити 300 МГц. Можу надати для тестування.
Де почитати про антену?
Параметри антени: від 640 до 1040 з КСВ 1,5. горизонтальна поляризація кругової дії.Антени можуть бути на любу частоту, тому що ми їх виготовляємо тестовим шляхом, для своїх РЕБів. В інтернеті інфомацію не публікуєм, працюєм не на продажу, а на воорнтерських засадах, передаємо напряму в ЗСУ.
@@ВасильДмитрук-р1оДобрий день. Як можна з Вами зв’язатись для замовлення РЕБа на Купянський напрямок?
@@Serhiy-i2bнапишіть свій номер телефону
Випробували такий модуль 300 мегагерцний. Як не дивно- працює! Показав себе дуже гарно
Сам з собою розмовляю. Сам то я розумію, але...
Погано що в цих модулях немає захисту від високого КСВ та індикації.
На жаль так, яб сказав, дуже погано. Тому такі модулі треба обережно використовувати. Антена повинна мати стабільне та низьке КСХ на протязі всій смуги роботи.
Хорошая излучающая антенна - формально половина модуля.Как по мощности,так и по стоимости!Просто из за коцанной антенны,вложения и излучения ,потеряли в половину.
🤝👏👏👏
о, ви дібрались до фабрики де я закуповуюсь... точніше до продукції цієї фабрики...
Я не знаю де ви закуповуєтесь:) але до модулів багато питань по якості.
@@alexandrfedienko7541 той транзистор зовсім не вдачний. Той, що згорів маю наувазі. Та конструкція зі 140-ка ватним LDMOS-ом, та ізолятором, - набагато кращі. На практиці вони дуже чудово працюють.
@@alexandrfedienko7541підкажіть будь ласка, модуль із захистом, який Ви розглядали в цьому відео, по якості не дуже із за чого саме? Із за широкого діапазону аж у 300 МГц чи із за чогось іншого? Ніби цифрові (із записаним сигналом модуляції) вважаються на сьогоднішній день найкращим рішенням, ніж звичайні модулі з VCO
3:50 чорний це плюс, білий це керування - а чи точно чорний це плюс? Бо так і спалити модуль можна, а судячи по платі там чорний єднається до земляного полігону...
Ні звісно чорний мінус. Може вже макітра від свч дала збій.
де можна знайти такий модуль?
Я думаю де і всі. Китай.
Та зробіть дрони які реагують та шукають випромінювачі радіосигналів та летять на знищення !!!!
В першу чергу полетять на свої пульти
то не нвч, а ГКН генератор керований напругою.
Слушне зауваження. Дійсно VCO це саме генератор який керується напругою. НВЧ вже казав щоб просто знали що це генератор
Все хорошо кроме жалких подобий антенны
Про антени було раніше. Дуже важлива тематика.
Да,нет возможности сделать излучающее СВЧ,ну а толковые антенны сделать что, западло?Где эти толковые антенны на фронте?
Я бачив. Просто чомусь всі намагаються зробити засіб, забувая про антени. Вчора мене питають, чому дрон налітає на реб з фронту падає за 5-10 метрів, а з боків та з заду 150-200 метрів. Я кажу покажіть антену, бачу звичайні колінеарки штирі. Зрозуміло кажу чому.
@@alexandrfedienko7541 Да,антенна может как потерять,так и очень приумножить!Но нужно быть ,хотя бы специалистом!Знания решают все!тут не отнять, и не добавить!Работаем на ПОБЕДУ!Слава Украине!помогаю ВСУ!привет отцам,курбан байраму!
@@alexandrfedienko7541тут ще треба врахувати з розташуванням антен управляння на фпв. Коли захід збоку чи коли фпв лицем до пілота а позаду реб то завжди буде більша відстань подавлення )
Мне кажется тут вообще неправильно описан принцип работы данных модулей. Однозначно есть vco ,причем видим наличие двух регулирующих резисторов как в классической схеме с 555. Также непонятно что за 48 первые микросхемы? Это процессоры ?их маркировка плохо видна на видео.можно предположить что vco управляется каким-то сигналом,но каким?
Генератор керований напругою є, але замість таймера стоять AG32VF або 1438-FB. Резистори звісно як були так і є, їми регулюють ширину та здвиги по смузі. На вході VCO стоїть підсилювач RS8752.
@@alexandrfedienko7541 спасибо за более детальные уточнения по маркировке. Таким образом можно говорить не о модификации DDS метода. А об использовании усовершенствованного метода управления VCO.
@@VoMop-wq1gyце точно не DDS
А як цей модуль синхронізується з лорою? 25гц і 250гц мають різну швидкість. Сигнал виходить не дуже рівномірним, в порівнянні зі стандартною пилкою
9:47_тест