Ja kupiłem przez przypadek . Kolega z pracy pozbywał się swojej prawie nie używanej hulajnogi motus 10 pro 2022. Kupił auto i już nie chciał hulajnogą jeździć 😂. Zrobił się wygodny 😂 on za nią płacił w momencie premiery 5000 zł mnie odsprzedał za mniej niż połowę. Więc nie narzekam. Na lampkach i na wyświetlaczu jest jeszcze folia ochronna.😊
@@jacekcb to super, też kupiłem wlasnie Explay X11 na 9"kółkach z 10Ah baterią,, 350Watt mocy, licznikiem, tempomatem, oświetleniem z przodu i z tyłu, tarczowymi hamulcami z tyłu i odzyskiwaniem energii hamowania, co ważne waży 14,8kg a przede wszystkim cena 1500zł z dwuletnią gwarancją i kuponem rabatowym na kolejne zakupy.
Proszę się zapoznać z tematem. Aby opony a właściwie dętki nie padały to dbać o ciśnienie ja 2 lata nie pompowałem i tylnia się przetarła. Jechałem 4km więc opona do wyrzucenia. Kupiłem detke grubsza wzmocniona i oponę wzmocniona v2. Dopompowalem przód i tył do zalecanych wartości przy mojej wadze. Zawias który się wyrabia to kurde trzeba co jakiś czas sprawdzać luzy, żadnych podkładek tylko śruba dociągamy tak aby był lekki opór przy zamykaniu nic więcej zwykły klucz imbus. Tylni błotnik kupić wspornik jak mamy stara hulajke bez. Tylni hamulec łatwo się reguluje. Przy dużej masie czyli 90kg w górę to kupić model z min 350W duża bateria i podwójny hamulec. I myśleć puszczać gaz wiedząc że za chwilę hamowanie. Ja jeżdżę xiaomi essencial córki do kolejki i z kolejki do pracy. Jest git. Lekka przenośna. Szukam lepszej chyba kupię uzywke pro 2. Korci nineboot 30 max, niu kqi3 pro tylko tu waga większą i wymiary. A wkładam czasem do bagażnika swojego czy kolegi. Coś muszę kupić tej jesieni.
@@krzysztofjedraszek2603 hulajnoge mozna łatwo ukraść nawet jak zablokuje sie ja aplikacja. Najlepsza blokada jest fizyczna. Przypinasz tak jak rower i szanse ze ktos podejdzie i od tak sobie ja podniesie i np wsadzi do samochodu maleja. Oczywiwcie nigdy nie masz 100% pewnosci ze ci nie ukradna nawet jak zapniesz ja. Jednak leplej dmuchac na zimno. Temat rzeka....
Zasięg w e-hulajnogach liczą zawsze podczas jazdy na hali z osobnikiem maks 60kg , jedziemy pod wiatr z wagą 90kg to zasięg będzie mniej niż połowę deklarowanej przez producenta.
Polecam M365 Pro. Wygenerowałem firmware na stronie i mam 480W w Eco, 880W w Drive i aż 1100W w Sport. 3 lata tak jeżdzę i nie ma żadnego problemu z baterią czy silnikiem.
@@ANKH123 jak coś mam tą samą hulajnoge co ten typ o nazwie CabrioDriving i ta huajnoga generuje max 300 watów mocy i po prawie 4000km przejechanych nie miałem ani jednego problemu z hulajnogą 0 zarysowań i żeczy kosmetycznych tylko że minusem jest prędkość 25km/h
w 3 lata 2tyś km? mi idzie teraz 3 rok i mam ponad 6 tyś km i bateria pomału klęka wymienałem cały mechanizm zaczepowy. dodałem amora z przodu bo wymieniłem na opony bez dętkowe, naprawiałem bezpiecznik f2 wymieniałem manetkę gazu.
w przypadku opon pełnych warto wspomnieć że łożyska zużywają się około 3 razy szybciej. Przez wibracje z pełnych opon pękają halle w silnikach, zgrzewy baterii oraz mechanizm składania szybciej się rozregulowuje i trzpienie szybciej pękają.
Film stary, ale dodam swoje 3 grosze, może komuś się przyda (przejechane 8500 km na M365): - do Xiaomi warto dokupić wspornik tylnego błotnika - z druku 3d można dokupić za 20 zł i problem z głowy na zawsze; - zasięg dzielimy przez 2 względem deklaracji producenta, ale przy jeździe na maksa przy masie ciała ok. 100 kg. Tj. jeśli producent deklaruje zasięg 60 km, to spodziewajmy się zasięgu 30 km przy jeździe z maksymalną prędkością, no chyba, że ważymy 60-70 kg, wtedy będzie to bliżej 45 km :); - hulajnogi są względnie bezawaryjne i tanie w eksploatacji - koszt ładowania pomijalny, części tanie i łatwo dostępne. Często padają dętki, reszta bardzo rzadko; - na rynku mamy masę dodatkowych akcesoriów z druku 3d, więc możliwości przeróbek są niemal nieskończone (a jeśli już posiadamy drukarkę i drukujemy sami to również są bardzo, bardzo tanie) - wieszaki na zakupy, wsporniki, osłonki i takie tam; Do jazdy w mieście, po równym terenie, na dystansie do 10 km nie ma bardziej ekonomicznego i praktycznego środka transportu (okej, rower jest bardziej ekonomiczny, ale średnio przyjemnie przychodzić do pracy w spoconych ubraniach). Przy dużych nierównościach czy dalekich dystansach dałbym sobie spokój, no chyba, że ktoś ma ochotę kupić takiego potworka za 8-10 tysięcy.
słaby zawodnik , Mi pro 2 - przejechane w 11 miesiecy 2200 km, tylna opona od wscieklego hamowania padla po +/- 600 km , przednia aktualnie przy 2200 klasyfikuje sie na wymiane aby było bezpieczniej . 2 - hamulec jest bardzo słaby , a raczej szczęka ktora zaciska sie na tarczy (tutaj wymienilem na model z 2 tloczkami ktore sa na oleju mineralnym "zoom xtech " . 3- bateria pod wiekszym ciezarem (zima max 13km przejechane ./ lato 25 ) wskaznik bateri tez lubi robic w balona , pokazuje ze jest 3/2 kreski miga a po 5km hulajnoga staje i po ponownym jej wlaczeniu miga na czerwono . tak wiec , ale kupiona byla nowa za 450 e w promo i jak narazie moge polecic . 4 - bardzo wazne , kola gumowe bez detki dramat ( chcesz stracic gwarancje/rozwalic hulajnoge ) bardzo prosze , konfort jazdy spada do zera , stawy w rekach machaja sie jak galareta (opor toczenia wzrasta ) a najwazniejsze ze od drgan ( robia sie zimne luty na elektronice i elektronika kaput )
Mam pytanie: ile km taka hulajnoga zrobi? Chodzi mi o to, czy kolejne 2000km też przejedzie? Bo tak liczę, że ja zrobiłbym tyle na rok. No i po roku by się zwróciła (oszczędności na paliwie). Ale czy drugi i kolejne lata też pojeżdżę? Auto i tak muszę mieć, więc oszczędności liczę raczej tylko na paliwie.
Wiem, że odpisuję po roku, ale może Ci się przyda - moja Xiaomi m365 ma prawie 8500 przebiegu i bez większej awarii. Raczej takie rzeczy eksploatacyjne jak dętki, no i raz wymiana klocków. Oczywiście czuć, że bateria już nie działa jak nowa, ale ubytek zasięgu to jakieś 10-20%, więc nadal przyzwoicie (na nowej dało się przejechać bez problemu 17 km, obecnie bliżej 15, zależy od pogody). A mało nie ważę, myślę, że przy niższej masie ciała bezawaryjne przejechanie 10 tysięcy km nie powinno być problemem.
Zdecydowałem się na zakup hulajnogi, która znacznie ułatwia poruszanie się po mieście, przejechane ponad 200km na kugoo s3 pro. Na razie nic nie odpadło i jestem zadowolony
Działą normalnie. Jest eksploatowana w deszczowe dni, jest nawet teraz, w zimową chlapę. Nic złego się nie dzieje, wystarczy czyścić i dbać o domknięcie zatyczki gniazdka. Mowa oczywiście o tym konkretnym modelu.
Jeździłem nie raz nawet w ostrą ulewę (nie to, że celowo - ot spotkała mnie przypadkiem) - po prawie 3 latach żadnej usterki. Oczywiście warto sprawdzić normę wodoszczelności producenta + sklepy często oferują dodatkowe doszczelnienie, na pewno nie zaszkodzi. Poza mokrymi nogawkami będzie dobrze :).
Mam te hulajnogę 3 lata i przejechane ponad 7 tys km. Dopiero teraz padła mi bateria, a dokładnie sterownik, który uniemożliwia dalszą jazdę. Nowa bateria 1000 zł
To w końcu bateria Ci padła czy sterownik? Piszesz, że dokładnie sterownik a na sam koniec, że bateria. Jeśli sterownik, trzeba było oddać do elektronika, jeśli „bateria ” to może do wymiany parę ogniw bo na pewno nie wszystkie.
Kugo s4..zjechane 1300 km..zlamany zamek blokady..sam naprawilem...ok zrobilem na sztywno..co do baterii..zima to jest 20 km..latem 30 cykl mieszany...co do ladowania...wpierw podlaczamy 230 V a potem port hulajki..ale bym nie sprzedal..wiem co mam..4 kolowrotki zaliczone..jezdze bez ochraniaczy bez kasku..ale z glowa..
Szkoda, że nie poruszyliście tematu gdzie NIE WOLNO jeździć hulajnogami... tak, wiem - są przepisy itp., jednak to, co widzę chodząc (i jeżdżąc samochodem), czasem woła o pomstę do nieba. Szczególnie w sytuacjach, gdy model hulajnogi pozwala na nieco więcej niż 25km/h
Mieszkam w Londynie gdzie jeździ masa ludzi na hulajnogach i poza jakimiś przypadkami ludzie się poruszają tak jak rowerzyści czyli po ścieżkach rowerowych albo ulicach. Na chodnik to prawie nikt nie wjeżdża chyba, że musi...
@@mgsmpl Widocznie niektórzy mają i takie "problemy" ;) - Moim zdaniem to naturalne zjawisko w przypadku tego typu dialogu, że słyszymy tak, jak wygląda kadrowanie sceny.
E.. Mam przejechane 120 km.. Dopiero.. Kola 10 cali sprawują się spoko.. Zasięg to lipa.. Te 40 km zasięgu.. A le robię 30 parę i jeżdżę dosyć dynamicznie.. No kolego i tu błąd.. Po przyjezdzie trza poczekać 30 minut.. Dopiero podpiąć hulajke . Co do ładowania.. Jeśli jest 15 % powinno się ładować.. A kreski to lipa.. Wpierw schodzi wolno w procentach do 65 %potem ściąga szybciej..
ta, tylko komu chce się czekać 30 minut aby podłączyć hulajkę. Ja przyjeżdżam, czy to po całym dniu jazdy czy po chwili - podłączam od razu. Przez 2,5 roku nie czuje straty baterii (mam przejechane prawie 4000 km wiec no)
Ta xiaomka leciała też przez lidla można było nabyć nową za 300e nieamortyzowana ale fajna bo taka fit i lekka można forsować ale potem walka z luzami lepiej subtelnie pomykać bateria udana daję rady reszta webeszkow z manetkami od razu kosz idzie upchać duży sterownik i wydusić z koła demona 😘wiadomo złom jednak bardzo tani
Fajny film. Ale mam takie pytanie do Pana, który jest bohaterem. Mianowicie, posiadam od dwóch lat Xiaomi m365 pro. Niemal 2000 km przejechane. Pytanie brzmi: Co żeś Pan musiał robić, że tylni błotnik wygada jak po katastrofie? Serio pytam. Bo pomimo dwóch lat, jakichś tam częstych uderzeń itp mój błotnik w sumie wygląda, jak nowy (oprócz drobnych rys). Co kurde trzeba zrobić, żeby go połamać? :D
pewnie ratował się z jakiejś sytuacji i depnął cały błotnik z tyłu i się połamał. Błotniki są na allegro oryginalne jak wszystkie części i to jest plus tych xiaomi...
Statystyki mówią że w dużych miastach co najmniej 15% podróżujących do pracy sammochodami mogło by korzystać z e-hulajnóg , niech by to było tylko 10% podróżujących w takiej Warszawie to mówimy o zmniejszeniu emisji spalin idących w tony w skali roku.
Polecam nowy model AOVOPRO ESMAX, albo jeszcze lepiej starszy AOVO X9 plus. Jeżeli jeździcie po dużym mieście gdzie leży masa butelek nie kupujcie opon jakie ma ten koleżka czyli pompowanych tylko plastikowe. Chociaż Aovo pro esmax ma specjalny wypełniacz który uzupełnia przecięcia... Komfort jazdy na plastikowych jest gorszy więc mus to koła 10 inch no i suspension. Inaczej nie będzie żadnego komfortu, a wręcz krzywdzenie samego siebie. Także bardzo ważne jest to by móc bezpiecznie trzymać jedną ręką kierownicę kiedy się chociażby pokazuje znaki.
Autorzy programu mówią tu o hulajnodze bardzo słabej i malutkiej. A większość kupuje hulajnogi szybkie i mocne. Media rozpisują się na temat tych szybkich hulajnóg a nie tych wolnych i słabych. Sam mam hulajnogę która ma silnik 1000 watt i pędzi 55 km/h. Tylko że ja na niej jeżdżę na siedząco bo kupiłem razem z siodełkiem. Reszta na takich pędzi na stojąco. Dlatego dochodzi do ciężkich wypadków. Znajomy miał wypadek. Rok w szpitalu, 3 miesiące w śpiączce. Wyszedł ze szpitala ale jest kaleką. hulajnogi SĄ NIEBEZPIECZNE.
Bardzo sympatyczny chłopak, fajnie przeprowadzony wywiad. Sam szukam teraz hulajnogi dla siebie. Pozdrowienia.
Ja kupiłem przez przypadek . Kolega z pracy pozbywał się swojej prawie nie używanej hulajnogi motus 10 pro 2022. Kupił auto i już nie chciał hulajnogą jeździć 😂. Zrobił się wygodny 😂 on za nią płacił w momencie premiery 5000 zł mnie odsprzedał za mniej niż połowę. Więc nie narzekam. Na lampkach i na wyświetlaczu jest jeszcze folia ochronna.😊
@@jacekcb to super, też kupiłem wlasnie Explay X11 na 9"kółkach z 10Ah baterią,, 350Watt mocy, licznikiem, tempomatem, oświetleniem z przodu i z tyłu, tarczowymi hamulcami z tyłu i odzyskiwaniem energii hamowania, co ważne waży 14,8kg a przede wszystkim cena 1500zł z dwuletnią gwarancją i kuponem rabatowym na kolejne zakupy.
Proszę się zapoznać z tematem. Aby opony a właściwie dętki nie padały to dbać o ciśnienie ja 2 lata nie pompowałem i tylnia się przetarła. Jechałem 4km więc opona do wyrzucenia. Kupiłem detke grubsza wzmocniona i oponę wzmocniona v2. Dopompowalem przód i tył do zalecanych wartości przy mojej wadze.
Zawias który się wyrabia to kurde trzeba co jakiś czas sprawdzać luzy, żadnych podkładek tylko śruba dociągamy tak aby był lekki opór przy zamykaniu nic więcej zwykły klucz imbus. Tylni błotnik kupić wspornik jak mamy stara hulajke bez. Tylni hamulec łatwo się reguluje. Przy dużej masie czyli 90kg w górę to kupić model z min 350W duża bateria i podwójny hamulec. I myśleć puszczać gaz wiedząc że za chwilę hamowanie.
Ja jeżdżę xiaomi essencial córki do kolejki i z kolejki do pracy. Jest git. Lekka przenośna. Szukam lepszej chyba kupię uzywke pro 2. Korci nineboot 30 max, niu kqi3 pro tylko tu waga większą i wymiary. A wkładam czasem do bagażnika swojego czy kolegi. Coś muszę kupić tej jesieni.
Dobre chłopaki, mają ciekawe spostrzeżenia.
5:14 pompuj 3.4bara i zapomnisz o przecieraniu się dętek. Opony stałe to najgorsze co można sobie zrobić z hulajnogą.
Świetny filmik 😊👍🏻
A jak wyglada sytuacja z zostawieniem hulajnogi? Zapięcia? Czy jednak jakaś inna forma zabezpieczenia?
Te akurat - chroni aplikacja. Fabrycznego zapięcia nie ma - ale można dopasować niektóre rowerowe...
@@mgsmpl właśnie pytam o konretną podpowiedz
@@krzysztofjedraszek2603 hulajnoge mozna łatwo ukraść nawet jak zablokuje sie ja aplikacja. Najlepsza blokada jest fizyczna. Przypinasz tak jak rower i szanse ze ktos podejdzie i od tak sobie ja podniesie i np wsadzi do samochodu maleja. Oczywiwcie nigdy nie masz 100% pewnosci ze ci nie ukradna nawet jak zapniesz ja. Jednak leplej dmuchac na zimno. Temat rzeka....
Super, takie opinie są najlepsze
Zasięg w e-hulajnogach liczą zawsze podczas jazdy na hali z osobnikiem maks 60kg , jedziemy pod wiatr z wagą 90kg to zasięg będzie mniej niż połowę deklarowanej przez producenta.
też takie miałem wrażenie że jedzie jakaś dziewczynka z mała wagą po płaskim w pomieszczeniu lub na jakiejś bieżni taśmowej....
Czy ktoś może mi pomóc z regulacją zaczepu haczyka hulajnogi jeep nie umiem zregulować zaczepu lub haczyka żeby mieć złożoną hulajnoge stabilnie
Polecam M365 Pro. Wygenerowałem firmware na stronie i mam 480W w Eco, 880W w Drive i aż 1100W w Sport. 3 lata tak jeżdzę i nie ma żadnego problemu z baterią czy silnikiem.
Hej - i ile km przejedzie w trybie sport?
@@ANKH123 jak coś mam tą samą hulajnoge co ten typ o nazwie CabrioDriving i ta huajnoga generuje max 300 watów mocy i po prawie 4000km przejechanych nie miałem ani jednego problemu z hulajnogą 0 zarysowań i żeczy kosmetycznych tylko że minusem jest prędkość 25km/h
aż 1100W w Sport??? Ja mam hulajnogę z silnikiem 1000 watt. Wyrywa z butów. Także to co ci tam napisali to nie jest prawda.
w 3 lata 2tyś km? mi idzie teraz 3 rok i mam ponad 6 tyś km i bateria pomału klęka wymienałem cały mechanizm zaczepowy. dodałem amora z przodu bo wymieniłem na opony bez dętkowe, naprawiałem bezpiecznik f2 wymieniałem manetkę gazu.
Sporo rzeczy klękło...
w przypadku opon pełnych warto wspomnieć że łożyska zużywają się około 3 razy szybciej. Przez wibracje z pełnych opon pękają halle w silnikach, zgrzewy baterii oraz mechanizm składania szybciej się rozregulowuje i trzpienie szybciej pękają.
Tak, to w sumie oczywiste, choć w omawianej sztuce na razie nie widać tych symptomów bardziej, niż w eksploatowanej na zwykłych oponach.
Film stary, ale dodam swoje 3 grosze, może komuś się przyda (przejechane 8500 km na M365):
- do Xiaomi warto dokupić wspornik tylnego błotnika - z druku 3d można dokupić za 20 zł i problem z głowy na zawsze;
- zasięg dzielimy przez 2 względem deklaracji producenta, ale przy jeździe na maksa przy masie ciała ok. 100 kg. Tj. jeśli producent deklaruje zasięg 60 km, to spodziewajmy się zasięgu 30 km przy jeździe z maksymalną prędkością, no chyba, że ważymy 60-70 kg, wtedy będzie to bliżej 45 km :);
- hulajnogi są względnie bezawaryjne i tanie w eksploatacji - koszt ładowania pomijalny, części tanie i łatwo dostępne. Często padają dętki, reszta bardzo rzadko;
- na rynku mamy masę dodatkowych akcesoriów z druku 3d, więc możliwości przeróbek są niemal nieskończone (a jeśli już posiadamy drukarkę i drukujemy sami to również są bardzo, bardzo tanie) - wieszaki na zakupy, wsporniki, osłonki i takie tam;
Do jazdy w mieście, po równym terenie, na dystansie do 10 km nie ma bardziej ekonomicznego i praktycznego środka transportu (okej, rower jest bardziej ekonomiczny, ale średnio przyjemnie przychodzić do pracy w spoconych ubraniach). Przy dużych nierównościach czy dalekich dystansach dałbym sobie spokój, no chyba, że ktoś ma ochotę kupić takiego potworka za 8-10 tysięcy.
Polecasz jakaś konkretną hulajnoge od xiaomi? Planuje zakup pierwszej i szukam jakiegoś polecenia
Mam pytanie a co z kradzieżą takiej hulajnogi jak ja odzyskać
Aplikacja i namierzanie.
słaby zawodnik , Mi pro 2 - przejechane w 11 miesiecy 2200 km, tylna opona od wscieklego hamowania padla po +/- 600 km , przednia aktualnie przy 2200 klasyfikuje sie na wymiane aby było bezpieczniej . 2 - hamulec jest bardzo słaby , a raczej szczęka ktora zaciska sie na tarczy (tutaj wymienilem na model z 2 tloczkami ktore sa na oleju mineralnym "zoom xtech " . 3- bateria pod wiekszym ciezarem (zima max 13km przejechane ./ lato 25 ) wskaznik bateri tez lubi robic w balona , pokazuje ze jest 3/2 kreski miga a po 5km hulajnoga staje i po ponownym jej wlaczeniu miga na czerwono . tak wiec , ale kupiona byla nowa za 450 e w promo i jak narazie moge polecic . 4 - bardzo wazne , kola gumowe bez detki dramat ( chcesz stracic gwarancje/rozwalic hulajnoge ) bardzo prosze , konfort jazdy spada do zera , stawy w rekach machaja sie jak galareta (opor toczenia wzrasta ) a najwazniejsze ze od drgan ( robia sie zimne luty na elektronice i elektronika kaput )
Mam pytanie: ile km taka hulajnoga zrobi? Chodzi mi o to, czy kolejne 2000km też przejedzie? Bo tak liczę, że ja zrobiłbym tyle na rok. No i po roku by się zwróciła (oszczędności na paliwie). Ale czy drugi i kolejne lata też pojeżdżę? Auto i tak muszę mieć, więc oszczędności liczę raczej tylko na paliwie.
Wszystko zależy od tego, jak ja będziesz traktować. Z pewnością- powinna.
Wiem, że odpisuję po roku, ale może Ci się przyda - moja Xiaomi m365 ma prawie 8500 przebiegu i bez większej awarii. Raczej takie rzeczy eksploatacyjne jak dętki, no i raz wymiana klocków. Oczywiście czuć, że bateria już nie działa jak nowa, ale ubytek zasięgu to jakieś 10-20%, więc nadal przyzwoicie (na nowej dało się przejechać bez problemu 17 km, obecnie bliżej 15, zależy od pogody). A mało nie ważę, myślę, że przy niższej masie ciała bezawaryjne przejechanie 10 tysięcy km nie powinno być problemem.
@@Kamil987987 dziękuję za odpowiedź, ciekawa sprawa, bo właśnie dzisiaj kupiłem pierwszą hulajnogę! 😁
@@WojciechDudek77 oby się sprawdzała :). Ja o dziwo dzisiaj też kupiłem (nowszy model, lepsza bateria), więc witam w klubie :)
@@Kamil987987 super, dziękuję 🙂
Fajnie się Was słucha.
Duuużo lepszy jest rower elektryczny. Można na nim wozić ciężkie zakupy, i jest o wiele bezpieczniejszy podczas jazdy. Poza tym zasięg to lekko 50 km.
Posiadasz taki?
@@pawestarukiewicz3658 Tak. Poza tym cała trasa na siedząco a nie na stojąco...
Przede wszystkim nie dotyczą go te dziwne ograniczenia na wjazd. Jak nie ma ścieżki rowerowej jedziesz jezdnią i OK.
Super materiał
Zdecydowałem się na zakup hulajnogi, która znacznie ułatwia poruszanie się po mieście, przejechane ponad 200km na kugoo s3 pro. Na razie nic nie odpadło i jestem zadowolony
200km? 😂
@@p7hyte po przejechaniu 400km padł sterownik, nie ładuje 🤣
@@tymeks Grubo. A mój rower trekkingowy ma przebieg 39677km i jeździ dalej. Znudził mi się już. Koszt serwisu ~300zł rocznie. Rower kosztował 2000.
@@p7hyte spoko, teraz jeżdżę na hiley x8s, zobaczymy jak będzie służyć, pozdrawiam
@@tymeks A ja na karbonowej szosie. Hulajnogi się nie odważyłem
A gdzie o deszczowych dniach pytanie jak dziala woda na hulajnoge tu lipa
Działą normalnie. Jest eksploatowana w deszczowe dni, jest nawet teraz, w zimową chlapę. Nic złego się nie dzieje, wystarczy czyścić i dbać o domknięcie zatyczki gniazdka. Mowa oczywiście o tym konkretnym modelu.
@@mgsmpl dziekuje za info
Jeździłem nie raz nawet w ostrą ulewę (nie to, że celowo - ot spotkała mnie przypadkiem) - po prawie 3 latach żadnej usterki. Oczywiście warto sprawdzić normę wodoszczelności producenta + sklepy często oferują dodatkowe doszczelnienie, na pewno nie zaszkodzi. Poza mokrymi nogawkami będzie dobrze :).
Widzę że jest parę osób mające Xiaomi. Jak skutecznie usunąć trzeszczenie w miejscu składania?
Psiknąć smarem
M363 ,trzy lata 5200 km kilka kapci poza tym bezawaryjna. Bateria po zakupie zasięg 28 km obecnie wg moich pomiarów ok.24 km.Chyba całkiem nieźle.
Jaką chulajnoge polecacie z dużym zasięgiem do 2000zł maxymalny budżet
ja chyba wezme kugoo X1 albo M4
Za 2199 masz ninebot kickscooter e45d, może warto dopłacić i mieć sprzęt dobrej firmy i zasięg do 45 km
Motus . Przejechałem 2200 km. Żadnych awarii. Przy wadze 75 km i szybkosci 20 km h ,przyjadę 44 km.
Ale tu temat dotyczący hulajnóg, a nie chulajnóg. Coś Ci się popier***ło.
Ja widziałem, jak jeden lodówkę transportował hulajnogą na plecach :D
Mam te hulajnogę 3 lata i przejechane ponad 7 tys km. Dopiero teraz padła mi bateria, a dokładnie sterownik, który uniemożliwia dalszą jazdę. Nowa bateria 1000 zł
To w końcu bateria Ci padła czy sterownik? Piszesz, że dokładnie sterownik a na sam koniec, że bateria. Jeśli sterownik, trzeba było oddać do elektronika, jeśli „bateria ” to może do wymiany parę ogniw bo na pewno nie wszystkie.
Bardzo dobry materiał.
Kugo s4..zjechane 1300 km..zlamany zamek blokady..sam naprawilem...ok zrobilem na sztywno..co do baterii..zima to jest 20 km..latem 30 cykl mieszany...co do ladowania...wpierw podlaczamy 230 V a potem port hulajki..ale bym nie sprzedal..wiem co mam..4 kolowrotki zaliczone..jezdze bez ochraniaczy bez kasku..ale z glowa..
Mi scooter 3 czy mi scooter 2 pro?
Szkoda, że nie poruszyliście tematu gdzie NIE WOLNO jeździć hulajnogami... tak, wiem - są przepisy itp., jednak to, co widzę chodząc (i jeżdżąc samochodem), czasem woła o pomstę do nieba. Szczególnie w sytuacjach, gdy model hulajnogi pozwala na nieco więcej niż 25km/h
Mieszkam w Londynie gdzie jeździ masa ludzi na hulajnogach i poza jakimiś przypadkami ludzie się poruszają tak jak rowerzyści czyli po ścieżkach rowerowych albo ulicach. Na chodnik to prawie nikt nie wjeżdża chyba, że musi...
3 lata i 2tyś km - to se chłop pojeździł 🤣🤣🤣
to hulajnoga, a nie samochód.
@@R4TEL po 2 msc. miałem 2200km :D
@@R4TEL przez 2,5 roku zrobiłem prawie 8500 km, a nie jeżdżę non stop - 2 tysiące kilometrów w takim okresie to jest naprawdę nic.
Ja mam po 6-7 miesięcy około 3.6 tys kilometrów - używam codziennie ale tak naprawdę 😅
@@666nobis to robisz średnio 35 km dziennie? , dzień w dzień.
ja tyle to samochodem nie robię, a jeżdżę codzień do pracy, i wieczorem na zakupy czasem
Czemu dźwięk jest w stereo ?
A jaki miałby być? A może jednak ktoś ma pytanie bardziej związane z treścią filmu?
@@mgsmpl Widocznie niektórzy mają i takie "problemy" ;) - Moim zdaniem to naturalne zjawisko w przypadku tego typu dialogu, że słyszymy tak, jak wygląda kadrowanie sceny.
Waga Azjaty ,a Europejczyka to też różnica co do przejazdu km. Pozdrawiam.
E.. Mam przejechane 120 km.. Dopiero.. Kola 10 cali sprawują się spoko.. Zasięg to lipa.. Te 40 km zasięgu.. A le robię 30 parę i jeżdżę dosyć dynamicznie.. No kolego i tu błąd.. Po przyjezdzie trza poczekać 30 minut.. Dopiero podpiąć hulajke . Co do ładowania.. Jeśli jest 15 % powinno się ładować.. A kreski to lipa.. Wpierw schodzi wolno w procentach do 65 %potem ściąga szybciej..
ta, tylko komu chce się czekać 30 minut aby podłączyć hulajkę. Ja przyjeżdżam, czy to po całym dniu jazdy czy po chwili - podłączam od razu. Przez 2,5 roku nie czuje straty baterii (mam przejechane prawie 4000 km wiec no)
Super film 👍
Ta xiaomka leciała też przez lidla można było nabyć nową za 300e nieamortyzowana ale fajna bo taka fit i lekka można forsować ale potem walka z luzami lepiej subtelnie pomykać bateria udana daję rady reszta webeszkow z manetkami od razu kosz idzie upchać duży sterownik i wydusić z koła demona 😘wiadomo złom jednak bardzo tani
Bu ha ha ja przez 5 miesięcy przejechałem 3200 km i nie narzekam jest git to najlepszy pojazd mobilny
Fajny film. Ale mam takie pytanie do Pana, który jest bohaterem. Mianowicie, posiadam od dwóch lat Xiaomi m365 pro. Niemal 2000 km przejechane. Pytanie brzmi: Co żeś Pan musiał robić, że tylni błotnik wygada jak po katastrofie? Serio pytam. Bo pomimo dwóch lat, jakichś tam częstych uderzeń itp mój błotnik w sumie wygląda, jak nowy (oprócz drobnych rys). Co kurde trzeba zrobić, żeby go połamać? :D
może przytyrał jak po schodach się wchodziło albo do auta jak wkładał to się złamał
pewnie ratował się z jakiejś sytuacji i depnął cały błotnik z tyłu i się połamał. Błotniki są na allegro oryginalne jak wszystkie części i to jest plus tych xiaomi...
Dętki nie przebilem przez rok, wystarczy na dentke założyć dodatkową starą, co skutecznie zabezpieczy ucieczkę powietrza z koła.😎
Jedyna na co trzeba uważać to na dziury.
kurcze nie ma recenzji
Worek 25kg kartofli przewożę na podeście, oraz dość duże torby.
Ja mam hulaje od czerwca 2022 i mam nabite 3200km 😅
Statystyki mówią że w dużych miastach co najmniej 15% podróżujących do pracy sammochodami mogło by korzystać z e-hulajnóg , niech by to było tylko 10% podróżujących w takiej Warszawie to mówimy o zmniejszeniu emisji spalin idących w tony w skali roku.
Po co ?
@@kubamarciniok2808 aby nie wąchać smrodu
@@d3stinYwOwkup sobie las i siedź, smrodu nie będzie :)
Ja teraz kupiłem synowi young rider i szczerze spoko zabawka :D
Słyszałem podobno ciekawa, młody się nie boi ?
Ja na samym ruptorze w miesiac mam najechane 461km xD
Polecam nowy model AOVOPRO ESMAX, albo jeszcze lepiej starszy AOVO X9 plus. Jeżeli jeździcie po dużym mieście gdzie leży masa butelek nie kupujcie opon jakie ma ten koleżka czyli pompowanych tylko plastikowe. Chociaż Aovo pro esmax ma specjalny wypełniacz który uzupełnia przecięcia... Komfort jazdy na plastikowych jest gorszy więc mus to koła 10 inch no i suspension. Inaczej nie będzie żadnego komfortu, a wręcz krzywdzenie samego siebie. Także bardzo ważne jest to by móc bezpiecznie trzymać jedną ręką kierownicę kiedy się chociażby pokazuje znaki.
Dlaczego film jest w stereo?
A dlaczego miałby być w mono?
Bo jest w kolorze👍😂
Oj, już kilka razy widziałem jak policja kontroluje "hulajnogowców".
i czego od nich chcą? co sprawdzają? a może dmuchanie tylko czy nie są pijani...
Autorzy programu mówią tu o hulajnodze bardzo słabej i malutkiej. A większość kupuje hulajnogi szybkie i mocne. Media rozpisują się na temat tych szybkich hulajnóg a nie tych wolnych i słabych. Sam mam hulajnogę która ma silnik 1000 watt i pędzi 55 km/h. Tylko że ja na niej jeżdżę na siedząco bo kupiłem razem z siodełkiem. Reszta na takich pędzi na stojąco. Dlatego dochodzi do ciężkich wypadków. Znajomy miał wypadek. Rok w szpitalu, 3 miesiące w śpiączce. Wyszedł ze szpitala ale jest kaleką. hulajnogi SĄ NIEBEZPIECZNE.
jazda na stojąco jest bezpieczniejsza. siodełko nic nie daje. hulajnogi są niebezpieczne bo mają śliskie małe kółka niestabilne
Niebezpieczni to są debile kierujący hulajnogami... Normalny użytkownik będzie jeździł bezpiecznie. @@Tomm4070